Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (A-Live Night)

 • Am Vor 11 Monate

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic
  subscribers: 406 Tsd.

  Recorded Live at A-Live Night on Top Albania Radio / Top Channel
  ▸ Follow Alban Skenderaj:
  Instagram: albanskende...
  Facebook: albanskender...
  Available on:
  acromaxmedia.lnk.to/zjarrnesh...

nora duke +13
nora duke

Alban zeri jot eshte aq melodioz sa 100 here ta degjosh nuk merzitesh. Jemi krenar qe kemi nje kengetar kaq me talent si ty. Te uroj sa me shume suksese. Kenga dhe interpretimi i shkelqyer.

Vor 11 Monate
kalia komanaku +9
kalia komanaku

MY FAVOURITE SINGER, ALBAN!!GOD KEEPS YOU AND YOUR FAMILY BLESSED, MUCH LOVE FROM ENGLAND ❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏🌠🌠

Vor 11 Monate
Salvo Cicco +11
Salvo Cicco

Te kam degjuar per her te par ne top fest, e para her qe me pelqente aq shum nje kengetar.. kan kaluar 15 vjet dhe nuk te ka zevendesuar asnji kangetar tjeter. Je me i miri, zeri jot esht thjesht unik.

Vor 11 Monate
Arbenita Kryeziu
Arbenita Kryeziu

Artisti me i mir ne botë ! Faleminderit per muziken qe e ban !

Vor 7 Monate
NoName +8
NoName

I vetmi kengetar shqiptar qe nuk te zhgenjen kurr Alban je me i miri

Vor 11 Monate
Alehandro Alickolli +10
Alehandro Alickolli

Bravo alban je super kengetar dhe na suprizon me kenget e tua zoti te bekofte familjen respekte nga korca

Vor 11 Monate
Ini Rider +6
Ini Rider

Nje kitare , nje ze dhe del nje super perle 👏

Vor 11 Monate
Erisa Topi +1
Erisa Topi

Alban. Te duam shume sepse percjell me muziken tende ,emocione te papershkrueshme. C,do dite ngrihem me kete kenge duke kenduar & kur bej vrap me mengjes. Faleminderit ty & Miriamit,❤️ qe eshte gjysma jote pozitive. Prsh nga nje Familje Dibrane nder shekuj e Mjekesise & Artit bashke.

Vor 8 Monate
Ladi +13
Ladi

Këto performancat live se ç'janë më të bukura ndonjëherë

Vor 11 Monate
artiola tabaku +2
artiola tabaku

Dhe jane te rralle ata qe arrijne te kendojne live. Albani is the best forever ❤️

Vor 9 Monate
klu kla +1
klu kla

Cdo fjal, cdo not, tingullon ne shpirt 🥰 👏👏👏

Vor 11 Monate
Drita Gjikolli +6
Drita Gjikolli

Ooo Alban super kenge zot sa bukur kendon🫶🫶🫶🫶

Vor 11 Monate
Rita Dhrami
Rita Dhrami

Po sa te duam ne ty 🌟🌟🌟🌟🌟❤ e dij ti ? Je nje ylle qe ndricon cdo dite.Bravo faleminderit shum per kenaqesine qe na jep me cdo kenge tenden bravooooo ❤❣♥️

Vor 10 Monate
jeta m
jeta m

English lyrics Here you and I are in front of each other tonight And happy and shy at the same time as two children It is up to me to take the first step But you have a very proud attitude Hands shaking like wires on a guitar I say this is love Tell me do you love me How much I love you? Why do not you accept it It's written in your eyes Tell me do you feel this fire in your soul that burns slowly Do you love me as much as I love you? How much I love you, yeah yeah How much I love you Nobody loves you, Nobody loves you Tell me do you feel this fire in your soul that burns slowly Do you love me, do you love me, do you love me as much as I love you? Do you love me, do you love me, do you love me as much as I love you? I know they have broken your heart more than once And you find it difficult to open yourself up to others No I will not make promises like at the altar But the stars and the moon are witnesses I have never felt this way before I say this is love Tell me do you love me How much I love you? Why do not you accept it It's written in your eyes Tell me do you feel this fire in your soul that burns slowly Do you love me as much as I love you? How much I love you, yeah yeah How much I love you Nobody loves you, Nobody loves you Tell me do you feel this fire in your soul that burns slowly Do you love me, do you love me, do you love me as much as I love you? Do you love me, do you love me, do you love me as much as I love you?

Vor 9 Monate
Family Family +1
Family Family

Sa bukur qe kendon ky cun ❤️❤️

Vor 5 Monate
Jani Cela +2
Jani Cela

Bravo Alban na kenaqe Zoti te ruajtet

Vor 11 Monate
Elisabeta Bakullari +4
Elisabeta Bakullari

👏👏👏👏👏👏You are the best Alban!

Vor 11 Monate
Gilda Shuka +2
Gilda Shuka

Sa fjale te sinqerta dhe te bukura 🌟💥👍👍⭐🤗

Vor 11 Monate
-MELS THE FAIRY- +3
-MELS THE FAIRY-

Kete refren ja kengoj vajzes time 8 muajshe ajo qesh dhe e pelqen sa her ja kendoj 🥰🥰🥰🥰

Vor 11 Monate
Silvana Xhemollari
Silvana Xhemollari

Ke qejf ta degjosh. Kenge plot kuptim…🙌🏻😊

Vor 11 Monate
Briselda Tuci +3
Briselda Tuci

Te lumte 🇦🇱🍀 bravo ckenge lart e me lart

Vor 11 Monate
Valbona Kercuku +3
Valbona Kercuku

Kjo kenge te besh te qash te lum te goja ❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😥😥😥😥

Vor 11 Monate
Nina Zyka +1
Nina Zyka

Je i maaaaaadh Alban Skenderaj.na emocionon gjithmone me kenget e tua te mrekullueshme!Bravooooooooo

Vor 10 Monate
Bytyçi Rifat +1
Bytyçi Rifat

Qetsim Shpirtnore me ndegju respekt

Vor 11 Monate
eva Lc _84
eva Lc _84

Alban je super Artist !!!

Vor 11 Monate
adela adela
adela adela

❤❤❤❤ nje ze qe te fal qetesi kur e degjon

Vor 11 Monate
Sulejman Arifaj +2
Sulejman Arifaj

Bravo Alban Artist fantastik Respeke 🎼🎸♥️⭐😎

Vor 11 Monate
giselda plaku +2
giselda plaku

My favourite ❤

Vor 11 Monate
Moza Dashi
Moza Dashi

Nje bravo te madhe Alban.

Vor 10 Monate
f g +1
f g

Perfect 🤩

Vor 11 Monate
Mos fol kot se flet kot
Mos fol kot se flet kot

Jemi me fat qe jetojme ne kohen e ketij legjende

Vor 9 Monate
Eliza Bradley
Eliza Bradley

Love you more than Can Yaman 🎶💙🌹

Vor 6 Monate
Viktoria +1
Viktoria

😍🔥

Vor 11 Monate
mira +3
mira

Emocion i vertet 😏

Vor 11 Monate
LA- KOS87 +1
LA- KOS87

🔥👌🏽

Vor 11 Monate
Drit_Su
Drit_Su

Shum keng e bukur 👍

Vor 9 Monate
Violeta Sadedinaj +3
Violeta Sadedinaj

Bravo je fantastici 🔥

Vor 11 Monate
Valeria
Valeria

Ti e do më shumë💫

Vor 11 Monate
Aurel Enxhi +1
Aurel Enxhi

Zjarr ❤️‍🔥 A🤍E

Vor 11 Monate
emerlinda salliu +1
emerlinda salliu

Je i madh 😍😍

Vor 11 Monate
Enkeleda Hazizaj +1
Enkeleda Hazizaj

bravo je njeshi👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

Vor 11 Monate
ERISA HAJDINI +1
ERISA HAJDINI

Ze engjellor 💙

Vor 11 Monate
Vasilika Prifti +1
Vasilika Prifti

Je fantastike si gjithmone

Vor 11 Monate
Daniel Lula
Daniel Lula

Si gjithmon super 👌

Vor 11 Monate
Meljana Fejzulla
Meljana Fejzulla

Te lumt per kengen qe ke ber🤡

Vor 10 Monate
e b +1
e b

💙

Vor 11 Monate
MB Nails
MB Nails

😍😍

Vor 8 Monate
Julia kola
Julia kola

🧡🧡

Vor 7 Monate
Merkaj Dorina +2
Merkaj Dorina

❤️

Vor 11 Monate
Dritan Semani
Dritan Semani

👏🏻

Vor 11 Monate
Kumrije Limani +1
Kumrije Limani

Vor 11 Monate
Vasilika Prifti +1
Vasilika Prifti

Fantastik

Vor 11 Monate
》Xhemi♡Beli《 +1
》Xhemi♡Beli《

❤❤🙈🙈🥰🥰

Vor 11 Monate
John Chef
John Chef

😢

Vor 28 Tage
Ă̈n̆̈ğ̈ĕ̈l̆̈
Ă̈n̆̈ğ̈ĕ̈l̆̈

🔥🔥🥺🥰

Vor 11 Monate
Anna Anna +3
Anna Anna

❤️🥰💖❤️

Vor 11 Monate
Panagiotis Kamperis
Panagiotis Kamperis

❤️👑💖

Vor 11 Monate
Apfelmus
Apfelmus

Raho..

Vor 10 Monate
Vjollca Manzi
Vjollca Manzi

💙

Vor 10 Monate

Nächster

Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

4:37

Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 313 Tsd.

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 17 Mio.

Alban Skenderaj ft. Kthjellu - Dicka (Official Video)

4:55

Pa duvak - Vullnet Haliti

0:37

Pa duvak - Vullnet Haliti

Vullnet Haliti

Aufrufe 49

Alban Skenderaj - Refuzoj (Official Lyrics Video)

3:59

Alban Skenderaj - Refuzoj (Official Lyrics Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 262 Tsd.

Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre, Tirane (Full Concert)

2:02:57

Luiz Ejlli - Me Ty

2:54

Luiz Ejlli - Me Ty

Luiz Ejlli

Aufrufe 697 Tsd.

Yll Limani - Lshoja Zanin

3:14

Yll Limani - Lshoja Zanin

Yll Limani

Aufrufe 31 Mio.

Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

4:51

Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 6 Mio.

Alban Skenderaj - Kam nevoje (A-Live Night)

3:12

Alban Skenderaj - Kam nevoje (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 111 Tsd.

Ich kann nie wieder Fortnite spielen 😳

0:27

Ich hoffe das funktioniert HAHAH

0:31

Ich hoffe das funktioniert HAHAH

Emiirbayrak

Aufrufe 283 Tsd.

Feuerzeug zur Selbstverteidigung?

0:45

Feuerzeug zur Selbstverteidigung?

spybas

Aufrufe 196 Tsd.