Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

 • Am Vor 10 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic
  subscribers: 426 Tsd.

  Now available on
  Deezer: www.deezer.com/album/13074600
  Spotify: open.spotify.com/album/1nsS09...
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/vet...
  Profili zyrtar ne Facebook:
  pages/Alban-S...

@ervinshahajinter5103 +81
@ervinshahajinter5103

Akoma në 2023 dëgjohet dhe do dëgjohet derisa,ky brez që e dëgjoi në fillimet e tij të plaken ❤❤❤❤

Vor 3 Monate
@verashahu +185
@verashahu

Këngët e bukura dëgjohen në çdo kohë, nuk vdesin kurrë!❤😍 Alban Skënderaj është mbreti i muzikës Shqiptare👑🎶🇦🇱💫💎❤

Vor 2 years
@blumenblumen8917 +2
@blumenblumen8917

Und Ardit Gjebrea meiner Meinung nach, aber ich verstehe leider die Texte nicht....aber seine Stimme geht mir unter die Haut.

Vor year
@albaniansausage4556 +2
@albaniansausage4556

@@blumenblumen8917 Shqip o vllai, shqip

Vor year
@matildaveizi2888
@matildaveizi2888

@@blumenblumen8917 O

Vor year
@limanmehmedi9068
@limanmehmedi9068

Ishte

Vor 9 Monate
@dancing_on_the_valentine_83 +16
@dancing_on_the_valentine_83

I don't know Albanian very well, only few words. But I really love how this language sounds. It's very unique.

Vor 2 years
@kelalela6492 +1
@kelalela6492

I have heard Albanian language from Jesus or bible

Vor year
@blertakiptiu5675 +2
@blertakiptiu5675

2023 akoma e degjoj . Si tani mbaj mend kur doli kenga dhe fitoi me kete kenge❤

Vor Monat
@ximiidrizi9734 +4
@ximiidrizi9734

Kenge e kompletuar dhe ideuar ne detaj, te vibron cdo qelize ne trup, thjesht krijon EMOCION, EVERGREEN!!!!

Vor 5 years
@markodavid4443 +130
@markodavid4443

Ka ndonje qe e degjon ne 2023 se me ka kthyer 20vite pas .Kjo keng svdes kurr esht si puna e veres sa me shum te rrij aq me shum i rritet vlera...

Vor 10 Monate
@ariankapaj +2
@ariankapaj

Kjo nuk ka për t’u harruar dhe sidomos nga ne që e dëgjuam sapo doli❤

Vor 6 Monate
@dallandyshecako2740
@dallandyshecako2740

Edhe kur te plakemi do e degjojm kete keng , do mbyllim syt ashtu ne vetmi e brende vetes do ndihemi te rinj vetem fal kesaj kenge .😊

Vor 5 Monate
@FilmaVizatimoreShqip +1
@FilmaVizatimoreShqip

Korrik 2023 ❤

Vor 4 Monate
@manushaqememlika4392
@manushaqememlika4392

pooooo dhe per momentin po e degjoj

Vor 3 Monate
@dorjanlokai775
@dorjanlokai775

Po un e degjoj akoma po me te njejtin perjetim, dashuri, nostalgji, dhimbje-dashuri. Per here te pare ne 2004, kur njoha ish nusen time; asaj kohe ishim te 2 VETEM TY, Vetem Dashuri..me kohen u beme VETEM ISH....por kenga per mua eshte po e njejte. pa lot, pa nostalgji, me pak dhimbje :):):), por me 2 gota vere kalon

Vor 3 Monate
@chrisdhmitriadis4467 +83
@chrisdhmitriadis4467

0 prostitucion, 0 Luks, 0 makina te shpejta, 100 Talent, 100 Emocion, 100 Qualitet...Na e rrenqethe shpirtin Alban!

Vor 3 years
@najanvila5692 +1
@najanvila5692

Kam shkruajtur dhe unë nji koment pak si ky.

Vor 4 Monate
@user-ug6uz3dx3v +7
@user-ug6uz3dx3v

Kenga me e bukur ne diskografine shqiptare, Albani ka talent pa funt!

Vor year
@qerimskenderaj-shkrimtar5797 +5
@qerimskenderaj-shkrimtar5797

Ka gjithmonë një fillim, por fillimi i Albanit me këtë këngë, shënoi një kulm që nuk do të harrohet ndonjëherë. Erdhi si një magji dhe pushtoi zemrat e njerzve që në daljen e pare. Eshte një kënge që do të këndohet dhe mbetet si një himn në muzikën e lehtë shqiptare.

Vor 10 years
@gonamekeshi2641
@gonamekeshi2641

Woww kjo kenge eshte legjend edhe pas 20 vitesh je i pakrahasueshem Alban edhe 2024 mezi po e presim recitalin nga Albani qe do jet ne perl sepse 20 vite karrier me artin e bukur qe ka ber nder vite je edhe do jesh gjithmon mbreti i shqiperis Alban❤

Vor 7 Tage
@fr812libra6 +22
@fr812libra6

This song will never get old ever since 2005 ... love it !

Vor 4 years
@nirkiserlazdrava4949 +2
@nirkiserlazdrava4949

A ka njeri qe e dëgjon 2023?❤

Vor 8 Monate
@aurorabajrami5137 +2230
@aurorabajrami5137

Ka ndonje njeri ne 2021?🥺

Vor 2 years
@oltibajraktari9809 +23
@oltibajraktari9809

E degjoj akoma dhe do ta degjoj gjithmon aurora bajrami

Vor 2 years
@etlevakulla2069 +22
@etlevakulla2069

Ede un..kjo kenge nuk ka kohe...sado vite te kalojne gjithmon do mberet hit😔❤😔

Vor 2 years
@iamrildd7513 +15
@iamrildd7513

vlera nuk e humb vlerën 😍

Vor 2 years
@elenakasa3099 +1
@elenakasa3099

Rtv21 the ti and

Vor 2 years
@algertjakova6163 +2
@algertjakova6163

Është nji që e degjon

Vor 2 years
@resulsii6478 +33
@resulsii6478

Ta ndëgjosh një këngë 5 vite me radhë është qmenduri,Faleminderit Alban që solle këngën që nuk vdes kurrë..♥

Vor 6 years
@farahsweedan812 +4
@farahsweedan812

love this song, greetings from egypt❤

Vor 3 Monate
@mikeny5020
@mikeny5020

Vetem ty

Vor 2 Monate
@matilda9478 +1
@matilda9478

Mishi kokerr akoma 2021 🥺🥺🥺🥺🙏🙏🙏🙏Me te shkaterru zemren kjo kenge 😘

Vor year
@liviasandu8818 +21
@liviasandu8818

Una delle mie canzoni albanese preferite... Shqiperia🔝! 🇷🇴 love 🇦🇱. Complimenti Alban! Amo la tua voce .

Vor year
@erisafier321 +272
@erisafier321

Tetor 2022. Ka ndonjë qe e degjon akoma 🥺🥺?

Vor year
@shpatifishekaj1021 +6
@shpatifishekaj1021

Ka akoma ne te vuajturir...

Vor year
@samuellamaj +10
@samuellamaj

Nëntor 2022 .un e dëgjoj 🤗🤗

Vor year
@nirkiserlazdrava4949 +8
@nirkiserlazdrava4949

Sot po bie shi esht Nëntor 2022 edhe akoma po e dëgjoj

Vor year
@erizeka4662 +2
@erizeka4662

Normal qe po kjo keng sarrohet as nje her kjo keng esht nje me te vecantat per mua

Vor year
@erisafier321 +1
@erisafier321

@@samuellamaj 😍😍

Vor year
@StudioDenci +5
@StudioDenci

2023 dhe Akoma degjohet ❤️🥰

Vor 26 Tage
@shkelqimkorro4778 +4
@shkelqimkorro4778

Tele santana shqiptare! Shumë i dashur dhe i ëmbël ! Super talent..! Të kënaqë e të çlodh! ! I lindur për të kënaqur fansat !

Vor 3 years
@blediankurti5230 +6
@blediankurti5230

Dashuria ime e pare filloi me kete keng dhe do vdes me kete keng....sepse cdo her qe e degjoja me beri te dashurohesha akoma dhe me shum....dhe sot qe po e degjoj ishalla dashurohem si dikur😍😍😂 super kengeee e pavdekshme flm Alban

Vor 4 years
@albanalaknori8817
@albanalaknori8817

Kenget e Albanit jane jetegjata sepse i ben me shpirt..dhe mendoj se reflektojne ngjarje te jetuara... kur degjova kengen "Refuzoj"..mbeta pa fjale,,,ishte e mrekullueshme, edhe pse e dhimbshme...i uroj krijimtari dhe suksese!

Vor 10 years
@arina-py5lj +1
@arina-py5lj

2023 dhe kjo kenga i ve gjitha kengat qe kan dal post !! Per mua esht top !e adhuroj ❤

Vor 3 Monate
@eldailazaj1336 +15
@eldailazaj1336

Kenge qe do ti rezistoj cdo kohe.Albani nje nga kengetaret e pakte ne shqiperi qe meritojne emrin artist.

Vor 10 years
@sajmirdakavelli5241
@sajmirdakavelli5241

Alban Skenderaj eshte artisti me i mire, origjinal ne musik te momentit. Filloj me kte kenge fantastike dhe akoma tani prodhin kenga te mrekullueshme. Meriton me shum suksese. Kjo eshte musika e momentit, musika e te rinjeve. KJO ESHTE MUSIKE PER NJEREZ, TE RINJE ME EMOCIONA.

Vor 10 years
@alejnanuhiju3633 +1
@alejnanuhiju3633

Njè kenge e mrekullueshme nga vete nje kengetar me vlera të medha artistike 💟

Vor 8 years
@xhezoajazo3927 +1
@xhezoajazo3927

Me shume kuptim per jeten bravo je njeriu me i vecante

Vor 5 Monate
@roryro6978 +4
@roryro6978

Nje nder perlat e muzikes shqiptare...Alban Skenderaj

Vor 10 years
@ouraniasulo249 +1
@ouraniasulo249

Kjo kenge pr mua do mbetet ne kujtese deri ne vdkje, na kam kushtuar Sh. I. e di ai❤

Vor Monat
@JonilaVata +10
@JonilaVata

18 vite kur kjo kenge perle e muzikes shqiptare beri qe te jete kenga fituese e Top Fest 2 dhe Alban Skenderaj u be me i famshmi dhe me i kerkuari nga te rinjte shqiptar❤❤

Vor 7 Monate
@zulfisaliu +8
@zulfisaliu

Kenge qe deperton dhe shperndahet kendshem neper trup...emocionuese👏

Vor 4 years
@esmeraldahusaj3697 +8
@esmeraldahusaj3697

Një nga këngët më të mrekullueshme! Poezi dhe melodi eteri!

Vor 9 Monate
@ER-vo4dz +13
@ER-vo4dz

Alban je kengetari me i mire shqiptar i koheve te sotme. C'do kenge e jotja eshte poezi dhe interpretim i mrekullueshem! Suksese!!!! Prill 2018

Vor 5 years
@ffcritical6254 +1
@ffcritical6254

Je yll Te adhuroj Je me i miri Me kete kenge ka nisur nje dashuri qe e di mire se nuk do te mbaroje kuuurr. Vetem fal teje Kam kaluar kohe te bukura me personat me te rendesishem ne jete. Ai qe nuk i degjon kenget e ALBAN SKENDERAJ nuk ka me vend ne kete bote 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😚😗😚😗😚😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💘💘💘💘💘💘💘💘❤❤❤❤❤❤❤💓💓💓💓💓💕💕💕💕💕💖💖💖💖💗💗💗💗💙💙💙💙💚💚💚💛💛💛💜💜💜💜💝💝💝💞💞💞💟💟💟💟❣❣❣💌💌💌💌❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 4 years
@pranveramehmedaj1944 +130
@pranveramehmedaj1944

Un e degjova para disa ditesh te ipercoop ku punoj, se guardia ve muziken per cdo dit, ne 10 vite pun se kisha degjur te kendohej kenge shqiptare ne nje supermarket. Sa nostalgji degjova, ushtonte " se ti je motiv i jetes time"

Vor 2 years
@ela3075 +2
@ela3075

Si ka mundsi, guardia esht shqiptar? Se ktu ku jam un skam degjuar ndonjeher keng shqiptare ne Ipercoop

Vor 2 years
@pranveramehmedaj1944 +3
@pranveramehmedaj1944

@@ela3075 sepse e ka te fejuarin shqiptar, flas ne oren 7 te mengjesit per kengen e jo ne drek.

Vor 2 years
@gindidurrsi7150 +1
@gindidurrsi7150

Super keng ska vdekje kurr

Vor 2 years
@gindidurrsi7150 +1
@gindidurrsi7150

@@ela3075 super keng 🙏❤

Vor 2 years
@gindidurrsi7150
@gindidurrsi7150

@@ela3075 ku jeton elaa

Vor 2 years
@almaprenga7179 +4
@almaprenga7179

Një artist i mirëfilltë, urime👏🇦🇱

Vor 8 Monate
@braimbitici9396 +1
@braimbitici9396

Interprentimi i Alban Skenderaj tregon edhe nji herë se muzika është Art për këtë nevoitet edhe nji Artist siq është Alban Skenderaj

Vor 11 Monate
@alkethysaj7981 +1
@alkethysaj7981

kenge zemre te prek te pershendes keshtu vazhdo Alban

Vor year
@lordalt497 +14
@lordalt497

sa mire qe ka kenge te tilla qe na i luajne telat e zemres ...💞🙏zoti e bekofte dashurine ,dhe kte djale qe e kendon me gjithe qenien e tij..bekuar qofsh ..🙏🤷‍♂️

Vor 4 years
@elisaprendushi819 +5
@elisaprendushi819

Kur kjo këngë u publikua kam qenë vetëm tetë vjeçe e nuk mund të them se e ndieja tekstin por ndieja e dashuroja gjuhën e pastër shqipe, e cila rrjedh nëpër vargjet e kësaj kënge. Sot pas pesëmbëdhjetë vitesh arrij të zbërthej fjalët dhe rëndësinë e kohës, veçanërisht kësaj të fundit. Çfarë kohërash magjike atëherë, çdo gjë kaq e bukur, e vërtetë dhe plot kuptim e dashuri. Sa më shumë kalon koha aq më shumë dua të kthehem pas në kohë, te rijetoj atë fëmijëri aq të të varfër e njëkohësisht aq të bukur,larg teknologjisë e zhvillimit marramendës të saj por afër njerëzve të zemrës, të cilët sot shumë prej tyre nuk janë më në jetë. Qeshuni, gëzojuani zemrës prindërve, të tjerëve përreth, jetojeni jetën, buzëqeshni, falni e bëni mirë se kjo jetë është kalimtare se koha nuk do ndalet për askënd!

Vor 3 years
@xhuljanahaskja1475 +5
@xhuljanahaskja1475

kjo keng me kujton personin e zemres time qe dodhet lark nga une....aj me pati persendet me kete keng edhe e falenderoj me gith shpirt e me gith zemer te jet mire ku do qe te jet!!!!😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

Vor 6 years
@zulfisaliu +9
@zulfisaliu

Kenget e mira nuk vdesin? Kjo eshte deshmia. Kenga qe i ka te gjitha; tekst, ze, melodi, kuptim, vlere etj...Pershendetje nga Tetova.

Vor 4 years
@olyaolya2769 +4
@olyaolya2769

You are so great Alban. I love this song so much.

Vor 8 years
@Vlora-Man-
@Vlora-Man-

Mars 2023 ✌️ I madhi alban ka hyr ne historin e muzikes shqiptare. Suksese njesh🇦🇱

Vor 8 Monate
@arseitmera4558
@arseitmera4558

Kenga e Zemres ku nuk i shpreh ndenjat nje Femre kur Ajo nuk e di qe ti e Do me Shume se Veten Une jam Arsi ,Te dua Aba edhe pse je me nje tjeter,Ksamil 2005

Vor 7 Monate
@buqecami7477 +4
@buqecami7477

Akoma degjohet dhe sot kenge e pa vdekshme dhe plot jet🎧🎧🎵🎼🎶💽🤌🤌

Vor 2 Monate
@shqipekastrati9618
@shqipekastrati9618

Kjo keng dot ndegjohet edhe ne kur nuk jemi ne ket bot.. Alban je njeri i madh

Vor year
@anjatoma9026 +5
@anjatoma9026

Ishte dashuria ime e pare,ma dedikoi,ma kushtoi,ma kendoi kete kenge....E beri hit ne zemren time dhe me pas iku 😭 Ndienje,lot,dhimbje,mall dhe kenge....

Vor 5 years
@Yeet96. +1
@Yeet96.

Koha sheron gjithcka

Vor 5 years
@etlevacelmeta5087
@etlevacelmeta5087

Gjithmone do kete degjues sa kohe kenget e Alban Skenderaj kane jete brenda cdo tingulli e fjale! Je nder te paktet kengetare te vertete👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 2 years
@hoxhajz +12
@hoxhajz

♥♥♥Një këngë që më çlodh dhe më mer gjith' vëmendjen,gjith' dëgjimin,më kënaq shpirtin!!!! Dashuria e parë që akoma e dashuroj por asnjëherë nuk arrij ta puth!!!♥♥♥

Vor 3 years
@elaban7486
@elaban7486

😭😭😭😭

Vor year
@fullbridgeelectric
@fullbridgeelectric

Tingujt e kesaj kenge me kujtojne dashurine e pare dhe dhimbjen me te madhe qe me la ajo dashuri.

Vor 9 Monate
@user-cf3ze6rd8u +3
@user-cf3ze6rd8u

Nuk e nderroj me asnje tjeter kete kenge dhe kengetar! Nuk ka tjeter jo si ky, nuk lind me! 👏👏🤩⭐️⭐️💥💥

Vor 2 Monate
@gentianspahiu1439 +5
@gentianspahiu1439

Kjo kenge vlen sa nje njeri qe frymen e fundit e ka deri ne perjetsi nuk vdesin kurr per cdo njeri qe degjon muzik 7 4 2023

Vor 7 Monate
@shqipronqaperlaku4960 +11
@shqipronqaperlaku4960

jo tekesi po edhe kenga edhe albani edhe nja 500 vjet me pas ymer nuk mujna me pa nja si albani.... Alban respektet e mia te sinqerta shpresoj qe spari te kesh shendet e lumturin e jetes me familje faliminderit per keto keng te bukura qe na ban mi harru problemet e jetes faliminderit.

Vor 7 years
@vloraalb +2
@vloraalb

Alban ma mbushe zemeren me jete me kete kenge qe nuk ngopem duke degjuar fjalet shume te ndjera dhe muzika shume e bukur.

Vor 7 years
@teatea396
@teatea396

Kenge shum e bukur,qe dalin dhe kendohet me gjith thellesin e shpirtit, ❤❤te kendoft zemra ❤❤

Vor year
@that_girl-_4ever +1
@that_girl-_4ever

2023 a degjohet akoma?🥺❤️‍🔥

Vor 6 Monate
@selvetebuci4338
@selvetebuci4338

Me i miri prej me te mireve!!!Nje artist i perkryer,gjithqka qe i duhet nje artisti qe te jete perfekt ne te gjitha aspektet💗💗💗

Vor 7 years
@elsashkoder466 +9
@elsashkoder466

Kjo është kënga më e bukur shqiptare nuk vdes kurrë 👌👏👏👏

Vor 2 years
@enejda.v6262 +5
@enejda.v6262

Kenga me e bukur shqiptare!! Nuk do ndaloj kurre se degjuari... ❤️ shtator 2019 ..❤️

Vor 4 years
@gesimimi4262
@gesimimi4262

2017 edhe kjo kenge akoma me emocionon njesoj si ateher... eshte himni I dashurise time qe I dashuri im asaj kohe (tashme) bashkshorti im ma dedidekonte ne emisionet e radios... 😁😍 Nuk behen me kenge te tilla ne shqiperi me vjen keq per kta "artistet" e sotshem.

Vor 6 years
@morenaoruci2165 +1
@morenaoruci2165

Një perl e vërtetë është bravo alban

Vor year
@punimegipsi09
@punimegipsi09

I vetmi qe nuk ka ndryshuar zerin melodine tekstet dhe muziken e tij respekt pafund te gjithe perpiqen te ekspozojne trupin parate Makina te bukura neper videoklipe ndersa ky kundra rrymes ekspozon ate qe i duhet muzikes ZERIN respekte

Vor 2 years
@marselamustafaj121
@marselamustafaj121

Kengetar i madh Albani nje nder me te miret zeri i tij i embel te godet zemren 😚❤

Vor 4 years
@pizzeriahamburgeriadarobbycarp
@pizzeriahamburgeriadarobbycarp

Shum kengw e bukur nuk vdes kurr..kenge qe te rrengjeth mishin..kenge qe svdes kurr..besoj se do ngelet per jete kjo kenge..bravo kompositorit e Alban Skenderaj..ini te pa harritshem...sa here qe beh 🍕 🍕 🍕 u degjoj zerin tua te mbrekullushem..

Vor 2 years
@sofianashkembi1154 +8
@sofianashkembi1154

2022 I still here 🥺🥰. Me kujtohet kur e digjova ne top fest per here te pare 🤯. Me ngjethet mishi dhe sot si heren e pare kur e digjoj !!🥰❤️🤍

Vor year
@kancelerikanceleri6485 +1
@kancelerikanceleri6485

Nje realizim i mbrekullueshem! Bravo Alban Skenderaj! Respekte!

Vor 3 years
@anxhelaprenga4144
@anxhelaprenga4144

Eshte 19 shkurt dhe akoma e degjoj. Te lumte , je me I miri I kengetareve.

Vor 9 Monate
@vlorabushi9918 +2
@vlorabushi9918

Tetor 2023😊 akoma ndëgjohet ,Këtij motivi të Zemrës pas 10 vitesh mbeteeet akoma Motiv për Jetë🤍,betëm se pas ksaj kohe ju shtuan dhe Tre Engjujë 💙💙❤️⭐️⭐️⭐️🤲🤲🤲

Vor Monat
@arditkalaja65
@arditkalaja65

Melodia me te cilen kam kercyer heren e pare me vajzen qe tani eshte edhe e fejuara ime 1 dhjetor 2007. E pavdekshme kjo kenge. 🤩

Vor year
@antoniamakariadi2878 +2
@antoniamakariadi2878

Kjo kenge eshte... Tingujt e ndjenjave te dashuris time !! 🌟❤😍

Vor 6 years
@islamifamiljajanjetaimeall3190 +1
@islamifamiljajanjetaimeall3190

Bravo alban te uroj jete te lumtur me mirjamin dhe dy zemrat e vogela je nje njeri me vlera te uroj fat kudo ndodhesh👑👑👑👑❤❤❤❤👏👏👏👏

Vor 3 years
@kelacenaj9808 +17
@kelacenaj9808

Bravo Alban ke një zë të mbrekullueshm dhe teksti shum i bukur

Vor 7 years
@margaritamusaraj9070
@margaritamusaraj9070

Kur e kam dëgjuar ne top fest Kengen e Albanit me shume dhe me mire skish dëgjuar deri atëherë le si kengetar por si yll i rene nga qielli ai djale te ngroh zemrën ❤

Vor 4 Monate
@lobiking3192
@lobiking3192

E mrekullueshme ...nder plerlat e muzikes se vertete.....2021. Shkurt

Vor 2 years
@user-ek2iq7vf7r +1
@user-ek2iq7vf7r

Degjohet edhe ne 2023 kur jame e merzitur ky eshte ilaci qe me sheron❤

Vor 3 Monate
@aishebaci4057
@aishebaci4057

Këng që të shëron shpirtin 👏👏👏👏

Vor year
@jacksontony6980 +2
@jacksontony6980

Pse të thyhet 💔 zemra kur mund ta kthesh tëndin ish e dashura faleminderit *Dr Sabo dashuria* ❤ është magjistari i shkëlqyeshëm, ish e dashura ime u kthye tek unë duke më lutur për falje nëse ju ke nevoj per ndihme kontakto me te tani......

Vor year
@emanuelakola965 +572
@emanuelakola965

Pas 10vjetesh pothuajse akoma me behet mishi kokerr kur e degjoj,me jep Te njejtin efekt si atehere kur isha akoma nje gjimnaziste e thjeshte qe gjaku I vlon. #nostalgji ❤️

Vor 7 years
@arturobici8690 +4
@arturobici8690

ok

Vor 7 years
@thetrollingacademy2807 +2
@thetrollingacademy2807

hahahah XD

Vor 7 years
@arturobici8690 +4
@arturobici8690

Ahhhhh

Vor 7 years
@erionprifti51 +3
@erionprifti51

Emanuela Kola nje e pa harruar esht kjoo

Vor 7 years
@cimmici9438 +3
@cimmici9438

Emanuela Kola hehehe

Vor 7 years
@kostilee2148 +338
@kostilee2148

dashuria ime e pare filloi me kete kenge  vazhdoi me kete kenge  dhe mbaroi me kete kenge  dashurite ikin dhe vine  kjo kenge ngelet simbol i dashurise per shume vjet :)

Vor 8 years
@tanjaschmidt9779
@tanjaschmidt9779

tuuu

Vor 8 years
@mozamoza1223
@mozamoza1223

Prekse😢😢

Vor 4 years
@elidakaiku796
@elidakaiku796

😭😭😭💔

Vor year
@alfredkaci5765 +1
@alfredkaci5765

Këngë e Pa Vdekshme,Unike e pa përsëritshme….të lumtë Alban

Vor year
@rovenacela87 +2
@rovenacela87

Ka edhe ne 2023 kjo kenge nuk vdes kurr❤❤

Vor 6 Monate
@raimondagjikolaj6613
@raimondagjikolaj6613

Nuk eshte vetem kenge, eshte poezi, te ben mornica,ka vetem nje vit qe e kam zbuluar Albanin dhe nuk e le me😉☺️kam humbur shume vite, vetem per kete me vjen keq ❤️

Vor 2 years
@eddatopi1082 +4
@eddatopi1082

Tashme kenget e tua I ke mbjell ne zemrat e fansave te tu. Je super Alban. Vetem OK ke .

Vor 3 years
@almahjaro6401 +2
@almahjaro6401

Kenga shqiptare eshte relax relax 💪💖🌟❣️ ze tè embel

Vor year
@aurelashkoza7747
@aurelashkoza7747

me kujton veten time adoleshente. kenga me e bukur e te gjithave koherave,je me i miri Alban.

Vor 5 years
@teutakaceli1672 +1
@teutakaceli1672

2021 po e degjon njeri kete kenge se une po e degjoje ❤❤👏👏👏

Vor 2 years
@Katie-tj5np
@Katie-tj5np

Sikur eshte kuqe e Zi himni I kombetares.kjo kenge eshte himni I dashuris ne cdo kohe

Vor 2 years
@ervismanollari4088 +1
@ervismanollari4088

Kjo kenge do degjohet ne cdo kohe dhe ne cdo vit

Vor 2 years
@timdisha4605 +12
@timdisha4605

Ne kohen kur kjo kenge kishte dake une isha ne Turqi me studime si atehere pa internet e smartphone nuk e dija fare. Ne mbyllje te semestrit te pare ne janar te 2005 erdha me pushime ne Tirane per 10 dite, mbaj mend qe kete kenge e degjova ne ecje nje lokal perballe dhe menjehere u ndalova, ndeza nje cigare e po e degjoja me plot endje. Sa relaks, sa dashuri, sa frymezim e sa e sa... pershendetje per te gjithe!

Vor 4 years
@irenapetritaj7808
@irenapetritaj7808

Eshte me i mire nga te gjithe.Kenget e ti mbeten te pavdekshme. Me heqi lodhjen dhe merzitjen❤️👏

Vor 3 years
@NikiQirici-fh9nk
@NikiQirici-fh9nk

Te qeteson shpirtin kjo kenga

Vor 8 Monate
@agileemostafa9215
@agileemostafa9215

Nuk do ta harroj kurrë gëzimin dhe buzëqeshjen që më ke bërë sot mama, faleminderit shumë "The Agilee". Unë e kam kthyer marrëdhënien time..............................

Vor 9 Monate
@valbonabeqiraj9355 +1
@valbonabeqiraj9355

Nje perl e vertet kjo kenge bravo Alban 😍😍🙏

Vor year
@blerta7443 +7
@blerta7443

Ndonje si une ka? Prill 2022😊....Fenomen si kengetar qe kenget mbeten nder vite. Thjesht i pazvendesushem🌟

Vor year
@tatjanazeneli9710
@tatjanazeneli9710

Alban skenderi dhe butrint ymeri jane kengetaret me te mire qe ka populli shqiptar si nga interpetimi muzikor dhe praqitja skenike mirenjohje per keta njerez te mire

Vor 5 years
@reidona
@reidona

Je kengtari me i mire. Love u alban ,you are the best singer ever ,Ilove your songs

Vor 5 years
@marsida_mustafaraj +1
@marsida_mustafaraj

🤍🤍cfare kenge... vitet kalojne kenget E Albanit duken edhe me te bukura se kur I kam degjuar per here te pare

Vor year
@marinelachatzilari5305 +1
@marinelachatzilari5305

Se ri je motiv i jetes time vec per ty do te jetoj ....😢😢😢😢

Vor year

Nächster

Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre, Tirane (Full Concert)

2:02:57

Drake - Polar Opposites

04:13

Drake - Polar Opposites

Drake

Aufrufe 1,8 Mio.

aleksander gjoka kuturu teksti

3:51

aleksander gjoka kuturu teksti

Ennio Sinanaj

Aufrufe 3,2 Mio.

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 21 Mio.

Alban Skenderaj - Bukuri E Frikshme (Official Lyric Video)

3:41

Ishe Ti

4:40

Ishe Ti

Stine - Topic

Aufrufe 166 Tsd.

Mentor Haziri & Alban Skenderaj - Dicka

4:55

Mentor Haziri & Alban Skenderaj - Dicka

Mentor Music

Aufrufe 1 Mio.

Yll Limani - Najher (Lyric Video)

3:26

Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

2:36

Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

UnixMusic

Aufrufe 14 Mio.

Die dunkle Wahrheit über Treppen

1:00

Die dunkle Wahrheit über Treppen

Alaeddin68

Aufrufe 274 Tsd.

HEUTE 18 Uhr 🏫

0:31

HEUTE 18 Uhr 🏫

Noel Dederichs

Aufrufe 592 Tsd.

EXPOSED: TypischCalvin verschenkt Luxus-Karre? 😂

0:59

Safir 13. Bölüm @atvturkiye

2:13:45