Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

 • Am Vor 10 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Now available on
  Deezer: www.deezer.com/album/13074600
  Spotify: open.spotify.com/album/1nsS09...
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/vet...

  Profili zyrtar ne Facebook:
  facebook.com/pages/Alban-S...

Erisa Fier
Erisa Fier

Tetor 2022. Ka ndonjë qe e degjon akoma 🥺🥺?

Vor 5 Monate
Elvis Preci
Elvis Preci

Mars 2023 😍

Vor 2 Tage
Aurela Jaupi
Aurela Jaupi

@elisa mocka me be subcride tlt ❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
elisa mocka
elisa mocka

Ktu gjithmon

Vor Monat
Aurela Jaupi
Aurela Jaupi

@Jetmir Sadiraj me be subcride tlttt❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
Jetmir Sadiraj
Jetmir Sadiraj

2023

Vor Monat
Vera Shahu
Vera Shahu

Këngët e bukura dëgjohen në çdo kohë, nuk vdesin kurrë!❤😍 Alban Skënderaj është mbreti i muzikës Shqiptare👑🎶🇦🇱💫💎❤

Vor year
Liman Mehmedi
Liman Mehmedi

Ishte

Vor Monat
Matilda Veizi
Matilda Veizi

@Blumen Blumen O

Vor 8 Monate
AlbanianSausage
AlbanianSausage

@Blumen Blumen Shqip o vllai, shqip

Vor 8 Monate
Blumen Blumen
Blumen Blumen

Und Ardit Gjebrea meiner Meinung nach, aber ich verstehe leider die Texte nicht....aber seine Stimme geht mir unter die Haut.

Vor year
Esmeralda Husaj
Esmeralda Husaj

Një nga këngët më të mrekullueshme! Poezi dhe melodi eteri!

Vor Monat
Aurora Bajrami
Aurora Bajrami

Ka ndonje njeri ne 2021?🥺

Vor 2 years
Sidorela Bogdani
Sidorela Bogdani

Ka 2023😌

Vor 12 Stunden
Smartal Service
Smartal Service

Une ne 2023

Vor 8 Tage
Eldison Hoxha yto
Eldison Hoxha yto

ka ne 2023

Vor 9 Tage
Thoma Kule
Thoma Kule

2023 qe e degjoj

Vor 21 Tag
Resul Sii
Resul Sii

Ta ndëgjosh një këngë 5 vite me radhë është qmenduri,Faleminderit Alban që solle këngën që nuk vdes kurrë..♥

Vor 5 years
Chris Dhmitriadis
Chris Dhmitriadis

0 prostitucion, 0 Luks, 0 makina te shpejta, 100 Talent, 100 Emocion, 100 Qualitet...Na e rrenqethe shpirtin Alban!

Vor 3 years
granitOffcial
granitOffcial

Ka ndonje qe e degjon edhe tani ne 2020 😞😞😞

Vor 3 years
Hava Bello
Hava Bello

Kendojnë brezat

Vor 5 Tage
Hava Bello
Hava Bello

Keto jane kenge sipas tekstit dhe melodisë do i mendojnë brezat me radhe jane te pa harushme nder vite se kane tekstin me shum kuptim pozitive per cdo breze

Vor 5 Tage
Daniela
Daniela

2023✌

Vor 6 Tage
Hava Bello
Hava Bello

Plot njerez ka qe i degjojne kenget e Albanit

Vor 17 Tage
Tea Tea
Tea Tea

E kam ndegjuar una, sot 10 volte ne 2022 kenge shum e bukur, do resiste ne çdo koh 🤗🤗❤❤dhe e ndegjoj me mallengjim.....

Vor year
E R
E R

Alban je kengetari me i mire shqiptar i koheve te sotme. C'do kenge e jotja eshte poezi dhe interpretim i mrekullueshem! Suksese!!!! Prill 2018

Vor 5 years
Alma Prenga
Alma Prenga

Një artist i mirëfilltë, urime👏🇦🇱

Vor 3 Tage
Tim Disha
Tim Disha

Ne kohen kur kjo kenge kishte dake une isha ne Turqi me studime si atehere pa internet e smartphone nuk e dija fare. Ne mbyllje te semestrit te pare ne janar te 2005 erdha me pushime ne Tirane per 10 dite, mbaj mend qe kete kenge e degjova ne ecje nje lokal perballe dhe menjehere u ndalova, ndeza nje cigare e po e degjoja me plot endje. Sa relaks, sa dashuri, sa frymezim e sa e sa... pershendetje per te gjithe!

Vor 3 years
Livia Sandu
Livia Sandu

Una delle mie canzoni albanese preferite... Shqiperia🔝! 🇷🇴 love 🇦🇱. Complimenti Alban! Amo la tua voce .

Vor 10 Monate
Pranvera Mehmedaj
Pranvera Mehmedaj

Un e degjova para disa ditesh te ipercoop ku punoj, se guardia ve muziken per cdo dit, ne 10 vite pun se kisha degjur te kendohej kenge shqiptare ne nje supermarket. Sa nostalgji degjova, ushtonte " se ti je motiv i jetes time"

Vor 2 years
Juri 96
Juri 96

Ekziston dhe versioni Italian 😉

Vor 8 Monate
Gentian Vlora
Gentian Vlora

Super kenge

Vor year
Gindi Durrsi
Gindi Durrsi

@Ela ku jeton elaa

Vor year
Gindi Durrsi
Gindi Durrsi

@Ela super keng 🙏❤

Vor year
Gindi Durrsi
Gindi Durrsi

Super keng ska vdekje kurr

Vor year
Emanuela Kola
Emanuela Kola

Pas 10vjetesh pothuajse akoma me behet mishi kokerr kur e degjoj,me jep Te njejtin efekt si atehere kur isha akoma nje gjimnaziste e thjeshte qe gjaku I vlon. #nostalgji ❤️

Vor 7 years
Gentian Vlora
Gentian Vlora

Super kenge me sjell shum kujtime

Vor year
Albanez1 Albanez1
Albanez1 Albanez1

Po tani mas 5 vitesh tjera ste vlon me ? 😂

Vor year
Emanuela Kola
Emanuela Kola

Vjosilda Lamuça vite qe nuk kthehen me,brez i bukur qe rralle e sheh sot.Me behet qejfi qe ka akoma njerez me ndjenja dhe emocione.🤗

Vor 2 years
Vjosilda Lamuça
Vjosilda Lamuça

@emanuela e vertet... qenkemi i njejti brez... dhe te njejtat efekte me ben...

Vor 2 years
lord alt
lord alt

sa mire qe ka kenge te tilla qe na i luajne telat e zemres ...💞🙏zoti e bekofte dashurine ,dhe kte djale qe e kendon me gjithe qenien e tij..bekuar qofsh ..🙏🤷‍♂️

Vor 3 years
Enejda
Enejda

Kenga me e bukur shqiptare!! Nuk do ndaloj kurre se degjuari... ❤️ shtator 2019 ..❤️

Vor 3 years
Marko David
Marko David

Ka ndonje qe e degjon ne 2023 se me ka kthyer 20vite pas .Kjo keng svdes kurr esht si puna e veres sa me shum te rrij aq me shum i rritet vlera...

Vor 2 Monate
Qerim Skenderaj-Shkrimtar
Qerim Skenderaj-Shkrimtar

Ka gjithmonë një fillim, por fillimi i Albanit me këtë këngë, shënoi një kulm që nuk do të harrohet ndonjëherë. Erdhi si një magji dhe pushtoi zemrat e njerzve që në daljen e pare. Eshte një kënge që do të këndohet dhe mbetet si një himn në muzikën e lehtë shqiptare.

Vor 10 years
Sofiana Shkembi
Sofiana Shkembi

2022 I still here 🥺🥰. Me kujtohet kur e digjova ne top fest per here te pare 🤯. Me ngjethet mishi dhe sot si heren e pare kur e digjoj !!🥰❤️🤍

Vor year
MANUELA POTOMI
MANUELA POTOMI

Ka kaq pak klikime sepse shqiptaret nuk vlersojne artistet Shqipetare , por vlersojme artistet e huajt , prandaj Arti ne Shqiperi duhet mbeshtetur me shume qe edhe neve te jemi ne te njejtin hap me boten ne muzik dhe ne cdo pjese tjeter qe ka lidhje m artin. P.s Alban kjo eshte nje nder kenget me perfekte te tua :D

Vor 9 years
Raikell ZANAJ
Raikell ZANAJ

Nuk kan vler klikimet.sepse kjo kenge eshte hit.kur ka dal kjo keng,ishte koha e CD-ive.dhe ka thyer rekord shitjesh.plus per shum gjat ka qen ne klasifikim ne vend te pare.youtube eshte me vone si mjet ne shqiperi.se ne ate kohe,skishte internet si sote.madje nuk guxonin ta hapnin youtubin se te fluturonte ajo dy giga qe kishe ne tel...

Vor year
Endri Spaho
Endri Spaho

Problemi ynë është se ne vlerësojmë më shumë textet dhe videoklipet me lek,pamje hot dhe drogë.

Vor 3 years
🎼𝓩𝓪𝓲𝓶 𝓗𝓸𝔁𝓱𝓪𝓳
🎼𝓩𝓪𝓲𝓶 𝓗𝓸𝔁𝓱𝓪𝓳

♥♥♥Një këngë që më çlodh dhe më mer gjith' vëmendjen,gjith' dëgjimin,më kënaq shpirtin!!!! Dashuria e parë që akoma e dashuroj por asnjëherë nuk arrij ta puth!!!♥♥♥

Vor 3 years
ela ban
ela ban

😭😭😭😭

Vor 5 Monate
Kela Cenaj
Kela Cenaj

Bravo Alban ke një zë të mbrekullueshm dhe teksti shum i bukur

Vor 6 years
Ervin Iljazi
Ervin Iljazi

2021 , kush po e degjon kete perle?

Vor 2 years
Enver Rrapushi
Enver Rrapushi

2022

Vor year
Andola Andola
Andola Andola

Super gjithmonë kjo këngë

Vor year
Mervin Mullabazi
Mervin Mullabazi

Ahaha Nese do Muzik qe ta kenaqesh zemren aty esht Shkumbim Ismajli

Vor year
kejsi dedja
kejsi dedja

me shum kenaqesi.

Vor year
fr812 libra
fr812 libra

This song will never get old ever since 2005 ... love it !

Vor 3 years
blert a
blert a

Ndonje si une ka? Prill 2022😊....Fenomen si kengetar qe kenget mbeten nder vite. Thjesht i pazvendesushem🌟

Vor 11 Monate
Xhuljana Haskja
Xhuljana Haskja

kjo keng me kujton personin e zemres time qe dodhet lark nga une....aj me pati persendet me kete keng edhe e falenderoj me gith shpirt e me gith zemer te jet mire ku do qe te jet!!!!😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

Vor 5 years
Elsa Shkodër
Elsa Shkodër

Kjo është kënga më e bukur shqiptare nuk vdes kurrë 👌👏👏👏

Vor 2 years
Rory Ro
Rory Ro

Nje nder perlat e muzikes shqiptare...Alban Skenderaj

Vor 9 years
True Capo
True Capo

Ka ndonje qe e degjon ne 2021?☹️😞

Vor 2 years
Ariadne Leno
Ariadne Leno

Poo uneeee

Vor year
Orik Veselaj
Orik Veselaj

une jo

Vor year
Kristjano Gjoka
Kristjano Gjoka

Une

Vor year
Linda Musaraj
Linda Musaraj

Pse ti ske vesh per muzike...nuk jane dhe te tjetet

Vor year
Sh i
Sh i

Po

Vor year
Alejna Nuhiju
Alejna Nuhiju

Njè kenge e mrekullueshme nga vete nje kengetar me vlera të medha artistike 💟

Vor 7 years
Zulfi Saliu
Zulfi Saliu

Kenget e mira nuk vdesin? Kjo eshte deshmia. Kenga qe i ka te gjitha; tekst, ze, melodi, kuptim, vlere etj...Pershendetje nga Tetova.

Vor 4 years
Juggernaut
Juggernaut

Ta mbështes mendimin

Vor year
Shqipron Qaperlaku
Shqipron Qaperlaku

jo tekesi po edhe kenga edhe albani edhe nja 500 vjet me pas ymer nuk mujna me pa nja si albani.... Alban respektet e mia te sinqerta shpresoj qe spari te kesh shendet e lumturin e jetes me familje faliminderit per keto keng te bukura qe na ban mi harru problemet e jetes faliminderit.

Vor 6 years
Ina Hoxhaj
Ina Hoxhaj

Sa do vite Te kalojne do mbete kenga me e bukur gjithemone!!! Shumeee e bukur ..Love

Vor 7 years
Gentian Vlora
Gentian Vlora

Super kenge Po e degjoj tap I pire ne 4 te mengjesit

Vor year
Altin Atini
Altin Atini

Po e vertet

Vor year
Χριστινα Ασλανη
Χριστινα Ασλανη

Kenga me e bukur ne diskografine shqiptare, Albani ka talent pa funt!

Vor year
Anja Toma
Anja Toma

Ishte dashuria ime e pare,ma dedikoi,ma kushtoi,ma kendoi kete kenge....E beri hit ne zemren time dhe me pas iku 😭 Ndienje,lot,dhimbje,mall dhe kenge....

Vor 4 years
Juri 96
Juri 96

Koha sheron gjithcka

Vor 4 years
Shkelqim Korro
Shkelqim Korro

Tele santana shqiptare! Shumë i dashur dhe i ëmbël ! Super talent..! Të kënaqë e të çlodh! ! I lindur për të kënaqur fansat !

Vor 2 years
Zulfi Saliu
Zulfi Saliu

Kenge qe deperton dhe shperndahet kendshem neper trup...emocionuese👏

Vor 3 years
FannyGomezDiaz
FannyGomezDiaz

Gjithmone ka per te ngelur nje kenge shume e bukur ❤ Vetem Ty ❤

Vor 8 years
Elda Ilazaj
Elda Ilazaj

Kenge qe do ti rezistoj cdo kohe.Albani nje nga kengetaret e pakte ne shqiperi qe meritojne emrin artist.

Vor 9 years
Lonora Cela
Lonora Cela

Bravo kompozitorit A.P që më këtë këng na ka emocionon shumë , dhe kengetari Alban Skenderaj që më zërin e tij të bukur e ka zbukuruar më shum kengen , sa her qe e dëgjoj emocionohem shum .. paska qen katile ajo femër që nuk e paska njohur dashurin e tij dhe e ka prekur kaq shum .. por fati qenka i tillë ..

Vor 6 years
Megdi Bajrami
Megdi Bajrami

Mos pyetni a degjohet kjo kenge ne vitin 2019 Kjo kenge eshte e pa vdekeshme dhe dote degjohet ne shekuj 👍👍👍

Vor 3 years
I'M ALBANIAN
I'M ALBANIAN

mrekullia e artit po mekat qe na shqiptart po ngojna deshtime e jo ksi hite

Vor 7 years
AkaTheBloody Alboz
AkaTheBloody Alboz

🇦🇱🇽🇰❤️

Vor year
Edda Topi
Edda Topi

Tashme kenget e tua I ke mbjell ne zemrat e fansave te tu. Je super Alban. Vetem OK ke .

Vor 2 years
Igli Belba
Igli Belba

ndoshta teksti me i bukur i shkruajtur ndonjerher nen gjuhen e e bukur shqipe ❤

Vor 5 years
Kosti Lee
Kosti Lee

dashuria ime e pare filloi me kete kenge  vazhdoi me kete kenge  dhe mbaroi me kete kenge  dashurite ikin dhe vine  kjo kenge ngelet simbol i dashurise per shume vjet :)

Vor 7 years
Elida Kaiku
Elida Kaiku

😭😭😭💔

Vor 11 Monate
Moza Moza
Moza Moza

Prekse😢😢

Vor 3 years
Tanja Schmidt
Tanja Schmidt

tuuu

Vor 7 years
Bledian Kurti
Bledian Kurti

Dashuria ime e pare filloi me kete keng dhe do vdes me kete keng....sepse cdo her qe e degjoja me beri te dashurohesha akoma dhe me shum....dhe sot qe po e degjoj ishalla dashurohem si dikur😍😍😂 super kengeee e pavdekshme flm Alban

Vor 3 years
fabss
fabss

2022 dhe ende nje nder hitet me te bukura 🥰

Vor 11 Monate
Aurela Jaupi
Aurela Jaupi

Me be subsicride😢

Vor 2 Monate
Braim Bitici
Braim Bitici

Ky interprentim me këtë tekst sështë Hit por është një Vepër

Vor 3 Monate
marsida_weightlosstransform
marsida_weightlosstransform

E vertete

Vor 9 Monate
Selvete Buçi
Selvete Buçi

Me i miri prej me te mireve!!!Nje artist i perkryer,gjithqka qe i duhet nje artisti qe te jete perfekt ne te gjitha aspektet💗💗💗

Vor 6 years
Ornela Xhindole
Ornela Xhindole

Ka ndonje qe e digjon edhe tani ne 2021 qe kjo eshte nje super music Ase diskutohet te dua shum Alban skenderaj je kengetar I pari perferuar te dua kings ♡♡♡♡

Vor 2 years
Adriana Ibro
Adriana Ibro

Vetëm ty unë ëndërroj. Ty, vetëm ty Ty, gjithmonë ty

Vor 9 years
Bardha
Bardha

Sa e bukur kjo keng o zot..te lumt ajo goj ..me qecon shpirtin kur e degjoj...

Vor 4 Monate
Leonard Zoga
Leonard Zoga

Alban ma mbushe zemeren me jete me kete kenge qe nuk ngopem duke degjuar fjalet shume te ndjera dhe muzika shume e bukur.

Vor 7 years
Elisa Prendushi
Elisa Prendushi

Kur kjo këngë u publikua kam qenë vetëm tetë vjeçe e nuk mund të them se e ndieja tekstin por ndieja e dashuroja gjuhën e pastër shqipe, e cila rrjedh nëpër vargjet e kësaj kënge. Sot pas pesëmbëdhjetë vitesh arrij të zbërthej fjalët dhe rëndësinë e kohës, veçanërisht kësaj të fundit. Çfarë kohërash magjike atëherë, çdo gjë kaq e bukur, e vërtetë dhe plot kuptim e dashuri. Sa më shumë kalon koha aq më shumë dua të kthehem pas në kohë, te rijetoj atë fëmijëri aq të të varfër e njëkohësisht aq të bukur,larg teknologjisë e zhvillimit marramendës të saj por afër njerëzve të zemrës, të cilët sot shumë prej tyre nuk janë më në jetë. Qeshuni, gëzojuani zemrës prindërve, të tjerëve përreth, jetojeni jetën, buzëqeshni, falni e bëni mirë se kjo jetë është kalimtare se koha nuk do ndalet për askënd!

Vor 2 years
Artur —————-
Artur —————-

Super keng do ti rezistoj cdo Kohe🙏🏻 😊

Vor 16 Tage
Ergis Goga
Ergis Goga

Mjafton vetëm një tingull dhe ai e stimulon te gjithë trupin...muzika! 2019...

Vor 3 years
Antonia Makariadi
Antonia Makariadi

Kjo kenge eshte... Tingujt e ndjenjave te dashuris time !! 🌟❤😍

Vor 5 years
Gesi Mimi
Gesi Mimi

2017 edhe kjo kenge akoma me emocionon njesoj si ateher... eshte himni I dashurise time qe I dashuri im asaj kohe (tashme) bashkshorti im ma dedidekonte ne emisionet e radios... 😁😍 Nuk behen me kenge te tilla ne shqiperi me vjen keq per kta "artistet" e sotshem.

Vor 6 years
Valbona Beqiraj
Valbona Beqiraj

Nje perl e vertet kjo kenge bravo Alban 😍😍🙏

Vor 4 Monate
ALMA HJARO
ALMA HJARO

Kenga shqiptare eshte relax relax 💪💖🌟❣️ ze tè embel

Vor 10 Monate
Jonuz Lleshanaku
Jonuz Lleshanaku

Kenga me e bukur shqipetare e te gjitha koherave

Vor 2 years
jona mondi
jona mondi

I njejti emocion si 12 vjet me pare kjo kenge. .. kenge e pavdekshme ne cdo kohe. .. gusht 2017

Vor 5 years
Ximi Idrizi
Ximi Idrizi

Kenge e kompletuar dhe ideuar ne detaj, te vibron cdo qelize ne trup, thjesht krijon EMOCION, EVERGREEN!!!!

Vor 5 years
Marsela Mustafaj
Marsela Mustafaj

Kengetar i madh Albani nje nder me te miret zeri i tij i embel te godet zemren 😚❤

Vor 3 years
Ervis Manollari
Ervis Manollari

Kjo kenge do degjohet ne cdo kohe dhe ne cdo vit

Vor year
Bihane Sallaku
Bihane Sallaku

Kënga më e madhe që hyri në shpirtin tim para disa vitesh Tani nuk meritoj presionin e askujt i them mjaft gjithkujt që më quan milingon Të uroj gjithë te mirat në jet Se ku jetoj e vendos koha vetë

Vor 3 Monate
Lejla Peristeri
Lejla Peristeri

Me kte keng lindi nje dashuri dhe dhe vazhdon te rritet cdo dit e me shume, sshtu si kjo kenge

Vor 11 Monate
Xhesi malka
Xhesi malka

like kush mendon se kjo kenge do mbetet nder me te bukurat edhe pas shum vitesh.❤

Vor 6 years
Tom Camaj
Tom Camaj

Kenget e Albanit to te jetojn ma shume se Albani dhe te gjith ne!

Vor 9 years
Alvin S7
Alvin S7

Super, edhe pse kane kaluar kaq shume vite prape mbetet nje nga kenget me te bukura !! 🌍🇦🇱🇦🇱

Vor 2 years
Enea Tafa
Enea Tafa

kjo keng eshte legjend nuk vdes kurre ❤

Vor 3 years
Sajmir Dakavelli
Sajmir Dakavelli

Alban Skenderaj eshte artisti me i mire, origjinal ne musik te momentit. Filloj me kte kenge fantastike dhe akoma tani prodhin kenga te mrekullueshme. Meriton me shum suksese. Kjo eshte musika e momentit, musika e te rinjeve. KJO ESHTE MUSIKE PER NJEREZ, TE RINJE ME EMOCIONA.

Vor 10 years
Shqipe Kastrati
Shqipe Kastrati

Kjo keng dot ndegjohet edhe ne kur nuk jemi ne ket bot.. Alban je njeri i madh

Vor year
Genna S
Genna S

E adhuroj këtë keng Ty,vetm ty Ty gjithmon ty Kush e dëgjon 2021❤❤

Vor 2 years
Etleva Celmeta
Etleva Celmeta

Gjithmone do kete degjues sa kohe kenget e Alban Skenderaj kane jete brenda cdo tingulli e fjale! Je nder te paktet kengetare te vertete👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor year
Pizzeria Hamburgeria da Robby Carpi Modena
Pizzeria Hamburgeria da Robby Carpi Modena

Shum kengw e bukur nuk vdes kurr..kenge qe te rrengjeth mishin..kenge qe svdes kurr..besoj se do ngelet per jete kjo kenge..bravo kompositorit e Alban Skenderaj..ini te pa harritshem...sa here qe beh 🍕 🍕 🍕 u degjoj zerin tua te mbrekullushem..

Vor year
FF CRITICAL
FF CRITICAL

Je yll Te adhuroj Je me i miri Me kete kenge ka nisur nje dashuri qe e di mire se nuk do te mbaroje kuuurr. Vetem fal teje Kam kaluar kohe te bukura me personat me te rendesishem ne jete. Ai qe nuk i degjon kenget e ALBAN SKENDERAJ nuk ka me vend ne kete bote 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😚😗😚😗😚😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💘💘💘💘💘💘💘💘❤❤❤❤❤❤❤💓💓💓💓💓💕💕💕💕💕💖💖💖💖💗💗💗💗💙💙💙💙💚💚💚💛💛💛💜💜💜💜💝💝💝💞💞💞💟💟💟💟❣❣❣💌💌💌💌❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 3 years
OLDMaster OLDstyleCLAN
OLDMaster OLDstyleCLAN

Prej shume vitesh kjo kenge me emocionon pa fund, ju letem publikut te vazhdojm te mbeshtesim kete talent te pavdekshem duke i bere LIKE, SHARE, se e meriton.

Vor 6 years
Selajdin Alija
Selajdin Alija

Kjo keng qe do degjohet gjithmon!

Vor 2 years
Ardit Cepele
Ardit Cepele

21/01/2020 akoma këtu , në tingujt e një kënge të vërtet .kujtojm vitet qe i ka mbuluar pluhuri i harresës !

Vor 3 years
Aurela Shkoza
Aurela Shkoza

me kujton veten time adoleshente. kenga me e bukur e te gjithave koherave,je me i miri Alban.

Vor 4 years
Alfred Kaci
Alfred Kaci

Këngë e Pa Vdekshme,Unike e pa përsëritshme….të lumtë Alban

Vor 11 Monate
Dhurata Lena
Dhurata Lena

nje kenge qe te dritheron edhe pas kaq kohesh.

Vor 4 years
marsida_weightlosstransform
marsida_weightlosstransform

🤍🤍cfare kenge... vitet kalojne kenget E Albanit duken edhe me te bukura se kur I kam degjuar per here te pare

Vor 9 Monate
islami familja jan jeta ime Allahu esht nje
islami familja jan jeta ime Allahu esht nje

Bravo alban te uroj jete te lumtur me mirjamin dhe dy zemrat e vogela je nje njeri me vlera te uroj fat kudo ndodhesh👑👑👑👑❤❤❤❤👏👏👏👏

Vor 2 years
shaban kullolli
shaban kullolli

Ky është gjeni pa diskutim. Çdo germe tingëllon 👏👏👏🎶🎶

Vor year
Albana Laknori
Albana Laknori

Kenget e Albanit jane jetegjata sepse i ben me shpirt..dhe mendoj se reflektojne ngjarje te jetuara... kur degjova kengen "Refuzoj"..mbeta pa fjale,,,ishte e mrekullueshme, edhe pse e dhimbshme...i uroj krijimtari dhe suksese!

Vor 10 years
Aishe Baci
Aishe Baci

Këng që të shëron shpirtin 👏👏👏👏

Vor year
prena gjokaj
prena gjokaj

Kjo kenge esbte ndjenje dashuri jete ,edhe njemije jete po te kisha ,gjithmone do ma ngrohte shpirtin ,

Vor 2 years
Bardha Malaj
Bardha Malaj

Nje kenge qe nuk vdes kurr 😍

Vor year
DENIS Likai
DENIS Likai

kjo kenge ska per te vdek kurr sepse do ngelet nj super hit nga nje kengtar qe thjeshtesia e ben unik ne cdo hap 😍😍😘

Vor 4 years
Anna Mezuraj
Anna Mezuraj

Sa adhurim 😍 CDO here qe e degjoi e me shume me emocionon 😢😢

Vor 7 years
Anil Driza
Anil Driza

Nje nga kenget me te bukura ne historin e muzikes .

Vor 4 years
Diana D
Diana D

Kjo kenge esht e para dhe unike ,Je nje kengetar me shum vlera .

Vor 4 years
Mendiana Rexhaj
Mendiana Rexhaj

Hit qe qdo her ka qene eshte dhe do mbetet HIT👍👍👍02.04.21

Vor 2 years
Anxhela B
Anxhela B

Kjo këngë është adhurim e dëgjoj e dëgjoj dhe prap e prap ..ngelet unike !!!! Alban të adhuroj 😍😍

Vor 5 years
Bukra Agolli
Bukra Agolli

Ata vite të pa harruara për ne që kemi qen adoleshent ato vite 😔vetem një her të kishte ardhur koha kur ishim adoleshent

Vor year
Adri
Adri

Zë i mrekullueshëm të arin thell në shpirt si flladi i mëngjesit . Ti adoro

Vor 8 years
Vera Shehu
Vera Shehu

Është këngë hit....Bravo Alban..je i madh....

Vor 3 years
Ermira Bejko
Ermira Bejko

Bravo Albano artst me vlera te cmuara .Kenget e tua do te jen perjetesisht te paharuara .urime .

Vor 2 years
Nida Tamer
Nida Tamer

Kenge qe te lehteson shpirtin

Vor 2 years
Irena Petritaj
Irena Petritaj

Eshte me i mire nga te gjithe.Kenget e ti mbeten te pavdekshme. Me heqi lodhjen dhe merzitjen❤️👏

Vor 2 years

Nächster

Alban Skenderaj ft. Kthjellu - Dicka (Official Video)

4:55

Alban Skenderaj ft. Kthjellu - Dicka (Official Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 5 000 000

MLB's New Rules Are Saving Baseball and People Hate It

15:24

MLB's New Rules Are Saving Baseball and People Hate It

Baseball Doesn't Exist

Aufrufe 548 891

Sonic: Clone Chaos (Part 2)

5:55

Sonic: Clone Chaos (Part 2)

mashed

Aufrufe 432 732

Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

3:24

Yll Limani - Ty

3:44

Yll Limani - Ty

ONIMA

Aufrufe 11 000 000

West Side Family - Mesazh (Official Video HD)

4:03

West Side Family - Mesazh (Official Video HD)

West Side Family Official

Aufrufe 7 700 000

Arilena Ara - Dashuria Ime

2:55

Arilena Ara - Dashuria Ime

Arilena Ara

Aufrufe 3 900 000

Soni Malaj - Te dua ty

4:32

Soni Malaj - Te dua ty

SuperStarAlbania

Aufrufe 8 400 000

Alban Skenderaj - Refuzoj (Official Lyrics Video)

3:59

Alban Skenderaj - Refuzoj (Official Lyrics Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 201 000

Suppe salzen | Grünwald Freitagscomedy | BR | #shorts

0:54

Suppe salzen | Grünwald Freitagscomedy | BR | #shorts

Grünwald Freitagscomedy

Aufrufe 104 907