Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

Ermira
Ermira

Jo nuk egzistojne fjale per te pershkruar sa i talentuar je ti 😊

Vor Monat
Denisa Hysa
Denisa Hysa

Meriton milionat ! Po ku dine shqiptaret cfare kengesh te degjojne 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ kenaqen me Tayna , Loredana apo çerrat e rrugeve qe kane bere kenge cdo minut 🤡

Vor 7 Monate
Valeria
Valeria

😂😂😂😂😂

Vor 7 Monate
nori nori💬
nori nori💬

Shum e vertet albani kendon me zemer por shqiptaret nuk Duan kenget e bukura Duan B ...t e taynes

Vor 7 Monate
Eris Eris
Eris Eris

muzikë...zë melodioz...shpirt! faleminderit për emocionet që na dhuron

Vor 7 Monate
Margarita Lu
Margarita Lu

Vetem nje kengetar si Albani kendon ne kete menyre!!! Ky eshte interpretim!!!

Vor 7 Monate
Ana Papajani
Ana Papajani

Bravo Alban je me i miri !❤️❤️

Vor 7 Monate
adiadelina rama
adiadelina rama

Kryeveper 👌❤️ I paperseritshem Alban Skenderaj🙏🏼👏👏👏

Vor 7 Monate
Edlira Diamanti
Edlira Diamanti

Keng shum emocionuese ,me ktheve 16 vite me par e tek kjo keng gjeta vetveten ne gjith kto vite te veshtira E per mua dashuria ime e vetme e perjeteshme eshte veten biri im .Lumturi aAlban kudo ne jet.

Vor 7 Monate
Abdulla Kazazi
Abdulla Kazazi

Alban je unik......faleminderit qe dhuron art🙏

Vor 7 Monate
drita gjyriqi
drita gjyriqi

Je i pazevendesueshem Alban kur degjoj kenget e tua me jep emocion me shtin ne mendime te thella te jetes.Je unik.

Vor 6 Monate
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo

Zëmra dridhet kur zërin tënd e dëgjojm je super gjithmon zë ëmbel kënget e tua ngelen ne zëmer ❤️

Vor 7 Monate
Idnis
Idnis

Kthe subcriben tlutem

Vor 7 Monate
Margarita Zeneli
Margarita Zeneli

"Se ndoshta jemi një ,jemi energji nga e njëjta dhimbje e njëjta lumturi ,PËRJETSISHT NJERI" MBETESH MË I MIRI NË ÇDO KOHË ALBAN🌟❤️

Vor 7 Monate
Idnis
Idnis

Kthe subcriben tlutem

Vor 7 Monate
Alma saliaj
Alma saliaj

Je nje Engjell i vertet,ajo melodia qe del nga shpirti jot ehte shum emocionale. Suksese 😍😍

Vor 7 Monate
L lilazekthi
L lilazekthi

Je nji nga kengetaret me te mir qe ka shqipria ..kenget e tuaj jan poezi per shpirtin ❤

Vor 7 Monate
Idnis
Idnis

Kthe subcriben tlutem

Vor 7 Monate
Vangjel Beshaj
Vangjel Beshaj

Zoti te bekofte ! Albani Skenderaj ! Per emocionet qe u dhuron te gjithe shqipetareve !!!

Vor 7 Monate
ervin toska
ervin toska

Alban je i pa thyeshëm te duan gjith shqiptaret👏👏👏

Vor 7 Monate
Idnis
Idnis

Kthe subcriben tlutem

Vor 7 Monate
Nevila Metaj
Nevila Metaj

Je një këngëtar i pa perseritshem je unik 👏👏❤️❤️❤️❤️❤️❤️ke një zë brilant 🧿🧿🌟🌟🌟

Vor 7 Monate
𝐀𝐃𝐀𝐌𝄞
𝐀𝐃𝐀𝐌𝄞

Can't change life alone, but ya can get a stone to move stagnant water. Albani 🙏 Greetings from Algeria 🇩🇿 ❤

Vor 7 Monate
𝑶𝑹𝑨𝑵≛
𝑶𝑹𝑨𝑵≛

Love Love 🌹🌹🌹

Vor 7 Monate
Eliza Bradley
Eliza Bradley

I do not know your country but your voice is crying Albania ~ So exotic ~ 💠

Vor 4 Monate
Anila Sevo
Anila Sevo

Shqiptim i qarte, melodi shume e bukur ,interpretim gjithashtu...😍

Vor 7 Monate
Hairie Toska
Hairie Toska

Sa keng e bukur plot kuptim o Zot sa melankoli je artist bravo dhe faleminderit për emocionet që na percjell përmes këngës

Vor 6 Monate
Magdalena Coka
Magdalena Coka

Je i pa arritshm,je unik Alban nje kengetar i kompletuar dhe mbi te gjitha nje cun shembullor ne cdo aspekt.Rrespekt per ty !

Vor 5 Monate
Blue Sea
Blue Sea

God bless you and your family Alban!

Vor 6 Monate
Flora Patogu
Flora Patogu

Je qetsi e shpirtit Relax Te knofte zemra gjithmone Ma i mire ..i papame. I pa arritur .i pa emituar

Vor 7 Monate
Rina Kanto
Rina Kanto

Vetem kenget e tua me falin emocion ,dhe trupi mbushet me mornica ❤❤❤❤

Vor 7 Monate
ro_cuore Tarot
ro_cuore Tarot

E vertet millions padrejtesiiii dhe shpirti brenda ciftin me te bukur te te gjithe koherave ne Mbreterin e Monakos Alban 😘😉

Vor 7 Monate
melisa hasa
melisa hasa

Super kenge qe percjelle vec emocione,👏👏😊

Vor 5 Monate
Fatmire Arifi
Fatmire Arifi

Je i pa zavendsueshem Alban Faleminderit 🤲💐

Vor 7 Monate
Baki Hoxha
Baki Hoxha

Amazing voice Alban ❤

Vor 2 Monate
Lo A
Lo A

Kur te degjon ty Alban fiton nje qetesi shpirterore....cdo kenge jotja eshte dashuri me vete ...zoti qofte prane teje ne cdo moment

Vor 5 Monate
mimoza gjermani
mimoza gjermani

O zot o zooootttt zemra gjithmon te kendoft o Alban o yll boteeee qfar kange e mire o zot qfar zani tmir o ❤️👑🇦🇱🇽🇰👏

Vor 7 Monate
Adel
Adel

Alban Skenderaj zeri embel që te fal qetesi shpirti 🙏🙏🧿🥰

Vor 7 Monate
Etleva Shahini
Etleva Shahini

Super. Bellissima canzone Bravo Alban.voce stupenda . Complimenti

Vor 7 Monate
Nikolas Pipero
Nikolas Pipero

Ah more Alban, sa ndjeje dikur! "Se ndoshta jemi nje, jemi energji".

Vor 7 Monate
Erisaida Veizaj
Erisaida Veizaj

Nga e njejta dhimbje, e njejta lumturi... - Perjetesisht njeri.

Vor 7 Monate
Elheme Memeti
Elheme Memeti

Thjesht eshte kengetari me i mir I te gjitha trojeve shqiptare ç'do kenge e tij eshte hit I pavdekshem un thjesht kur degjoi kenget e Albanit mbyll syt dhe me gjith qenien time e shijoj pafundsisht ç 'do fjal qe thot uroj qe ky artist I madh te jetoj sa malet e Kosoves faleminderit qe ekziston ☺💖

Vor 6 Monate
Elona Koci
Elona Koci

Alban Skenderaj kantautori me i mire i koheve tona.Bravooo je me i miri 👍👏👏

Vor 7 Monate
Moza Hila
Moza Hila

O jete zoti te bekofte o flori na hoqe komplet stresin

Vor 7 Monate
blueibabygirl07
blueibabygirl07

🥰🥰🥰 Albani love from America 🇺🇸 ❤️

Vor 7 Monate
Larisa Savelieva
Larisa Savelieva

Очень красивый албанский язык.Музыка супер.

Vor 5 Monate
Briselda Tuci
Briselda Tuci

Te perqafoj Fort🇦🇱🍀melodi shpirti🌼🌾

Vor 7 Monate
Brikena Sinani
Brikena Sinani

Nje kenge qe cdo fjal ka Kuptim ...dhe ti ke nje ze perfekt je shum i mir

Vor 7 Monate
AsTo DI
AsTo DI

Kur degjon Albanin kupton sa e bukur eshte gjuha shqipe, se thjeshtesia eshte kaq e bukur me veçantine e saj.Krenohemi me ty!

Vor 4 Monate
f.h h
f.h h

o te ruajte zoti qe kendon keto kenge shpirti ashtu si kur ti na qeteson shpirtin ashtu edhe zoti ty te dhente qetesin dhe dashurin qe ti e meriton suksese

Vor 7 Monate
Besa Buffi
Besa Buffi

Thjesht ARTIST👏👏👏

Vor 7 Monate
Bashkim Gjoshi
Bashkim Gjoshi

Bravo Alban♥️♥️♥️♥️🎖️🎖️🎖️🎖️🥇🥇🥇🥇

Vor 7 Monate
Anida Keri Cala
Anida Keri Cala

E pèhumbur me ktheve ....14 vite prapa me humbjen e te shrenjtes sime qe njrt e vran serisht duke ndar☹💔

Vor 7 Monate
Sulejman Arifaj
Sulejman Arifaj

Je Number One Zë Brilant 👍🎼⭐😎👍🎉🎉🎉

Vor 7 Monate
Stop Injorances
Stop Injorances

Such a international artist. Greeting from far far away, hello from Babrru!

Vor 7 Monate
Idnis
Idnis

Subcribe please

Vor 7 Monate
M
M

Tekstet i shkruan super Albani.zeri sigurisht eshte me i miri

Vor 7 Monate
Iron Kryeziu
Iron Kryeziu

Artist me plot kuptimin e fjales!

Vor 3 Monate
Afërdita Tafallari
Afërdita Tafallari

Çdo notë e jotja muzikore ka një mesazh. You are the best💎👏🥰

Vor 4 Monate
Elsa Tona
Elsa Tona

BRAVOOOO , I MADH ALBAN SKENDERAJ, VETEM TI MUNDET TE KENDOSH KESHTU.

Vor 7 Monate
Pingaming
Pingaming

Ti je i me i miri 🙏🙏🙏

Vor 7 Monate
giselda plaku
giselda plaku

Super kenge realizon

Vor 7 Monate
Mimoza Ndoci
Mimoza Ndoci

Shum e bukur .ti.meriton te jesh ne eurovizion me ket kenge .bravoo .

Vor 7 Monate
Aferdita Sulaj
Aferdita Sulaj

Je super 💥

Vor 7 Monate
sissii__
sissii__

tinguuj e tu hyn dreit ne ❤zoti te bekoft

Vor 7 Monate
Monda Malo
Monda Malo

Te lumte goja

Vor 7 Monate
stamatis nasis
stamatis nasis

Oooo drite o super star 😍🤩🥰😍🤩😍🥰😍🤩😍🥰🥰🤩🤩😍🥰😍🤩🤩🥰🥰😍🤩🥰😍🤩🤩😍🥰😍🤩🤩😍🥰😍🤩😍😍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 7 Monate
Egla ❄️
Egla ❄️

❤️

Vor 7 Monate
Monika Gjinaj
Monika Gjinaj

Super Super👍👏👏👏

Vor 7 Monate
Loranda💕🖌️
Loranda💕🖌️

🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 7 Monate
Emma Qystri
Emma Qystri

❤️❤️❤️

Vor 7 Monate
Donçee Donçe
Donçee Donçe

Eneida xhatufa💘💘emila💘💘aris💘💘danjeli💘💘kavaje..albani skenderaj 1..

Vor 26 Tage
Anxhela
Anxhela

😩🤤😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 7 Monate
Advije Hyseni
Advije Hyseni

Oooo zot po fjale domethanse alaban artist me pote kuptum e fjales

Vor 7 Monate
Piano Shqip
Piano Shqip

❤️

Vor 7 Monate
_Mateo💙
_Mateo💙

Shm bkr alban 💖

Vor 7 Monate
Linda Kreshpa
Linda Kreshpa

Je i paperseritshem .bravooo

Vor 6 Monate
Egzona
Egzona

Vor 7 Monate
Andreea Hametaj
Andreea Hametaj

Nuk kam fjale😍😍😍😍

Vor 7 Monate
Artana Telollari
Artana Telollari

Sh e bukur

Vor 7 Monate
Donçee Donçe
Donçee Donçe

Ura e jetes 1💘💘💘💘💘💞💞💞💓💓💓💓💓💓💓💓

Vor 26 Tage
Elton Davidhi
Elton Davidhi

👍👍👍

Vor 7 Monate
Elfrida Hoxha
Elfrida Hoxha

🥰🥰

Vor 7 Monate
drakula
drakula

Muzika shqiptare e ka emrin ALBAN

Vor 7 Monate
Idnis
Idnis

Kthe subcriben

Vor 7 Monate
Santiola Kacani
Santiola Kacani

It’s true 👏

Vor 7 Monate
Anxhela
Anxhela

🦋🦋✨

Vor 7 Monate
Idnis
Idnis

Kthe subcriben tlutem

Vor 7 Monate
Antoneta Tota
Antoneta Tota

👍

Vor 7 Monate
Adelina Onuzi
Adelina Onuzi

❤️

Vor 7 Monate
Adelina Onuzi
Adelina Onuzi

@Idnis done🤍

Vor 7 Monate
Idnis
Idnis

Kthe subin pls

Vor 7 Monate
Ida vlog
Ida vlog

Vor 7 Monate
Tom Camaj
Tom Camaj

Alban je një jeri që të gjitha rrugët e jetës ti zgjon dhe ti rikujton. ! Edhe pse jam në moshe penzioni sa herë ndëgjoj kët këngë e tjera të tua më zgjon emocione.. Rrofsh, frigohem që do jesh i pa zavënsueshëm.

Vor 6 Monate
Idnis
Idnis

Subcibe please

Vor 7 Monate
mirela abilaj
mirela abilaj

❤️

Vor 7 Monate
Taulant Hystuna
Taulant Hystuna

njeri kuptim plote

Vor 7 Monate
Lume Berisha
Lume Berisha

😔👍👍👍👍👍

Vor 7 Monate
flecarul
flecarul

Hello from Romania!

Vor 7 Monate
Olsi Myftaraj
Olsi Myftaraj

Per Allahun ke nje ze engjëllor

Vor 7 Monate
Idnis
Idnis

Kthe subcriben tlutem

Vor 7 Monate
Melina
Melina

First

Vor 7 Monate
Piano Shqip
Piano Shqip

nope

Vor 7 Monate
eneida mejdiaj
eneida mejdiaj

p

Vor 3 Monate

Nächster

Mentor Haziri & Alban Skenderaj - Dicka

4:55

Mentor Haziri & Alban Skenderaj - Dicka

Mentor Music

Aufrufe 659 000

Alban Skenderaj - Stoli i trendafilave (A-Live Night)

3:14

Alban Skenderaj - Spektatore (A-Live Night)

3:16

Alban Skenderaj - Spektatore (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 132 000

We asked King Charles III about Korea!

7:15

We asked King Charles III about Korea!

영국남자 Korean Englishman

Aufrufe 1 101 099

Pa Ty S'ndihem Mire (feat. Egland)

4:28

Pa Ty S'ndihem Mire (feat. Egland)

S.T.I.N.E - Topic

Aufrufe 97 000

Alban Skënderaj | A•Live•Night - 4K

1:22:28

Alban Skënderaj | A•Live•Night - 4K

Top Channel Albania

Aufrufe 113 000

Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre, Tirane (Full Concert)

2:02:57

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (A-Live Night)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 127 000

Alban Skenderaj - Urat e jetes (Official Video ULTRA-HD)

4:34

Alban Skenderaj - Ndalma (A-Live Night)

3:09

Alban Skenderaj - Ndalma (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 488 000

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 16 000 000

In Germany we don’t say 🇩🇪🚽

0:16

Wenn sich NPCs treffen 😂 Gamercomedy

0:23

Wenn sich NPCs treffen 😂 Gamercomedy

Gamercomedy

Aufrufe 107 013

Hühner haben nur ein Loch - Marvin Hoffmann

1:00

Hühner haben nur ein Loch - Marvin Hoffmann

1:00

Für dieses Experiment habe ich mir eine Glatze rasiert!

0:18

Für dieses Experiment habe ich mir eine Glatze rasiert!

Techtastisch - Experimente und 3D Druck

Aufrufe 609 302

✨ (Insta: emirbyr) | EmirBayrak TikToks #209

0:21

Der schönste Tag in meinem Leben | Jordanalmani

0:29

Andrew Tate's TRUE FACE

0:35

Andrew Tate's TRUE FACE

YouRising

Aufrufe 5 264 637

Der Wahre Ursprung von Corona

0:50

Der Wahre Ursprung von Corona

Mideos

Aufrufe 303 422