Alban Skenderaj - Spektatore (A-Live Night)

Mira Lube
Mira Lube

Degjoi dhe shikoi ket kenge me videoklipin e saj i cili eshte perfekt, realizuar ne nje nga vendet me t'bukura,por nuk e eshte e njejta gje,une adhuroj me shume kete version.Kjo ndoshta per faktin se mua me pelqen me shume kur kendoni live. Ai zeri juaj melodioz hyn ne cdo qeliz te trupit dhe del ne siperfaqe,duke krijuar rrenqethje ne cdo pjes te tij...Thjesht, Je Mahenites!!!❤

Vor 7 Monate
Albanian Albanian
Albanian Albanian

Alban te lutem na perfaqeso ne EUROVIZION 2023🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Shqiptaret te duan ty ne kete gare.... Beje per hir te 10 milion shqiptareve. Zeri yt on the point🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
Eriselda Selimi
Eriselda Selimi

Artist me plot kuptimin e fjalës! 😍

Vor 7 Monate
Marsela Hoxholli
Marsela Hoxholli

Ty te kendon shpirti, jo vec zeri Je unik Alban.

Vor 7 Monate
alb123
alb123

Klas, perfeksion, adhurim jane kenget dhe zeri yt ♥

Vor 7 Monate
kiugguiiu puyhui
kiugguiiu puyhui

Ty te kendofte zemra perhere ❤❤❤❤❤❤

Vor 7 Monate
Aferdita Sulaj
Aferdita Sulaj

Ti je kengetar i madh 💥

Vor 7 Monate
brunaaaaaaa
brunaaaaaaa

Ti je unik. Lum ne qe te kemi Alban

Vor 7 Monate
Salvo Cicco
Salvo Cicco

Kenget e tua jan ilac per shpirtin

Vor 7 Monate
Elfrida Hoxha
Elfrida Hoxha

"Brividi "Alban Skenderaj la tua voce ha una vibrazione fantastica

Vor 7 Monate
kastrati
kastrati

FLISNI SHQIP SE LATE NAM

Vor 7 Monate
Tirana Tirana
Tirana Tirana

te dy artista te mrekullueshem.

Vor 7 Monate
Kristina
Kristina

Minuta 2:33 amazing❤❤

Vor 7 Monate
nori nori💬
nori nori💬

Je me i miri 👏👏👏

Vor 7 Monate
Elfrida Hoxha
Elfrida Hoxha

🌟🌟🌟🌟🔥🔥

Vor 7 Monate
Dilanopepamusic
Dilanopepamusic

[Teksti i "Spektatore" nga Alban Skenderaj] [Verse 1] E shite bukur veten si viktimë Me pika shiu lotët zëvendësoje Më the që po e bën për hatrin tim Aq bindshëm sa një “Oscar” e fitoje Ti ike si në tragjikomedi Për dashuri një sakrificë hyjnore Serial i gjatë dhe pa një përfundim, historia jonë (Serial i gjatë dhe pa një përfundim, historia jonë) [Chorus] Vetem unë e di si dhe sa Episode në jetë m'i more Kam jetuar si në kinema Unë aktor dhe ti spektatore Jaaaa-Ah, haaaa-Ah Unë aktor dhe ti spektatore Jaaaa-Ah, haaaa-Ah Unë aktor dhe ti spektatore [Verse 2] Je aq reale sa në fantashkencë Antagoniste e lumturisë time A thua isha vеtëm një romance? Vetëm një mjetë për disa qëllimе Unë mbeta peng i humbur në mister Ti peng e dramës tënde regjizore Se mbas siparit fshihej një humnerë për ne të dy (Se mbas siparit fshihej një humnerë për ne të dy) [Pre-Chorus] Vetem unë e di si dhe sa Episode në jetë m'i more Kam jetuar si në kinema Unë aktor dhe ti spektatore

Vor 2 Monate
Aida Ibrahimi
Aida Ibrahimi

PER MASHALLAH JEEEE🥰

Vor 3 Monate
Nora Gjini
Nora Gjini

💥💥💥💥💥🙏

Vor 7 Monate
Blerina Dhimo
Blerina Dhimo

❤️❤️

Vor 7 Monate
Adelina Onuzi
Adelina Onuzi

❤️

Vor 7 Monate
Aldoandos
Aldoandos

Cfare te komentosh me pare ,zerin brilant,muziken kristal,tekstin perle ,paraqitja dinjitoze 🧿Artisti me A ,te Arte 👏👏👏👏 Bravo Alban 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Vor 7 Monate
Ever B , Noizy , Butrinti
Ever B , Noizy , Butrinti

👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿

Vor 7 Monate
Terezina Pulaj
Terezina Pulaj

E normale ce la spettatore diventa Autore ce la storia no finire ne un amore cuesta sono nel guardie di Cuore e spoctator

Vor 3 Monate
Drenica Drenica
Drenica Drenica

Vetem unë e di si dhe sa episode në jetë m’i more ….

Vor 7 Monate
Arben Martini
Arben Martini

Grande

Vor 7 Monate
Eva Mucaj
Eva Mucaj

Te adhuroj

Vor 7 Monate
giselda plaku
giselda plaku

Perl

Vor 7 Monate
Terezina Pulaj
Terezina Pulaj

La miglior e storie senza fine

Vor 3 Monate
Terezina Pulaj
Terezina Pulaj

Propio cuesta rimanendo ne sorje

Vor 3 Monate
Salvo Cicco
Salvo Cicco

Unik

Vor 7 Monate
Alfro
Alfro

First😂

Vor 7 Monate

Nächster

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 16 000 000

Alban Skenderaj - Mbretër pa kurorë (Official Lyrics Video)

3:18

MY BIRTH STORY | MOLLYMAE

36:39

MY BIRTH STORY | MOLLYMAE

MollyMae

Aufrufe 1 001 181

Hogwarts Legacy - Before You Buy

14:38

Hogwarts Legacy - Before You Buy

gameranx

Aufrufe 2 197 361

Alban Skenderaj - Plage ne gjysmeshpirt

3:23

Alban Skenderaj - Plage ne gjysmeshpirt

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 1 900 000

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (A-Live Night)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 127 000

Alban Skenderaj - Jolie

3:08

Alban Skenderaj - Jolie

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 5 700 000

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 19 000 000

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

3:29

Alban Skenderaj - Refuzoj (Official Lyrics Video)

3:59

Alban Skenderaj - Refuzoj (Official Lyrics Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 123 000

Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

4:51

Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 5 200 000

Alban Skenderaj - Ata Sy (Official Lyric Video HD)

4:18

Alban Skenderaj - Ata Sy (Official Lyric Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3 100 000

schuldig 🥲

0:17

schuldig 🥲

Malte Zierden

Aufrufe 359 780

Ich als Erzieherin 😂

0:23

Ich als Erzieherin 😂

Saskia Fröhlich

Aufrufe 200 442

POV: Part 1❤️ Wie alt man wird

0:55

POV: Part 1❤️ Wie alt man wird

Bruderyou

Aufrufe 334 890

Schulzeiten... #shorts

0:33

Schulzeiten... #shorts

Lukas 712 Shorts

Aufrufe 227 581