Alban Skenderaj - Refuzoj (Official Lyrics Video)

Tito To
Tito To

Çfare mund te them...Vazhdon te jesh ritmi i jetes sone edhe pse shume vite kalojne por perlat e tua vazhdojne te ndricojne cdo dite e me shume.

Vor 3 Monate
𝐀𝐃𝐀𝐌𝄞
𝐀𝐃𝐀𝐌𝄞

For some reason, I was feeling a little off today. But when you came along, you definitely turned me on✨️ Albania 🇦🇱 ❤️Algeria 🇩🇿

Vor 3 Monate
Lil Zee
Lil Zee

Peace and love ❤️🙏

Vor 3 Monate
FR
FR

Me ne fund nje version i paster pa duartrokitjet e publikut te Kenges Magjike 😍😍

Vor 3 Monate
SiTirona
SiTirona

Eshte e veshtir te mendosh sikur kenget e Albanit mos ekzistojshin, sepse secila esht nje veper e vecant qe te con ne nje moment ose ndez nje emocjon edhe 10 vjet pasi ka dalur per here ta par. Jan te rrall artistet e till ne gjith boten, lej pastaj ne Shqiperi. Can't wait until you make it back to Chicago for a concert.

Vor 2 Monate
Μαρα Πασαι
Μαρα Πασαι

Allahu të ruajt Alban je i mbrekullushem🤲⭐🌙

Vor 3 Monate
Anxhelo Brokaj
Anxhelo Brokaj

Nesër bëhen 10 vite që kjo perlë u shpall fituese e Këngës Magjike 2012.

Vor 3 Monate
sdrotrkrrd
sdrotrkrrd

oh cfare kenge monumentale !!!!!!yall

Vor 2 Monate
@vana
@vana

Super e adhuroj zerin tend Albann dhe cdo kenge tuajen🥰😌😔

Vor 3 Monate
Pas Shkolle
Pas Shkolle

fjalet nuk jan ven ne kohen e duhur

Vor 2 Monate
Erveh Alikaj
Erveh Alikaj

STUPENDO ,EMOCIONANTE👏🏻👏🏻👏🏻🌷

Vor 2 Monate
mimoza gjermani
mimoza gjermani

Smuj te gjej fjal aq tmira per Alban skenderaj je i papar o yll Bote o zot sa zeri tmir qfar kthesa te mira i bon ,sa kange e mire o ajo zemer gjithmon te kendoft i madhi Alban skenderaj te duam nga Kosova 👑🇦🇱🇽🇰🇦🇱👏

Vor 2 Monate
The Illyrian King
The Illyrian King

Kënga e cila duhej të përfaqësonte Shqipërinë në Eurovision 2013 Stockholm.

Vor 3 Monate
Rovena Kruja
Rovena Kruja

Kengatari im i preferuar …gjdo keng nje emocion Brividi ❤❤

Vor 3 Monate
Momosa Hysenaj
Momosa Hysenaj

Sei sempre un Grande cantante che in Albania sono pochissimi 👏

Vor 2 Monate
Stelina Musta
Stelina Musta

Albanit gjithmone kenget i behen HIT 👌 Eshte nje super artist, e ka vertetu gjithmone kete gje me kenget e tij 👑 Dhe kenga Refuzoj ka qene dhe do jete gjithmone super Hit i mrekullueshem 👏 Alban Skenderaj je dhe do jesh deri ne fund Il MIO IDOLO 🥰

Vor 3 Monate
Gazmir Dani
Gazmir Dani

Pýoå

Vor 2 Monate
Enkelejda Zelaj
Enkelejda Zelaj

Me imazhin tënd ditët kaloj ......Super Hit

Vor 3 Monate
Geart Banaj
Geart Banaj

Super kjo eshte kenge fantastike dhe prandaj do ngeli ne zemrat tona pergjithmone

Vor Monat
Elsa Taka
Elsa Taka

Bella come sempre belle canzoni ...io non ascoltavo molto le tue canzoni però il mio amore me li dedicava sempre . E da alora gli ascolto anche io . E oggi lo dedico io a lui . Che sembra che lai scritto per noi .Triste 💔 come il nostro amore

Vor 3 Monate
Bedrie Onuzi
Bedrie Onuzi

I papare je te uroj gjithe te mirat.

Vor 3 Monate
FJORI Fjorela
FJORI Fjorela

Super si gjithmonë , like pa e degjuar🤩

Vor 3 Monate
Krisenda Gjata
Krisenda Gjata

Je me i miri❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 3 Monate
Bashkim Gjoshi
Bashkim Gjoshi

Bravo💕💕💕💕

Vor 3 Monate
Greta Nakag
Greta Nakag

Si gjithmone asnjhere nuk zhgenjen superrr....

Vor 3 Monate
NAFIJE 💕
NAFIJE 💕

Superr tekst 💖💖💖

Vor 3 Monate
Viktoria
Viktoria

♥️🔥🤩

Vor 3 Monate
Algerta Ferraj
Algerta Ferraj

Super!

Vor 3 Monate
Sonila Sulce
Sonila Sulce

Asnjher smerzitem Kur i degjoi kenget e Albanit nje kengtar me nje ze shum te bukur dhe paster

Vor 2 Monate
Viktoria
Viktoria

❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Vor 3 Monate
Vinz Gumapac Pancho
Vinz Gumapac Pancho

Done share in Philippines 👍❤️

Vor 3 Monate
Viktoria
Viktoria

❤️

Vor 3 Monate
drugxanxhi drugxanxhi
drugxanxhi drugxanxhi

❤️

Vor 3 Monate
Monika Sedlmeir
Monika Sedlmeir

♥️

Vor 3 Monate
e
e

Alban skenderaj ma I madhi nven bashk me flor mumsjesin Beni nje duet te cmendet YouTube

Vor 3 Monate
Vjosana Xhafa
Vjosana Xhafa

Vor 3 Monate
Mirela Lamaj
Mirela Lamaj

Vor 2 Monate
Armend Memia
Armend Memia

Po në vitin 2023 a jeni gjendje të dëgjoni këtë këngë të artistit më të famshëm në Shqipëri siç është Alban Skënderaj? Për mendimin tim, po sepse unë e vazhdoj të dëgjoj disa nga këngët të tua më të mrekullueshëm dhe për ty jam një ndër fansat më të mirin, i pari dhe i çmendur për ty. Dhe të uroj shumë suksese në vazhdim Me shumë respekt dhe dashuri nga Tropoja dhe nga Tirana. 👍🏻👍🏻🇦🇱🇦🇱💪🏻💪🏻🔥🔥🌟🌟😍😍❤️❤️

Vor 2 Monate
eda b
eda b

Vor 3 Monate
Xhumazije Neziri
Xhumazije Neziri

Bravo je ma imiri⭐️🌍

Vor 3 Monate
Klajdi Duda
Klajdi Duda

Keng qe nuk vdes kurr

Vor 3 Monate
odisea brahollari
odisea brahollari

Care e do drillin...Kur ke kte vepër arti.

Vor 2 Monate
drugxanxhi drugxanxhi
drugxanxhi drugxanxhi

😫🦋

Vor 3 Monate
Nori
Nori

kang qe nuk vdes kurr

Vor 3 Monate
Παντού & πουθενά
Παντού & πουθενά

3❤

Vor 3 Monate
Carine Douchain
Carine Douchain

❤🖤♾🫶

Vor 3 Monate
drugxanxhi drugxanxhi
drugxanxhi drugxanxhi

🤍🤍✨

Vor 3 Monate
Melina
Melina

First.!!

Vor 3 Monate
Ada Bregu
Ada Bregu

Perle, ne cdo note, ne cdo fjale...Perle,qe e degjon ne cdo moment te dites, ne cdo gjendje shpirterore....

Vor 2 Monate

Nächster

Alban Skenderaj - Mbretër pa kurorë (Official Lyrics Video)

3:18

Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

4:51

Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 5 200 000

Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

4:37

Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 269 000

Finding Out I'm Pregnant!

11:02

Finding Out I'm Pregnant!

Jatie Vlogs

Aufrufe 666 033

Alban Skenderaj - Njehere ne jete (Official Video HD)

3:59

Alban Skenderaj - Njehere ne jete (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3 300 000

Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

3:24

Alban Skenderaj - Jolie

3:08

Alban Skenderaj - Jolie

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 5 700 000

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

3:23

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 14 000 000

Alban Skenderaj ft. Lyrical Son - Ndalma (Official Video 4K)

3:16

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 19 000 000

Der Wahre Ursprung von Corona

0:50

Der Wahre Ursprung von Corona

Mideos

Aufrufe 303 422

My dog stayed with me in the hospital!

0:39

My dog stayed with me in the hospital!

Magnus The Therapy Dog

Aufrufe 6 257 506

Kardeşlerim 78. Bölüm @atvturkiye

2:14:25

Kardeşlerim 78. Bölüm @atvturkiye

KARDEŞLERİM

Aufrufe 4 641 453

Stop the charade Meg #shorts

0:33

Stop the charade Meg #shorts

Griffins on Demand

Aufrufe 1 963 382

Andrew Tate's TRUE FACE

0:35

Andrew Tate's TRUE FACE

YouRising

Aufrufe 5 264 637