Alban Skenderaj - Refuzoj (Hapesira e nje endrre - Live)

elisa elisa
elisa elisa

Brilant si gjithmone, orkestra e shkelqyer gjithashtu .👏👏

Vor year
Alb Pride
Alb Pride

Nje nder artistet me te mire qe ka shqiperia nder vite tashme. Ndjek cdo kenge cdo episod qe nga hera e pare me kengen e pare fituese ne top fest e ndihem krenar te them qe je frymezim per mua dhe per shume te tjere qe te kuptoj tamam se cdo te thote muzike e artist i vertete. Eshte kenaqesi dhe fat qe te kemi, dhe Faleminderit per gjithe kto vite prezence ne jetet tona. Me shume respekt e dashuri nga nje imigrant ilegal ne Angli

Vor 3 years
Bbb Vbb
Bbb Vbb

Mrekulli Alban .te jep shume emocion kur kendon.teksti i bukur.jam fansja jote

Vor 2 years
Armanda
Armanda

Shume performancë prekesë, je me i miri❤️

Dhk
Dhk

je artisti me i mir ne fushen e muzikes tebpergezoj pafund

Danuta936
Danuta936

❤️❤️❤️👏🏻🎧🇵🇱

Vor year
giselda plaku
giselda plaku

Super artist

Vor year
Petrika Parizi
Petrika Parizi

Një nga Artistët më të mire qe kemi në shqipëri

Denisa Mazhi
Denisa Mazhi

rfuzoj mfal veq nje kujtim me imazhin tend ditet ikaloj jetoj nje rival me gjysemjet refuzoj mendjen ta ndaj por mund te qaj😫😪😥😥

Vor 2 years
Marigona Ylli
Marigona Ylli

😇😥😢😢😢😢😢😢😢😇💧💧🙏🤷‍♀️🙋‍♀️🙏⭐⭐⭐⭐⭐🇦🇱👌👍🇦🇱👌👍🤷‍♀️🙋‍♀️⭐💧💕

Vor year
Loni Loni
Loni Loni

Io

Vor year

Nächster

ALBAN SKENDERAJ - REFUZOJ (LYRICS)

3:56

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 15 000 000

I spent a day with NIHACHU: "Against All Odds"

30:40

Alban Skenderaj -  Vetëm ty (Hapesira e nje endrre - Live)

8:22

Alban Skenderaj -  Engjëll (Hapesira e nje endrre - Live)

4:12

L'universo elegante - L'undicesima dimensione

1:06:09

I spent a day with NIHACHU: "Against All Odds"

30:40