Alban Skenderaj - Nuk je vetem (Official Video 4K)

 • Am Vor 5 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Muzika dhe Teksti: Alban Skenderaj
  Production: Avaxus, Genti Myftaraj, Alban Skenderaj
  Video: Max Production

  instagram.com/albanskenderaj
  facebook.com/albanskenderaj.official/

  Get the song here
  acromaxmedia.lnk.to/NukJeVetem

  NUK JE VETËM

  Mbylli sytë një moment dhe dëgjoje zemrën
  Mos u ndal të mendosh për asnjë sekondë
  Dhe asaj që po ndjen mos i jep një emër
  Si të jetë ditë e fundit që po jeton

  Harro çfarë mund të bëhej dje
  Të nesërmen mos e mendo
  Fali shpirtit pak qetësi
  Vlerëso më shumë atë që ke
  Kujto më pak atë që do
  Jepi zemrës një mundësi

  Lëre sonte të rrahi si do
  Dhe gabo kur ajo thotë gabo
  Me të nuk je vetëm, ti jo nuk je vetëm

  Thuaj Po kur ajo të thotë Po
  Thuaj Jo kur ajo të thotë Jo
  Me të nuk je vetëm, ti jo nuk je vetëm

  Më beso cdo pengesë është në mendjen tënde
  Shiko përtej asaj që shohin sytë e tu
  Eja sot vec asaj ti kushtojmë vëmendje
  Eja shkojmë dhe veç trupin e lëmë ketu

  Harro çfarë mund të bëhej dje
  Të nesërmen mos e mendo
  Fali shpirtit pak qetësi
  Vlerëso më shumë atë që ke
  Kujto më pak atë që do
  Jepi zemrës një mundësi

  Lëre sonte të rrahi si do
  Dhe gabo kur ajo thotë gabo
  Me të nuk je vetëm, ti jo nuk je vetëm

  Thuaj Po kur ajo të thotë Po
  Thuaj Jo kur ajo të thotë Jo
  Me të nuk je vetëm, ti jo nuk je vetëm

  Një gotë gjysmë bosh, një gotë gjysmë plotë
  Një gotë nëse thyet, nuk ngjitet më dot
  Një gotë gjysmë bosh, një gotë gjysmë plotë
  Një etje e tepërt, dhe mbushet me lotë

  Ndaj një puthje ndaj një përqafim
  Një mëngjes apo një perëndim
  Jetoje me zemër, jetoje me zemër

  Sepse gjithcka e vogël në jetë
  Është një gur që ka vendin e vet
  Jetoje me zemër, jetoje me zemër

Dorë me një
Dorë me një

Është si të thuash "Lëre Albanin të kendojë si di; se Ai kurrë nuk zhgënjen. Thuaj Po kur Ai thotë një PO tingujsh. Thuaj Jo kur Ai thotë JO tingujsh". ♥️

Vor 4 years
Ana Maria
Ana Maria

I don't understand a single word....but it sounds melodious to my ears. There is something about the Albanian language....greetings from Romania.

Vor 4 years
Ermira I
Ermira I

Kur te gjitha kenget e sezonit te veres fillojn te duken njesoj,eshte Albani ai qe gjithmone sjell diqka ndryshe dhe te vecante.Goditje e bukur😍

Vor 4 years
R Musko
R Musko

Shumica nuk e paskan kuptuar qe kenga i dedikohet mamase se tij te ndjere! Kjo ia shton akoma me teper vleren emocionale! Qendro i fort Alban, nuk je vetem!!

Vor 4 years
Zana Hoxha
Zana Hoxha

Faleminderit Alban ,jam sidarta sot mbusha 14 vjet dhe supriza me e buker ishte kjo kenge!❤️

Vor 4 years
Adelina Tigani
Adelina Tigani

Ka pak kohe qe e humba babain, kjo kenge me beri te gjej force te ngrihem dhe ta marr jeten prap ne duart e mia. Falemnderit Alban qe ekziston. E gjej veten te cdo fjale e kesaj kenge si te ishte shkruar per mua. Babi mbetesh engjelli im mbrojtes, me ty perkrah nuk jam vetem.

Vor 4 years
inner child
inner child

Lyrics

Vor 4 years
Elba Rukaj
Elba Rukaj

Muzikant i vyer , njeri i mencur dhe bukurrosh! Bravoooooooo te madheeeeeeeee djalosh Laberije e ke qa si te gjitha kenget e tua ! Je dashuri <3

Vor 4 years
Assya Kamal
Assya Kamal

I fell in love with Albanian songs😍😍😍😍😍 I love you from Morocco❤❤

Vor 4 years
endangered specie
endangered specie

Alban,shpresoj qe ta lexosh kete dhe te kuptosh se fansat e tu linden dhe do vdesin me kenget e tua.Duhet te kuptosh se ne jemi shume me fat qe kemi nje thesar kaq te madh.Te duam Alban dhe mos e harro kete

Vor 4 years
Urim Reci
Urim Reci

The best albanian singer ❤🇦🇱

Vor 4 years
KostaR Music
KostaR Music

Please go in Eurovision and represent Albania !!!

Vor 4 years
and then you wake up
and then you wake up

nuk e di cfare me bejne kenget e tua Alban ,di vetem te them se gjithmone me ndryshojne menyren sesi i shoh gjerat. Je frymezim ,shprese ,qetesi per shpirtin 💙

Vor 4 years
liam durand
liam durand

Nje nga kengetaret me te mire qe kemi ♥️respekte per Alban skenderaj ♥️

Vor 4 years
Δημητρης Ξενιτοπουλος
Δημητρης Ξενιτοπουλος

beautiful song greetings from greece💗

Vor 4 years
B.e K.o
B.e K.o

Mesazhi i kenges ---》*

Vor 4 years
albulena sopaj
albulena sopaj

Super kengë me një super tekst bravo 👏 albani 💙💙💙💙

Vor 4 years
areti zoica
areti zoica

I vetmi artist shqiptar me kenget me pozitive dhe motivuese. Alban je i madh :) na kenaq me muziken tende, dhe na ben te mos ndihemi VETEM

Vor 4 years
L Ram
L Ram

I mrekullushem Alban 😃nk prisja ndonje gje ndrushe nga ti 😃 Te gjith te mirat te uroj(nese e lexon ) Many kisses for you and your family 💋💋💋❤

Vor 4 years
Klaudia Haskasa
Klaudia Haskasa

nje super keng.suksesi i ardhshem i albanit.👍

Vor 4 years

Nächster

Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

3:24

Alban Skenderaj - JETE

3:05

Alban Skenderaj - JETE

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 7 800 000

Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K)

3:11

I Installed a 1000HP LS Engine in my Ford Ranger

15:16

I Installed a 1000HP LS Engine in my Ford Ranger

Westen Champlin

Aufrufe 1 313 513

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

2:43

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 2 900 000

Alban Skenderaj - Stoli i Trendafilave (Lyrics Video)

3:14

Alban Skenderaj - Stoli i Trendafilave (Lyrics Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 6 300 000

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 15 000 000

Alban Skenderaj & Dalool - 1000 Premtime (Official Video HD)

3:39

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

3:50

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

REDBOX Entertainment

Aufrufe 707 000 000

Alban Skenderaj - Jolie

3:08

Alban Skenderaj - Jolie

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 5 300 000

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

3:29