Alban Skenderaj - Nentor, 26 (Lyrics Video)

 • Am Vor 3 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Music & Lyrics: Alban Skenderaj
  Produced by Alban Skenderaj, Lorenc Aliaj
  Video Lyrics by Image Studios

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/4IiVTd...
  Deezer: www.deezer.com/en/album/80083252
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/nen...

  Nentor, 26

  Fundin e ngushte, buzet e kuqe flake
  Floket e shtrire dhe syte e lyer, ku po shkon?
  Ku po shkon? Ku po shkon?

  E paduruar, syte ne telefon
  dhe ne parfum e dehur sonte ku po shkon?
  Ku po shkon? Ku po shkon?

  Pse ne kinema me shoqet zemer e ke lene kaq vone?!
  Jo nuk thash se po me tradheton
  por ku po shkon?

  Ku po shkon? Ku po shkon?
  Ke po pret kaq gjate?
  Me thuaj, ku po shkon? Ku po shkon?
  Gati eshte mesnate

  Gjithe diten si naiv nga ty une prita mbremjen t’a kalonim bashke
  Sot qe eshte nentor 26, 26

  Takat e larta dhe nje medalion
  varur ne qafe dhurate e pervjetorit tone
  Ku po shkon? Ku po shkon?

  Syte e zhgenjyer ti m’i injoron
  Koken e ul dhe oren tende kontrollon
  Ku po shkon? Ku po shkon?

  Jo nuk jam nje tip festiv une
  Asnjehere s’kam pritur shume
  por ti po me dhuron nje nate pa gjume,
  nje nate pa gjume

  Ku po shkon? Ku po shkon?
  Ke po pret kaq gjate?
  Me thuaj, ku po shkon? Ku po shkon?
  Gati eshte mesnate

  Gjithe diten si naiv nga ty une prita mbremjen t’a kalonim bashke
  Sot qe eshte nentor 26, 26

  Tani kater zero ora po shenon
  Ditelindjen time vetem Facebook e kujton
  Asnjeri s‘me uron
  Si me keqardhje Lucky me lepin
  Me syte e tij me rikujton besnikerine
  dashurine, dashurine

  Nje trokitje vjen nga dera
  Kush valle mund te jete tani
  Zemra do me ndal se per cudi, se per cudi

  Jane te gjithe ata qe dua
  Me dhurata neper duar
  Dhe nga pas dikush leviz
  Me puth ne buze dhe thote “Surprize”

Aleks Allkja
Aleks Allkja

Pa drog Pa arm Pa makina te shtrenjta Pa femra Pa mendjemadhesi Thjesht legend ,jo vetem legend po juve jeni kengetar qe i duhen shqiperis per te dhen edhe nje mesaxh per gjith femijet shqipetar an e mban kudo jan ,suksese alban

Vor 3 years
Dori Dori
Dori Dori

Rrespekte ALBAN SKENDERAJ je njish 😘😘😘😘

Vor 7 Monate
Julian Mitchell
Julian Mitchell

@Jack Bowen Happy to help xD

Vor year
Jack Bowen
Jack Bowen

@Julian Mitchell thanks, I went there and it seems like they got a lot of movies there =) I appreciate it !

Vor year
Raylan Jaxton
Raylan Jaxton

@Julian Mitchell definitely, I've been using FlixZone for since april myself =)

Vor year
Julian Mitchell
Julian Mitchell

@Jack Bowen I use FlixZone. You can find it on google :)

Vor year
Ale
Ale

I vetmi qe kendon ne gjuhe letrare dhe i kuptohet cdo fjale. Je me i miri Alban

Vor 3 years
Ira Ira
Ira Ira

@E. tung 😉😉

Vor 8 Monate
E.
E.

@Ira Ira muhabetin ti e zgjate jo une ti komentove ne komenti im .Nga shqiperia ska tung ka Mire u pafshim..Prandaj paske replikuar tek komenti im ti se te paska prekur dialekti.Mirembetsh e dashur e mbyllum ketu diskutimin tend..

Vor 8 Monate
Jonida joni
Jonida joni

Kjo eshte ajo melodi e cila te ben qe nje keng ta ndjesh thelle ne shpirt dhe qe vete veshi e zmr kerkojne ta degjojne 😍❤❤❤❤

Vor 3 years
Petrit Duraj
Petrit Duraj

Një perlë! Pikërisht, sot me datë 26, vajza ime bën 26 muaj dhe po e dëgjoj bashkë me të. Ndër të paktët këngëtarë shqiptarë që mund t'i dëgjosh me familjarët. Të tjerët vetëm banalitet...

Vor 3 years
sara
sara

Ke edhe 26 like😱😱😱

Vor 3 years
Petrit Duraj
Petrit Duraj

@V_971 e lidha me numrin 26 te kenges 😂😂

Vor 3 years
V_971
V_971

Petrit Duraj 26 muaj u befte 100 vjece, po eshte njeri jo djath i stazhonuar, mund te kalosh ne vite tani 😊

Vor 3 years
Eva Zylyftari
Eva Zylyftari

Ky tingulli i kitares i kombinuar me zerin e Albanit jane perfeksion

Vor 3 years
Silvana Bareti
Silvana Bareti

Je shume para kohes Alban .... Bravo je unik... ditet e sotme njerzit jane larguar sdua ta din per njeri tjetrin si familja shoqeria dhe e dashura/i dashuri.... ti jep nje mesazh te fort ...goditje ne stomak me pak fjale... shprehen ate qe ne njerzit kemi nevoj dashuri vemendje dhe 1 surprize.... te na iki melonkolia e jo mrekullira para ose dhurata te shtrejta....leket nuk bin qetesin shpirterore..... 👌👌👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 3 years
Ines Abedini
Ines Abedini

Jrir

Vor 3 years
Alban Chela
Alban Chela

Vetem ti ke ngelur pa u ndikuar nga Virusi "Rolex, Lek, Femra, Papuqe etj etj". Je artist me kuptimin e plote te fjales or djal. Cheers

Vor 3 years
Giselda Plaku
Giselda Plaku

Fakte🤟🏼🤟🏼

Vor 2 years
Erald Florian
Erald Florian

Afrmety

Vor 2 years
Erald Florian
Erald Florian

@SASHA BANKS LEGGIT BOOS Nani

Vor 2 years
Erald Florian
Erald Florian

@SASHA BANKS LEGGIT BOOS nani

Vor 2 years
Dorota
Dorota

This is just beautiful, Faleminderit! Thank you very much for adding lyrics, people [like me] can translate it and understand much more beauty of this song!

Vor 3 years
Erilanda Sofi
Erilanda Sofi

Sot 3 vjet kjo kenge ♥️♥️

Vor 8 Monate
Shpresa Gj
Shpresa Gj

oooo mrekulli !!!! cfar vjen nga ty vertet eshte nje dhurat qe ska njeri mos te ket ndjenja ne ato momente .. ndjenja qe vertet vetem nga frymëzimi, mendja , muzika teksti dhe nga zeri yt mund te vijnë !! je artistë me gjithe kuptimin e fjales nga çfarë do lloj gjuhet e botes.. je i vetmi artist qe ske nevoj per reklame , per videoklime me nudo apo shum ekstravagante duke përdorur gjera te shtrenjta ato qe do moda.. dhe me kryesorja flet shqip... je i vetmi kengetar shqiptar qe kuptoj dhe ndjej cdo fjale deri ne pafundësi.. mjafton zeri jot... respekt !

Vor 3 years
idol shawmila
idol shawmila

Alban e degjoj kengen po nuk ngopem😂😂Kenga eshte gjeniale dhe shum melankolike sidomos fjalet jane shum te ndjera dhe te kenduara shum bkr nga nje engjell dhe person kaq i adhurua4 sa ty😘😘😘Te adhuroj faleminderit qe ekziston dhe na ben te ndihemi kaq bukur dhe rehatshem P.S: Publiku qe e degjon mos harroni te beni like dhe shkarkim ne celular❤❤❤

Vor 3 years
Entela Çotaj
Entela Çotaj

Artist i vertete ✨ Krenare per ty ! 🙏

Vor 3 years
Silvana Bareti
Silvana Bareti

Ju qe keni bere 660 dislike do ju gjej do ju fus ne nje dhome dite e dite e nate te degjoni kenget Albanit deri sa te kuptoni cili artist, kengetar, art dhe melodi ja vlen ditet e sotme .... ...🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

Vor 3 years
Silvana Bareti
Silvana Bareti

@Moonbcw shko qetesohu se e paske shume nevoj!!!degjo kenget Zoteri dhe mos hy te lexosh komentet e mija te besh ''hate" ketu !!! Mos me bej mua derr derr posht komenteve te mija!bej komment vet dhe hap muhabet te nivelit tend aty jo ketu tek une !!! Shko tani ne punen tende e na ler rehat ✔

Vor year
Moonbcw
Moonbcw

Une hyra me qejf ketu te relaksohesha me kenget e albanit degjoj derdellitjet e tua ketu kot.Po jo moj vajze se sta kam borxh ik tani nga te kesh qejf se me acarove nervat

Vor year
Moonbcw
Moonbcw

@Silvana Bareti Po jo se prandaj eshte butoni aty dislike e dashur,kush se pelqen te beje kush e pelqen mos te beje. Mos na bej moral kot te lutem . Ti do thuash mos i lexo komentet po nuk do moral po veten tende nxjerr. Nejse , doja vetem te te thoja qe kush e pelqen do beje dislike ska kush na ndalon . Sikur ske bere dislike ti ndonjehere 😒😉

Vor year
Aranit Alushaj
Aranit Alushaj

Nuk marrin vesh nga këngët këta që kan bërë dislike

Vor 2 years
elvana Duka
elvana Duka

A ta lumsha ty ,,mir ju thua

Vor 2 years
Marisol Resuli
Marisol Resuli

Je nder te paktet kengetare, ekzistencen e te cilit e vleresoj pa fund!!! 🤗🤗🤗🤗🤗👍👍🤤🤤🤤🤤😍😍😍😍😍Kenga esht superrrrrrrrrrrr

Vor 3 years
Elona Belaj
Elona Belaj

A MASTERPIECE AS ALWAYS!! LOVE IT ALBAN!!😍👏❤

Vor 3 years
flørå.N flora
flørå.N flora

Këngë me tinguj aq te embel sa bukur i percepton gjitha kenget Alban je nje artist i rralle qe di te prezantosh kengen me ndjeshmeri ku na prek thelle ne shpirt zeri yt aq i mrekullueshem çdo kenge e jotja ka nje magji rreqenthse duket se prek dhe qiellin larte ☁️🌌🌘🌘🌘🌏

Vor 3 years
Elda Musaku
Elda Musaku

Bravo 👏👏👏 je nje artist me plot gojen, te uroj suksese ne jet e kudo 😘😘

Vor 3 years
Emma Violin Covers
Emma Violin Covers

Cfare harmonie..krenar per ty! Miqve te mi ne UK i tregoj gjate gjithe kohes per kenget e tua dhe ia perkthej tekstin dhe ato jane bere fanse te tua! Vazhdo beje keshtu muzike!

Vor 3 years
Lenci Uruci
Lenci Uruci

E kam degjuar 100 her gjeri tani edhe cdo her me duket akoma me e bukur😍 Je kengetari im i zemres😍😍😍bravo Alban Skenderaj me kenaqe zemren😍😍😍😍❤❤❤

Vor 3 years
Esme_Alda_ _
Esme_Alda_ _

Proud to be Albanian 😍

Vor 3 years
Eleni Gerita
Eleni Gerita

I mbrekullueshem Albani, kjo kenge te rrengjeth ne çdo varg ❤

Vor 3 years
A.K
A.K

E pelqeva kengen duke e degjuar vetem njehere pastaj fillova ta degjoja shume here me radhe deri sa e mesova 😂🥰❤️Super keng Alban keshtu vazhdo ❤️❤️

Vor 3 years
marsia vlore
marsia vlore

I pazevendesueshem ne menyren e vet alban ❤

Vor 3 years
luna storta
luna storta

Je droga ime e preferuar zeri jot me con mbi yjet .. E vargjet e tua me bejn te kuptoj se jeta eshte e bukur... E meriton ta jetosh me ate qe do ne te vertet

Vor 3 years
arta cupi
arta cupi

Krenaria e shqipetareve, tekset me unike me speciale😍♥️

Vor 3 years
Erta Lacka
Erta Lacka

Bravo ALBAN SKENDERAJ 👏👏 je artisti im i preferuar me pelqejne shume kenget e tua 😍😍😘😘❤❤ like kush i pelqen kenget e alban skenderaj 👍👍👍

Vor 3 years
Nina
Nina

The melodies that come out of your mouth are the reason why we love you. 😍🤘🏻

Vor 3 years
Elena Elena123
Elena Elena123

Bravo!!!! Alban 🤗🤗 je nje super aartistttt😍😍😍🤗💞

Vor 3 years
Silva Avdylaj
Silva Avdylaj

Kenge fantastike !! Njelloj si kengetari i kenges . Alban Skenderaj✨✨

Vor 3 years
Lediona Gjyzeli
Lediona Gjyzeli

Si gjithmon i vecant!!! Keng e mbrekullueshme🤗

Vor 3 years
Anjeza Bezhani
Anjeza Bezhani

Love your voice😘😍😍😍

Vor 3 years
besa emini
besa emini

O zot cfar zeri, na kenaqe ❤️

Vor 3 years
Lindita
Lindita

Te kenaq shpirtin kjo kenge, plottt emocion❤❤

Vor 3 years
Ste
Ste

I love your song🙏🏻❤️

Vor 3 years
Boss Tube
Boss Tube

I vetmi kengetar që nuk ka nxjer ndonji keng me fjal te pista dhe me femra bravo Alban Skenderaj Like kush mendon keshtu si un

Vor 3 years
Denisa Denisa
Denisa Denisa

👍

Vor 3 years
adelajda kalemaj
adelajda kalemaj

👏👏👍👍👍💞

Vor 3 years
GS. KJ
GS. KJ

👍

Vor 3 years
Eglo
Eglo

Kenge e mrekullueshme ❤️❤️❤️

Vor 3 years
melina Lina
melina Lina

Zeri jot thjeshtë më qeteson, bravo👏👏👏❤️

Vor 3 years
Aurela Haka
Aurela Haka

Mrekulli si gjithmone 👏👏👏 Kjo eshte muzike ❤

Vor 3 years
its me every day!
its me every day!

Suksese , faleminderit per cdo emocion qe dhuron nepermjet artit tende.

Vor 3 years
Ernest Cjapi
Ernest Cjapi

Bravoooo Vertet emocionuse dhe me nje fund te bukur ❤️

Vor 3 years
Shpresa Hasani
Shpresa Hasani

100% Talen, zyri, kenga, texti, i ke 100% je shume i mrrekullueshem, je i veqant, te lutem vetem keshtu vazhdo, te bekoft Zoti🤗

Vor 3 years
Alda Ganci
Alda Ganci

Super kenge je i pazevendesueshem Alban ❤❤

Vor 3 years
Klejsa Meta
Klejsa Meta

Nentor,26 nje kenge plot domethenie e me nje kuptim dritherues ne fillim, por me nje fund te bukur.Alban ke qene, je dhe do te mbesesh gjithmone suksesi I artisteve ne Shqiperi♥★

Vor 3 years
Besnike Alla
Besnike Alla

Faleminderit qe na kenaq shpirtin me keto kenge ❤️

Vor 3 years
Klea Muca
Klea Muca

Like kush e degjon kengen ne 26 nentor❤

Vor 3 years
SASHA BANKS LEGGIT BOOS
SASHA BANKS LEGGIT BOOS

@Klea Muca po dihet se ju fansat e Albanit keshtu kenge degjoni per te fjetur gjume e keni degjuar dje para se te flinit gjume Keto po ti them sepse nuk je menduar para se ta shkruaje komenetin Gjithsesi eshte kenge bukur Edhe nuk do te thote se fansat e Albanit e degjojne te paret se edhe nuk kane in,Kane halle etj.😕😯

Vor 3 years
Ornela Rustemi
Ornela Rustemi

@saysaysay edhe une nuk kam ndaluar se degjuari. Kam frike se do te prishet butoni replay!😅😅😍❤

Vor 3 years
saysaysay
saysaysay

@Klea Muca poo praa.. fikss... Sepse kq dhe shumm qe mund ta ken si surpriz.. njs .. edhe ne surprize e patem.. ahhahahah .... Ohh god... Someone save me.. nk kam pushuar dot me ta dgjuar qe kur doli...

Vor 3 years
Klea Muca
Klea Muca

@saysaysay fix,fansat e vertet te Albanit e shohin sot,te tjeret kur te kene kohe😂

Vor 3 years
Lediona
Lediona

@saysaysay hahahahah

Vor 3 years
Chelsea Chelsea
Chelsea Chelsea

Ska nevoj per videoclip te degjosh dhe te vleresosh nje kenge! 😍

Vor 3 years
Nela Cela
Nela Cela

Sa me trembe me kete kenge, o Alban !!!😉 Edhe 100 vite te lumtura me te gjithe ata qe do e te duan !!!😙 Super kompozim !

Vor 3 years
Njomza Peja
Njomza Peja

Un kam ditelindjen me 26 nëntor Falemnderit per ket keng te mrekullueshme Alban je me i miri ❤️

Vor 3 years
Valmirë Vali
Valmirë Vali

😍ky eshte i adhurueshem, artist I vertet.. nje kenge tjeter e plotesuar artistikisht ♥️

Vor 3 years
Xhuljeta Binaj
Xhuljeta Binaj

26 Nentor e publikuar po ne 26 Nentor .Super hit dhe si per cudi gjithmone e kenduar nga nje Artist unik dhe triumfues.Urime

Vor 3 years
jeta alikaj
jeta alikaj

Si gjithmon i suksesshem Alban!!!!! 😍

Vor 3 years
Leotique
Leotique

Love this song !!!

Vor 3 years
Armela Mitrai
Armela Mitrai

Love albania!

Vor 3 years
Flavia Imeraj
Flavia Imeraj

1.4 likes dhe 0 unlikes bravoo Alban Skënderaj 😍😍😍

Vor 3 years
Entela Çotaj
Entela Çotaj

85 dislikes 😣😤 Pse nuk e kuptojne disa njerez muziken e mire 😣 ??

Vor 3 years
Klea Muca
Klea Muca

🤔94 persona te shurdher jane identifikuar deri tani😂

Vor 3 years
Boi 8BP
Boi 8BP

13 deri tani. Kanë menduar se shkarkohet aty, të gjorët.

Vor 3 years
24 24
24 24

sa keng e bukur 😍😍Alban Skenderaj you are the best 👏😘

Vor 3 years
Daniela Shehaj
Daniela Shehaj

SUPER keng je nje yll i vertet ❤💝

Vor 3 years
info lbfotografen
info lbfotografen

Kjo eshte nje perle. Si cdo perle tjeter qe ben 🤗

Vor 3 years
Username123
Username123

Edhe un e kam ditelindjen ne 26 nentor ❤❤ Kjo keng ka shume kuptim per mua Doja te dija se cfare eshte 26 nentori per Alban Skenderaj 🤷‍♀️❤

Vor 3 years
Ana Kodra
Ana Kodra

Super ♥♥ Kjo eshte nje kenge fantastike e kenduar nga Artisti numer 1 Ky ze fantastik kumbon ♥♥

Vor 3 years
enri
enri

Ti je nr 1 i ardhshem, te kam degjuar, bashke me Erza muqolli.

Vor 3 years
Reidona Haxhiu
Reidona Haxhiu

Eshte shume e vertet ana ,e adhuroj shume albanin

Vor 3 years
SASHA BANKS LEGGIT BOOS
SASHA BANKS LEGGIT BOOS

Ana ti ishe gjeni ne "the voice kids" besoj se do te marresh pjese prap,she jam e bindur se ti do te fitosh 😉

Vor 3 years
idol shawmila
idol shawmila

Bashkohem me ty Ana👌👌👌❤❤😘😘😘😘

Vor 3 years
Djana Metaj
Djana Metaj

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏super kenge!!! 😍😍

Vor 3 years
Valmira Rama
Valmira Rama

😍🍀💙 zeri yt te qeteson veshet dhe te sheron shpirtin ❤

Vor 3 years
Stelina Musta
Stelina Musta

Super keng e dashurova që më herën e par qe e dëgjova. Ky është Albani unik I pa arritshëm, nuk ka dhe nuk do ket të dytë si ai.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 3 years
Monar Am
Monar Am

Të marrtë e mira Alban, more vesh! Na ngrive gjakun shoku! 😍

Vor 3 years
Katerina Kote
Katerina Kote

si gjithmon ti asnjeher nuk zhgenjen 1 artist i vertet i vetmi ne Shqiperi, bravo ALBAN je krenaria jon e vetme

Vor 3 years
Noldi Ibro
Noldi Ibro

te lumt goja , ti je ilac per veshet 🙏

Vor 2 years
Liza Doci
Liza Doci

TË KËNDOFTË ZEMRA ALBAN ! JE YYYYYYYYYYLLI I MUZIKËS SHQIPTARE ! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 3 years
blueibabygirl07
blueibabygirl07

November 26...Waiting for someone to post lyrics im english 😋😍🤣 the more I listen to it the more I love it 💖 #albanskendera #beautiful #music #muchlove #faleminderit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🎵🎤🎵🎶💙💚

Vor 3 years
blueibabygirl07
blueibabygirl07

#faleminderit 💖😍 #beautiful as always #albanskendera #happyindependencedayalbania and happy birthday to your beautiful baby girl 💖💖

Vor 3 years
Γωγώ Ελέ
Γωγώ Ελέ

[Verse 1] Close-up, red flames Lying hair and dyed eyes, where are you going? Where are you going? Where are you going? Impatient, eyes on the phone And in drunken perfume tonight, where are you going? Where are you going? Where are you going? Why in the movies with your heart friends have you left so late ?! No, I did not say I was betraying me But where are you going? [Chorus] Where are you going, where are you going? Who is waiting for so long? Tell me where you are going, where are you going? It's almost midnight All day as naïve from you I waited We would spend the evening together Today that is November 26, 26 [Verse 2] High heels, and a medallion Hanging on the neck gift of our anniversary Where are you going? Where are you going? The disappointed eyes you ignore Your head lowers and your watch controls Where are you going? Where are you going? No, I'm not a festive guy I never expected much But you're giving me a sleepless night A sleepless night [Chorus] Where are you going, where are you going? Who is waiting for so long? Tell me where you are going, where are you going? It's almost midnight All day as naïve from you I waited We would spend the evening together Today that is November 26, 26 [Verse 3] Now four zero hours are marking My birthday just remembers Facebook Nobody likes me As Lucky remembers, licking me With his eyes reminds me of loyalty Love, love A knock came from the door Who can be now? The heart would hold me to wonder, to surprise They are all I want With gifts I love And then someone moves Kiss me on the edge and says "Surprise" https://translate.google.gr

Vor 3 years
Lea Mehini
Lea Mehini

Uau i kam degjuar fjalet e kenges nje per nje dhe kam qar pastaj nga fundi i kenges ishte e gezueshme

Vor 3 years
Anxhela Nasto
Anxhela Nasto

Perfeksion,adhurim,kuptim,mesazh,art,ndjenje😍❤😍

Vor 3 years
Nada Nada
Nada Nada

Nje kengetar me vler te cmuar ne shqiperi❤❤

Vor 3 years
vesagega
vesagega

Sa her qe ju kujtoj ju te dy me vjen ndermend autografi i mirjamit dhe familja skenderaj. Ju dua deri ne vdekje .

Vor 2 years
Giti 24
Giti 24

I vetmu artist i vertet ❤️ ♥️

Vor 3 years
Nedime Dervishi
Nedime Dervishi

The best artist 👏👏👏👍

Vor 3 years
Anita Alikaj
Anita Alikaj

Super keng e dëgjoj dhe e dëgjoj sërish e sërish me emocionon e dashuroj këtë këngë. Flm Alban per emocionet dhe ndjenjat që na jep

Vor 3 years
jeta jeta
jeta jeta

Artist i vertet ..bravo 👍

Vor 3 years
Lexi Rivera fp
Lexi Rivera fp

Kenge per shpirtin! Vjen embel si nje ninulle 🌹🌟🌟🌟🌟🌟

Vor 3 years
Xhulja Vlora
Xhulja Vlora

Kjo eshte nje kenge aq e mrekullueshme ,nje kenge qe mi ka mbushur syt me lot qe sa e degjova.. Te falenderoje shume per kete kenge,u bene vite qe nuk degjoj nje kenge kaq te ndjere si kjo.. Suksese dhe bravo !

Vor 3 years
March Charm
March Charm

I LOVE LOVE LOVE THIS SONG!

Vor 3 years
Rabihane Hoxha
Rabihane Hoxha

I love this song ❤

Vor 3 years
aristotel kullan
aristotel kullan

Kenga e vetem qe me ka suprizuar dhe eshte e pa parashikueshme 😍😍!!!

Vor 3 years
Danissa S
Danissa S

Alban u are legendary, love u ❤️🙏🏻💋

Vor 3 years
kuqja Kuqja
kuqja Kuqja

nje super keng prekese ... je i madh Alban 😍❤💎😍😙

Vor 3 years
SASHA BANKS LEGGIT BOOS
SASHA BANKS LEGGIT BOOS

ALBAN kenga me e bukur qe ke bere te pakten .... Nga ato qe unë kam degjuar ... Te dua Alban Skederaj the best forever

Vor 3 years
Jona Zeki
Jona Zeki

I vetmi artist shqiptar qe vlen. Me kujtohet si sot koncerti yt i pare 💖💖💖💖💖

Vor 3 years
EUNOIA
EUNOIA

Tekstet e tua jane nje perle ♥♥

Vor 3 years
Altina Musabelli
Altina Musabelli

Je i pazevendesueshem ❤

Vor 3 years
Blerina Zyka
Blerina Zyka

E gjen veten ne çdo kenge te tij. Artisti me i mire shqiptar qe nuk e dhunon gjuhen dhe fjalen e vyer shqipe 👍☺

Vor 3 years
Jamune Vet
Jamune Vet

Mrekulli, hilac me efekt te menjehershem❤zeri me i bukur ne bote.

Vor 3 years
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci

Faleminderit!!! Fale teje dua me shume cdo dite e me shume gjuhen shqipe....kjo eshte kryeveper.......

Vor 3 years
Anxhela Suli
Anxhela Suli

Nje keng e mrekullueshme nga nje artist i mrekullueshm 👌👌

Vor 3 years
Zwillings Zwillings
Zwillings Zwillings

Nuk ka fjalë Është kengë Perfekte e Vitit 2018 2019 e me më Kuptim...! Bravo Alban Skenderaj...

Vor 3 years
Indrit Gaming
Indrit Gaming

Albani Si Gjithmone Kenge Super Bashke Me Kitaren e Tij ❤❤❤❤❤

Vor 3 years
Xhulja Topalli
Xhulja Topalli

Super kenge ,teksti perfekt ,melodia renqethse .nje Bravo te madhe .Faleminderit qe ekziston Alban Skendera qe na kenaq shpirtin me artin tend

Vor 3 years
Rovi Spahiu
Rovi Spahiu

Oh my god , this song is beautiful..... love😍

Vor 3 years
SG01
SG01

"me puthë në buzë e thotë surprizë" 💔

Vor 3 years
Gena Brecani
Gena Brecani

Omggg ma rrenqeth trupin kjo kenge! 🥰

Vor 3 years
krisi krisi
krisi krisi

Kengetari me zerin me te bukur ne bot... Je I preferuari imm ❤❤❤❤

Vor 3 years
Esa D
Esa D

Love every word of this song!

Vor 3 years
Erind Cako
Erind Cako

Vertet nje super kenge😍😍...te buzeqeshesh me lot ne sy ne fund...superrrr😍😍😍😍❤❤❤❤

Vor 3 years
Rudina Cerriku
Rudina Cerriku

Perfekt ne cdo aspekt 🙏🙏 je me I miri . Kenget e tua percjellin shum dashuri e miresi 💐💐RESPEKT

Vor 4 Monate

Nächster

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

3:31

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 16 000 000

Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

3:24

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 15 000 000

Olivia Newton-John dies aged 73 | 9 News Australia

17:39

Salyut, Vera

3:23

Salyut, Vera

Mona Songz

Aufrufe 12 000 000

Alban Skenderaj - Jolie

3:08

Alban Skenderaj - Jolie

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 5 400 000

Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

4:51

Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 4 800 000

Alban Skenderaj - JETE

3:05

Alban Skenderaj - JETE

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 7 900 000

Alban Skenderaj & Dalool - 1000 Premtime (Official Video HD)

3:39

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

3:29

Best Got Talent 101 #Shorts #Talent #Magic

1:00

Best Got Talent 101 #Shorts #Talent #Magic

Smart Tech Art

Aufrufe 4 076 695

Berlin liebt Arbeitslose! #shorts shorts

0:58

Berlin liebt Arbeitslose! #shorts shorts

Philipp Uckel

Aufrufe 104 881

Layla hören in der Stadt vs im Dorf 😂 #shorts

0:51

Layla hören in der Stadt vs im Dorf 😂 #shorts

russkaja_kartoschka

Aufrufe 230 764

Don’t Shoot! Epic! Film 🎥

0:39

Don’t Shoot! Epic! Film 🎥

WeStarMoney Records

Aufrufe 7 665 062

Trauerfeier für Uwe Seeler im Volksparkstadion

1:10:01