Alban Skenderaj & Miriam Cani - Zemer permbi Zemer (Official Video 4K)

 • Am Vor 8 Monate

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  •Music•
  Producer: Lorenc Aliaj
  Lyrics & Melody: Alban Skenderaj
  Vocal Recording: Elgit Doda

  •Video•
  Concept & directed by: Dina Morina & Mjellma Istrefi
  D.O.P: Petrit Ukehajdaraj
  Editing: Mjellma Istrefi & Dina Morina
  Styling: Miranda Dupi
  Make up: Suela Cangu

  Available on:

  Spotify: open.spotify.com/album/6sONGE...
  iTunes: music.apple.com/us/album/zeme...

Eni Eni
Eni Eni

Teksti; Refreni: Zemer permbi zemer Eja fli me mua Ne kohe te mira e te veshtira Un do te dua Zemer permbi zemer Eja fli me muaaa Frymen e fundit dua ta marr un ne krahet e tua Pj1; Dhe kur thinjat do te mbulojn rrudhat ne balle Do te dua njesoj si diten e paree Si veten si jeten E nese bota do te te kete kthyer shpinen Do te dua si diten e paree Refreni: Zemer permbi zemer Eja fli me mua Ne kohe te mira e te veshtira Un do te dua Zemer permbi zemer Eja fli me mua Frymen e fundit dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tuuuuuuaaaa Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tuuuuuuaaaa Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tua Pj2; Jemi sjemi kopja ideale Jemi sjemi nuk duam medale Duam jete normale Pa nje mije skandale Pa shtirje sociale Dashuri reale Jemi sjemi kopja ideale Jemi sjemi nuk duam medale Me mjafton ta di un dhe tii Refreni: Zemer permbi zemer Eja fli me mua Ne kohe te mira e te veshtira Un do te dua Zemer permbi zemer Eja fli me mua Frymen e fundit dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tuuuuuuaaaaa Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tuuuuuuaaaa Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tua Si veten si jeten E nese bota do te te kete kthyer shpinen Do te duaa si diten e paree ( The best love song🥰🥰🥰)

Vor 8 Monate
Nr
Nr

Pa vajza te zhvshura,Pa Auto 🚘 e rroba te shtrejta,Por me fjale te medha e za brillant 😇⭐️⭐️.Femije me i Lumtur eshte ai Kur i shef Primderit te dashuruar me vete .Lume e Lume kush e ka ket fat 👍👌

Vor 8 Monate
Genta Mitrushi
Genta Mitrushi

fatkeqsisht dhe ata qe mendonin qe e kishin se kan patur kurr😳

Vor 5 Monate
bowen voowy
bowen voowy

Respekte per interpretimin e mrekullueshem!! Dhe njekohesisht jeni nje çift perfekt, me gjithe kuptimin e kesaj fjale, sepse sot eshte e veshtire te gjesh te tille.👌🏼

Vor 8 Monate
Anxhela Tare
Anxhela Tare

Te hyshe ne shpirtin e dikujt eshte art.Te mbetesh aty eshte kryeveper... Kjo tregon se nepermjet kenges ke hyr ne shpirtin tim Alban si art dhe ne permjet teksit dhe muzikes ke krijuar nje kryeveper ne shpirtin tim.

Vor 8 Monate
Mira Lube
Mira Lube

Ohhh me ne fund, mezi po e prisja!!! Nje tjeter kryeveper e juaja👏 qe te qeteson shpirtin dhe te ben te besosh qe dashuria e vertet ekziston..❤ KOMPLIMENTI jeni shume te mire!!

Vor 8 Monate
Vedihana Prifti
Vedihana Prifti

Nje kryeveper kjo kenge e kushtuar dashurise !! 👏 Nje kenge qe i kalon te gjitha limitet super perfekte ne cdo detaj ne cdo fjal ne cdo tingull te saj ! ! Urime keni krijar nje kryeveper ju lumte cifti me i bukur dhe me real i showbizit jeni ju !!👏👏👌👌🌟🌟🌟🤍🤍🤍💖💖💖🥰🥰🥰

Vor 8 Monate
Anna Yzo
Anna Yzo

Shumte mire Jeni Nje 👏👏👏👏👏

Vor 6 Monate
antonio jordani 99
antonio jordani 99

Po shume e bukur dhe super këngëtar janë!

Vor 8 Monate
弥彦ya😘
弥彦ya😘

😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 https://aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * Youtube is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

Vor 8 Monate
Ermira Kotorri
Ermira Kotorri

Të falenderoj qe ekziston Alban Skenderaj, cfaredo që kendon është e mrekullueshme, qofshi te lumtur ❤

Vor 8 Monate
Dhora Haxhillari
Dhora Haxhillari

Vokali me i bukur ne Shqiperi_@Alban Skenderaj💟

Vor 8 Monate
mimoza gjermani
mimoza gjermani

👍👍👍

Vor 8 Monate
弥彦ya😘
弥彦ya😘

😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 https://aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * Youtube is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

Vor 8 Monate
lyrics - music
lyrics - music

Zemer permbi zemer eja fli me mua ne kohe te mira e te veshtira une do te dua Zemer permbi zemer eja fli me mua frymen e fundit dua ta marre une ne krahet e tua Dhe kur thinjat do te mbulojne rrudhat ne balle do te dua njesoj si diten e pare Si veten, si jeten e nese bota do te kete kthyer shpinen do te dua si diten e pare Zemer permbi zemer eja fli me mua ne kohe te mira e te veshtira une do te dua Zemer permbi zemer eja fli me mua frymen e fundit dua ta marre une ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tuuu uuu aaaa dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tuuu uuu aaaa dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tua Jemi, s'jemi kopja ideale jemi, s'jemi nuk dua medalje duam jete normale pa njemije skandale pa shtirje sociale dashuri reale Jemi, s'jemi kopja ideale jemi, s'jemi nuk dua medalje me mjafton ta dim une dhe ti Zemer permbi zemer eja fli me mua ne kohe te mira e te veshtira une do te dua Zemer permbi zemer eja fli me mua frymen e fundit dua ta marre une ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tuuu uuu aaaa dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tuuu uuu aaaa dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tua Si veten, si jeten e nese bota do te kete kthyer shpinen do te dua si diten e pare

Vor 8 Monate
Margarita Lu
Margarita Lu

Respekte per interpretimin e mrekullueshem!! Dhe njekohesisht jeni nje çift perfekt, me gjithe kuptimin e kesaj fjale, sepse sot eshte e veshtire te gjesh te tille.👌🏼

Vor 8 Monate
Antoneta Alliu
Antoneta Alliu

@louena demolli k

Vor 3 Monate
louena demolli
louena demolli

@弥彦ya😘 ahjahaja

Vor 5 Monate
弥彦ya😘
弥彦ya😘

😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 https://aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * Youtube is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

Vor 8 Monate
Mario Kaja
Mario Kaja

Suksese ne cdo hap te jetes,,,jeni '' kopja ideale'' pa skandale ne rrjetet sociale , ne jet normale mardhenje ideale :) respekt !!!

Vor 8 Monate
Juelda Ymeraj
Juelda Ymeraj

Bravo ! Artista ne plot kuptimin e fjales ,zera qe te qetesojne veshin dhe videoklip shume i bukur qe te kenaqet syri . Ky eshte arti vertet ! Uroj qe artistet e tjere te rinj te ndjekin shembullin tuaj !

Vor 8 Monate
Ornela Serani
Ornela Serani

👍

Vor 2 Monate
Mario Ziu
Mario Ziu

@弥彦ya😘 oj

Vor 5 Monate
Jam Unë
Jam Unë

Fjalët janë të tepërta për këtë çift! Thjesht, bukur, këndshëm! 🌟🌟🌟

Vor 8 Monate
mimoza gjermani
mimoza gjermani

Rrespekt per te dy zemrat Albanin dhe Meriamin dy kengtart mat mirt te shqiptaris o ylla jeni oj loqka❤️❤️🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
《LN》
《LN》

Lindas vozes 😍😍❤ #LoveFromBrazil💚💛

Vor 8 Monate
anita laloshi
anita laloshi

Urimet më të mira Miriam & Alban 🤗☺️ Ju këndoftë zemra ☺️☺️

Vor 8 Monate
bowen voowy
bowen voowy

Alban Skenderaj te adhuroj 🥺 je super kengetar 🔥

Vor 8 Monate
Adi Bashaj
Adi Bashaj

Kryeveper, brenda cdo kornize te pranueshme te moralit , te artit . Thjesht mbrekulli. 😍

Vor 8 Monate
Enjoy Life
Enjoy Life

Jeni aq sa serioz ne punen tuaj aq edhe ne jeten tuaj private . Artist me A te madhe . Te preferuarit e mi !!! Super muzik dhe tekst kuptimplote . Ju ardhuroj 🤩🤩🤩🤩🤩

Vor 8 Monate
Wilde wilde
Wilde wilde

Kenge diamant , e shkelqyer , teksti, muzika dhe interpretimi qershia mbi torte. Ju lumte.

Vor 8 Monate
E R
E R

Si gjithmone, nje cift qe premton ne cdo aspekt, kengetare te vertete, familjare te rregullt, shkurt, shembull suksesi! 🥰🥰

Vor 8 Monate
Z Koka
Z Koka

Jeni kopja ideale bravo

Vor 4 Monate
Erdisa Kapaj
Erdisa Kapaj

@Iwanna Vllazeria οοοοοο

Vor 6 Monate
Zejnepe Muçaj
Zejnepe Muçaj

Ju lumt !çifti ideal per njani tjetrin ,na knaqet me kenget tuaja💫💫

Vor 8 Monate
J. D.
J. D.

Bravo çiftit më të mrekullueshëm të Shqipërisë. Ju lumtë. Jeni nderi ynë

Vor 7 Monate
Qerim Skenderaj-Shkrimtar
Qerim Skenderaj-Shkrimtar

Art, muzikë, ngjyrë, poezi, melodi, harmoni, thjeshtësi, madhështi, magji. Të gjitha në 3 minuta e 12 sek.

Vor 8 Monate
Pranvera Mustafa
Pranvera Mustafa

Shumë saktë e ke përshkruar

Vor 3 Monate
Brikena Briki
Brikena Briki

Jeni & do të mbeteni artistët më të mirët e muzikës Shqiptare! Ju adhuroj pa fund! Suksese të metejshmë yje.

Vor 8 Monate
Elona Zeqaj
Elona Zeqaj

Super këngë🌟🌟Suksese te mëtejshme, jeni dy 🌟🌟

Vor 8 Monate
Armjona Tashi
Armjona Tashi

Super kenge Super kengetar LOVE ❤ ALBAN LOVE❤ MIRIAM Best couple ever ❤ ♥ 😍 🥰😘😘

Vor 8 Monate
dolita windo
dolita windo

Nje kenge shum e bukur nga dy artist te talentuar si ju

Vor 8 Monate
Nertila Vreto & Daniel Mustafa
Nertila Vreto & Daniel Mustafa

Big song,New hit bravo Alban&Miriam 🇦🇱🇦🇱🤝🤝🤗🤗

Vor 8 Monate
Eri Gazmorja
Eri Gazmorja

My favorite celebrity Albanian couple. Please continue to love and take care of each other. We look up to you. We love you and your music. Pure talent♥️❤️💕

Vor 8 Monate
Emanuela Curo
Emanuela Curo

Artistë dhe mbi te gjitha nje çift i perkryer♥️🎵💜

Vor 8 Monate
jona bh
jona bh

@弥彦ya😘 a

Vor 3 Monate
jona bh
jona bh

A

Vor 3 Monate
弥彦ya😘
弥彦ya😘

😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 https://aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * Youtube is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

Vor 8 Monate
Vi V
Vi V

Kenga me e bukur e ketij viti 😍😍😍 dashuri me degjim te pare! Ju adhuroj, jeni kengetaret me te mire qe ka shqiperia! Love you 😍

Vor 8 Monate
Crafty Anja
Crafty Anja

Amazing voices! 🤩🥰 The Best singers! 🎶🎶🎶❤️

Vor 8 Monate
Kristo Fori
Kristo Fori

Alban je djal flori dhe familjar bravo

Vor 8 Monate
Eldi Bicari
Eldi Bicari

Respekte Miriam, je këngëtarja shqiptare e preferuar imja, por besoj se ritmet/vibet e këngëve si Shiu Im, Mos Me Ndal, Labirint, etj jane vërtetë aty ku shkëlqen, e lindur per te kënduar kete lloj zhanri. Gjithsesi me pëlqen qe eksperimenton.

Vor 8 Monate
Ela Hoxhallari
Ela Hoxhallari

P 9

Vor 8 Monate
Marsela Veraj
Marsela Veraj

🤗Super...si kenge.....si cift... si kengetar.... Jeni te mbrekullueshem !!!! Ju uroj sukses ne cdo aspekt t'jetes! 🤗🤗

Vor 7 Monate
Giovanni Campanelli
Giovanni Campanelli

Bravissimi,canzone meravigliosa ❤️

Vor 8 Monate
Elsa Dula
Elsa Dula

We are proud of you ,we love you .❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
bofooit gojo
bofooit gojo

Great song ❤️ Greatings from Sweden

Vor 7 Monate
Zeka Shaban
Zeka Shaban

Super kengë, vertet jeni shumë te mire. Jeni per lakmi ( shembull shum i mire per çiftet e kohes se sotme). Ju shkoftë mbarë. 🇽🇰

Vor 8 Monate
Deona Omeri
Deona Omeri

Kjo ësht dashuria.BRAVO ,jeni shembulli më i mirë për te gjith ne Suksese ... Fibi 😘

Vor 8 Monate
Bbb Vbb
Bbb Vbb

Muzika shume e bukur. kur e degjon te jep jete.ndjenje.emocion.zeri i tyre i mrekullueshem.si gjithmone bravo Alban.teksti.muzika

Vor 8 Monate
Inter Mondiale
Inter Mondiale

"Zemer permbi zemer"... na godite drejt e mu ne zemer👏👏

Vor 8 Monate
Anxhela Vahaj
Anxhela Vahaj

Nje kenge shum e bukur nga dy artist te talentuar si ju ❤️

Vor 8 Monate
Majlinda Trandafili
Majlinda Trandafili

Jeni te mrekullueshem 😍 thjesht, paster pa' gabime👏

Vor 8 Monate
Kristina kristi
Kristina kristi

Super perfekte♥️♥️percillni shume emocjon dhe mesazhe njekohesisht me muziken tuaj! Suksese pafund!

Vor 8 Monate
Sarah
Sarah

Alban shume bukur!!! Bravo🇦🇱❣. I totally love your music. All the way from the USA 🇺🇸

Vor 8 Monate
lali lil
lali lil

Qifti me I bukur shqiptar zoti ju rujt e ju bekofte jeren 🙏🙏🙏🙏

Vor 8 Monate
Fabiola Piscu
Fabiola Piscu

Jeni super të mrekullueshëm çifti zoti ju dhëntë dashuri dhe lumturi pa fund 🙏🙏Na kënaqet zemra kur dëgjojmë këngë të bukura suksese pa fund 🙏🙏super kengëëëëëë 🥰🥰

Vor 8 Monate
Biran Damlla Yillmaz
Biran Damlla Yillmaz

S'kam fjalë për ta përshkruar këtë këngë! Jeni më të mirët!🥰😍

Vor 8 Monate
Diana Axtelius
Diana Axtelius

Great song ❤️ Greatings from Sweden

Vor 8 Monate
Rovena Caushi
Rovena Caushi

jeni shum te mire Alban❤Miriam ju dua shum dhe faleminderit qe eksistoni dhe na beni te ndihemi mir me keto super kenget qe kendoni dhe me zerin tuaj te mrekullueshem. ❤❤

Vor 8 Monate
Alba musa
Alba musa

Super kenge jeni te mbrekullushem respekt love you Alban ♥️love you mirian jeni atrista yjet e Shqiperis ♥️♥️🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Monate
Anxhela
Anxhela

Super kengë 🥺❤️ jeni shumë të mirë ❤️🥰✨ Suksese! ❣️

Vor 8 Monate
G-*** G
G-*** G

Si gjithmon shembull per te gjith ,ne te gjitha aspektet … Respekt per te dy jeni njeri nga qiftet me perfect ne estraden shqiptare dhe jo vetem .. ju uroj jet te gjat te te lumtur sebashku ashtu sikurse na e tregoni me hitet e juaja Te mrekullushme 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 shum dashuri nga Kosova ❤️

Vor 8 Monate
Adisa Hoxhaj
Adisa Hoxhaj

Jeni jo vetem cifti perfekt,por dhe artistet me te mire qe ka Shqiperia! Bravo Alban per keto kenge kaq te bukura qe na sjell!

Vor 8 Monate
Momosa Hysenaj
Momosa Hysenaj

Sa kenge e mrekullueshme, cifti perfetto ne jete e ne kenge Suksese 👏🇦🇱

Vor 8 Monate
Pranvera Mustafa
Pranvera Mustafa

Sa këngë e bukur me tekst të mrekullueshme.... ju lumtë. Ky është mesazh për përsonat egoistë që të vënë mend që në marrëdhënien në çift përsoni përkrah duhet të duhet si vetja.

Vor 7 Monate
Bruna Menkshi
Bruna Menkshi

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 e madhe! Super artistë, super këngë!!!

Vor 8 Monate
Demirel Kullolli
Demirel Kullolli

Jeni artist me plot kuptimin e fjales dhe jo si disa te tjerë... Jeni dhe nje cift shume simpatik ❤️😊

Vor 8 Monate
bilinas mini
bilinas mini

Nje kenge shum e bukur nga dy artist te talentuar si ju ❤️

Vor 8 Monate
Teuta Azisllari
Teuta Azisllari

Super kenge 👏👏👏 Artiste te vertete 💛💙

Vor 8 Monate
mllop aeet
mllop aeet

Great song ❤️ Greatings from Sweden

Vor 8 Monate
misolou fout
misolou fout

Nje mrekulli kjo kenge.. e ju qe s'u mposhtet kurre por befasuat kohen edhe ne. Qofshi te lumtur ❤️

Vor 8 Monate
Gjinovefa Drita
Gjinovefa Drita

Muzike shqip ...Alban dhe Miriam ju lumt🥰🥰🥰🥰🥲🥲🥲

Vor 8 Monate
Emily An
Emily An

Fjalët janë të tepërta për këtë çift! Thjesht, bukur, këndshëm! 🌟🌟🌟

Vor 8 Monate
Marsela
Marsela

Alban je i vetmi qe me ben te perhumbem ne kenget e tua 😍❤Je kengtari im i preferuar.

Vor 8 Monate
Florian Marku
Florian Marku

vetem Albani apo edhe Miriami?

Vor 5 Monate
Florian Marku
Florian Marku

vetem Albani apo edhe Miriami?

Vor 5 Monate
Dori Merkaj
Dori Merkaj

Shummmmmmmme buuuuukuuur❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤⭐⭐⭐🔥🔥

Vor 8 Monate
Ermelinda Lalo
Ermelinda Lalo

Pak njerez i japin kuptim fjaleve ne kete bote dhe ju jeni nder ata pak qe na ktheni kuptimin e vertet te tyre .Na prekni shpirtin ,zemren dhe mbi te gjitha ndergjegjjen per tu bere njerez te vertet.Na jepni shembullin me te mire per te reflektuar! urime dhe shume Bravo ne rrugetimin tuaj! respekte..

Vor 8 Monate
Bledi Lamaj
Bledi Lamaj

Bravo na kenaqet shpirtin jeni te mrekullueshem 🇦🇱🙏🙏

Vor 8 Monate
Ani Ani
Ani Ani

Kenga super e bukuur , jeni nje cift perfekt 😍😍 dhe me kete super keng pershendes zemren time A.S 😍

Vor 8 Monate
Leonard Brahimi
Leonard Brahimi

JENI CIFTI ME SIMPATETIK BRAVO PER KENGET TUAJA SUKSESE JU UROJ. ❤❤. 🌟🌟.

Vor 7 Monate
anisa gjergji
anisa gjergji

Alban si nuk bere njehere nj kenge te shemtuar 😂😂😂 cdo kenge e jotja esht super.. Njera me e bukur se tjetra, kur lind i talentuar smund t ndodhi ndryshe.

Vor 8 Monate
niduoe stre
niduoe stre

Great song ❤️ Greatings from Sweden

Vor 7 Monate
Vjollca Bajrami
Vjollca Bajrami

⭐️⭐️Allahu jua beft drit kudo qe shkelni na e kenaqni shpirtin me keto kenge e ze njeri me te embel se tjetri tespekte pa fun jen super mashallah

Vor 8 Monate
Dafina Malaj
Dafina Malaj

Respekte per te dy nje çift i perkryer jete te lumtur me gjithe femijet e tuaj 🌟🌟💖💙🙏

Vor 8 Monate
Kapaj Lediana
Kapaj Lediana

Ju adhuroj. Suksese ne jete dhe ne art. 🥰🥰

Vor 8 Monate
liouy cnny
liouy cnny

Nje mrekulli kjo kenge.. e ju qe s'u mposhtet kurre por befasuat kohen edhe ne. Qofshi te lumtur ❤️

Vor 8 Monate
Mina Dmina
Mina Dmina

Si hit i lidhjes time do jet! kenga shum pozitive, si kengetaret normalisht🤷‍♀️😍😍

Vor 8 Monate
Bena Resnja
Bena Resnja

Pergëzime jeni perfekt në atë që na trasmetoni bravo Zoti ju dhëntë shëndet për të na dhęnë nga hera kënaqësi me muzikęn që bëni tę dy.🌷🌹🌸🌺🎇💓💕

Vor 8 Monate
Juliana Celaj
Juliana Celaj

Dashuria , miresia dhe shpirti i tyre i bukur i gershetuar mrekullisht mes njeri tjetrit i jep nje profum special kesaj kenge super melodiose , te embel e fantastike 🌸🌸🌸🌸🌸

Vor 8 Monate
User1
User1

O yje ju dua shum dhe une ndjek shembullin tuaj ne Familie Respekt 🥰🥰🥰🙏zoti tu ruaje 👨‍👩‍👧‍👦💋

Vor 8 Monate
natyre_animal_11 love
natyre_animal_11 love

Ju uroj lumturi e dashuri pafund jeni te mrekullushem 🧿🙏😍

Vor 8 Monate
Sonila Kola
Sonila Kola

Sa me fat jemi si komb qe ju kemi juve ne muzike. Shume faleminderit per melodine, zerin e emocionet qe na falni o dyshe ideale. 🥰❤❤

Vor 8 Monate
kamela Shehaj
kamela Shehaj

Zeri me tingellues .. t emocionon shpirtin ❤️❤️❤️

Vor 8 Monate
Ardian Bame
Ardian Bame

te vetimt kengetare qe stregojn gje tjtr vec zerit ...bravoooo👑👑👏👏👏👏

Vor 6 Monate
Ana Maftei
Ana Maftei

So so beautiful song ❤❤

Vor 4 Monate
Gladiola 1992
Gladiola 1992

E dashurar me këtë këngë 🥰🥰

Vor 8 Monate
Anila Rama
Anila Rama

Bravo ❤ Respekte 🇦🇱🇨🇭

Vor 7 Monate
Bukuri Zoga
Bukuri Zoga

Zoti te ju bekoje .Ju jeni nje shembull i vyer per shoqerine ku po jetojme.Qofshi gjithmone te lumtur e te dashuruar.

Vor 8 Monate
Ely Elena
Ely Elena

Love this song omg 😳! Love you from Romania 🇷🇴

Vor 7 Monate
alketa gjata
alketa gjata

Shkelqeni si gjithmone çifti me i bukur 💥💥 kënga më e bukur kënduar dashurise te vertet 👏👏 suksese pa fund per ju ❤❤🙏🙏

Vor 8 Monate
Ermira
Ermira

Të mrekullueshem të dy. Suksese pa fund. Artistët më të mirë në ditët e sotme. Braviiii 😍😍😍

Vor 8 Monate
erion hyka
erion hyka

Cifti me perfekt per mua ju te dy, me keni pelqyer qe heret dhe vazhdoni te me pelqeni akoma me shum, ju ndjek gjithmon edhe pse esht hera e par e imja qe shkruaj per ju. Kenga esht super ❤️ju uroj vec te mira

Vor 8 Monate
Kristina Gjergji
Kristina Gjergji

Nje mrekulli kjo kenge.. e ju qe s'u mposhtet kurre por befasuat kohen edhe ne. Qofshi te lumtur ❤️

Vor 8 Monate
❤F❤L❤F❤
❤F❤L❤F❤

Kenge shume e bukur. Urime per sukseset tuaja.

Vor 8 Monate
Elena Khadouj
Elena Khadouj

Sinceramente precioso tema te transporta otro nivel para mi eres el mejor junto con miriam deberías estar en los mejores puestos de la música solo deciros gracias

Vor 7 Monate
Anxhela Meta
Anxhela Meta

Nje cift perfekt nje cift shembull ne cdo epok Miriam & Alban do jeni me te miret suksese 👏👏🙏🙏

Vor 8 Monate
Pranvera Mustafa
Pranvera Mustafa

Sa këng e bukur e me tekst super, lum kush jua din kuptimin këtyre fjalëve dhe e përjeton në jetë. Ky është padiskutim çifti VIP , artista ma I bukur e me kam në tokë....ju lumtë!

Vor 3 Monate
Erlinda Zefi
Erlinda Zefi

Të veshur krejt thjeshtë e hijshëm, shpirtin e mendjen plot me art të pastër dhe ja ku na sjellin nje ndër himnet më të bukura të dashurisë…..Bravo dhe faleminderit!

Vor 8 Monate
حسن عبدالله
حسن عبدالله

@Dz sipas El-Bara bin Azib, Allahu qoftë i kënaqur me të, ka thënë: "I Dërguari i Allahut, paqja dhe bekimet e Allahut qofshin mbi të, ishte më i favorizuari nga njerëzit në fytyrë dhe karakter më të mirë". Kjo është transmetuar nga Al-Bukhari. Jaberi, Allahu qoftë i kënaqur me të, është pyetur: “A ishte fytyra e Pejgamberit a.s., si shpatë? Ai tha: Jo, ai ishte si dielli dhe hëna. Transmetohet nga Buhariu.

Vor 5 Monate
Suela Dule
Suela Dule

kenga shume e bukur per ato cifte qe duhen me te vertet 🥰🥰

Vor 8 Monate
ardjana roeli
ardjana roeli

vertet super keng per ate qe kam dashuri te sinqet

Vor 8 Monate
Amelia Likaj
Amelia Likaj

Super kenge Suksese Alban & Miriam jeni yje❤️❤️🔥🔥👏👏

Vor 8 Monate
ntina ntina
ntina ntina

Urime!!! Jeni cift dhe artiste te mrekullueshem!!!🌹

Vor 7 Monate
Denada Beqari
Denada Beqari

Jeni me te miret 👏👏super kenge 🥰💕

Vor 8 Monate
Tea Tea
Tea Tea

Fjale qe dalin nga profonda del shpirtit bravissimo 😘😘❤

Vor 6 Monate
Albana Mezini
Albana Mezini

E dashuroj kete kenge Dhe Albanin💖💖💖💖

Vor 2 Monate
Leta Shyta
Leta Shyta

bravo cifti jini me te miret zoti ju bekofte ❤️❤️⭐️⭐️🙏🙏

Vor 8 Monate
M-M marku
M-M marku

YEAHHHHH !! life is a puzzle, that each off us choose to make one in life. I love puzzles and I do my best to make beautiful one for my family ❤💙❤everything we do it's are choices, so let's choose the best puzzle. ❤❤❤❤❤❤❤ Kenga domethense, jeni cifti prefect. Deri tash 10 her e ndegjova.🥰🥰🥰🥰🥰🥰 A

Vor 8 Monate

Nächster

Yll Limani - Lshoja Zanin

3:14

Yll Limani - Lshoja Zanin

Yll Limani

Aufrufe 21 000 000

Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie

3:43

Xhensila x Noizy - Edhe një natë (Official Video)

3:15

Xhensila x Noizy - Edhe një natë (Official Video)

Xhensila Myrtezaj

Aufrufe 11 000 000

MultiVersus vs Smash Ultimate

1:44

MultiVersus vs Smash Ultimate

CircleToonsHD

Aufrufe 941 710

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

3:07

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

AVD Digital

Aufrufe 116 000 000

Ervis Behari - Si Qershia (Official Video HD)

3:09

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

2:43

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3 300 000

Venera Lumani x Lind Islami - Si ta them une ty?

2:52

Venera Lumani x Lind Islami - Si ta them une ty?

Venera&Lind Official

Aufrufe 1 200 000

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

3:18

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

FIFI OFFICIAL

Aufrufe 23 000 000

Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor (Official Video)

3:04

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 15 000 000

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata

4:35

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 17 000 000

7 geheime Botschaften in Zeichentrickfilmen

9:28

KORREKT oder WEG! (mit Cathy Hummels)

12:18

KORREKT oder WEG! (mit Cathy Hummels)

World Wide Wohnzimmer

Aufrufe 95 178

Ah Nerede 5. Bölüm

2:19:51

Ah Nerede 5. Bölüm

Ah Nerede

Aufrufe 597 839

Seni Kalbime Sakladım 6. Bölüm

2:6:27

Seni Kalbime Sakladım 6. Bölüm

Seni Kalbime Sakladım

Aufrufe 1 889 032