Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

 • Am Vor 3 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Written by Alban Skenderaj
  Producer: Lorenc Aliaj
  Video: Talelli Production
  talelli.com

  Get the song here: acromaxmedia.lnk.to/Duame/

  DUAME

  Duame ti vetem deri sa
  lulet te mos celin ne pranvere
  Duame vetem deri sa me s’ka
  Vetem der‘sa fryme une te mos kem

  Duame ti vetem kur merr fryme
  Vetem kur zemra jote rreh
  Duame ti vetem pergjithmone asgje me shume
  Duame ne zemer dhe ne mendje

  Ndoshta nuk te fal dot nje kurore
  Ndoshta nuk te vesh dot ne flori
  Ndoshta nuk te fal dot nje pale krahe te fluturosh
  Por dashuri, ne perjetesi

  Duame ti vetem deri sa
  lulet te mos celin ne pranvere
  Duame vetem deri sa me s’ka
  Vetem der‘sa fryme une te mos kem

  Duame vetem si e do natyra diellin
  Duame vetem si e duan yjet qiellin
  Pak me shume se dje, me pak se neser

  Ndoshta nuk te fal dot perjetesine
  Por perjetesisht te fal dashurine

The Real Greek
The Real Greek

I love albanian music they are sending so much positivity inside the videoclip! Respect from Greece 🇬🇷♥️🇦🇱 Kosovo is Albania 🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷

Vor 3 years
ENDRIT DOKA
ENDRIT DOKA

@Sajmir Hasanaj z

Vor Monat
Art Arti
Art Arti

@AzzO greece is italy

Vor 11 Monate
AzzO
AzzO

@Art Arti Channels

Vor 11 Monate
Sugar X Vibes
Sugar X Vibes

0%fjale te pista 0%makina 0%njerez te ulet 100%dashuri 100%cift i bukur ne shqiperi Like kush mendon keshtu .Please !!!❤❤❤❤

Vor 3 years
Jasmin Krasniqi
Jasmin Krasniqi

@Edona Murati Das dvvdvvdvvvv bei

Vor 8 Monate
Florian FR
Florian FR

Shum bukur e the por kur kerkon nje like te qelbur je vk dhe ti

Vor 9 Monate
A S
A S

E vertet 👍👍👍👍

Vor 11 Monate
Blerim Hoxha
Blerim Hoxha

100% e vertet

Vor 11 Monate
Rubik Ohanians
Rubik Ohanians

Beautiful song, great vocals! Very well done and God bless!

Vor 2 years
Romeo Bouariu
Romeo Bouariu

Romanians love Albanian Music and Albanian People.

Vor 8 Monate
Ne Erdekeljen
Ne Erdekeljen

Dont understad a single word..but i fall in love with this amazing music. from Romania with respect nd love🙏💗

Vor 3 years
Love Me And I Will Always Love You
Love Me And I Will Always Love You

❤️

Vor 2 Monate
Ne Erdekeljen
Ne Erdekeljen

@Une Jam thank you for translation🙏 ..this realy beautyful 💓

Vor 2 years
Une Jam
Une Jam

Chorus (2x) Love me until, the flowers will not blossom in the spring Love me until there is nothing more Only until I will have no more breath (She) Love me only when you breath Only when your heart beats Love me only in eternity, nothing more Love me with your heart and mind (He) Maybe I can’t give you a crown Maybe I can’t wear you in gold Maybe I can’t give you wings to fly But love, in eternity (Chorus (2x)) Love me until, the flowers will not blossom in the spring Love me until there is nothing more Only until I will have no more breath (2x) Love my only like the nature loves the sun Love me only like the stars love the heaven A little more than yesterday, a little less then tomorrow (He) Maybe I can’t give you eternity But will give you love in eternity (Chorus (2x))

Vor 2 years
Anxhela Gjermeni
Anxhela Gjermeni

Its about love...they get married and made a song for their infinite love..

Vor 3 years
MDB Videos
MDB Videos

" Pak më shum se dje, më pak se neser " . Kjo pjese ka shume kuptim per mua! Ishte para 6 viteve kur Dashurova nje Vajze dhe se ende jemi Bashkë. Super Tekst, Super Muzikë ju Lumt 👏👏❤️

Vor 3 years
Une Jam
Une Jam

Chorus (2x) Love me until, the flowers will not blossom in the spring Love me until there is nothing more Only until I will have no more breath (She) Love me only when you breath Only when your heart beats Love me only in eternity, nothing more Love me with your heart and mind (He) Maybe I can’t give you a crown Maybe I can’t wear you in gold Maybe I can’t give you wings to fly But love, in eternity (Chorus (2x)) Love me until, the flowers will not blossom in the spring Love me until there is nothing more Only until I will have no more breath (2x) Love my only like the nature loves the sun Love me only like the stars love the heaven A little more than yesterday, a little less then tomorrow (He) Maybe I can’t give you eternity But will give you love in eternity (Chorus (2x))

Vor 2 years
Ethel Nelson
Ethel Nelson

Hermosa elección ❤ Xxlike.uno de los mejores conciertos 😘 01:02 Senada: "Hermoso" 02:01 Megan: "Hotter" 03:25 Hopi: "Sweeter" 02:56 Yoongi: "Butter" 01:47 Amor: "Momentos" 00:11 Joonie: "Cooler" ... Tu..belleza.viaja.al.universo.se.reune.con.estrellas. y.luceros...tu.mirada.enamora.al.sol.....tu.hermosura.quedara.por..una.eternidad.en.los.corazonede. tus.admiradores......feliz Navidad.y.noche.buena....mis.respeto.para.todas.las.mujes.del.mundo..AcEe.saludos..al.fin.del.mundo Son unos de los mejores conciertos, no puede ir pero de tan solo verlos desde pantalla, se que estuvo sorprendente ⬇

Vor 5 Monate
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza

Albanian voice The best voice in Europe

Vor year
Volodymyr Fedchyshyn
Volodymyr Fedchyshyn

Чудова, гарна, пісня така легка і романтична, щирі вітання з України🇺🇦 для Албанії🇦🇱

Vor year
e verteta historike
e verteta historike

Donbas is Ukrayini! Slava Ukrayini !

Vor year
Enida Verca
Enida Verca

O Zot, çfarë zërash, çfarë fjalësh, çfarë ndjenje, çfarë pamje. ❤ Na zbukuruat ditët, na kënaqët veshët. 🎶🎶❤

Vor 3 years
Enkeleda Derti
Enkeleda Derti

@klementbaci menti qana e

Vor 6 Monate
Erion Haska
Erion Haska

Këtë ndjesi të të kënaqen veshët .....

Vor year
klementbaci menti
klementbaci menti

t prsh😂😂🍒🍒🍒🍒🍒🍒

Vor 2 years
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi

🇦🇱🙏❤️Superrrr 💥 Duet i Mrekullueshemm 👍Shkelqeniii ⭐️Alban Skenderaj ❤️‍🔥Miriam Cami 🔥Ju lumteee 🔥

Vor 2 Monate
Farah Younis
Farah Younis

I'm an Arab and I don't understand a word this is my first time listening to an Albanian song, much love from Libya to yall❤👋🏻

Vor year
Gledis Pajo
Gledis Pajo

💫😘❤

Vor 9 Monate
Suada V
Suada V

Love me Love me until the flowers not to bloom in the spring Love me till there is no more Only until I don't have any breath left Love me only when you breath Only when your heart beats Love me forever nothing more Love me in the heart and mind Maybe I can't give you a crown Maybe I can't wear you in old (give you clothes made of gold) Maybe I can't give you a pair of wings to fly But love, to infinity Love me until the flowers not to bloom in the spring Love me till there is no more Only until I don't have any breath left Love me like Nature loves the Sun Love me like the sky loves the stars A little more than yesterday, a little less than tomorrow Maybe I can't give you the eternity But I forever can give you my love

Vor year
Matilda GJERGJI
Matilda GJERGJI

A real man doesn't look for multiple women to love, instead, he looks for multiple ways to love one woman. A gentleman should always remind his lady that she will always have something other women do not: HIS HEART. LOVE YOUUU BOTH

Vor 3 years
Jana Kurti
Jana Kurti

@Ardit Sholla pp

Vor 10 Monate
Ardit Sholla
Ardit Sholla

Te lumte goja

Vor 11 Monate
Suela Kaba
Suela Kaba

Very well said!!!

Vor year
Leo Leo
Leo Leo

Matilda GJERGJI best comment ever

Vor 3 years
Panda Thirstiness
Panda Thirstiness

Thanks to my bf I got introduced to Albanian music & I love it 😊 Love from Romania 🇷🇴 🇦🇱

Vor 2 years
fabio hysaj
fabio hysaj

Multumesc

Vor 10 Monate
Paulin FC Bayern Munchen
Paulin FC Bayern Munchen

Big love from Albania too Beautiful Romania ❤💓💓

Vor 2 years
Genève🇨🇭Suisse
Genève🇨🇭Suisse

Bravo Miriam dhe Alban !Rrezatoni miresi,embelsi,thjeshtesi...Zoti ju bekofte gjithe jeten tuaj!

Vor year
Nicola Tusha
Nicola Tusha

I love Albania I'm horth albinian and there music is fabulous x

Vor year
N S
N S

They both have a beautiful sounding voice

Vor year
Arta
Arta

Super kenge dhe super cift.Suksese te metejshme ne pune dhe familje.Bravo👏👏💗💗🌟🌟🌞🌞

Vor 2 years
RM RM PROJEKT
RM RM PROJEKT

Si nuk moren mend kto kengetaret e tjere, te ky shembull😍😍😍 pa drog, pa makina, pa luks pa femra te ulta, pa sharje ... Thjesht nje jet normale plooot dashuri pozitivitet cdo gje ... """"DM love🙏❤👫""""

Vor 3 years
Matilda Fetahu
Matilda Fetahu

@Eglantina Bushi ci da XD AA non

Vor 6 Monate
Mateo Lleshi
Mateo Lleshi

Ko

Vor 7 Monate
Gentian Dude
Gentian Dude

Thjesht unik......

Vor year
Itan Sharra
Itan Sharra

Uu

Vor year
ShiTobi
ShiTobi

Saludos to all my Albenian friends 😊 I like this music

Vor 2 years
Blerina Beci
Blerina Beci

Super nje cift i bukur jeni shume bukur l love

Vor 2 years
DARIO
DARIO

Jeni të shkëlqyer si çift ....Një bravo të madhe për këngën🙏🙋‍♂️

Vor 2 years
Elvir Hysaj
Elvir Hysaj

Thjesht fantastike dhe si kengetare,dhe si cift super kenge ta degjoj gjithe diten te kenaq shpirtin!!! Bravo Albanit e Miriami

Vor 2 years
BinaryVectorJr
BinaryVectorJr

I'm Indian and I love this song. Good job! :-)

Vor 2 years
Enerial Spahiu
Enerial Spahiu

Familjare te mrekullueshem ! Prinder te mrekullueshem ! Kengetare te mrekullueshem ! Zëra te mrekullueshem ! Çift i mrekullueshem ! Në çdo aspekt thjesht te mrekullueshem !!!😍😍😍😍👏👏👏

Vor 3 years
cooolllllllllll Salla
cooolllllllllll Salla

@Lusine Poladyan shum bukur❤️❤️❤️❤️❤️❤️👑

Vor year
cooolllllllllll Salla
cooolllllllllll Salla

@Monika Adri Bukur

Vor year
Al Grameno
Al Grameno

Komunista të mrekullueshëm!

Vor year
SGtee V
SGtee V

@Enerial Spahiu PO

Vor year
J
J

love me till flowers wont bloom in spring Love me till im out of breath 2x Love me only when you breath only when your heart beats Love me forever Love me in your heart and in your mind Maybe I cant give you a crown maybe i cant wear u in gold Maybe i cant give u a piece of wings to fly but ill give u love forever Love me till flowers wont bloom in spring love me so much till im out of breath

Vor 3 years
Julian Hyseni
Julian Hyseni

💚💙❤️sa bukur... Tingelllon rrejdhshem... Pergezime

Vor year
Estiano Dosti
Estiano Dosti

Duame ti vetem deri sa lulet te mos celin ne pranvere Duame vetem deri sa me s’ka Vetem der‘sa fryme une te mos kem Duame ti vetem kur merr fryme Vetem kur zemra jote rreh Duame ti vetem pergjithmone asgje me shume Duame ne zemer dhe ne mendje Ndoshta nuk te fal dot nje kurore Ndoshta nuk te vesh dot ne flori Ndoshta nuk te fal dot nje pale krahe te fluturosh Por dashuri, ne perjetesi Duame ti vetem deri sa lulet te mos celin ne pranvere Duame vetem deri sa me s’ka Vetem der‘sa fryme une te mos kem Duame vetem si e do natyra diellin Duame vetem si e duan yjet qiellin Pak me shume se dje, me pak se neser Ndoshta nuk te fal dot perjetesine Por perjetesisht te fal dashurine

Vor 2 years
TheSusi1981
TheSusi1981

Wow IT is a very good Song . Greetings from Germany😊.

Vor 3 years
Tea Fregjaj
Tea Fregjaj

Yes

Vor 3 years
FERGI NEW TOWN
FERGI NEW TOWN

100% DASHURI E PASTER ❤ 100% REAL 100% INSPIRIM PER TE DASHURUARIT ❤ CIFTI ME I BUKUR I ESTRDES TE MBUSHUR PLOTE ME LLUME KETA JANE AJKA❤🍒🌻💐

Vor 3 years
Laura Hysenllari
Laura Hysenllari

Dhe kjo qe ti thua eshte 100% e vertete👏👏👏

Vor 3 years
Albanian 12
Albanian 12

@thank you _ next ca besi leshi kokra e katunarit

Vor 3 years
FERGI NEW TOWN
FERGI NEW TOWN

@Ola Ola kta te dy na bjn neve te jmi ne jeten tone reale te vertete te besojme fort te dashuria jone dhe ta cojme deri ne fund ❤

Vor 3 years
FERGI NEW TOWN
FERGI NEW TOWN

@jusuf sarajlic ok 🍌serbia🍌

Vor 3 years
Ersi Shehu
Ersi Shehu

Bravo bravo fantastike. Ju lumte Alban skenderaj dhe miriam cani. Kenga qe me pelqen me shume. Eshte kjo.

Vor 3 years
Lindi Johnny
Lindi Johnny

Ahhh....pure music ,pure beauty ❤️❤️

Vor 2 years
Esmeralda Ester
Esmeralda Ester

Vazhdoni keshtu Alban,duai dhe respekto gruan,familjen tend..Jeni cifti me i bukur,dhe i lumtur complimenti.💞💞💞💞💞

Vor year
Eli St
Eli St

Dashuria e vetmja ndjenje qe eksiston . Bravo Alban Skenderaj & Miriam Cani ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 2 years
Gina Fanelli
Gina Fanelli

È bellissima questa canzone sono italiana adoro la musica albanese e gli albanesi ♥️

Vor 3 years
Conciserena Cottone
Conciserena Cottone

Anke io italiana e amo queste canzoni

Vor Monat
Elton Dedja
Elton Dedja

Italia Albania siamo euguali.

Vor 11 Monate
SOKAK MÜZIK
SOKAK MÜZIK

@*_Tatiana_* T ma mer mendja se je shume e ndjeshme ti

Vor 2 years
*_Tatiana_* T
*_Tatiana_* T

@SOKAK MÜZIK as un se kuptoj anglishten po' me pelqen muzika 😂 mjafton te ndjesh muziken edhe pse sja kupton fjalet

Vor 2 years
SOKAK MÜZIK
SOKAK MÜZIK

@Adriana Mihaela Balint ma lo capisci cosa dicono loro?

Vor 2 years
Valbona Jacellari
Valbona Jacellari

Lum ju per vete.sa te kulturum dhe te thjesht jeni.kjo esht te jesh artist i vertet.qofshi gjithmon te lumtur.

Vor 3 years
Imriana
Imriana

Love this song 👌🏼♥️

Vor year
Julia
Julia

Beautiful harmony 😍

Vor 3 years
Erida E
Erida E

100% real music 100% real love😍

Vor 3 years
Enesi Durres
Enesi Durres

Adhurim♥️100% Dashuri👩‍❤️‍👩100% Hit🎼100% Anglisht 0% Cifti me i bukur i showbizit 100% Teks i mrekullueshem100% Vidioklim super i bukur😇100% Like nese mendon keshtu🙏

Vor 3 years
Nexhi Nexhi
Nexhi Nexhi

Nuk ke çfare te thuash per keta 💫💫

Vor Monat
Petrit Gjoka
Petrit Gjoka

@Deniz Tarik o

Vor 8 Monate
free protasevich IGNAZIO JOHNSON ndoc gjonaj
free protasevich IGNAZIO JOHNSON ndoc gjonaj

100-%=TIFOZ 10-%=LONDON 20-%ilirida

Vor year
Mr Gamer
Mr Gamer

@Enesi Durres 0

Vor year
Kriselda Mufali
Kriselda Mufali

Jeni kengetaret me te mire ne bot❤️❤️❤️

Vor 2 years
Albana
Albana

Kjo kenge ka nje efekt qetesues. Eshte 100% dashuri 💖

Vor 3 years
Aurel Gjeci
Aurel Gjeci

Nje nga kangateret qe me te vertet kan vlere ne Shqiperi bravo 👏 Alban

Vor 2 years
Illyria 🇦🇱
Illyria 🇦🇱

Si gjithmon kenget e bukura 👍

Vor year
Sara Peqini
Sara Peqini

Duame ti vetem deri sa lulet te mos celin ne pranvere Duame vetem deri sa me s’ka  Vetem der‘sa fryme une te mos kem  Duame ti vetem kur merr fryme  Vetem kur zemra jote rreh Duame ti vetem pergjithmone asgje me shume  Duame ne zemer dhe ne mendje  Ndoshta nuk te fal dot nje kurore  Ndoshta nuk te vesh dot ne flori Ndoshta nuk te fal dot nje pale krahe te fluturosh  Por dashuri, ne perjetesi  Duame ti vetem deri sa lulet te mos celin ne pranvere Duame vetem deri sa me s’ka  Vetem der‘sa fryme une te mos kem  Duame vetem si e do natyra diellin  Duame vetem si e duan yjet qiellin  Pak me shume se dje, me pak se neser  Ndoshta nuk te fal dot perjetesine  Por perjetesisht te fal dashurine

Vor 3 years
Ildi Shagai
Ildi Shagai

Duame

Vor 3 years
florimumajesi muma
florimumajesi muma

ok zemer w din mail. The list of the most of your order android market leadersyour the first time, and effects that we are unable and the family are well known for own i. comments expressed are the only way I have a good time as the one I was wondering whether there Te duash ti mua shume with the following information contained herein are interested and would be great to have been made abababa theotherwis and password and effects and ru with the new year everyone who was born with the following information contained on Your website that allows visitors to the same as your status and password Thanks against the backdrop for a few days ago by email address and password Thanks for visiting your own. We are unable and password and effects and effects that you'll never haven't seen from Orange Wednesdays over there and effects and password protected with the following information contained within this site has been scanned by the time being, I understand the needs of our website at the end of a sudden, and effects that the information contained herein should be able andwill and effects and ru. comments expressed by an individual basis, o. oui the same time and effects and effects and effects that you'll never have to pay for it, and effects that we can do it again soon as possible about this product also check with you guys are wellbeing and password and passwo wage bill for your email address here ok zemeruar the most important factor. comments expressed are solely those with the following information contained within this time around and see what happens when you spend your own review and article pages that we are unable and password and passwo wage bill for your business and leisure facilities for the first place, find and effects and password protected with your friends and colleagues from Orange Wednesday morning and evening entertainment industry news and sport headlines from the airport and also the option from Orange Wednesday evening entertainment industry and the family are doing well thanks again for your help with your friends list that's synchronised with your new home page for more than happy with the following information contained on Your website that allows visitors from Orange Wednesday's the same time and effort into the world and password Thanks again for your email address here ok zemeruar and effects and password protected with your friends and colleagues from Orange Wednesdays over the world and password Thanks to everyone for their designs whilst maintaining the most important thing that has the price you see the latest news from the airport and also the content and password Thanks again android phone call away from Orange. comments box and password and effects and effects that you'll have some great deals with the latest news from you soon as possible about the latest news from you soon as I have been made abababa theotherwis and password and passwo that informational purposes only one that they can get involved without any problems with the following weekend and effects are looking forward thinking that we can help you with your friends and colleagues from Orange Wednesdays over there and effects and password protected with your friends list that's what I'm talking about the latest version and effects are being urged the first place your name and address and effects are being sent out to be able and willing to take part message requests that we have been warned that they can get involved without any personalisation for your business needs to get your email address and password Thanks again android phone call away with the following information contained on the favourite place your order has shipped from the airport and password Thanks again android phone call away from the airport and password and effects and effects that we

Vor 3 years
florimumajesi muma
florimumajesi muma

ok 1

Vor 3 years
Juliana Xhepaj
Juliana Xhepaj

Bravo

Vor 3 years
123 123
123 123

Je munduar 👏👏👏🤩🤩😇😇😇❤❤💋

Vor 3 years
Alexandros Koutsioumpas
Alexandros Koutsioumpas

Greetings from Greece love Albanian

Vor 2 years
Arsen Hoxhaj
Arsen Hoxhaj

@Ina Dema më pëlqen

Vor year
free protasevich IGNAZIO JOHNSON ndoc gjonaj
free protasevich IGNAZIO JOHNSON ndoc gjonaj

grettings--from==CORFU__jessica-mauboy--EUROVISION=====lisboa-2021__EU-avramopoulos prishtinë==GREECE-KFOR==salute--tout--vous--GENDARMERIE---les-bleues

Vor year
Fisnike Guze
Fisnike Guze

Thx greetings from America

Vor year
Nexh Cerrik
Nexh Cerrik

Euxaristo Alexandre .......

Vor 2 years
lention tzengo
lention tzengo

We love our brothers Greece greetings from Albania.. 🇦🇱🇬🇷

Vor 2 years
paulsarca13
paulsarca13

Hello from Romania! Great song. 🇦🇱🇷🇴

Vor 2 years
Shek Hallaqi
Shek Hallaqi

Ju lumtë per kengën jeni Qift perfekt 👑👑

Vor 2 years
Mond Velcani
Mond Velcani

Jeni kengetaret me te mir. Ju lumt.. RRESPEKTE YJE.❤❤🌷🌷🌷🌷

Vor 2 years
Megisa Gjini
Megisa Gjini

Teksti:🤗 Duame ti vetem deri sa lulet te mos celin ne pranvere Duame vetem deri sa me s’ka  Vetem der‘sa fryme une te mos kem  Duame ti vetem kur merr fryme  Vetem kur zemra jote rreh Duame ti vetem pergjithmone asgje me shume  Duame ne zemer dhe ne mendje  Ndoshta nuk te fal dot nje kurore  Ndoshta nuk te vesh dot ne flori Ndoshta nuk te fal dot nje pale krahe te fluturosh  Por dashuri, ne perjetesi  Duame ti vetem deri sa lulet te mos celin ne pranvere Duame vetem deri sa me s’ka  Vetem der‘sa fryme une te mos kem  Duame vetem si e do natyra diellin  Duame vetem si e duan yjet qiellin  Pak me shume se dje, me pak se neser  Ndoshta nuk te fal dot perjetesine  Por perjetesisht te fal dashurine

Vor 3 years
Mond Velcani
Mond Velcani

Cift fantastik. Keng me shum kuptim.BRAVO YJE. 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 11 Monate
Neo Ullorja
Neo Ullorja

Jeni yje qe rrezatoni ne token e shqipeve.urime.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 3 years
Kristi Behari
Kristi Behari

Super kenge dhe super kengetar. Bravo per kengen ❤💎💎

Vor 3 years
Milena Borgodzhiyska
Milena Borgodzhiyska

Love from Bulgaria 🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️

Vor 2 years
free protasevich IGNAZIO JOHNSON ndoc gjonaj
free protasevich IGNAZIO JOHNSON ndoc gjonaj

boyko-borisov=BORIS-JOHNSON=johnson-ignazio==CHARLIE-JOHNSON==BINDSTEEL__07-05--2019==RTV-PASHTRIKU-likovë_1870_dario-bucciarreli=LOYOLA-BUNDESWEHR_31-07

Vor year
Fatmir Hoxha
Fatmir Hoxha

Milena Borgodzhiyska Thank you from Albanian 🇦🇱

Vor 2 years
edvin nazarai
edvin nazarai

O Alban kur te martohem dua te vish te me kendosh kte kenge sa lek te duash un do ti marr edhe borxh...

Vor year
zolas tar
zolas tar

very very sweet song , love it , salute from Romania

Vor 2 years
Inna Inna
Inna Inna

Duam ti vetem deri sa lulet t e mos celin ne pranvere......... Kenge sh e embel dhe hiti i kesaj vere Bravo per thjeshtesine qe ju karakterizon

Vor 3 years
You Tube
You Tube

Lum si ju jeni cifti me i lumtur ne bote.❤

Vor 3 years
Adriana Ramona Sandu
Adriana Ramona Sandu

Frumoasa melodie ❤

Vor year
megi sllogu
megi sllogu

Kenga me e bukur e ciftit skenderaj . Me jete te gjate djali dhe emri i tij nje nder emrat me kuptimplote qe ekzistojne ne kete bote .

Vor 2 years
Petrit Kapaj
Petrit Kapaj

👏👏👏Te ruajte Zoti vella 👏👏👏Bravooo🙏🙏🙏

Vor 7 Monate
Oltensia Shollo
Oltensia Shollo

Kenge shume e bukur, çdo fjali eshte e mrekullueshme. Kur dashuron dike me gjithe zemren tende kjo eshte kenga me e bukur qe mund ti dedikosh. Edhe un ja dedikoj gjysmes zemres time, babajt djalit tim edhe Jetes time, Alfred. Te dua PAFUND Zemra ime. ❤️❤️

Vor 3 years
Orto Doc
Orto Doc

Kenga me e bukur besoj e kesaj vere qe po vjen..E pamundur te mos mbash volumin te larte ne makine dhe thjesht te dashurosh, adhurosh, lumturosh....Te paarritshem dhe shembull pozitiviteti, thjeshtesie, mirekuptimi..mbi te gjitha dashurie! Faleminderit Alban dhe Miriam qe percillni keto motive per te dashuruarit!!!!

Vor 3 years
Ermira Daja
Ermira Daja

Duam ti vetem ❤zot sa keng e bukur edhe e paster❤❤❤❤

Vor 2 years
Mishel Berberi
Mishel Berberi

Kenge e mrekullueshme❤️👌🏼🌈🌹💋♥️❤️

Vor 2 years
lavinia lavinia
lavinia lavinia

I love one Albanian guy and always love him

Vor year
Marilda Collaku
Marilda Collaku

Jeni cifti me I perkryer, dhe kenga eshte thjesht mrekulli ashtu sic dini te beni ju gjithmon keng fantastike 👫

Vor 3 years
Paulin FC Bayern Munchen
Paulin FC Bayern Munchen

Merrni një mesazh të fortë ju që keni ne mendje vetëm divorce.. Bravo Mrekullit e Shqipërisë #Alban&Miriam ❤❤❤ Përshendetje nga Sydney Australia!!!

Vor 3 years
Ama Mamaqi
Ama Mamaqi

Beautiful song 😍😍😍😍😍😍😍😍

Vor 6 Monate
Lili Karfia
Lili Karfia

Duam❤️🙏, o zot cfare kenge, e cfare kengetaresh, te dy te mrekullueshem 😘😘👌👌🙏🙏

Vor 2 years
dylaned edd
dylaned edd

Love this song. Love from 🇩🇴🇩🇴🇩🇴

Vor year
Armanda Lice
Armanda Lice

ky eshte art, kjo eshte muzike me shpirt

Vor 3 years
Ola Canaku
Ola Canaku

Sa te embel jeni, dashuri e paster. Zoti ju bekofte 😀😘

Vor 3 years
Flak47
Flak47

Ola Canaku Amin

Vor 3 years
Icy Cream
Icy Cream

Cifti me i mrekullueshem dhe i bukur ne te gjithe rruzullin tokesor. "Më i mrekullueshem se dje më pak se nesër".

Vor 3 years
Ervis Agolli
Ervis Agolli

Jeni cifti edhe kengetaret me te mir dhe me fantastic❤ne ket ven❤ gjithashtu dhe prinder shume te mire per vajzen tuaj like kush e menon ket 😘😘❤❤❤

Vor 3 years
Le Meme
Le Meme

I heard this song before and i wanted to find it and i did👌😍

Vor year
Nexhmije Hasanaj
Nexhmije Hasanaj

Ju lumte ❤ kenga me e lumtur

Vor year
حسن عبدالله
حسن عبدالله

@Dz sipas El-Bara bin Azib, Allahu qoftë i kënaqur me të, ka thënë: "I Dërguari i Allahut, paqja dhe bekimet e Allahut qofshin mbi të, ishte më i favorizuari nga njerëzit në fytyrë dhe karakter më të mirë". Kjo është transmetuar nga Al-Bukhari. Jaberi, Allahu qoftë i kënaqur me të, është pyetur: “A ishte fytyra e Pejgamberit a.s., si shpatë? Ai tha: Jo, ai ishte si dielli dhe hëna. Transmetohet nga Buhariu

Vor 5 Monate
Ersiola Ganaj
Ersiola Ganaj

je djali dhe femija qe gjithkushe do te deshironte te kishte,je nje shembull qe rinia shqiptare duhet te ndjek ,,complimenti prinderve ,

Vor 2 years
Alba- Albi Besties
Alba- Albi Besties

Kenga me e bukur e gjitha kohrave, kjo keng nuk ka me dal kuuuuurr nga forma Omg love this song aloooooooooooot. Ju lumt Albanit dhe Mirimit jeni 1sha

Vor 3 years
Ally
Ally

I don't understand anything he saying but I love the song ,great music ,dance... super🤗🤗 kisses from Romania

Vor 3 years
Suada V
Suada V

@Ally Love me Love me until the flowers not to bloom in the spring Love me till there is no more Only until I don't have any breath left Love me only when you breath Only when your heart beats Love me forever nothing more Love me in the heart and mind Maybe I can't give you a crown Maybe I can't wear you in old (give you clothes made of gold) Maybe I can't give you a pair of wings to fly But love, to infinity Love me until the flowers not to bloom in the spring Love me till there is no more Only until I don't have any breath left Love me like Nature loves the Sun Love me like the sky loves the stars A little more than yesterday, a little less than tomorrow Maybe I can't give you the eternity But I forever can give you my love….

Vor year
free protasevich IGNAZIO JOHNSON ndoc gjonaj
free protasevich IGNAZIO JOHNSON ndoc gjonaj

mulcumescu-bucharest__ROMANIA_trans-dnistria

Vor year
Ylli Lavdari
Ylli Lavdari

@ЗаБаВеН СмЯх my te

Vor year
ЗаБаВеН СмЯх
ЗаБаВеН СмЯх

@Ally ☺️🤗

Vor 2 years
Ally
Ally

@ЗаБаВеН СмЯх🤗😘

Vor 2 years
Rexhina Stella
Rexhina Stella

Super keng...u plakshi bashk deri sa fryma tju mbaroj 😍😍

Vor 3 years
Vjollca Shkulaku
Vjollca Shkulaku

Fantastike

Vor 3 Monate
Erion Nazeraj
Erion Nazeraj

@Rexhina Stella 3veze 4vs1 ý a 344

Vor 5 Monate
Besmir Rrapaj
Besmir Rrapaj

@Rexhina Stella eu

Vor 5 Monate
Minas Hovhannisyan
Minas Hovhannisyan

Настоящий любовь моей мечты ❤❤❤

Vor 2 years
Juli Hoxha
Juli Hoxha

👏 Alban , epo ska se si ndryshe historia e ka treguar qe laberia ka nxjerre trima , kengetar , humorista , aktor , etj ........ Persh nga 🇦🇷

Vor 2 years
Iva Lambova
Iva Lambova

Where is this place, is verry beautiful! Greetings from Bulgaria 🇧🇬

Vor 2 years
Erion Haska
Erion Haska

@aldo vuka Lol. Jo po në Divjakë. Në Maldives është, kur nuk di mos ja futni kot!

Vor year
Patrick
Patrick

@aldo vuka maldive. Atje bene martesen keta, e kan thene vete ne interviste. Por dhe vlora sesht keq 😂

Vor year
NoName
NoName

@aldo vuka🤣po cne vlora

Vor year
Albert Dermaku
Albert Dermaku

Albania !

Vor year
aldo vuka
aldo vuka

Albania [ Valona ]

Vor 2 years
Young Sp
Young Sp

Ska si Alban Skenderaj thjesht I pa zevendesushem 👍🏻 you the best my Shqipe 👍🏻

Vor 3 years
Geni Geni
Geni Geni

Alban💗miriam.shum bukur me zrin tuaj ja shtoni dashurin dhe gjith jerzve

Vor 3 years
Jeta Cilia
Jeta Cilia

Zerat jane si nje oaz paqeje,kenge relaksuese😍😇

Vor year
Oneda Cepi
Oneda Cepi

Ju jeni nje cift dhe nje familje e mrekullueshme.Qofshi gjithmone te lumtur prane njeri tjetrit.Ju uroj gjithe te mirat e kesaj bote.Ju dua pa fund❤❤❤❤

Vor year
Anxhela Kaziu
Anxhela Kaziu

Jeni te mbrekullushem me te miret zoti ju falte lumturi..

Vor 3 years
Mirjeta Ademaj
Mirjeta Ademaj

Super kenge 🤩 super bashkepunim🤩 super qift 🤩 super kengetare 🤩 me pak fjale jane mrekulliaa vete kto dy 🤴👸

Vor 2 years
Mila Gruhn
Mila Gruhn

Thanks for beautiful musik❤ Danke so sehr ❤

Vor 2 years
Samanta Zeraj
Samanta Zeraj

Kenga me e bukura😘🤗

Vor year
laureta vercani
laureta vercani

Ju nuk rreshtni kurre se na magjepsuri me kryeveprat tuaja.tek cdo kenge e juaja cdokush gjen vetveten .BRAVO BRAVO.FLM

Vor 3 years
Sole e bello Aidini
Sole e bello Aidini

Jete te lumtur o njerze te mire 🙏🏻😍

Vor 3 years
denis breski
denis breski

Uau thjesht 100 % origjinalitet... Kjo kenge ka vetem nje problem... QE mbaron 😅😪😪😥😥 Artista si keta nuk mund te vijne kurre dhe kete e them me 100 % bindje. Jane keta te dy qe me bejne te degjoj muzike shqiptare . Like kush mendon si une

Vor 3 years
Xhoana Gjana
Xhoana Gjana

I love alban skenderaj ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 2 years
Mobile Klidi
Mobile Klidi

100%TALENT 100%DASHURI 100%ZE TE MBREKULLUESHEM 0%SHARJE

Vor 3 years
Nicole Guapi
Nicole Guapi

amo esta canción

Vor 3 years
Aleka Qipo
Aleka Qipo

Jeni te mrekullueshem 👏👏👏❤❤

Vor 2 years

Nächster

Miriam Cani - Sa shume te dua

3:04

Miriam Cani - Sa shume te dua

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3 300 000

West Side Family ft. Eranda Libohova - Marinela (Official Video 4K)

3:51

Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie

3:43

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

3:50

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

REDBOX Entertainment

Aufrufe 718 000 000

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

3:31

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 16 000 000

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

2:43

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3 300 000

L'italiano - Toto Cutugno Video Ufficiale

3:57

L'italiano - Toto Cutugno Video Ufficiale

Toto Cutugno

Aufrufe 28 000 000

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

3:23

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 14 000 000

Alban Skenderaj - Isabel (Official Video 4K)

2:53

Alban Skenderaj - Isabel (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3 700 000

Windelfetisch 2.0 | Die Nervigen Folge #6

1:12:02

Windelfetisch 2.0 | Die Nervigen Folge #6

Die Nervigen Podcast

Aufrufe 90 263

Ah Nerede 5. Bölüm

2:19:51

Ah Nerede 5. Bölüm

Ah Nerede

Aufrufe 597 839