Alban Skenderaj - Miresevjen ne shpirtin tim ( Official Video HD)

 • Am Vor 10 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic
  subscribers: 421 Tsd.

  Now available on
  Deezer: www.deezer.com/album/13127534
  Spotify: open.spotify.com/album/7gmYPj...
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/mir...
  E vetmja Faqe zyrtare ne FACEBOOK:
  Alban Skenderaj: AlbanSkender...
  Shkarkoje ne iTunes: itunes.apple.com/de/artist/al...

Adriana Bogdani +43
Adriana Bogdani

Qershor 2022..Alban je nje nder artistet qe I ke rezistuar kohes...kjo tregon se cdo kenge eshte nje gur ne historine e muzikes shqiptare..

Vor year
StationXZone +1
StationXZone

Sakte..!!

Vor year
Aurela Jaupi +1
Aurela Jaupi

2023

Vor 4 Monate
dritatesyrit +71
dritatesyrit

Nuk ka konkurrenc per Albanin, nuk ka kengetar shqiptar te te emocionoj kaq shum, cdo njeri gjen veten te kenget e tij, sidomos te kjo

Vor 8 years
zaharia buzo +567
zaharia buzo

Në 2021 a dëgjon kush tjetër?😇

Vor 2 years
justmeh +9
justmeh

Po❤🥰

Vor 2 years
Erii Hykaa +16
Erii Hykaa

Ata qe kan shije po 👌

Vor 2 years
Veraalikaj 851 +5
Veraalikaj 851

Une po e degjoj

Vor 2 years
Alvi Vllacaj +3
Alvi Vllacaj

Jo

Vor 2 years
Ervis Manollari +5
Ervis Manollari

Po pse jo

Vor 2 years
blueibabygirl07 +15
blueibabygirl07

I love this song! So excited to hear it live in Detroit tomorrow 9.12.2018 💖🇦🇱💖🇦🇱 #muchlove from the #States 🇺🇸 #beautiful #faleminderit #albanskenderaj

Vor 4 years
krisi krisi +110
krisi krisi

Ti qe prite s'di per sa vjet Ti qe enderrat nuk i pe realitet Ti qe naten e vure ne gjume Ti qe meritove me shume Ti qe s`gjete kurr nje mik te vertet Ti qe nje mundesi akoma po e pret Ti qe mbete gjihtmone ne kerkim Ti qe shkon e ti qe vjen Ti qe pergjigjjen nuk e gjen. Mirsevjen ne shpirtin tim Ne nje rruge qe s'ka mbarim Per te gjithe ky eshte i njejti udhetim Nen nje qiell e nen nje strehe Ne nje bote ne nje atdhe Neser ndoshta do te jete me mire se dje Ti qe brenda ndihesh femije Ti qe vuan kur ai nuk do t'ia dije Ti qe shkollen e le per nje pune Ti qe meritove me shume Ti qe sapo more puthjen e pare Ti qe dhe nje borxh akoma s'e ke lare Ti qe jeten e more si loje Ti qe shkon e ti qe vjen Ti qe pergjigjjen nuk e gjen Mirsevjen ne shpirtin tim Ne nje rruge qe s'ka mbarim Per te gjithe ky eshte i njejti udhetim Nen nje qiell e nen nje strehe Ne nje bote ne nje atdhe Neser ndoshta do te jete me mire se dje

Vor 7 years
miklovan veli +3
miklovan veli

Br0avo

Vor 4 years
Kristina Risteska +58
Kristina Risteska

I just can't understand who can dislike this beautiful song.... this is amazing!!! :)

Vor 9 years
Niku Kalemi +2
Niku Kalemi

6

Vor 4 years
Somalia Gullette +10
Somalia Gullette

Sometimes you don't need to understand the language. You just feel the emotion coming from the music. 👏👏👏💖💖💖

Vor 5 years
blueibabygirl07 +4
blueibabygirl07

Yes!!! 💯💯💯💯💯💯

Vor 4 years
Ardian Bytyqi +1
Ardian Bytyqi

Wait,you don't understand what he is singing?Every word Alban Skenderaj sings is perfect.

Vor 4 years
Anexery +424
Anexery

sa her që më kaplon malli për t'im bir, i cili nuk jeton afër meje, kërkojë këtë këngë të Albanit, sepse është si një pjesë e ushqimit të shpirtit tim, tingujt e këngës i mbushin syt e mi me lot, shpirti e gjen si prehje këtë këgë, pastaj vazhdoj me you'll be in my heart nga Phil Collins, që unë e rangoj në nivel të këngëtarëve me nam botëror Albanin, të uroj jetë shumë shumë të gjatë Alban, dhe na e mbush jetën me plot krijimtari siç din ti (ashtu ishte i madhi Dritëro Agolli) të falënderoj pafundësisht.

Vor 6 years
milki millkiii +1
milki millkiii

😓😓😓😓😓😓😓

Vor 4 years
ESna Ona 27 +1
ESna Ona 27

😓😓😓😞

Vor 4 years
Ski live +1
Ski live

😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 4 years
Joseph +3
Joseph

❤️

Vor 3 years
Bushi Fier +1
Bushi Fier

😥😥😥🙏

Vor 2 years
erjon merzheku +10
erjon merzheku

....ke hyrë në shpirt tonë.. vetëm për atë shqipen të pastër që dëgjojmë dhe kuptojmë në këngët e tu

Vor 7 years
Anita Fida +1
Anita Fida

jo vetem shqipen e paster qe e kendon.. por kendon dhe rrealitetin...jo si ATA qe din te bejn vetem keng me gjera lluksoze....kur ne te vertet shumica e njerzve jetojn me zor

Vor 6 years
Milan Milan +91
Milan Milan

Jam Arbëresh Dhe e dua shum vendin tim Albanin = SHQIPËRIN ♡♡

Vor 6 years
Gita111
Gita111

I used to lisend to this song with my mother. She was the definition of this song . Everyone was welcome in her soul. That was so understanding , so loving , kindest human being ever. This song was the definition of her soul. Gjithkush u Kahn i mirseardhun, me ngrotsi. Edhe shpresa per nje dit ma te mir.

Vor year
Ina Hoxhaj +233
Ina Hoxhaj

Cdo fjale me kuptim o zotttt i adhuroj kenget e tua ... Mirese vjen ne shpirtin tim !! I mrekullueshem 👏👏✌️

Vor 8 years
Alban Hoxha +3
Alban Hoxha

sakt

Vor 7 years
Desa Avdia +2
Desa Avdia

Ina nan hoxha

Vor 6 years
Erlind Meraj
Erlind Meraj

shum emir

Vor 6 years
Klodi Klod
Klodi Klod

Ina Hoxhaj ..oo ...

Vor 6 years
mariglen22
mariglen22

Ina Hoxhaj bLkl

Vor 5 years
jqraccontP
jqraccontP

Kjo keng esht me e bukur dhe ne kte vit 2023 qe ka nje histori te vrt dhe ne 2080 do degjohet alban skenderaj🎉

Vor 3 Monate
Red hot chili- peppers
Red hot chili- peppers

Miresevjen në jetën time alban ,do të të dëgjoj me kënaqësi që këtej e tutje ti je arsyeja që po dëgjoj këngë shqipe 💙💜

Vor 6 years
Romi Romi +2
Romi Romi

Kjo keng me godet ne shpirt. E ndiej me gjith shpirt jam ne birg ne greqi dhe sa her qe e degjoj kujtoj njeeiun tim te shtrenjt qe ka 5 vjet qe po me pret.

Vor 3 years
LOUISE Lane
LOUISE Lane

Pavaresisht sa here e shikoj ose e degjoj kete kenge une gjithmone do qaj! Eshte nje kenge kaq e forte edhe te vret ne shpirt! Bravo jemi shume krenar qe te kemi si kengetarin tone! Sepse cdo muzike kerkon edhe nje moral nga brenda! 💖

Vor 7 years
Nikola Labaj +10
Nikola Labaj

Te che hai aspettato per tanti anni Te che i tuoi sogni non sono diventati realtà Te che hai fatto addormentare la notte Te che meritavi di più,di più Te che non hai mai trovato un vero amico Te che stai ancora aspettando una possibilità Te che sei sempre alla ricerca Te che vai e te che vieni Te che una risposta non la trovi Benvenuto nella mia anima in una strada che non finisce per tutti questo è lo stesso viaggio sotto lo stesso cielo sotto lo stesso rifugio in un mondo,in una patria domani forse sarà meglio di ieri Te che dentro ti senti un bambini Te che soffri quando qualcuno non ne vuole sapere Te che hai abbandonato la scuola per un lavoro Te che meritavi di più,di più Te che hai appena ricevuto il primo bacio Te che hai un debito non pagato Te che vivi la vita come un gioco Te che vieni e te che vai Te che una risposta non la trovi Benvenuto nella mia anima in una strada che non finisce per tutti questo è lo stesso viaggio sotto lo stesso cielo sotto lo stesso rifugio in un mondo,in una patria domani forse sarà meglio di ieri

Vor 6 years
Erind Osmani +9
Erind Osmani

E ke qare kete kenge Alban. Jemi krenar qe je brezi jone, dhe kemi 16 vjet qe shijojme kenget e tua.

Vor 3 years
Albanian
Albanian

Bukur është që kthehemi përsëri te këngët më me vlerë,që na ringjallin kujtimet😇💫

Vor year
Hurt July +1
Hurt July

Mire se erdhe ne shpirtin tim o Alban Skenderaj. Dhe pse nuk e gjej pergjigjen ne kete jet, gjej mbrekullira si ty. May tomorrow be better than today!!!

Vor 4 years
Ted Shikon +8
Ted Shikon

Sa here degjoj kete kengen me vijne lot ne sy. Sa mire qe Shqiperia e vogel ka nxjerre nje kengetar qe di te dergoje mesazhe te medha.

Vor 5 years
ai ajo
ai ajo

e vetmja kenge ne jeten time qe me ka rrenqethur trupin,,,dhe me beri te qaj... alban te ruajt zoti ! meriton gjithe cmimet e botes...

Vor 10 years
Don Dony +48
Don Dony

Tek kush pjese kenges se Albanit e gjeni vetveten, une po permenden vetem njeren, ''ti qe shkollen e le per nje pune'' ... Nje artist i vertete je Alban Skenderaj, te pergezoj.

Vor 8 years
Kolo Kent +4
Kolo Kent

"Ti qe pergjigjen nuk e gjen..." i permbledh te gjitha :D

Vor 6 years
Francesca Çobo +53
Francesca Çobo

Albani mund te bej vetem kenge te pavdekshme❤

Vor 6 years
IΩΑΝΝΑ ΚΟΝΟΜΙ
IΩΑΝΝΑ ΚΟΝΟΜΙ

Kjo kenge me prek mu ne shpirt!

Vor 2 years
Albert S
Albert S

Kjo jo qe do degjohet ne 2021 por edhe ne 2041 do jete ne hitet e Albanit. Do vij nje kohe qe Albanin dhe Miriamin do e quajne legjenden e muzikes shqiptare. Respekte Alban!

Vor 2 years
Brunilda Papa
Brunilda Papa

Këngë e mrekullueshme më pëlqen shumë di për çfarë fletë.Bravo të lumtë ajo gojë.💖💎⭐

Vor year
lena lena
lena lena

mire se vjen ne shpirtin tim, ndoshta neser do te jete me mire se dje. Alban je i adhurueshem jam shumeee e lumtur qe te pashe live,,, na mbush shpirtin dhe zemren me kenget e tua,,,, te kendoft shpirti gjithmon. 😊😊❤❤❤

Vor 7 years
adriatik bregu
adriatik bregu

Jo vetem ne 2021 por e ne vijim çdo kenge e Albanit do mbetet hit per pastertine e teksteve ,muziken e vecante si dhe zerin unik .

Vor 2 years
moon lover +1
moon lover

Alban Skenderaj flm qe ekziston dhe percjell mesazhe kaq kuptim plota.Je dhe do mbetesh perher kengetari im i preferuar.Dhe pse jam akoma sh e vogel tekstet e kengeve te tua me prekin jashte mase....👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 6 years
Erjon Erjon
Erjon Erjon

Kjo eshte nje keng qe ka brenda gjith vershtiresit qe na sjell jeta flm Alban

Vor 4 years
Ermelinda Capoku
Ermelinda Capoku

i adhuroj kenget e Albanit, per mua eshte nje kengetar me vlera te medha. ..

Vor 6 years
ends1000 +3
ends1000

Nuk harroesh zemer jo...

Vor 9 years
Vllaznia Kampion +1
Vllaznia Kampion

me ben per te qare megjithate eshte shume e bukur

Vor 8 years
Ira Olivia +5
Ira Olivia

Mirësevjen në shpirtin tim,  në një rrugë që s'ka mbarim...D. 05

Vor 8 years
Mbaresa Shabanaj +4
Mbaresa Shabanaj

Legjeda e shqiptareve je Ti Alban Skenderaj 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞

Vor 4 years
Fiorela Gjana +1
Fiorela Gjana

Viti 2018 dhe akoma e degjoj kete kenge 😊 Kengetare si ju Alban Skenderaj rralle te gjenden

Vor 5 years
erin kodra
erin kodra

shum text domethenes bravo alban, je nje nga kengetaret me te mir shqiptar per mos then me i miri.

Vor 10 years
Rozeta Kola
Rozeta Kola

Skam fjale per koment, i ka shkruar te gjithe Albani, i pazevendesueshem, BRAVO

Vor year
blueibabygirl07 +9
blueibabygirl07

20.5.2019 love it!! One of my favorites 🇦🇱💖💖💖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💖🎵🎵🎵🌏🎶🎤🎶

Vor 4 years
Klodi Caushaj +1
Klodi Caushaj

Se ti je ishkelqyer ska si te ishte ndryshe,ne Vlonjatet te till jemi😍😘😘

Vor 4 years
IDA JESSY +4
IDA JESSY

Nuk lodhem Duke degjuar kenget e Alban Skenderaj 😍

Vor 4 years
Select Living Cannes
Select Living Cannes

Kenge shume e bukur! Video perfekte! çdo dite e me teper zbuloj talentin pa fund te Albanit! Bravo!

Vor 10 years
lena lena
lena lena

mire se vjen ne shpirtin tim ,fantastike e dashuroj kte keng

Vor 10 years
blueibabygirl07 +5
blueibabygirl07

🇦🇱💖 tomorrow will be a better day for me. Love this song

Vor 4 years
L - Bushi +6
L - Bushi

My favourite kenge Shqiptare:))

Vor 9 years
Vanessa Zi
Vanessa Zi

Kenge me shum kuptim!!! C'do kenge e ketij kengetari eshte e vecante! !! Alban skenderaj nje artist i vertet!!!

Vor 5 years
I_am_Esea _Dedej +3
I_am_Esea _Dedej

Nje kenge qe me ka lene pa fjale Vazhdoj e degjoj edhe sot Dhe sa here e degjoj filloj te qaj Alban Skenderaj you are the best 😘😍😘😘😇

Vor 5 years
MgaryM 21
MgaryM 21

Dëshiroja që Albani të kthehej me këto këngë...

Vor year
Bina😘💕 +1
Bina😘💕

Kjo keng esht me e mira ne bote bravo 💘💞💖💖💖

Vor 2 years
Relaxing Music
Relaxing Music

Pse alban pseeee ?!!!!! Pse na e prek kaq thelle shpirtin dhe na zgjon ndjenja sa tbukra aq dhe therese, loving ur song so much it hurts🖤

Vor 5 years
Eleonara Isufi
Eleonara Isufi

Alban skenderaj faleminderit per keto kenge kaq te bukura .👏👏👏👏👏🥰

Vor 3 years
Lu Pali +1
Lu Pali

Quanto ottimismo donano queste canzoni. Magnifico Alban insostituibile 👏👏👏👍👍👍🤗🤗🤗

Vor 5 years
Eva Zylyftari
Eva Zylyftari

Kjo kenge eshte arritje per muziken shqiptare...!

Vor 10 years
Zani i mirè
Zani i mirè

ARTIST i merituar ky kèngètarè i pèlqyer nga tè gjithè brezat

Vor 2 years
klea❤️❤️ army +2
klea❤️❤️ army

Superrrrrrrrr♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 2 years
Ariani Durres +4
Ariani Durres

2020 dhe kjo keng vazhdon te jet e bukur bravo Alban

Vor 3 years
Oni Goga
Oni Goga

Super tekst. super artist!

Vor Monat
Marsela Cela +2
Marsela Cela

Mirësevjen në shpirtin tim, në një rrugë që s'ka mbarim,

Vor 4 years
WeirdosZONE +5
WeirdosZONE

pure music!

Vor 4 years
Toni Durres
Toni Durres

Quhem xhesi...I adhuroj kenget e tua alban ..je idhulli im.po pres me padurim te nxjerresh ndonje keng te re😍

Vor 5 years
Irma Rustami +1
Irma Rustami

Nji keng shum e bukur dhe domethense .kam 6 vjet qe e degjoj .qe kur isha shtatzan me.zemren time Paolen❤ qe levizte si e.cmendur sa her degjoja kete keng .mrekullii .esht.refreni i shpirtit tim .😍😍😍😍😍😍

Vor 4 years
Ira Rbd +1
Ira Rbd

Nje kenge plote kuptim !! Nje kenge plot realitet !! Nuk kam Fjale thjeshte " Superr" ❤️❤️😘😘👏👏

Vor 8 years
Ciljeta Gavoci +3
Ciljeta Gavoci

Bravo alban skenderaj je ber talent i muzikes qe ther zemrat e thyera

Vor 4 years
krisi krisi
krisi krisi

Alban te gjitha kenget I ke superrrr ...I degjoj CDO dite te gjitha kenget e tua 😘😘😘😘😘😘😘💖💖💖..je I mrekullueshem💟💟💟💟💟💟💖💖💖

Vor 5 years
zimine selimi
zimine selimi

Je kengetari me i mire shqiptar.Kenga shume e bukur dhe djali im Besi ka dale shume bukur ne kete videoklip do ta ket kujtim gjate gjith jetes sepse ishte dita e pare qe erdhi ne jete dhe u be pjese e kenges tende.

Vor 6 years
Engjellusha Foniqi
Engjellusha Foniqi

Valla shum um ka pelqu muzika BRAVO ALBAN👏👏👏👏👏👏😊😊😊

Vor 8 years
Armando Hasa +1
Armando Hasa

Kjo kenge nuk meriton asnje dislike Esht nje nder kenget me emocionues

Vor 4 years
gerta veliu
gerta veliu

tekst i papar,tamam sic eshte jeta shpres eshte e gjitha kur te vdesim ne ateher do vdes dhe shpresa.

Vor 9 years
Neo Leskaj
Neo Leskaj

super kenge,nje kenge qe te kujton shume kujtime,bravo alban skenderaj per kenget qe bene je very nice

Vor 10 years
Love Engin Akyurek +5
Love Engin Akyurek

albani eshte dhe do mbetet kengetari me i mire

Vor 7 years
B Rabbit
B Rabbit

krejt trupi mu ka rrenqeth nuk muj me pershkru sa e bukur osht kjo keng meriton me shum klikime :) *_*

Vor 10 years
Luvianna Serjanaj
Luvianna Serjanaj

😍😍😍😍 e adhuroj kete kenge❣️💓💕❣️💝ne fakt cdo keng te albanit e adhuroj sepse albani eshte kengetari me i mire ne shqiperi💓💕❣️💝

Vor 5 years
Ario Ymj
Ario Ymj

Djal artist poet këngëtar. Ti je shembulli më i mirë shoqëror për rininë tonë. Me vjen shum keq që sot rinia kanë shëmbull (luizin) dhe jo si ty.

Vor 2 Monate
Fatton Vaksi +96
Fatton Vaksi

Maybe tomorrow will be better than yesterday ❤

Vor 7 years
Josi Joslyn +8
Josi Joslyn

👏👏👏

Vor 7 years
Lola Resuli
Lola Resuli

Alban je numer 1 te adhuroj! :*

Vor 10 years
Leonard Cecaj +1
Leonard Cecaj

i vetmi kengetar qe nuk ka asnji ndryshim si live si ne youtube ,thjesht me i miri ne shqiperi dhe me super kenge

Vor 5 Monate
T D +1
T D

Njesh fare. Bravo Alban. Vazhdo te kendosh keng te tilla. Keep It up!!

Vor 7 years
Roberta Jorgo
Roberta Jorgo

Nuk rri dot pa lotuar kur e degjoj kete kenge , eshte shum e ndjere

Vor 10 years
Jon Shala +4
Jon Shala

Such a moving song for if I hear this I get so emotional

Vor 3 years
elton ajtrym
elton ajtrym

jeta ushqehet nga shpresa kjo eshte eshte nje thenie shum e sakte

Vor 10 years
Donjeta Sherifi
Donjeta Sherifi

Kjo kenge eshte jeteeeee, thjesht nuk te le te dorezohesh!!!!

Vor 3 years
nedim iseni
nedim iseni

i vetmi kengtar qe ma qetson shpirtinn ..je unikk Albann

Vor 10 years
Etjora Jano
Etjora Jano

Kenga me e bukur qe me qeteson gjithmon. E degjon dikush nga 2023?

Vor 2 Monate
Valmira ll.
Valmira ll.

Vdes une per kete kengen, teksti eshte fantastik fare...nuk kuptoj perse nuk eshte me e famshme...gjithsesi une e adhuroj !!!!

Vor 9 years
Braim Bitici
Braim Bitici

Unë preferoi qe kete kenge ta ndegjoi qdo njeri se paku nji herë ne jeve sepse eshte realitet jete si dhe nji poezi e kenduar nga nji artist i mrekullueshem

Vor year
S +2
S

severek dinliyorum.bravo alban

Vor 6 years
angela kllogjri +4
angela kllogjri

I love this song ^_^

Vor 9 years
Margarita +1
Margarita

Bravooooooo, 👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏.

Vor 2 years
Irida Shaholli +10
Irida Shaholli

Nuk ka fjale per kenget e tua ZEMER ..... vazhdo te na mbushesh zemrat plot gezim

Vor 7 years
Dorjana Kapo +5
Dorjana Kapo

Alban ke nje ze fantastik ..... vazhdo keShtu ...SUKSESE

Vor 7 years
Rinald Iimaj
Rinald Iimaj

O Zot!Alban je i pazevendesueshem! 😢😢

Vor 6 years
Ketjona Durollari +7
Ketjona Durollari

ni super keng kengtari im i preferuar flm qe ekziston dhe i jep muzikes shqiptare keto keng te mrekullueshme

Vor 6 years
Delvina Kasumi
Delvina Kasumi

inspiring music ♥

Vor 9 years
Ilir Qerimi +15
Ilir Qerimi

😭😭😭😭😭😭😭 o Zot me ka ber per te qaj alban je muzikanti mo i Mir ne bot 😘😘😘😍😍😍😇😇😇 tamam nje iken eni vjen 😘😘😘😘😘😘😘💎💎💎🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 6 years
NPS +13
NPS

e mrekullueshme,si teksti ashtu edhe klipi!

Vor 8 years
Edmir Tafa +21
Edmir Tafa

Thjesht më i miri këngët e tua jan të pavdekshme😍😍😍2019

Vor 4 years
Stelios V +18
Stelios V

Kenge & video e skelqyer! Nje kenge me shum kuptim...!!

Vor 8 years
Suela Sinomati
Suela Sinomati

Kenge shume e bukur dhe brenda mban shume emocione

Vor 5 years
Annie Pts +1
Annie Pts

2021...neser ndoshta do te jet me Mir se dje...shpresa vdes e fundit! Besoni ne jete dhe jetoheni cdo cast te asaj 💟

Vor 2 years
Ertugela Nebiu
Ertugela Nebiu

E adhuroj kete keng 💞💞💞

Vor 7 years
Alessia Kotobelli +1
Alessia Kotobelli

Sa here qe me merr malli per gjyshin tim qe nuk jeton me degjoj kete kenge. Alban je me I miri flm per kenget e bukura qe sjell.

Vor 3 years

Nächster

Alban Skenderaj - Stoli i Trendafilave (Lyrics Video)

3:14

makko - "Prio"

02:54

makko - "Prio"

makko

Aufrufe 105 Tsd.

Dermot Kennedy - Kiss Me (Linus Nehrig) | Blinds | The Voice of Germany 2023

08:04

JET ENGINE with NO MOVING PARTS

11:22

JET ENGINE with NO MOVING PARTS

Integza

Aufrufe 366 Tsd.

Anxhelina x Flori - Anash & Doja

6:37

Anxhelina x Flori - Anash & Doja

Anxhelina

Aufrufe 21 Mio.

Dafina Zeqiri ft. Elgit Doda - Si Mua

2:48

Dafina Zeqiri ft. Elgit Doda - Si Mua

Dafina Zeqiri

Aufrufe 17 Mio.

Alban Ramosaj - Ckemi (Official Video)

4:23

Alban Ramosaj - Ckemi (Official Video)

Alban Ramosaj

Aufrufe 5 Mio.

Vedat Ademi - Ke Harruar (Official Video)

3:44

Alban Skenderaj ft. Kthjellu - Dicka (Official Video)

4:55

Soni Malaj - Te dua ty

4:32

Soni Malaj - Te dua ty

SuperStarAlbania

Aufrufe 9 Mio.

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

4:32

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 12 Mio.

Kush Ka Faj

3:51

Kush Ka Faj

Erion Korini & Greta Koci - Topic

Aufrufe 175 Tsd.

Müge Anlı ile Tatlı Sert | 29 Eylül 2023 Cuma

2:14:22

Müge Anlı ile Tatlı Sert | 29 Eylül 2023 Cuma

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Aufrufe 991 Tsd.

Wenn dein Mann dein größter Kritiker ist 🥲

0:36

Von der Brücke geschubst! 😱​😱​ #fall

0:43

Die Schlümpfe! Teil 2 🍄 #schwarzerhumor

0:58

Die Schlümpfe! Teil 2 🍄 #schwarzerhumor

Douglas Stahl

Aufrufe 105 Tsd.

Prank an Ex-Frau

0:28

Prank an Ex-Frau

Cornally

Aufrufe 453 Tsd.