Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

 • Am Vor 10 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Now available on
  Deezer: www.deezer.com/album/13118918
  Spotify: open.spotify.com/album/3YsAWx...
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/mir...

  E vetmja Faqe zyrtare ne FACEBOOK:
  Alban Skenderaj: facebook.com/AlbanSkender...

Gautam Acharya
Gautam Acharya

It’s not just this song that’s my favorite, it’s the singer. I love Alban Skenderaj!!

Vor 4 years
Overturn Thrill
Overturn Thrill

Still in 2021 is fresh as the first release. Thank you for being Alban Skenderaj and God always bless you! Je yll!

Vor year
Kemal Tacyildiz
Kemal Tacyildiz

Nearly every morning I listen to this music to get energy. Faliminderit Alban :)

Vor 7 years
aa aa
aa aa

Alban! Faleminderit Zotit qe ekziston se na kenaq shpirtin me kenget e tua qe nuk dalin kurre nga moda. Bekuar qofsh gjithmone!

Vor 3 years
Alban Strakosha
Alban Strakosha

Kjo këngë më dha ambicjen që unë ja shpreha dashurinë vajzës së ëndrrave të mia ❤❤❤

Vor 5 years
Jonila P
Jonila P

Shpresoj qe te jeni bashke✌🏼💗

Vor 2 years
Henri Llanaj
Henri Llanaj

Alban me artiste si ty, muzika shqipetare do arrije majat e suskesit ne rang boteror. Pamvaresisht se jemi popull i vogel. Pergezime dhe falenderime te thella per muziken qe qeteson shpirtrat tane me artin tend.

Vor year
Rita a
Rita a

Fantastik, muzikë e vërtetë shqiptare e kombinuar tekst e muzikë. Rrofsh o djalë për mesazhet që dërgon tek të gjithë shqiptarët e vërtetë. Gëzuar 2017-ën dhe qofsh i lumtur!

Vor 6 years
Vamire Halili
Vamire Halili

Ëndrra shqiptare të Kosovës për të

Vor 8 Monate
Vamire Halili
Vamire Halili

Kjo të cilën të njëjtën mënyrë si

Vor 8 Monate
Vamire Halili
Vamire Halili

Kjo është gjithashtu në vitin që përfundon me një nga qarqet në shtetin federal Texas vend në fakultetin në fakultetin Juridik,♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 8 Monate
Vamire Halili
Vamire Halili

Pa dashni ëndrra rinore dhe kalorës të cilën në vitin tjetër

Vor 8 Monate
Rozina Elmazi
Rozina Elmazi

🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤩

Vor 11 Monate
Tea Tea
Tea Tea

Thjeshtesi dhe embelisi ♥️dhe zeri i embel i Albanit eshte nje kenaqesi shpirterore, bravissimo ❤❤

Vor year
Sila Dema
Sila Dema

You are amazing Alban te gjitha kenget e tua I kam qejf cdo mengjes I degjoj me qetesojne shpirtin sepse jam larg vendlindjes

Vor 7 years
Miri Gjoni
Miri Gjoni

Bravoooo Alban :)) shume tekst dhe harmoni e bukur :)

Vor 8 years
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Bravo Alban.Je nje artist shume I mire.Kenge fantastike

Vor 2 years
Young Sp
Young Sp

Alban Skenderaj legjenda e muzikes Shqiptare 👍🏻

Vor 4 years
Sidorela Cucka
Sidorela Cucka

Sot ne 2022 kjo kenge me kujtoi veren kur un u njoha me dashurin e jetes time 🥰 . Alban muzika jote eshte e mrekulluesheme

Vor 7 Monate
Bledar Ago
Bledar Ago

Oh Alban je fantastik.Je unik ne muzike.Bravo more djale.🇦🇱🇨🇦

Vor year
Mentor Zeqiraj
Mentor Zeqiraj

shume bukur Alban nje nder kenget me te bukura SHQIPE

Vor 9 years
Orestis Stillo
Orestis Stillo

best music ever im proud for my country for this music

Vor 7 years
Vamire Halili
Vamire Halili

Ëndrra shqiptare të njëjtën gjë

Vor 8 Monate
Nevjon Shaho
Nevjon Shaho

shume kenge e bukur, Albani kendon vertet shqip

Vor 9 years
King Edb Al Real G Official
King Edb Al Real G Official

Respekte alban je 1 vlla ne muzikat e tua perfekte🙏✌🌟👊

Vor 2 years
Shabazz Mahmoud
Shabazz Mahmoud

Hello support Albania I love Albanian song's from Uzbekistan:)

Vor 3 years
Vamire Halili
Vamire Halili

Love këtë qëllim ai ishte edhe një person të njëjtën gjë edhe të

Vor 8 Monate
Vamire Halili
Vamire Halili

Love 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

Vor 8 Monate
Vamire Halili
Vamire Halili

Është i njohur për në vitin tjetër do

Vor 8 Monate
Altin Shala
Altin Shala

Alban you are making some awsome music.

Vor 9 years
Valdete Mullahi
Valdete Mullahi

🤩🤩Super fix kështu fillon gjer në përjetësi...dhe kënga jote është pjes e familjes tonë.. jeni çift super 🏆

Vor year
The Rift
The Rift

Yll je o Alban, artist shume special :)

Vor 10 years
Viola Sh
Viola Sh

i uroj Mirmengjesi te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen me kete kenge fantastike ..

Vor 9 years
2jae's real
2jae's real

Kjo nuk eshte kenge,kjo eshte poezi.

Vor 9 years
Kate Plepi
Kate Plepi

uuaauuu sa me pelqejne kenget e tua sidomos kjo mirmengjes edhe sikur ta nigjoj 100 her ne dite me pelqen cdoher e me shume je bylbyli i keges👍👌💥

Vor 5 years
Dana Grace
Dana Grace

Sikur ky ze te adhuronte Zotin qe e ka krijuar!!🙏🙏

Vor year
Vladimir Rakipi
Vladimir Rakipi

Super këngë.. talent i rrallë

Vor year
Bjoli Ti
Bjoli Ti

Kjo kenge me kujton pak historin time .....por ne kete rast ishte ai qe me solli kafen dhe me tha mirmengjes...:-)αφιερώνω στο μωρακι μου.....

Vor 7 years
Ledjona Gjoshi
Ledjona Gjoshi

E njëjta histori dhe me mua 😍💜

Vor 2 years
Andeta Hasimaj
Andeta Hasimaj

W

Vor 2 years
Xhenis Xhogu
Xhenis Xhogu

Je I madh

Vor 3 years
Lona Elona
Lona Elona

Bjoli Ti lediorruda

Vor 4 years
Jola Hasa
Jola Hasa

Me pelqen shume kjo kenga ♥♥

Vor 9 years
SCI
SCI

Teksti,interpretimi, modern, të gjitha 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍

Vor year
Vanessa Pico Anaya
Vanessa Pico Anaya

¡Me encanta! Desde Colombia =)

Vor 2 years
Ajla D
Ajla D

Eshte 2018 dhe akoma me pelqen Albani cun me shume zë !!!! #jepialban

Vor 4 years
Anolelbasan El
Anolelbasan El

Ajla D .

Vor 3 years
jennifer rosano
jennifer rosano

❤ love this song ^^

Vor 9 years
NotOresti
NotOresti

me too

Vor 2 years
shyqo pasha
shyqo pasha

T ' them une miremengjes, m'shikon ti me kujdes, buzeqeshjen une t'fal, m'shikon e syte nuk ndal..

Vor 9 years
Demo
Demo

ky kengetar nese vazhdon keshtu do behet me i miri i te gjith koherave ne shqiperi

Vor 10 years
Tringë Shkodra
Tringë Shkodra

OLD BUT GOLD .. Well said

Vor 9 years
Anolelbasan El
Anolelbasan El

Tringë Shkodra memegjes

Vor 3 years
Diora-kaona Frozen
Diora-kaona Frozen

kenge e mrekullueshme pershendetje te pafundme nga kosova!!!!!

Vor 5 years
Anolelbasan El
Anolelbasan El

Diora-kaona Frozen diora kaona.frozen

Vor 3 years
Ana Maftei
Ana Maftei

Just love it ❤

Vor year
Canal Missões Henrique & Henriqueta
Canal Missões Henrique & Henriqueta

Uaaaa. Sá bukur dhe emocionuese kete laviderime e jets... Música poetike per te degjiuar cedo dite Duke lavideriar Zoti tone... Si nje kange per jeta bukur

Vor 9 Monate
Jona
Jona

Me mungojne kohet e dikurshme!

Vor 2 years
Indrit Nasufi
Indrit Nasufi

Super kenge ♥

Vor 6 years
term inal
term inal

kjo eshte kenga me perfekte me ethjesht me mbreslense me melankolike dhe me romantike per te kujtur o ish dashnoren qe tka lon o dashnoren qe ta eq trurin fare sa me shoping senter e me nji many senter kjo e funit ishte me shaka

Vor 9 years
Tripple777 TV
Tripple777 TV

Fale Kesaj Kenge Mesova Te DaShuroj ❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤

Vor 9 years
Alma Malaj
Alma Malaj

Kjo kenga eshte shume e bukur💜💜💜💙💙

Vor year
Ekrem Mulaj
Ekrem Mulaj

Bravo alban super keng 👏👏👏👏😊😊

Vor 7 years
petitetruth
petitetruth

Shum shum motivuese flm shum ❤

Vor 9 years
Allmedin Shehu
Allmedin Shehu

bravo! e ke zerin shum te embel i madhi alban skenderaj. me rrespekt dini

Vor 28 Tage
Dorian Pirja
Dorian Pirja

kenge e bukur , ja vlen ta degjosh  ;)

Vor 9 years
ends1000
ends1000

εσμερ ενδ   SHPIRTI TIM E DASHUR

Vor 8 years
Lona Elona
Lona Elona

Teduashume Ledioruda

Vor 4 years
Edi karaj
Edi karaj

Song the bessst.! Thjesht e mrekullushme.👌🙏🙌

Vor 5 years
Nardi Vlore
Nardi Vlore

kenge e mbrekullueshme si gjith te tjerat

Vor 6 years
Besi Xhaferaj
Besi Xhaferaj

Cdo diti te jetes time do te digjoje. 2019. Alban skenderaj.

Vor 4 years
Luan Koshi
Luan Koshi

bravo shum keng e bukur,zern e ka karakterestik i deshiroj sukses

Vor 9 years
Defrim Demce
Defrim Demce

kenge me te bukura te dashuris eshte kjo.

Vor 2 years
eleni dumo
eleni dumo

Te falt zoti o Alban je me i miri....

Vor 8 years
Keishla Negron
Keishla Negron

❤️❤️❤️❤️❤️❤️can't understand but I love it!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 8 years
Vamire Halili
Vamire Halili

@Resul Saiti dhe kalorës të cilën në vitin që vjen pas mijëvjeçarit dhe

Vor 8 Monate
Vamire Halili
Vamire Halili

Është gjithashtu i njohur si për shembull një nga më të fillojnë të shohin më fal që të fillojnë për në fakultetin filozofik në vitin që vjen prej tyre

Vor 8 Monate
Vamire Halili
Vamire Halili

Ai është një person në kërkim të një nga qarq në fakultetin në fakultetin Juridik në universitetin për të fillojnë të shohin më shumë se një

Vor 8 Monate
Carla Zamborlini
Carla Zamborlini

Me too

Vor year
Resul Saiti
Resul Saiti

Vor 2 years
Donart
Donart

Awesome!!!! :D Love it! 

Vor 9 years
Anolelbasan El
Anolelbasan El

Donart dyqani.il

Vor 3 years
Baba Tony
Baba Tony

Mbreti i muzikes shqiptare

Vor 9 years
tilda dreams
tilda dreams

sa kenge e bukur dhe e embel ^_^ teksti fantastik ^_^

Vor 5 years
Anolelbasan El
Anolelbasan El

tilda dreams fatasike

Vor 3 years
Loshi Simon
Loshi Simon

Legend Of Albanian you are.

Vor 9 years
maroje kralj
maroje kralj

Love fromm croatia Albanian music 🇦🇱

Vor 2 years
edlira hysa
edlira hysa

shqip mor vella , shqip , shqipe e paster , e bukur , emocionuese . Kendon Albania dhe shqipja behet aq bukur . bravo Alban

Vor year
Teuta Sel
Teuta Sel

this deserves a million views! :D

Vor 9 years
Erlinda
Erlinda

Mua che vajzave te mia na ben shoqeri çdo mengjes kur vemi ne shkoll.. te adhurojm te treja 🥰

Vor 2 years
Benjamin D.
Benjamin D.

shumë e madhe! 👌

Vor 6 years
Myftar Toska
Myftar Toska

Je i madh o Alban me keto kenga

Vor 3 years
Klarisa Mullara
Klarisa Mullara

Viti 2022 dhe kjo kenge nuk e humb asnjeher magjin e vet duket sikur e degjon per her te par 🌚🤝🦋

Vor 11 Monate
I got no good name to replace my real one potato
I got no good name to replace my real one potato

Kjo kenga me pelqen shumeeee

Vor 8 years
Time Isufi
Time Isufi

aww love it!!

Vor 10 years
shanc permeti
shanc permeti

nje djale fantastic kenget e tua te japin force per te ecur perpara urime dhe sa me shume suksese

Vor 4 years
Dëbora _ Enio
Dëbora _ Enio

Une e degjoj cdo dite❤️😍❤️

Vor year
Fatime Likmeta
Fatime Likmeta

Je nje kengetar i pazevendesushem complimenti......

Vor 2 years
MgaryM 21
MgaryM 21

Më kujtohet kjo këngë pas 9 vitesh. E dëgjoja shumë kur shkoja në shkollë që të kisha më shumë energji dhe e dedikoj këtë këngë një shoqe që shkonim bashkë në shkollë dikur

Vor 8 Monate
Oli
Oli

flet mo me ate shoqen?

Vor 7 Monate
Antigoni
Antigoni

me kujtohen momentet kur kjo kenge doli hit i viteve shume kohe me pare dhe bashke me shoket e klases e kendonim kete kenge ne klase dhe qeshnim me tere hare. sdo i harroj asnjehere ato kohe te bukura dhe buzeqeshjet tona. Albanan je i madh dhe idhulli im💜⭐

Vor 4 years
andrea dyle
andrea dyle

Edhe tash esht hit per disa persona

Vor 2 Monate
Hensirhsh Hehah1
Hensirhsh Hehah1

Esht viti 2023 dhe akoma nuk me ka dal nga qejfi kjo keng dhe t gjitha kenget e Abanit😍🔥

Vor 20 Tage
alma muhaj
alma muhaj

bravooooooooooooooo cdo mengjes te degjoj kete kenge dhe me rikthen humorin

Vor 10 years
吴鹏
吴鹏

I love this song

Vor 2 years
Erika A
Erika A

I love you Alban!!!!

Vor 4 years
carla natividad del mar benites
carla natividad del mar benites

🥰🥰🥰😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 saludos desde sud america 🇦🇱🇦🇱🤩🤩😘😘

Vor 2 years
Fotiniut Kutulla
Fotiniut Kutulla

fantastike bravo alban

Vor 7 years
Rina Zekaj
Rina Zekaj

YLL - kur i degjoj kanget e tua relaksohem , te gjitha kanget e mira

Vor 5 years
Eva Zylyftari
Eva Zylyftari

Mengjesi vjen ndryshe me nje ze te tille :-)

Vor 10 years
Erli Lila
Erli Lila

''Nje karrige te ulem , dhe te dhjeesss '' super keng tho'

Vor 5 years
Senad Rrahmani fans
Senad Rrahmani fans

Menyra me e mire per te filluar diten.

Vor 7 years
klodiana mehja
klodiana mehja

Artist i kompletuar!!

Vor 6 years
Klodi Cena
Klodi Cena

big like

Vor 5 years
Ema Cane
Ema Cane

very nice it so beautiful song

Vor 9 years
Anolelbasan El
Anolelbasan El

Ema Cane anisaedheniku

Vor 3 years
Neta Ax
Neta Ax

❤❤😍😍

Vor 5 years
Denis Shehi
Denis Shehi

E shtune, 21, mars, 2020, nje nga perlat shqiptare i adhuroj kenget e tua alban skenderaj je idhull

Vor 3 years
Nazly Ie
Nazly Ie

Stupendaaa 3

Vor 9 years
Aron Ninja- Boy
Aron Ninja- Boy

Kush po e degjon tani, Zoti te bekofte!!!

Vor year
Greta Veneci
Greta Veneci

JE ME I MIRI ... 😍😘❤

Vor 6 years
Rezarta Tela
Rezarta Tela

Pooo ti je me i miri!! 😍😍😍

Vor 4 years
Oazi Festiv
Oazi Festiv

albansdera

Vor 5 years
Oazi Festiv
Oazi Festiv

albansdera

Vor 5 years
Dystopian ♤ Dynasty
Dystopian ♤ Dynasty

Mire e ke💯💯💯💯💯💯💯💲💲

Vor 5 years
leonis tabaku
leonis tabaku

Greta Veneci

Vor 6 years
Liridona S
Liridona S

summerfeeling

Vor 9 years
Ernesta Demleka
Ernesta Demleka

😍😍😍😍

Vor 6 years
Lindon Nuha
Lindon Nuha

Kjo keng thjesht e papershkrushme ! me e mira

Vor 10 years
Christian Kongjini
Christian Kongjini

Kengetari im i preferuar!

Vor 5 years
Irida Shaholli
Irida Shaholli

Alban je i paaritshem .....SUKSESE

Vor 7 years
Varen
Varen

Nuk ka me fjal per kte Artist!!!

Vor 6 years
Jennifer Ejlli
Jennifer Ejlli

bellissima canzone!

Vor 6 years
Anolelbasan El
Anolelbasan El

Jennifer Ejlli Djledio kurdovish ngagreqija

Vor 2 years
Anolelbasan El
Anolelbasan El

Jennifer Ejlli kamradjlr

Vor 2 years
Leandro Kaçaj
Leandro Kaçaj

spr kenge ♥

Vor 9 years
Grace Roman
Grace Roman

2023 y acabo de descubrir ésta rolita! 💜 Qué hermosa!

Vor 20 Tage

Nächster

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 19 000 000

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 17 000 000

Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

3:24

We are ADOPTING a baby!

9:01

We are ADOPTING a baby!

DELLA VLOGS

Aufrufe 1 072 074

Sikur te ndodhte edhe njehere

4:12

Sikur te ndodhte edhe njehere

Andi Shkoza - Topic

Aufrufe 67 000

Alban Skenderaj ft Mc Kresha - ILUZION (Official Video)

3:28

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

3:23

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 15 000 000

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

2:59

Lshoja zanin

3:16

Lshoja zanin

Yll Limani

Aufrufe 660 000

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

3:07

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

AVD Digital

Aufrufe 140 000 000

Alban Skenderaj - 24 Ore ft. Young Zerka (Official Video HD)

3:11

BLIND MAN EXPOSES GOLD DIGGER 3!!

1:00

BLIND MAN EXPOSES GOLD DIGGER 3!!

Fake Pranks TV

Aufrufe 11 963 877

Greedy dad screwed up!!! #shorts #funny

0:42

Greedy dad screwed up!!! #shorts #funny

Elina FunTube

Aufrufe 11 777 053

Der dümmste IQ Test auf der Welt #shorts

0:37

Party Time Tutorial #fun #tiktok #katebrush

0:20

Wir sind nicht echt?

0:50

Wir sind nicht echt?

JUcktmichnicht

Aufrufe 2 178 148

Mega-Streik in Bayern | Günter Grünwald | BR

1:42

Mega-Streik in Bayern | Günter Grünwald | BR

Grünwald Freitagscomedy

Aufrufe 222 142