Alban Skenderaj - Me prit Atje (Official Video HD)

 • Am Vor 10 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic
  subscribers: 426 Tsd.

  Now available on
  Deezer: www.deezer.com/album/13081954
  Spotify: open.spotify.com/album/1j0RhB...
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/me-...
  E vetmja Faqe zyrtare ne FACEBOOK:
  Alban Skenderaj: / albanskenderaj.officia...

@olakokonda57 +24
@olakokonda57

"Le te derdhet dashuria pa mase..." "...Do jem me ty deri naten vone, derisa te shuhen dhe yjet, do jemi bashke edhe kur agon, madje diellin e zgjojme nese duhet..." TEKST FANTASTIK me shume dashuri te paster brenda! Bravo Alban, je burim miresie!

Vor 10 years
@anilusha646 +1
@anilusha646

Burim miresi qe trasmeton tek cdo njeri 😘🌞🐞

Vor 2 years
@anilusha646 +36
@anilusha646

Kenga ime e shikoj e degjoj cdo dite, te jep shprese, jete, melodi shpirti, dashuri.🎆🌠🌞🌈 ka te gjitha notat e jetes 🎶🌹🐞

Vor 2 years
@girtzishkoza6925 +3
@girtzishkoza6925

🤩🤩🥰

Vor 2 years
@joaohenriquedamasceno7706 +115
@joaohenriquedamasceno7706

Grettings from Brazil, a great song, a great singer and a great video.

Vor 7 years
@delinametushi6675 +1
@delinametushi6675

Ooooooooo dashuri e madhe je o Alban 🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 10 Monate
@marijegogo729 +15
@marijegogo729

Cdo kenge e Albanit eshte nje melodi shpirti ❤me qeteson zemren ❤

Vor 2 years
@qerimskenderaj-shkrimtar5797 +5
@qerimskenderaj-shkrimtar5797

Një kombinim i bukur i modernes me motive te këngës popullore. Shumë argëtuese.

Vor 10 years
@swifttaylior7737 +12
@swifttaylior7737

Me prit atje Alban Skenderaj Më prit atje, pritëm edhe pak Të na bashkohet dhe hëna Më prit atje, ti pritëm edhe pak Që të piktorojmë jetët tona E te kalojmë çdo mërzi E të harrojmë çdo lakmi Sepse një ditë do jemi vetëm hi Oh lër shpirtin të flas Po lër të derdhet dashuria pa masë Oh se do çdo njeri E kur e do s'ka kufi Dhe kur e ke s'ka nevojë per fantazi Do jem me ty deri natën vonë Dersa të shuhen dhe yjet Do jemi bashkë edhe kur agon Madje diellin e zgjojmë nëse duhet E mos me thuaj nuk e di Dhe ndonjeher per tani Sepse nje dite Do te jemi vetem hi xRefreni

Vor 4 years
@ediosnlleshi4594 +31
@ediosnlleshi4594

THIS SONG NEVER DIES !

Vor 7 years
@olsi7901 +159
@olsi7901

Nje nga kenget me relaksuese kush e degjon dhe tani😇😇

Vor 7 years
@tato1112 +3
@tato1112

Bravo

Vor 6 years
@v.a1910 +4
@v.a1910

Un

Vor 6 years
@firstone5886 +1
@firstone5886

Une

Vor 4 years
@kleaarmy8463 +1
@kleaarmy8463

2021☺️☺️☺️

Vor 2 years
@blerinaxhango1674 +2
@blerinaxhango1674

Shum keng e bukur Udheton ne tingujt e saj O lere shpirtin te flas Te derdhet dashuria pa mas O se do cdo njeri E kur e do ska kufi Super ❤❤❤❤❤

Vor 6 years
@ertinadyrma790 +2
@ertinadyrma790

cant get enough of this song! Te lumte Alban! Suksese pafund!

Vor 10 years
@boraxhaferi +6
@boraxhaferi

31/03/2022 tani qe e degjoj pas kaq shume kohesh kete kenge,akoma me e bukur me duket muzika dhe orkestrimi i kesaj kenge! Nje ze dhe nje melodi e mrekullueshme !🌹❤️🥰

Vor year
@arie996 +1
@arie996

kjo kenge si shume kenge te albanit eshte fantastike. Albani ne eurovizjon me kete kenge ja vlente. Motivet jane shume te bukura :-). Faleminderit Alban!

Vor 10 years
@user-pj2gh6wl5y +3
@user-pj2gh6wl5y

Люблю творчество Албана талантливые люди талантливыво всем Желаю успехов ❤❤Казахстан 2023

Vor 4 Monate
@mirsadjahiu6356 +6
@mirsadjahiu6356

Kjo kenge te ben te enderrosh me personin e zemres qe e don ❤

Vor 5 years
@donamyzyri3011
@donamyzyri3011

I pa zëvendesushëm.Këngë që jetojnë shumë gjatë.Përmbushje me melodi përmbushje me tekst. Albnani vertet din të bëj mrekulli në art.

Vor 5 years
@AggelosShahinai +1
@AggelosShahinai

Alban Skënderaj je këngëtari më i mirë në botë💖💖💖💖

Vor 2 years
@trooperbricks6842 +1
@trooperbricks6842

Enfin un chanteur Albanais a l'unanimité. Magnifique voiix. Me ne fund nje kengetar shqiptar me unanimitet. Zeri mrekullueshem

Vor 6 years
@gresakastrati3077 +1
@gresakastrati3077

Na knaqe shpirtin

Vor 2 years
@user-hb3zm7du2d
@user-hb3zm7du2d

Bravo Alban!!!!!Per zerin e embel dhe kenget me shume, kuptim dhe bote shpirterore !!!!! Por do te mbetet kenga ime e prefeeruar !!!!! Suksese kudo ne jet!!!!!!!

Vor 8 years
@aferditaa9965
@aferditaa9965

Alban jeni te bekuar per zerin qe na emocjononi

Vor 4 years
@lushnja75 +1
@lushnja75

Se një ditë do Jemi vetëm hi...o le të derdhet dashuria pa masë... E kam blerë albumin në iTunes të gjithë këngët janë fantastic e!

Vor 10 years
@besjanaismaili3628 +19
@besjanaismaili3628

2021 dhe akoma jeton ne ndjenjat tona like kush e degjon dhe tani

Vor 2 years
@aldoaldo8234 +2
@aldoaldo8234

jo vetem nje kengetar i perkryer por dhe nje psikolog me mesazhet e kengeve qe na percjell BRAVO ALBAN

Vor 3 years
@Marini681 +1
@Marini681

Me prit atije ti pritëm edhe pak ..super Alban 🙏🙏

Vor 2 years
@gaming_albania582
@gaming_albania582

sa keng e bukur dhe sa te bukur jan keta femijet 😍😍😍

Vor 7 Monate
@arberndoni3840 +1
@arberndoni3840

Nje nga kengetaret me te mire Shqipetar!

Vor 6 years
@anacanaj6641
@anacanaj6641

E te kalojm cdo mërzi!e te harrojm cdo lakmi!! 2021

Vor 2 years
@musicismyeverything3445 +1
@musicismyeverything3445

Fantastikeeee! Sa e bukur qe eshte kjo kenge! =)

Vor 10 years
@journaleu6445 +4
@journaleu6445

SHUME E BUKUR ! EH ESHTE E KOTE TE FLASESH SEPSE TE QE TE GJITHA KENGET E ALBANIT JANE PERFEKTE ^______^

Vor 10 years
@blerinasherifaj9355
@blerinasherifaj9355

te kendofte shpirti gjithmone.je i madh dhe i madh do te mbetesh gjithmon.unik.zeri yte eshte unik.per mua je mbreti i te gjithe kengetareve ne shqiperi.suksese pergjithmone

Vor 2 years
@kelivelo5496 +1
@kelivelo5496

Je kengetari me imir ne bote!!!!!!Te lumt!!!!!

Vor 6 years
@dajanafaslli6803 +2
@dajanafaslli6803

Pergjithmone do degjohen kenget e muzika e Alban Skenderaj

Vor 3 years
@dimitrimucanji7354 +1
@dimitrimucanji7354

shume e bukur kenga,bravo Alban

Vor 10 years
@Eva92eva +1
@Eva92eva

Kjo kenga te ben me diabet :P Gjithcka kaq e embel, zeri Albanit, teksti, femijet ne klip, melodia..gjithcka :)

Vor 10 years
@anilusha646
@anilusha646

Sa e bukur e ke thene 🌞🌈🎼🎉🌠🐞🌷👫

Vor 2 years
@kaliakomanaku5001 +3
@kaliakomanaku5001

15, JANUARY, 2022 SUCH BEAUTIFUL VIDEO AND WONDERFUL SONG ,NEVER GONNA EXPIRE ❤🙏🙏💯🙏🙏❤🌠

Vor year
@almiraalmiraa9413 +1
@almiraalmiraa9413

Sa her e degjoj esht I njejti emocion si heren e par Dmth sa do koha te kaloj kenget e tij nuk vdesin e nuk harrohen kurre esht I mrrekullueshem ne CDO keng e tekst l Love you Alban

Vor 6 years
@anilusha646
@anilusha646

Une e degjoj cdo dite, te jep jete🌞🌈

Vor 2 years
@gfh6145 +2
@gfh6145

Me prit atje...

Vor year
@vina446 +1
@vina446

Lere shpirtin Te Flas  Kjo Pjes Me Inspironn shum :D 

Vor 9 years
@teabegaj5535 +11
@teabegaj5535

Do jem me ty deri naten von dersa t shuhen dhe yjet do jemi bashk edhe kur agon......❤

Vor 7 years
@eirinim3536 +3
@eirinim3536

in love with this song

Vor 9 years
@gushkuqi11 +5
@gushkuqi11

Supppppper !!!!!!! Bravo Alban!

Vor 8 years
@dardangashi8453
@dardangashi8453

Alban Skenderaj osht historia ma e mir qe e ka muzika shqipe

Vor 5 years
@aletriola +1
@aletriola

Kenge e mrekullueshme

Vor 9 years
@stopinjorances2222 +1
@stopinjorances2222

Dashuri është ky tingull...

Vor 3 years
@elizaelezi3552 +9
@elizaelezi3552

Edhe kenga edhe spoti perfekt Suksese....

Vor 10 years
@ildasefa5477 +3
@ildasefa5477

in love withe this song 💙😙

Vor 7 years
@alesjohoeagson140 +1
@alesjohoeagson140

Më prit atje , pritëm edhe pak, të na bashkohet dhe hëna♥♥♥ #replayto# 2017#repalyto2070♥♥♥

Vor 6 years
@dorinaketi5205 +5
@dorinaketi5205

Τελειο κομματι 😘💥💘👏👏

Vor 4 years
@besjanabeqiri9118 +2
@besjanabeqiri9118

Kete kenge do vazhdoj ta degjoje edhe PSE jemi me vitin 2020 kenget e Albanit mund to degjoje me pafundesi

Vor 3 years
@halilselimi1559 +2
@halilselimi1559

kenga me e preferuar e jemja prej alban skenderaj

Vor 10 years
@tolitba5815 +1
@tolitba5815

Fantastike kjo keng

Vor 10 years
@fatmarrapo8815 +14
@fatmarrapo8815

"Pritem edhe pak qe te pikturoen jetet tona"🙈

Vor 5 years
@xhuliosallja2669
@xhuliosallja2669

shum e bukur kjo kenga

Vor 10 years
@matildamatilda6279 +2
@matildamatilda6279

kenga jote eshte shume e bukur.🇦🇱💗😇🐩🌸💮🍓🎉🎊🎁🎸🎻🎹🎶 albana

Vor 6 years
@rakela37 +2
@rakela37

Amazing

Vor 9 years
@lolarey1232
@lolarey1232

😍😍😍

Vor 3 years
@anisakocekuanisakoceku7571 +5
@anisakocekuanisakoceku7571

Cdo dite e pikturoj ne mendjen time kte kenge e adhuroj sepse flet per dashurine te cilen edo cdo njeri pa dallime dhe kufizime

Vor 6 years
@andiberaj5690 +27
@andiberaj5690

Alban je nje superrrrrrrr kendetar i mire te per kte keng kaq te bur💟💟💟💟💟💟💟😍😘💖

Vor 7 years
@mirainati3315 +3
@mirainati3315

Te qetèson shpirtin 💖💖

Vor 4 years
@inaina8691 +1
@inaina8691

Fantastikee Alban ke ze te mrekullueshem !👌👌

Vor 7 years
@physiotherapy07 +1
@physiotherapy07

kenga me e bukur e albanit per mendimin tim

Vor 10 years
@qerimskenderaj-shkrimtar5797
@qerimskenderaj-shkrimtar5797

Kjo kenge te rremben me lirizmin e ndjere qe kengetari e percjell bukur me zerin dhe vidion elegante me personazhe shume simpatik.

Vor 10 years
@albanahaxhillari1572 +2
@albanahaxhillari1572

03:16 Më prit atje më prit edhe pak që të pikturojmë jetët tona 05.02.2022

Vor year
@dionysiosgkekas902
@dionysiosgkekas902

Alban skenderaj. The king of the king's

Vor 3 years
@megdatmaksuti2579 +7
@megdatmaksuti2579

Jum Dashuru Me Qit Keng Shum Mir Tlumt Goja

Vor 8 years
@kristihoxha6819 +1
@kristihoxha6819

Me pelqen shume si kengenge se te ben te enderrosh dhe te frymezon te kendosh

Vor 6 years
@Emily10679 +2
@Emily10679

Kush di te ma thot pse me vjen ne mendje femiria me kete keng? 😢

Vor year
@jeoniloveyou1761 +94
@jeoniloveyou1761

2020 i’m still here :)

Vor 3 years
@Cc-eq3ot +3
@Cc-eq3ot

2021

Vor 2 years
@sonitreska7335 +7
@sonitreska7335

mos me thuaj nuk e di mendo njehere vec per tani ler shpirtin te flas ler te derdhet dashuria pa mase💗💗💗💗💗💗

Vor 8 years
@linapamelamema4343 +1
@linapamelamema4343

Me prit atje me prit dhe pak le tè derdhet dashuria pa mas 👌👌👍❤❤

Vor 6 years
@nadiashala7739
@nadiashala7739

Kjo kenge me kujton mamin tim e cila ka vdekur. Ishte nje nga kenget e saj te preferuara.

Vor 6 years
@adri79ns +10
@adri79ns

edhe klipet e tua jane poezi :) ky eshte i preferuari im :) 

Vor 9 years
@Meliwazaaaap +2
@Meliwazaaaap

O Alban je njesh duhet te marrin shembull kengetaret tjeter nga ty se si duhet kenduar dhe bere tekstet

Vor 10 years
@muzikshqip836 +12
@muzikshqip836

F A N T A S T I K E ♥

Vor 9 years
@BossRigs
@BossRigs

kjo keng eshte super nje tekst shume i bukur qe te ben te mendosh shume

Vor 10 years
@saimircili595 +1
@saimircili595

2023.e degjojme akoma

Vor 7 Monate
@savajasimi8539 +1
@savajasimi8539

E mrekullueshme!!!

Vor 8 years
@zemijebekuli5850
@zemijebekuli5850

Kenga ime e preferuar

Vor year
@aidadida4667 +2
@aidadida4667

kjo kenge esht nje perle! kush po e degjon 2020?

Vor 3 years
@anilusha646
@anilusha646

Kjo kenge do degjohet ne cdo kehe🌠

Vor 2 years
@yllkadervishi4172 +3
@yllkadervishi4172

kenge e mbrekullushme si te gjitha kenget e tua

Vor 6 years
@SJ-fm2dd
@SJ-fm2dd

E mrekullushme me plot dashuri e degjoj dhe ne 2020

Vor 3 years
@panosjorgagi8406
@panosjorgagi8406

AKOMA E DEGJOJ DHE NGELET NJE NGA ME TE PREFERUARAT

Vor 2 years
@leogames1605 +112
@leogames1605

Kush e degjon ne 2019 ende 😍

Vor 4 years
@mariglen009 +4
@mariglen009

2020

Vor 3 years
@Aleksandra-ex5vb +1
@Aleksandra-ex5vb

2020

Vor 3 years
@lyricsraffi4057 +3
@lyricsraffi4057

2021😄

Vor 2 years
@joshuaowen6822
@joshuaowen6822

I guess I am kinda randomly asking but do anyone know a good website to stream new tv shows online ?

Vor 2 years
@beckhamkeagan8983
@beckhamkeagan8983

@Joshua Owen I would suggest FlixZone. Just google for it :)

Vor 2 years
@margarita8506 +1
@margarita8506

Bravo 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏.

Vor 3 years
@xhorxhinalamcja4583
@xhorxhinalamcja4583

I paarritshëm 😍😍😍😍

Vor year
@Kimushi100
@Kimushi100

Deshiroj qe Albani te bene nje kenge te keqe se te gjitha i ka te miraa :)

Vor 10 years
@egibozhiqi2821
@egibozhiqi2821

o zot sa e bukur eshte kjo keng

Vor 10 years
@lindahalili6933 +1
@lindahalili6933

Më prit atje 🎶🎶🔊 2021😍

Vor 2 years
@ntinazek911
@ntinazek911

Me sjell kujtime shum te bukura kjo kenge

Vor 9 years
@ledijacellari3458
@ledijacellari3458

Superrrrrrrr kenge,i love it

Vor 8 years
@fjollahoxha9094
@fjollahoxha9094

kenga me e mire dhe gjithmone o jete

Vor 7 years
@valbonapalaj8132 +16
@valbonapalaj8132

kenga ime e preferuar bravooooo

Vor 9 years
@savjolakonja381
@savjolakonja381

Urime! Shume e bukur!

Vor 10 years
@usserusser_777 +1
@usserusser_777

😍😍😍😍 shm bkr edhe kto kalamajt. Shm t bkrr😋

Vor 2 years
@besabuffi670
@besabuffi670

👏👏👏

Vor 11 Monate
@jamunaidjali5734
@jamunaidjali5734

Qeshor 2022 jam çdo dite ketu ne keto vargje e tinguj 🙂

Vor year
@majmuni9660
@majmuni9660

RECETA E LUMTURISE_-(FEMIJET ,BURRI DHE MUZIKA E ALBANIT)_-FUNSIONON ME TE VERTET.

Vor 10 years
@majmuni9660
@majmuni9660

Me i miri,vertet kengetar. L'unico che ce.

Vor 10 years
@ervinvini8106
@ervinvini8106

ooooo ler shpirtin te flaseee o le te derdhet dashuriaa pa masee.... shume e bukur kengaa :)

Vor 10 years

Nächster

Alban Skenderaj - Stoli i Trendafilave (Lyrics Video)

3:14

LAST CHANCE to get a Chromatic Brawler!

03:30

LAST CHANCE to get a Chromatic Brawler!

Brawl Stars

Aufrufe 3,7 Mio.

Alban Skenderaj - SIKUR TA DIJA

3:32

Alban Skenderaj - SIKUR TA DIJA

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 1,1 Mio.

Mandi Nishtulla ft. Bes Kallaku - Sarile

3:10

Mandi Nishtulla ft. Bes Kallaku - Sarile

E.B Production

Aufrufe 5 Mio.

Kush Ka Faj

3:51

Kush Ka Faj

Erion Korini & Greta Koci - Topic

Aufrufe 189 Tsd.

YLL LIMANI - PER KON JE ZBUKURU

3:55

YLL LIMANI - PER KON JE ZBUKURU

Yll Limani

Aufrufe 5 Mio.

PIRRO ÇAKO & ELSA LILA - DIFERENCA JE TI

4:06

PIRRO ÇAKO & ELSA LILA - DIFERENCA JE TI

Pirro Cako Official

Aufrufe 4,4 Mio.

Ergys Shahu ft. Orgito Dapa - Syte e saj

3:18

Ergys Shahu ft. Orgito Dapa - Syte e saj

ErgysShahuOfficial

Aufrufe 2,4 Mio.

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 21 Mio.

SLENDERMAN PRANK geht ZU WEIT..

0:20

SLENDERMAN PRANK geht ZU WEIT..

El Margo

Aufrufe 438 Tsd.

Meine alten Videos…

0:33

Meine alten Videos…

Emiirbayrak

Aufrufe 266 Tsd.

EXPOSED: TypischCalvin verschenkt Luxus-Karre? 😂

0:59

Müge Anlı ile Tatlı Sert | 1 Aralık 2023 Cuma

2:15:07

Müge Anlı ile Tatlı Sert | 1 Aralık 2023 Cuma

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Aufrufe 915 Tsd.

EXPOSED: TypischCalvin verschenkt Luxus-Karre? 😂

0:59