Alban Skenderaj - Mbretër pa kurorë (Official Lyrics Video)

 • Am Vor 3 Monate

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Lyrics & Melody: Alban Skenderaj
  Produced by Lorenc Aliaj

  “Mbretër pa kurorë”

  Rrimë tërë ditën qajmë halle
  Thashetheme mëhalle
  Shkojmë në club hedhim valle
  Zor me qenë më mirë se ne

  “Llafologë” me xhaketa
  Në pazar e “Vërteta”
  Shpirt e sy nga kuleta
  Zor me qenë më mirë se ne

  “Fendi, Dolce, Gucci, Lui e Prada”
  Qajmë në shpirt por e shenjtë është fasada
  Hedhim llotari nëpër ambasada
  Zor me qenë më mirë se ne

  Fajin tjetrit, kurrë gishtin nga vetja
  Der tek dera e shtëpisë ndalet jeta
  Krenarinë s’e thyen as e vërteta
  Zor me qenë më mirë se ne!

  Zor!
  Se jemi “Mbretër pa kurorë”
  “Pashallarë” e “Perandorë”
  Peng të dramës “Regjizorë”
  Zor! Zor!

  Kemi ëndrra të shtrenjta
  Duam zgjidhje të shpejta
  S’bëjmë ne zor për të drejta
  Zor me qenë më mirë se ne

  Me te fortë, me legjenda
  Me Kanun, me Berreta
  Për një fjalë ikën jeta
  Zor me qenë më mirë se ne

  “Lucky”, “Gotti”, “Pablo”, “Toni Montana”
  “Mos e dhentë Zoti” të aspirojmë për “Einstein-a”
  Me njëmijë halle por në ëndrra “Sulltana”
  Zor me qenë më mirë se ne

  Fajin tjetrit, kurrë gishtin nga vetja
  Der tek dera e shtëpisë ndalet jeta
  Krenarinë s’e thyen as e vërteta
  Zor me qenë më mirë se ne

  Zor!
  Se jemi “Mbretër pa kurorë”
  “Pashallarë” e “Perandorë”
  Peng të dramës “Regjizorë”
  Zor! Zor!

Rezarta Ajazi
Rezarta Ajazi

Ti te « vret » me pambuk! ARTIST! Gjeni! Replay, replay, replay… C’ kenaqesi me dhe me kete kenge! Faleminderit Alban!

Vor 3 Monate
Irena Petritaj
Irena Petritaj

Kengetar i madh,i paarritshem.Gjithmone me kenge qe godasin,dhe tregojne realitetin shqiptar.👏👏👏💥💥💥

Vor 3 Monate
Qerim Skenderaj-Shkrimtar
Qerim Skenderaj-Shkrimtar

Sarkazmë therëse për një të vërtetë të hidhur. Muzika, zëri, interpretimi dhe teksti i gjetur, godasin fortë dhe drejtpërdrejt duke e vënë gishtin në një plagë, të cilën nuk e shëruan as shekujt. E gjithë kënga është një reflektim i thellë modeluar me art që të lë shënjë në shpirt. Sikur të çliron nga diçka që duhet nxjerrë jasht trupit, që nuk na përket. Pasi e dëgjova disa herë u ndjeva më i qetë, më i çliruar, më i paqtë me veten time. Faleminderit Alban.

Vor 3 Monate
Delina metushi
Delina metushi

Alban të duam në Eurovission vetëm ti na zbardh faqen ne aty o 👑🌏 të lutem bëje për fansat e tu të dashurë🤲🤲🤲🤲

Vor 3 Monate
Mos fol kot se flet kot
Mos fol kot se flet kot

Kush e di cfare krenarie ndjen nje prind kur shikon femijen e tij ne zemer te miliona njerezve?

Vor 3 Monate
I Am Universe
I Am Universe

Faleminderit dhe ty qe solle ne jete Albanin, eshte dhurate e çmuar kombetare 🌟🙏

Vor 3 Monate
Football the beautiful game
Football the beautiful game

“Per nje fjale iken jeta “hits different😢i madh je alban ❤️

Vor 3 Monate
Keli Albanian G
Keli Albanian G

Mir eka Ovlla

Vor 2 Monate
Leobotes Kule
Leobotes Kule

Kush mendon se eurovizioni mungon *alban skenderajn* ?

Vor 3 Monate
Grisilda Afesllari
Grisilda Afesllari

Nuk ka kuptim qe nje ARTIST te marre pjese ne nje konkurs komplet politik dhe rracist.

Vor 3 Monate
gjylizare Hasani
gjylizare Hasani

Eklipsi është peng që sna përfaqësoi para disa viteve.

Vor 3 Monate
Elvira Pula
Elvira Pula

Të verteta që na ligështojnë shpirtin çdo ditë. Sa dhemb kjo gjë! Edhe pse përpiqesh të bësh më të mirën për vendin tënd, llumi i problematikave të ngritura në tekstin e këngës, të mbyt. Faleminderit Alban Skënderaj ,për artin e vërtetë!

Vor 3 Monate
Pingaming
Pingaming

Nje e vertete e hidhur,,, bravo Alban Skenderaj ❤❤🙏🙏

Vor 3 Monate
Niti Niti
Niti Niti

Hhhhhu

Vor 3 Monate
G.N
G.N

Po flasin zërat e pastër e të gjithë atyre që janë të "shtypur" nga "Perandorët e Gucci,Prada,Louiss Viton". Thjeshtësia ka emër ! Faleminderit Alban Skënderaj !🙏😘

Vor 3 Monate
Zamira Begaj 11
Zamira Begaj 11

Alban ti je artist i madh dhe shumedimensional!Bravo !-qe ke pershkruar gjithe realitetin ne kete super perl .Kenge si keto na duhen shume sot qe te reflektoj shoqeria jone .Shpresoj qe nje dite te ndryshojë ky realitet kaq i hidhur...

Vor 3 Monate
Hasani
Hasani

E kemi vetem nje kerkese nga ty Alban Skenderaj; Mos Ndrysho Asnjehere!Mos e ndrysho shqipen e paster dhe tekstet kuptimplote qe percjellin gjithmone nje mesazh. Je Njesh

Vor 3 Monate
alb123
alb123

Arti do thjeshtesi, stil dhe fjale qe prekin shpirtin! Te gjitha keto pasqyrohen ne kenget e tua! Sa mire qe te kemi Alban Skenderaj!

Vor 3 Monate
Joni Kami
Joni Kami

Kengetari me I vertet, me I thjesht, modest, I paster, I perkryer per Shqiptarin, I pa krahasueshem Alban Skenderaj

Vor 2 Monate
Bèłł🥀🦋
Bèłł🥀🦋

Ngrihesh e ulesh për të fjetur me këto pallavra 🙏 E kush do i thurte ma bukur në vargje se sa ti Alban Skenderaj. 🥰 Keq me të ardh po ky është realiteti ynë , je unik Alban , kënaqësi me të dëgju e me të të ndjek. Sa pak ka Shqipëria si ti 🙏

Vor 3 Monate
Ridi Lera
Ridi Lera

Super teks real i goditur i shoqëruar me melodi që të krijon gjendje thellimi në vetvete,përthithet lehtë nga zëri shumë i bukur i Alban Skenderaj. Kjo për mua s'është vetëm një këngë e bukur dhe e gjetur por ARTE i vërtetë.. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 bravo e madhe për Artistin e madh Alban Skenderaj ❤️❤️❤️❤️

Vor 3 Monate
I Am Universe
I Am Universe

Alban jam e bindur qe ishe I vetedijshem qe kjo kenge nuk do kishte aq klikime sa kenget komerciale qe bejne hitet, por te falenderoj qe edhe pse e ke ndjere friken prap e publikove 💖 Nxirri ato perlat qe na I mban fshehur😅👍🏻

Vor 3 Monate
Razije Sadiku
Razije Sadiku

Bravo Alban Fjale qe te godasin Te rujt Zoti ty dhe familjen tende Je kengetari i preferuar per gjithe familjan tone

Vor 3 Monate
Enerjeta Aliaj
Enerjeta Aliaj

E vërtë e trishtë e shqipërisë dhe shqipëtarëve 😢. Bravo Alban shumë fjalë të goditura 🙏

Vor 3 Monate
Klarita Canaj
Klarita Canaj

E pikasur shumë e këndshme dhe plotësisht shqip. Fantastike

Vor 3 Monate
Maria Mk
Maria Mk

Nje gje di un,zor me gjet tjeter si ty!✨🙏🏼

Vor 3 Monate
blert a
blert a

Shyqyrë që të kemi o Alban.Ti je i vetmi,i fundit Shqiptar që je zëri jonë nëpër vargje të çdo kënge.Ti je perl,kaq i qartë,kaq i vërtet,ti je Artë më vete👏👏👏

Vor 3 Monate
Thelleza Coraj
Thelleza Coraj

Aaaa! e ke qarë.! 👏Alban Bravo. Është shkruar realitet në kte perl. Për një fjalë të humb jeta! Na ruajt zoti 🙏🙏🙏🙏Suksese Alban!

Vor 3 Monate
Ana Koci
Ana Koci

Albam skënderaj mbreti i muzikës ❤

Vor 3 Monate
Alket Fani
Alket Fani

Je ikona e shqipes ❤ je me numer se nje o ikone e e artit shqiptar. Me mbarofte fryma. ❤❤

Vor 3 Monate
I Am Universe
I Am Universe

Kam lot ne sy, mezi po prisja nje kenge me nje mesazh te forte nga ty😍 Faleminderit!

Vor 3 Monate
Ester Mehmetaj
Ester Mehmetaj

Artist qe kendon live dhe me tekstet me te vyera ….!!! Je unik 👏🏻✨✨✨

Vor 5 Tage
Artjola Hidri
Artjola Hidri

👏fjalet jane te teperta per nje artist si ALBAN SKENDERAJ😊🤩

Vor 3 Monate
Timi Sula
Timi Sula

Je ikona e muzikës shqiptare, bravo, je munduar ti afrohesh ktyre reperave e tj qe kërkohet shum, dhe si gjithmonë qëllon, shyqyr që të kemi 💪🍻

Vor 21 Tag
Migena Xhani
Migena Xhani

Gjithmon te mrekullon me keto tekste! Artist i vertet!

Vor Monat
Loli Caci
Loli Caci

Kjo kenge deperton ne skutat me te erreta te secili prej nesh kjo kenge thyen dhe zemrat me te hekurta,smund te them bravo se eshte pak por di te them qe me kte kenge ke cliruar shume shpirtra te thyer e peng te monotonise se vetmise se brendshme qe po jetojme ne kohet e sotme.........zoti te dhente shendet artist i vertet krenaria e vendit tone

Vor 3 Monate
Mimoza Cela
Mimoza Cela

Per albanin nuk mjaftojne fjalet , te mbush shpirtin me emocion, muzika , fjalet , interpretimi . faleminderit alban per keto perla muzikore qe na dhuron. Zoti te bekofte 🙏🏻🫶

Vor 3 Monate
Etleva Shalari
Etleva Shalari

Artist i madh dhe i mencur vret me me ncuri Zoti e bekofte familjen tende te mrekullueshme

Vor 3 Monate
𝐀𝐃𝐀𝐌𝄞
𝐀𝐃𝐀𝐌𝄞

If my love for you were music, you would be the most beautiful lyrics of my songbook. Peace & Love to y'all 🙏🏻❤️

Vor 3 Monate
irma shabanaj
irma shabanaj

Bravo Alban👏👏👏, si gjithmone godet ne shenje, je i vetmi kengetar qe pervec se te fal qetesi me ate zerin e muziken tende, por ngre edhe problemet e aktualitetin e jetes tone shqipetare, Bravo , Je Unik Alban👏👏👏

Vor 3 Monate
Fidan Islami
Fidan Islami

Je i madh nese shtoj me shume gaboj . Shume pershendetje nga Presheva. Nje realitet qe eshte i gjithe shqiptareve !

Vor 3 Monate
Rezart Gjini
Rezart Gjini

Mbase kenga me e thjeshte dhe me vertete qe kam degjuar ne 30 vjet... Faleminderit per kete veper!

Vor 3 Monate
Eni Rustmi
Eni Rustmi

Smund ti kishe then gjerat me mir se kaq! Je nje na artistet qe kan mbetur origjinal me ze edhe me fjal qe kan kuptim❤❤

Vor 3 Monate
Samsung Shop
Samsung Shop

O cfar teksti i goditur Muzika nuk zhgenjen si gjithmone Kenduar nga mbreti i muzikes shqiptare BRAVO!

Vor 3 Monate
Elisa Z
Elisa Z

Nga "Nje thirrje te deshperuar" tek "Mbreter pa kurore"... 😢 Pa fjale 👏🏻

Vor 3 Monate
Gentian Hasanaj
Gentian Hasanaj

Si gjithmonë, këngët e tua janë shumë të bukura muzika, teksti dhe interpretimi, bravo . Kur do bësh një këngë për ne emigrantët ? Mungon në repertorin tënd

Vor 3 Monate
Fatjon Sallo
Fatjon Sallo

Super kenge nga nje artiste si pak te tjere me te vertetat e popullit tone ky eshte realiteti qe jetojme cdo dite

Vor 3 Monate
Xhina Mancellari
Xhina Mancellari

Ishalla nga kjo keng e vertet,dhe me dhimbje brenda,shqiptaret te ven, mend.alban skenderaj faleminderit qe gjithmon je ne qender te problematikave,vlla.

Vor 3 Monate
Lorena Sinaj
Lorena Sinaj

Sa e goditur kjo kenge!!! Bravo Alban….cdo kenge e jotja behet HIT!!

Vor 3 Monate
Merita Sadiku
Merita Sadiku

Kenge qe pershkruan realitetin fatkeqsisht...me kane pelqyer gjithnje tekstet e Albanit por nje kohe realizonte kenge te nje stili te njejte kengesh qe e dinim se jane te Albanit, kurse tani me pelqen shume qe po eksperimenton me kenget dhe melodite...I ngjajne shume. Te lumtë me pelqen edhe me shume♥️

Vor 3 Monate
Sibe Manaj
Sibe Manaj

FJALET TE GODITUERA DHE SHUME TE VERTETA KUR E KENDON AKOMA NJA KENGA SI JU KA AKOMA ME SHUME KUPTIME RENGJETHESE ..... BRAVO ALBAN ALBANES ALBANI SHQIPERI EMRI JUAJ AKOMA ME SHUME SE GJITHE CKA TE UROI MBARESI NE FAMILJEN TUAJ DHE GJITHE TE MIRAT 🎄🇦🇱🙏🧿

Vor 3 Monate
Brunilda Mimabi
Brunilda Mimabi

Kenge shum e bukur!!! E verteta e popullit. Shqiptar!!!!

Vor 3 Monate
Tech Update
Tech Update

Si gjithmone je i papare rrespekte per muziken qe ti ben dhe realitetin qe ti tregon. Ky origjinaliteti dhe thjeshtesia te ka mbajtur dhe do te te mbaj gjate ne treg.

Vor 3 Monate
Tony Boy
Tony Boy

Kryevepër! Fatkeqësisht.... Bravo, je vlerë e madhe e artit shqiptar!

Vor 3 Monate
Mili mili
Mili mili

Nje e vertet qe na ndjek ne jeten ton .... je thjesht unik 🥰

Vor 3 Monate
Hasime Ukaj
Hasime Ukaj

Oh Alban mbreti i muzikes ja ke vë piken!!! Per fat te keq kjo eshte shoqeria jonë me mir sun e kish pershkru askush!

Vor 3 Monate
Dita Karahoda
Dita Karahoda

Bravo per ty o Alban Skenderaj suksese per kengen

Vor 2 Monate
marjeta Palaj
marjeta Palaj

Artist i vertet Me ato shkrime qe vetem poetet e medhej si Fishta apo ndoj tjeter Je i madh e zoti te dhente jete te gjate e krijimtari te gjate qe do ishte the best for You biut and For Us qe te degjojme me andje sikur kengen Shkodrane Brravo

Vor 3 Monate
Altin Uku
Altin Uku

te kendofte zemra dhe mire se u ktheve ne kenget per shpirtin. na kishe munguar Alban me kenget e tua te verteta.

Vor Monat
Luljeta Ademi
Luljeta Ademi

I vetëm i gjithanshëm, artist. Të lumtë!

Vor 3 Monate
Alma Bushi
Alma Bushi

Alban Skënderaj! Ty të ka bekuar Zoti në atë që ti je dhe që di të bësh më mirë. Mendoj se fjalët për ty janë gjithëmon të tepërta. Vetëm një dëshirë nuk na plotësove… Atë baskëpunimin me Flor Mumajesin🙏🙏🙏, mendoj se e meritojmë😂😂😜😜!!! Suksese Artist

Vor 3 Monate
Stelina Musta
Stelina Musta

Në çdo notë jeni mahites 🎤 Muzika juaj është aq shpirtërore sa nuk ka ditë të jetës time pa muzikën tuaj 🥰 Uroj që shpirti juaj prej artisti të vërtetë të përjetojë të njëjtën dashuri dhe emocion që ne na përcjell 😊 Faleminderit që je ti ALBAN SKENDERAJ 🎤🥰 Sei il migliore 👑

Vor 3 Monate
Piano Shqip
Piano Shqip

👏

Vor 3 Monate
Sonnen Licht
Sonnen Licht

Wow, sa texte të burkura ke 🙏🏻💚

Vor 3 Monate
DanielGaming
DanielGaming

👏 Alban si gjithmon me i miri dhe unik ne stilin tend !

Vor 3 Monate
ledia mezini
ledia mezini

Mbreti i muzikes shqiptare 💪

Vor 3 Monate
Anai
Anai

Zor se mund te jemi ndryshe!🫣🤷‍♀️ Suksese Alban!

Vor 3 Monate
Sokol Bilbili
Sokol Bilbili

Plot plot mbeter pa kuror Alban suksese ne çdo keng ve pikat mbi me textet dhe interpretimin ❤

Vor 5 Tage
Alma Prenga
Alma Prenga

Se jemi “mbretër pa kurorë”😊🌹🙏🙏

Vor 3 Monate
jonida fejzaj mullaj
jonida fejzaj mullaj

Super kenge 🥰 dhe nje e vertet e hidhur 😔

Vor 3 Monate
Migena Bicaku
Migena Bicaku

Albani 💜 Je artisti i zemres ❤

Vor 3 Monate
I D V
I D V

Te lumte goja Alban 👏👏👏❤️

Vor 3 Monate
Rezarta Isufllari
Rezarta Isufllari

Prandaj ma prek shpirtin gjithmone ti, se i kendon te vertetes. Te lumte zemra, dora dhe goja.

Vor 3 Monate
Besi76
Besi76

Ky artist se jo Kongëtarë e ka treguar se si ne shitemi te njëri tjetri,dojm veqë ma i mirë dhe ma i qmueshem se sa Vllau ,Kojshija, Fshati ,etjetj.Respekt Alban Skenderaj je nje Kongëtar Artististik i qmuar me vargjet e tua të tërqethese.

Vor 3 Monate
Meri Mlleza
Meri Mlleza

Keng kaq e vërtetë e bukur si cdo here Albani na rrëmben zemren me këngën e tij kaq origjinal 🥰🥰

Vor 3 Monate
Jane K
Jane K

Special songs will always be remembered.

Vor 3 Monate
Endra
Endra

Këngët speciale do të kujtohen gjithmonë***

Vor 3 Monate
Tilly G
Tilly G

Kjo kenge eshte symbol e thenjes: "E vërteta e hidhur është më e mirë se gënjeshtra ëmbël…" Shpresoj kto vargje te sherbejn, si mesim e se te kaluares, te tashmes dhe te ardhmes…Alban Skenderaj, you never cease to amaze me!! 💚

Vor 3 Monate
Lavdim Kapri
Lavdim Kapri

Me muzikat e tua ndjehemi full in soul. Mos ndalo kurr♥️

Vor 3 Monate
Erion Limak
Erion Limak

Zoti te ruajt! Thjesht e bukur!

Vor 3 Monate
Juni :/
Juni :/

E ke qëndis mrekullisht realitetin e shoqërisë sonë 👌👏

Vor 3 Monate
Jolida Hoxhaj
Jolida Hoxhaj

Goditja tjeter e Albanit ....cdo gje i ke nhe Realität. bravo Alban me cdo keng shkelqen👏👏👏👏

Vor 3 Monate
Blue Sea
Blue Sea

Alban je unique 👏🏻👏🏻👏🏻ke bere nje pershkrim te sakte te shoqerise shqiptare 😢

Vor 3 Monate
Jana Gega
Jana Gega

Ky eshte artist i vertete💫

Vor 2 Monate
Βσνσβσβ Βσνσβσββχνσνσβ
Βσνσβσβ Βσνσβσββχνσνσβ

Bravoooooo je i parritshëm.nje e vertet e idhurr per jetesën qe po jetojmë fial te lidhura me njera tj te përkryera👏👏👏

Vor Monat
Cindy
Cindy

Nuk ka fjale pas kesaj kenge!!! Ti je “Mbret me Kurore” Alban!

Vor 3 Monate
Dave Lleshi
Dave Lleshi

tekst me fjale te medha sic je dhe vet, te admiroj per kulturen qe ke

Vor 22 Tage
MIRA AXHAMI
MIRA AXHAMI

👏👏👏👏👏👏👏👏me mir nuk mund ta shpjegosh Complimenti ,,nuk te njihja dhe po mi vika keq , Nga ky moment ju degjoj cdo dit me kenaqesi🙏❤️

Vor Monat
Tea Begaj
Tea Begaj

Kenaqesi te degjosh kenge qe ka tekst.muzike dhe nje ze kaq te bukur .Suksese Alban Skenderaj.

Vor 3 Monate
Edlira Hyka
Edlira Hyka

Fatmiresisht modele si ty Alban dhe puna jote me keto mesazhe ndergjegjesuese dhe force dhenese, na ndihmon te gjithe neve te besojme ne me te mira dhe permiresohemi perbrenda.

Vor 3 Monate
MARSELA TOZO
MARSELA TOZO

Je mbrekullija ne muziken shqiptare🤗❤️

Vor 3 Monate
Piano Shqip
Piano Shqip

👏

Vor 3 Monate
Anita Mara
Anita Mara

Wow super kenge si gjithmone! Je i mrekullueshem!

Vor 3 Monate
Agim Hoxholli
Agim Hoxholli

Perla shpirti si perhere ben ky artist bravo me zemer vazhdo keshtu se je i paperseritshem te uroj shendet familjarisht te perqafoj idhull respekte

Vor 3 Monate
Bekim Thaci
Bekim Thaci

Shume aktuale Respekt Alban Tekst , muzike interpretim fantastik

Vor 3 Monate
Ersa Ersa
Ersa Ersa

O zot ca muzike sa krenar qe te kemi❤❤

Vor 3 Monate
Jorlanda Kodra
Jorlanda Kodra

you pleased us with this music, a real hit 🤗🤗

Vor 10 Tage
Irena
Irena

Bravo 👏 gjithmone të habit me tematikat ❤

Vor 3 Monate
Kejsa Qurdukaj
Kejsa Qurdukaj

Eh Alban Alban! Sdo te kete me kurre te dyte si ty ❤

Vor 3 Monate
Ariola Hasani
Ariola Hasani

🥹 Nuk ngopesh dot me këtë zë, tekst dhe melodi! 👏🏻

Vor 3 Monate
Valmira Daci
Valmira Daci

Je talent I lindur Zoti te bekoft

Vor 3 Monate
Just Meri
Just Meri

Wow super këngë si gjithmon 🤩 Albani nuk di te zhgenjejë😍 2 kenge per 3 dite🤌😯

Vor 3 Monate
Piano Shqip
Piano Shqip

💣

Vor 3 Monate
Nota Poezie
Nota Poezie

Një tekst i bukur dhe domethënës. Bravo

Vor 3 Monate
Dashe Hysa
Dashe Hysa

I vetmi qe po ben art duke sjelle te verteten e hidhur te vendit tone...👏👏👏

Vor 3 Monate
Mimoza Laci
Mimoza Laci

BRAVO Alban per zerin, muziken po ne veçanti per tekstin .Realitet, trishtim per kete rini kaq fallco...

Vor 2 Monate
Valbona Lepi
Valbona Lepi

Nje tekst i goditur rende Muzika nga ty gjithmone nuk te zhgenjen

Vor 3 Monate
Kristina Gjika
Kristina Gjika

Kjo eshte nje keng shum e bukur te pergezoj Alban

Vor 3 Monate
Saranda Saranda
Saranda Saranda

Bravo Alban . 👏 👏 Fjalet me te bukura . Te lumte . Vazhdo keshtu

Vor 2 Monate
Mery
Mery

Bravo Alban nje artist i vertet me muziken tende mund te garish te ndergjegjesosh shume njeres te ngrihen per te Kerouac te drejtat e tyre boll ne mjerim me kta njeres qe na qeverisin pa shpres per shqiperin

Vor 3 Monate
Alta Mhilli
Alta Mhilli

Dallon nga te gjith Alban ,ne CDo kenge tekst 🌟🌟🌟🌟🌟

Vor 3 Monate
Manushaqe Vushmanaj
Manushaqe Vushmanaj

Si nuk e gabove kurre asnje varg.Alban Skenderaj 🔝🔝🔝

Vor 3 Monate

Nächster

ALBAN SKENDERAJ - FESTOJ (Official Video)

3:00

ALBAN SKENDERAJ - FESTOJ (Official Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 2 100 000

Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

4:37

Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 285 000

Germany vs. Belgium Highlights | FOX Soccer

8:16

Melanie Martinez - DEATH (Official Music Video)

5:02

Melanie Martinez - DEATH (Official Music Video)

melanie martinez

Aufrufe 7 154 998

Arilena Ara - Dashuria Ime

2:55

Arilena Ara - Dashuria Ime

Arilena Ara

Aufrufe 3 900 000

Capital T X Alban Skenderaj - Nje Nate

2:50

Capital T X Alban Skenderaj - Nje Nate

Capital T

Aufrufe 12 000 000

Alban Skenderaj - Spektatore (Official Video HD)

2:41

Alban Skenderaj - Spektatore (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 7 400 000

Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

2:59

Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 7 800 000

Alban Skenderaj - Isabel (Official Video 4K)

2:53

Alban Skenderaj - Isabel (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 5 000 000

SAMANTA - ALO

2:59

SAMANTA - ALO

Samanta

Aufrufe 5 200 000

Alban Skenderaj ft. Lyrical Son - Ndalma (Official Video 4K)

3:16

YLL LIMANI - MALET (Official Music Video)

3:25

YLL LIMANI - MALET (Official Music Video)

Yll Limani

Aufrufe 13 000 000

Finn and Stormtroopers The Last Jedi deleted scene

0:52

Ex ruft an💀🤣 | Lewinray #shorts

0:46

Wenn nachts der Dachdecker kommt

0:58

Wenn nachts der Dachdecker kommt

Hazel & Thomas

Aufrufe 380 711

Ben Bu Cihana Sığmazam 24. Bölüm @atvturkiye

2:31:26

Ben Bu Cihana Sığmazam 24. Bölüm @atvturkiye

Ben Bu Cihana Sığmazam

Aufrufe 1 467 948

Aile 4. Bölüm

2:10:24

Aile 4. Bölüm

Aile Dizisi

Aufrufe 1 320 451

Sind 1.70m zu klein?

0:33

Sind 1.70m zu klein?

Maelo Shorts

Aufrufe 323 566