Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

 • Am Vor 3 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Produced by Lorenc Aliaj & Alban Skenderaj
  Music & Lyrics: Alban Skenderaj
  Video by Imagine Films

  Listen to the song on
  acromaxmedia.lnk.to/Lea

  www.Instagram.com/albanskenderaj

  Lea kërcen, si të mos kishte asnjë problem
  Lea këndon se asnjë lot për atë s‘ia vlen
  dhe asnjëherë nuk e pranon të ndihet në faj
  Lea qesh dhe kur duhet të qajë
  se Lea e jeton si do jetën e saj

  Mos i fol mos e pyet,
  lëre sonte në qejfin e vet
  për një djalë vagabond
  Lea ngeli në vitin e tretë

  Kjo ëndërr pa shpresë
  arriti nga bota ta ndajë
  tani askush se mbështet
  madje as prindërit e saj

  Por Lea kërcen, si të mos kishte asnjë problem
  Lea këndon se asnjë lot për atë s‘ia vlen
  dhe asnjëherë nuk e pranon të ndihet në faj
  Lea qesh dhe kur duhet te qajë
  se Lea e jeton si do jetën e saj

  Ajo nuk do më që të shtiret si një tjetër
  tani është kthyer që të jetë Lea e vjetër
  tani është Lea “e zjarrta“
  tani nuk ka në duar më prangat e arta

  Nuk ka rëndësi dhe nëse i flasin pas shpine
  nuk ka rëndësi nëse përmendin plot dështime
  Më në fund është vetvetja dhe do jetojë vetëm me rregullat e veta
  dhe Lea nuk flet, se ka dinjitet
  nuk bie ajo, se jetën e do

  Lea kërcen, si të mos kishte asnjë problem
  Lea këndon se asnjë lot për atë s‘ia vlen
  dhe asnjëherë nuk e pranon të ndihet në faj
  Lea qesh dhe kur duhet te qajë
  se Lea e jeton si do jetën e saj

Zaja Official
Zaja Official

I love it! Thanks for translating it to English, I love the Albanian language! Love from Norway!!!

Vor 3 years
Majlinda Cobo
Majlinda Cobo

@Christian Kongjini llaa"

Vor year
Fatime Bllaca
Fatime Bllaca

+TOP FOOOTBALL CK bb

Vor 3 years
Denisa Deni
Denisa Deni

Thank you ❤❤

Vor 3 years
Christian Kongjini
Christian Kongjini

Zaja Official ❤

Vor 3 years
Knight dude
Knight dude

Shume kenge e bukur me mesazh qe fuqizon vajzat. Duajeni veten dhe jini vetvetja. Alban Skenderaj eshte nje gur i cmuar ne muziken dhe vlerat shqiptare.

Vor 3 years
dea😊
dea😊

Nuk eshte vetem frymezim per vajzat eshte frymezim per te gjithe njerezit

Vor 2 Monate
BTSs Cup Of Tea
BTSs Cup Of Tea

@cloudie I mean....my accounts are abt JoJo's and BTS...so

Vor year
BTSs Cup Of Tea
BTSs Cup Of Tea

@cloudie not to be that person, po so mund te kesh vetem snap 😐

Vor year
BTSs Cup Of Tea
BTSs Cup Of Tea

@cloudie jo, but I do have Twitter, insta and tiktok

Vor year
Aurelian Stanica
Aurelian Stanica

What a beautiful song... what a beautiful language...love from Romania, your brothers!

Vor 3 years
Hana Hanna
Hana Hanna

@Random Person no is albanian language

Vor year
Jon Kokona l Wine & Travel
Jon Kokona l Wine & Travel

@Random Person French 'Merci', Romanian 'Mersi' :))

Vor year
Random Person
Random Person

@Jon Kokona l Wine & Travel bruh thats french 😭

Vor year
Jon Kokona l Wine & Travel
Jon Kokona l Wine & Travel

Mersi

Vor year
Gurgenidze Giorgi
Gurgenidze Giorgi

Hallo from georgia. I think Albanian songs are one of the best songs in the world 🌍🖤❤️

Vor 3 years
Sindi Cocka
Sindi Cocka

You are from England

Vor 11 Monate
Robert Protoduari
Robert Protoduari

Respect brother. ❤️

Vor year
giselda plaku
giselda plaku

Thanks all the best there

Vor year
avatar angel
avatar angel

Hiii giorgi

Vor year
avatar angel
avatar angel

Omg thankss respect from Rita😊

Vor 2 years
MyBibiii
MyBibiii

love this song and love the lyrics on the screen! Greetings from Slovakia

Vor 3 years
Artiola Saiti B B
Artiola Saiti B B

MyBib

Vor 2 years
Shane Yeh
Shane Yeh

Lovely song, my wife is Albanian an she listens to this song often so I’m fond of it too 🥰🥰

Vor 10 Monate
Sonofnyx
Sonofnyx

Kenge fantastike! Beautiful song with a wonderful message. This is what Albanians need! 👍🧡

Vor 3 years
Just. Me
Just. Me

@Sonofnyx I hope they do 😊

Vor 3 years
Sonofnyx
Sonofnyx

Just. Me The youth are the future. Currently, Kosovo has the youngest population, and Albania close to. The Albanians will become more liberal as they are drastically changing from the conservatism of their parents, and seeing as both Albania and Kosovo are developing countries (Albania is close to EU-membership), and we need more musicians to inspire children to be themselves, come out, make music, engage in politics and charity, stuff like that. I’m Albanian myself, and I’m proud of this song.

Vor 3 years
Just. Me
Just. Me

Believe me it isn't. Me personally I love the song but people here are so close-minded and judging that they can't understand the point of this amazing song.

Vor 3 years
Elidona Qordja
Elidona Qordja

Nje nder kenget me te bukura origjinale dhe plot kuptim qe kam ndegjuar. Musika. ..zeri.... video ... kryeveper.... kjo kenge te hyn brenda ne zemer ...eshte ilaç per momentet e veshtira. ...rreze dielli per momentet e bukura. Komplimente. Kjo kenge meriton te behet internazionale dhe te perkthehet ne me shume gjuhe.

Vor 3 years
Sindi Cocka
Sindi Cocka

Po ke shume te drejte

Vor 11 Monate
Mateo Sh.
Mateo Sh.

[Teksti i këngës "Lea"] [Refren] Lea kercen: si te mos kishte asnje problem Lea kendon: se asnje lot per ate s‘ia vlen Dhe asnjehere nuk e pranon te ndihet ne faj Lea qesh dhe kur duhet te qaj Se Lea e jeton si do jeten e saj [Pjesa 1] Mos i fol mos e pyet, lere sonte ne qejfin e vete Per nje djale vagabond, Lea ngeli ne vitin e trete Kjo enderr pa shprese, arriti nga bota ta ndaj Tani askush se mbeshtet madje as prinderit e saj [Refren] Por Lea kercen: si te mos kishte asnje problem Lea kendon: se asnje lot per ate s‘ia vlen Dhe asnjehere nuk e pranon te ndihet ne faj Lea qesh dhe kur duhet te qaj Se Lea e jeton si do jeten e saj [Pjesa 2] Ajo nuk do me qe te shtiret si nje tjeter Tani eshte kthyer qe te jete Lea e vjeter (Ehi) Tani eshte Lea “E Zjarrta“ Tani nuk ka ne duar më prangat e arta (Ehi) Nuk ka rendesi dhe nese i flasin pas shpine Nuk ka rendesi nese permendin plot deshtime Me ne fund eshte vet-vetja dhe do jetoj vetem me rregullat e veta [Ura] Dhe Lea nuk flet (Uo-oh), se ka dinjitet (Uo-oh) Nuk bie ajo (Uoh-oh) , se jeten e do [Refren] Lea kercen: si te mos kishte asnje problem Lea kendon: se asnje lot per ate s‘ia vlen Dhe asnjehere nuk e pranon te ndihet ne faj Lea qesh dhe kur duhet te qaj Se Lea e jeton si do jeten e saj

Vor 3 years
Lus0rius
Lus0rius

I like the melody, i like the lyrics, i like the video... love from Switzerland !

Vor 3 years
Edi Plaka
Edi Plaka

Kenget me te bukura i ben vetem albani dhe me plot kuptime.

Vor year
Fjorda Kaja
Fjorda Kaja

mplmpk

Vor 4 Monate
Vjolca Pacuku
Vjolca Pacuku

@Lavdie Naze 0 jçk çb k k

Vor 10 Monate
Lavdie Naze
Lavdie Naze

B

Vor year
Lavdie Naze
Lavdie Naze

B

Vor year
Orjada Kënuti
Orjada Kënuti

Mesazhi më i vyer në jetë : MËSONI TË DUANI VETEN! ♥️

Vor 3 years
anxhela ago
anxhela ago

@Bubes 2 PERMET Si mund te gjykosh per dicka qe ta dal natyra ? Neni 1 i kartes themelore , universale , kombetare , i kombeve te badhkuara thit se njerrezit lindin te barabarte .Dhe kenga ska lidhje per homkseks .

Vor year
venusasagirl
venusasagirl

@Bubes 2 PERMET un do beja cdo gje t kisha nj shoqe si Lea. Nuk do m interesonte se ajo ishte lesbige apo jo se fundja njeri esht edhe ajo

Vor 3 years
Bubes 2 PERMET
Bubes 2 PERMET

+Orjada Kenuti Ne "vendin"ton shum si Lea perjetojne shum caste te zeza .Do e pranoje ti Lean si shoqen tende?

Vor 3 years
Orjada Kënuti
Orjada Kënuti

Mendoj se eshte teper motivues mesazhi qe percillet permes Leas a kujtdo tjeter ne vend te Leas.

Vor 3 years
Bubes 2 PERMET
Bubes 2 PERMET

mendon se eshte motivuese Lea?

Vor 3 years
Melanie Kh
Melanie Kh

greetings from Armenia

Vor 3 years
isi Isi
isi Isi

Ti i mbledh copzat e zemrave neper bot e thur me to melodi ... futesh thell ne shpirtin ton sa jetet tona i kendon kaq bukur vetem ti Cdo kng qe ben eshte nje perl qe cdokush prej nesh e gjen nje copez jet te tij 🤗 Urime per suksesin e radhes 👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 3 years
AL
AL

This song can make people feel GREAT 😍😍❤❤❤🤗

Vor 3 years
Sung Shi
Sung Shi

@nnninaaa agreed

Vor 3 years
nnninaaa
nnninaaa

Dijonis Biba After seeing your face they will

Vor 3 years
Rita Bos
Rita Bos

Beautiful song. Tearing up just listening and watching video. Hits home.

Vor 3 years
Marios Mp95
Marios Mp95

I love it ❤❤ From Greece

Vor 3 years
Boi 8BP
Boi 8BP

Gjithmon e kam thënë, e them dhe do e them ; "Ky njeri". Ky njeri është i papërsëritshëm. Faleminderit që ekziston A.S❤ (Thjesht nje adhurues i joti)✌

Vor 3 years
Boi 8BP
Boi 8BP

@Albania Alb ??

Vor 3 years
Albania Alb
Albania Alb

O'Boi

Vor 3 years
Mimi T
Mimi T

The best pop Albanian singer! Love it!

Vor 3 years
taulant hajro
taulant hajro

Je I vetmi kengetar qe duhet Vertet te jemi KRENAR🙌

Vor 3 years
Inna D
Inna D

Most inspiring song i've ever ever heard😍😍👏❤

Vor 3 years
Rgers Haxhimali
Rgers Haxhimali

Goui

Vor year
A A
A A

Albanian Language the best 💖

Vor 3 years
Anxhela Nasto
Anxhela Nasto

Wonderful,gorgeous, fantastic, everything great as always,like all your songs my lovely singer,the only one that have this voice and soul, you are special so to sum up it's BREATHTAKING❤❤❤. And I always say: "LUCKY TO LIVE IN YOUR PERIOD ALBAN👑❤😘🌎🔥💞

Vor 3 years
PearlieRuse
PearlieRuse

I am so in love with this song. Coming from zürich and dont speak albanian. But i feel the song so much 💕💕

Vor 3 years
Ge. Na
Ge. Na

Me ne fund eshte vet vetja edhe do jetoj ne regullat e veta 😍👌🌍

Vor 3 years
Ge. Na
Ge. Na

@no name sdo shume qe te kuptohet...uroj qe te gjeni vete veten ne kete keng 🔊🔊🔊🔊

Vor 3 years
Gentian Plepi
Gentian Plepi

Jetoni jeten vajza...shijojeni ne thjeshtesi skeni pse beheni as skllave as femra me zemer te ngurt.Jetoni te lira ne shpirt

Vor 3 years
Daniela Di Dio
Daniela Di Dio

Alban per mua ,me kete kenge ,ti je numer 1 ,respekt per kete djale dhe artist.

Vor 3 years
lav
lav

SEND THIS TO EUROVISION NEXT YEAR ❤❤❤❤

Vor year
K-pop is my life
K-pop is my life

Ami

Vor 4 Monate
Anime Boy
Anime Boy

GREETINGS FROM USA 🇺🇸🏳️‍🌈❤️

Vor 3 years
Altina Dodaj
Altina Dodaj

je i mrekullueshem ,ALBAN!!♥

Vor 3 years
Nela Cela
Nela Cela

...se Lea eshte dhe gabimet e saj !!! Alban, me fjalet qe zgjedh e tekstet e tua, na kujton gjithmone se ne fund te fundit jeten duhet ta pranojme siç na vjen.😍

Vor 3 years
Safije Baxhaku
Safije Baxhaku

Bravo nje kengetar shqiptar i mrekullurshem👍

Vor 3 Monate
Hllen __
Hllen __

This song is so beautiful! amazing music and powerful lyrics , I can’t stop hearing it 💜 greetings from Greece! ❤️❤️❤️

Vor 3 years
E V
E V

Shume kenge e mire dhe me mesazh sensibilizues pozitiv, flm Alban! Urime!

Vor 3 years
Klejsa Meta
Klejsa Meta

Artisti qe me ben te ndihem e qete ne vetvete dhe e relaksuar kur degjoj kenget e tua.Vazhdo gjithmone na bej te ndiehmi mire Alban☆.

Vor 3 years
Ariela Petani
Ariela Petani

That was fantastic! I loved it already 😍

Vor 3 years
Latino vibes
Latino vibes

I haven't heard a song like that till today. This topic is awsome. Congrat Alban 💙

Vor 3 years
borana Tocila
borana Tocila

Me ty : dje Me ty : sot Me ty : neser Me ty :100 vjet Me ty : kurdoher Me ty : 1000 jetë Me ty @alban jam perjete 😍❤👌👌

Vor 3 years
Val Vegas
Val Vegas

Amazing Artist ❤

Vor 3 years
Rexhina Qefa
Rexhina Qefa

Me ne fund nje keng qe flet per jeten qe njeri jeton me rregullat e veta.....Bravo Alban Skenderaj Respekt 👍👍👍😍😍

Vor 3 years
Vildon Albania
Vildon Albania

Mjafton te degjosh kete keng dhe I harron problemet e tua. Anti stress and makes me happy No meters happening in life keep smiling and love you family and friends

Vor 3 years
Byron.Loris.Harold
Byron.Loris.Harold

Bravo Alban shum e bukuuuuuuur kjo keng, asnj vajz (djal) nuk duhet ta lejo vuajtet ta mund per dicka qe nuk ja vlen, duhet tja rinis si Lea duke i buzeqeshur jeeeeeetes💖😍😍😊😊

Vor 3 years
Kle Zaka
Kle Zaka

Klevisa zaka

Vor 3 years
Marieta Idrizi
Marieta Idrizi

.....mezazh ,"duajeni veten,se do kaloni pjesen me te madhe te jetes"❤

Vor 3 years
User 10
User 10

Çdo vajë në qdo refren e gjen veten tek Lea , një kengë që te jep aq shumë motiv, Alban Skenderaj is the best of bests!!!!!❤️❤️ I’m proud he’s ALBANIAN 💗

Vor 3 years
Perjana Ibrahimi
Perjana Ibrahimi

Te gjitha femrat duhet ta kene pak "Lea" ne karakterin e tyre. Shume mesazh i bukur per femrat i dhene nga nje mashkull si Albani. Super kenge,sic vetem Alban Skenderaj mund te godase me tekstet e tij shume aktuale dhe sociale

Vor 3 years
NoCheapThrill
NoCheapThrill

A beautiful song!

Vor 3 years
Ann Angie
Ann Angie

Je nje perle Alban. Jemi te bekuar me ty❤️

Vor 3 years
Artjola art
Artjola art

super kenge ....dhe ata qe flasin le te vazhdojne .. Alban ti di gjithmon te sjellesh dicka qe ja vlen ta shohesh e degjosh 😙

Vor 3 years
Ariela Petani
Ariela Petani

Oh my God this is so fucking relatable to every girl out there! Congratulations Alban for your masterpiece!

Vor 3 years
Mimi Mimo
Mimi Mimo

O alban je yll, ne kenget e tua gjithmone ka mesazhe domethense❤❤

Vor 3 years
bruna mile
bruna mile

Do desha më shumë volum zëri sa herë e dëgjoj këtë këng, të këndoj, të kërcej ,të qaj, për Lean që kam brënda vetes.....Dhe çdo femër me historin e Leas dhe timen bëhet pa dëshirën e saj një burrë por jo lezbike . Shumë femra të viteve 70_80 janë një Lea. Faleminderit Alban. Je i mrekullueshëm

Vor 3 years
Rinor krasniqi
Rinor krasniqi

Kange perfekte sdi spom besohet qe nje Artist shqiptar ka bo ksi projekti kaq madheshtor Pergzimet ma te mdhaja Alban hallall tkoft 😍📸❤️

Vor 3 years
Engjellusha BTS
Engjellusha BTS

Alban, te faleminderoj pafundesisht per ket keng te mrekullueshem. Po te kisha qene si Lea sa e lumtur do isha. Nje mesazh per te gjithat vajzat qe mendojn qe kan bere gabime "t'mdhaja" vetem behuni si Lea dhe jeta ka ma shum kuptim. Dashuria edhe vetbesimi jan te gjithat ne jete

Vor 3 years
Lea
Lea

Armyyy

Vor 2 years
Moonchild S
Moonchild S

Army here😍💜

Vor 3 years
Vesa Zeqiri
Vesa Zeqiri

Army here !! 💜💜

Vor 3 years
Engjellusha BTS
Engjellusha BTS

@Ella Blue ofc 💜

Vor 3 years
Ella Blue
Ella Blue

army???

Vor 3 years
Sonila Bytyci
Sonila Bytyci

Great song Alban .❤ Lea qesh dhe kur duhet te qaj ❤

Vor 3 years
Ellie Zdr
Ellie Zdr

E bukura e artit eshte qe gjithkush e percepton si e ndjen. Edhe videoja apo teksti i kesaj kenge eshte subjektiv per cdokend. Masterpiece per mendimin tim!

Vor 3 years
EVA EVA
EVA EVA

Alban skenderj eshte i vetem kengtar qe me pelqen kendone shume bukur 😍

Vor 3 years
Giulia giuliana
Giulia giuliana

Disa persona bëhen talent me kalimin e kohës por ti nuk ke nevojë të bëhesh se ke lindur talent ...Me vjen keq qe karjer bein selikoni dhe disa që se meritoin kmp sh bukur 😍😍

Vor 3 years
Shpetim Murati
Shpetim Murati

Shum e bukur kenga jeten duhet ta jetosh per veti dhe jo per te tjetret

Vor 3 years
Daklea Tase
Daklea Tase

Nje mesazh shume domethenes!!!! Bravo Alban per mesazhet qe percjell...si gjithmone je me i miri!!!

Vor 3 years
Mirjeta Rakipi
Mirjeta Rakipi

Me pelqen ai casti Kur Lea I merr te dyja akulloret dhe njeren ia jep mirjamit❤️ tjetren e ha per vete super kenge

Vor 3 years
Alberita Berisha
Alberita Berisha

Kjo Këngë Më bëri Te Fortë🥺❤️

Vor 4 Monate
Ak Khan
Ak Khan

super kenge te pergezoj alban per kete keng je me mi miri 👏

Vor 3 years
jueda rronci
jueda rronci

me ka pelqyr qe ne fillim dhe me pelqen gjithmone shkelqen 🌟👍👌❤

Vor 3 years
Ana Marini
Ana Marini

Super teks dhe muzike, Nje kenge motivuese qe i mugonte jo vetem brezit po gjithe shoqerise tone. Bravo Alban!

Vor 3 years
Kristina Gjergji
Kristina Gjergji

Këngë për çdo vajzë që ndihet dhe është një "Lea" brenda saj. Uroj t'mos ia shuani vetës buzëqeshjen duke u mbytur me një pikë ujë por t'ia dilni mbanë gjithmonë sepse çdo femër, vajzë, grua e nënë mundet!

Vor 3 years
nertila doko
nertila doko

W

Vor year
Christopher Reese
Christopher Reese

I'm po2

Vor year
Blerta Fejzo
Blerta Fejzo

Bbb

Vor year
Blerta Fejzo
Blerta Fejzo

Bbb

Vor year
Blerta Fejzo
Blerta Fejzo

Bbb

Vor year
Christina Clancy
Christina Clancy

I love the message of the song. Eshte shume bukur 😍

Vor 3 years
Christiana Markou
Christiana Markou

Love yourself❤ that is the whole point !!

Vor 3 years
kateRina_ Bg._.22
kateRina_ Bg._.22

Nj tjetr keng e Albanit e shkelqyer plot kuptim dhe mbi t gjitha e rremben zemren e nj personi q heren e par q e degjon Si t gjitha kenget e tjera super

Vor 3 years
Al Ko
Al Ko

Zeri jot eshte qetesim per shpirtin ❤️

Vor 2 years
nutella butrint
nutella butrint

I vetmi kengetar shqiptare qe eshte kaq original. ...zeri yt te habit .kengetari me I mir I estrades shqiptare Alban miriam

Vor 3 years
jemin sinka
jemin sinka

Z@aida lama

Vor 2 years
B B Music
B B Music

@Dijonis Biba True, shum e kopjume prej Khalid - Eastside sidomos gitara

Vor 3 years
aida lama
aida lama

Eshte kengetar superrr

Vor 3 years
aida lama
aida lama

Vertet

Vor 3 years
Arsi Arsila
Arsi Arsila

Jam fansja jote numer 1 Te dua shum ALBAN SKENDERAJ Per the gjith kenget e tua je nje shembull per te gjith shqiptaret 👍👍👍👍✌✌✌

Vor 3 years
Devi Merkohasanaj
Devi Merkohasanaj

Kenga super e bukur. Komplimente! Prek nje nga problemet e shoqerise tone. Gjithashtu duke u nisur nga detajet e kenges dhe titulli i saj *Lea* mendoj se kenga ka patur,nder te tjera,si reference filmin Blue Is the Warmest Colour. Koicidence se aktorja qe luan filmin quhet Lea gjithashtu dhe ka floket ngjyre blu si vajza ne videoklip gjithashtu. Gjithe te mirat edhe sa me shume suksese e hite te tjera :)

Vor 3 years
ValyrianEagle
ValyrianEagle

Lea kercen si te mos kishte asnje problem  Lea kendon se asnje lot per ate s‘ia vlen  Dhe asnjehere nuk e pranon te ndihet ne faj  Lea qesh dhe kur duhet te qaj  Se Lea e jeton si do jeten e saj... "Be like Lea"

Vor 3 years
Me Mel
Me Mel

Shqiperia duhet te jete krenare per artiste si Albani I am amazed 😍

Vor 3 years
krisi krisi
krisi krisi

Alban je I mbrekullueshem ...si gjithmone na habit me kenget qe bennnn 💟💟💝💝💖💖💖

Vor 3 years
Dua Lipa
Dua Lipa

Sa mire do te ishte sikur cdo njeri te ishte si Lea Bravo Lea Je frymezim 💙💚💋💋💛💜💔💕👍👍👍

Vor 3 years
Albert Serjani
Albert Serjani

I love ❤️❤️ ju

Vor year
Daorsa Sopa_Official
Daorsa Sopa_Official

Albani si Albani! Super kenge, super mesazh!

Vor 3 years
Lorenc Ruko
Lorenc Ruko

Këngë fantastikë zëri fantastikë 🔥🔥🔥👏 👏👏

Vor 3 years
Fei Canaj
Fei Canaj

Perfetto ! Bravo , sukses Alban ! Faleminderit per kenget qe ben ,plot kuptim !

Vor 3 years
Dori Xh
Dori Xh

Po ti je yll.ti je imazhi me i mir Shqiptar.ti cdo keng e ke fjal dhe realitet.Alban je dhe do mbetesh i pa arritshme.cdo keng e jotja eshte shume e bukur.te presim ne Amerik.urime dhe sukses dhe kjo keng 😍💋😘❤️🎉

Vor 3 years
Sari Jutt
Sari Jutt

Nje keng super e bukur dhe na jep te gjithve nje mesazh se cdo njeri eshte i lire te bej ate qe do .. bravo alban

Vor 3 years
Marigona Ismajli
Marigona Ismajli

Shum nje mesazh i fort per femrat suksese 😍🔥

Vor 3 years
maroje kralj
maroje kralj

Greetings from croatia to Albanian music 👍

Vor 2 years
Pashaj Edison
Pashaj Edison

Shum interesante &jetike si kenge urime Alban!!!

Vor 3 years
Kosovo is ALBANIA
Kosovo is ALBANIA

Lea, te kuptoje shume mire! Kto gjera duen te kalohen, edhe se duken te pakalueshme

Vor 3 years
Abedin Mehmeti
Abedin Mehmeti

Kosovo is ALBANIA b

Vor 3 years
Greater Vlora, best Albania county
Greater Vlora, best Albania county

Kosovo is ALBANIA 👐🇦🇱😉

Vor 3 years
Youtube Albania
Youtube Albania

Kenge shume domethenese.Bravo Albany skenderaj dhe miram.Ju lumte!Keshtu vazhdoni me keto hits super.❤❤❤

Vor 3 years
Eni Pone 10
Eni Pone 10

Jeta ime Alban. Hermosa song. I see my life in this song.

Vor 3 years
b
b

Super Keng 😊👏👏

Vor 3 years
Fiona
Fiona

I love it ❤️

Vor 3 years
Mentor Lleshaj
Mentor Lleshaj

Je perfeksion, kenget tua mbesin perhere kryeveper 👏🏽

Vor 3 years
Butterfly Butterfly
Butterfly Butterfly

Alban apa fjale kaq real dhe i bukur ky tekst !! Thjeshte faleminderit !!!!👼👼👼👼

Vor 3 years
More kou
More kou

Zeri fantastic,,,videoklipi me i bukur ❤👏👏👏👏👏👏

Vor 3 years
David Delaj
David Delaj

Je i madh Alban 🙏

Vor 3 years
Doni sela
Doni sela

Kryevepër na prek nga pak T gjitha ne femrat T lumt alban❤️❤️

Vor 3 years
Anisa Mane
Anisa Mane

Super o sa kenge prekse..Ky eshte realiteti..Big like..Alban Skenderaj 😍😍😍

Vor 3 years
Aida Sh
Aida Sh

Kenga me fantastike qe egziston!Teksti dhe videoklipi super!😍😍😍

Vor 2 years
Këlly j.F Hopekwins
Këlly j.F Hopekwins

Kur ndegjo muziken tendë besoj se muzika SHQIPTARE ka origjinalet dhe oshte nje gjuh shum e bukur!

Vor 3 years
Pete N
Pete N

Këlly j.F Hopekwins πολυ/ωραιο/μπραβο

Vor 3 years
SA TRO
SA TRO

Zemmmmmraaaaaaa this song is so amazing ❤

Vor 3 years
Dessy V
Dessy V

Kenga ime e preferuar.❤

Vor 2 years

Nächster

Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu (Official Video 4K)

3:25

Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

3:24

Alban Skenderaj - Stoli i Trendafilave (Lyrics Video)

3:14

Alban Skenderaj - Stoli i Trendafilave (Lyrics Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 6 400 000

Spao Ta Rologia

3:13

Spao Ta Rologia

Triantafillos - Topic

Aufrufe 236 000

West Side Family ft. Eranda Libohova - Marinela (Official Video 4K)

3:51

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

3:23

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 14 000 000

Alban Skenderaj - Jolie

3:08

Alban Skenderaj - Jolie

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 5 400 000

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata

4:35

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 17 000 000

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

3:29

Heimlich Zocken | Lewinray #shorts

0:32

Heimlich Zocken | Lewinray #shorts

Lewinray

Aufrufe 342 358