Alban Skenderaj - Kur Fjalet Mungojne (Official Lyric Video HD)

 • Am Vor 10 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic
  subscribers: 420 Tsd.

  Now available on
  Deezer: www.deezer.com/album/13065782
  Spotify: open.spotify.com/album/12VAE6...
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/kur...
  E vetmja Faqe zyrtare ne FACEBOOK:
  Alban Skenderaj: AlbanSkender...
  Shkarkoje ne iTunes: itunes.apple.com/de/artist/al...

Adrian. +4
Adrian.

Te kendoft shpirti Alban ne cdo moment te jetes.🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 years
OLDMaster OLDstyleCLAN +3
OLDMaster OLDstyleCLAN

Falet e tua e ndertojn nje lumturi Alban, ne teks dhe ne cdo kenge.

Vor 6 years
KRISTI🖤 +53
KRISTI🖤

A e degjon njeri me kete keng 2022❤️‍🔥😩

Vor year
Vanesa Harizaj +1
Vanesa Harizaj

👋

Vor 11 Monate
Toni Klintoni
Toni Klintoni

Po

Vor 9 Monate
Durres 15 +1
Durres 15

🤞

Vor 9 Monate
Anna Nikolai +1
Anna Nikolai

Po

Vor 5 Monate
Liridon a +1
Liridon a

Po ne 2023

Vor 2 Monate
Une Jam
Une Jam

Mbrëmë isha një nga fatlumët që morën pjesë në koncertin e Albanit në Zürich. Për mua ishte një përvoj e mrekullueshme dhe e paharrueshme. Falëminderit Alban...

Vor 4 years
Genis Alija +26
Genis Alija

Kengetari me i mire ne shqiperi ALBAN SKENDERAJ. 14 Shtator 2018. Kurr zdo vdesin kenget e tua🙏🙏👑

Vor 5 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

ARTAN SKËNDERAJ KAQ SHUM E BUKUR SA UNE NUK TE DUROJ DOT Kërkoj fjal e nuk gjej dot gjej vetem Helm & LOTE

Vor 4 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

Alban Artistit qe zeri yt me mbetet jehon në vesh Sthem sesa më pëlqen kënga te gjitha keget i Perciell qe ndihem debol

Vor 4 years
Lina Brahimi
Lina Brahimi

Nuk e di si ia del, por sa her e degjoj mishi me rrenqethet, zemra me pulson me shpejt, syte me lotojne dhe ne ta mund te besh nje det. E dashuroj ne cdo note, ne cdo fjale kete kenge. Plot ndjenja dhe embelsi vetem tek Albani kam arritur ta gjej veten. Fjalet ndertojne nje lumturi ama Albani e percjell ne ane te muzikes. Keshtu vazhdo ❤

Vor 6 years
Miranda Dervishaj +63
Miranda Dervishaj

Every time I listen this song I get sooo emocional !! Alban you're the greatest man!

Vor 7 years
C Merkajc
C Merkajc

Miranda Dervishaj ❤️

Vor 6 years
Valon Vranovci +1
Valon Vranovci

it is in albanian langue

Vor 5 years
Bledi Bledi +2
Bledi Bledi

Besoj do ishte me mire ne shqip nese do die sa do pak 🙋‍♂️

Vor 5 years
Amor Osmani
Amor Osmani

Qa bone

Vor 4 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

@C Merkajc Faleminderit per kengen

Vor 4 years
Roel Janushi +5
Roel Janushi

Ti Ulur ne nje stol e vendosur shikon Ti Me dyshimet e tua qe vete i ndihmon. Heshtja lehte te pushton Dhe fjalet e ndjera ste vijne Ndoshta nje krenari te kote Kerkon ti te mbrosh me veshtrim. Pastaj embel me shfaqesh papritur Dhe me gjen te papergatitur Doren ma merr dhe fort ti ma shtrengon Me e forta ndjenje e arritur. Ti nuk gjen dot forcen te me shohesh ne sy Ndihem i vetmuar kur jemi te dy. Ti Bukur e kupton me sdo jete si njehere Ti Rolin tend vazhdon por frika te merr. Heshtja nis te braktis Dhe lotet e ndjere te vijne Zemra trokitjen e nis Tashme i vertet ky trishtim. Pastaj embel me shfaqesh papritur Dhe me gjen te papergatitur Fjalet e tua vone po tingellojne Ato fjale qe dikur i kam pritur. Fjalet e ndertojne nje lumturi Ndihem i vetmuar kur jemi te dy Ti nuk gjen dot forcen tme shohesh ne sy Ndihem i vetmuar kur jemi te dy.

Vor year
Qerim Skenderaj-Shkrimtar +2
Qerim Skenderaj-Shkrimtar

Kjo kenge eshte nje "peng" per te pavendosurit., Ata qe pelqejne te bejne "te fortin" duke ndrydhur ate qe kane me te bukur ne shpirt; ndjenjen e vertete.

Vor 10 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

Alban Skenderaj Juve e dini veten qe je I mrekullushem per Deri sa une nuk jam në grad të shkruaj per TY

Vor 4 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

Nje peng i dhimshem Hyn fjala fajtor pa faj Nga pa mudesija pa Fund

Vor 4 years
albado1 +44
albado1

Adhuroj cdo keng...duket sikur secila prej tyre trasmeton dicka personale, te jetuar. Eshte kollaj te identifikohesh ne cdo fraze, deshir, melodi, romance :"(

Vor 10 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

Komplet perzonale

Vor 4 years
Eligerta sadja +1
Eligerta sadja

Alban faleminderit që na sjell jeten ne nje tekst kenge ♥️

Vor 3 years
Florjan Hoxhaj
Florjan Hoxhaj

Kenga me e ndiere e Albanit😊

Vor 10 Tage
X..💘💔
X..💘💔

...fjalët mungojn 😶‍🌫️ ```ëmbël të shfaqem papritur dhe të gjej të pa përgatitur , Dorën ta mar e fort ta shtrëngoj e ndjej një të arritur 🤫 👣 E sot si ëndërr e mbetur 🔐👀

Vor 4 Monate
Ana Ana +1
Ana Ana

Kjo kenge eshte e pavdekshme ❤️ bravo albani

Vor 3 years
lord alt +1
lord alt

Degjoj çdo kenge t'ketij djali ka nje ze qe te qeteson dhe te mbush shpirtin plot ...Qofsh i lumtur me shpirtin plot ne jeten tende.Ashtu siç na mbush ne plot ashtu qofte dhe jeta jote..🙏

Vor 3 years
frog Dita &fatmir72 +12
frog Dita &fatmir72

Gjithçka e fortë, vokali, teksti, melodia, kualiteti i zërit, orkestrimi etj, etj. . .

Vor year
Mirjeta Bajraktari +2
Mirjeta Bajraktari

This song never dies♥️

Vor year
Sytë Jeshil +43
Sytë Jeshil

Pastaj ëmbël me shfaaaqesh papritur... Dhe me gjeeen të paaa përgatitur... 😍💜

Vor 8 years
malina lekah +2
malina lekah

Albani eshte zeri i shpirtit te shume njerezeve qe adhurojne

Vor 5 years
Brunilda Rrokaj +2
Brunilda Rrokaj

kur ska fjale,, kur ska sy te shoh,, kur ska zemer te ndieje,, bukur ALBAN,,,

Vor 7 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

Artiste Brunilda rrokaj

Vor 4 years
Eva Ev +5
Eva Ev

e kenduar me shpirt si cdo keng e albanit 😢

Vor 8 years
Miranda Muhametaj
Miranda Muhametaj

Albani,kengetari im i preferuar kur gjithcka eshte e ndjere te ben ti degjosh kenget me radhe. Te adhuroj per kenget plot jete.

Vor 5 years
ledia kasimi
ledia kasimi

Pastaj ëmbël më shfaqesh papritur! Më e forta ndjenjë e arritur! ❤

Vor year
Marinela Plaku
Marinela Plaku

I vetmi kengetar qe kenget i degjon e ridegjon e kur nuk merzites. Bravo per talentin qe ke dhe je unik ne stilin tend.👏👏👏

Vor 2 years
NarçiS Piperi
NarçiS Piperi

Alban Skenderaj je nje kengetar me nje ze te mrekullueshem

Vor 2 years
#Tayna#Cristiano Ronaldo. +4
#Tayna#Cristiano Ronaldo.

Nje kenge shume e bukur qe percjell emocion..😍💙💙

Vor 5 years
g e +1
g e

Kenget me te vjetra te Albanit jane me te mira. Super 👏👏

Vor 8 Monate
Elsa Feimi +242
Elsa Feimi

2018. Mos thoni qe seshte askush. Kjo kenge do jete e pavdekshme!!

Vor 5 years
Aurora I-M +5
Aurora I-M

Elsa Feimi 2019 ;)...

Vor 4 years
Erianna Mucka1 +4
Erianna Mucka1

un se ky esht super kengetar

Vor 3 years
dini +8
dini

2021😂😂

Vor 2 years
Edi Velaj +3
Edi Velaj

Faleminderit!! Ne cdo keng qe ti kendon esht vet jeta..vetem se na 😢😢 ..❤

Vor 6 years
habibi a.t +25
habibi a.t

I can listen to him in every mood

Vor 9 years
Anila Muço Anila
Anila Muço Anila

E mbrekullueshme. .si gjithmon kenget me te mira nga kengetari me i mire !

Vor 5 years
Stefan Gllaci +34
Stefan Gllaci

Viti 2020 dhe per shum vite te tjera me radh do te degjohen keto kenge te pavdekshme 🥰

Vor 3 years
Marsida Ahmeti +6
Marsida Ahmeti

Alban super tekst te uroj vec sukses je kengetari me I mir sot per sot ne shqip te kenges te leht dhe orginale

Vor 7 years
I_am_Esea _Dedej +43
I_am_Esea _Dedej

2020 😍 gjithmon me ty Alban ❤️

Vor 3 years
do na +1
do na

2022 .Artist i vertet dhe i vetem n shqiptari🥰❤

Vor year
sidorela gjikoka +40
sidorela gjikoka

keng qe nk e humbin asnjher vleren ,degjohen ne cdo koh sado vite te kalojn 😍😍😍mrekulli je👏👏👍👍

Vor 6 years
Ndricim Jahaj +2
Ndricim Jahaj

24 janar 2017

Vor 6 years
Fata Kucaj
Fata Kucaj

17 09 2023

Vor 4 Tage
Ana Kolaj +5
Ana Kolaj

Une e adhuroj kete kenge .. eshte e mrekullueshme

Vor 9 years
Jorgji Hunda
Jorgji Hunda

Kjo kèng èshtê Poezia e jetès, e jetês të atyre personave që kanê ditur tê falin Dashuri emocion e lumtiri , e pêr kête ndohemi coinvolti në vargjet magjike tê kësaj kènge ! Kjo kêng tê zgjon NGA gjumi si (rubairat e tè madhit Omar Kajam) Respekt Albanit

Vor 2 years
Braim Bitici
Braim Bitici

Artist i shkëlqyeshem i cili i kendon poezite me te bukura . Bravo

Vor 3 years
nertila Cervanaku
nertila Cervanaku

Alban Skenderaj ...the best singer 🇦🇱🇦🇱

Vor 4 years
Valbona Shamolli +3
Valbona Shamolli

Kenget e tij i ndegjoj per cdo ditë dhe asnjeherë nuk me janë merzitur.. Alban je mrekullia vet..😊

Vor 5 years
Lorena Gerra
Lorena Gerra

8i999

Vor 9 Monate
Edlira Mema
Edlira Mema

Gjej veten të kjo këngë është një mrekulli bravo Alban

Vor 2 years
Raimonda Gjikolaj
Raimonda Gjikolaj

Kjo kenge te percjell kaq shume emocione qe eshte e veshtire te gjesh fjale per te per shkruar, thjesht e mrekullueshme

Vor 2 years
Eva 1 +1
Eva 1

Love this song ❤️....

Vor 3 years
adlesirg imales +1
adlesirg imales

Pastaj embel me shfaqesh papritur e me gjen te pergatitur .......... super vargje super ze super kenge .. bravo alban !

Vor 5 years
Jonida Malaj +1
Jonida Malaj

fejalet e ndertojn nje lumturi !!! shum e bukur 

Vor 9 years
Eri Eri
Eri Eri

Degjoj cdo kenge te Albanit jam rritur me kto kenge🤩🤩

Vor 3 years
Ajet Fejzaj
Ajet Fejzaj

2021 dhe do ye degjohej shume vite me radhe legjenda Alban Skenderaj

Vor 2 years
Enkeleda Hoxha +14
Enkeleda Hoxha

Vazhdoj ta degjoj edhe në 2019 e adhuroj këtë kenge ❤

Vor 4 years
Leonard Zoga +7
Leonard Zoga

Shume bukur Albane kur te degjojme na jepe kenaqsi, nuk e haroje koncertin qe dhe ne Toronto Kanada kam qene me gruan dhe disa shoqe te saja dhe jemi lumturuar.

Vor 7 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

Shum e bukur Artan Ka shum emocjon nuk gjen forc.kendon Artisti Ipa përsëritshëm Attani

Vor 4 years
Lu Pali
Lu Pali

Bellissima çfare zeri Alban. Tekst shume i thelle. 👏👏👏👏👏👏👏👏 numer 1👍👍👍👍👍

Vor 5 years
Njomëza Halili +3
Njomëza Halili

2018 still one of my fav ❤

Vor 5 years
Eglantina Meco +73
Eglantina Meco

ka njeri qe e degjon ne 2020? 😍😍❤

Vor 3 years
qendrim cakaj +4
qendrim cakaj

a ka njeri qe se degjon thuaj 😅😇

Vor 2 years
klaudja muka +2
klaudja muka

Deri ne pafundesi👌

Vor 2 years
Eneida Ani +3
Eneida Ani

2021 🥰❤ nk harohet zeri i mrekullushem i Alban Skenderaj dhe na mungojn keto kenge 🥰🥰

Vor 2 years
Jackie Chan +2
Jackie Chan

2021❤️🥺😁

Vor 2 years
Elona Lecini +1
Elona Lecini

Unë në 2021 dhe gjithmonë vetëm Albanin

Vor 2 years
Arxhes Miho
Arxhes Miho

Super kenge :) Bravo Alban 

Vor 8 years
Teuta Kaceli +13
Teuta Kaceli

Po une po e dogjoje tani 2021 dhe nuk i humbe vlera kjo kenge asnjehere

Vor 2 years
Ilir Hysenaj +3
Ilir Hysenaj

Kenget e tua nuk harrohen kurre I degjojm kurdo sepse jane ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐yll 😍😍

Vor 4 years
ntinos_yt 12 +11
ntinos_yt 12

O Zot cfar zeri qe ka. Mrekulli eshte. Te adhuroj Alban

Vor 7 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

Idashur Alban kengëtar I rrall ti Je Un të digjoj rrall vetem Kur me duket sikur kam Mbledhur forca ta duroj

Vor 4 years
Eleni Pulo
Eleni Pulo

O shkumbim ti je nje kngtar yll y mbrekullushm flori djal super djal kngtar kengt e tua i degjoj me knaqsi gjithmon sa her qe i degjoj kngt e tua i degjoj me knaqsi hallall ta befte y madhi zot y qofshim fale zotit nje mij her bravo suksese te metejshme bravooo

Vor 5 Monate
Elisa Bobo
Elisa Bobo

Je I pa arritshëm Alban you are the best 😍👍👍👍

Vor 5 years
Adriana Driza +1
Adriana Driza

Ndiem i ventmuar kur jemi te dy😍

Vor 4 years
Flori Flori +1
Flori Flori

Na shkateroi zemren me keto keng

Vor 5 years
Nori Sushi Bar
Nori Sushi Bar

nuk do ndaloj ta degjoj as me nji vend ! akoma dhe ne pun

Vor 6 years
Meri Mlleza +1
Meri Mlleza

2022 akoma e degjoj kjo është kryevepër

Vor 11 Monate
klarisa begaj +45
klarisa begaj

te kendofte zemra alban super ze dhe super keng 😂😂😉😉😉😯😃😃

Vor 6 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

Nuk perseritet kurr me Fjalet e kenges pjella e Kesaj ndjenje Harritur Siç e thot dhe kenga vet

Vor 4 years
Lori Deda +2
Lori Deda

I love this song Je fantastik **Alban**

Vor 6 years
Redina Zhobro
Redina Zhobro

Beautiful song

Vor 4 years
Stresi Official
Stresi Official

kjo esht nje e kenge mrekullurshme

Vor 8 years
Joniada Lamani +8
Joniada Lamani

me e forta ndjenj e arritur ...e adhurooj !

Vor 8 years
Anxhelo Ago
Anxhelo Ago

Super keng ...super fjale 😀😀

Vor 5 years
Drilona Pellumbi
Drilona Pellumbi

Je i paharitshem Alban Skenderaj 👏👏

Vor 2 years
Avocado Couple
Avocado Couple

Bravo bravo shume bukur kenga si gjithmon jeni perfekte te kendofte zemra dhe shpirti 👋👋👋👋👋👋🍀🍀🍀🍀🍀🌟🌟🌟🌟⭐⭐⭐⭐🙋🙋🙋🙋

Vor 3 years
Oligers Xhafa
Oligers Xhafa

2020 akoma ngelet nje super hit si te gjitha projektet e tj. ❤️

Vor 3 years
Leonard Mëhalla +2
Leonard Mëhalla

Ti nuk gjen dot forcen te me shohesh ne sy ndihem i vetmuar kur jemi te dy😘😘😘

Vor year
alex korina
alex korina

Super kenge e super ze bravoooooooo Alban🌟🌟🌟🌟🌟

Vor 3 years
valtet mecaj
valtet mecaj

tashme i vertet ky trishtim 🖤

Vor year
M
M

Sig qe kjo kenge do degjohet per shume e shume vite eshte e perkryer.

Vor year
Mos fol kot se flet kot +2
Mos fol kot se flet kot

Gjithmone nje mrekulli kjo kenge ♥️

Vor 3 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

Një jet qe digjoj këngë të ndryshme se më pëlqejnë Po mbi këtë këngëefundit kurfjalët mungojnë dhe ai Stoli eparaefudit.për mua

Vor 3 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

Po ky Emër mbiemër që Rastësisht poe lexon Çar gjuhe është LESH ME TRESH

Vor 3 years
Braim Bitici
Braim Bitici

Keshtu eshte gjerat me vler Jan të pa vdekshme

Vor year
Emanuelaela Emanuela +1
Emanuelaela Emanuela

Kenge qe nuk vdes kurre ! 👏👏

Vor 6 years
Jeme Hajri
Jeme Hajri

Ta bën vdekjen rrug Shpetimi per te shpetuar Nga vet kenga Le te rroj kenga

Vor 4 years
Trooper bricks
Trooper bricks

Me pelqenshum ky kengetar sepse nuk ka vetem nje stil muzike. Dhe zerin ja pershtat cdo lloj melodije. A mund te tregoni nesie do te jap koncert ne Bruxelles Albani. Faleminderit.

Vor 6 years
olsa celmeta +1
olsa celmeta

nje tjeter kenge e suksesshme , bravo kenge shume e bukur

Vor 9 years
Eralda Mileti
Eralda Mileti

Si ka mundesi qe eshte kaq e bukur kjo kenge!!!

Vor 4 years
loreto veruari +1
loreto veruari

Ti nuk gjen dot forcen te me shohesh ne sy 😘😘❤❤

Vor 2 years
TheIlgiustiziere
TheIlgiustiziere

Te lumte goja Complimenti davvero sei grande hai una voce stupendo

Vor year
Tayna +1
Tayna

Bravoo je me i miri🙌

Vor year
Mimoza kalia
Mimoza kalia

super kenge🙏

Vor 2 years
El El
El El

Kenge super!

Vor 6 years
Elona Bako +1
Elona Bako

...pastaj ëmbël me shfaqesh papritur... dhe me gjen të papërgatitur.... 2022.

Vor 10 Monate
Stresi Official +2
Stresi Official

Kjo keng esht thjesht supeeeer

Vor 8 years
Mirela Pashollari
Mirela Pashollari

Super kenge 🥰🥰🥰

Vor year
Edea Gjini +1
Edea Gjini

Adhurim komplet😍

Vor 5 years
SuperReni28 +30
SuperReni28

Kur me pyesin shoket ke kengedo une ju thesha nhe te Albanit po ke pyesnin ata ke te doni vec e Albanit te jete.

Vor 6 years
Klodi Madhi +2
Klodi Madhi

E adhuroj Kete keng

Vor 6 years
Kristina Xhuli +1
Kristina Xhuli

Alban respekt per zerin menyren si kendon

Vor 3 years
Djana Afat +1
Djana Afat

stupenda questa canzione

Vor 7 years
Alberto Rrodhe
Alberto Rrodhe

😍😍😍

Vor 3 years
Leonard Zoga
Leonard Zoga

Shume fjale te bukura (Pastaj embel me shfaqe pa pritur.... me forta djenje e aritur).

Vor 6 years
Adda Mirto +2
Adda Mirto

the best song ever!!!gunaika sto afierwnw s agapw

Vor 7 years
eliona uku
eliona uku

Me e forta ndjenje e arritur 👏

Vor 5 years
Anna Kołbuk
Anna Kołbuk

Very beautiful song.

Vor year

Nächster

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 18 Mio.

Alban Skenderaj - Ata Sy (Official Lyric Video HD)

4:18

Alban Skenderaj - Ata Sy (Official Lyric Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3,2 Mio.

Honest Trailers | Barbie

06:36

Honest Trailers | Barbie

Screen Junkies

Aufrufe 802 Tsd.

Ich habe diese Dating Show getrollt.

24:37

Adipositas: Mit Intervallfasten das Bauchfett reduzieren | ARD Gesund

11:18

Adipositas: Mit Intervallfasten das Bauchfett reduzieren | ARD Gesund

ARD GESUND mit Dr. Julia Fischer

Aufrufe 290 Tsd.

Perception check

01:50

Perception check

tom cardy

Aufrufe 455 Tsd.

aleksander gjoka kuturu teksti

3:51

aleksander gjoka kuturu teksti

Ennio Sinanaj

Aufrufe 3,1 Mio.

Lorenc Hasrama ft Olsi Bylyku - HËNA

2:29

Lorenc Hasrama ft Olsi Bylyku - HËNA

UnixMusic

Aufrufe 937 Tsd.

Alban Skenderaj - Nentor, 26 (Lyrics Video)

3:11

Alban Skenderaj - Nentor, 26 (Lyrics Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 6 Mio.

Alban Skenderaj - Dikur (audio)

3:14

Alban Skenderaj - Dikur (audio)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3,7 Mio.

Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

4:51

Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 6 Mio.

RENATO JAHO & MARIO BREGU - IKEM LARG

3:37

RENATO JAHO & MARIO BREGU - IKEM LARG

Renato Jaho

Aufrufe 423 Tsd.

Alban Skenderaj - JETE

3:05

Alban Skenderaj - JETE

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 9 Mio.

Alban Skenderaj - Refuzoj (Official Lyrics Video)

3:59

Alban Skenderaj - Refuzoj (Official Lyrics Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 333 Tsd.

Warntag in Germany 🇩🇪⚠️

0:50

Warntag in Germany 🇩🇪⚠️

liamcarps

Aufrufe 736 Tsd.

Ya Çok Seversen 11. Bölüm

2:6:27

Ya Çok Seversen 11. Bölüm

Ya Çok Seversen

Aufrufe 1,3 Mio.

Ich als Erzieherin 😂

0:41

Ich als Erzieherin 😂

Saskia Fröhlich

Aufrufe 715 Tsd.

McDonald's manager gets mad at me

0:27

McDonald's manager gets mad at me

Will Tennyson

Aufrufe 5 Mio.