Alban Skenderaj - Ki meshire (Official Video HD)

 • Am Vor 3 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic
  subscribers: 406 Tsd.

  Songwriter: Alban Skenderaj
  Producer: Lorenc Aliaj
  Video: ProVideo
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/ki-m...
  Spotify: open.spotify.com/album/7n2Tc2...
  Deezer: www.deezer.com/en/album/13382...

Stop Bullying +611
Stop Bullying

Zakonisht kenget duhet t’i degjosh 4-5 here qe te hyjne ne qejf, kenget e Albanit godasin qe ne here te pare. Mjeshter i lirikes, nuk ka te dyte ne muziken shqiptare. Mbi te gjitha mesazhi i percjelle ne kenget e tij eshte gjithmone pozitiv dhe optimist. Edhe atje ku shihet nje dhimbje, ajo vjen si nje vuajtje e embel. Qendro gjithmone keshtu Alban, ne maje!

Vor 3 years
Lusi Rushiti
Lusi Rushiti

Njejta sen me mu

Vor 3 years
ARON
ARON

Ermal1978 Bash

Vor 3 years
Girl Luisa +4
Girl Luisa

Edhe une dje e deghova per here t epare dhe kam qe dje qe e kam ngjo nja 100 here mbaron kenga dhe vetem e kthej nga fillimi

Vor 3 years
Marina Pesjaka
Marina Pesjaka

Kjo kenge i kushtohet grave dhe burave

Vor 3 years
Enesi Durres +350
Enesi Durres

Artist🎨100% Adhurim😊100 % Vidioklip me kuptim 🎬100% Talent😉100% Pa asnje lloj mendjemadhesie😇100% Dashuri kjo kenge ❤️100%

Vor 3 years
Dimiter Hyso
Dimiter Hyso

😤

Vor year
Dori +54
Dori

Jam kurioze skena e fundit femra ne sadiljen mbrapa ne makine kush ishte? Gruaja? E dashura tjeter? Apo thjesht e gjitha kjo ishte imagjinate e burrit? Ndoshta Albani ka deshiruar te tregoj se ka e edhe tradhti mendore perveq asaj fizike. ✨ Si gjithmone shkelqen Alban 🧡

Vor 3 years
Elda Picari +16
Elda Picari

Ne ate moment eshte imagjinata e djalit, kur e kupton se deri ku arriti. Eshte ndergjegjia qe nuk e le te qete.

Vor 3 years
Sonila Leneka +36
Sonila Leneka

Bravo Alban.Si asnjeher nuk na zhgenjen.Te uroj Lumturi e Mbaresi ne Jete e ne karriere.Pershendetje te perzemerta nga SHKODRA🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 3 years
daniela +24
daniela

Fillimisht urime sepse eshte nje kenge shume e bukur dhe le ta shikojne dhe degjojne me kujdes ato femra qe falin tradhetine bashkeshortore.Si mund te falesh nje burre qe te vin ty ne krevat pasi ka fjetur me dike tjeter?! Eshte e tmerrshme.Tregojani rrugen nje burri te tille

Vor 3 years
Arvin K +3
Arvin K

Zoti past meshire dhe ju rujt te gjithve ju dhe familjet e juaja. Qendroni te forte miq! 🙏🏻🙏🏻

Vor 3 years
Anxhela Nasto +33
Anxhela Nasto

Inspirim dhe perlë si përherë. Faleminderit që ekziston idhull !❤

Vor 3 years
Jonida Vrioni +8
Jonida Vrioni

Albani i këndon dashurisë 🥰 .. thjeshtë je me i miri!! E adhurojë muzikën tënde gjithsesi dhe tekste e këngëve ... 💕

Vor 3 years
Fesal Fetaji +29
Fesal Fetaji

What is created when GOD gifts a beautiful voice to an amazing poet?  The answer is: Alban Skenderaj!

Vor 3 years
Genève🇨🇭Suisse
Genève🇨🇭Suisse

Ne cdo kenge te surprizon e magjeps me super zerin qe e karakterizon.Alban je unik ne muzik, jemi me fat qe je shqipetar !

Vor 2 years
Alma Alikaj +5
Alma Alikaj

Mirmengjes.. ne nga ty presim vetem SURPRIZA ...por kjo keng esht dicka ndryshe se prek thell shpirtin tim ,per arsyje se keshtu nisi historia ime me burrin TIM filloj si nje loj dhe u kthye ne dashuri pa kyfij ,ku krijuam dhe familje te mrekullueshme dhe falenderoj zotin per kete ,,POR DHE TY SE ME KUJTOVE DHE 1 HER TJETER ATO NDJENJAT E PARA TE "loj-dashuris"😘😘😘 E kam edhe VLONJAT 😊😊😊😊

Vor 3 years
ira maira +12
ira maira

When talent and quality are met both in an artist 🇦🇱🇬🇷🇬🇧❣️🔝

Vor 3 years
Stela Tati +2
Stela Tati

Alban je mbreti muzikes shqipetare! Cdo dhimbje e sjell me dashuri e embelsi ♥️Nuk besoj se ka njeri qe nuk gjen copez jete ne kenget e tua !

Vor 3 years
Perla NYC +2
Perla NYC

Artist në kuptimin e plot të fjalës. Brilant, nga të paktët artist që i ka rezistuar kohës. Kjo është muzik, kjo është këng me lirikë! Faleminderit Alban!

Vor 3 years
Kamela Kanaj +9
Kamela Kanaj

Dhe kjo keng e mbrekullushme si te gjitha kenget qe ben Alban Skenderaj . Nuk kam fjal ta shpreh ...kjo kenge eshte thjesht mahnitese 😍😍👏👏👏

Vor 3 years
megi sllogu +2
megi sllogu

Kenga me e bukur e Albanit nje kenge per te kujtuar me mall cdo kujtim te harruar nga koha por te rrenjosur ne cdo qelize te trupit.

Vor 3 years
Silvia Kuqi +10
Silvia Kuqi

I vetmi kengetar shqiptar qe transmeton ndjenj ..mesazh jo fjal te kota !!! Bravo ...idhulli im forever !! ❤😘

Vor 3 years
MAR SI
MAR SI

Dhe Capital T ka ber kng te tilla plot ndjenj...esht kng e par qe po degjoj te Albanit dhe jam e mahnitur nga zeri, nga texti, ishte nje fillim i mbar, shpresoj te nxjerri kng te tilla dhe ne vazhdim 😊😊

Vor 3 years
Mileti Mileti +2
Mileti Mileti

Super këngë pritej nga një artist si Alban Skenderaj . Bravo je një prej këngëtareve më të mirë .😇🙂

Vor 3 years
Klement Karralliu +33
Klement Karralliu

Nje tjeter perle per veshin tone.! Te lumte pena dhe shpirti Alban!😊

Vor 3 years
Drenica Drenica +3
Drenica Drenica

Tani shko... kjo është thjeshtë një marrëzi. Për dikënd mund të jetë pendim i vonuar. “ mëkatarët e martuar “ 🥺

Vor 3 years
Bruna
Bruna

Per te gjithe ata qe jane te zhgenjyer nga dashurija nuk eshte fundi asnjehere . Bravooo Alban nje tekest e nje ze i mrekullueshem !!

Vor 3 years
alketa canka +174
alketa canka

Paske frymëzuar mëkatarët e martuar... Shumë e bukur gjithsesi.

Vor 3 years
Merlisa Fejzullai +45
Merlisa Fejzullai

Ki mëshirë 💓 o Zot, sa këngë e mrekullueshme, Epo ç'mund të presesh tjetër nga Alban Skenderaj..! Është gjithmonë surprizë në vete.😍❤️😘

Vor 3 years
Ervis Tusha +3
Ervis Tusha

Albani eshte kengetar qe me kenget qe beni prek cdo njeri se cdo kenge duket sikur ka qen pran cdo njeriu historin e ben tekst bravo alban je vertet artist

Vor 3 years
Merve +6
Merve

Super kengë, Alban . Loves from turkey 🇹🇷🇦🇱

Vor 3 years
Leart Glejdi +1
Leart Glejdi

Sekreti yne i vjeter ....Cdo dite e kujtoj ndjenjen tende À.... Alban edhe ta dije historin time sdo i shkruaje keto keng fiks per mua💗💗💗

Vor 3 years
Coco Jamboo +1
Coco Jamboo

Kengetar i shpirtit dhe zemres 🍒

Vor 3 years
Emanuela Gjoka +2
Emanuela Gjoka

Te rujt zoti o Alban ty dhe familjen tende te mrekullushme ❤️❤️

Vor 3 years
doruntina hana +11
doruntina hana

Ki meshire Alban! Na rikthe kenget, mesazhet, klipet e veçanta sic di t’i besh TI!

Vor 3 years
Shpëtim sh +245
Shpëtim sh

Je ndër te paktët që bën këngë me kuptim dhe me ze te mrekullueshem 👏👏👏

Vor 3 years
seln sulo +1
seln sulo

te bera me bej supskrajp

Vor 3 years
Eyla Eyla 85 +2
Eyla Eyla 85

Pa diskutim keng shum e bukur !

Vor 3 years
Shpëtim sh +1
Shpëtim sh

@seln sulo supskrajp 😂😂😂

Vor 3 years
Valentina Bezhani
Valentina Bezhani

Nje fjale mund te pershkruaj Albanin Skenderaj si artist Mrekulli!!😊

Vor 3 years
enio marku +2
enio marku

Jemi mesuar me ty Alban , sdi te zhgenjesh , eshte e kote te them vazhdo keshtu sepse tashme e dime je unik dhe me stil te vecante !

Vor 3 years
Deadline +23
Deadline

Bravo Alban djali gjithmon na sjell kenge të bukura qe na cojn në nostalgi 👍

Vor 3 years
Brunilda Bihuci +1
Brunilda Bihuci

Se kur te fola une ty , nisi gjithcka si nje loje ❤ Alban je I mrekullueshem !!!

Vor 3 years
Dona Bogdani +11
Dona Bogdani

Si gjithmone nuk na zhgenjen.Je me i miri.Krenohemi me ty.🙏😍

Vor 3 years
B.B Salihu
B.B Salihu

Nje nder kenget me te bukura 🇦🇱✨✨✨🙏✨🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 2 years
Edrin Loshi +3
Edrin Loshi

Bravo Alban nuk i ngjan kënga këngës njëra më e bukur se tjetra.Je artist si në këng dhe në shpirt.

Vor 3 years
Luigi Marchetto
Luigi Marchetto

Ti je ylli muzikes shqiptare,me zerin tend kaq te embel po me kete tekst ke goditur realitetin e perditshem 😔 me thuaj se kush nuk kerkon meshire ne kete bot

Vor 3 years
G .D +1
G .D

Gjithmon i degjoj kenget e tua ... Te vietra e te reja nuk i iken koha kurre 🙏🏻

Vor 3 years
Denisa
Denisa

Artist i vertet e kam degjuar qe e vogel e vazhdoj duke ndjek me pasion meriton nje bravo te madhe.... Fjale me kuptim edhe ze unik si gjithmone

Vor 3 years
Marsela +10
Marsela

Alban Skenderaj me i miri i gjith kengetarve 😍❤️

Vor 3 years
Jola +27
Jola

E sa për pjesën tjetër... Sekreti jonë i vjetër 😍

Vor 3 years
Arian Ari +1
Arian Ari

😁

Vor 3 years
Flora flora +50
Flora flora

Edhe nje kenge e mrekullueshme nga i dashuri jon Alban krenohemi qe kemi nje idhull sikur ty 👏👏👏👏🌷🌷🍁🍁🌻🌻🌻

Vor 3 years
Erisa Nasto +97
Erisa Nasto

Me se e lumtur te Bej komentin e pare😍Si gjithmone je me I miri! Vazhdo te na japesh muzike per shpirtin pergjithmone , mbret I muzikes❤️❤️

Vor 3 years
Arbër 2020 +5
Arbër 2020

Vazhdo mendo se je e para..kemi meshire per ty haha :)

Vor 3 years
Erisa Nasto
Erisa Nasto

Kam meshire per ty qe lexon me kaq vemendje komentet e te tjereve dhe je kaq i ose e panune…Nese do te kishe me teper angazhime ndoshta do te ishe me teper i angazhuar!Kam meshire!

Vor 3 years
Roza Tahiraj
Roza Tahiraj

Nk ishe ti e para isha unë

Vor 3 years
Ani Ani +4
Ani Ani

I mrekullushem si gjithmone Alban Skenderaj

Vor 3 years
Isola Doraci
Isola Doraci

Nje keng shume ee. Bukur sa e degjova u mahnita dhe vetem kete keng degjoj .ALBAN SKENDERAJ TI JE KENGETARI IM I PREFERUAR❤❤😘

Vor 3 years
ela +5
ela

Cdo here edhe me bukur vjen 😍😀. Kenge qe do mbesin shume gjate me tekst te paster dhe me kuptim aspak si kenget komerciale qe 3 muaj maksimumi degjohen. Te lumte Alban

Vor 3 years
Fatos Myftiu +1
Fatos Myftiu

Nje..nder kengetaret me kenget me te mira te Tij qe une i pelqej shume.. ..👌👑✋

Vor 2 years
Arber Mahilaj +4
Arber Mahilaj

Albani si gjithmon nuk zhgenjen ,super kenge ,super melodi ! 🔥

Vor 3 years
Amelia Gega +4
Amelia Gega

582 komente brenda nje dite priten vetem nga Albani.Ti je krenaria jone.Kengetari im i preferuar.Idhulli im.Suksese ne jete!

Vor 3 years
Pecikllas Vision +45
Pecikllas Vision

Albani ndryshe...Albani unik ne stilin e tij ! Si gjithmone me i miri kantautor!

Vor 3 years
Genti B +1
Genti B

Brava brava

Vor 3 years
Rita a
Rita a

Faleminderit për këtë muzikë të bukur që na dhuron!

Vor 3 years
Sabi sabi +1
Sabi sabi

Keng që e dëgjoj 100 her e më shumë në ditë Si gjithmonë me tema të vërteta Por kjo kenga është më e mira ....

Vor 3 years
Xhezo Dollani +1
Xhezo Dollani

Mbetesh ne zemrat O mbret I muzikes ti je ai Alban skenderaj

Vor 2 years
Aleksandra Qosja +7
Aleksandra Qosja

Super kenge super artist ! Adhurim ❤

Vor 3 years
hepyy hepyy
hepyy hepyy

Ki meshiri ki meshire ti ne mendimet e mia🙏

Vor 3 years
Esti Mela +15
Esti Mela

Alban 😍 bravo te lumte goja na kenaqe ti je vertet nji ARTIST👏👏💖💖💖💖💖😀😀😀😀😀😀😀

Vor 3 years
Dritan Kazheli +1
Dritan Kazheli

🥳🥳🥳👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 3 years
Petrika Parizi
Petrika Parizi

Një nga Artistët më të mire qe kemi në shqipëri

Vor year
Eridiola Sina +7
Eridiola Sina

Si gjithmonë i Mrekullueshëm në të gjitha kënget ❤️😍

Vor 3 years
Armir Pepkolaj +185
Armir Pepkolaj

LIKE Kush po e degjon kengen me shum se nje her ?!

Vor 3 years
helloo helloo
helloo helloo

Bravo Alban je nje artist i vertet... Cdo nje kemi nga nje sekret te bukur!!!!

Vor 3 years
Besim Ismajlm4n1l +1
Besim Ismajlm4n1l

Ke një Zë shum melodik Alban.Dhe deperton shum letë bravooo🇦🇱🇦🇱

Vor 3 years
Esmeralda Maliqi +27
Esmeralda Maliqi

Je zëri me i bukur shqiptar. Sahere dëgjoj këngët e tua emocionohem shum. Flm që eksiston. 😍😍

Vor 3 years
Heya K. +1
Heya K.

ada ada ekziston*

Vor 3 years
Esmeralda Maliqi
Esmeralda Maliqi

Flm kam lindur në italy edhe kaq scrivo abbastanza

Vor 3 years
Heya K. +1
Heya K.

ada ada Me vjen keq qe mendon keshtu po per mua mos fol hic se nuk me intereson. Thjesht te korigjova nje gabim kaq

Vor 3 years
Esmeralda Maliqi
Esmeralda Maliqi

🤣🤣🤣

Vor 3 years
Esmeralda Maliqi
Esmeralda Maliqi

@Heya K. Flm maestra. Meqenëse ste intereson ske pse kurigjon😶😶

Vor 3 years
Ermelinda Ahmeti
Ermelinda Ahmeti

Nder kenget me te bukra qe kam degjuar!😍

Vor 3 years
Jeta llanaj
Jeta llanaj

Faleminderit qe na jep neve perla per te degjuar dhe i percakton vetes nivelin e larte qe te takon. Si rralle e bejne ne nje kenge , e aq me pak ne videoklip .

Vor 3 years
Martina Meta +1
Martina Meta

Bravo Me vjen per te qar kur degjoj kete kengen nga pelqimi 😭😭😭😭😭 Bravo Alban Skenderaj kjo kenge meriton 100000000000000000000000000000000000000000.... like 💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

Vor 3 years
fatime Emsha
fatime Emsha

Lume Shqiperia & Kosova qe ka nje kengetar si ty 💜

Vor 3 years
Miraculous Albanese +152
Miraculous Albanese

E nxori hitin Albani Like nese mendoni se ky do ngelet Hiti me I bukur per 2020 😉😚

Vor 3 years
Dls amv +2
Dls amv

Une e adhuroj videot e tua vazhdo kshtu

Vor 2 years
Rovena Guga +43
Rovena Guga

oh god, such a great singer

Vor 3 years
indrit gjolena
indrit gjolena

Alban je një këngtar me shumë vlera .

Vor year
Oliver Hart
Oliver Hart

Ke gjithcka qe duhet ta kete nje person i kompletuar gjithcka qe zoti ka dhuruar ne ty ka vlerat e DASHURIS ti je bekuar me dashuri...

Vor 3 years
Explore the beauty 
Explore the beautySuper super super respekte per kete talent qe kemi fatin ta degjojm 😍😍😍😍😍

Vor 3 years
armando daci +1
armando daci

Realisht eshte BEKIM i madh qe shqiperia ka si artist alban skenderaj, perla e rradhes, urime.

Vor 3 years
Delina Metushi +6
Delina Metushi

Ilaci shpirtit mban emrin Alban Skenderaj 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Vor 3 years
inna
inna

Ku eshte Albani qe me mungonte ! Love the song

Vor 3 years
🎼𝓩𝓪𝓲𝓶 𝓗𝓸𝔁𝓱𝓪𝓳 +4
🎼𝓩𝓪𝓲𝓶 𝓗𝓸𝔁𝓱𝓪𝓳

Sa për pjesën tjetër.......... Ki Mëshirë!!!! Shuuuuuumë i përkryer texti! Bravo Alban!!!! Super si gjithnjë!

Vor 3 years
entela
entela

Flm qe ekziston, je I pa-arritshem, thuaj Alban Skenderaj dhe suksesi eshte i padiskutueshem 👏

Vor 3 years
prenti iwanna
prenti iwanna

Kengetari me I mire qe egziston. Bravo te madhe bashke me Miriam❤❤💫💫💫

Vor 3 years
donika&burim ukelli
donika&burim ukelli

Kêngë që të kënaq shpirtin 👏🏻😍

Vor 3 years
Gliarsi ii +6
Gliarsi ii

Adhurim 😘 cdo keng e jotja me ngulitet ne zemer 🤗

Vor 3 years
ANGELA AG +1
ANGELA AG

Ki mëshirë. Super keng. Ti dhe miriami jeni të preferuarit e mi 🤗😍.

Vor 3 years
Erkida Cina
Erkida Cina

I vetmi kengetar qe akoma kendon ne gjuhen shqipe letrare e qe kuptojm cdo fjale...bravo si gjithmon

Vor 3 years
Vlora S
Vlora S

O zot shpirin ma knaqe me zerin tënd ❤️❤️❤️

Vor 3 years
Xhela Hoxha
Xhela Hoxha

Si gjithmon albani nuk na zhgenjen me kenget e tij besoj se edhe kjo kenge do te jet nje hit bravo alban

Vor 3 years
Niki +45
Niki

Ora tre ende në dritare Ajo po fle ndeza një cigare Jam i sigurt gjumin nuk ma prish e di Ti nuk je, nuk je asgjë për mua Ajo më fal, më fal gjithçka që dua Tani shko, kjo është thjesht një marrëzi [Pre-Chorus] T'lutem ki mëshirë, ki mëshirë Dil nga mendimet e mia Ki mëshirë, ki mëshirë, ki mëshirë Një, dy, tre [Chorus] Se kur të fola unë ty, nisi gjithçka si një lojë Një bisedë, një shikim, një gotë më shumë me kaq mbaroi E sa për pjesën tjetër sekreti jonë i vjetër E groposa thellë unë në fshehtësitë e shpirtit tim [Bridge] Shtrati me petale, këpucët e kuqe Shishen e shampanjës, tesha mbi kolltuqe Gjysëm errësira mbulonte mëkatet Me puthjet e tua ti oh të lutem Ki mëshirë, ki mëshirë, dil nga mendimet e mia Ki mëshirë, ki mëshirë, ti ki mëshirë E sa për pjesën tjetër, sekreti jonë i vjetër E groposa thellë unë në fshehtësitë e shpirtit tim [Bridge] Shtrati me petale, këpucët e kuqe Shishen e shampanjës, tesha mbi kolltuqe Gjysëm errësira mbulonte mëkatet Me puthjet e tua ti oh të lutem [Chorus] Ki mëshirë, ki mëshirë, dil nga mendimet e mia Ki mëshirë, ki mëshirë, ti ki mëshirë E sa për pjesën tjetër, sekreti jonë i vjetër E groposa thellë unë në fshehtësitë e shpirtit tim E sa për pjesën tjetër, sekreti jonë i vjetër E groposa thellë unë në fshehtësitë e shpirtit tim, oh

Vor 3 years
Amelia Gojdeshi
Amelia Gojdeshi

🎉

Vor 2 Monate
Marinela +56
Marinela

Wowww ngela e habitur né fund kur ai vendosiiii unazên né gishtê !!! Realiteti i sotèm...e kot tè habitem. Trathètia né vènd tè parè 🙄 !

Vor 3 years
Marsi Batha +9
Marsi Batha

Si gjithmon emocion ne cdo fjale ❤

Vor 3 years
Arber Bytyqi +3
Arber Bytyqi

Alban faleminderit qe ekziston. Ti je pasuri kombetare 💎❤️

Vor 3 years
Ermelinda Dukaj
Ermelinda Dukaj

E paske gjetur veten ne brendësi te kenges😜😏

Vor 3 years
Entela Salaj +1
Entela Salaj

Alban skenderaj bravo super je artist i madhe 😊😍😍❤💙💖💟💜💛💚💝💘💗👏👏👌🔥🔥🌟⭐

Vor 3 years
sarah dokle
sarah dokle

Jam fiksuar me kete kenge 😍😍🖤

Vor 3 years
Klodiana Nikolli +17
Klodiana Nikolli

Sa për pjesën tjetër, sekreti jonë I vjetër! 🤭❤️

Vor 3 years
Rene Bali +3
Rene Bali

Ki meshire ki meshire dil nga mendimet e mia 🙏😭😭

Vor 3 years
Giselda Plaku
Giselda Plaku

Se këngët e t'ua Alban jane një perlë një mrekulli

Vor 3 years
kamela kami +7
kamela kami

You're just fantastic I don't know what to say about you we are proud of you for being an Albanian beauty star happy wife to have you

Vor 3 years
kamela kami
kamela kami

@Romina Ro pse jo flm

Vor 3 years
Peti Zj
Peti Zj

Je një Artist qe pak diku dëgjoj....♥️♥️bleib so. Perfekt 🙏♥️

Vor 3 years

Nächster

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

3:23

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 15 Mio.

PESO PLUMA || BZRP Music Sessions #55

03:13

Dafina Zeqiri ft. Alban Skenderaj - Copa Copa

3:15

Alban Skenderaj - Me prit Atje (Official Video HD)

3:41

Alban Skenderaj - Me prit Atje (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3,2 Mio.

Alban Skenderaj - Nentor, 26 (Lyrics Video)

3:11

Alban Skenderaj - Nentor, 26 (Lyrics Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 6 Mio.

Alban Skenderaj - Urat e jetes (Official Video ULTRA-HD)

4:34

Alban Skenderaj - Dikur (audio)

3:14

Alban Skenderaj - Dikur (audio)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3,7 Mio.

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

3:30

Wenn wieder Klimakleber da sind:

0:49

Wenn wieder Klimakleber da sind:

JONAS SHORTS

Aufrufe 161 Tsd.

Legend of Zelda Sound Effects (On Drums!)

0:22

JA oder NEIN #short

0:25

JA oder NEIN #short

Chrissi

Aufrufe 706 Tsd.