Alban Skenderaj - Kam nevoje (A-Live Night)

TrimoO'
TrimoO'

kjo pjesa kur kendon albani si t'kosoves tekstin e elinel shum qart i shkon 🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Monate
Dorina Fule
Dorina Fule

Kengetari me I mire , ze unik ❤❤

Vor 7 Monate
Blerta Blerta
Blerta Blerta

Bravo bravo bravo per gjithe muziken qe na dhuron👏👏👏💫💫

Vor 7 Monate
tije zemra
tije zemra

Keng me plotë emocjon bravo ❤️❤️❤️❤️

Vor 7 Monate
fabiola
fabiola

😍👏👏👏👏 E meriton te gjith sucsesin qe ke alban je i vetmi kengetare qe ke nje ze te mrekullushm dhe( live)

Vor 7 Monate
Anna
Anna

Uaaaaauuuu😲🤩🤩Versioni me Fantastik me i perkryer qe kam degjuar 🤘👏🏻👏🏻

Vor 7 Monate
brunaaaaaaa
brunaaaaaaa

O drit , o Artist I madh , shyqyr qe tkemiiiii o Alban

Vor 7 Monate
Vigan Mahmudi
Vigan Mahmudi

Zeri jot i mrekullueshem nuk vdes kurr por mbi te gjitha tekstin je i vetmi kengtar te te gjitha kenget qe i shkruan Alban je i paaritshem sepse te gjitha kenget i ben vet ❤️

Vor 7 Monate
Enrika Hazizolli
Enrika Hazizolli

Bravo Alban ja vlen te degjosh muziken tende

Vor 7 Monate
Dan Dani
Dan Dani

Perfeksjon👏 super bashkpunim nga te paktat here kur dy artist flasin per te njejten tem🤣 dhe sigurisht nivel I lart tekst shkrimi.

Vor 7 Monate
Alsa Kadriu
Alsa Kadriu

Super ze Alban dhe live ke qejf te degjosh si pake kengetare 🥰🥰🥰

Vor 6 Monate
Elfrida Hoxha
Elfrida Hoxha

"Dashni kjo cmendi è arsyetume"🤗

Vor 7 Monate
Jonila Vata
Jonila Vata

Sa version i bukur🤩🤩

Vor 7 Monate
Ida vlog
Ida vlog

*këngët e tua jan qetsi për shpirtin* ❤❤

Vor 7 Monate
Shqiperi Emadhe
Shqiperi Emadhe

Ti je dashuriii 😍 super ze ...

Vor 7 Monate
anna inmyopinion
anna inmyopinion

Oo sa te shkon teksti i Elinel!

Vor 7 Monate
ton
ton

💎💯

Vor 7 Monate
Adelina Onuzi
Adelina Onuzi

❤️

Vor 7 Monate
Kumrije Limani
Kumrije Limani

Vor 7 Monate
M D
M D

Edhe fjala i perkryer esht ofendim per ty ska fjl te t prshkr trust me

Vor 7 Monate
Taulant Gorrica
Taulant Gorrica

💫💫💫💫

Vor 7 Monate
giselda plaku
giselda plaku

Te duam

Vor 7 Monate
Vosjana Hysaj
Vosjana Hysaj

bravissimo sei il mio cantante preferito ❤❤❤😊

Vor 7 Monate

Nächster

Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

4:37

Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 269 000

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 16 000 000

Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

3:24

1 Tank vs 10 Cars!

9:06

1 Tank vs 10 Cars!

Beast Reacts

Aufrufe 4 120 168

Alban Skenderaj - Mbretër pa kurorë (Official Lyrics Video)

3:18

Alban Skenderaj ft. Capital T - Nje Enderr (Official Video HD)

3:51

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 19 000 000

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (A-Live Night)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 127 000

Alban Skenderaj - Stoli i trendafilave (A-Live Night)

3:14

Alban Skënderaj | A•Live•Night - 4K

1:22:28

Alban Skënderaj | A•Live•Night - 4K

Top Channel Albania

Aufrufe 113 000

Alban Skenderaj - Melodi (Official Lyric Video)

4:41

Alban Skenderaj - Melodi (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 365 000

BODYBUILDER vs. VATER (unglaublich)

0:21

BODYBUILDER vs. VATER (unglaublich)

King Crimax

Aufrufe 464 809

Ich als Erzieherin 😂

0:23

Ich als Erzieherin 😂

Saskia Fröhlich

Aufrufe 200 442

ich TESTE mit LOTTI ob die PLAYSTATION 5 echt IST!

0:36

Müge Anlı ile Tatlı Sert | 6 Şubat 2023 Pazartesi

1:31:49

Müge Anlı ile Tatlı Sert | 6 Şubat 2023 Pazartesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Aufrufe 1 315 220