Alban Skenderaj - Jolie (A-Live Night)

Ardit Mema
Ardit Mema

Talent I lindur bravo Alban cdo keng e kenduar nga ty me kuptim suksese te metejshme .🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Monate
Emirjoni Como
Emirjoni Como

The best Albanian singer of all times both me and my hubby adore him and his actually born and raised in us and has the same opinion just amazing ❤

Vor 11 Tage
Ana Papajani
Ana Papajani

Bravo shume kenge e bukur!

Vor 7 Monate
Nora Gjini
Nora Gjini

Bravo!❤️❤️

Vor 7 Monate
Desantila Meci
Desantila Meci

Sa e bukur kenga zeri yt dhe ti je shum i bukur dhe super artist ⭐❤

Vor 7 Monate
Xh. Dardane
Xh. Dardane

Kanga ime e preferuar, sa e bukur o zot qdo kang e Albanit te sjell nostalgji🥰🌟⭐️

Vor 7 Monate
Anduena Mucaj
Anduena Mucaj

Kryeveper si cdo keng tjeter e Albanit 😍😍😍

Vor 7 Monate
Meljana Fejzulla
Meljana Fejzulla

Te lumt per kengen qe ke ber 🎉🎁🎁🎁🎁

Vor 6 Monate
TheIlgiustiziere
TheIlgiustiziere

Complimenti davvero sei grande cantante shume kenge e bukur fantastke

Vor 7 Monate
eduina dudia
eduina dudia

I vetmi kengetar qe do degjoja Live

Vor 6 Monate
kiugguiiu puyhui
kiugguiiu puyhui

Me kane shijuar pafund keto interprtime live kaq te arrira dhe te ndjera ❤❤❤❤❤

Vor 7 Monate
Xhek Gelo
Xhek Gelo

Kenge me orkester biooo shyqyr

Vor 7 Monate
Migena Mucka
Migena Mucka

😍🤩🤩

Vor 7 Monate
Meljana Fejzulla
Meljana Fejzulla

Bravo🤡🤡🤡❤️❤️❤️

Vor 6 Monate
Alketa Gjini
Alketa Gjini

❤️🧡

Vor 7 Monate
Silva Dashi
Silva Dashi

Super Artist

Vor 5 Monate
Adelina Onuzi
Adelina Onuzi

❤️

Vor 7 Monate
Aferdita Omeri
Aferdita Omeri

yll fare .❤

Vor 7 Monate
Kumrije Limani
Kumrije Limani

Vor 7 Monate
Flogerta Meraj
Flogerta Meraj

🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Vor 7 Monate
Anna Prochotska
Anna Prochotska

Top thanks

Vor 3 Monate
Suela Dule
Suela Dule

😍😍🥰🥰😍😍😍🥰🥰🥰

Vor 7 Monate
mirela abilaj
mirela abilaj

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 7 Monate
ILLYRIO
ILLYRIO

Melancholi Pozitive...

Vor 7 Monate
Flora Patogu
Flora Patogu

Une ja dedikova nje shoqje si quhet Jolie E Italiana E me tha te betohem se me ka rreqeth trupin nga emozionet ..eshte shume kenge trasportuese qe te jep me mijra emozione. Numer 1 nje si gjithmone .Te gnofte zemra gjithmone Alban

Vor 7 Monate
Xhek Gelo
Xhek Gelo

Alieen ı ligjshem 😃😃😃😃🙋🙋🙋🙋🙋🙋

Vor 7 Monate
Marsela
Marsela

Hahaha i kemi te ligjshem alienet 😂

Vor 4 Monate
Elton Kina
Elton Kina

Yllll je

Vor 7 Monate

Nächster

Alban Skenderaj - Stoli i trendafilave (A-Live Night)

3:14

Alban Skenderaj - Kush ta ndjen ty aromen (A-Live Night)

3:03

Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

4:37

Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 269 000

SOMEBROS HOT ONES 2

33:24

SOMEBROS HOT ONES 2

SOMEBROS

Aufrufe 190 891

Ma Shumë

2:53

Ma Shumë

Venera Lumani & Lind Islami - Topic

Aufrufe 2 800

Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (A-Live Night)

2:57

Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 194 000

Alban Skenderaj - JETE

3:05

Alban Skenderaj - JETE

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 8 300 000

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (A-Live Night)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 127 000

Alban Skënderaj | A•Live•Night - 4K

1:22:28

Alban Skënderaj | A•Live•Night - 4K

Top Channel Albania

Aufrufe 113 000

Leute wir haben ein Problem… :/

0:26

Leute wir haben ein Problem… :/

Emiirbayrak

Aufrufe 391 038

Der schönste Tag in meinem Leben | Jordanalmani

0:29

Holding fake hand prank 😂 #shorts #pranks #fake

0:27

How Asian Parents Flex

0:59

How Asian Parents Flex

Steven He

Aufrufe 6 311 831

Junggesellenabschied  | Grünwald Freitagscomedy | BR

9:30

Junggesellenabschied | Grünwald Freitagscomedy | BR

Grünwald Freitagscomedy

Aufrufe 501 549

Wednesday season 2 poster leak 😱 | #wednesday #shorts

0:11

Wednesday season 2 poster leak 😱 | #wednesday #shorts

ʍɨȶʊʟǟ ƈʟɨքֆ ɦɖ

Aufrufe 25 774 170