Alban Skenderaj - Jolie

 • Am Vor 2 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic
  subscribers: 429 Tsd.

  Written by: Alban Skenderaj
  Producer: Lorenc Aliaj
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/0i0oGt...
  iTunes: music.apple.com/us/album/joli...
  acromaxmedia.lnk.to/Jolie
  JOLIE
  Nje shikim si Mona Lisa
  befas ti ma dhe
  Une si nje “Alien i ligjshem” ne Champs Elysees
  Dhe nje moment mu duk vertete sikur jetoja ne nje film
  Nata me e bukur qe mbaj mend
  Por kur i cela syte vec gjeta mbi jastek nje trendafil
  dhe mbi leter shkruar emrin tend
  Oh Jolie! Jolie! Ku je Jolie?!
  Jolie! Jolie! Ku je Jolie?!
  Syte blu, floket me rrica
  Pa fryme me la
  Elegancen nga Franca
  Zjarrin nga Afrika
  Ishte nje nate asgje shume me kot vetes i perseris
  S’di pse te kerkoj ty ne cdo kend
  U be nje jave qe endem rrugeve si i marre neper ne Paris
  Ende duke thirrur emrin tend
  Oh Jolie! Jolie! Ku je Jolie?!
  Jolie! Jolie! Ku je Jolie?!
  Asnje mbiemer dhe asnje adrese
  Sikur nje foto ta kisha nga ti
  Dhe endem si marre neper Paris
  Dhe pse e di qe eshte cmenduri
  Oh Jolie! Jolie! Ku je Jolie?!
  Jolie! Jolie! Ku je Jolie?!

@alexanderthomaswilson8699 +327
@alexanderthomaswilson8699

Mbreti i muzikës së trojeve shqiptare! ❤

Vor 2 years
@aurelmandro5123 +7
@aurelmandro5123

Super si gjithmon 👌

Vor 2 years
@laurahysenllari6050 +6
@laurahysenllari6050

E vertete😊 Eshte veshtire ne keto kohe qe te gjesh artist si Albani 🥰

Vor 2 years
@superbookforever7701 +118
@superbookforever7701

Jolie ❤🌍 Alban pa fjal shkelqen si gjitmone ben diferencen nga cdo artist e ke ber ne kto vite dhe vazhdon akoma !!!!

Vor 2 years
@ariela_lyrics6938 +665
@ariela_lyrics6938

Like kush mendon se Albani esht nje nder artistet me te mire ne Shqiperi❤ I love this song❤

Vor 2 years
@lulelulee4267 +9
@lulelulee4267

Ka doli dhe kenga per ditlindjen time

Vor 2 years
@ariela_lyrics6938 +8
@ariela_lyrics6938

@@lulelulee4267 Happy b day

Vor 2 years
@lulelulee4267 +5
@lulelulee4267

@@ariela_lyrics6938 flm

Vor 2 years
@lauretahasabali4050 +2
@lauretahasabali4050

Esht nje artist i vertet ze briland

Vor 2 years
@sidorela8747
@sidorela8747

✋😍

Vor 2 years
@shpetimhoxha7308 +10
@shpetimhoxha7308

Super......Alban je krenaria e Shqipërisë...Me zërin tënd ngroh edhe zemrat me të ngurta....Lum ne që të kemi...

Vor 2 years
@mondakaraj884 +268
@mondakaraj884

Oo sa e bukur 😍 16 vite duke degjuar kenget e tua,e kurre nuk u zhgenjeva 😃

Vor 2 years
@zanashaptej5844 +6
@zanashaptej5844

Sinqerisht dhe une keshtu! Kurre kurre sna zhgenjeu

Vor 2 years
@pianoshqip +2
@pianoshqip

shume e vertet

Vor 2 years
@nichtname5736 +2
@nichtname5736

E vertet...nuk e di pse,por cdo kenge e Albanit me ben nostalgjik..?😢

Vor 2 years
@kejsidedja124 +2
@kejsidedja124

Shum e drejt . Dhe albani na eshte bere pjes e pandashme e jetes me kenget e tij.

Vor 2 years
@xhimiklaus549
@xhimiklaus549

Kjo eshte shum e vertet nuk na ka zgenjyer asnjëherë kengetari im i preferuar dhe gjuha e tij eshte shum e paster jo si kengetaret e tjere si pershembull 2ton etj

Vor 2 years
@keirab3229 +33
@keirab3229

Këngëtari që bën hite duke përdorur vetëm gjuhën letrare.💫

Vor 2 years
@Leonovic111 +3
@Leonovic111

This song is very beautiful! Thank you, Alban Skenderaj! With love from Crimea!

Vor 8 Monate
@emiljanopetro +1352
@emiljanopetro

Kush do të dëshironte ta shihte Albanin në Eurovision? 👇

Vor 2 years
@Artvibe333 +49
@Artvibe333

Momentalisht deshiroj nje sufllaqe pa qep 🥺

Vor 2 years
@esii20 +8
@esii20

@@Artvibe333 🤣🤣🤣

Vor 2 years
@emiljanopetro +18
@emiljanopetro

@@Artvibe333 Për sot e kemi mbyllur

Vor 2 years
@Artvibe333 +4
@Artvibe333

@@esii20 epo ca tbojm ❤️un duhet te shpreja ne deshire 😂

Vor 2 years
@ecreative8026 +7
@ecreative8026

Ahh po e shijoj ne maksimum tani kte kenge nen rrezet e diellit , muzika ,teksti me plot kuptim .Padyshim kengetari me i mire qe kemi ne Shqiptaret ALBAN SKENDERAJ 👑!

Vor 2 years
@rossellahoxha7004 +4
@rossellahoxha7004

Vetem kete nuk kuptoj: pse je aq pak i vleresuar? Me qan shpirti qe je nje underrated artist. Duhet te kapje majat, Eurovisionin apo ku di une! Ti e meriton cdo te mire nga ana personale dhe ne lidhje me karrieren 😊 wish you the best my friend of everyday’s life!

Vor 2 years
@ervis.15 +151
@ervis.15

Perfaqesuesi i denj per ne Eurovision, Urime Alban origjinalitet dhe prefeksion

Vor 2 years
@chisa7131 +71
@chisa7131

It's that type of song that is limited neither by time, nor by meaning. Lucky those like me that get listen to what is defined as music. Love these vibes.

Vor 2 years
@Lizi105 +6
@Lizi105

Një Artist me zemer e talent!! E dua ketë këngë ❤️❤️❤️❤️

Vor 2 years
@andiac5699 +10
@andiac5699

nje moment i veshtire ne jete😢😢😢😑😣😥........nje doze qe te qeteson shpirtinn.....lov u Alban😘😘😘😍😍😍😍😊

Vor 2 years
@shpetimekadillari4303 +2
@shpetimekadillari4303

o birë nëna sa imirë që je lumë familija që të ka këngët e tua dhe zëri nipërve më zgjojnë në mëngjes 😍

Vor 9 Monate
@kleahoxha4691 +28
@kleahoxha4691

Je nje mbrekulli e vertet Alban❤❤.Nje kenge super👌👏.

Vor 2 years
@annanila205 +9
@annanila205

Super si gjithmone Alban..Je mbreti i muzikes shqiptare♥️👌😎

Vor 2 years
@keidasadiku1663 +37
@keidasadiku1663

Elegancen nga Franca zjarrin nga Afrika .... Jolie Jolie 👏 j'aime magnifique music .🇦🇱🇨🇵 Avec l'amour de France

Vor 2 years
@croatiandalmatian3253 +9
@croatiandalmatian3253

Can't stop listening even I don't understand albanian...love you !

Vor 2 years
@blueibabygirl07 +46
@blueibabygirl07

Love it as always another great one Alban! Love from America 💖💯🇦🇱

Vor 2 years
@gretamyrteza3763 +12
@gretamyrteza3763

Te ngrihesh nga gjumi dhe te gjesh jete kenge gati eshte blessing flm Alban je vetja ❤

Vor 2 years
@kaliakomanaku5001 +4
@kaliakomanaku5001

GOD KEEPS you BLESSED ALBAN. 👑♥️ BIG STAR OF ALBANIA 🌠🌠🌠🌠🌠🌠 LOTS OF LOVE, from LEICESTER ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 2 years
@OlaGjuta
@OlaGjuta

Mos hiq kurr dor nga muzika Alban je krenaria dhe kengetari me I mire ne Shqiperi.Te duam❤

Vor 26 Tage
@aurelmandro5123 +31
@aurelmandro5123

Bravo, super kenge si gjithmone. 100% tjeshtesi, text, talent 👌

Vor 2 years
@donaldbardhi7462 +11
@donaldbardhi7462

Shyqyr Shqiperia ka akoma artist qe din te bejn muzik, kjo esht muzika qe kan nevoj njerzit sot . Respekte

Vor 2 years
@sarasphone5491 +18
@sarasphone5491

Mire qe e kemi Albanin nje artist i vertet ka mbetur 🍀🍀

Vor 2 years
@angelaislam2814 +15
@angelaislam2814

Je thjesht unik i vecant dhe me i miri ne shqiperi.ti je krenaria e Vlores.I Love 🥰🥰😘😘😍❤❤❣

Vor 2 years
@elonamusai5388 +17
@elonamusai5388

Me kete kenge, maksimumi xhanëm çok gyzel neper rruget e Izmirit mund te kerkosh Alban, megjithe respektin per muziken tende. ✌

Vor 2 years
@galaxnananx9930 +2
@galaxnananx9930

Alban Skenderaj e meriton Eurovisionin sepse e ka tregu me kenget e tij

Vor 2 years
@rebekaangoni3866 +20
@rebekaangoni3866

Super bravo je i mbrekullueshem si perhere keta artiste i duhen vendit ❤

Vor 2 years
@jolie4804 +16
@jolie4804

Ador. On repeat 🇹🇩🇦🇱

Vor 2 years
@samuelsamo3281
@samuelsamo3281

Jole😜🥰

Vor year
@tomiteneqexhi3428 +4
@tomiteneqexhi3428

Nje nga kenget me te bukura qe kam degjuar ne jeten time!!! Perle!!! Urime!!!

Vor 2 years
@hamedmhamed733 +54
@hamedmhamed733

me pelqen ❤️ Greetings from Libya 🇱🇾

Vor 2 years
@elvane24 +30
@elvane24

My soul needed this... Thank you Alban Skenderaj

Vor 2 years
@agronbaliu6998 +1
@agronbaliu6998

sepse besoj e ke nje shpirt te urt dhe zemer te ndjeshme nese pelqen baladen pak njerez mund te futen ne boten e mendimeve tua

Vor 2 years
@nesliben2146 +12
@nesliben2146

Bravo Alban je i mrekullueshem .Kenget e tua me lehtesojne shpirtin .l love you.

Vor 2 years
@genilleshi7163 +3
@genilleshi7163

Nice song Alban!! Si gjithmonë,kenget e tuaja,jan perfekt!!👏👏

Vor 2 years
@vullnetiseni6567 +3
@vullnetiseni6567

Thjesht e ke Zërin Unik, Shpresoj te shkosh ne Eurovision dhe ti tregosh botes per vlerat qe posedon💪

Vor 2 years
@meridianhelmi5861 +2
@meridianhelmi5861

Ti je artis dhe zoti te falet sa me shum jet se ne kete bot bashk me ne do i ndash gjith te mirat dhe vlerat e tua qe ke,respekte

Vor 2 years
@marinelabraja3211 +55
@marinelabraja3211

Ti je qetesim shpirti me keto kenget e tua, adhurim😍

Vor 2 years
@missuu9190 +1
@missuu9190

Super kengetarrr pzzz 😍😍😍

Vor 2 years
@vloralondon4260 +1
@vloralondon4260

Ti je qetesim shpirti me keto keng, ti je nje vlonjat qe shembull duhen te marin te gjithe por vecanti vlonjatet e mi. Me te bute ne komunikim e ne dashuri. Love the song Dhe te pershendes nga Londra

Vor 2 years
@anaalba1454 +3
@anaalba1454

Super e bukur Alban 👏👏👏👏👌ti nuk na zhgenjen kurr me kenget e tua . Je i vetmi kengetare i mirfillte qe kemi ne shqipetaret dhe duhet te krenohemi gjithmon me ty . Suksese pafund

Vor 2 years
@loligjoka +3
@loligjoka

Je i vetmi artist Shqipetare qe ben muzik domethense ❤️

Vor 2 years
@florikavrushi1842 +2
@florikavrushi1842

Ne je ne stres dhe papritur degjon kenget e tua Gjithcka kalon e ndihesh happy🌹🌹🌹🇺🇸🇦🇱

Vor 2 years
@erikboli2504
@erikboli2504

Cfare masterpiece edhe perle kjo kenga kengetari me i kompletuar ne te gjithe trevat Shqipetare Alban Skenderaj per Eurovision 👌😍✌👏🇦🇱🙏👍

Vor 2 years
@mariaelena8082 +1
@mariaelena8082

kur degjon nje kenge dhe rrengjethesh ,kur degjon nje kenge dhe thjesht shpirti jot udheton ,dije se ajo eshte nje kenge me cilesi te larte ....zeri interpretimi,videoklipi ,apo thjesht nje fotografi ( si foto me lart)....jane gjithcka qe i nevojitet nje artisti me vlera muzikore .. jam lodhur me videoklipet e tjera qe nderrojn fustanet ne cdo sekond sikur behet rreklam i rrobave jo nje interpretim ...dhe ato duart sikur reciton festen e abetares ... kemi nevoj per te tilla keng dhe per te till kengetar ... muzika eshte frymemarrje per mua ...muzika eshte jeta ime ...kendoj qe kur mbaj mend veten .(qe ne kopesht) ..🎶

Vor 2 years
@brikelagega9919 +7
@brikelagega9919

E adhurova kete kenge qe heren e pare qe e degjova bravo Alban 😍

Vor 2 years
@neo78
@neo78

Nje keng fantastike ..Urime per ket Keng Te bukur ritmik. Po suksese edhe per me tej , Te jesh si gjith fantastik ne tekstet dhe kenget Tua 👍👍🎉🎉

Vor 2 years
@rapstar964 +250
@rapstar964

Bravo Alban Nje Mega Hit P.S Sa nga ndjeksit e Perputhen po e degjojn kte keng 🤣

Vor 2 years
@nevergiveup.... +6
@nevergiveup....

🤢 mos përmënd në këtë këngë këtë emision pls 🤮

Vor 2 years
@nesliben2146 +2
@nesliben2146

Te puthi shum je me e mira shpirt ne ate emision .😘❤❤Leri te tjeret qe te kane inat.❤❤Por me shum dua Neslihan atagul😂😘

Vor 2 years
@nevergiveup.... +2
@nevergiveup....

@@ervisatola5861 këta që shan mund të kenë një fjalor të ndyrë po vet përputhen është emision i ndyrë

Vor 2 years
@MonicaStratila
@MonicaStratila

beatiful song i was in vacantoin in albania and i heard it and i love it verry much every day at the beach it was this melody

Vor 3 Monate
@zanashaptej5844 +6
@zanashaptej5844

O zoooot ky eshte adhurim! Meriton te jete i famshem ne gjithe botennnnnnnnnn

Vor 2 years
@gona3206 +8
@gona3206

Muzika e Albanit eshte magji per shpirtin tim. 😍😍😍 I love it.♥️

Vor 2 years
@se4412
@se4412

Dhe une keshtu mendoj!!!

Vor 2 years
@rafaela512 +2
@rafaela512

Kengetari me i mire i te gjithe koherave 💙😍

Vor 2 years
@xh.dardane5130 +2
@xh.dardane5130

Legend je Alban shqiptarija sdo te lind edhe një her nji Njeri te Tille si TY👌👌

Vor 2 years
@eduartlleshi8779 +1
@eduartlleshi8779

Per kng dashurie ska asnje person qe ta kalon ne shqiperi. Je idealist si kengetari Ultimo ne Itali ❤ big love

Vor 2 years
@black.4583 +1
@black.4583

Artisti me I mire shqiptar forever👌

Vor 2 years
@kevinmolla9181 +2
@kevinmolla9181

Degjuam dhe nje kenge me vler keto vitet e fundit...

Vor 2 years
@luljetaxhani7078 +2
@luljetaxhani7078

Alban je dhe do jesh kengetari im i proferuar 🌟🌟🌟suksese te kenga Jolie.

Vor 2 years
@mirandashehu784 +1
@mirandashehu784

Je i vetëm që di të shkruash tekste të bukura në shqipëri 🥰🥰🥰🤩🤩🤩

Vor 2 years
@SJ-hx8ff +4
@SJ-hx8ff

Eshte nje emblem ky njeri,ky meriton respekt ne çdo aspekt

Vor 2 years
@agronbaliu6998 +1
@agronbaliu6998

geniali sulmon prap me Jolie bravo king Albani,e kush ben dislike ne ket keng ai/ajo sdin qka eshte muzika e mir qe prek rrenjet e zemres me textin dhe muziken qe ka,une e qmoj shume Alban Skenderaj sepse esht unik ne stilin e muzikes ne veshje dhe i pa zevendsushem ne trojet shqiptare

Vor 2 years
@anilagjokaj7221 +1
@anilagjokaj7221

Joli joli ku je joli ... zéri i ngrohte i albanit muzika super e bukur nje mrekulli e vertete

Vor year
@gcdaffina2263 +4
@gcdaffina2263

Gjithmon ti krijon vetem hite, flm shume ce nuk na zhgenjen kurr Alban Skenderaj 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 2 years
@brunildanilda6442 +71
@brunildanilda6442

Zeri Yt eshte qetesi per Shpirtin👏

Vor 2 years
@anaprendi5847 +1
@anaprendi5847

❤❤

Vor 2 years
@venelinkurtev2767
@venelinkurtev2767

Фттг

Vor 2 years
@lejlaperisteri2703 +4
@lejlaperisteri2703

I vetmi kengetar qe ka mbajtur identitetin e kenges shqiptare, bravo,

Vor 2 years
@riseldathomo9275
@riseldathomo9275

Super kenge,i love it😍

Vor 2 years
@kaliakomanaku5001 +6
@kaliakomanaku5001

This SONG ALBAN, INCREDIBLE WOW. You touch very DEEPLY my HEART 😥😥😥😥 .I PRAY for the person who dislike THIS POWERFUL SONG, HALLELUJAAAAAH 👑👑👑👑👑👑👑👑♥️🌠

Vor 2 years
@lumturieursino5430
@lumturieursino5430

I pa arritshem ,per ngjyren dhe kthesat e zerit ,bravo 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Vor year
@erigazmorja3433 +1
@erigazmorja3433

Pure talent 🔥

Vor year
@klaramaliqallari6059 +9
@klaramaliqallari6059

O zeri perl i shqiptaris adhurim je 🥰🥰

Vor 2 years
@brunildaelezi3257 +2
@brunildaelezi3257

Ka qene nje nder kengetaret qe me acaronte vetem kur e dëgjoj emrin. Si kam dëgjuar asnje kenge te tijen ama keto 2 kenget e fundit I ka qare me lot, I adhuroj

Vor 2 years
@albanahallulli4158 +8
@albanahallulli4158

Cdo keng e jotja esht nje emocion i bukur! Nje nder te paktit kengtar qe i ben klipet pa femra te zheveshura pa makina lluksose

Vor 2 years
@pianoshqip
@pianoshqip

like per kover ne faqen time

Vor 2 years
@amarisvogli4690
@amarisvogli4690

jam dashuruar me kete kenge qe heren e pare qe e kam degjuar. kengetar si Albani rrall i gjen

Vor year
@mrAlbanian +2
@mrAlbanian

Super këngëtar si gjithmonë 🙌

Vor 2 years
@gentic6100 +570
@gentic6100

I vetmi njeri qe nuk mund te urrehet nga askush 🤝

Vor 2 years
@venerabekteshi5437 +7
@venerabekteshi5437

not sure what to think about this. The fact that you are not disliked by someone is not necessariy always a good thing

Vor 2 years
@gentic6100 +7
@gentic6100

@@venerabekteshi5437 understandable, have a nice day

Vor 2 years
@anak4600 +5
@anak4600

@@venerabekteshi5437 mund edhe ta thiash shqip lol , po besoj e kishte per faktin qe ne shqiperi ka shume paragjykime gati per cdo gje.

Vor 2 years
@edisonpetua6647
@edisonpetua6647

@@venerabekteshi5437w

Vor 2 years
@eyeschico6299
@eyeschico6299

Perzihet pak me politik po pun shqiptari. Asniher tamom

Vor 2 years
@anelehsmith4424
@anelehsmith4424

What a song fiksimi im dhe specially kur jam ne makine me cone ne nje bote tj e adhuroj si gjithmone Alban ur the best 👌 👏👏🥰🥰🥰

Vor 2 years
@bensusoral8237 +22
@bensusoral8237

O zot, thjesht mrekulli skam cte shtoj per kete kenge, joli!

Vor 2 years
@landikulla7622
@landikulla7622

Super kenge.. Je unik Alban Skenderaj😘😘

Vor 2 years
@valbonahodai1785 +6
@valbonahodai1785

Bravo po e degjoj tani.Shume shume e bukur.Jeni I mbrekullueshem

Vor 2 years
@sevanajada4044 +42
@sevanajada4044

O vlonjati me i zoti,i zoti te emocionosh!!

Vor 2 years
@anitamara6693 +1
@anitamara6693

Super hiti i rradhes!! I mrekullueshem si gjithmone!!

Vor 2 years
@letamarjeta7436 +1
@letamarjeta7436

Zeri jot te qeteson shpirtin ❤❤❤❤🙏🙏je i math.

Vor 2 years
@bella-hm1bp
@bella-hm1bp

Bellissima canzone..bravo Alban....asnjehere sna zhgenjen👍🙏

Vor 2 years
@doshi139
@doshi139

Artist i klasit te larte 👌🇦🇱

Vor 2 years
@fluturimeemush8278 +1
@fluturimeemush8278

Je mbret i kenkes shqipe👌👌👌

Vor year
@eriscucka7641 +3
@eriscucka7641

Te gjitha kenget tende kam kuptim brv Alban 👏🏻

Vor 2 years
@albanacanaj6892 +1
@albanacanaj6892

Kjo keng i shkon te gjithave gocave qe jane jolie 😘😘

Vor 2 years
@popularsq23
@popularsq23

I vetmi këngëtar të cilit i mësohen kenget me dëgjimin e parë, shqip dhe paster. Këngëtar unik

Vor 2 years
@dritaxhima8263 +1
@dritaxhima8263

Eshe i vetmi kengetar qe e degjoj cdo dite dhe nuk me merzitet.🥰🥰🥰🥰

Vor 2 years
@ajnamexhiti4566 +3
@ajnamexhiti4566

I vetmi njeri i cili mund ta ringjal shpresën edhe pse ajo ka vdekur është vetëm Alban Skenderaj!

Vor year
@rudinmita7442
@rudinmita7442

Super kengetar BRAVO ALBAN👏👏

Vor 2 years
@it_ita6603 +5
@it_ita6603

Nr 1 alban skenderaj Grande shqipe 🇦🇱🇮🇹❤

Vor 2 years
@manjolabobo9567
@manjolabobo9567

Mbreti i muzikes SHQIPATRE me zerin dhe thjeshtesin e tij..

Vor 2 years
@elsashkoder466 +1
@elsashkoder466

Super zë je i madh Alban Skënderaj 👌👏👏👏

Vor 2 years
@juljanafilaj2373 +6
@juljanafilaj2373

Ska kengetar me te mir se ty ❤️❤️❤️

Vor 2 years
@thesix5007 +1
@thesix5007

Great song as always te lumte proud of you

Vor 2 years
@esuildamshmeti9384 +5
@esuildamshmeti9384

Alban je këngëtari me i mirë në shqipëri Like kush mendon keshtu

Vor 2 years
@donikaxhakani9307
@donikaxhakani9307

Je I pa aritshem bravo na kenaq sa here te degjojme ❤

Vor 2 years
@ReshatDemaj +4
@ReshatDemaj

Fillim vite i bukur per te gjithe me kete super kenge 🙏

Vor 2 years
@silviduraj4731
@silviduraj4731

Zeri Albanit ilac per shpirtin 🥰

Vor 2 years
@luangashi6621
@luangashi6621

Gjdo këngë Ma e mire si tjetra, Respekt Alban Skenderaj

Vor 2 years
@gjulieselimi5151
@gjulieselimi5151

Oh direkt në zemër ke prekur me këtë këngë 👏👏

Vor 2 years

Nächster

Alban Skenderaj - Obsesion

2:38

Alban Skenderaj - Obsesion

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 627 Tsd.

Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri - E PARA / I PARI

2:40

Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri - E PARA / I PARI

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 23 Mio.

WER ISST SCHNELLER??! HAMBURGER CHALLENGE MIT Evanijo

13:38

Der GTA 6 Trailer hat mich total abgeholt!

15:17

Alban Skenderaj - Spektatore (Official Video HD)

2:41

Alban Skenderaj - Spektatore (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 9 Mio.

Yll Limani --Shpirti

1:41

Yll Limani --Shpirti

A E

Aufrufe 36 Tsd.

Anxhelina x Flori - Anash & Doja

6:37

Anxhelina x Flori - Anash & Doja

Anxhelina

Aufrufe 22 Mio.

BUTRINT IMERI x STEALTH x VINZ - GABOI

2:39

BUTRINT IMERI x STEALTH x VINZ - GABOI

AVD Digital

Aufrufe 153 Tsd.

Alban Skenderaj ft. Kthjellu - Dicka (Official Video)

4:55

Alban Skenderaj ft Mc Kresha - ILUZION (Official Video)

3:28

Plagiarism and You(Tube)

3:51:10

Plagiarism and You(Tube)

hbomberguy

Aufrufe 7 Mio.

Smartest Student Ever 🔥💯#shorts#mindset

1:00

Smartest Student Ever 🔥💯#shorts#mindset

Learn with Preeyanka

Aufrufe 17 Mio.

NOCH NICHTS GEGESSEN?

0:55

NOCH NICHTS GEGESSEN?

Just Leo

Aufrufe 240 Tsd.

4 MODELS bewerten die ALLERJUTSTEN ( 🥵 - 🤮 )

25:08