Alban Skenderaj - JETE

 • Am Vor 4 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic
  subscribers: 429 Tsd.

  Music & Lyrics: Alban Skenderaj
  Produced by Endri Shani, A. Skenderaj
  Available on:
  Deezer: www.deezer.com/en/album/86527872
  Spotify: open.spotify.com/album/70UYIh...
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/jet...
  JETE
  Stepen buzet, dridhet zeri
  Fjalet po me lidhen nyje ne fyt
  Nuk e besoja une i mjeri
  qe per cdo fillim gjithmone ka nje fund
  Dhe prita, dhe mbolla
  nje farez qe nuk do mbinte kurre
  I mposhtur deshmova lirine e saj
  Nuk ka sekonde qe frymarrjen s’ma ndal
  Nuk ka minute qe nuk dua te vdes
  Jo nuk ka ore qe nuk tretem ne mall
  Jo nuk ka dite qe dorezohem ta pres
  Dhe nuk ka nate qe ne enderr s’me merr
  Nuk ka jave qe ndergjegja s’me vret
  Nuk ka muaj, nuk ka stine
  Nuk ka vit jo, shekull, JETE
  Mendja ime arratiset
  neper vendet qe nuk shkela me ty
  Zemra si nje ore kurdiset
  dhe ndalon sa here qe ti s’je aty
  Jam lodhur nga vetja, jam lodhur nga kjo dreq agoni
  Jam vyshkur nga etja, per syte e saj
  Nuk ka sekonde qe frymarrjen s’ma ndal
  Nuk ka minute qe nuk dua te vdes
  Jo nuk ka ore qe nuk tretem ne mall
  Jo nuk ka dite qe dorezohem ta pres
  Dhe nuk ka nate qe ne enderr s’me merr
  Nuk ka jave qe ndergjegja s’me vret
  Nuk ka muaj, nuk ka stine
  Nuk ka vit jo, shekull, JETE

@ALBOGRAFI +916
@ALBOGRAFI

Sa like shkojn per Alban Skenderaj , artist me plot kuptimin e fjales . RESPEKT

Vor 4 years
@Eriselda_Selda +4
@Eriselda_Selda

Super keng

Vor 4 years
@ilirhoxha9837 +6
@ilirhoxha9837

vetem per like e keni mendjen ju

Vor 4 years
@agnesepasko2884
@agnesepasko2884

I un te

Vor 3 years
@usernotfoundd80 +1
@usernotfoundd80

Ke shumë të drejtë👍

Vor 3 years
@efigjika
@efigjika

768 like tn qe po shkruaj 💌🙈

Vor 2 years
@nila8358 +5
@nila8358

💕💕Tekst, Melodi, Zë ..si gjithmon magjik. Je ndër të vetmit që po mban muzikën shqiptare gjallë. 💕💕 🌟Faleminderit Alban 🌟

Vor 4 years
@jonaeri5295 +81
@jonaeri5295

Shpirtin ta nxjerr nga vendi me cdo kenge qe ben❤ " Futesh ne brendesine e cdo njerit prej nesh o Alban PERLE"...

Vor 4 years
@ema5210
@ema5210

Questa canzone uscite della anima delle canzoni tante nostal gia Ti amo tanto🤗🤗🤗🤗🥺🥺🥺🥺🥺🤩😍🤗🥰😙

Vor 11 Monate
@nitiniti4973
@nitiniti4973

Ju

Vor 8 Monate
@aurelajaupi
@aurelajaupi

2023🎉

Vor 6 Monate
@marselacela4080 +19
@marselacela4080

Nuk ka sekonde qe frymarrjen s’ma ndal Nuk ka minute qe nuk dua te vdes Jo nuk ka ore qe nuk tretem ne mall Jo nuk ka dite qe dorezohem ta pres Dhe nuk ka nate qe ne enderr s’me merr Nuk ka jave qe ndergjegja s’me vret Nuk ka muaj, nuk ka stine Nuk ka vit jo, shekull, JETE

Vor 4 years
@aurelajaupi
@aurelajaupi

2023🎉

Vor 6 Monate
@floridakishta8743 +4
@floridakishta8743

Je nje talent i vertete Alban 😍👏👏 i adhuroj te gjitha kenget e tua❤ sa me shume sukses te uroj..

Vor 4 years
@arlindagjoka9820 +8
@arlindagjoka9820

Jete 😍. Faleminderit qe egziston Alban 🙏.

Vor 4 years
@lelalela743 +8
@lelalela743

Duet te falenderojm zotin per kte krijes ardhur mbi toke me qellime te medhaja Ardhur mbi toke me nje xhakete per gjithe supet e brisht e te ndjeshem! Zot ruaje !

Vor 4 years
@i_am_esea_dedej9633 +5
@i_am_esea_dedej9633

Albani esht kengetari im i preferuar, esht nje njeri i vecante qe te percjell emocion nepermjet kengeve te tij . Do te doja ta takoja njehere personalisht( mendoj se kjo do te ishte nje nga gjerat me te bukura ne bote) ❤️😍😍😘

Vor 4 years
@vokrrionda +68
@vokrrionda

Mu ne mes tzemres, si thike e embel kjo këngë . Ajo jam e sigurt qe eshte krenare per ty pa fund Alban, e ta bekon cdo frymëmarrje. ❤️

Vor 4 years
@sidorelahoxha8056 +2
@sidorelahoxha8056

Na kishe munguar😍 qetsim i vesheve dhe i shpirtit!😍😍😍🌍😇

Vor 4 years
@adriatikbregu6 +6
@adriatikbregu6

Tekste kaq te thjeshta te kenduara me gjithe shpirt nga ti Alban Skenderaj sepse tek thjeshtesia jote jeton madheshtia.

Vor 2 years
@leanbk2397 +5
@leanbk2397

Sa here flet ne zemrat tona❤ ....faleminderite qe i ekziston je nje frumezim per mua dhe per shume te tjere😊❤ .... Me kenget e tua na ke ndihmuar te ecim perpara cdo dite dhe te falemderoj dhe per kete 😌....vazdo keshtu😉💪❤

Vor 4 years
@skbh5172 +3
@skbh5172

Te lumt per zerin e vecant, e ben xhdo kenge te jet e bukur me zerin unik qe e ke Alban Shqipe 🇦🇱 Te uroj shum sukses ne jet vellau I im Shqipe 🇦🇱🇦🇱👍

Vor 4 years
@ornelarustemi3501 +8
@ornelarustemi3501

Na e shtove JETEN me kete kenge, Alban. Pa e kuptuar as vete, presim per kenget e tua si lulja per shiun dhe mushkerite per oksigjen! ❤

Vor 4 years
@alkiskura9530 +15
@alkiskura9530

Nje njeri i madh, nje artist i rralle, ze dhe muzike plot vlera 👏

Vor 4 years
@anxh4831 +11
@anxh4831

"Dhe nuk ka nate qe ne enderr sme merr....😔" ALBAN je adhurim😍🌍

Vor 4 years
@7loveforever7 +8
@7loveforever7

Perfekt si gjithmone, faleminderit Alban per cdo emocion qe na dhuron. D❤️B 🥰

Vor 4 years
@lorin538officalkalaja8 +4
@lorin538officalkalaja8

Perulemi para teje.Je perfaqësuesi i Shqiperise ne cdo aspekt.Urime te mëtejshme!Cdo fans te admiron në çdo videoklip dhe koncert tendin. You are "NUMBER ONE"!!

Vor 4 years
@dorianzhega2912 +15
@dorianzhega2912

O i madh, ti nuk zhgënjen kurrë. Respekt dhe vlerësim.

Vor 4 years
@anjezamitaj5761 +2
@anjezamitaj5761

I vetmi qe nuk te zhgenjen kurre.!! Sinqerisht krenare e gjith Shqiperia per ty....je kengetar i paster e kendon me ndjenje...!! I mrekullueshem...!!

Vor 4 years
@paulagulag +23
@paulagulag

Kur degjon kengen... edhe zemra dridhet pa e kuptuar 😍😍🌟🌟👏👏

Vor 4 years
@swifttaylior7737
@swifttaylior7737

@Genti Gent hahahahah ah te drejt ke

Vor 4 years
@marsipirra5126 +9
@marsipirra5126

Si gjithmon nje emocion qe te rrengjeth mishin..unik ne cdo kohe 🙏🙏🙏

Vor 4 years
@anthonyjackson1577 +2
@anthonyjackson1577

Perla e rradhes.... Cdo kenge e Alban Skenderaj eshte HIT ! Eshte artist i vertete ! Alban Skenderaj je i paarritshem...! BRAVO ?

Vor 4 years
@Fa-sy5qr +4
@Fa-sy5qr

Fale teje Alban ndjejme krenari kir i themi dikujt se jemi shqiptar dhe kjo eshte nje kenge e jona shqip.. Sepse nga te tjeret sa here qe i ndegjojme dhe shikojme ndjejme turp me veten qe ndajme te njejten gjuhe!..

Vor 4 years
@ertamyrtaj22 +4
@ertamyrtaj22

Timber zeri i kristalte. Melodi kaq e embel e fjale kaq te ndjera. E pamundur mos te emocionohesh! Faleminderit per emocionet e bukura Alban!

Vor 4 years
@xiki4006 +1
@xiki4006

Magnifique, këngë dhe text me plot emocione që prekun thellësinë e shpirtit,you'r voice is amaizing, you'r great 👌❤

Vor 4 years
@loveruss5436 +1
@loveruss5436

Ti je JETE ti je frymezim ...faleminderit qe ekziston Alban Skenderaj idhulli im pergjithmon 👑👑👑👑

Vor 4 years
@stelinamusta176 +3
@stelinamusta176

Nje kenge e mrekullueshme siç din me bere me i miri i Shqiperise.👌👌Alban Skenderaj je i pazevendesueshem.Je dhe do mbetesh kengetari me perfekt dhe me i mrekullueshmi nga te gjithe.Je Unik.👌👌👏👏

Vor 4 years
@elenaec1853 +12
@elenaec1853

I don't understand the lyrics ,but I love how peaceful it sounds♡

Vor 4 years
@hane2868 +4
@hane2868

Tight lips, shaking voice The words are tight inside my throat I couldn't believe me (the) poor That for every beginning there is an end And waited,and planted A seed that would never be planted defeated, I witnessed her freedom (seeds freedom) There is no second that my breathing isn't stopped There is no minute that I don't want to die There is no hour that I feel nostalgic There is no day that I give up waiting And there is no night that my dream isn't taken There is no week that my consciousness isn't killing me There is no month, there is no season There is no year, century,LIFE My thoughts escape In places that I never stepped (never went/walked into) (my) heart like a clock (the item) is stacked And stops every time you're not here I am tired of myself I am tired of this f2CKING agony I am withered from thirst, for her eyes

Vor 4 years
@elenaec1853 +1
@elenaec1853

Hi😊 Thanks@@hane2868 for translation❤️

Vor 4 years
@iriniceci2543 +72
@iriniceci2543

E dija qe ti nuk do te zhgenjeje, pasi ti je vete perla e muzikes shqiptare, je ARTIST i vertete. Suksese te metejshme edhe pse ti je vete suksesi. Bravo!!!

Vor 4 years
@danielashehaj2408 +4
@danielashehaj2408

Je nje artist i vertet ... ALBAN SKENDERAJ 😍😍😍😍

Vor 4 years
@rominnar9861 +4
@rominnar9861

Alban o *jetë* ❤️ faleminderit per emocionin pa kushte qe na fal🙏🏼

Vor 4 years
@geraldokociu2895 +11
@geraldokociu2895

Sa here qe e degjoj me ben te ndjej dhimbjen dhe mallin per Enjgjellin tim te vogel. 👏

Vor 4 years
@inlovewithjungkookie4649 +2
@inlovewithjungkookie4649

Kush ka bere dislike nuk ka dashuruar kurre ne jeten e tij 🙁🙁🙁 bravo alban te adhuroj ♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 4 years
@zamizami4869 +6
@zamizami4869

Këngëtari më i mirë shqiptar për mua!! LOVE YOU! 😍😍

Vor 4 years
@babaastarsalbania9478 +74
@babaastarsalbania9478

Like nese mendon qe alban skenderaj ka zerin me te bukur nga gjithe artistet shqiptar😍

Vor 4 years
@marselcela1448 +1
@marselcela1448

Po e kam me kuptim dhe nje ze te nrekullushem 😍😍🤩🤩🤩

Vor 3 years
@soni-hr9ed +21
@soni-hr9ed

Sapo e degjova edhe nk po ndaloj dot duke e degjuar vazhdimisht😭😭😭me mbaroj gjysma e internetit😂😂qaj per kengen qaj per internetin🤦‍♀️🤦‍♀️komplimente edhe jo kaq te bukura te tjerat se sna le te bejm kokerr pune duke ndenjur ntel per te te degjuar😉😉😉

Vor 4 years
@kosem-km1yh
@kosem-km1yh

❤❤❤pse vetem kete kenge 🎉🎉ke kenge te vecosh te Albanit?te gjitha jane ❤❤❤dashuriii.shpirt jete...

Vor 2 Monate
@jakefutplot +1
@jakefutplot

This song is crystal music with striking lyrics. Mund te gjeni kengetar me zerin me te ngrohte se Albani, mund te gjeni 2-3 kenge me te bukura se ato te Albanit, mund te gjeni edhe ndonje tekst kenge (me shume fat po e gjetet) me i bukur se tekstet e Albanit, por nuk do te gjeni kurre, dmth KURRE, nje artist qe ti beje te treja keto me mire se Albani. SIMPLY THE BEST of last 30 years !!!

Vor 4 years
@behappy-cc4xg +3
@behappy-cc4xg

Nuk gjej dot fjalët e duhura për ta përshkruar këtë perlë. Je i rrallë Alban! 👏👑💎

Vor 2 years
@evertetauniversale5732 +1
@evertetauniversale5732

Artist, nga te paktet qe e meriton plotesisht kete emer 🙏

Vor 7 Monate
@brikenabriki5906
@brikenabriki5906

Artist i kompletuar! Kënaqësi shpirtërore është zeri jot e adhuroj pa fund çdo këngë që këndon! Respket pa fund për Alban Skënderaj.

Vor 2 years
@a.aa.k6083 +1
@a.aa.k6083

Te lumte Alban 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 mi kepute telat e zemres godite jo vetem te une por te plot njerez qe duan ndjenjen e bukur dashuri 😘❤💔

Vor 4 years
@danielashehaj2408 +8
@danielashehaj2408

Shume respekte per ty Alban...SUKSESE

Vor 4 years
@elda.picari +1
@elda.picari

Këngë shumë e ndjerë që shpreh dukshëm mallin ndaj dikujt që është larguar nga kjo botë ose thjesht nuk është më pjesë e të përditshmes sonë. Kjo e dyta është me e dhimbshme. Humbja më e madhe që pëson njeriu është humbja e vetes dhe humbja e një personi që vazhdon të jetë gjallë...😥

Vor 3 Monate
@manjolagjata4998 +1
@manjolagjata4998

Nje kenge super e bukur, teksti , muzika dge zeri fantastik i Albanit!🙏🏻

Vor 3 Monate
@May-cm9jz +1
@May-cm9jz

I pa harruar Alban kujtimi I nenes tuaj! Nje text me shume domethenie, me fjale te dale nga shpirti. Urime,urime vetem urime dhe suksese per ju! Pershendetje nga vajza e nje nene dhe nena e nje vajze!😢🙏

Vor 4 years
@delinametushi6675
@delinametushi6675

Nuk ka sekond që frymëmarjen s’ma ndal 💔 nuk ka minut që nuk dua të vdes ❤️‍🔥 për ty Alban 🥰🥰

Vor 2 years
@arijan0a226 +1
@arijan0a226

Perfundimisht kengetari me i mire shqiptar Krenar me ty Alban

Vor 4 years
@xhuljanarami3588 +3
@xhuljanarami3588

Kjo kenge kapercen cdo parashikim. Super kenge me ndjenje qe vetem Albani di te na kenaq zemrat me super melodi super text ..Bravo Albani 😊

Vor 4 years
@bacibaci8491
@bacibaci8491

xhuljana rami dua t Fls me ty

Vor 4 years
@doksimaci
@doksimaci

There is nothing better than playing with words and expressing feelings. Albania has amazing artists like him and I admire the originality and unique delivery of this song. I wish other artists that have the talent to focus on words and forget about brands and materialistic possessions. There is much more to life so lets just admire the fact of being human and amazing at that. Thank you Alban for sharing your talent with us and I wish you all the joy in the world. love and support from Australia :)

Vor 4 years
@valmirehalili4732 +2
@valmirehalili4732

Super keng si gjith qe na dhuron Albani asnjeher nuk di te na zhgenjej na e qetson shpirtin me kto kenge te bukra hallall gjiri i nenes qfar djali ka qe asnjer nuk ben keng me drog alkool kto jan keng duhet te marrin shembull kta kengtart tjer nga Albani ♥ T ' lumt suksese yll

Vor 4 years
@user-sl8uj4hh7p +1
@user-sl8uj4hh7p

Alban lum aj o nene qe te ka ber❤

Vor 2 Monate
@etmonds3228 +3
@etmonds3228

Nje artist jo Albani esht dicka me shum se artist esht nje kriues nje njeri plot dashuri RESPECT he’s number one singer for me and for everyone

Vor 4 years
@claydee970
@claydee970

Ahh sa Me kishte munguar ai Albani vjeter me kete super tekst Dhe kete super melodi 😊😊

Vor 4 years
@valkaneziri9114 +13
@valkaneziri9114

Oh, what a masterpiece! 👏👏👏 Thank you for these emotions the best of the bests! 👑 💙

Vor 4 years
@markelakalemai7590 +1
@markelakalemai7590

Nje kege plot djenja qe te udheton ne thellecin e zemeres. Keto hitet vetem Alban Skenderaj I kendon ❤😍😍

Vor 4 years
@lalimusic2806 +1
@lalimusic2806

Kur te bej Alban Skenderaj nje kenge te keqe, do jete fundi i botes 😉😊 Edhe kete radhe nje kryeveper, jete komplet👏🏻

Vor 4 years
@xhesildazeqo8924
@xhesildazeqo8924

...dhe nuk ka nat qe ne enderr sme mer... 🙏🏻🙏🏻

Vor 3 years
@tushaedlira3786
@tushaedlira3786

Muzika dhe kenget e tua jane ilac per shpirtin.Je me i miri, suksese gjithmone ne jeten tende Alban 🌟🌟🌟🌟🌟.

Vor 4 years
@visarademi3044
@visarademi3044

Kënaqësi të jetosh në epokën e Albanit . Respekt🇨🇭🤘✌🇦🇱♥️

Vor 4 years
@anamanolaj1144 +6
@anamanolaj1144

Alban si gjithmon kenge te mbrekullushme 🥰😍❤️🥰!!

Vor 4 years
@bleonmehmeti9659 +1
@bleonmehmeti9659

Ky eshte Albani i vertet,Albani qe na ka mungu prej kohe !! Super kenge

Vor 4 years
@kresararapaj5075 +1
@kresararapaj5075

Je kaq magji❣ Je kaq ndjenje ku cdo fjale te kalon nen lekure dhe behet nje jete e jetuar ne fjalet e kesaj kenge❤

Vor 4 years
@dona8381 +1
@dona8381

Me i miri artist shqiptar 🥰

Vor 11 Monate
@brunamusko352
@brunamusko352

Ne cdo fjal ka lot e ndjenje kjo kenge.Bravo Alban qe gjithmon ne cdo keng esht realiteti brenda

Vor 4 years
@teaetea7993
@teaetea7993

Jete💙M ❤❤❤

Vor 3 years
@annaanna3709 +4
@annaanna3709

Thjesht Unik ❤️💞💞💞💘💘💕💕💗💗🥰🥰🥰 cdo keng esht nje mrekulli ❤️❤️💜💜

Vor 4 years
@STELADMR
@STELADMR

Fjal që hyjnė direkt në zemer dhe plot ndjenja . Plot kuptim Bravo ,bravo ,bravo 👏👏

Vor 4 years
@danjadauti2255 +1
@danjadauti2255

I vetmi kengetar qe te frymzon, te bene te qashe, te qeshesh dhe te shohesh se gjerat e mira nuk kan fund thjesht duhet te shohim pertej erresires me syte e zermres se ne fund te fundit keto i ka jeta🤩😉

Vor 4 years
@taulanttaulant661 +1
@taulanttaulant661

Nuk ka sekonde qe frymarrjen s'ma ndal ,Nuk ka minute qe nuk dua te vdes,Jo nuk ka ore qe nuk tretem ne mall,Jo nuk ka dite qe dorezohem ta pres,Dhe nuk ka nate qe ne enderr s'me merr,Nuk ka jave qe ndergjegja s'me vret .Nuk ka muaj ,nuk ka stine ,Nuk ka vit jo ,shekull ,JETE RTDF 30-01-2013😍

Vor 4 years
@silvasilva-ug2vo
@silvasilva-ug2vo

Me me fund nje shqipe e paster,se po na duhen perktheys me kuptu gjuhen ton! Bravo zemer❤

Vor 4 years
@marjanakoci9209 +1
@marjanakoci9209

Ti je i talentuar je unik Alban, ti je jete 😍😘😘

Vor 4 years
@GQstyless +6
@GQstyless

Artisti nr 1! No Autotune, no sexism, no drugs!

Vor 4 years
@mira.2250 +4
@mira.2250

Kenge super e bukur dhe melodi shum e embel.bravo Alban😍😘💓💜💋💋💋

Vor 4 years
@malonam7139 +47
@malonam7139

Si gjithmone nje mbrekulli, muzika jote sherim per shpirtin 🙏

Vor 4 years
@silvanaimaj4117
@silvanaimaj4117

Shurup per gripin

Vor 4 years
@jemehajri4563
@jemehajri4563

Sbërou vet pastaj Shëro të tjerët si po i shëron tani provo dhe Këto melodi të zogjve

Vor 4 years
@Albaner..
@Albaner..

Jam lodhur nga vetja jam lodhur nga kjo dreq agoni jam vyshkur nga etja per syt e saj ❤🙌

Vor 4 years
@mirandapacuku7837 +4
@mirandapacuku7837

Alban skenderaj super kenge , teksti ka nje kuptim qe te fut thelle ne mendime , dicka qe njerezit i rremben emocioni i kenges , ndjenjat mendimet e thella . Alban je shum kengetar i mire , presim shum keng te bukura nga ti . Ke nje ze te embel dhe te vecante, kjo tregon qe ti ke talent , stil fame , te tjerat vin me radhe😍😍😍👏👏👏❤❤❤❤❤ alban skenderaj you number one 😂😂😂😂

Vor 4 years
@xhorxhinalesi3436 +1
@xhorxhinalesi3436

Nuk e di si mund të dëgjosh pseudokëngëtarët kur shumë lehtë mund të dëgjosh Albanin dhe të mbushesh me jetë. Është i vetmi këngëtar që vlen.!

Vor 4 years
@albi_h3791 +3
@albi_h3791

Cdo fjale me kujton vajzen qe dua dhe u lendova deri ne piken e fundit Ishalla e shef kte koment, dua te te them qe akoma je ne zemren time dhe te dua akoma me shume cdo dit "L" (pema)❤🤞

Vor 3 years
@mallakastraeger8888
@mallakastraeger8888

Faleminderti qe egziston Alban je unik je madheshtor je i pa arritshem 🌟🌟🌟🌟🌟

Vor 4 years
@ervinvini8016 +2
@ervinvini8016

Kenge super ... artist i perkryryere . Shum i thjeshte edhe realist... Jo si disa kengetare .. qe nxierin goca b××3 nxjere dhe makina te shtrenjta .. dhe per me teper tekst pa lidhje .... Bravo Alban Skenderaj ...

Vor 4 years
@krisendagjata8211 +1
@krisendagjata8211

Thon qe vetem zoti duhet te adhurosh❤❤❤ por une te adhuroj e ty , muziken tende,embelsin qe ti sjell ne c'do kenge 🥰❤🥰❤❤❤❤

Vor 2 years
@giuli.s +2
@giuli.s

Nuk Ka nevoj per fjal Albani eshte ai kengetar i vetem qe teksti Ka kuptim pastaj zeri i ti eshte qetesi per shpirtin .....👌👌

Vor 4 years
@Abc-ps1bo
@Abc-ps1bo

Zemra si nje ore kurdiset ... dhe ndalon sa here ti nuk je aty 😍😍😍

Vor 2 years
@nardibelba5131 +4
@nardibelba5131

Ti ha buke vec o Artist. Nuk ke lidhje fare me llumin qe ka pushtuar Shqiperine . Faleminderit qe na sjell e Muziken ne forme kaq te bukur 🙏🏻🙏🏻

Vor 4 years
@armandoshuli5040 +1
@armandoshuli5040

... ska si jete ndryshe cdo kenge e jotja eshte nje perle ... 🙏👏

Vor 4 years
@klodiveseli209 +1
@klodiveseli209

Alban Skenderaj je i madh.. artist i vertete 🔝🤗

Vor 4 years
@saimirmyzeqari8933 +1
@saimirmyzeqari8933

Super, Bravo Alban qe me zerin tend, na ben te largohemi pak nga erresira dhe ankthi qe her her na pushton Je super

Vor 4 years
@hokalale5491 +1
@hokalale5491

Kengetari me i mire ne shqiperi. Ca shqiperi them une me i miri ne botr👍🏼😄😄

Vor 4 years
@jetnorertilaballiu2454 +1
@jetnorertilaballiu2454

Kjo keng esht shkruajtur per dy njerzit e mi qe i dua sa vdes per ata dy njerez.je i vecant veten dua te qaj dhe mos te flasi njeri kur degjoj dhe te jem veten....

Vor 4 years
@youtobe16 +6
@youtobe16

Bravooo Alban asnje nuk i kendon kenget e dashuris me bukur se tyy👍❤️ 👍❤️

Vor 4 years
@zamiradyrmyshi828 +1
@zamiradyrmyshi828

ËSHTË THJESHT NJË PERLË E VERTET!!!! 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

Vor 4 years
@selvetebuci1237
@selvetebuci1237

Dhe qka tjeter mund te presesh nga nje artist i tille siq eshte Alban Skenderaj.Thjesht pushim per veshet dhe qetsi shpirtrore te fal ne çdo kenge qe e kendon.Eshte unik ne stilin e tij.

Vor 4 years
@BletaMeSyze
@BletaMeSyze

Po thuajse te vetmet tekste kane kuptim te thelle ne muziken shqiptare, bravo.

Vor 4 years
@esterelizabethniven3329 +18
@esterelizabethniven3329

Teksti I perkthyer ne anglisht. Me falni ne qofte se ka ndonje gabim: The lips hang back, the voice shakes The words are tying up like a knot in my throat I didn't believe that for every beginning there is a end And I waited and planted a seed that will never grow Defeated I testified of its freedom There isn't a second that it doesn't stop my breathing There isn't a minute I don't want to die There isn't an hour that I dont get consumed by missing it There is no day that I do not surrender to wait for it And there is no night when it doesnt take me in my dreams There is no week that my conscience doesn't kill me There is no month, no season There is no year no, century, Life. My mind runs away to the places it hasn't gone with you My heart like a clock that winds and stops every time that it sees you I'm tired of myself, I'm tired of this damn agony Withered because of thirst for her eyes There isn't a second that it doesn't stop my breathing There isn't a minute I don't want to die There isn't an hour that I get consumed by missing it There is no day that I do not surrender to wait for it And there is no night when it takes me in my dreams There is no week that my conscience doesn't kill me There is no month, no season There is no year no, century, LIFE.

Vor 4 years
@annsofie1616 +2
@annsofie1616

Ester Niven thank you for translating 💜

Vor 4 years
@esterelizabethniven3329 +1
@esterelizabethniven3329

@@annsofie1616 my pleasure💜💜

Vor 4 years
@marselamustafaj121
@marselamustafaj121

Jete 😍Une me kenget e Albanit jetoi ska dite mos ti degjoi kenget e tij ❤❤

Vor 4 years
@stanislavyakubovskyi4895 +6
@stanislavyakubovskyi4895

I like albanian music!!!

Vor 4 years
@user-vv6ok7lp3h
@user-vv6ok7lp3h

Prej titullit "Jete"e dija , kjo keng do degjohet perjet !Zoti te bekoft Alban ,🌏🤩🤗

Vor 4 years
@migenasalihi2198 +2
@migenasalihi2198

Shyqyr nje keng e plot shqip, bravo shum e bukur plot ndjenja 😭😍

Vor 4 years
@dianadorda6517 +2
@dianadorda6517

Kjo jete ja vlen per te degjuar zerin tend

Vor 4 years

Nächster

Alban Skenderaj - Obsesion

2:38

Alban Skenderaj - Obsesion

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 659 Tsd.

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 21 Mio.

WER ISST SCHNELLER??! HAMBURGER CHALLENGE MIT Evanijo

13:38

Luton 3-4 Arsenal | Heartbreak 😫 | Premier League Highlights

02:36

New Update - Town Hall 16 in Clash of Clans!

13:42

New Update - Town Hall 16 in Clash of Clans!

Judo Sloth Gaming

Aufrufe 1,3 Mio.

7 vs. Wild: Teams - Wolfsgebiet | Folge 2

1:06:23

Yll Limani - Najher (Lyric Video)

3:26

Alban Skenderaj - SIKUR TA DIJA

3:32

Alban Skenderaj - SIKUR TA DIJA

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 1,3 Mio.

Yll Limani --Shpirti

1:41

Yll Limani --Shpirti

A E

Aufrufe 37 Tsd.

Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre, Tirane (Full Concert)

2:02:57

Fluturimi 3470 (feat. Soni Malaj)

3:55

Fluturimi 3470 (feat. Soni Malaj)

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 113 Tsd.

Shkumbin Ismaili - E bukura ime

3:33

Shkumbin Ismaili - E bukura ime

Shkumbin Ismaili

Aufrufe 8 Mio.

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 18 Mio.

RESPECT 😰😰#shortsvideo #respect

0:59

RESPECT 😰😰#shortsvideo #respect

SS RESPECT

Aufrufe 13 Mio.

Wer reimt, gewinnt!😀 #shorts

0:24

Wer reimt, gewinnt!😀 #shorts

Mamiversum

Aufrufe 1 Mio.

Amar & das große Cutter-Drama ❌

1:00

Nerf Battle im Unterricht 😂😳 #shorts

0:24

Nerf Battle im Unterricht 😂😳 #shorts

Noel Dederichs Shorts

Aufrufe 296 Tsd.