Alban Skenderaj - Isabel (Official Video 4K)

 • Am Vor 14 Tage

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Produced by Lorenc Aliaj
  Melody & Lyrics: Alban Skenderaj
  Video: Imagine Films

  (Albanian lyrics available)

  Follow Alban Skenderaj on Instagram:
  instagram.com/albanskende...

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/1VMOUQ...
  iTunes: music.apple.com/us/album/1623...
  Shazam: www.shazam.com/track/61515158...
  acromaxmedia.lnk.to/Isabel

Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

No sé por qué no nací en Albania,amo toda la música y cultura,de parte de una española 🇦🇱🇪🇦

Vor 18 Stunden
klu kla
klu kla

U bera fansja jote qe kur dole per her te par ne top fest, me kengen « vetem ty » . Qe nga ajo dit , e deri me sot kurr nuk na ke zhgenjyer me muziken tende qe eshte qetesi per shpirtin 😍🙏. Suksese dhe faleminderit 🙏🙏🙏

Vor 12 Tage
Ludjana Bala
Ludjana Bala

@Klarida Marku po super Artist

Vor 2 Tage
Klarida Marku
Klarida Marku

vertet qe ateher edhe une me pelqen shum,meriton te quhet ARTIST

Vor 2 Tage
Ludjana Bala
Ludjana Bala

Gjithashtu e mbaj mend ziheshame motren se kush do fitonte top fest ajo ishte me Ermal Fejzullahu e un me Albanin

Vor 11 Tage
Ledjan Roci
Ledjan Roci

Bravo 🥰

Vor 12 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

Vor 12 Tage
Landi Hasani
Landi Hasani

ARTIST SHKURT PASTËR SHQIP. I vetmi artist që ka shkruar gjithë rrugëtimin tamam SHQIP. I vetmi që ka bërë këngë vetëm për dashurin e pastër. 🎼🎼🎼🇦🇱🇦🇱

Vor 12 Tage
Rezi Kazani
Rezi Kazani

Mese e vertete, jam plotesisht dakort me ty 🇦🇱🇦🇱

Vor 5 Tage
enida dosti
enida dosti

Kkqkkqwkkwjwji @theonlymusic kkk

Vor 6 Tage
Stelina Musta
Stelina Musta

Super tekst, super këngë si gjithmonë ti nuk më zhgënjen kurrë artisti im i shpirtit 🥰 👏 Zëri jot është magjik, brilant, është dhe një super Hit i padiskutushëm 👌👏 Je legjenda e muzikës shqiptare 🥰 😊 Shpresoj që një ditë të përfaqësosh Shqipërinë në Eurovizion me zërin tënd të mrekullueshëm SEI IL MIGLIORE 👏 Je dhe do të jesh deri në fund IL MIO IDOLO 🥰 😊

Vor 12 Tage
klarenc sinani
klarenc sinani

avash me avash se tu keput shpirti per te,kengetar si gjith tjeret esht ca esht sa ja boni qefin dhe ju

Vor 11 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

Vor 12 Tage
Gerta Drolli
Gerta Drolli

Ndaj të njëjtin mendim, për ktë artist të madh, ësht unik, 🥰🥰🙏🙏, sa mir që e kemi, na bën krenar,

Vor 12 Tage
Leila Green
Leila Green

Che bella voce, che bella lingua ! Mi sembra una lingua molto antica, la sento nel mio cuore❤️. Grazie Alban! Saluti a tutti dalla 🇨🇭!!!

Vor 5 Tage
Shauka Hodan
Shauka Hodan

“Ndoshta zoti nuk pushoji,krijoji ty diten e djel “ kjo keng esht perl

Vor Tag
M D
M D

Alban Skenderaj,ikona e muzikes shqiptare! Jo vetem se kendon shqip,por zeri eshte i preferuari im. Ne cdo kenge tenden gjen kuptim ,simbolistike,ndjeshmeri edhe gezim harmoni pasi ti je unik! Per mua je i pazevendesueshem. Jam nje adoleshente dhe jam rritur me zerin tend. Veshi im degjon vetem perlat e tua! Faleminderit qe ekzistom dhe qe e ben shqiperine nje vend plot ngjyra . Thjesht je unik e i pazevendesueshem 🥰

Vor 11 Tage
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Po kerkoja nje kenge per Izabel time ne festen e emrit te saj dhe ja ku erdhe ti Faleminderit Alban Skenderaj

Vor 5 Tage
Marjana Koni
Marjana Koni

Bravo Alban me pelqein shum kenget e tua , po u lumturova shum kur e degjova kengen Isabel kam mbesen 2 vjece ka emrin lsabel dhe ka lindur ne dite djele , faleminderit shum qe na ke dhuruar kete keng te bukur qe nuk do e haroim kure se mban emrin e mbeses tone 💐😘😘

Vor 10 Tage
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Më në fund u bën edhe Izabel-at me një këng kaq të bukur. Ta gëzoni goca!

Vor 6 Tage
Alma Pour
Alma Pour

I love albanian beautiful people♥️😍 and their lovely culture and language🇦🇱 from iran-Azerbaijan 🇮🇷♥️🇦🇿♥️🇦🇱😍♥️👐

Vor 12 Tage
nostream al
nostream al

Respect 🇦🇱

Vor 6 Tage
JONI IBRHAIMI
JONI IBRHAIMI

Isabel mia piccola principessa 🎀💞🌸🦋

Vor 11 Tage
Park Sarah
Park Sarah

This artist is amazing and this song is so good. I love albanian music . From Morocco 🇲🇦

Vor 6 Tage
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Ëngjëlli im, e bukur përjetësisht… Këng e Shkëlqyer

Vor 5 Tage
Ludmilla Liçaj
Ludmilla Liçaj

Nuk kam fjalë! Është perfekt si Isabel. Këngë që të vishet nën lëkurë dhe të ngrohë zemrën. Faleminderit që na ngrohë shpirtin me grimca lumturie!

Vor 11 Tage
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Tingellon kaq embel kjo kenge, Albani nuk zhgenjen kurre, Artist i merituar, vetem shqip kjo kenge me te knaq syrin dhe shpirtin,bravo Alban je ilaci i muzikes shqiptare

Vor 6 Tage
Ameliya--T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me
Ameliya--T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

I love albanian beautiful people♥️😍 and their lovely culture and language🇦🇱 from iran-Azerbaijan

Vor 10 Tage
Regdu Geht
Regdu Geht

gjuha shqipe ♥️♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️❤️🥇🥇🥇🥇🥇

Vor 8 Tage
Sonila Merkaj
Sonila Merkaj

Talent I vertet!!! Faleminderit per kete dhurate kaq te bukur e kaq me kuptim per vajzen tone Isabel! Per te gjitha Isabel-at anembane tingellon kaq bukur dhe emocionuese! 🥰🥰🥰

Vor 12 Stunden
Sophia K.
Sophia K.

Bija ime Isabel drita ime e syve faleminderit Alban qe krijove kete keng kaq te bukur qe I kushtohet edhe vajzes time😇🙏

Vor 12 Tage
Sidorela Marku
Sidorela Marku

Edhe vajza ime quhet Isabel 🥰

Vor 9 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

Vor 12 Tage
𝐀𝐃𝐀𝐌❽
𝐀𝐃𝐀𝐌❽

It’s weird to feel like you miss someone you’re not even sure you know🎶🎶 🇩🇿 PEACE &LOVE TO Y'ALL

Vor 12 Tage
Mohamed Hadidou
Mohamed Hadidou

Blessings 🙌

Vor 12 Tage
Leonora Kapllani
Leonora Kapllani

Faleminderit per muziken tende. Ti è mban gjall muziken shqipetare.

Vor 12 Tage
Karla Mes
Karla Mes

Grazie ne shqip = faliminderit

Vor 12 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

Vor 12 Tage
Bora Xhelo
Bora Xhelo

Shpirti i pastër je ....gjithmon thoja kur te behem me beb e dua djal ti vendos emrin Alban🥰🧿dhe po Alban e vendosa ...artist i pavdekshem

Vor 12 Tage
Bora Xhelo
Bora Xhelo

@Arbër 2020 hahah...shum faleminderit 🙏

Vor 11 Tage
Arbër 2020
Arbër 2020

Thash se të lindi vajze ja vure Albana 🤣 ..ta kesh me jete Albanin 🖐️

Vor 12 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

Vor 12 Tage
nora duke
nora duke

Urime Alban ! Très belle chanson dédié à Isabelle. " Isabelle tu as conquis mes diables comme si tu étais archange Michel. "

Vor 12 Tage
Mrs Bonita
Mrs Bonita

My name is Isabel and I love the song 👏🏼👏🏼👏🏼🥰🥰🥰 Greetings from Spain 🇪🇸

Vor 9 Tage
El Shel
El Shel

Bravo Alban ti je nje kengetar i vertet , vajza ime 6 vjece ka emrin Isabel, u lumturova shum ♥️

Vor 12 Tage
aswer huio
aswer huio

Perfekt, si gjithmone, muzike e bukur, tekst me kuptim dhe shqipe e paster e pashtremberuar. Hallall Alban, sme ke zhgenjyer asnjehere. Je 1sh.

Vor 2 Tage
Redon Cobaj
Redon Cobaj

“Ndoshta zoti nuk pushoji,krijoji ty diten e djel “ kjo keng esht perl 😍

Vor 10 Tage
Lola Noel
Lola Noel

Tingellon kaq embel kjo kenge, Albani nuk zhgenjen kurre, Artist i merituar, vetem shqip kjo kenge me te knaq syrin dhe shpirtin,bravo Alban je ilaci i muzikes shqiptare👏🏻

Vor 12 Tage
Lorena C.
Lorena C.

Super talented, and artist with a soul ❤

Vor 11 Tage
Kelton Rizaj
Kelton Rizaj

Më në fund u bën edhe Izabel-at me një këng kaq të bukur. Ta gëzoni goca! 💁‍♀️🎶👏🥰

Vor 12 Tage
Princess Barbi
Princess Barbi

Bravo Alban,beautiful song!👏👏❤🇷🇴🇷🇴❤❤

Vor 12 Tage
Mendrit Qenaj
Mendrit Qenaj

Ëngjëlli im, e bukur përjetësisht…❤️🌹 Këng e Shkëlqyer👏🏻

Vor 12 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

Vor 12 Tage
AL GAMING
AL GAMING

👍🏻👏🏻

Vor 12 Tage
What you think you become!
What you think you become!

Muzike per shpirtin! Kengetari me i mire Shqiptar! 🎉💯🙏🎶

Vor 12 Tage
Thelleza Coraj
Thelleza Coraj

Dëgjo një her edhe Art Abazin se mund të duket shumë këngëtarë i mirë!

Vor 10 Tage
e
e

E vertet esht madheshtor

Vor 12 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

Vor 12 Tage
Hergi
Hergi

Shume kenge e bukur !Bravo Alban Skenderaj je Super kengetar👏👏

Vor 3 Tage
Aiden
Aiden

Beautiful meaningful words and music.

Vor 11 Tage
Myrvete Harizaj
Myrvete Harizaj

Po kerkoja nje kenge per Izabel time ne festen e emrit te saj dhe ja ku erdhe ti 🥰 😍Faleminderit Alban Skenderaj❤❤❤

Vor 12 Tage
Cookie kat
Cookie kat

Ahaahahah e bukur kjo. By the way alban te miat i kan Alizée dhe Aries 😅 nese do te duhen emra te tjere 🤣

Vor 10 Tage
soiung toiue
soiung toiue

Perfekt, si gjithmone, muzike e bukur, tekst me kuptim dhe shqipe e paster e pashtremberuar. Hallall Alban, sme ke zhgenjyer asnjehere. Je 1sh.

Vor 7 Tage
Rosa Rosi 🖤
Rosa Rosi 🖤

Gjithmon origjinal me zerin dhe muziken tone, je i pa arritshem 💙🥰

Vor 12 Tage
Besmir Avdiaj
Besmir Avdiaj

Ky eshte nga ata artiste qe asnjehere nuk te zhgenjen 👏👏👏 Bravo Alban

Vor 9 Tage
Shauka Hodan
Shauka Hodan

Bravo Alban ti je nje kengetar i vertet , vajza ime 6 vjece ka emrin Isabel, u lumturova shum

Vor 2 Tage
Blerta Dobson
Blerta Dobson

Ylli I muzikes shqiptare!❤

Vor 12 Tage
Kaotika
Kaotika

No sé por qué no nací en Albania,amo toda la música y cultura,de parte de una española 🇦🇱🇪🇦

Vor 11 Tage
Massimo Remis
Massimo Remis

Y yo amo la musica la cultura la cocina la idioma uuu la idioma espanola por dios carino ....

Vor 4 Tage
Albania Gang
Albania Gang

Gracias 🙏🏻

Vor 10 Tage
Kaotika
Kaotika

@Marsel Hoxha eso haré cuando pueda 🥰

Vor 10 Tage
Marsel Hoxha
Marsel Hoxha

Ven y visita Albania. Estoy seguro de que te sentirás como en casa.

Vor 11 Tage
Roshi Roshi
Roshi Roshi

❤️😍❤️

Vor 11 Tage
Sonila Gjeta
Sonila Gjeta

E si mund te ishte ndryshe kur kenga eshte kenduar nga Albani.... si gjithmone e mrekullushme👏🖤

Vor 12 Tage
emiliana stajo
emiliana stajo

Artisti me i mire qe ka Shqiperia muzika me bukur qe kam degjuar te gjitha kenget jane te bukura dhe te interpretuara shkelqyer.. Te njejtin mendim ka dhe familja po edhe shoqeria ime. Ju urojm suksese shendet ty dhe familjes tende te jeni te lumtur dhe te na sillni sa me shume kenge te bukura respekte !

Vor 8 Tage
Nardi Nila
Nardi Nila

Sa e bukur kenga me bere ta dashuroj akoma me shum emrin e vajzes time 🥰

Vor 12 Tage
Lorena Denollari
Lorena Denollari

AAAA SHUM BUKUR EMRI I MBESES SIME .Yllit te halles se vet edhe pse eshte shum e vogel.

Vor 11 Tage
Valeria
Valeria

Zëri,muzika,teksti,klipi unison dhe vulën në fund e vë një zë unik.🌟💥💫

Vor 6 Tage
carmilla
carmilla

Du bist mein Idol Playgirls.Cam immer in meinem herzen, schön, liebe, wahlen, kulturell ❤ Sie sind eines der besten Konzerte...

Vor 10 Tage
Neshat Saramati
Neshat Saramati

Legjend e gjall je.kengetar i mrekullueshem.respekt👍👍👍

Vor 12 Tage
Anxhela Tare
Anxhela Tare

Fantastik !!! Hiti i viti 🔥 Tekst i goditur...

Vor 12 Tage
Blerina Sadiku
Blerina Sadiku

So beautiful song Alban!!love it❤️Isabela i kam vene emrin vajzes😍1vjece dhe me pelqen shume texti eshte e vecante per mua kjo kenge 🥰te pershendesim ❤️🌟

Vor 11 Tage
Ambra Kaziu
Ambra Kaziu

Nje dedikim perfekt per vajzen time ISABEL ❤️ sa emocjone

Vor 12 Tage
PINK- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
PINK- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

Nuk kam fjalë! Është perfekt si Isabel. Këngë që të vishet nën lëkurë dhe të ngrohë zemrën. Faleminderit që na ngrohë shpirtin me grimca lumturie!

Vor 9 Tage
Trendelina Stojani
Trendelina Stojani

Amazing song ❤️💯

Vor 8 Tage
Diana Axtelius
Diana Axtelius

Love this song ❤️ Greetings from Sweden

Vor 11 Tage
Mirlinda Spiro
Mirlinda Spiro

Te kame degjuare qe diten e par kur ke dale ne Top Feste ,dhe vazhdon te jeshe i njejti me kenge dhe muzike te bukur Shqipe je i vetmi kengetare qe bene muziki te bukure ,urime Albane dhe vazhdo te na japesh kenaqesi me zerin tende dhe kengete e tua te bukura .🥰🥰🌞🎼🎼🎼🎼

Vor 11 Tage
WLF_PROGAMER XT_YT WLF_PROGAMER XT_ YT
WLF_PROGAMER XT_YT WLF_PROGAMER XT_ YT

Cilesia me e larte e kenges shqiptare eshte e barabarte me emrin e Albanit 👏👏👏👏♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 4 Tage
MBI TË GJITHË
MBI TË GJITHË

Kush mendon se do jet hit veror per kete vit ❤ ?

Vor 12 Tage
Gerta Drolli
Gerta Drolli

Artist i rrall, këngët e Albanit, jan ilaç për shpirtin, pastër bukur dhe çdo fjal shqip, ka lezet, ësht unik, e adhuroj si artist, 🥰🥰🥰🙏🙏🙏

Vor 12 Tage
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

Vor 12 Tage
Kyrisha- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
Kyrisha- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

Nuk kam fjalë! Është perfekt si Isabel. Këngë që të vishet nën lëkurë dhe të ngrohë zemrën. Faleminderit që na ngrohë shpirtin me grimca lumturie!

Vor 9 Tage
Regdu Geht
Regdu Geht

E si mund te ishte ndryshe kur kenga eshte kenduar nga Albani.... si gjithmone e mrekullushme👏🖤

Vor 8 Tage
monda
monda

Pa e degjuar fare nje big like per ty i nderuar Alban suksese yll i muzikës se paster shqiptare 🌟🌟🌟🌟

Vor 12 Tage
[M A R I A] H0T Girl L!ve Cam
[M A R I A] H0T Girl L!ve Cam

Ëngjëlli im, e bukur përjetësisht…❤️🌹 Këng e Shkëlqyer

Vor 10 Tage
Bela Real Estate
Bela Real Estate

Faleminderit per muziken tende ,relaks per shpirtin dhe per veshet ,I vetmi on top..

Vor 10 Tage
annag cocl
annag cocl

Ëngjëlli im, e bukur përjetësisht…❤️🌹 Këng e Shkëlqyer

Vor 7 Tage
Roberto Dimateo
Roberto Dimateo

Perfekt, si gjithmone, muzike e bukur, tekst me kuptim dhe shqipe e paster e pashtremberuar. Hallall Alban, sme ke zhgenjyer asnjehere. Je 1sh.

Vor 9 Tage
liza Bushi
liza Bushi

Je fantastik Alban, kjo kenge me qeteson shpirtin sepse Zoti solli mes nesh nje engjell te vogel Isabel. Pikerisht mbesa ime quhet Isabel. Super👍👍👍👍

Vor 7 Tage
Zhuljeta Xhaferaj
Zhuljeta Xhaferaj

😇🥰🥰 e mbrekullueshme,krenohemi me ty Alban!!

Vor 10 Tage
Bashkim Gjoshi
Bashkim Gjoshi

Me pelqeu shume pjesa Qe kur zbrite ne toke Me ngrite ne qiell Isabel bel bel Alban Skenderaj je njesh i muzikës shqiptare na sjell gjallëri dhe na kujton se sa e bukur eshte gjuha shqipe ♥️♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️❤️🥇🥇🥇🥇🥇

Vor 12 Tage
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Tingellon kaq embel kjo kenge, Albani nuk zhgenjen kurre, Artist i merituar, vetem shqip kjo kenge me te knaq syrin dhe shpirtin,bravo Alban je ilaci i muzikes shqiptare

Vor 6 Tage
Morena Oruci
Morena Oruci

Je i madh Alban të adhuroj pa fund 🙏❤️🙌

Vor 11 Tage
Festime Kalaj
Festime Kalaj

Albani kendoj per herevte pare vetm ty ,edhe vetem ty te pelqej je kemgetari me i mire ne Shqiperi Brave ❤️❤️

Vor 4 Tage
Anxhela B
Anxhela B

T'a kam dashuruar zerin qe heren e pare qe të kam dëgjuar në top fest dhe vazhdoj t'a adhuroj dhe më shumë ♥️♥️

Vor 5 Tage
mimoza gjermani
mimoza gjermani

Alban skenderaj Artist i madh je o yll bote👑🇦🇱🇽🇰👏

Vor 11 Tage
Isabel Sciara
Isabel Sciara

Un jam Isabel ❤️super këng 🥰🎉🎉🎉

Vor 3 Tage
esmaaa xhasufi
esmaaa xhasufi

❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥🎼🎵🎶🎶🎶 Albani si gjithmonë nxjerr vetëm hite 🥰😍

Vor 12 Tage
BORA ZEMANI💖 💙DONALD VESHAJ
BORA ZEMANI💖 💙DONALD VESHAJ

👏👏👏TE LUMT ALBAN SKENDERAJ JE ME I MIRI❤❤

Vor 11 Tage
Eva Maxhari
Eva Maxhari

Ne cdo fjale... ne cdo tingull... sikur ta kesh shkruar e kenduar per vajzen time kete kenge😍 Faleminderit per kete kenge kaq te bukur, kaq te ndjere...

Vor 10 Tage
Entela Licaj
Entela Licaj

Per bijen time Isabella, faliminderit per kete kenge te mrekullushme .

Vor 11 Tage
M C
M C

Muzika jote eshte parajse qetesi per shpirtin🤩❤💫

Vor 12 Tage
Aurora Muca
Aurora Muca

Je fantastik si gjithmone! Nje kenaqesi e jashtezakonshme te degjosh kenget e tua! 🥰 Tani u plotesuam si familje: L’Aurora - Eros Ramazzotti 1996 Iris - Biagio Antonacci / Goo goo dolls 1998 Isabel - Alban Skenderaj 2020

Vor 11 Tage
Sidorela Bleta
Sidorela Bleta

Jemi te bekuar te degjojme zerin tuaj Alban Skenderaj . Suksese!

Vor 12 Tage
Elisabeta Ciko
Elisabeta Ciko

Je unik ne cdo varg, i paarritshem... faleminderit per kenget e mrekullueshme.🥰🥰🥰🥰

Vor 10 Tage
Anxhela Mihali
Anxhela Mihali

Duhet te vinte kjo kenge qe djali im 17 muajsh te thoshte fjalet e para Bel bel bel Isabel duke kercyer🤩🤩 Mirenjohese ndaj Artit edhe muzikes tende 😇😇

Vor 6 Tage
Erjola.23 samsung
Erjola.23 samsung

Super kenge,super ARTIST JE👏👏👏 🥰🥰🥰🥰

Vor 12 Tage
nijuo joing
nijuo joing

I love this song 💜🎵🎶

Vor 9 Tage
Bledar Ago
Bledar Ago

Ah more Alban!Gjithnje dhe me perfekt.Bravo.

Vor 6 Tage
Floreta Isufaj
Floreta Isufaj

Faleminderit per kenget e bukura qe sjell 🙏🙏👏👏👏

Vor 12 Tage
Valbone Faci
Valbone Faci

Nje super hit nga Ikona e muzikes shqipe qe mbas emrin Alban👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 12 Tage
Anita
Anita

SUPER KENG SUPER TEKEST SUPER KENGETAR 💕 JE ME I MIRI ALBAN KESHTU VAZHDOO ❤❤💕👍👍🇦🇱 KY ESHT I VETMI KENGETAR QE I BEN KENGET ME TE BKR E ME TE PASTRA BRAVOO 👏🏻💝💕

Vor 12 Tage
Lovely Giovely
Lovely Giovely

I funking seriously love this song. It so special, all the best for making everyone so happy

Vor 7 Tage
kolim jone
kolim jone

Shpirti i pastër je ....gjithmon thoja kur te behem me beb e dua djal ti vendos emrin Albandhe po Alban e vendosa ...artist i pavdekshem

Vor 4 Tage
Erion Haska
Erion Haska

Një këngë super e mahnitshme, plotë kuptimi e dedikimi i emërtim-it Isabel .

Vor 4 Tage
Ace Philosophy
Ace Philosophy

Perfekte . Melodi ,tekst ,ndjenja !!

Vor 12 Tage
Anila Docaj
Anila Docaj

Super si gjithmone! Teksti, muzika, zeri! Je thjesht i mrekullueshem!!

Vor 10 Tage
Elsa
Elsa

And he did it again ladies and gents 👏 👏🔥🔥🔥🔥

Vor 11 Tage
Zyra Ballanca Shabani
Zyra Ballanca Shabani

Nje artist i vertete dhe me vlera nuk ka nevoje per skandale dhe per klipe vulgare dhe pamoral sic jepen tani.Andaj ti je shembull i nje artisti te vertet qe nuk ke frike te shohesh klipet e tij familjarisht. Ju artistet keni shum ndikim ne audiencen shqiptare andaj eshte mire te mendoheni mire kur krijoni pasi u shohen dasht e pa dasht edhe femite e moshat e reja.Prandaj rinia eshte prishe pasi cmos na servohet.Bravo Alban per seriozitetin qe ke ne pune dhe edukaten qe prezenton.Te dy edhe ti edhe Mirjami jeni te rinje shum te edukuar me kembe ne toke,me pelqeni qe te dy.

Vor 8 Tage
AZIENDA AGRICOLA GANAGHELLO DI LOSI
AZIENDA AGRICOLA GANAGHELLO DI LOSI

Wowwwww 🤩🤩🤩 shumë bukur ♥️♥️ pastaj Isabel e ka emrin vajza ime që është si yll 🥰🥰 faleminderit për këngën 🥂

Vor 11 Tage
Kuzhina e Oles /Ola's Kitchen
Kuzhina e Oles /Ola's Kitchen

Shume kenge e bukur ,,,,e sigurte qe do behet hit I veres 🌺👏💐🌺Keep it up bro!

Vor 11 Tage
that lovely girl
that lovely girl

Wow i love this song ❤️❤️😍

Vor 9 Tage
that lovely girl
that lovely girl

@bcvbb hyui yeah my favourite too

Vor 8 Tage
bcvbb hyui
bcvbb hyui

My favourite!! I vetmi qe te ben krenar qe je shqiptar!!

Vor 9 Tage
essy Bardhi
essy Bardhi

Dashuri me degjim te pare. Bravo pafund me i Miri kengetar qe kena 👏

Vor 12 Tage
Kristina Kapurani
Kristina Kapurani

Alban you are the best ♥️♥️♥️kenge shume e bukur 😉😉

Vor 10 Tage
HOLTA SHORE
HOLTA SHORE

Great song! 🤗

Vor 12 Tage
HITET n’KS
HITET n’KS

Hit i garantuar nga Alban Skenderaj!

Vor 12 Tage
Genève🇨🇭Suisse
Genève🇨🇭Suisse

*Zeri jot eshte engjellor, Alban je unik si kengetar !*

Vor 12 Tage
Nushi Nushi
Nushi Nushi

Ah moj e diela e ke emrin Izabela ❤️👈 Alban ti di gjithmon te godasesh ne zemer me embelsin tende🥰❤️ ✌️✌️✌️✌️

Vor 12 Tage
Amelia vrappi
Amelia vrappi

Kengetqri qe meriton shum cmime, bravo Alban bravo, me shpirtin e paster dhe me zerin e embel na percjell vec lumturi,,,,.

Vor 11 Tage
Drenica Drenica
Drenica Drenica

Kënaqesi të dëgjosh Albanin në çdo version ⭐️👌

Vor 12 Tage

Nächster

Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

3:24

Met Gala 2022 Fashion Review

21:17

Met Gala 2022 Fashion Review

Kelsey Kreppel

Aufrufe 534 643

Alberije Hadergjonaj - Asnjehere Official Video HD

4:32

Alberije Hadergjonaj - Asnjehere Official Video HD

Alberije Hadergjonaj

Aufrufe 2 400 000

Olsi Bylyku - Fryma Ndalet

3:38

Olsi Bylyku - Fryma Ndalet

Olsi Bylyku

Aufrufe 453 000

Alban Skenderaj ft. Lyrical Son - Ndalma (Official Video 4K)

3:16

Alban Skenderaj - Engjell (Official Video HD)

3:35

Alban Skenderaj - Engjell (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 9 600 000

10 Arten von Mindsets

10:00

10 Arten von Mindsets

SPACE FROGS

Aufrufe 187 009