Alban Skenderaj - Isabel (A-Live Night)

Dorina Tahiraj
Dorina Tahiraj

Kur shikon keto kengetaret e tjere qe shkojne 10 milion klikime dhe i krahason me Albanin … te vjen per te qeshur ! Ky 10 milion klikime i meriton ne cdo note qe kendon ! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 7 Monate
Shezi Shehu
Shezi Shehu

Fix per gocen time love the song

Vor 7 Monate
Aferdita Hasi
Aferdita Hasi

Beautiful song!Great Artist!

Vor 7 Monate
NAROA LOVE 1111
NAROA LOVE 1111

DIVINO ESCUCHARLO 🏆 2022❤️👈 LA VIDA, ES UN PLACER LA VEJEZ, ES UN PRIVILEGIO LA SABIDURIA, SE APRENDE EL EXITO, SE LUCHA LA HUMILDAD, SE NACE EL AMOR, SE SIENTE EL RESPECTO, SE GANA EL ODIO, TE ENFERMA EL DESEO, TE FORTALECE EL CASTIGO, TE HUMILLA LA ALEGRIA, TE REJUVENECE LA FELICIDAD, TE AMAS LAS BENDICIONES, TE PROTEGEN LA GRATITUD, SON BENDICIONES.

Vor 5 Monate
zana banci
zana banci

Alban please come to FIK with this type of songs and represent us in Eurovision. The sweetest vocal. Sending hugs ❤️🇦🇱

Vor 7 Monate
Vasil Hristov
Vasil Hristov

Such a nice vibe with this song! Lovely ! :))

Vor 7 Monate
arjana hudhra
arjana hudhra

Si perher Alban ,i pa zevendesueshem💥

Vor 7 Monate
NAROA LOVE 1111
NAROA LOVE 1111

Muchos Exitos 🎧🏆🎸🎶❤️2022

Vor 6 Monate
Lorina Aranitasi
Lorina Aranitasi

Kjo keng ma mori zemren! Je i fort! Thanks! Zoti ta beft mbare per te gjitha!

Vor 3 Monate
ppp
ppp

Me bkr e kendon live se ne kengen origjinale,😘😘❤️

Vor 7 Monate
Nora Gjini
Nora Gjini

Super!🙏💥💥💥💥

Vor 7 Monate
Din Sulejmanasi
Din Sulejmanasi

muzika jote eshte inspirim ,frymzim ,muzika jote eshte gjithcka

Vor 7 Monate
Suzanna Alezi
Suzanna Alezi

Hai una bellissima voce...sono belle le parti e la musica... Poi le canzoni d'amore i fai belle... Bravo👋👋👋👋❤️

Vor 7 Monate
eneida mejdiaj
eneida mejdiaj

Versioni me i bukur !

Vor 5 Monate
Esmeralda Cahani
Esmeralda Cahani

Artist me I mire qe ka shqiperia. Vargje te bukura, pastertadhe gjithe kuptim. Flm. Alban. 😘❤️

Vor 5 Monate
ENISA
ENISA

👏👏👏👏👏👏shum e bukur bravo❤

Vor 7 Monate
Aferdita Sulaj
Aferdita Sulaj

Muzik e bukur.

Vor 7 Monate
Lyrics*_A♌
Lyrics*_A♌

Alban jam 15 vjece vazhdoj per muzik dhe dua shum qe kenga ime e pare te jet bashkpunim me ty 😭❤️😘

Vor 7 Monate
Lyrics*_A♌
Lyrics*_A♌

@Xhek Gelo 🥰🤍

Vor 5 Monate
Xhek Gelo
Xhek Gelo

Heart

Vor 5 Monate
Lyrics*_A♌
Lyrics*_A♌

Ky eshte kanali ku kam hedhur nje cover nese ju pelqen do te hedh dhe video te tjerahttps://youtube.com/channel/UCe8OY1SP3TA8O4AQZiELk5Q

Vor 7 Monate
Lyrics*_A♌
Lyrics*_A♌

@zana banci thanky so much💕

Vor 7 Monate
zana banci
zana banci

Don’t you worry your dream will come true. Sending ❤️

Vor 7 Monate
AnkHaRa
AnkHaRa

💞👏👏👏💞

Vor 7 Monate
IS ❤ ΚΟ
IS ❤ ΚΟ

Bukure Shumeee Muzikaaa e mrekullushme Qe te bene te udhetosh me Notat e saij melodijoze :::: Gjithashtu dhe Teksi Supereee ::: Dhe mbi te gjitha Kengetari 👍 🙋‍♂️💞🙋‍♀️

Vor 5 Monate
NAROA LOVE 1111
NAROA LOVE 1111

Divino 🏆🎄🎶🗽❤️🍎2022+2023++

Vor 2 Monate
Mara Xhafa
Mara Xhafa

Adhurim😍

Vor 7 Monate
nori nori💬
nori nori💬

❤❤❤

Vor 7 Monate
A A
A A

♥️♥️♥️

Vor 6 Monate
Liri Muxhodemi
Liri Muxhodemi

Bravooooooo

Vor 7 Monate
Erlind Llanaj
Erlind Llanaj

100 her me bukur se origjinalja

Vor 7 Monate
Adelina Onuzi
Adelina Onuzi

❤️

Vor 7 Monate
Anxhela
Anxhela

❤❤❤❤

Vor 7 Monate
justina cenkolli
justina cenkolli

😍😍

Vor 7 Monate
Isabel Nicoleta Alipranti
Isabel Nicoleta Alipranti

Thanks 😊

Vor 6 Monate
Bledar Metaj
Bledar Metaj

Super

Vor 7 Monate
Monika Sedlmeir
Monika Sedlmeir

💞🇩🇪🤟🏼

Vor 7 Monate
brillo
brillo

Cmendem per kete kenge

Vor 2 Monate
Elfrida Hoxha
Elfrida Hoxha

"Madheshtor"😳

Vor 7 Monate
Ida vlog
Ida vlog

Vor 7 Monate
Esmeralda Gash
Esmeralda Gash

Super si gjithmon

Vor 7 Monate
mirela abilaj
mirela abilaj

Superrrrr🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 7 Monate
giselda plaku
giselda plaku

Je super star

Vor 7 Monate
Giuseppe Sarcinella
Giuseppe Sarcinella

Cosa vuol dire in italiano questa bella canzone 🙂

Vor 2 Monate
NAROA LOVE 1111
NAROA LOVE 1111

Who's 🎧🎶❤️🥁🎸2022

Vor 5 Monate
Drilona HASANI
Drilona HASANI

Sa bucur

Vor Monat

Nächster

Alban Skenderaj - Mbretër pa kurorë (Official Lyrics Video)

3:18

Mentor Haziri & Alban Skenderaj - Dicka

4:55

Mentor Haziri & Alban Skenderaj - Dicka

Mentor Music

Aufrufe 659 000

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 16 000 000

MORGAN WALLEN 2: Sundae Conversation with Caleb Pressley

3:38

Ma Shumë

2:53

Ma Shumë

Venera Lumani & Lind Islami - Topic

Aufrufe 2 800

Alban Skenderaj - Isabel (Official Video 4K)

2:53

Alban Skenderaj - Isabel (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 4 800 000

Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire)

2:54

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

3:29

Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

4:37

Alban Skenderaj - Ura e jetes (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 269 000

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

3:23

Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 14 000 000

Alban Skenderaj - Spektatore (A-Live Night)

3:16

Alban Skenderaj - Spektatore (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 132 000

In Germany we don’t say 🇩🇪🚽

0:16

🤯ELOTRIX THINKS I SCAM HIM😱

0:23

🤯ELOTRIX THINKS I SCAM HIM😱

Marc Gebauer

Aufrufe 166 561

Supermarkets in Germany be like

0:13

Supermarkets in Germany be like

Uyen Ninh

Aufrufe 920 654

SO bekommst du NIE Ärger 😂 #shorts

0:54

SO bekommst du NIE Ärger 😂 #shorts

Schliingeel

Aufrufe 278 689

POV: Part 1❤️ Wie alt man wird

0:55

POV: Part 1❤️ Wie alt man wird

Bruderyou

Aufrufe 334 890

Stop the charade Meg #shorts

0:33

Stop the charade Meg #shorts

Griffins on Demand

Aufrufe 1 963 382

Stop the charade Meg #shorts

0:33

Stop the charade Meg #shorts

Griffins on Demand

Aufrufe 1 963 382