Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu (Official Video 4K)

 • Am Vor 4 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Listen to the song on
  acromaxmedia.lnk.to/DejaVu

  Produced by Lorenc Aliaj (Avaxus) & Alban Skenderaj
  Lyrics, Melody: Alban Skenderaj & Young Zerka

  Directed by Klaudia Shehu
  Video: Fullmoon Production

  instagram.com/albanskenderaj
  instagram.com/youngzerka
  instagram.com/iam_lorenc_...
  instagram.com/fullmoon_pr...

  Deja Vu

  Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon
  Kur ti e di se asnjeri s’te zevendeson
  Dhe njemije vjet dhe njemije jete i jetoj me ty
  Por mos e bej ti cdo dite nje deja vu

  Per ty, per ty e fala jeten
  Me thuaj a nuk eshte e vertete?
  Per ty, per ty e hapa zemren
  Dhe ti e di qe nuk eshte e lehte
  Ndaj mos u bej si nje femije
  Largo te lutem kete xhelozi
  Per ty, per ty e fala jeten
  Merre zemer merre komplet
  Eshte per ty

  Me call, me call, me calling on you
  Se n‘telefonin tim o f‘tyra jote me mu
  Me call, me call, me calling on you
  Dielli t‘ngroh ma shume me mu

  Ta do ty pa limit, ta do dhe ne mengjes
  Nje telefonate dhe baby jam express
  Ta do ty nate e dite, ta do si antistres
  Une ta fali jeten po ki kujdes, kujdes

  Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina
  Baby po me dukesh si Anna Karenina
  Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina
  Baby po me dukesh si Anna Karenina

  Merre zemer merre komplet
  Eshte per ty, per ty
  Merre zemer merre komplet
  Eshte per ty, per ty

Hekuran Sina
Hekuran Sina

Kengetari me i mire sot per sot

Vor 4 years
Livia_ Tasellari
Livia_ Tasellari

Alban, nuk ka fjalë për të të përshkruar ty! Je fantastik... I vetmi këngëtar shqiptar që bën kaq shumë këngë në pak kohë. Jam një fansja jote e madhe.

Vor 4 years
BOLTIJOY NONGSIEJ
BOLTIJOY NONGSIEJ

Super song Alban! Can't stop listening to this song all day today!!! Alban and Zerka are always my favourite singers!!!

Vor 4 years
A. Pashaj
A. Pashaj

Deja Vu

Vor 4 years
Endless Love😍
Endless Love😍

Ti mbyllim syt dhe ta shijojme ket keng t mrkullueshme, saktesisht vargjet e saj te embla😍nga Albani jon ,mir qe t kemi😀

Vor 4 years
flørå.N flora
flørå.N flora

Kemi shumë artistë të mëdhenjë gjithandej ku ka troje shqipëtare por ALBAN SKENDERAJ do të mbetet gjithmonë natyra zëri,thjeshtësia,dashuria çiltërsia e shpirtit të tijë njeriu më i spikatur dhe më i dashur ai edhe kur flet nxer tinguj sikur këndon!.. është artistë i lindur thjeshtë është pa asnjë difekt !👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 4 years
O.T.R. O.T.R.
O.T.R. O.T.R.

I LOVE THIS SONG❤

Vor 3 years
Mishel Berberi
Mishel Berberi

Alban Skenderaj eshte kengetari me i mire ne Bote...❤️❤️

Vor 3 years
adrianacajani
adrianacajani

In love with Albans voice!

Vor 3 years
Marsela Cela
Marsela Cela

Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon

Vor 2 years
Somalia Gullette
Somalia Gullette

Mr. Skenderaj, you have struck gold yet again!!! 😎🔥🔥🔥

Vor 4 years
Marsela Cela
Marsela Cela

Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon

Vor 3 years
A B
A B

Alban e Zerka ju uroj shum suksese . Kenga qeka nje super hit . Alban ti ke stilin tend kur kendon dhe aty je mbret ska tjeter pervec teje . Zeri yt esht hyjnor dhe nuk e teproj fare kur them keshtu . Bravo bravo bravo 👌👏👏👏👏

Vor 4 years
Butrint Imeri
Butrint Imeri

Alban se super dhe kenget tuaja jane gjithmone super❤

Vor 4 years
Matilda Zhelegu
Matilda Zhelegu

Sa bukur na kenaqe me keto keng dhe me kete ze qe te fal qetesi! 😍💕

Vor 4 years
The Alien 👽
The Alien 👽

This two need to cooperate more. They are magical together

Vor 2 years
Marsela Cela
Marsela Cela

Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon

Vor 3 years
kely Xhacka
kely Xhacka

young zerka the best voice in Albania bravo my friend big up 👍

Vor 4 years
Entel
Entel

Artist i vertete Alban Skenderaj.Nje bashkepunim I bukur me Young Zerken.

Vor 4 years
Naxhja Ekmekciu
Naxhja Ekmekciu

Nje nga te pakte artiste shqiptare qe ja vlen te degjohet! Stay as u are please! ❤️

Vor 4 years

Nächster

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

3:31

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 16 000 000

Alban Skenderaj & Dalool - 1000 Premtime (Official Video HD)

3:39

Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

3:24

Testing 100 Minecraft 1.19 Secrets in 24 Hours

10:06

Santa Fe Klan - Luka (Video Oficial)

4:38

Santa Fe Klan - Luka (Video Oficial)

Santa Fe Klan Official

Aufrufe 3 520 787

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

4:32

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 10 000 000

Alban Skenderaj - Stoli i Trendafilave (Lyrics Video)

3:14

Alban Skenderaj - Stoli i Trendafilave (Lyrics Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 6 300 000

Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K)

3:11

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 18 000 000

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

3:29

Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire)

2:54

Testing 100 Minecraft 1.19 Secrets in 24 Hours

10:06