Alban Skenderaj ft. Lyrical Son - Ndalma (Official Video 4K)

 • Am Vor year

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic
  subscribers: 421 Tsd.

  Produced by Lorenc Aliaj
  Melody & Lyrics: Alban Skenderaj, Lyrical Son
  Directed by Valon Aziri
  Follow Alban Skenderaj on Instagram:
  albanskende...
  Follow Lyrical Son on Instagram:
  lyricalson
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/4QxJzK...
  iTunes: music.apple.com/us/album/ndal...
  Shazam: www.shazam.com/track/61217303...
  acromaxmedia.lnk.to/Ndalma

TeddyGreyOnStuff +96
TeddyGreyOnStuff

[English Translation] God stop (it) Please stop this madness At least you, please forgive me To resume/start another life God stop Please stop this madness At least you, please forgive me To resume another life [Verse 1: Lyrical Son] How did I not have a lie for you When you would ask me for the truth Admitting the truth just separated us both Mistakes are forgiven, laws are made to be broken Vain reasoning – rakia (blaming alcohol), the icing on the cake – greed Strong character splits (apart), by a thin line Although I have it stained in my heart Wondering "What if it did not happen?" Makes me go crazy, makes me lose control I want to see you, I want to talk to you I want to tell you I’ll love you as long I breath But my ego is big, can’t swallow my pride You deserve more, leave me behind – in history I know my heart, babe, is beating my nerves In any raki bar The whole of the love songs I learned them by heart, I’m losing my mind Every day the same ‘replay’ (days repeating) The feeling of guilt, the burning (feeling of) missing you ' It hurts more that It's my fault I'm not with you Chorus: Alban Skenderaj] God stop (it) Please stop this madness At least you, please forgive me To resume/start another life God stop Please stop this madness At least you, please forgive me To resume another life [Instrumental break] [Verse 2: Alban Skenderaj] The eleventh glass that I drink for you I still do not know how to spit out the poison And I know, I feel you are there And I understand if you do not let me in But just say a word, o drama queen Do you know how dirty karma can be? Your silence kills me more than a weapon Why let me walk barefoot on (shattered) glass? Someone give me a magic wand (Magic) So I can clear sins with one click (Click) Drinking has nothing to do with logic Sorry if I look hysterical Pre-ChorusLyrical Son] Don’t, don’t get mad, don’t leave This heart loves you Don’t tell me no today, because I can’t anymore I just can’t (take it) anymore [Chorus: Alban Skenderaj] God stop (it) Please stop this madness At least you, please forgive me To resume/start another life God stop Please stop this madness At least you, please forgive me To resume another life

Vor year
jakefutplot +5
jakefutplot

Thank you man! Punë e bukur !

Vor year
Verissima Vera +48
Verissima Vera

Albani nuk zhgënjen kurrë, që nga kënga e parë Zë magjik, origjinal, kurrë banalite në tekstet e këngëve të tij. Suksese lart e më lart gjithmonë ! Shpresoj që një ditë të përfaqësosh Shqipërinë në Eurovision me zërin tënd te mrekullueshëm. ❤️❤️

Vor year
Vigi Vigi +448
Vigi Vigi

[Intro: Alban Skenderaj] Zot nalma Këtë marrëzi të lutem ndalma Të paktën ti, të lutëm falma Të rifilloj një tjetër jetë Zot ndalma Këtë marrëzi të lutem ndalma Të paktën ti, të lutëm falma Të rifilloj një tjetër jetë [Verse 1: Lyrical Son] Qysh s'e pata asnji rren për ty Kur t'vërtetën ti ma lypshe n'sy Pranimi i fajit veç na ndau ne të dy Gabimet falen, ligjet bohen për m'u thy Arsyetim i kot tradhtia, qërshia mbi tortë lakmia Karakteri fortë ndan, prej një vije të hollë Dhe pse n'zemër e kam njoll A thu "Çka nëse s'kish ndodh?" Mbon me lujt, me hup kontroll Du me t'pa, po du me t'fol Du me t'thonë që kam me t'dasht deri sa t'marr' frymë Po egon e kom t'madhe smuj e perbi krenarinë Ti meriton më shumë, lem mu mrapa në histori Unë e di që zemra jem, babe, të rreh nervat e mi Në çdo kafe të rakisë Krejt kangt e dashnisë I kom msu permensh, jom t'u lujt mensh Çdo ditë t'njejtën reprizë Ndjenja e fajësis, flaka e mërzis' Ma shum mdhem Mdhem faji jem qe nuk jom me ty Chorus: Alban Skenderaj] Zot nalma Këtë marrëzi të lutem ndalma Të paktën ti, të lutëm falma Të rifilloj një tjetër jetë Zot nalma Këtë marrëzi të lutem ndalma Të paktën ti, të lutëm falma Të rifilloj një tjetër jetë [Instrumental Break] [Verse 2: Alban Skenderaj] Gotë e njëmbëdhjetë që kthej për ty Ende helmin s'di si t'a përshty Dhe unë e di, e ndjej që ti je aty Dhe e kuptojë nëse nuk më le të hy Por thuamë nji fjalë o mbreteresh drama A e dinë sa e poshtër din të jetë karma? Heshtja jote më vret më shumë se arma Pse më le të eci zbathur permbi xhama? Dikush a me jep një shkop magjikë T'i pastroj mekatet me një click Pija nuk ka lidhje me llogjikë Falëm nëse dukem histerik Pre-ChorusLyrical Son] Mo, mos u idhno , mos u largo Kjo zemër të do Sot mos ëm thujë jo, se s'jam t'u mujt mo S'jam t'u mujt mo [Chorus: Alban Skenderaj] Zot nalma Këtë marrëzi të lutem ndalma Të paktën ti, të lutëm falma Të rifilloj një tjetër jetë Zot nalma Këtë marrëzi të lutem ndalma Të paktën ti, të lutëm falma Të rifilloj një tjetër jetë

Vor year
Eli +1
Eli

*Po thauje nje fjale o mbreteresh drama*

Vor year
Estera Bizhga
Estera Bizhga

I Love ittt

Vor year
Clayton Gordon
Clayton Gordon

Flm

Vor year
Marek Baszyński
Marek Baszyński

👌🏻

Vor year
Basil Basil
Basil Basil

Thjesht me pelqen...

Vor year
Xh. Dardane +275
Xh. Dardane

Sa te lumtur jemi qe egziston o Alban, gjith Shqiptarija jan krenar si të kemi. Si ka munsi mos me na zhgenjy as niher? vetem Bravo Bravo dhe Bravo 👏👍 Gjithashtu edhe Festimi shum bukur! vetem perpara 🍀👍

Vor year
JANINA 💖NINA +10
JANINA 💖NINA

Te dyt jan Superr

Vor year
Animewar +7
Animewar

fol per vete 👎👎

Vor year
mimoza gjermani +3
mimoza gjermani

Ishalla Jeton Albani Ma teper si 100 vite yll Bote asht 👑🇦🇱🇽🇰

Vor year
JANINA 💖NINA +3
JANINA 💖NINA

@mimoza gjermani Mirdita ✌Mimoza po pse veq Albani??? Lavdimi kendon Superr secili ne menyren e vet 👋Tung Tung

Vor year
Ezmeralda Kolovani +2
Ezmeralda Kolovani

Komplimente te dy djemve! Nje tekst i ndjere.Zoti Jezus eshte ai qe pastron mekatet e kujdo qe i kerkon falje ,sepse Ai eshte dashuri!Bekime!

Vor 3 Monate
denada vangjeli +42
denada vangjeli

Super tekst, super këngë si gjithmonë ti nuk më zhgënjen kurrë artisti Im i shpirtit...nuk lodhem kurrë duke të degjoj....17 vjet më pare kur degjova per here të pare zerin dhe këngën tënde , qe prej asaj dite cfaredo qe degjoj nga ty eshte mrekulli...je ilaç për shpirtin....luv u artisti I'm i zemres🥰🥰🥰

Vor year
Kevin Prenja +2
Kevin Prenja

Aq shum ke shkrujt sa ske then cili nga kta😂😂

Vor year
Behare Dunicari
Behare Dunicari

@Kevin Prenja mesa duket e ka per albanin 🤣🤣

Vor year
panda albania
panda albania

@Kevin Prenja e ka per ata te mesit

Vor year
Ajna Mexhiti +36
Ajna Mexhiti

Mbretëresh drama,sa fjal e përkryer! Të faleminderoj që na dhurove një mbështetje të re!

Vor year
Norjana +42
Norjana

✨Alban Skenderaj: Zot ndalma,ktë marrëzi te lutem ndalma te pakten ti te lutem falma. Te rifilloj një tjeter jetë. Zot ndalma ,ktë marrëzi të lutem ndalma të paktën ti të lutem falma Të rifilloj një tjetër jetë. ✨Lyrical son: Qysh se pata as 1 rren për ty Kur t’verteten ti ma lypshe n’sy Pranimi fajit vec na ndau ne te dy Gabimet falen,ligjet bohen per mu thy. Arsyetim i kot,tradhtia,qershia mbi torte,lakmia Karakteri fort t’ndam prej nji vije t’holle edhe pse n’zemer e kom njollë A thu cka nëse s’kish ndodh ? Mbo me lujt ,me hup kontroll, Po du me t’pa po du me t’fol. Du me t’thon qe kom me t’dasht , derisa t’marr fryme. Po egon e kom t’madhe s’muj e përbij krenarin. Ti meriton me shum,lem mu mrapa n’histori Un e di qe zemra jem mbetet rob i nji vetmi. N’cdo kafe t’rakis Krejt kongt e dashnis I kom msu permendsh jom tu lu mendsh,cdo dit t’njejten reprizë. Ndjenja fajsisë,flaka mërzisë ma shum mdhem Dhem faji jem qe nuk jom me ty. 2x Zot ndalma,ktë marrëzi te lutem ndalma,te pakten ti te lutem falma Te rifilloj nje tjeter jete Zot ndalma,kte marrezi te lutem ndalma te pakten ti te lutem falma Te rifilloj nje tjeter jete. ✨Alban Skenderaj: Gota e njembedhjete qe kthej per ty Ende helmin s’di si ta pështy Dhe un e di,e ndjej qe ti je aty Dhe e kuptoj nese nuk me lë të hy Por thuam nji fjal o mbreteresh drama. A e di sa e poshter di te jete karma, Heshtja jote me vret dhe me shum se arma Pse më le të heci zbathur përmbi xhama Dikush a më jep nje shkop magjik E ti pastroj mëkatet me një klik Pija nuk ka lidhje me llogjikë Falëm nëse dukem histerik. L.S: Mo mos u idhno Mos u largo kjo zemër të do Sot mos ëm thuj jo se s’jom tu mujt mo S’jom tu mujt mo 2x Zot ndalma,ktë marrëzi te lutem ndalma,te pakten ti te lutem falma Te rifilloj nje tjeter jete Zot ndalma,kte marrezi te lutem ndalma te pakten ti te lutem falma Te rifilloj nje tjeter jete. ⚜️

Vor year
Arsela Murati
Arsela Murati

Flm

Vor year
Elona Prifti +8
Elona Prifti

Legjenda e muzikës shqiptare! Alban you are the best 🤍🙏

Vor year
Riya. Bond Taking B.A.T.H NOW +41
Riya. Bond Taking B.A.T.H NOW

Kombinim harmonioz i zerave, muzukës dhe tekstit. Vetë kënga në tërësinë e përmbajtjes së vetë, por duke i shtuar dhe interpretimin artistik me klas të lart, përcjellë një gjëndje të fortë emocionale. Njëherësh të rrëmben ritmi, muzika, melodia, të cilat rrjedhin bukur si një kurë shërimi për të lehtësuar ngarkesën dramatike që jep vetë përmbajtja e këngës shprehur qartë edhe në vidion e interpretuar me profesionalizëm. Një temë e veçantë sociale që përjetohet rrënqethshëm dhe të shtrëngon fortë në gjoks si një dhimbje njerzore. Vetë kënga e përjell si mesazh dhe na thotë të jemi pjesë e saj, ta kurojmë si dhimbjen tonë. S’ka më bukur! Suksese këngëtarve dhe interpretuesve në vidio.

Vor year
Raimonda Kamberaj +42
Raimonda Kamberaj

Albani idhulli im... suksese te metejshme je i veçan ,me muziken dhe tekstet e tua na ben rehat shpirti.falemiderit.bravoooo

Vor year
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏💖

Vor year
Ejluvl +17
Ejluvl

Jetoj për muziken tënde Alban Skenderaj! ❤️

Vor year
Hsjjaksnsnns Hsjjsksishsnns +15
Hsjjaksnsnns Hsjjsksishsnns

Fillova te te degjoj kur isha 10 vjeq dhe tani ne moshen 21 vjeqare shikoj se ishte gjeja me e bukur ce kam ber ne jet. Faleminderit shum Alban,brenda kengve e tua me bere me te forte ,me dhe inspirim dhe fuqi te vazhdoj te perballem me jeten me koken lart! Jam shum e lumtur ce kisha fatin te te takoj 2 here, sdo merzitem asnjhere te degjoj zerin tend. Te dua🤍love from🇬🇷🇬🇷🇬🇷 (me falni per donje gabim)

Vor year
Babaa Stars Albania
Babaa Stars Albania

Pu menis

Vor 7 Monate
Blediana Blediana +1
Blediana Blediana

Si gjithmon Alban Skenderaj ❤..jetoj me muziken tende!!

Vor 11 Monate
Oliver Hart +2
Oliver Hart

Po e degjoi me shume vemendje muziken , vargjet e Shqiperuara sakt pa gabime e lehte per tu kuptuar edhe nga foshnnja BRAVO BRAVO VLERA TE SHTUARA ........

Vor year
Erina Koçi +4
Erina Koçi

Ça kënge tërëheqëse. Ma rrënqethi mishin kjo melodi dhe ky tekst i interpretuar nga zërat e mrekullueshëm te juve kombinuar. Bravo çuna! Këngë verore. ☀️

Vor year
Neritan Myftaraj +1
Neritan Myftaraj

Te gjithe gabojme kush me shume e kush me pak,por cdo gje ka nje kufi durimi soset dhe jo gjithmon ka fund te lumtur,vuajtje per te dyja palet,lot,nerva etj...kjo keng eshte gjithcka qe jeton dikush qe sakrifikon dhe po prape i priten krahet kur sheh qe ai"dikushi apo dikushja"ecen po njelloj dhe dikush duhet ti vuaj gabimet..heret a vone..

Vor year
Myftar Shërmadhii +4
Myftar Shërmadhii

Ne nje realitet te zymt kjo keng te jep shprese thjesht Faleminderit 🙏

Vor year
senad balla +1
senad balla

i mrekullueshmi Alban Skenderaj je artist me plot kuptimin e fjales te uroj shendet dhe të gjitha te mirat ne jete

Vor year
Anisa Bako +5
Anisa Bako

Alban Skenderaj esht gjithmon sa her me duhet te tregoj per muziken e vendit tim sepse asnjeher nuk zhgenjen krenohemi me ty Alban nje bravo per te dy👏👏

Vor year
MBIZZ +351
MBIZZ

Dy legjendat e muzikes shqiptare🔥❤️

Vor year
Ermal Memaj +8
Ermal Memaj

Alban vois🥱🥱🤌🤌🔥🔥🔥

Vor year
alda Leci
alda Leci

What I need for this 🙌 😍 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ I jap un in bitcoin for you 😉 😀 😜 😄 🙌

Vor year
OfficialHoxhaJr10
OfficialHoxhaJr10

Legjenda esht #Shkumbinismaili dhe asnje tjeter,

Vor year
Erida Hoxha
Erida Hoxha

@Ermal Memaj 🙁🙁

Vor year
Visar Mustafa +24
Visar Mustafa

N'çdo kafe t'rakis Krejt kangt e dashnis I kom msu permensh Jom tu lu mensh Qdo dit njejtë repriz Brravo Lyrical si gjithmon 👑👑👑👑

Vor year
Mel +4
Mel

Lyrical Son je unik ❤ Alban je shumë i mirë...kombinim i embel

Vor year
Upgrated Titan Cameraman +2
Upgrated Titan Cameraman

Alban, do ketë ndonjë këngë që nxjerr ti dhe nuk do bëhet hit? Je krenaria e Shqipërisë 😍

Vor year
ELENA KULLA +1
ELENA KULLA

Dy me te miret jane bere bashke dhe sapo na dhuruan nje super kenge,super duet dhe super teme 👏👏👏👑👑👑

Vor year
Denada Hoti +18
Denada Hoti

Lyrical Son je i madh per Zotin 🥰 Cdo keng qe bën esht Hit 👋👋👋

Vor year
Lori Petani +1
Lori Petani

Ngihesh ne mengjes. Sdo te degjosh azgje. Edhe ajo cka do te degjosh eshte vetem zeri i ketij kengetari fantastik. ❤️🇦🇱

Vor 11 Monate
redfirekla +3
redfirekla

Another great hit from two amazing artists. 👏

Vor year
Moon Child +2
Moon Child

Alban Skenderaj, dashuria ime qe nga femijeria

Vor year
Faton Krasniqi +2
Faton Krasniqi

Dy dashuri, dy engjuj, dy ma tmiret e ksaj bote💙💙 faleminderit per ket mrekulli🙏🏻

Vor year
Jim Jimi
Jim Jimi

Sa më ka marr malli të dëgjoj Muzik SHQIP🙏👑👑💯

Vor 4 Monate
Eli Eli +2
Eli Eli

Alban Skenderaj nk ben pjese tek kengetaret e mi te preferuar por kte kenge e paskan qare te dy. Lyrical Son fav one ❤️

Vor year
Miri
Miri

Ti je thjesht fantastik. Ne si popull jemi krenarë për ty për muzikën tende per modelin e familjes qe ke ndërtuar. Zoti ju bekoftë familjarisht..je i madh.

Vor year
Ina5 Make up artista
Ina5 Make up artista

Shumë këng e bukur çdo këng e albanit ësht shumë e bukur ësht këngëtarë që i bën tekstet me vlerë jo pallavra kot ti je 1ndër perlat e shqipërisë albanë shyqyr që egziston.Këngët e tua janë terapi

Vor year
Erjona jona +1
Erjona jona

Artisti im i preferuar, ALBAN SKËNDERAJ. 😍

Vor year
Albana Demaj
Albana Demaj

O cfare zeri te bukur e melodios qe ka Albani na kenaqi me kenget e tija gjithmone te bukur e plot klas me te vertete perle kjo kenge, Albani nuk zhgenjen asnjihere bravo 🌟

Vor year
Alice Nike +4
Alice Nike

Dy njisha ,dy artista , krijojne nje perle ! 🤗🤗

Vor year
•{Sara girl}• +4
•{Sara girl}•

Kjo kenge eshte vertet shum e bukur me bene per te qare alban Skenderaj je me i miri 🤗🤗😘😘🥺🥺🥺😭😭😭😭😭♥️

Vor year
Violeta Kroggou +1
Violeta Kroggou

Muzikant dhe kengetar i mrekullushem...!!! 🍇🍒 Ju lutem ne Athin duhet te vini..,ju mirpresim...🙏🙏

Vor year
0698840794 Vasilcollari +9
0698840794 Vasilcollari

Super hit 💣💥🔥 Bravo Alban dhe Lyrican Son 💖💥🔥🔥💥💣💣 Dy legjendat e muzikës shqipëtare 🔥🔥💣💥🔥🔥🔥♥️🤩🌪🤗🥰

Vor year
JANINA 💖NINA +8
JANINA 💖NINA

Sa mir po tingllon gegnishtja 🙄💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖Superr po kombinohen keta dy zera 💖💖💖💖💖

Vor year
mimoza gjermani +4
mimoza gjermani

Zemra ju kendoft dyve ,Alban skenderaj o yll o drit je i papar❤️👑🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱

Vor year
Arbër 2020 +75
Arbër 2020

Kur kenga ka poezi ka mesazh ka thjeshtesi..ska si mo's jet perfekte ...bravo djema

Vor year
Mos fol kot se flet kot +1
Mos fol kot se flet kot

Super e vertete sapo komentova te njejten gje. Edhe Ardit Gjebrea bente tekste shume te bukur mekat qe nuk kendon me.

Vor year
genti genti +2
genti genti

289 komente,sbesoj qe ka komentu ma mir

Vor year
adisa +39
adisa

Kombinimi ma i miri Dy prej tekstshkrusve ma tmir 👏🏼👏🏼👏🏼

Vor year
Armando Koshena +1
Armando Koshena

100%

Vor year
Star System
Star System

Sa te jet lyrical son ka shpres per te ardhmen e muzikes 👑⭐

Vor 2 Monate
Meriton Toni +3
Meriton Toni

Te mrekullueshem 👍👌👏🏻👏 suksese ,respekt for these two 🤴

Vor year
Rajmonda Hajdari +2
Rajmonda Hajdari

Bravo qe ekziston dikush me muzik dhe tekste me kuptim 👏🏻suksese me tej.

Vor year
Egla Aliaj +1
Egla Aliaj

Dy super kengetar bashke..krenaria shqiptare .. 🥰🥰🥰

Vor year
Anna Lala
Anna Lala

Alban Skenderaj sdo keng edhe nji mesazh te fort per jeten..... ❤️

Vor year
Vafire Saliji +2
Vafire Saliji

Kënga ma e mirë e kte vitë ❤💣

Vor year
Alfred Hidri +8
Alfred Hidri

Kèt kengë duhet ta marrim si dhurate ❤️🙏🙌👌

Vor year
rita mema +2
rita mema

Ne muajin e bekuar te faljes na shtohet dhe kjo perlé 🙏🥰

Vor year
Viola +2
Viola

Je unik Alban 👏👏👏 Cdo keng qe ben i ke hite👏👏👏👏

Vor year
Leon Gajtani +12
Leon Gajtani

Lyrical sonit nuk i ka mbet tjeter gje vetem te kendoj popullore hhaahhahh Rrespekt per ty lyrical son artist i mrekullueshem ❤️

Vor year
Esmeralda Petani
Esmeralda Petani

Suksese Albaniiii je kengetari me i miri ne shqipri akoma nje keng me shum kuptime ah ai zeri me cmed

Vor year
Anita Mara +24
Anita Mara

Super kombinim! Jeni te mrekullueshem cuna!👏👏

Vor year
BESS production
BESS production

Nje super hit... i cili flet nje ngjarje reale qe shume cifte e kane perjetuar!!! 👏👏👏

Vor year
Funny Baby
Funny Baby

Kombinimi Albania - Kosova fantastike mesazh i mir muzike e mir kendimi perfekt nga te dyte

Vor year
Manjola Vatoci
Manjola Vatoci

Ta falt Zoti jeten Alban Skenderaj sa qet kendon !

Vor year
Alma Pour
Alma Pour

I love albanian beautiful people😍🇦🇱 and their lovely culture and language 🇦🇱👐from iran-Azerbaijan ❤️🇮🇷❤️🇦🇿❤️🇦🇱👐

Vor year
PelasgerIllyria +1
PelasgerIllyria

Alma merci big love brother and sisters Forca iran and azeri

Vor year
Alma Pour
Alma Pour

@PelasgerIllyria merci habibi ❤️😍💞

Vor year
Diana Axtelius +6
Diana Axtelius

Another great song ❤️ Greatings From Sweden

Vor year
Mag Ic +172
Mag Ic

I vetmi këngëtar që mund t'i dëgjosh këngët pa frik se do të shajë ose të shikosh video dhe ta dish se nuk po shikon porno. Bravo Alban Skenderaj

Vor year
Oltion Nushi +4
Oltion Nushi

Vetem Albani edhe Irini Qirjako

Vor year
Geni Lleshi +2
Geni Lleshi

Ç'do këngë dhe vido i ka përfekt si gjithmonë👌

Vor year
dosti jem
dosti jem

@Oltion Nushi 🤣🤣🤣

Vor year
Griss +1
Griss

Kenge dhe tekst i mrekullueshem!

Vor year
Bardok +7
Bardok

Faleminderit për një Kengë 100% SHQIP!!🙏🏻👍 Jo me habiba e Tekste palidhje!

Vor year
Emiljana Prifti +1
Emiljana Prifti

Cdo keng e jotja Alban eshte qetesi shpirti...👏👏👏

Vor year
Artur Koci
Artur Koci

Me plot gojen wooooooow. Nuk ndaloj se degjuari. Nje keng me txt dhe me kuptim dhe me jep energji pozitive. Bravo cuna.

Vor year
anntidot
anntidot

Forza Albania… Greetings from Romania

Vor year
Anna__anna1234
Anna__anna1234

I vetmi kengetar qe ja vlen ta degjosh cdo moment🥰🥰

Vor year
Shkurtaa Zeqiri
Shkurtaa Zeqiri

Oh mein Gott, Albaaaaaan, nje artist I vertete ❤️❤️❤️❤️

Vor year
Endrit Leka
Endrit Leka

Bravo Alban, gjithmone kenge te bukura ben! Kengetari me i mirefillte ne Shqiperi...

Vor year
next next
next next

Si gjithmone Albani vjen me nje tjeter perle te tij, flm per cdo hit super qe sjell per ne si publik

Vor year
dhurim barlika
dhurim barlika

Alban je dhe do mbetesh mbreti i muzikes shqiptare je ma i miri bravo suksese

Vor year
MALORANA Nushi
MALORANA Nushi

Sì ne jeten familiare dhe ne muzike je perfekt super 🤗🥰🇦🇱👏 suksese Alban the best ❤️

Vor year
Krisild.T +1
Krisild.T

O Allah na i kthe njerzit qe i duam vertet.

Vor year
Estela Taraj Daulle
Estela Taraj Daulle

Super kenge ! Plote mesazhe ! Suksese te metejshme te dyve!

Vor year
Wilde wilde
Wilde wilde

Alban je legjende e muzikes.

Vor year
Elona Mucici
Elona Mucici

Shume histori reale Bravo djema A.Skenderaj i pa harritshem

Vor year
Stelina Musta +23
Stelina Musta

Suksese Alban Skenderaj 👏👏 Ke bëre një këngë perlë 👌 Kjo kënge do te jetë kenga me e bukur e veres do te jete dhe kenga hit për vitin 2022 👏 Ti si çdo herë na bënë këngë të mrekullueshme, dhe asnjëherë nuk na zhgënjen 🥰 👏 👌 Je artisti më me vlerë i muzikës Shqipëtare 👌 Je dhe do te mbetesh gjithmonë IL MIO IDOLO 🥰

Vor year
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏💖

Vor year
Meli 🌺
Meli 🌺

love you alban cdo dit i degjoj kenget e tua

Vor year
Enkelana Durollari +26
Enkelana Durollari

Wawwww super ..si gjithmon Alban je i mrekullueshem ..nje bravo te madhe per te dy 👏👏

Vor year
theonlymusic
theonlymusic

Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏💖

Vor year
Marinela Muka +11
Marinela Muka

Magjia Alban🥰. Dy super zëra, super këng🤍

Vor year
kristi malo
kristi malo

super kenge ... ndjenja e fajsise...ndalma

Vor year
Blinera Murati
Blinera Murati

Edhe nje perle ,e dy kengetareve me te veqante.👍💥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🖤❤🤍💙💛

Vor year
Rezarta Cullhaj
Rezarta Cullhaj

Kish ardhur koha qe dy 👑👑te kishin nje bashkpunim👏👏👏👏🌟🌟🌟😍

Vor year
kela +7
kela

Super këngë, sukses i padiskutueshëm si çdo herë! 🤞

Vor year
L&A
L&A

Cfare ze qe kane 🌟.Kenge me fjali me kuptim pa dialekt dhe pa fjale te huaja.Ke qef ti degjosh.Urime ! Mezi po pres kenget e tjera🥰

Vor year
zhani elezi
zhani elezi

Super 👌 Kenga Alban skenderaj..

Vor year
Isida Sinjari +1
Isida Sinjari

Alban,këngët e tua janë shumë të bukura,por disa këngë nuk i bën shumë të bukura

Vor year
Iva Alsina +2
Iva Alsina

Videoklipi...... Ritmi...... Teksti..... Eshte thjesht perfekte cdo gje.... Nje megahit nga dy artistat me te vacante te esdrates 😇😇😇

Vor year
walza at
walza at

Kombinim ma i mire i vitit 👍

Vor year
adela ameda
adela ameda

Kenga me e bukur e vitit 2022...👏👏

Vor year
Marjol hysa
Marjol hysa

100 her ne dit e degjoj dhe nuk merzitem me kete super keng ,je legjend alban skenderaj

Vor year
Tefta Ç.
Tefta Ç.

Super kenge o Alban!Dhe super video,je shum ok👍👍👍👌👌👌💯💯♥️♥️🌹🌹 Ne fakt kam ndalur dhe degjoj kengen tende.💋💋

Vor year
Linda +10
Linda

Kur behen keta dy me te miret bashke, nuk ka qysh me dal kenga perpos se nje perle 🌼🐚🥰.

Vor year
Majlinda Sulaj +1
Majlinda Sulaj

Bravo shum Keng e bukur urime te dyve.

Vor year
Ana Kelleci
Ana Kelleci

Jam ktu vetem per per pjesen e Lyrical😭😩😍😍😍😍

Vor year
Elva Veraj +8
Elva Veraj

Suksese Alban e Lyrical Son!! Si gjithmone hit i rradhes !👍

Vor year
Zhuljeta Refatllari
Zhuljeta Refatllari

Berliana_____4️⃣4️⃣ me

Vor year
Mondi Tare
Mondi Tare

Respect nga greqia 🇦🇱 🔥

Vor year
Gerta Drolli +2
Gerta Drolli

Suksese, këngët e tua për mua jan ilaç i shpirtit, je dhe do ngelesh unik për mua, bravoo 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏

Vor year
Florenc Rrapi
Florenc Rrapi

Kjo kenge meriton me shume se 1 Billion views 👏👏👏👏👏

Vor year

Nächster

Alban Skenderaj ft Mc Kresha - ILUZION (Official Video)

3:28

Alban Skenderaj - Ndalma (A-Live Night)

3:09

Alban Skenderaj - Ndalma (A-Live Night)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 553 Tsd.

Ruhe in Frieden Mama ♡

11:58

Ruhe in Frieden Mama ♡

Mexify

Aufrufe 785 Tsd.

Frauen mit Wählscheibentelefon klären

08:09

Alban Skenderaj - JA KU JAM (Official Video)

2:56

Alban Skenderaj - JA KU JAM (Official Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3 Mio.

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

3:31

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 17 Mio.

Alban Skenderaj - Spektatore (Official Video HD)

2:41

Alban Skenderaj - Spektatore (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 9 Mio.

Elgit Doda - TL (Toxic Love) [Official Video]

3:18

Dhurata Dora - Harrom (Official Video)

3:37

Dhurata Dora - Harrom (Official Video)

Dhurata Dora

Aufrufe 58 Mio.

ALBAN SKENDERAJ - FESTOJ (Official Video)

3:00

ALBAN SKENDERAJ - FESTOJ (Official Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 2,6 Mio.

Irkenc Hyka ft Kanita - Afer dhe Larg

3:01

Alban Skenderaj ft. AVAXUS - Lamtumire (Official Video 4K)

3:09

Dafina Zeqiri ft. Elgit Doda - Si Mua

2:48

Dafina Zeqiri ft. Elgit Doda - Si Mua

Dafina Zeqiri

Aufrufe 18 Mio.

Polizeikontrolle Oktoberfest | Grünwald Freitagscomedy | BR

2:26

Polizeikontrolle Oktoberfest | Grünwald Freitagscomedy | BR

Grünwald Freitagscomedy

Aufrufe 705 Tsd.

Prank an Ex-Frau

0:28

Prank an Ex-Frau

Cornally

Aufrufe 790 Tsd.

Müge Anlı ile Tatlı Sert | 2 Ekim 2023 Pazartesi

2:15:21

Müge Anlı ile Tatlı Sert | 2 Ekim 2023 Pazartesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Aufrufe 789 Tsd.

Wenn dein Mann dein größter Kritiker ist 🥲

0:36

Daran merkst DU, dass ihr ECHTE FREUNDE seid 😄

0:53