Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime (Official Video HD)

 • Am Vor 5 Monate

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Dauer: 02:49

  Produced by Elgit Doda
  Lyrics: Alban Skenderaj
  Mix & Master: Marenglen Boja
  Video: ProVideo
  Alban Skenderaj on Instagram:
  instagram.com/albanskenderaj/
  Elgit Doda on Instagram:
  instagram.com/elgitdoda/
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/parajsa-ime-feat-elgit-doda-single/1517861443
  Spotify: open.spotify.com/album/6t8gEEizifRkvqr3gJ3WmG
  Deezer: www.deezer.com/en/album/153902872
  Nje Tequilla, nje Rose
  Capuccino a Frappé
  Apo nje Cocktail me Mango?
  Ti do volumin ta ngre
  Jepi Play ate qe ke
  Reggae, Latino, a Tango!
  Jo nuk eshte “Calma”
  Eshte vetem dielli qe po fshihet neper palma
  Arome e detit qe therret ndjenjat e mia
  Dhe ne te shtrire qe pijme Mojito Caipiringa!
  Edhe sa, dhe sa
  do vonohesh edhe sa?
  Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time
  Jo nuk ka, jo nuk ka
  si me ty, jo, jo nuk ka
  As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME

  Luje si “Mambo”
  Si “Coco Jumbo”
  Boje “La Cozadera”
  Si me “Bailando”
  Mos thuj “Te Quiero”
  E di se sa m’do
  N’zemren tone s’jam thjesht Kapiten
  Thirrem “ADMIRAL”

  S’jena ne “Gringo”, s’jena ne “Gango”
  S’jena ne “Rambo”, s’jena ne “Django”
  S’kena nevoje “Lui”, “Prada”
  Dhe as per “Lambo”
  Jepna nje pije nje “Cigar”
  Jepna nje zjarr e nje kitare
  Diellin, detin, 24, jena pronare
  E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha
  Kcejna Regaton, Latino, Mambo dhe Salsa
  E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha
  Kcejna Regaton, Latino, Mambo uh, uh, uh

  Edhe sa, dhe sa
  do vonohesh edhe sa?
  Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time
  Jo nuk ka, jo nuk ka
  si me ty, jo, jo nuk ka
  As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME

Nächstes Video

Alban Skenderaj ft. 2Ton - Drejt ne zemer (Official Video)

03:07

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

04:32

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 7 500 000

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

03:30

Rell Ability Reveal | New Champion

1:34

Rell Ability Reveal | New Champion

SkinSpotlights

Aufrufe 1 398 791

The Champions: Season 4, Episode 3

6:06

The Champions: Season 4, Episode 3

B/R Football

Aufrufe 636 293

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

03:05

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

OfficialArdianBujupi

Aufrufe 40 000 000

Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

03:40

Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

REDBOX Entertainment

Aufrufe 40 000 000

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

03:31

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 14 000 000

Helmut und der brennende Busch!

1:41

Helmut und der brennende Busch!

New Universe

Aufrufe 42 058

Menajerimi Ara 13. Bölüm

2:12:04

Menajerimi Ara 13. Bölüm

Menajerimi Ara

Aufrufe 707 401