Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire)

 • Am Vor year

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Lyrics: Alban Skenderaj
  Produced by Elgit Doda
  Mix & Master: Marenglen Boja
  Video: Imagine Films

  Alban Skenderaj on Istagram:
  instagram.com/albanskenderaj

  Elgit Doda on Instagram:
  instagram.com/elgitdoda

  Available on:
  open.spotify.com/album/2aYQIo...
  music.apple.com/us/album/para...
  acromaxmedia.lnk.to/ParajsaIme2

Kristjan Abedini
Kristjan Abedini

Alban je gjeni,shpresoj qe te marrin shembull kengetaret e tjer tek ti,nga sjellja juaj shembullore edhe stilin muzikor. Kenget tuaja japin shum emocjone,me falni per shprehjen por kur degjoj keta "nojzat pa brek-rrepistat" ma shpifin.

Vor year
Music Al
Music Al

Alban Skenderaj je i shkelqyer. Nuk ke pse merr kedo ne bashkepunime se i ulin nivelin kenges. Nje bashkepunim me Elvana Gjaten do ishte perfekt, do ishte bashkepunimi midis dy artisteve më të mirë që ka Shqiperia.

Vor year
❤DENISA❤
❤DENISA❤

Offf duet me Albanin dhe Elvanen ,me rra goja cope duke e thene...Vdes ti shoh te dy ...Ishalla kjo deshire plotesohet

Vor year
ela ela
ela ela

PO KE KA MAR BASHKPUNIM SI MAß TEJE??? ERGITI ESDTE NJE KENGETAR I MIRE I TALENTUAR KA, ZE FANTASTIK I QAHNE KENGET E VET A SIDOMOS LARG NJE KENG MADHESHTORE E DIGJOJNE NE GJITHE BOTEN E PERKTHEJNE DHE AI SKA NEVOJ PER, ALBANI AS, ALBANI PER ERGITI POR KOMBINOJNE JANE TE DY SUPEEEEEEEERRRRRRRR

Vor year
AnkHaRa
AnkHaRa

Thank you for the translation Alban! I love all your music! Blessings to you and your beautiful family!

Vor year
shani yan
shani yan

I più bravi avanti così spaccate dio vi benedica voi e tutto la vostra famiglia

Vor year
Jorgen Dedja
Jorgen Dedja

Këngë Shqip! 100% Tekst i kuptueshëm! 100% Mesazhi shumë i qartë! 100% Melodi, ritëm, muzik! 100% Ky po që është ART! 🙏

Vor year
Jorgen Dedja
Jorgen Dedja

@Lindita Prencja Anaa?!! 🤮🤮🤮

Vor year
Lindita Prencja
Lindita Prencja

Jo se ana lleshit sja hedh dot per keng😄😄😄. Talent i lindur Albani.

Vor year
blueibabygirl07
blueibabygirl07

Omg!!! Love from America!!!! Faleminderit shumë for the English translation!!!!!! I love it. Beautiful!!! The first song makes more since to me now hahaaaaa të dua!!! 💖⚘💖🙏💖⚘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor year
blueibabygirl07
blueibabygirl07

@Roshi Roshi avash avash haha ⚘💞

Vor 5 Monate
Mejson Savio
Mejson Savio

Rfty

Vor 10 Monate
Roshi Roshi
Roshi Roshi

Si po shkon studimi i gjuhes shqipe?

Vor 11 Monate
Suel Liço
Suel Liço

👋👋👋

Vor year
Enerial Spahiu
Enerial Spahiu

Faleminderit Zotit qe kemi nje kengetar me një zë kaq te mrekullueshem si ti Alban ! 😊🙏

Vor year
弥彦ya😘
弥彦ya😘

😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 https://aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * Youtube is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

Vor 7 Monate
Lindita Prencja
Lindita Prencja

Kam patur fatin ta takoj nga afer njeri i mrekullushem😇😉

Vor year
Simina Gavriluc
Simina Gavriluc

In fissa!!!!!! Bravissimi … un saluto dall’Italia!!!! ❤️🌈

Vor 11 Monate
Sulejman Arifaj
Sulejman Arifaj

Grande Alban Respekte complimenti per la tua performance ❤️🇦🇱🎉🎉🎸😎👍📀

Vor 11 Monate
el cy
el cy

Lumturine e gjen tek esenca.💕💕💕 Parajsa ime je persempre! Summer hit.Feel vibe.

Vor year
Love you
Love you

Nje kenge me nje fjalor spikates dhe me fjale te specifikuara per te percjelle thjeshtesi dhe per te treguar qe fjalet jane te thurura me mjeshteri prej artisti. BRAVO CUNA!

Vor year
menti alejo
menti alejo

I vetmi qe kendon ne gjuhen e paster shqipe,, respekte alban

Vor year
弥彦ya😘
弥彦ya😘

😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 https://aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * Youtube is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

Vor 7 Monate
Valon Jakupi
Valon Jakupi

Alban skenderaj duhet te shkoj ne eurovision ka ze te mrekullueshem 😍

Vor year
Arelda Mehmeti
Arelda Mehmeti

Alban, ai zeri jot është parajsë mbi tokë!!! Për sempre ♥️

Vor year
Mimi Mimi
Mimi Mimi

Sounds nice! Greetings from romania🇹🇩❤️

Vor 11 Monate
gaming tv
gaming tv

Me ne fund nje keng qe e degjon dhjetra her e nuk te bezdiset Suksese 🥂🔥

Vor year
bilishu aliss
bilishu aliss

O zot sa e bukur bravo Albano dhe Eglit jeni super qe te dy 🤗🤗🤗❤ .Po ju ca mendimi keni ???😍😍

Vor 11 Monate
Ida 123
Ida 123

Jeni me te miret! Kenget tuaja jane shembulli me i mire sesi duhet te jete muzika moderne shqiptare.. *_*

Vor year
Stella Kristo
Stella Kristo

Amazing song ! I like the lyrics and the beat !

Vor 11 Monate
aaravos
aaravos

ελληνίδα?

Vor 11 Monate
Eriona Billa
Eriona Billa

Faleminderit Alban dhe Elgit per muziken e bukur qe na dhuroni❤️❤️

Vor year
bofooit gojo
bofooit gojo

E dija qe do ishte nje kryeveper! Super hiti i veres! 🤗

Vor year
Lushi Lulzim
Lushi Lulzim

Parajsa ime1 ishte vera ime 2020,mendoja se do ishte dikush tjetër këtë verë por Alban Skënderaj vendin e parë si gjithmon😍

Vor year
Elda Ruçaj
Elda Ruçaj

Kjo eshte muzike!! 🥺😍😍 E muzika e mire nuk ka nevoje per veshe profesionistesh! 🥲

Vor year
toijg avnnr
toijg avnnr

#in tendenza in Italia🍷🇦🇱🇮🇹🍷 Ta cojm ne tendenc ne cdo shtet evropian

Vor year
sara sara
sara sara

Ky eshte mesazhi me i paster per dashurine e vertet👌❤️

Vor year
Endri Doko
Endri Doko

Zjarr 🥳 albani si gjithmon nuk zhgenjen

Vor year
Alan Lumani
Alan Lumani

@mllop aeet Këto nuk janë komentet por përgjigjjet

Vor 11 Monate
mllop aeet
mllop aeet

O zot sa e bukur bravo Albano dhe Eglit jeni super qe te dy 🤗🤗🤗❤ .Po ju ca mendimi keni ???😍😍

Vor year
Diete me psikologji
Diete me psikologji

Ia vlen. Kenge qe nuk ke frike se mos e degjojne femijet. ❤️❤️

Vor year
Anxhela Tare
Anxhela Tare

Cdo here nuk zhgenjen. Muzika e qetesis se shpirtit, kengetari i viti. 🔥

Vor year
Labe Albania
Labe Albania

Është këngëtari më i mir prej shum vitesh

Vor year
Samanta Mucollari
Samanta Mucollari

Pa diskutim HIT veror mezi po e prisja dhe keni goditur në shenjë 😍😍😍😍bravo na kënaqet shpirtin Alban dhe Elgit jeni yjeee. Na bëni ta ndjejmë veren edhe me shume me këtë këngë kaq të bukur dhe ritmike ❤❤❤ bravo 🌟🌟

Vor year
Erilanda Sofi
Erilanda Sofi

Suksese Alban dhe Elgit Super kenge 😍♥️♥️

Vor year
dolimi jotoo
dolimi jotoo

Faleminderit Alban dhe Elgit per muziken e bukur qe na dhuroni❤️❤️

Vor year
Gezim 123
Gezim 123

Suksese Zoti ju dhente shendet e lumturi..Na kenaqet..Shpirtin kenge Superrrrr👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏

Vor year
Ann
Ann

Love this song thanks for translation ❤️

Vor 6 Monate
Fjoresjana
Fjoresjana

Pa e dëgjuar direkt likeee..Albani nuk zhgënjen asnjëherë 🥰

Vor year
弥彦ya😘
弥彦ya😘

😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 https://aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * Youtube is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

Vor 7 Monate
zuygj bnsv
zuygj bnsv

Bravo alban dhe elgit

Vor year
Loco El
Loco El

PER SEMPRE Alban dhe Giti me të mirët. 🥇🏆

Vor year
Diana Axtelius
Diana Axtelius

Love your song. Greetings from Sweden

Vor year
serdy ximi
serdy ximi

Faleminderit Alban dhe Elgit per muziken e bukur qe na dhuroni❤️❤️

Vor year
that lovely girl
that lovely girl

Ia vlen ti degjosh kenget e tua Zeri yt i rrall e melodioz i jep bukuri e hijeshi ksaj kenge Ju lumte goja t dyve Keng tpr e bkr 🥰🥰😍

Vor year
*Fjorelda* Tafa*
*Fjorelda* Tafa*

Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏

Vor year
Vesa Vesa
Vesa Vesa

Hiti i veres 😍😍😍Pjesa e Elgitet eshte🔥😍Kurre nuk na zhgenjejn keta te dy😍😍

Vor year
miko foin
miko foin

Love your song. Greetings from Sweden

Vor 11 Monate
Jurgina Merelli
Jurgina Merelli

Si gjithemon o Alban .kengetari me i mire i shkelqyer .brao dhe suksese te tej .💞💞💥💥💖💖🌹🌹

Vor year
eliana spaho
eliana spaho

Eshte e vertet Alban Skenderaj Eshte yll dhe shume perfekt kengetar Eshte bravo bravissima super grande 🍀🍀🍀😚😚🥰😍💋❤🍀🍀🍀🍀🌸🌸🌷🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

Vor year
bani shkodrani
bani shkodrani

Kjo kenge do ishte fiks per EURO 2020 👌🔥

Vor year
Delina metushi
Delina metushi

Hiti veres na erdhi nga kengetari i shpirtit tim 🙏🙏🙏🙏🙏🙏♥️

Vor year
Eva Mija
Eva Mija

Beautiful song 🎵

Vor year
sev7en
sev7en

Alban je pasuri per shqiperine - vazhdo keshtu se na hengri tallavaja…

Vor year
VALONA
VALONA

#in tendenza in Italia🍷🇦🇱🇮🇹🍷 Ta cojm ne tendenc ne cdo shtet evropian

Vor year
❤DENISA❤
❤DENISA❤

E kam thene dhe do e them gjithmone Albani dhe Elvana ,dy artistet me te mire nga gjeneratat e reja..Te vetmit qe bejne art .. Suksese Alban,kenaqesi te te degjosh

Vor year
Amarildo Mersinaj
Amarildo Mersinaj

@hi♥️ ca kishe

Vor Monat
hi♥️
hi♥️

@Amarildo Mersinaj hj

Vor Monat
Besart Gashi
Besart Gashi

Prrallesh

Vor 3 Monate
Afrim Kuci
Afrim Kuci

/ ⁷

Vor 6 Monate
pioggia pioggia
pioggia pioggia

Kenget e tua te cojne ne Parajse ❤Complimenti 👏

Vor year
n n
n n

Bravo jeni te dy 💫💫 vajza ime ka emrin parajsa dhe gjithmon kur e degjoj parajsa ime 1 kam shum emocione te bukura kshtu q shum flm edhe per parajsa ime 2 🙏🙏💓💓 d mbeteni gjithmon n 💘 tem.😘

Vor year
_Emii_
_Emii_

Ata 10 qe i kan bere dislike do e ken pasur telf me kokposht se ska mundesi...perfekt si gjithmone👌😍😍

Vor year
Trio Monawar
Trio Monawar

LUCAS

Vor 10 Monate
Bledi Dokle
Bledi Dokle

Je yll une dhe motra ime te pelqejme shume .🌟🌟🌟

Vor year
Adelina Allkanjari
Adelina Allkanjari

Kenga ime e preferuar ❤️

Vor year
Rosvelta Kapai
Rosvelta Kapai

Fantastik Je Alban Skenderaj ❤❤

Vor year
Hajredin Reci
Hajredin Reci

Kombinimi me i mire i te 2 kengetare super kenge suksese 👑👑💫💫

Vor year
Mirela Lela
Mirela Lela

Shume bukur kenga qe te dy kendoni shume bukur dhe kenget e Elgitit jane super i degjoj shpesh kenget tuaj 🙏💎💎⭐⭐🇦🇱🖐🇫🇷

Vor year
Jetaaa
Jetaaa

Me çiltërsin e tij dhe zërin magjik te gjithëve na mahnit, nuk i duhen gjëra tjera për të bërë spotin se mjafton me ja ndëgju zërin dhe tjerat skan rëndësi sukse Alban

Vor year
Melda Thothori
Melda Thothori

Milionere eshte Miriani qe te ka ty Alban Skenderaj!!

Vor year
Ŕ
Ŕ

Si gjithmon nuk zhgënjehemi nga zëri juaj I cili bëhet melodi qetësimi për shpirtin tonë 🙃

Vor year
bofooit gojo
bofooit gojo

Parajsa ime1 ishte vera ime 2020,mendoja se do ishte dikush tjetër këtë verë por Alban Skënderaj vendin e parë si gjithmon😍

Vor 11 Monate
E M
E M

Bravo djale, na kenaqe, hit i veres uroj te behet kjo kenge, ti e meriton suksesin , urime

Vor year
Agim Lazaj
Agim Lazaj

Shum bukur. Bravo Albana je nje kengetar me i mire ne Shqipëri. ❤❤❤❤💖❤❤💖💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖❤💖

Vor year
Shkoder Shkoder
Shkoder Shkoder

Menxi e prisja qe te dilte dhe nuk me zhgenjeu 🔥🔥🔥🔥

Vor year
Alexandra G
Alexandra G

Страхотни песен и видео, поздрави! ❤

Vor 11 Monate
Valley
Valley

Sa here komentoni me keto gjuhet sllave na e neverisni cdo gje, madje edhe muziken. E kuptoni besoj qe cfare soji te poshter keni. Vetem per te shkaterrur cdo gje jeni.

Vor 3 Monate
弥彦ya😘
弥彦ya😘

😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 https://aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * Youtube is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

Vor 7 Monate
Athalia Koçi
Athalia Koçi

Alban për mendimin tim mos u ndani kur ti dhe Elgiti. Jeni fantastikë🥰🥰🥰

Vor year
Ilda Kurti
Ilda Kurti

Vlersimi me i bukur qe i eshte bere ndonjeher femres ne kenge.Dhe shume real per domethenjen.Bravo kenge shume e arrire.

Vor year
𝕄𝕖𝕥𝕚 𝕄𝕖𝕥
𝕄𝕖𝕥𝕚 𝕄𝕖𝕥

Sa perl e bukur :Kur ty nuk te godet aparenca dhe lumturin e gjen tek esenca ❤️🤍

Vor year
Dashuria është në ajër
Dashuria është në ajër

Alban Skenderaj I vetmi qe nuk me zhgenjen eshte super kenge🥳🥳👏👏👏 e degjoj 10 here ne dite. Super😊😊😁😁😇😇😇🥰😙😙😙😍😍😍😘😘

Vor year
Flora flora
Flora flora

Nje kenge gazmore pas stresit covid 19 🙏👏👏👏👏😍😍

Vor year
Vasilika Prifti
Vasilika Prifti

Jeni me te miret Alban ti je kengetari ime i preferuar qe kur ke dal per her te pas ne sken nderi me sot dhe do vazhdosh te jesh

Vor year
MigAlbi
MigAlbi

Gol i Sigurt ❤❤❤🤩🤩🤩 kenge fiks per Europian 😍💗

Vor year
Briselda Tuci
Briselda Tuci

Ju faleminderit per ritmin muziken kenaqesine qe na dhuroni cdo vere ♥️🌼ju lumte lart e me lart djema .per sempre.

Vor year
Eduart Todhri
Eduart Todhri

❤️❤️❤️❤️❤️

Vor Monat
Stelina Musta
Stelina Musta

Super këngë si gjithmonë Alban Skenderaj godet fuqishëm, dhe s'ka si të jetë ndryshe nga një Super Artist si Ty. 👌 👏 2 Zërat më madhështorë që ekzistojnë 👌👌 Është një super këngë, super muzikë, super tekst bravo 👏 👏 Bashkëpunimi bomb fare 👌👌 Çfarë do muzike të bëjë Alban Skenderaj ështe hit Alban Skenderaj këngët e tua janë frymëzim për jetën 🥰 🥰 Kjo këngë është PERLA E SHQIPËRISE 👌 Do jetë kënga Hit mbi të gjitha hitet e verës Alban Skenderaj je dhe do të jesh gjithmonë IL MIO IDOLO 🥰👌👏

Vor year
弥彦ya😘
弥彦ya😘

😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 https://aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * Youtube is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

Vor 7 Monate
Sibora Xhaferaj
Sibora Xhaferaj

Ky eshte hiti i Veres ❤️😘😍💫💫

Vor year
Johana Sava
Johana Sava

Happiness is found in the simple things of life not in material things 🤍

Vor year
Daniel Dedja
Daniel Dedja

So truuuuuue 👍

Vor year
Ptao Tom
Ptao Tom

Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏

Vor year
aola wili
aola wili

Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏

Vor 11 Monate
Asllan Cena
Asllan Cena

Wov bravo super kenga 🔥shpersoj që disa të kuptojn vlerat e kësaj kenge 😇

Vor year
Mia Murdock
Mia Murdock

the 1.5K people who disliked this dont know what real music is like. 🇦🇱

Vor year
aaravos
aaravos

@E M racista edhe xheloz sepse nuk I pelqen serbit qe shqipëria ka kenge me te mira nga ata

Vor 11 Monate
Klei Al
Klei Al

Kjo keng ta shton jeten❤️

Vor 11 Monate
Elonora Mecaj
Elonora Mecaj

si gjithmonnn i thjesht edhe super kengetar...keng plot ndenja ❤️😘

Vor year
Suela Hyseni
Suela Hyseni

Me ne fund nje tekst me vlere ❤️ Me te miret

Vor year
MATTSUN 9999 C
MATTSUN 9999 C

Love this song🤩🤩

Vor year
User user
User user

Te gjith duke folur per albanin.Elgiti e ka zbukuruar kengen💜

Vor 11 Monate
Enea Gjorduni
Enea Gjorduni

Talenti dhe puna do fitoj gjithmone mbi cdo investim tjeter 😊. Hit

Vor year
Marsela Elezaj
Marsela Elezaj

2 me te miret e muzikes shqiptare😍👌

Vor year
Ima Led
Ima Led

الله يوفقك والمزيد من النجاح يااطيب وأجمل إنسان في العالم ❤🇪🇸✋

Vor 11 Monate
Trendelina Stojani
Trendelina Stojani

Amazing song ❤️❤️

Vor year
Ledjan Roci
Ledjan Roci

Perl fare 🥰🥰🔥🔥🔥🔥 Albani gjithmon me i miri.🙂🙂🙂

Vor year
Aneta Limaj
Aneta Limaj

Te lumte goja Te kendoft shpirti e zemera pergjithemon🌟🌟💥💥👏👏

Vor 10 Monate
Rozafa Adriatiku
Rozafa Adriatiku

Stupenda canzone ❤️❤️

Vor year
Festa Kotili
Festa Kotili

Keta jan te dy fantastik. Ju uroj suksese e bravo👏👏👏👏

Vor year
Tiarna T
Tiarna T

Alban je super artist 🥰

Vor year
Tiarna T
Tiarna T

Alban je super artist 🥰

Vor year
Love Love
Love Love

Të mrekullueshëm si gjithmonë 👏👏❤️❤️

Vor year
HighSociety
HighSociety

Këndo vetëm Alban se ke zë të mrekullueshëm dhe sështë e nevojshme të fusësh të tjerë se ta prishin këngën fare.

Vor year
Google User
Google User

I liked this song 💖😘 Love from Kurdish people

Vor year
Adelina kuqi
Adelina kuqi

Bravo këngë 🎼👏

Vor year
Nicon Constantinov
Nicon Constantinov

For now this is my Summer Song♥️♥️♥️♥️

Vor year
Rvve Duio
Rvve Duio

Super 😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰

Vor year
Behare Dunicari
Behare Dunicari

O zot sa e bukur bravo Albano dhe Eglit jeni super qe te dy 🤗🤗🤗❤ .Po ju ca mendimi keni ???😍😍

Vor year
Besarb Gjoncaj
Besarb Gjoncaj

Me pelqeu shume kengetarja Parajsa Ime nga Alban Skenderaj dhe Elgit Doda

Vor 9 Monate
yuitr loing
yuitr loing

Parajsa ime1 ishte vera ime 2020,mendoja se do ishte dikush tjetër këtë verë por Alban Skënderaj vendin e parë si gjithmon😍

Vor year
youtupp mann
youtupp mann

When this two Man being together and then they are making great music...

Vor 9 Monate

Nächster

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

3:29

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

2:59

Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K)

3:11

OFFLINETV BLINDFOLD MINIGAME CHALLENGE

20:20

OFFLINETV BLINDFOLD MINIGAME CHALLENGE

OfflineTV

Aufrufe 1 200 336

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

3:31

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 16 000 000

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

3:50

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

REDBOX Entertainment

Aufrufe 707 000 000

Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

2:59

Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 6 800 000

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

4:32

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 10 000 000

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 16 000 000

Temptation Island 2022 - Michelle im Interview | SANI

41:24

Seni Kalbime Sakladım 1. Bölüm

1:54:09

Seni Kalbime Sakladım 1. Bölüm

Seni Kalbime Sakladım

Aufrufe 1 753 928

Minions Zerstört☠️ #minions #nemo #disney

0:34

Gizli Saklı 4. Bölüm

1:51:12

Gizli Saklı 4. Bölüm

Gizli Saklı

Aufrufe 1 372 067