Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)

 • Am Vor 4 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Get the song here: acromaxmedia.lnk.to/Faleminderit
  Produced by Lorenc Aliaj, Alban Skenderaj
  Lyrics & Melody: A. Skenderaj
  Mix & Master: L. Aliaj
  Music Video: Talelli Production
  talelli.com

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/3KP1aK...
  Deezer: www.deezer.com/en/album/89065962
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/fal...

  Faleminderit

  Prapë më sollen këmbët tek ti
  Kjo është hera e fundit që pi
  Nuk mund ta kthej
  kohën unë pas për ne të dy
  Se ti më ke dhënë me qindra mundësi
  të kam lodhur zemër, e di
  nuk do ti shoh,
  nuk do ti puth më sytë e tu

  Por qenka e vështirë të thuash lamtumirë
  pa e kthyer kokën pas më asnjëherë
  më dhe aq shumë vërtet
  sa do mjaftonte për 1000 vjet
  dhe tani pa ty asgjë nuk ka më vlerë

  REF.:
  Faleminderit, Faleminderit
  Për çdo çast
  dhe çdo frymëmarrje që më dhe
  Faleminderit, Faleminderit
  Do më gjesh gjithmonë aty ku ti më le
  aty ku... ku... ku më le
  aty ku... ku... ku më le

  Dukesh kaq e lumtur tani
  gati dukesh tjetër njeri
  Nën cilin qiell,
  nën cilin diell merr energji?
  Zemër jam vërtet i lumtur për ty
  dhe pse s'më lexohet në sy
  ti buzëqesh, unë i gëlltis lotët e mi

  Por qenka e vështirë të thuash lamtumirë
  pa e kthyer kokën pas më asnjëherë
  më dhe aq shumë vërtet
  sa do mjaftonte për 1000 vjet
  dhe tani pa ty asgjë nuk ka më vlerë

  REF.:
  Faleminderit, Faleminderit
  Për çdo çast
  dhe çdo frymëmarrje që më dhe
  Faleminderit, Faleminderit
  Do më gjesh gjithmonë aty ku ti më le
  aty ku... ku... ku më le
  aty ku... ku... ku më le

Michael “The One”
Michael “The One”

Kur dikush te pyet kush eshte kengetari me i mire ne Shqiperi, mendja te shkon tek Alban Skenderaj! 👌🙏

Vor 4 years
Elvira’s kitchen
Elvira’s kitchen

Edhe Flori Mumajesi eshte mrekulli Kto dy jane te vetmit qe i kan mbet Shqiperise tone

Vor 23 Tage
AquaKing
AquaKing

Po,valla mir e ki

Vor 2 years
𝕵𝖔𝖍𝖓
𝕵𝖔𝖍𝖓

Me too hahah

Vor 4 years
swift taylior
swift taylior

@ai djali unik por Kenga juaj nuk hapet,,, e kam provuar 3000 her

Vor 4 years
delta-ipsylon
delta-ipsylon

Dhe mbi te gjitha shqipja jote eshte perfekte, super e paster , kuptohet qarte cdo fjale jo si disa te tjere qe nuk u merret vesh cfare thone. Poezi e gjalle kenga jote, bukuri e rralle shqipja jone e dashur!

Vor 4 years
Armand Tiko
Armand Tiko

999999999999999999

Vor 7 Monate
Rezin
Rezin

@Vanesa Harizaj NRM Cfare DIN KETA PER JUGU ASGJE NUK DIN. ESHTE SUPER TALENT ALBANI KA QEN DHE DO JET. 🤞

Vor 7 Monate
Bruneta Bilaj
Bruneta Bilaj

Ppq

Vor 10 Monate
Shkodra1
Shkodra1

Te tjeret po kendojn dy fjal shqip e te tjerat arabisht anglisht spanjolshe

Vor 11 Monate
Florjan Bermuça
Florjan Bermuça

Thjesht eshte i vetmi kengtare shqiptare qe kendone muzike te vertet Like his music 🎼🎼

Vor 4 years
Anush Stepanyan
Anush Stepanyan

Faleminderit and greetings from Armenia ❤️🇦🇲🇦🇲

Vor 3 years
Marjeta Barja
Marjeta Barja

Thankyou❤

Vor 2 Monate
Gent Hyseni
Gent Hyseni

Thank You 🇦🇱❤🇦🇲

Vor year
Skerdi Muco
Skerdi Muco

Nice

Vor 3 years
Jonida Nezha
Jonida Nezha

Kenget e tua ...me godasin ne shpirt. Bravoo 👌🖒😍🙊

Vor 4 years
gabi vasaru
gabi vasaru

Se qualcuno la può tradurre in italiano, grazie

Vor 19 Tage
Laertis Rak
Laertis Rak

Kjo keng te prek te notat e fundit e shpirtit...kshu jan lidhjet. Respekte Alban...je i persosur respekte zoteri. Falemderit

Vor 3 years
Adil Basha
Adil Basha

Like kush mendon qe Albani sjell çdo her Hite😍 dhe kenget vetem Shqipe 😊

Vor 4 years
SAVAGE_ALD1
SAVAGE_ALD1

Ok

Vor 2 years
Mikeli Lena
Mikeli Lena

Eshte I vetmi kengetar ne Shqiperi qe di vleresoj edhe gjerat e papritura dhe te padeshiruara ne jete. Ju sot po thoni faleminderit gjerave te padeshiruara në jete por unë po them nje faleminderit te madhe qe ti je thjesht vetvetja Alban Skenderaj

Vor 4 years
Marisela Sina
Marisela Sina

Shqiperia ka super artist Njeri nga kto eshte albani❤❤❤

Vor 4 years
Filip Colovic
Filip Colovic

Wow! Faleminderit! Regards from Serbia to Albania ❤🇷🇸🇦🇱❤

Vor 3 years
Gent Hyseni
Gent Hyseni

Thank You so much. Greetings back ❤

Vor year
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza

Thank you 🙏

Vor 2 years
AquaKing
AquaKing

😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

Vor 2 years
Somalia Gullette
Somalia Gullette

Another musical gem from Alban Skenderaj! You are amazing! 💕

Vor 4 years
Leonardo Leobotes Kule
Leonardo Leobotes Kule

Kush menon qe ne eurovizion 2020 duhet *ALBANI* te na perfaqesoj ?

Vor 3 years
Perparim Pasha
Perparim Pasha

Une mendoj ashtu . Por nuk ndodh se atje cohet naj noyz a naj kida a naj stresi e keshtu. Nese do ndodhte 10000000%e sigurt se do e fitonte . Po ca tbejm😢😔

Vor 8 Monate
Xiku BeXXXfrrrlulaj
Xiku BeXXXfrrrlulaj

Une

Vor year
Ervis Shperdheja
Ervis Shperdheja

Une

Vor year
Orges Sylejmani
Orges Sylejmani

Une

Vor 2 years
Filiana Nguli
Filiana Nguli

Un

Vor 2 years
adelajda kalemaj
adelajda kalemaj

Faleminderit ti qe egziston🙏💜

Vor 4 years
Anna Anna
Anna Anna

Albannnnnn je më i miriiiii ❤ Shpresoj që ndonjëherë të na përfaqësosh në Eurovision🙏 Kengë me kuptim dhe tekste unike Shqipëria është me fat që ka një artist si ti 👐❤♥

Vor 4 years
desada xhetani
desada xhetani

Faleminderittt qe ekzistonnnn♥♥...faleminderit qe ben kenge dhe na lumturonn

Vor 4 years
Sonja Sharka
Sonja Sharka

FALEMINDERIT 😍 i përsosur në çdo aspekt ALBAN 👌👌 Je këngëtari më i mirë i muzikës shqiptare, që çdo këngë ka një kuptim dhe një mesazh të duhur Je unik 😍😍🤗🤗✌✌

Vor 4 years
Mikla Hila
Mikla Hila

Faleminderit per zerin tend per kenget e tua qe jane bere pjese e dites dhe jetes tone. Dhe kjo kenge si gjithe te tjerat sdo ti mungoj asnje liste☺️

Vor 4 years
Shpetim Hoxha
Shpetim Hoxha

Poezi për Alban Skënderaj Bota ka 7 mrekulli Dhe nëse e 8-ta nuk ekziston Tashmë u zbulua Alban je vëtëm ti Hyre në zemrat tona Si meteor nga qielli Ti shkëlqen aq shumë Sa para teje zbehet dielli Në histori do të mbetesh për jet e mot Si këngëtari më i mir në bot Tag shoqen fanse të Albanit

Vor 3 years
Ferdi Sadiku
Ferdi Sadiku

Kengetari me i mir ne bote ❤❤💙💙👌👏🎶

Vor 2 years
Stela 17
Stela 17

Finally 😍😍❤❤ FALEMINDERIT per cdo melodi te kengeve te tua jan nje dashuri

Vor 4 years
Linda Ballabani
Linda Ballabani

ķy

Vor 2 years
♤eri♤
♤eri♤

Yes alban Skenderaj its a star

Vor 2 years
Pamela
Pamela

Shum bukur

Vor 4 years
Denis Brazhda
Denis Brazhda

e kom m verte

Vor 4 years
Stela 17
Stela 17

@Edlira Raza ca thua ti mj 😂😂

Vor 4 years
Adela Mark
Adela Mark

Disa dashuri jane te destinuara te deshtojne, na mbetet vetem ti themi njeri tjetrit faleminderit per mesimin qe me dhe. Faleminderit Alban qe na lejon te jemi mirnjohes per ata si na deshten dhe i deshtem.

Vor 4 years
Klaudia Nushaj
Klaudia Nushaj

Cdo kenge e jota eshte nje histori per cdo njeri. Zoti te bekofte mbrekulli 🙏🙏🙏

Vor 4 years
elvane24
elvane24

A MASTERPIECE from the MASTER of Albanian music 🎶🥰♥️ From the bottom of my heart THANK YOU 😊

Vor 4 years
Maria Re
Maria Re

Te faleminderit ty Alban per keto keng perla qe na dhuron 😍😍😍👏👏👏👏👏👏👏

Vor 4 years
Hayley B
Hayley B

Maria Rexhaj 💖❤️❤️❤️❤️

Vor 4 years
Aferdit Haka
Aferdit Haka

Je kengetar i shkelqyer Alban Shume kenge🎶 e bukur.E di 🎶permendesh👏💖

Vor 3 years
Melina Bisha
Melina Bisha

Like nese mendoni se eshte super artist❤❤😘🌎🌎🌞😘😍👑

Vor 4 years
Viktor Haka
Viktor Haka

Vertet eshte super super artist😘😘😘

Vor 3 years
Rudina Meli
Rudina Meli

Melina Bisha.. Ty te bejme like I kenges??? Nga Greqia

Vor 3 years
Silda Toshi
Silda Toshi

👍

Vor 4 years
Mollas101
Mollas101

Mere nje like nga mua 👍

Vor 4 years
Eltjer Cengu
Eltjer Cengu

Je shum e bukur respekte

Vor 4 years
Mirsad Jahiu
Mirsad Jahiu

Je me te vertet njeri i mrekullueshem ,person i cili ne cdo stine shkelqen me kenge

Vor 4 years
Aleksander Zengo
Aleksander Zengo

Alban , na kishte marr malli per nje kenge te tille , falenderoj Zotin qe kemi Artist si ti ketu ne kete Shqiperi te vogel 🤗😊 Suksese Suksese Suksese 😊

Vor 4 years
ANGELA KURA
ANGELA KURA

Alban skenderaj kengetari im.i.preferuar , kisha 15 vjece kur te kam degjuar per her te pare ne top fest, ti je kengetari qe me ben te qaj te qesh me kenget e tua, thjesht je mrekulli😍

Vor 4 years
Eri Sadikaj
Eri Sadikaj

Je legjenda e muzikes shqiptare nje artist qe ja vlen ta degjosh ne cdo moment 🌹🌟👑🇦🇱

Vor 4 years
Tropico S
Tropico S

I love this song ! Merci ✌ from France 💕

Vor 4 years
Nina Nina
Nina Nina

Legjende e muzikes shqiptare!😍

Vor 4 years
Davita Ndoja
Davita Ndoja

👑 i muzikes shqiptare!! Faleminderit dhe ty per super kangët që ban!!

Vor 4 years
Eklanda Mecanaj
Eklanda Mecanaj

Faleminderit nje kengetar si ty , Faleminderit qe egziston !

Vor 4 years
Griselada Sota
Griselada Sota

Faleminderit faleminderit per cdo cast dhe cdo frymarje qe me dhe faleminderit do me gjesh gjithmon aty ku me le

Vor 4 years
Leo Neo
Leo Neo

Per cdo kenge, per cdo varg dhe cdo tingull - je nje artist unik! Besoj qe mundem te flas per gjithe ata qe e degjuan kete kenge dhe te them me nje fjale: faleminderit!

Vor 4 years
benradi chaymae
benradi chaymae

Nice voice Much love from Morocco 🇲🇦🔊💃

Vor 4 years
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza

Shokran

Vor 2 years
Florida Sali
Florida Sali

FALEMINDERIT per tekstet e vecanta!❤👑💎

Vor 4 years
Ermelinda Lalo
Ermelinda Lalo

vlerat e nje njeriu qe kendon dhe shkruan me shpirt ...pasqyrohen shume thjesht tek njerzit.bravo per punen dhe ndjenjen qe na jep .nuk ke ndaluar kurre te na befasosh me talentin .Faleminderit!!!

Vor 4 years
Ina Bakiaj
Ina Bakiaj

Faleminderit ... Faleminderit per cdo cast dhe per cdo frymarrje qe me dhe ❤️

Vor 4 years
Fl Mn
Fl Mn

Alban, faleminderit per cdo kenge qe ke bere deri sot! I dua pa fund! ❤️

Vor 4 years
Rossella Hoxha
Rossella Hoxha

Po ti je engjell, ti je poet, je enderr qe behet realitet... Nuk me ke zhgenjyer kurre me kenget e tua qe per mua jane energji, force dhe frymezim! Alban mos ndrysho kurre!!! Me kenaqe shpirtin ❤️

Vor 4 years
Anila Mucaj
Anila Mucaj

Cdo keng e jotja eshte me shum kuptim....ka goditur besoj ne cdo zemer ....meriton nji bravo te madhe 🙏🏾😘

Vor 2 years
Rudina Basha
Rudina Basha

alban mrekulli kenget e tua si gjithmon..nje kenaqsi ta degjosh zerin tend..keng fantastike je unik vertet..

Vor 3 years
Enerial Spahiu
Enerial Spahiu

Je diçka tjeter përveç faktit si je artist, apo kengetar, je person, je familjar i kompletuar, je shembull per te gjithe ! 😍😍😊😊

Vor 4 years
Χριστίνα Κλμ
Χριστίνα Κλμ

Je kengetar me shume vlera..Je kengetar ,super..te djeg gjithmon.pershendetje Nga Gjermania.❤❤

Vor 4 years
universal love
universal love

Me qetsove shpirtin me kte kenge dhe tekst👑

Vor 4 years
Mandi Vonaj
Mandi Vonaj

Shikoj injoranta ktu qe perbuzin muziken e Alban Skenderaj Dikuj qe ti degjosh kenget e para 10 vitesh ke deshire akoma per to! Jo si kta lavraskat e rinj qe hellin nje keng sot dhe neser harrohet! Faleminderit dhe ty Alban per tan kto vite me muzike fanstastike Je i pa arritshem vlla!

Vor 4 years
masha mashenka
masha mashenka

I've been listening to this song for days now. 💜 Love from Romania 🇷🇴❤️🇦🇱

Vor 3 years
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza

Thank you

Vor 2 years
Ilda Gjepali
Ilda Gjepali

Faleminderit ty qe sheron shpirtin me zerin tend ...e tekstit tend qe ndan brengat me ne 🙏

Vor 4 years
Grisilda Mjekra
Grisilda Mjekra

I vetmi kengetar shqiptar qe ja vlen te ndiqet 😍

Vor 4 years
Ornela Qosja
Ornela Qosja

Ja cfare do te thote te jesh artist !!! Asnjeher nuk na zhgenjen me muziken dhe tekstin tend !! Faleminderit ❤️

Vor 4 years
Family ILY
Family ILY

I vetmi kengetar qe qendron lart Alban Skenderaj ''Faleminderit''

Vor 4 years
Rigels Hoxha
Rigels Hoxha

Je nje nga kengetaret me mire diamati i muzikes shqipetare👑👑

Vor 4 years
Jona Mecaj
Jona Mecaj

Kjo ishte nje perfeksjon❤Faleminderit ti Alban per kete keng qe te qeteson shpirtin👑😍

Vor 4 years
Marjeta Barja
Marjeta Barja

Krenar per ty Alban, Faleminderit qe ekziston ,jete te gjate dhe te lumtur 👏👏💙

Vor 2 Monate
Ideal Tershalla
Ideal Tershalla

I vetmi artist ce ka dicka per te thene ne cdo kenge, kshuqe ti je tjeter nivel Esht mekat te te krahasojne me dike tjeter, kush ishte I te njejtit mendim ❤️👋

Vor 4 years
google User
google User

Ndihem kaq shum, por kaq shum krenar qe te kemi. Faleminderit, per gjithçka jep per artin SHQIPTAR. Respect nga TROPOJA ! 👑

Vor 4 years
Bianka Bianka
Bianka Bianka

Kengetari me realist dhe me i thjesht bravo Alban Skenderaj vazhdo keshtu se na knaqe me kto këngë

Vor 3 years
Jonila Vata
Jonila Vata

Dhimbja jote kaq e madhe per humbjen e mamase ndihet shume ne vargjet e ndjera te tekstit te kesaj kenge kaq te ndjere. Je me i miri. Faleminderit qe ekziston ❤️ Zoti te bekofte 🙏

Vor 4 years
LaLuLiDa FAMILY
LaLuLiDa FAMILY

Faleminderit edhe ty qe eksiston dhe na fal nje magji per te perballuar te gjitha ndjenjat ne jete,me mesazhet e kengeve te tua.

Vor 4 years
Mane Duka
Mane Duka

si gjithmone i mrekullueshem krenaria e muzikes shqiptare

Vor 4 years
Anonymous
Anonymous

Mjeshter i muzikes shqiptare, unik, i paarritshem, flm qe ekziston.👌👌

Vor 4 years
Stelina Musta
Stelina Musta

Kenge shume shume e bukur.👌👌Siç din me bere vetem kengetari me i miri i Shqiperise.👌👏Je kengetari qe i ben fancat e tu krenar me tekstet e mrekullueshme qe ben.👌👏Je i pazevendesueshem.Je Unik👌👌👌👌👏

Vor 4 years
algerta rexha
algerta rexha

Faleminderit per cdo frymemarrje❤ Super teks, super muzike, super zé😍😍 Perlë🙏💎

Vor 4 years
Riza Muhadri
Riza Muhadri

LOVE THIS FROM HUNGARY 🇦🇱🇭🇺🇦🇱❤

Vor 4 years
Adrian Toli
Adrian Toli

Faleminderit ti per kenget qe na dhuron 💪

Vor 4 years
Alfreda Ndreca
Alfreda Ndreca

Ti je një arsye me shumë qe ti themi Zotit faleminderit 💝💝💝💝👏👏(faleminderit qe ekziston💝)

Vor 4 years
Mondi Qosja
Mondi Qosja

Super keng ...super klip... Faleminderit qe ke zgjedhur Funarin vendlindjen time per te realizuar kte klip... Respekt...

Vor 4 years
Rona 7
Rona 7

Kenga eshte fantastike. Je shume I talentuar dhe asnje here nuk na deshperon me kenget e tua. ❤️❤️❤️❤️😍😍😍🍀🍀

Vor 4 years
Netcha Montana
Netcha Montana

Cv b1

Vor 3 years
maroje kralj
maroje kralj

I love from croatia Albanian music 🇦🇱👍

Vor 2 years
Diellza Baftiu
Diellza Baftiu

Jeee artist me vlera. Cdo kenge e jotja eshte nje perle.✨🌟

Vor 4 years
Rreze Sylhasi
Rreze Sylhasi

Dashuri me degjim te pare! Definitivisht je ikona e muzikes Shqipetare❤️

Vor 4 years
Alma Qerana
Alma Qerana

Je ilaç per shpirtin!! Je melodi ne çdo kenge !! Urime, suksese dhe qofsh i rrethuar vetem nga dashuria!!

Vor 4 years
Artjola Tyto
Artjola Tyto

O zot faleminderit qe ekzistojne kengetare dhe njerez si Alban Skenderaj

Vor 4 years
Shpresa A
Shpresa A

Faleminderit per juve Alban per muziken e tekstin e mrekullueshem

Vor 4 years
Arsida Rexhaj
Arsida Rexhaj

Kjo esht muzik, ky esht artist, ky esht kengtar , kjo asht frym e paster pa pasur nevoj te flitet per drog, te zvishen femrat etj etj.... Të lumt Alban Skenderaj 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 3 years
bler.
bler.

Albani never disappoints 😘

Vor 4 years
luci hoxha
luci hoxha

Zeri juaj eshte brilant , cdo note muzikore del natyrshem prej teje. Kenget e tua jane te mrekulmueshme.Suksese !

Vor 4 years
I_am_Esea _Dedej
I_am_Esea _Dedej

Nje tjeter super hit nga ky kengetar qe te ngjall ndjenja ne shpirt. Mund te themi vetem kaq : Alban Skenderaj faleminderit qe ekziston 💋💋❤️

Vor 4 years
Lejna Imeri
Lejna Imeri

Mi mbushi syt me lot kjo kanga, Alban 😭😭😭😢😢😍😍😍😍 Je artist shum i mir dhe vazhdo n'ket nivel

Vor 3 years
Anxhela Mollaymeri
Anxhela Mollaymeri

Ti je artist i kompetuar . Bravo vazhdo te kendosh se lumturon zemrat tona . Me kenget e tua cohemi ne mengjes dhe deri ne mbremje na i ben diten me te bukur

Vor 2 years
Futboll 24
Futboll 24

Ti je ne nje tjeter dimension i dashur Alban kenget tekset muzika si gjithmon jan perla faleminderit qe je pjes e jona faleminderit qe flet shqip e je shqiptar dhe faleminderit ti qe egziston...

Vor 4 years
Alma Xhura
Alma Xhura

Ka tekst, ka fryme ka emocion... historia prek kedo qe e degjon.

Vor 4 years
ivi vivi
ivi vivi

Albani dhe my sweet Albania kombinimi perfekt.. sa shume dashuri dhe mall.. vendi im! Faleminderit ty per emocionin qe me ben te ndjej, ndjehem ne shpi! Ps: kam qen te ai vendi eshte ne Funare afer Elbasanit edhe eshte tmerr bukur!!

Vor 4 years
Enkeleda Hoxha
Enkeleda Hoxha

Teksi domethënës, fjalet e qarta, muzika ritmike e embel pa e mbytur zërin e tij tingellues. Bravo Alban 👏👏

Vor 4 years
V. K.
V. K.

Je shembull Alban per muziken, mesazhet e tua qe naj transmeton, kreativiteti dhe na kthen te gjerat qe i kemi harru. Faleminderit :-) :-)

Vor 3 years
Coolsimiex
Coolsimiex

Alban Skenderaj ti je numer 1! Veq vazhdo me këngët e tua të bukura.

Vor 4 years
Daniel Iskurti
Daniel Iskurti

Vlla je frymzimi me real qe ben gjith shqiptaret te duan gjuhen e tyre,respekte dhe bravo per muziken 🇦🇱🇦🇱

Vor 4 years
Ed
Ed

Truly meaning of "Artist". You make masterpieces man😍

Vor 4 years
Qerim selimi
Qerim selimi

Zëri i tij,qetësi për shpirtin 😌

Vor 4 years
Ana Suzana
Ana Suzana

Si gjithmone kenget e tua Alban jan super Hit te pershendes je nje artist i vertet👍🤗☺😍

Vor 3 years
Elona Haxhi
Elona Haxhi

Kjo kenge meriton me shume views se cdo kenge qe kam degjuar deri tani 😊

Vor 3 years
Aurora Likollari
Aurora Likollari

Ti je dashuri Alban.. je mrekulli je artist me plot kuptimin e fjales je kengetari im i preferuar dhe i vetmi real.. Faleminderit ti per cdo emocion per cdo veper te mrekullueshme qe krijon per ne fansat e tu... cdo kenge e jota eshte me kuptim cdo tekst eshte i krijiuar me zemer dhe shkruar me doren e nje artisti te vertete... Bravo per gjithcka per ate qe je dhe ate qe krijon....❤❤❤❤❤

Vor 4 years
Suela Lm
Suela Lm

Kenge e goditur 😍 Je unik!! 👏👏

Vor 4 years
Bleta Punetore
Bleta Punetore

Te beje Albani kenge te re e te mos jete e bukur...e pamundur,faleminderit ❤❤

Vor 4 years
Zana Qazimi
Zana Qazimi

Sa i mire dhe i thjeshte eshte si shpirt 😍

Vor 4 years
S.P fvc
S.P fvc

Faleminderit ty ,per keto perla ,qe na dhuron e na ledhatojne shpirtin.

Vor 4 years
aa aa
aa aa

kengetar i shkelqyer, poet i shkelqyer gjithashtu, Albani eshte model. Faleminderit qe ekziston.

Vor 3 years
Klodi Klodiana
Klodi Klodiana

O zot sa te adhuroj Alban. Qe kur dole ne top-fest e deri tani nuk na ke zhgenjyer me muziken e kenget qe ben ti.je me i miri.

Vor 4 years
Gjon Lleshi
Gjon Lleshi

Faliminderit per çdo tingull dhe melodi qe na dhuron 💞🔛🔝

Vor 4 years

Nächster

Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)

3:52

Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

3:24

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 17 000 000

I broke into youtuber houses and gave them coffee

11:26

Alban Skenderaj & Dalool - 1000 Premtime (Official Video HD)

3:39

Alban Skenderaj - JETE

3:05

Alban Skenderaj - JETE

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 8 400 000

Alban Skenderaj - Me prit Atje (Official Video HD)

3:41

Alban Skenderaj - Me prit Atje (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 3 200 000

Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

4:51

Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 5 200 000

Alban Skenderaj ft Mc Kresha - ILUZION (Official Video)

3:28

Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K)

3:11

Alban Skenderaj - Stoli i Trendafilave (Lyrics Video)

3:14

Alban Skenderaj - Stoli i Trendafilave (Lyrics Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 7 000 000

When Asians Get a B 2

0:48

When Asians Get a B 2

Steven He

Aufrufe 1 421 626

Der neue Rote Rosen Vorspann I Teil 1/2

0:17

Güzel Günler 16. Bölüm @guzelgunlerdizi

2:20:19

DRAGQUEEN trifft IMAM | Das Treffen

25:30

DRAGQUEEN trifft IMAM | Das Treffen

Leeroy will's wissen!

Aufrufe 530 936

Bir Küçük Gün Işığı 26. Bölüm @atvturkiye

2:18:46

Bir Küçük Gün Işığı 26. Bölüm @atvturkiye

Bir Küçük Gün Işığı

Aufrufe 712 900