Alban Skenderaj - Eklips (Official Video HD)

 • Am Vor 10 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic
  subscribers: 420 Tsd.

  Now available on
  Deezer: www.deezer.com/album/13118912
  Spotify: open.spotify.com/album/0foern...
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/ekl...
  E vetmja Faqe zyrtare ne FACEBOOK:
  Alban Skenderaj: AlbanSkender...

Greta Lamaj +19
Greta Lamaj

Sa te bukura këngët e asaj kohe . Te kenaqet shëpirti ti degjosh. A ka njeri që e dëgjon ne 2023?

Vor 3 Monate
N͜͡e͜͡y͜͡m͜͡a͜͡r͜͡.j͜͡10
N͜͡e͜͡y͜͡m͜͡a͜͡r͜͡.j͜͡10

❤❤

Vor 5 Tage
Elda Picari +4
Elda Picari

Strasbourg, 22 gusht... Çdo ditë nën tingujt e Alban Skënderaj ❤

Vor Monat
Autochthonous +1
Autochthonous

Vancouver 6 shtator... Rastesisht kthim pas ne kujtime te thella....

Vor 14 Tage
Entiola Cela +61
Entiola Cela

Ti je frymezim,je cdo gj😇 je kengetari qe sa her degjoj kenget e tua,tekstet,muziken me ben te dashurohem cdo her e me shume me zerin tend Alban❤😍😍😍je UNIK❤😍kengetari im.Bravos 👌🎶keshtu vazhdo te adhuroj🎤je👑i muzikes shqiptare nk krahasohesh me askend tjetr.Lots of lovee😍❤

Vor 6 years
Erisa +25
Erisa

Sa me kishte marr malli per kete keng. Albani esht i mrekullueshem. Besoj se esht nji nder kenget me te bukura qe ka ber ne gjith karrieren e tij. ♥

Vor 7 years
Raj +1
Raj

Nje kenge e mrekullueshme, ka per te ngelur nje nga perlat dhe kenget e me te goditura te muzikes shqiptare. Mos e ndrysho zhanrin tend, e kam degjuar live ketu e para 10 vjetesh kur kam qene studente, kam shtangur me lot ne sy nga emocionet nuk dija si te reagoja.

Vor Monat
jelena elfrid +5
jelena elfrid

thjesht kjo keng do me shoqeroj ne cdo hap te jetes,do jesh gjithmone nje pjes e emija ne zemren time... dhe kega eshte fantastike.. po ashtu Albani qe i kendon kenget me plot ndjejn dhe dashuri

Vor 7 years
Risilda Dervishi +6
Risilda Dervishi

Bravo Alban je nje talent dhe qe kur smerzitesh me degjuar.Je thjesht i mrekullueshme ✨✨✨✨❤️❤️

Vor 4 years
rudina skenderasi +16
rudina skenderasi

Shum me pelqen kjo kenga. I can’t stop listening to it. Lots of love from Australia ❤️

Vor year
Ina Bushi +20
Ina Bushi

nje nga kengetaret me te mire te muzikes shqiptare. vitet kalojne por asnje prej kengeve te tij nuk harrohet. tekste kuptimplota... te ndjera... nuk ka kenge te Albanit qe te mos e pelqesh apo te mos i dish tekstin... eklips eshte nje nga kenget me prekese te tij...

Vor 7 years
Faton Curri +2
Faton Curri

shume e vertet qdo fjal qe ke shkru... sidomos kjo kenge eshte HIMN per mua

Vor 7 years
Miri Bregu +2
Miri Bregu

Ina Bushi ke te dreit Albani esht nje idhull me kuptimin e plot artist

Vor 6 years
Rei Shkembi
Rei Shkembi

Ina Bushi cfare lidhje ka kenga qe eshte prekese. ...

Vor 6 years
EXOXOT BS +13
EXOXOT BS

Jam duke ridegjuar keng pas kenge nga repertori i Albanit dhe mahnitem nga muzika dhe teksti edhe pse kan kaluar disa vite...👍(2017)

Vor 6 years
tea teal +2
tea teal

uaaa sa vite ka kjo kenge...isha diku te 8 vjece atehere...kenget e tij nuk humbasin kurre...bravo Alban, te pakten te kemi ty qe te krenohemi per dicka ne muziken shqiptare

Vor 7 years
Ajna Mexhiti +3
Ajna Mexhiti

Kam pasur 2 vjet kur ti ke nxjerë këtë këngë! Është një nga më të preferuarat! Gjat një udgëtimi i dëgjova të gjitha këngët e vjetra por edhe të rejat me radhë, je artist më i mirë! ♡♡♡

Vor 2 years
Upt.l3androX +9
Upt.l3androX

Gjithmon te jep emocion kur e degjon .Si ne cdo keng te tij .Kengetari me i mir. SUKSESE me tej.

Vor year
Aurela Medulaj +6
Aurela Medulaj

2017 dhe akoma e degjoj.😍 Kenget e tua jane te pavdekshme!☺

Vor 6 years
Aurora Bulica +2
Aurora Bulica

Këngë vërtet e pavdekshme. Edhe duke e degjuar ne 2018en duket sikur nuk e degjova mjaft. Bravo Alban♥️

Vor 5 years
Ikmet Durmishi +2
Ikmet Durmishi

I vetmi kengetar qe te frymezon... Alban je i papere... 👍👏👏👏

Vor 7 years
Kejla Shametaj +15
Kejla Shametaj

2018 dhe akoma e degjoj kete keng me rengjeth si ne diten e pare o zote sa bukur kendon 💖💖💖💖💖 Albani dhe vete Albani

Vor 5 years
Leonard Zoga +23
Leonard Zoga

Toronto Kanada e premte duke u gdhir e shtuna ora12:56 e mengjezit duke pire nga pak raki dhe duke degjuar kenget e Albanit.

Vor 6 years
Franci Arvaniti +4
Franci Arvaniti

Nga artistet e pakte te vertet qe kemi ne shqipri 🇦🇱👏👏

Vor 2 years
Urim Reci +4
Urim Reci

18 Shtator 2017 , akoma kam nostalgji per kete kenge te mbrekullueshme . Great Song 🇦🇱❤🇩🇰

Vor 6 years
iki otr +2
iki otr

albaaaaaaaaan shum keng e mir nje nga kenget me te mira ne shqiperi ndoshta edhe ne ballkan 1 te kemi te gjith shqipetaret krenohemi me ty

Vor 10 years
Alma r +2
Alma r

*Alban Skenderaj ishte eshte dhe do te jete gjithmone kengetari me i mire i Shqiperise* kte do e kuptojne vetem ata qe kane veshe muzike

Vor year
Qerim Skenderaj-Shkrimtar +3
Qerim Skenderaj-Shkrimtar

Pasqyra blu e dashurisë së kësaj kënge është shumë e kthjellët dhe e sinqertë. Një model për dashuritë e vërteta.

Vor 10 years
Elsa 1234 +18
Elsa 1234

I love this guy wish his song was in English what an amazing voice my husband is Albanian

Vor 4 years
Fation Trifka +15
Fation Trifka

adhurim sa here qe e degjoj nuk ngopen edhe sot edhe pse e degjoj shpesh nje BRAVO per ty alban skenderaj jemi krenar qe te kemi dhe degjojm kenget e tua

Vor 6 years
Elisabeta Leka +2
Elisabeta Leka

Eshte 2018 dhe akoma e adhuroj si gjitha kenget e Albanit ♥️😍😍

Vor 5 years
Larglind Albansson +2
Larglind Albansson

Nje nder kenget me te mira shqip ❤️

Vor 4 years
MrShqiptari91 +1
MrShqiptari91

#alban je nje nder te paktet artist i vertet ne shqipri , do me pelqente shum te dija tabulatin e kitares

Vor 7 years
Marinela Aleksander +1
Marinela Aleksander

2018 dhe kjo keng esht e preferuara ime....bravo alban❤

Vor 5 years
Denisa Amairani +7
Denisa Amairani

me ben ende te qaj kjo kenge 😢😢😢😢😢😢😢😢😢 11.04.2017.. duke e dgjuar mes lotesh e zemer te vrare... eh alban i paarritshem....

Vor 6 years
mikel gjinaj +1
mikel gjinaj

Kengetari me i mir qe ka shqiperia. kenget tuaja jan thjesht emocione

Vor 3 years
Besjana Beqiri
Besjana Beqiri

I love you're songs and you have a great voice

Vor 3 years
dina halimi +1
dina halimi

Perfect cdo kenge e jotja eshte perl qe shprehin dashurin, dhimbjen ,emocion ndienj .....

Vor 2 years
Majlinda +3
Majlinda

12 Mars 2016 degjohet ende 😍 bravo Alban çdo kenge nga ty eshte frymezim dhe mrekulli 😘😘

Vor 7 years
Elona Dajci
Elona Dajci

Me i miri, me cdo keng qe sjell, je pasuri 💎

Vor 5 years
la pardonne +8
la pardonne

kur njeriu eshte i lumtur kendon kur eshte i zhgenjyer kupton baladat 😢😢😢

Vor 6 years
Aida Muça +38
Aida Muça

one of my favourite songs.. 2014 still listening and being affected by those lyrics excatly as the first day  :\

Vor 9 years
yggsten +3
yggsten

2017 and still good!! ;o)

Vor 6 years
Gjovana Lleshaj
Gjovana Lleshaj

Same in 2020 and still is wonderful😍😍😍🍀

Vor 3 years
Anisa Dogani +1
Anisa Dogani

2021 same

Vor 2 years
Mari Domgjoni +47
Mari Domgjoni

Kush po e degjon ne 2021 like 🌟♥️♥️

Vor 2 years
Emira Emira +2
Emira Emira

Pa ndalim ne vite dhe gjithmone!

Vor 2 years
SuperBook Forever +3
SuperBook Forever

Une 💙💙💙

Vor 2 years
Robert Hazizolli +3
Robert Hazizolli

Nostalgji te vjetra kur u mundonim tja kalonim kenget shokeve me infra 😂☺️

Vor 2 years
Alejna Nuhiju +11
Alejna Nuhiju

2015 still listening 😍😘 Hit dhe kenge e pavdekshem ..

Vor 8 years
Ilir Brasha
Ilir Brasha

Je i mrekullueshem Alban!

Vor 7 years
Atty Alba
Atty Alba

Nuk e di pse sa her ndegjoj nje keng te Albanit e sho ket dhe menjeher e ndegjoj e mrekullushme si cdo keng e Albanit

Vor 7 years
AbA +8
AbA

I love this song I sing it almost everyday my favorite good voice

Vor 7 years
Albin Musa
Albin Musa

Padyshim kengtari me i mir shqiptar! Mendimi im....

Vor 10 years
erkejda kejda +10
erkejda kejda

kenge e mrekullueshme ;)

Vor 8 years
Bruna ALBANIA +11
Bruna ALBANIA

me knaqin albumet e tua. qetsi per shpirtin dhe bebin Tim . cdo melodi e kng tua eshte levizje e engjellit tim nbark😀😀

Vor 6 years
Eva Zylyftari +3
Eva Zylyftari

Nje nga kenget e tij te mrekullueshme! :)

Vor 10 years
Leonora Krosi
Leonora Krosi

2022 akoma e degjoj kete keng. Sepse kenget e verteta jan ato qe kendohenme shpirt dhe kur kenga kendohet me shpirt nuk vdes kurr😍

Vor year
Shqiprim Salihi +2
Shqiprim Salihi

Këngë që nuk vdes asnjëherë! Edhe korona do ikën por kjo këngë do mbetët gjithmonë këtu! 2020

Vor 3 years
Alketa Hoxha
Alketa Hoxha

albani si gjithmon nuk na zhgenjen me kenget e tij..(1 09 2017)akoma e degjoj dhe i ridegjoj kenget e tij .esht me I miri

Vor 6 years
Senad Rrahmani fans
Senad Rrahmani fans

Nje nder kenget me te bukura te Albanit

Vor 8 years
Soni Dr
Soni Dr

je me i miri alban........kenget e tua jane magjepsese....nuk vdesin kurre #Egla_Merzheku

Vor 8 years
alf nur
alf nur

Zoti te bekoft per keto keng qe na ofron..

Vor 4 years
Albert Voka
Albert Voka

Alban sic je ti ce shpirtin ja dhuron muzikes edhe une shpirtin ja dhuroj dikujt qe jo vetem qe e dua shum por qe cdo dit ndihem me i dashuruar e kjo eshte kenga e dashuris time te dua shuuuuuuuum L ... ime.

Vor 10 years
h.r.s +1
h.r.s

per kenge te tilla ka nevoje muzika shqiptare. kenge qe megjithese ka vite qe i kemi degjuar ende te emocionojne sikur je duke i degjuar per here te pare.

Vor 7 years
princ princ +2
princ princ

like kush mendon se eshte i vetmi artist shqiptar.. ku ne tekstet e tij e gjejm veten... suksese Alban.

Vor 6 years
Arbenita Sahini +1
Arbenita Sahini

What a beautiful song👌

Vor 5 years
Renea policia e shtetit
Renea policia e shtetit

Respekte patriot keng te pa vdekshme 👋👋👋 !

Vor 3 Monate
1 millions idea +4
1 millions idea

Do te mbroj me syte e zotit si nje perle ne pike te lotitt

Vor 4 years
leonit leonit
leonit leonit

Vertetë kur te ndegjoj ty, freskon shpirtin tim, e veqmas kjo këngë. 07.06.2017, Legjend e pa vdekshmeeee🔥🔥🔥💔💔💔😻🙈

Vor 6 years
Kushtrim Raçi +6
Kushtrim Raçi

2019 i love this song i love this artist ❤️

Vor 4 years
Spiro Farmaku
Spiro Farmaku

Dam nostalgia hits like a truck,i was in kindergarten when this song released 😂

Vor 28 Tage
Françeska Çraga +1
Françeska Çraga

27.10.2019 Forca e gjuhes me te bukur ne bote nga zeri I nje talenti si Albani 🥰🥰🥰

Vor 3 years
Inxhi Tafa
Inxhi Tafa

😱💓🖤😔😔😔😔

Vor 3 years
Marinela Aleksander +1
Marinela Aleksander

31.10 2018....esht super hit qe do vazhdoj te degjohet....ze dhe fjal rrenqethese....😍😍

Vor 4 years
AstroRef68
AstroRef68

Wow! Perfect akordimi, perfekt me kohen ( peternin) e tekstit. Rall gjindet ky kualitet. Dhe shum melodike.

Vor 3 years
soni uk
soni uk

Nje nga artistet me te medhenje ne estraden shqiptare respekte. 19/03/2023 United Kingdom!

Vor 6 Monate
Sibora Berisha
Sibora Berisha

kjo keng eshte mrekulli 😍

Vor 7 years
Kejla Shametaj +1
Kejla Shametaj

Sa me shum e degjoj aqeme shum me plq kjo super kenge Alban je i pa svendesushem 🔥🔥🔥🔥

Vor 5 years
Ana Kaso +10
Ana Kaso

Si nje perle ne pike te lotit 💖

Vor 6 years
Arta Xhemajlaj
Arta Xhemajlaj

Kjo kenge me rreqeth trupin edhe pas kaq shume vitesh 😗😗

Vor 5 years
florinda 25
florinda 25

Kenga me e bukur edhe pas gjithe kto vite vazhdoj ta degjoj cdo dite

Vor year
Albana Gjoka
Albana Gjoka

Kenge e mbrekullueshme......

Vor 3 years
ART THEATER
ART THEATER

Love it 😍😍😍❤️❤️

Vor 2 years
dritan cubi
dritan cubi

bravo alban kenget me te bukura ne ballkan

Vor 10 years
matea tea +2
matea tea

Great video love this song❤❤

Vor 8 years
Riza Deliu +1
Riza Deliu

MAJ 2023 këngë që sado vite të kalojnë asnjëherë nuk i ikën lezeti 👌👌👌

Vor 4 Monate
Sonja Pirra
Sonja Pirra

Kenge qe nuk vdes kurre ❤

Vor 2 years
ilirjana ily
ilirjana ily

Gjithmonë do mbetesh DIVA shqipetare

Vor 5 years
ok ok
ok ok

o Alban ti je legjend e vlla e adhuroj ket keng

Vor 6 years
Suela Mustafa
Suela Mustafa

Kengetari me i mire👏👏🤩

Vor 4 years
Your Daddy
Your Daddy

Nje nga te paket qe esht kengetar me talent te vertet

Vor 6 years
D D
D D

Teksti, zeri, muzika, te gjitha perfekte

Vor 2 years
Daniel Sanchez
Daniel Sanchez

E adhuroj kete kenge..

Vor 6 years
Erikson Pepa +1
Erikson Pepa

ai zeri yt alban eshte brriland skam fjal... sidomos melodia te jep nje ndjenje te pa pershkrueshme oh zot sa me pelqen

Vor 6 years
aniVL ALBeagle
aniVL ALBeagle

sa i bukur tingulli kitares i mrekullueshem alban skenderaj

Vor 10 years
TheFeeltheflow +6
TheFeeltheflow

Sa na kane emocionuar kto keng dikur.

Vor 9 years
giselda plaku
giselda plaku

Mungojne shume sot kenge te tilla🥺💖

Vor 2 years
Milot Rahimi
Milot Rahimi

Thjeshte LEGEND e Muzikes Shqipe

Vor 7 years
klevisa xotza
klevisa xotza

e adhuroj kte keng

Vor 10 years
Anna Kołbuk
Anna Kołbuk

Beautiful song

Vor year
Shqipe Shqiptar +1
Shqipe Shqiptar

Muzik qe ska vdekje dhe mbas 100 vitesh

Vor 10 years
Klea Llaveshi +8
Klea Llaveshi

listening to it in 2014

Vor 9 years
Zaira Micale
Zaira Micale

semplicemente bella!!!!!!

Vor 7 years
Kaltrina Morina
Kaltrina Morina

Që nga momenti i pare qe kam degju ket këngë une jam dashuruar ne zërin i Albanit

Vor 10 years
Donjeta5
Donjeta5

Perfekt♥♥♥

Vor 10 years
Jelena Mirakaj
Jelena Mirakaj

ndoshta me nuk ja vlen te zgjohemarrin me mendje tek ty.. E adhuruar kjo kenge gjithmonë e gjithmonë do degjohet 11/04/2017 gjithmonë do ta degjoj sado vite te kalojne

Vor 6 years
Ervis Shehu
Ervis Shehu

semplicemente unico

Vor 8 years
Kejsi Lile
Kejsi Lile

😍😍😍♥️♥️

Vor 4 years
Tina T
Tina T

Nje nder Kryeveprat e Albanit ..

Vor 9 years
EI +3
EI

BEST SON EVER

Vor 10 years
Berti Berti +2
Berti Berti

2022 kush e ngjon akoma kte nostalgji ❤

Vor year

Nächster

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 18 Mio.

Alban Skenderaj ft. Kthjellu - Dicka (Official Video)

4:55

6 JUNGS BLIND DATEN! 💔 mit Zclina

21:14

Alban Skenderaj - Urat e jetes (Official Video ULTRA-HD)

4:34

Yll Limani - Najher (Lyric Video)

3:26

Alban Skenderaj - Stoli i trendafilave (A-Live Night)

3:14

Alban Skenderaj - JA KU JAM (Official Video)

2:56

Alban Skenderaj - JA KU JAM (Official Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 2 Mio.

Ben Bu Cihana Sığmazam 37. Bölüm @atvturkiye

2:21:41

Ben Bu Cihana Sığmazam 37. Bölüm @atvturkiye

Ben Bu Cihana Sığmazam

Aufrufe 1,2 Mio.

Wenn du mit Action Figuren spielst 💙 Anzeige

0:37

Wenn du mit Action Figuren spielst 💙 Anzeige

Melvin Lee Lewis

Aufrufe 137 Tsd.

he kills the angel in her.

0:19

he kills the angel in her.

Quỳnh Thi

Aufrufe 8 Mio.

he kills the angel in her.

0:19

he kills the angel in her.

Quỳnh Thi

Aufrufe 8 Mio.