Alban Skenderaj - Dikur (audio)

 • Am Vor 6 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic
  subscribers: 426 Tsd.

  Muzika & Teksti: Alban Skenderaj
  Deezer: www.deezer.com/album/15358789
  Spotify: play.spotify.com/album/0XZ6M4...
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/dik...
  DIKUR
  Eshte e veshtire te jesh i lire
  kur e ke te lidhur zemren me zinxhire
  E di e di, po flet ai
  qe dikur kish boten nen kembet e tij
  Dhe tani i mungon, dhe tani e mundon
  vec ti
  Nuk ka dje, nuk ka sot, nuk ka neser
  Pse kaq vone po e kuptoj
  se pa ty nuk jam une as ne qiell, as ne toke, as ne enderr
  Pse me verboi kjo krenari
  kur gjithcka qe doja ishe ti, ishe ti, por ti ende nuk e di

  Nuk kam me ze, nuk kam me lot
  Me beso gjithcka pa ty duket e kot
  E di e di, po flet ai
  qe dikur te fali dhimbje dhe vetmi
  Dhe tani e lendon ti, dhe tani i mungon ti pa kufi
  Nuk ka dje, nuk ka sot, nuk ka neser
  Pse kaq vone po e kuptoj
  se pa ty nuk jam une as ne qiell, as ne toke, as ne enderr
  Pse me verboi kjo krenari
  kur gjithcka qe doja ishe ti, ishe ti, por ti ende nuk e di

@evrodeidiko9445 +242
@evrodeidiko9445

Këngëtari më i mirë tani në Shqipëri. Bën muzikë të vërtet dhe jo komerciale. NE TE DUAM ALBAN❤❤

Vor 6 years
@amartildacili8837
@amartildacili8837

Alban Skenderaj esht kengetari me i mir dhe tekset e tij jan shum te bukura🥰🥰🥰💖❤❤❤❤❤❤❤

Vor 2 years
@andiberaj8716 +79
@andiberaj8716

Edhe kur nje person I meson ndjenjat e tua per ate perseri ai nuk mund te jet me ty dhe ti do te lendohesh me shume ndonjeher eshte me Mir ti fshehesh ndjenjat dhe te jetoj me enderrime .Bravo Alban ke ber nje super kenge 💞💟💟😘

Vor 6 years
@liljanashero6494
@liljanashero6494

🥺🥺😢😢

Vor 2 years
@klaudetacarku5559 +2
@klaudetacarku5559

Eshte e veshtire te jesh i lire kur e ke te lidhur zemren me zinxhire E di e di, po flet ai qe dikur kish boten nen kembet e tij Dhe tani i mungon, dhe tani e mundon vec ti Nuk ka dje, nuk ka sot, nuk ka neser Pse kaq vone po e kuptoj se pa ty nuk jam une as ne qiell, as ne toke, as ne enderr Pse me verboi kjo krenari kur gjithcka qe doja ishe ti, ishe ti, por ti ende nuk e di Nuk kam me ze, nuk kam me lot Me beso gjithcka pa ty duket e kotë E di e di, po flet ai qe dikur te fali dhimbje dhe vetmi Dhe tani e lendon ti, dhe tani i mungon ti pa kufi Nuk ka dje, nuk ka sot, nuk ka neser Pse kaq vone po e kuptoj se pa ty nuk jam une as ne qiell, as ne toke, as ne enderr Pse me verboi kjo krenari kur gjithcka qe doja ishe ti, ishe ti, por ti ende nuk e di

Vor year
@claydee970 +34
@claydee970

Mjafton te mbyllesh syt dhe humbet nen tingujt e kesaj perle.. Bravo Alban si gjithom godet ne shenj!

Vor 6 years
@albaniaal3512 +2
@albaniaal3512

shum e vertet

Vor 6 years
@borabora5232 +3
@borabora5232

Do te mbetesh gjithmone nje thesar i muzikes shqiptare, nje kengetar qe prek edhe skutat me te errta te zemres me muziken qe krijon. Je dhimbje plot sherim, je kurim i gjith shpirtrave qe e adhurojne muziken tende!

Vor 6 years
@aldonaseferi2734 +23
@aldonaseferi2734

Suuupeeer tekst, super muzike, super emocion, super kenge, po c'eshte me e rendesishmja supeer artist! Bravo Albaniiii! Na fal kenaqesi te papershkrueshme me kenget e tua! Shuume dashuurii! 😍😍😍😍❤❤❤❤👏👏👏👏🎶🎶🎵🎵

Vor 6 years
@DMarku +1
@DMarku

kenge qe percjellin mesazhe,emocione,melodi te bukura rralle i degjojme.Pergezime Alban Skenderaj per kete pasuri qe i jep muzikes shqiptare!

Vor 6 years
@erandahysenaj6831 +28
@erandahysenaj6831

o dashuriiiiiiiiiiii

Vor 6 years
@brunaalbania4458 +2
@brunaalbania4458

zeri i shpirtit tone. je adhurim Alban. me krenare ska se te mos na zhgenjesh ne si fansa. melodia e shpirit tone ne me shum se 10 vjet😀😍😍😍😍

Vor 6 years
@AleksanderZengo +357
@AleksanderZengo

Albani eshte nje nga ata artiste qe ne 3 min e 13 s , shpreh dhimbjen e cdo fansi te tij qe ka per njeriun e zemres ! Shpesh here krenaria ne dashuri eshte = 0 , shperblimi me i mire i krenarise ! "se pa ty nuk jam une as ne qiell, as ne toke, as ne enderr Pse me verboi kjo krenari kur gjithcka qe doja ishe ti, ishe ti, por ti ende nuk e di "

Vor 6 years
@chiarakristi8619 +26
@chiarakristi8619

i kam ber like sa e lexova,tani e pash emrin tb :D ....shum fjale te verteta ,,bravooo

Vor 6 years
@emildokle261 +1
@emildokle261

Aleksander Zengo ;-;

Vor 6 years
@lumnijalushtaku5652
@lumnijalushtaku5652

hekurani agimi fisniket

Vor 6 years
@liritroksi2613
@liritroksi2613

h

Vor 6 years
@lushnja75 +16
@lushnja75

KANTAUTORI MË I MADH I SHQIPËTARISË!! Poet, shkrimtar, kompozitor, social, HUMAN, fine, KLASIK, KRENARI, BASHKUES I SHQIPËTARIZIMIT ME ARTIN E TIJ!!! Kush e mendon kështu?👍🏼🇦🇱

Vor 6 years
@nilanila2501 +2
@nilanila2501

Alban Skenderaj perle e baladave shqiptare! Zeri jot tingellon direkt ne venat e gjakut! Fjalet e kenges pike ne zemer! Pershendetje per te gjithe ato qe e vlersojne dashurine!!!!!!

Vor 6 years
@pamelakazazi79 +54
@pamelakazazi79

Arrin te percjelle emocion ne cdo note... cdo tingull... cdo fjale. E magjishme... 😍

Vor 6 years
@rolandshabani8856
@rolandshabani8856

je shum e mire zemer

Vor 6 years
@altinb21
@altinb21

Alban ti je numri 1 nga këngëtarët e mi të preferuar, ke një zë shumë të veçantë dhe tekstet e tu janë shumë të bukur, në çdo këngë prezanton ndjenjat të gjithë ne fansave të tu..!!!

Vor 6 years
@tonidurres7796 +1
@tonidurres7796

albani esht me verte nji pasuri kombetare,jemi shum me fat qe e kemi kte kengetar ne tregun muzikor shqiptar.Je me i miri,kshu vazhdo.

Vor 6 years
@enyyvevo5263 +2
@enyyvevo5263

Nje ze i mrekullueshem,bashkangjitur ktyre tingujve magjik..E gjitha eshte nje magji,po te mbyllesh syte dhe te zhytesh ne imagjinate,duket gjitha nje enderr e thurur nen notat muzike...😍😍

Vor 6 years
@silvanabareti654
@silvanabareti654

Alban je nje mrekulli Zoti te fali te na kenaqesh shpirtin tone .... shumd faliminderit

Vor 6 years
@antonioantonio1231 +2
@antonioantonio1231

Zotiii im te Falenderoj me gjithe shpirt qe na ke fal kete talent kaq i bukur zeri i tijj tingellon ne cdo cep te botess,me lote po e ndegjoje😥😥😥

Vor 6 years
@eniomarku4874 +5
@eniomarku4874

Ja pse eshte kengetari i preferuar per mua mbi te gjitha me i miri ne Shqiperi ! Vazhdo keshtu Alban ! Kush ka vesh do te degjoje kush ka tru do te kuptoje !

Vor 6 years
@ildaprifti485 +192
@ildaprifti485

Esht e veshtir te jesh i lir kur e ke te lidhur zemren me zinxhir 😭😭😭❤❤❤❤❤ Ska tjeter si ti..bravoooooo👏👏👏👏👏👏👏👏😘😘😘😘😘😘

Vor 6 years
@gladiolaprifti2756 +2
@gladiolaprifti2756

Ilda Prifti 😍😍😍

Vor 6 years
@shpatbegolli9032 +8
@shpatbegolli9032

nuk krahasohen ata lloma me kit kengetar

Vor 6 years
@ilikeit5835 +9
@ilikeit5835

Tmir jan edhe ata mirpo te Albani svjen kërkush 1 asht

Vor 6 years
@lauretademaj5755 +5
@lauretademaj5755

😍😍😔😔

Vor 6 years
@erjonacyco5690
@erjonacyco5690

Albani, zëri, muzika, tekstet e tij... thjesht të mrekullueshme!!

Vor 6 years
@dritatesyrit663 +2
@dritatesyrit663

Kenge e magjishme,artist i magjishem.Alban Skenderaj eshte i vetmi,unik.

Vor 6 years
@denisahysa6255 +1
@denisahysa6255

Eshte e dhimbshme fakti qe kenge te 'kengetareve' te tjere shqiptar , te palacove qe ne klipe dine vetem te ekspozojne trupin dhe makinat e pasurine e tyre arrijne milionat brenda 2-3 ditesh , nderkohe kenge kaq te mrekullueshme dhe nga kengetar qe e ka karakterizuar gjithmon pastertia ne kenget e tij eshte kaq e varfer me shikueshmeri... eshte kaq e dhimbshme !!!

Vor 6 years
@liamdurand6831
@liamdurand6831

Eshte e cuditshme qe nje kengetar i madh si Alban skenderaj te mar kaq pak klikime.respekte per alban skenderaj ♥️🙏👏🏻

Vor 6 years
@elmedinatula3966 +22
@elmedinatula3966

Nje ze teper i bukur kjo dihet tashme. Albani nje nder te paktet per te mos i thene I vetmi kengetar i thjeshte ne stilin e tij qe çdo kenge eshte sukses ne vete. Nder te pakten qe ne kenget e tij nk ka banalitet apo qe nk perdoren fjl ne gjuhet e huaja etj etj. Bravo si gjithmone kenget tuaja kan gjithmone ndjenje te perfshijne ne nje bote tjr me te bkr gjithmone ka nje mesazh dhe nje histori . Gjithmone fat lumturi dhe suksese

Vor 6 years
@katerinakreku307 +1
@katerinakreku307

E perfaqeson denjesisht muziken shqiptare. Bravo Alban 💜

Vor 6 years
@elonaleka900
@elonaleka900

...se eshte nga ata kengetar qe te ploteson ne cdo detaj, ne cdo tigull te dridhet edhe qeliza me e vogel e trupit. Bravo Alban, je adhurim ne cdo tingull te dal nga ty.

Vor 6 years
@egj1465 +2
@egj1465

Nuk ka dje, nuk ka sot, nuk ka neser  Pse kaq vone po e kuptoj  se pa ty nuk jam une as ne qiell,  as ne toke, as ne enderr  Pse me verboi kjo krenari  kur gjithcka qe doja ishe ti,  ishe ti, por ti ende nuk e di 😍😍😍

Vor 5 years
@acornlodgegatwick9753 +1
@acornlodgegatwick9753

BEST ALBANIAN SINGER NEVER GET TIRED OF LISTENING THINS SINGER

Vor 5 years
@user-xo9kk3yt1f +1
@user-xo9kk3yt1f

Ky eshte yll i musikes komerciale ne te gjith trojat shqiptare 💪🏼 Shqiperia u desht me kete keng ti niset per me eurovision 😫🇦🇱👌🏼 i pershtatet eurovisionit

Vor 6 years
@lelasuniverse +2
@lelasuniverse

Pure poetry ❤

Vor 6 years
@gazzip3497 +2
@gazzip3497

One of the best Albania singers Cdo keng esht fantastike

Vor 6 years
@dhuratahoxha6465 +6
@dhuratahoxha6465

Nuk kam me ze,nuk kam me lot Me beso gjithcka pa ty duket kot E di e di ....... Qe dikur me fali dhimbje dhe vetmi 😔 Dhe tani e lendon dhe tani i mungon vec ti.................. Pse kaq vone po e kuptoj Nuk ka dje nuk ka sot nuk ka neser 😢 Kur gjithcka qe doja ishe ti,por ti ende nuk e di😢😢😔😔😔

Vor 6 years
@artiolahoxha9401
@artiolahoxha9401

Kush nuk e degjon kete kenge nuk mer vesh nga muzika e vertet Bravo Alban si gjithmon nuk na zhgënjn me muzikën tend

Vor 6 years
@kledisondoci3457
@kledisondoci3457

KY esht KENGETAR ne kuptimin e vertete te fjales,,per mendimin tim me i miri qe ka atur ndonjehere shqiperia

Vor 6 years
@xhensila1438 +1
@xhensila1438

Falemnderit qe vazhdon cdo dite e me shume,me cdo kenge tenden te na prekesh shpirtin . Ska te dyte si ti

Vor 6 years
@arbenoreb6412
@arbenoreb6412

Alban Skenderaj një Artist i vertet që gjithmon na fal emocione te veqanta me zerin e tij nuk kam as fjal te shtoj nje keng si të gjitha tjerat Hite të pavdekshme👌🏽

Vor 6 years
@anxhelab
@anxhelab

Mbret i muzikes shqiptare je Alban Skenderaj si ty nuk do ket tjeter .

Vor 6 years
@danielleh.8190 +1
@danielleh.8190

Nje kengetare i mrekullueshem 👏👏 I adhuroj te gjitha kenget e tij ❣

Vor 6 years
@tilasala8598
@tilasala8598

Thjesht dashuri, nje tj mrekulli e Albanit qe te ben ta dashurosh qe ne tingullin e pare. Ndjenje,urrejtje e dashuri.

Vor 6 years
@Alorjo
@Alorjo

Si gjithmone muzika me e zgjedhur per tju servirur degjuesit. Jeni i mrekullueshem. Nje talent qe nuk ka nevoje per sforco te tregoje se cfare eshte arti i vertete.

Vor 6 years
@luljetadaci9382 +1
@luljetadaci9382

bravo ALBAN SKENDERAJ cdo kenge qe ti ben eshte super e ndjere thelle ne shpirt urime je nga te paktet kengetare qe kemi qe kendon me shpirt dhe ndjenje

Vor 6 years
@bbbvbb7926 +1
@bbbvbb7926

Alban Skenderi faleminderit qe ekziston.zeri.teksti. muzika.cdo gje magjepese.je i paharritshem te uroj shendet dhe lumturi ne familjen tuaj.perqafime nga Nina Zyka

Vor 4 years
@xhoimalo7781
@xhoimalo7781

Talent i rradhe, jo vetem Eurovizioni por ti meriton te kesh vemendjen me maksimale dhe nje bust si kengetari me i mire i te gjithave koherave😍😄

Vor 6 years
@User-gh2nh +652
@User-gh2nh

bravo bravo kush tjeter mendon qe albanin duhet me pa ne eurovizjon

Vor 6 years
@User-gh2nh +23
@User-gh2nh

kush mendon qe albani esht kendetari ma i mire ne Shqiperi dje ne Kosove ai i ka duartrokitjete çdo Shqiptari ane mban botes

Vor 6 years
@arbnoremani460 +5
@arbnoremani460

Ela Osmani 👌🏽👌🏽

Vor 6 years
@hysenbajraktari7577 +9
@hysenbajraktari7577

me 1 fajal legjend fjalet per ty jan te teperta😐😐

Vor 6 years
@User-gh2nh +16
@User-gh2nh

Flm per te gjith qe me bejn like poashtu pershendetje per albanin nag gjith fansat e ti . Dhe faleminderit qe na dhur pak muzike te mire kur muzika po prishet me reperat qe i vlersojn per asgje . ❤❤❤. A po jo.

Vor 6 years
@User-gh2nh +3
@User-gh2nh

Adela Trota as une

Vor 6 years
@emiliosx0076 +3
@emiliosx0076

Alban je këngëtari me i mirë që këndon me shpirte por edhe fjalët që këndon i këndon shqipe të kuptohen çdo fjalë që thua. 💕💕💕💕💕😍😍😍😍

Vor 6 years
@omerramadani6072 +1
@omerramadani6072

Krenaria e Kenges shqipe me vokalin me special qe ekziston 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

Vor 6 years
@marselakadiu7347
@marselakadiu7347

Të tillë artist i mungojnë shumë shqipëris. Një vokal fantastik,një këngë magjepse që nuk ka nevojë për vidioklip.

Vor 6 years
@migenashtepenja2489 +1
@migenashtepenja2489

Une jetoi prei kohe ne itali e sa here iki ne Pune e kthehem, sa here qe perdore makinen time degjoi vetem Albanin, je nje kengetare i mbrekullushem bravo Alban vazho keshtu Complimenti 👏👏👏

Vor 2 years
@SamsungJ-sm5zp +3
@SamsungJ-sm5zp

Vetem kur lexoj poezite e Ismail Kadare dhe kenget e Albanit me vjen dhe mua te shkruaj. UAUU 😊😊

Vor 4 years
@elikareci +1
@elikareci

Emocione pafund 😊😊Super kenge,urime!🙂

Vor 6 years
@bela1584
@bela1584

Nje perle e vertete !Kenaqesi e madhe te degjoj kete kenge!

Vor 6 years
@ac.milantigra9284
@ac.milantigra9284

ALBAN je 1sh gjithmon na i kenaqe zemrat 💪💪

Vor 6 years
@lediangjoni3736
@lediangjoni3736

Alban Skenderaj nje kengetar i jashtezakonshem i cili ne cdo kenge te tij shpreh diqka, bravo , super kenge .

Vor 6 years
@elisatafa2065 +1
@elisatafa2065

"Nuk ka dje,nuk ka sot,nuk ka neser"

Vor 6 years
@Belisarius01
@Belisarius01

Albani eshte nje Kengetar me nje nivel shume te larte ne Muziken e tij dhe ne Jeten e pergjithem. Ai eshte nje shembull per te gjithe Shqiptaret me nje mentalitet modern te Shekullit 21.

Vor 6 years
@klarisavargo6275
@klarisavargo6275

alban skenderaj nje kengetar i zoti me talent dhe frymezues per cdo femij te rinj te rritur dhe te moshuar gjithmon plot surpriza . albani eshte kengetari im i parapelqyer ai ka qene ,eshte dhe do te jete😍😍😍😍😍😍😚😚😚😘😗😗😗😙😙😘😘😚😍😍💋💋❤💙💚💚💚💝💚💘💗💖💕💕💓💜💜💟👍👍

Vor 6 years
@rigelshoxha8228
@rigelshoxha8228

Ylli i muzikes shqiptare !

Vor 6 years
@interisti1987
@interisti1987

Alban Skenderaj Спасибо вам за это песня 🙏🏼 Пусть у вас будет все хорошо Eshte e veshtire te jesh i lire kur e ke te lidhur zemren me zinxhire E di e do po flet ai Qe dikur kish boten nen kembet e tjj😢

Vor 6 years
@krenaraliaj604
@krenaraliaj604

ilac i shpirtit.. BRAVOOO 👍👍👏👏👏👏

Vor 6 years
@deahoxhaaa +3
@deahoxhaaa

Damnnn!! This songgg😻😻😻... My idol, i'm really so in love with it.. You're amazing!😊 Your heart knows things that our mind can't explain✨ Thank yooou Albaaan💘 #bestidolever #proudfan #loveyou ❤❤❤ .

Vor 6 years
@elonadini1358 +1
@elonadini1358

kengetari me i mir ne bot suksese Alban Skenderaj ♡♡

Vor 6 years
@ledanagjoka8613 +2
@ledanagjoka8613

nese me Zotin para, une do bej femij. ata do ti degjojne kenget e tua.

Vor 4 years
@armidamemo6888
@armidamemo6888

Je kengetari qe pelqej me shume. Kenget e tua jane ilac per shpirtin. .😘😘😘

Vor 6 years
@kristinamuharremi4671
@kristinamuharremi4671

Je kenketari me i mir ne Shqipëri bravo çdo keng një arritje me shum. 👏🏻👏🏻

Vor 6 years
@soleebelloaidini3868
@soleebelloaidini3868

Poezi rrengjethse te adhuroje o artist i math i vendit tim 🌟🙏☺

Vor 4 years
@izeleizi6668
@izeleizi6668

back to 2022 kjo kenga ateher ka pajtuar shokun dhe shoqen rime qe tani jan me dy femi cfar historie cfar jete cfar e kaluar e bukur per nje te tashme te trrisht dhe jet te eger

Vor year
@anisasinanaj534 +5
@anisasinanaj534

e mrekullueshme kjo kenge ky zy te rrenqeth qe ne momentin e pare qe e degjon nuk ka si ky ze as n qiell as ne toke bravo albani

Vor 6 years
@leona1099
@leona1099

Ti nuk na ke zhgënjyer kurrë, s'kishte si të ndodhte edhe këtë herë 😊 I papërsëritshëm 👏👍❤

Vor 6 years
@almatelaku7127
@almatelaku7127

nuk kisha dyshim qe do ishte nje tjeter perl e alban skenderaj ,bravo vertet 👌

Vor 6 years
@enriqueenri5166 +1
@enriqueenri5166

I love this song,so amazing 👍

Vor 6 years
@eposal +5
@eposal

Vazhdo te jesh i tille,mos ndrysho kurre,sepse vetem keshtu do mbahesh mend per mire ne mendjen e shqiptareve

Vor 6 years
@svl6306 +1
@svl6306

Albani nje artist me bot cdo këng me kuptim jet ❤️👏

Vor 4 years
@SilkyPinkPanter
@SilkyPinkPanter

Artist me plot kuptimin e fjalës . Dashuria është e shenjtë dhe duhet të mbrohet përndryshe humbet

Vor year
@loveruss5436
@loveruss5436

wowoww zeri jote eshte i magjishem ti je kengetari me perfekt ne te gjith Boten dhe jo vetem ne Shqiperi 👑👑👑👑👑👑

Vor 6 years
@emiljanokombisti9707
@emiljanokombisti9707

shum e bukur kjo keng nje nga kengtaret me te mir ne shqiperi 👍👍👍👌👌

Vor 6 years
@anitaklopp8867 +3
@anitaklopp8867

Zemra e lidhur me zinxhir 😖

Vor 6 years
@lodilea8151 +1
@lodilea8151

Te lumt kjo ishte kenga me e bukur per vitin2017. Bravo ALBAN SKENDERAJ kengetari me i mire ne te gjithe boten bravo

Vor 6 years
@ersiveliu1649
@ersiveliu1649

Fantastike.je unik te pakt jan zerat e kantautoret si ty qe japin shpirtin bashk me tekstin.urime urime.suksese .alban.

Vor 6 years
@reinaldogaci9165
@reinaldogaci9165

Vlerë e padiskutueshme ne muziken Shqiptare!! 👏👏👏👏

Vor 6 years
@lemeplaku1168
@lemeplaku1168

Sa vargje te bukura dhe me domethenie... cdo njeri ndihet pjese e cdo vargu😍😍😍

Vor 6 years
@7loveforever7 +16
@7loveforever7

Dikur mendoja se ishe e imja por nuk ishte keshtu, perkundrazi vetem une kam qene dhe jam i yti...❤😔

Vor 6 years
@jemehajri4563
@jemehajri4563

BESI LOVE Ti ike then këto dy Thenije këtu në komet Të tunt Zemren nga Kraharori këto Dy Fjalë jan Liigjet e Vatimit

Vor 4 years
@lucerushaj5438
@lucerushaj5438

.

Vor year
@matildamatilda6047
@matildamatilda6047

Super kenge,ilace i plageve te zemres

Vor 5 years
@faikkoci6318 +2
@faikkoci6318

O zot kete keng vazhdoj e degjoj mengjes,drek,dark.😍😍😍

Vor 3 years
@majlindahyso7322
@majlindahyso7322

Straordinario, da brividi!!!Pura poesia!!!

Vor 4 years
@damianohoxholli1753
@damianohoxholli1753

Alban Skenderaj dhe Ed Sheeran jane dy nder kengetaret me te mire sot per sot... sa keq qe Albani nuk kendon edhe me gjuhe te tjera sepse me siguri do te ishte shume me shume i sukseshem

Vor 6 years
@qendresakastratiqaka7778
@qendresakastratiqaka7778

Legjend e gjall je 🙏🙏

Vor 6 years
@dhimitrazharanjaku4026 +1
@dhimitrazharanjaku4026

I love this song.❤❤❤

Vor 6 years
@user-ck1by2id6e
@user-ck1by2id6e

Pershendetje! Alban Skenderaj!!!👍

Vor 5 Monate
@antoljanoabazaj1931
@antoljanoabazaj1931

kjo keng super😍 bravooooo alban😘😙

Vor 6 years
@julidahoxha606
@julidahoxha606

super Albani eshte nje super artist qe shpreh nje emocion te pa imagjinueshem

Vor 6 years
@jonailiazi9929 +1
@jonailiazi9929

Alban ti te ngroh zemren me muziken qe ben , flm

Vor 6 years
@albane7832 +49
@albane7832

Nder te paktet artist qe kane TEKST ne kenget e tyre❤

Vor 6 years
@migenaselba172 +16
@migenaselba172

o zot sa e bukur kjo kenga. nuk ia vlen ti beni dislike😢 😍

Vor 6 years
@eslaenes7364
@eslaenes7364

Te adhuroj Alban Nuk ka dje, nuk ka sot, nuk ka neser 😭💜

Vor 6 years
@betaboo1859
@betaboo1859

Absolutisht, je LEGJENDË E MUZIKËS SHQIPTARE!

Vor 6 years
@djblero_official3410
@djblero_official3410

tekst i bukur po me te bukur e ben artisti ne menyren e te kenguarit prej tij bravo Alban

Vor 6 years
@blueibabygirl07
@blueibabygirl07

I don't know what this song means but I will find out. To me it is so breathtaking and beautiful so relaxing 💙💖💖💖

Vor 5 years
@obsessedfurler298 +89
@obsessedfurler298

I vetmi kengtar shqiptar me ze pa autotune(dhe me vlera kombtare,realist😂)

Vor 6 years
@iranaira7959 +1
@iranaira7959

linda morina 😂trim

Vor 4 years
@besnikisufi7617 +2
@besnikisufi7617

Ngoje edhe Yll Limanin jane gati te njejt

Vor 4 years
@monda320
@monda320

mmm Dikur ... shum e bukur BRAVO Alban💙💚💛💜❤

Vor 5 years

Nächster

Fluturimi 3470 (feat. Soni Malaj)

3:55

Fluturimi 3470 (feat. Soni Malaj)

FloriMumajesiOfficial

Aufrufe 112 Tsd.

Das ist die Lösung! | Harald Lesch | Terra X Lesch & Co

22:13

The SAT Question Everyone Got Wrong

18:25

The SAT Question Everyone Got Wrong

Veritasium

Aufrufe 2,7 Mio.

Alban Skenderaj - Plage ne gjysmeshpirt

3:23

Alban Skenderaj - Plage ne gjysmeshpirt

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 1,9 Mio.

Alban Skenderaj - SIKUR TA DIJA

3:32

Alban Skenderaj - SIKUR TA DIJA

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 1,1 Mio.

Mentor Haziri - Mundohem te harroj

4:30

Mentor Haziri - Mundohem te harroj

Mentor Music

Aufrufe 728 Tsd.

Shkumbin Ismaili - Dikur

3:13

Shkumbin Ismaili - Dikur

Shkumbin Ismaili

Aufrufe 20 Mio.

Alban Skenderaj - Je Ti (Official Video HD)

4:08

Alban Skenderaj - Je Ti (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 5 Mio.

PIRRO ÇAKO & ELSA LILA - DIFERENCA JE TI

4:06

PIRRO ÇAKO & ELSA LILA - DIFERENCA JE TI

Pirro Cako Official

Aufrufe 4,4 Mio.

Alban Skenderaj - Njehere ne jete (Official Video HD)

3:59

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 18 Mio.

Alban Skenderaj - Urat e jetes (Official Video ULTRA-HD)

4:34

Ben Bu Cihana Sığmazam 47. Bölüm @atvturkiye

2:24:01

Ben Bu Cihana Sığmazam 47. Bölüm @atvturkiye

Ben Bu Cihana Sığmazam

Aufrufe 1,7 Mio.

Die dunkle Wahrheit über Treppen

1:00

Die dunkle Wahrheit über Treppen

Alaeddin68

Aufrufe 298 Tsd.

Wer reimt, gewinnt!😀 #shorts

0:24

Wer reimt, gewinnt!😀 #shorts

Mamiversum

Aufrufe 701 Tsd.