Alban Skenderaj & Dalool - 1000 Premtime (Official Video HD)

 • Am Vor 5 years

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  Now available on
  Deezer: www.deezer.com/album/15746536
  Spotify: play.spotify.com/album/3ZDKIQ...
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/100...

  Music by Avaxus & Dalool
  Melody & Lyrics : Alban Skenderaj
  Mix Master: Avaxus

  facebook.com/albanskender...
  instagram.com/albanskende...
  instagram.com/djdalool/
  instagram.com/avaxuss/

  1000 Premtime

  Ku jane fjalet qe ke thene?
  Ti ku i ke? Ti ku i ke?
  Dhe premtimet qe ke dhene,
  ti ku i ke? Ti ku i ke?

  Ku jane endrrat qe pame?
  Ku jane planet qe thurem sebashku?
  Ku jane netet e gjata ne ballkon?

  Ku jane lojrat, sekretet qe ndame?
  Ku je sonte, pergjigju se paku!
  Ku jane ndjenjat qe une kam?

  Ti ku i ke? Ti ku i ke?
  Puthjet e tua ti sonte ku i ke?
  Ti ku i ke? Ti ku i ke,
  njemije premtime, njemije premtime qe dhe!?

  Ti mos me lere ne erresire, ne erresire, ne erresire
  Jo mos me thuaj lamtumire, jo lamtumire, jo lamtumire

  Ku jane sot ato puthje nen hene?
  Ku jane kenget buze detit rreth zjarrit,
  tatuazhet mbi sup me emrat tane?

  Ku jane hapat qe kurre nuk u ben?
  Ku je sot, ku jane dridhjet e zerit?
  Ku jane lotet qe nuk rane?!

  Ti ku i ke? Ti ku i ke?
  Puthjet e tua ti sonte ku i ke?
  Ti ku i ke? Ti ku i ke,
  njemije premtime, njemije premtime qe dhe?!

Festa Gjikolli
Festa Gjikolli

jane kenget e Albanit qe me rikujtojne qe gjuha shqipe eshte shume pasur dhe e bukur. Melodia dhe teksi aq perputhen me njeri tjetrin te ben te kuptosh qe ketu ka mjeshtri te madhe. Pergezime shume te gjithe ekipit punues, e sidomos Albanit, se ai eshte ne nje tjeter dimension.

Vor 5 years
Haris Haris
Haris Haris

ifort je alban kenga qe me pelqen mas shumti (1000 premtime ) nje keng niher njet tane eke qelluar 1000 her mendegju apet sngopna ...dth..iplotson te gjith kriteret musika keorografia ..kercimi edhe asht video emi emir...niher njetan eke qellu pavrejtje pakoment..bravo teuroj shendet..klb.harisi..austria..qyz

Vor 7 Monate
Hitman
Hitman

Po unikkatil ?

Vor 3 years
Marchete
Marchete

0% Drogë 0% Lakuriqsi 100% Talent Zonja dhe Zotrinj ALBAN SKENDERAJ.

Vor 5 years
1234anuja
1234anuja

Marchete This is the way it should 0% Drugs 0% Vulgarity 0% Nepotism 100% Talent

Vor 7 Monate
Elca Vlor
Elca Vlor

2020 kush e nigjon

Vor year
Elca Vlor
Elca Vlor

Ahaha

Vor year
Soljan Shametaj
Soljan Shametaj

Ca lidheje ka lakuriqesia?

Vor 3 years
xhoii cami
xhoii cami

Hahahqh ik m

Vor 3 years
kristi alushi
kristi alushi

2021 Kam nje histori te vecante me kete keng e degjoja shpesh kete keng dhe kur isha me vajzen qe e doja me shume se jeta ime . Gjithsesi e degjoja dhe kur isha me te dhe me thoshte o krist ca jane keto keng une nuk do te le kurre te vetem ja pra erdha tek kenga dhe po ta le mesazhin ketu ja pra me le vetem me hodhe ne erresire me vodhe enderrat qe i kisha krijuar per ne te dy . Ku jane premtimet qe mi dhe ? ZOTI TE DHENTE DHE DITET E MIJA TE LUMTURA BUKUROSHE (SERISH TE DUA KY JAM UNE BERE CFARE DOJE DHE SERISH TE DUA).

Vor year
mus forever
mus forever

like kush mendon qe Albani osht artisti me me vlera ne trojet shqipetare

Vor 5 years
Diellza Goga
Diellza Goga

Si gjithmone ALBANI dhe talenti I tij; I papershkrueshèm , një dhe I vetmi♥!

Vor 5 years
Vale Tinna
Vale Tinna

Beautiful , I love Albanian music , Greeting from Romania ! ❤

Vor 3 years
Arian Maka
Arian Maka

Kjo muzike dhe ky klip eshte pertej perfeksioni ! Kjo muzike duhet te shijohet pandare me klipin per te rene ne dashuri me kete projekt ! Eshte padyshim kenga me e mire realizuar qe kam pare ndonjehere ne Shqiperi dhe me gjere ! Shume suksese cuna ! Meritoni shume me shume sesa ne mund te ju ofrojme !

Vor 5 years
luli arae
luli arae

Alban Skenderaj Proudness of the Albanian Community in Italy Great Voice Great Song Great Video

Vor 4 years
daniel daniel
daniel daniel

ALBAN SKENDERAJ SUPER ZERI I SHQIPTARISE!👋👏👏

Vor 5 years
Blerina Plaku
Blerina Plaku

Ky djale eshte pasuri kombetare ! :)

Vor 5 years
ladybug 🐞 cat noir 😍
ladybug 🐞 cat noir 😍

Shumë e vertet

Vor 11 Monate
Enio 1
Enio 1

Esht vertet kjo qe the po duan noizin me brek neper kemb e mozzik e llumra te tjer se as emrat sja dim

Vor 2 years
Vasilika Puka
Vasilika Puka

@claydee 😂😂😂

Vor 3 years
Remember to log out next time
Remember to log out next time

Blerina Plaku g

Vor 4 years
Dajana Metolli
Dajana Metolli

❤ Je inspirues ne cdo kenge qe publikon 💛 love this song so so much ❤

Vor 5 years
Ahmad Maqedoni
Ahmad Maqedoni

I am the father of my grandfather, the father of my father's parents. My mother's father also migrated, but I love all of Albania and the people I belong to. I am proud to have this golden artist

Vor 3 years
claydee
claydee

Alban Skenderaj! Thjesht FALEMINDERIT per c'do emocion qe na dhuron 🙏🏻🙏🏻

Vor 5 years
Cuni Rrepist
Cuni Rrepist

ky djal na bën gjithmon krenar ❤rrespekt me gjith zemër për Albanin

Vor 5 years
Thash Njeher
Thash Njeher

Sa here ben nje kenge te re ky legjenda aq here them sa mekat qe nuk njihet jashte kufijve tane,do na kishte nderuar ne gjithe boten.Meriton shume me shume nje ARTIST i tille.

Vor 5 years
Alinna
Alinna

Si gjithmonë Unik 👏 nuk na ke zhgënjyer asnjëherë 😍

Vor 5 years
Sokol Lekaj
Sokol Lekaj

Last summer Kelmend haha Albani nuk profesionist haha me vien tè qesh me Za tè lart . Ju nuk Dini tè kuptoni stilet e kenve se Albani eshte 1 né zhanerin e tij e Mos me krahaso me muziken popullore qe vetem pallin kot shko né nje koncert tè albanit edhe degjoje live

Vor 5 years
soleil berisha
soleil berisha

ku jan fjalen qe mi ke than ti ku ike

Vor 5 years
Z.C New Steel
Z.C New Steel

Musick shqipe love you albania

Vor 5 years
Kelmend D
Kelmend D

Rihanna ka shkolle muzike . shikoje mire biografine e saj sa per Eminemin zhanri Rrap nuk ka nevoje per shkolle por vetem TEMPO DHE RITEM baza mbi te cilat mbeshtetet ky zhaner muzike Ndjese per menyren sesi te jam drejtuar gjithe te mirat ! Albani ka kaq vite ne skene dhe SIGURISHT qe do i mesoje disa klecka dhe hile muZikore sesi ta shese artin e tij por per mua nuk eshte PROFESIONIST as nuk ka nxjerre nje term profesionisti ne "The voice of Albania" ka tregun e tij tekstet i ka te shkelqyera por ka nje vokal te pergjithshem dhe interpretimi i tij live mua sme bind kaq

Vor 5 years
Kelmend D
Kelmend D

Kur e kam fjalen per "Artiste" nuk e perfshij fare ate emrin e siperpermendur termi autodidakt perdoret per njerez qe thjesht kane vesh muzike dhe asgje me shume Vertet mund te dije te luaj ne kitare Albani por prape mbetet autodidakt nuk ka njohuri ne muzike dhe jam i bindur qe nuk i nheh disa terma baze te muzikes (Oktave-intonacion-desintonacion-stakato-miminor-la maxhor etj etj)Kete e di me bindje sepse kam miq kompozitor qe ma kane vertetuar kete qe po them GJITHSESI Albani mbetet nder me te miret ne Shqiperi per brezin e tij por nuk mund ta krahasoj kurre me ALEKSANDER GJOKEN-ELTON DEDEN-REDON MAKASHIN -GJergj Jorgaqin etj etj eshte vertet imire sepse e krijon melodine nga mendja dhe kjo eshte per tu vlereauar(njesoj si Elvis Presley i cili ishte autodidakt por u cilesua mbreti i rock &roll ne ato vite gjithe te mirat :)

Vor 5 years
Ankela M
Ankela M

Bravo Dalool, me stilin tend u ke dhene kripen e duhur melodive te kengeve shqiptare qe i ka bere me te embla..... Love it!

Vor 4 years
loki balboa
loki balboa

Another great song by you. I am from UK and i live in London near to Westminster where yesterday the terrorist attack happened. Although I don't understand the words you make great music and the beat is unheard of. I can't understand how you are not more famous than this. None of my friends knew you And when i talked them about you and we heard two of your songs (i don't know the titles correctly lol) they liked you as well.This song is so amazing because yesterday my aunt got hurt in the attack

Vor 5 years
K. TH
K. TH

I hope you got through this well, btw sorry im late

Vor 2 years
Xhensila Beqaj
Xhensila Beqaj

loki balboa 😓

Vor 4 years
Berat Maliqi
Berat Maliqi

I wish you all the best for you and your family from the deep of my heart. They are a lot of amazing Albanian songs. Its not important to understand the song....feeeeel it. Greetings from Kosovo&Albania

Vor 4 years
Jemin Oka
Jemin Oka

loki balboa I got many singers in our country bt Alban skenderaj will always be the best

Vor 5 years
Gertakevi Gertakevi
Gertakevi Gertakevi

LATI Spotter nuk e kuptoj ku e shef ti genjeshtren gjithsesi

Vor 5 years
Nadia Shala
Nadia Shala

Alban dhe Dalool...dy kengetare perfekt...nje super bashkepunim...nuk u zhgenjyem

Vor 5 years
GjoniDep ALRKS
GjoniDep ALRKS

Musik Shqiptare ❤️🇦🇱. Me pelqen muzika Shqiptare e jo ato tallava a turke. Me muzik Shqiptare nuk ka . Respekt per Alban Skenderaj

Vor 5 years
Era Kanani
Era Kanani

First of all, I'm in love me kete cunin ne video clip. Second, Alban is unique. So different from the other Albanian artists! Shume qualitet!! Keep it up!! ( Sorry for my Albanian, I'm trying to do my best :p )

Vor 5 years
Anda Alb
Anda Alb

je më i miri Alban. tekstet i ke të papara ❤

Vor 5 years
Flori Flori
Flori Flori

ku jane premtime tona ku jane netet tona te gjata kur i ke kur i ke puthjet e tua sonte...😘😘😘😘

Vor 5 years
Eneida Sinani
Eneida Sinani

Me kete kengetar thjesht te gjen qetesi shpirti ❤

Vor 5 years
emma summer
emma summer

Good job Alban as Always ! modern class and with meaning

Vor 5 years
Aleksja Braka
Aleksja Braka

Alban Skenderaj i pazevendesueshem! Pa fjale, cdo kenge perhere e me kuptimplote. Muzike e vertete!

Vor 5 years
Marina Shkembi
Marina Shkembi

si gjithmone Alban Skenderaj kenget me bukura nga ty i presim ,my idol ❤ 👑

Vor 5 years
Candy Orchid
Candy Orchid

Imagjinojeni sa krenar duhet te jete Albani per kenget qe ben.... Jane te gjitha vepra arti 😍😍😍

Vor 5 years
klaudja petraj
klaudja petraj

Ky eshte kengetari me i mire qe ka shqiperia. Zeri me i sinqert Alban Skenderaj

Vor 5 years
Kikoo Tkdp
Kikoo Tkdp

Even if I don't understand a word I love it! Greetings from Greece 💛

Vor 4 years
Elmedina Tula
Elmedina Tula

Si gjithmone me kenget me te mire me tekstet me te bukura si gjithmone me i miri. Go on 😍

Vor 5 years
Yllka Bejo
Yllka Bejo

Si gjithmone kenget super ❤️❤️❤️😍😍

Vor 5 years
Fabi Paplekaj
Fabi Paplekaj

you are a talent Albania is lucky to have you....😉✌👏👏👏👀

Vor 5 years
Danja Kilani
Danja Kilani

Albani always gonna be the best 👌🏻 perfect song as always😘👏🏻 and the clip tho👏🏻👌🏻❣️

Vor 5 years
Irena Vulaj
Irena Vulaj

beautiful music video, song & lyrics. Impressed as always.

Vor 5 years
Vlera's chanel
Vlera's chanel

Shumë shumë këng dhe interpretim I shkëlqyer,ju lumtë Alba&Dalol

Vor 5 years
Emma Al Rose
Emma Al Rose

Ti je dashuri në çdo stinë, në çdo kohë :)

Vor 5 years
Taake
Taake

Këngë e mrekullueshme!

Vor 5 years
Sali Doci
Sali Doci

Definitivisht cdo kenge e jotja mbetet kryeveper ne cdo note muzikore💙😘

Vor 5 years
L A
L A

Kengetari me me vlera ne bote.Super kengetar

Vor 3 years
Marjana Koci
Marjana Koci

Je ylli i muzikes Shqiptare,je kengetari im i zemres Alban 😘💜

Vor 4 years
Diella Kastrati
Diella Kastrati

Perlë çdo fjalë. Të lumt ne që kemi fatin të kemi një këngëtar si ty❤❤ #newhit1000premtime

Vor 5 years
Sibi Abdulahu
Sibi Abdulahu

Sara Duka kmyzika hinsi be N

Vor 4 years
Sara Duka
Sara Duka

E vertetë kemi shum shum fat

Vor 5 years
Sweet Annabell
Sweet Annabell

Eshte e pamundur te zhgenjehesh nga kenget e tua Alban❤

Vor 5 years
Esi Esi
Esi Esi

KJO ESHTE KENGA QE TE BEN TE PERJETOSH 1000 EMOCIONE .... TE SJELL 1000 KUJTIME ... ADHURIM ❤❤👌

Vor 3 years
Aurora Alijaj
Aurora Alijaj

dashuri adhurim emocion..perfekt si gjithmone Alban..nje kenge per ato premtime te thena qe nuk u mbajten kurre😔😔..shume suksese..jam.e sigurt qe do te jete nje kenge ku te gjithe gjejne veten...💜💚💚💚💙❤💗💗💗💙💙💙💙💞💞💞💞💖💖💓💖💓💕💕💋💋💋💋💎💎💎💎💋💋💋💋💞

Vor 5 years
Alban E
Alban E

I vetmi qe mban Gjalle Artin Shqiptar😍❤

Vor 5 years
taylor Anni
taylor Anni

i vetmi kengetar shqiptar qe shkruan keng me ndjenja kuptim dhe ritem!! Urimet me te mira Alban❤

Vor 5 years
Alb Alb
Alb Alb

uleni zerin muzikes dhe mjafton ta shikosh videoklipin ta kuptosh domethenien...bravo Alban,cdo gje e arrire ne detaje

Vor 5 years
Rezarta Gava
Rezarta Gava

Albani si gjithmone muzike te mire na ofron

Vor 5 years
Adnan Çelaj
Adnan Çelaj

bravo Avaxus & Dalool shume super muzika , luv it, pjesen e dropit dhe vocal chop-in super tropical style ! ^^

Vor 5 years
Dani F.
Dani F.

Ŕikethehen kujtimet.. "Te adhuroj" Alban Skenderaj ! 😚

Vor 5 years
Wheelix_
Wheelix_

1000 premtime Albani kengtari me I mire ne bote

Vor 5 years
Nela Gjonaj
Nela Gjonaj

Nder te paktet artiste qe te ngjallin nje mije emocione 😍😍

Vor 5 years
Leo Leo
Leo Leo

Perfect song,singer,voice 😍😍😍

Vor 5 years
elanora Viskovic
elanora Viskovic

greetings from Croatia🇭🇷🇦🇱🇽🇰

Vor 5 years
an albanian that doesn't hate serbia and greece
an albanian that doesn't hate serbia and greece

Love Croatia 🇦🇱❤️🇭🇷

Vor 3 years
Beenmessingaround
Beenmessingaround

mrekullueshem si gjithmon 😍🇦🇱

Vor 5 years
Ada Gjini
Ada Gjini

si gjitmon me super kenge 😘😘😘je kengetari me i mire dhe keshtu do mbetesh gjithmone 👑👑👑👑🎵🎵🎤🎤L'u

Vor 5 years
Sonila Sana
Sonila Sana

Super kenge ,si gjithmon ti na kenaq dhe na emocionon me muziken tende.Bravo keshtu vazhdo gjithmone 😍😍😍...

Vor 5 years
bekim biba
bekim biba

best Albanian artist ever vocally !

Vor 5 years
Iva Vojka
Iva Vojka

Music is a medicine of the spirit, music is the best art ever, music is the beat deeply to the heart Music has just one Alban Skenderi the bestttttttt......

Vor 3 years
iris_c
iris_c

Kenga me e bukur dhe me kuptimplote qe kam degjuar!

Vor 4 years
Anisa Muslia
Anisa Muslia

alban je i mrekullueshem si gjithmon ❤❤❤❤

Vor 5 years
ajsela sela a
ajsela sela a

o zot ca muzike fantastik si gjithmon Alban Skenderaj yll je 🌟🌟🌟❤❤❤🗼🗼

Vor 5 years
Vjola Kasli
Vjola Kasli

je kengtar fantastik. sa me shume sukses dhe bekime ne jeten tende

Vor 5 years
F.D
F.D

si gjithmone, kenge te bukura me tekste si poezi ! je vertet nje shembull per t"u ndjekur

Vor 5 years
Sidorela Qosanj
Sidorela Qosanj

o zottttt sa super si gjithmon cdo keng hit ne zemrat dhe mendjet tona😍😙😘

Vor 5 years
Shpf Musik
Shpf Musik

Qysh kur po vleresuaka shpirti i artisteve online? :) Apo sipas motos, kengetari qe me pelqen e ka shpirtin e mire, ai /ajo qe s'me pelqen e ka shpirtin me pak te mire ose te keq.

Vor 5 years
Wild Girl
Wild Girl

Arta Kaso ke ge drejte tbh sps ai ka me te ver8 nje shpirt shume te mire

Vor 5 years
Arta Kaso
Arta Kaso

pervec zerit ai ka edhe shpirtin e mire😉keshtu vazhdo

Vor 5 years
Arta Kaso
Arta Kaso

super kengetar ja kalon dhe noizyt

Vor 5 years
Aԃɾισʅα Rυƙσ
Aԃɾισʅα Rυƙσ

Sidorela Qosanj P.S:Kjo këngë është për ne Best collaborating 🎶🎼🎶

Vor 5 years
Roni Musaku
Roni Musaku

super këngë, bravo 😊👏

Vor 5 years
Zana Gashi
Zana Gashi

Alban kenget tua me pelqejn shum sidomos Nuk je vetem dhe 1000 prentime je nje yll i vertet😊😊😊

Vor 4 years
Fabiola Miftari
Fabiola Miftari

super kengetar do mbetesh gjithmon icona e muzikes shqiptare (good job A, S)

Vor 5 years
Antonio Antonio
Antonio Antonio

Oh Zoti im fali jete keti personi 100 vjete i mbushte me plot dashuri sepse na knaqi😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Vor 5 years
lena lena
lena lena

si gjithmon unike, interpetimet me te bukura, kenget me te bukura behen nga super kengetar, dhe ti je super kengetar 👌👌👌

Vor 5 years
Anisa Zikulari
Anisa Zikulari

si gjithmon albani nuk zhgenjen kurr.. keng me shum domethenie e super e bukur ❤❤

Vor 5 years
julja sejda
julja sejda

Kjo kenga eshte thjesht ADMIRIM 😍😍😍😍

Vor 5 years
Blerina inna
Blerina inna

Çdo keng e jotja ka nga nje pjesë te jetes te cdo kujt..prandaj ke qenë dhe do jesh gjithmon numer 1....

Vor 5 years
Elisa Tafa
Elisa Tafa

si gjithmon Alban Skenderaj me kenget e tij domethenese🤗

Vor 5 years
Toshi Zamira
Toshi Zamira

super keng dhe klip si gjithmon nuk zhgenjen asnjeher Albani 😍😍👌👍👌👍

Vor 5 years
Dindar Fatma
Dindar Fatma

Toshi Zamira

Vor 5 years
ihëdina Basha
ihëdina Basha

me I mrekullueshmi alban skenderraj♥

Vor 5 years
resina vojka
resina vojka

si gjithmone Albani i mrekullueshemm!bravo!

Vor 5 years
Katerina Kate
Katerina Kate

Kenga ma e bukur 2017!! You are the best i adore you 💕💕💕👑 Je kengtari im i preferuar si gjithmon 👑 😘

Vor 5 years
Samsara Zyka
Samsara Zyka

Zoti te ka bekuar Alban. Faleminderit per kenget kaq emocionuese qe ben.

Vor 5 years
FR
FR

I vetmi këngëtar që këndon në gjuhën e pastër shqipe👌.

Vor 5 years
alki skura
alki skura

njeri i madh, kengetar i pakrahasueshem :D.

Vor 5 years
Beyaz Bena
Beyaz Bena

Super si gjithmon❤❤❤❤ne cdo keng ndryshe dhe cdo keng eshte e vecante 😍

Vor 5 years
Qendresa Latifi
Qendresa Latifi

Klipi mka pelqy shum po ashtu edhe teksti emocionues nga Krenaria Jon Albani te dua zemer

Vor 5 years
alexei lucian Neicu
alexei lucian Neicu

Ky eshte videoclip me i mire shiptar dhe kenga me e bukur bravo 👏🏻

Vor 5 years
Tayna shqipe
Tayna shqipe

Alban nje keng me plot kuptim 😁 keng qe meriton me shum ,2018 😘😗...

Vor 3 years
ardjan b
ardjan b

Edhe sot degjohet super keng bravo alban 😍😍😍

Vor 3 years
Arber Juventini
Arber Juventini

Super kenge+tekst per te treguar realitetin e hidhur te diteve te sotme ku dashuria=interes :(

Vor 5 years
Paola Bushamau
Paola Bushamau

E adhuroj si kengetar 😍❤️👏🥰💋

Vor 3 years
klea❤️❤️ army
klea❤️❤️ army

Çdo këngë e Alban Skënderaj është unike janë fantastike ♥️♥️♥️♥️♥️

Vor 9 Monate
Armend Sahiti
Armend Sahiti

Love it!

Vor 5 years
Tejvi_ b
Tejvi_ b

cdo keng q ben, e ben me kuptim e me shum vlere ...jan histori te perditshmerise tone

Vor 5 years
Melzinja Kapllanaj
Melzinja Kapllanaj

Suksese ne jete. Jam fansja jote numer 1.👍

Vor 5 years
bler.
bler.

🎬Favourite singer forever and forever ❤👌

Vor 5 years
Lina Ismailaj
Lina Ismailaj

Je perla e muzikes shqiptare⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Vor 5 years
Redianmiraka Redianmiraka
Redianmiraka Redianmiraka

Bravo Alban shume kenge e bukur 😍👌

Vor 5 years
Ledi Ledi
Ledi Ledi

Emocione t mrekullueshme dhe kujtime te pafundme me sjell kjo keng.

Vor 5 years
Ardit Amzovski
Ardit Amzovski

Bravo, me pelqejn shum kenget tuaja

Vor 5 years
emilios X 007
emilios X 007

Bravo si gjithmonë super këng 👏👏👏😍😍👏👏👏👏👏👏👏

Vor 5 years
monzi
monzi

Ai momenti kur ajo sheh librin *syte mbushur me lot* 😢

Vor 5 years
Hurma Deda
Hurma Deda

#1000Premtime super kengeeee #prouddddd of you ❤❤❤❤✌✌

Vor 5 years
golden boy
golden boy

Mund ta krahasoj kte keng me hitet me te mdhenj boteror !!! apo e ekzagjeroj ? 😜.. i pa pershkrueshem alban 👌

Vor 5 years

Nächster

Alban Skenderaj ft. Elinel - Kam nevoje (Official Video HD)

3:24

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

3:31

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

Yll Limani

Aufrufe 16 000 000

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

5:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 15 000 000

Minecraft But I Take SUPERHERO Hearts

35:52

Minecraft But I Take SUPERHERO Hearts

PrestonPlayz

Aufrufe 2 487 055

Best Chalk Art Wins $5,000!

12:13

Best Chalk Art Wins $5,000!

ZHC Crafts

Aufrufe 1 040 608

Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K)

3:11

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

4:18

Alban Skenderaj - Une dhe Ti (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 18 000 000

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

3:31

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 16 000 000

Alban Skenderaj ft. Capital T - Nje Enderr (Official Video HD)

3:51

Alban Skenderaj - 24 Ore ft. Young Zerka (Official Video HD)

3:11

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

2:43

Alban Skenderaj - Dalëngadalë (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 2 900 000

Alban Skenderaj - Engjell (Official Video HD)

3:35

Alban Skenderaj - Engjell (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

Aufrufe 9 700 000

Gizli Saklı 4. Bölüm

1:51:12

Gizli Saklı 4. Bölüm

Gizli Saklı

Aufrufe 1 372 067

Warum Vanessa? 🥲

5:25

Warum Vanessa? 🥲

Marvins Zweitkanal

Aufrufe 275 047

Harry Podcast #24 - Hedwig tries a coke

50:35

Straight Outta Compton

0:43

Straight Outta Compton

SMOVIES

Aufrufe 9 234 214