Aferdita Demaku dhe Gold Ag bëhen bashkë për mërgimtarët

Halime Gashi
Halime Gashi

aferdita eka dit me ken me be duet se goldin e pelqejm te gjith shiptaria goldi asht djal kengtar perfekt

Vor 6 Monate
Arash S.
Arash S.

GOLD je nje besimtare nje patriot dhe nje kengetare i rralle shqiptare, Zoti tè meshirofte ty, dhe familjen tènde, dhe çdo shqiptare tè mire.....

Vor 6 Monate
Ano Nym
Ano Nym

Respekt per kta qe jan krenarija e gjith popllit shqiptar ju pershndes nga🇩🇪

Vor 6 Monate
Deshira Ameti
Deshira Ameti

Ju lumt me ket kenge zoti ju bekoft te dive 🤲🤲😘😘

Vor 6 Monate
Elfije Beka
Elfije Beka

Ju faleminderit qe gjdo her Mendoni per ne ,zoti ju rujt e ju uroj shendet e gjithe te mirat ne jet💙❤️

Vor 6 Monate
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini

Oj Aferrfita ishalla vjen aji dit edhe na te gjith kthehmi ne Kosoven ton te dashur e te familjart 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Vor 6 Monate
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini

Ju rujt zoti shum te mir jeni 🌟🌟 Edhe kjo keng esht shum me vler e me dhimje e merzi te gjdo mergimtar 🤗🤗♥️♥️🌟🌟🌹🌹 O faleminderit shum qe po na kendoni se me te vertet nuk esht let te jetosh ne vent te huaj 💔💔💔

Vor 6 Monate
anonym
anonym

Ku kendon Gold AG gjithmon dhez me qfar do kengetari a kengetare kendon Goldi dhez shum je shum i mir Gold tekset.e.tua gjithmon me vler

Vor 6 Monate
Jetoj-me-shpres
Jetoj-me-shpres

❤️❤️ bash e ka gjet njeriun e duhur Aferdita💪💪ni patrijot ni shpirt mir djal perfekt zoti ju rujt ishalla🙏🙏🙏goldin e don krejt çka jan ne tan boten me gjak shqiptari🙏🙏🙏🙏❤️❤️👆👆ju rujt…

Vor 6 Monate
Gjuljano
Gjuljano

Prsh nga TROPOJA GOLDEN JE MA I MIRI ZEMRA TE KENOFTE GJITHMONE JE💥💥💥💥💥💥💥🇦🇱

Vor 6 Monate
Nexhadi Halili
Nexhadi Halili

pershendetje nga tetova jeni shuumm te mir ju gendoft zemra gjithmon

Vor 6 Monate
Valentin Ceku
Valentin Ceku

Zoti te dhasht shendet e jete suksese

Vor 6 Monate
Vlora Noka
Vlora Noka

Me bet me qajt flm si po ju bjen dermend per ne ...Zoti ju ruajt 🥰🥰🤍🤍🤲🤲🤲

Vor 6 Monate
Sevdije Maliqi
Sevdije Maliqi

Shum tmir jeni zoti ju rujt ju dua shum rrespekt perjuve qe ju bie ndermend per neve gurbetqart💖💝🤲🤝

Vor 6 Monate
Alaudin Kodra
Alaudin Kodra

Shum bukur Gold ag me Aferdita ,,, Wien 》♡♡《

Vor 6 Monate
presheva presheva
presheva presheva

Sa e mir Aferdita sa e drejt

Vor 6 Monate
Samra Fanpage
Samra Fanpage

Bravo! 👏🏽❤️

Vor 6 Monate
Lindi Dauti
Lindi Dauti

inshalla zoti ju rujt para familjes juaj aferditen dhe goldin shum kenge e mocionushme ja larg dhe shum kemi qajt 💎💎💎🤲🤲🤲😭😭😭😭

Vor 6 Monate
Lindi Dauti
Lindi Dauti

💎💎💎💎💎

Vor 6 Monate
presheva presheva
presheva presheva

Rrespekt 👏👏

Vor 6 Monate
Zelihe Salihi Hasani
Zelihe Salihi Hasani

Pershendetje nga franca jeni ma te mirt

Vor 6 Monate
Al Albania15
Al Albania15

Na keni kenaq me kte kg 24 or e degjoj❤️

Vor 6 Monate
Alaudin Kodra
Alaudin Kodra

🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇺🇸

Vor 6 Monate
Bytyqi.B
Bytyqi.B

💎Aferdita💎Ariani💎

Vor 6 Monate
Endi
Endi

❤️❤️

Vor 6 Monate
Rina D
Rina D

O qekjo ,moderatore ma qon mallet si gruja ,axhès tem🤣 ndaq me pesh, mee pamjee me fjal hahahha ,kjo fol si me kon nee shpi,midis Salloni hahah Rrespekt per Gold Ag. Arritjet e kenges i takojn ktij👍

Vor 6 Monate
zikaa zikaa
zikaa zikaa

ju lumt matmirt jini👌👌👌👌

Vor 6 Monate
Zirefete Zirefete
Zirefete Zirefete

OOOZOTI JU RUJT

Vor 6 Monate
Dardania 2000
Dardania 2000

Pi bon parja bashk interesi

Vor 6 Monate
Kqiku Kqiku
Kqiku Kqiku

@Nafa Nafa 😂😂😂

Vor 6 Monate
Nafa Nafa
Nafa Nafa

Goldi djal mete gjitha tmirat ALLAHU e ruajt amin🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Vor 6 Monate
Lulemolla
Lulemolla

Goldi esht 🌟

Vor 6 Monate
V D
V D

🥵🥵🥵🥵 bali ag innn the studiooppo🤣🤣 kuu njeri qe suj e duroj hiq aaa kongtar ma dergj se ky sdi qe ka

Vor 6 Monate
Nafa Nafa
Nafa Nafa

Falemderit edhe ju kaloni mire

Vor 5 Monate
V D
V D

Ani shokit beso ti ne tanen une ne temen klm sa ma mir ne kit vikend👍😃✌️

Vor 5 Monate
Nafa Nafa
Nafa Nafa

Gabim eki patrijot edhe fetar u kan qabe djali me tona tmirat ALLAHU e ruajt

Vor 5 Monate
Nafa Nafa
Nafa Nafa

Ani pse e kqyr boll mir po knon djali edhe ma patriot harro qeka kengetar mos vjen inati

Vor 5 Monate
AM
AM

👎👎👎👎

Vor 6 Monate
Nafa Nafa
Nafa Nafa

👌👌👌👌👌👌🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏👏

Vor 5 Monate

Nächster