A po shkon Tea drejt Elvisit, çfarë ndodhi në takimin e tretë - Përputhen, 25 Nëntor 2020

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Dauer: 50:18

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Gucii64 Bellova
Gucii64 Bellova

tea ësht per elvisin

Vor 16 Tage
Gucii64 Bellova
Gucii64 Bellova

tea ësht për elvisin

Vor 16 Tage
G Berisha
G Berisha

Arjoni me duket se ka pas per keqkuptim mos gabofsha, ndersa atdheu Respekt vlacko andii edhe ti shumi mir je shoqrohuni mes njeritjetrit me atdheun me kish pelqy edhe arjoni me ju respect per te gjith Ana me pelqen dhe Tea

Vor Monat
Kim. Ronii
Kim. Ronii

Bravo Tea esht falbo

Vor Monat
Tirana Ink Tattoo
Tirana Ink Tattoo

Kjo do dali cift me balonin nga perputhja 😂

Vor Monat
cloudyoongs
cloudyoongs

13:45 armandi ishte ai 😹

Vor Monat
Experiment Jonny
Experiment Jonny

Shikoni Momentin Kur Fatjoni acarohet me Anen😡😕 ne linku https://youtu.be/YB_2KEa5hDE

Vor Monat
Experiment Jonny
Experiment Jonny

Shikoni Momentin Kur Fatjoni acarohet me Anen😡😕 ne linku https://youtu.be/YB_2KEa5hDE

Vor Monat
Lumturije R****
Lumturije R****

Kjo Ana e dytë, po na bènë thinjat poshtë🙄

Vor Monat
Klodian shqipe
Klodian shqipe

Nuk kuptoj nje gje! Pse gjith ky imitim per median Italiane! Kto jan komplet banalitet. Si Ka mundesi qe ne 2020 televizionet Shqiptare nuk arrin te bejn nje program qe mos te jet pornografi

Vor Monat
Xristina Thomo
Xristina Thomo

Te iki sindi🤮🤮🤮🤮

Vor Monat
Fatmirreh SH
Fatmirreh SH

Arian, ti je i zgjuar t´a folesh modernizimin e qytetrimin qe duhet te lulzoj edhe ne vendet tona por ke huq totalisht dicka te madhe. Ne shtetet e zhvilluara nuk i´u drejtohet askush askujt me titull te profesionit, si p sh inxhinier, drejtor, artist, prof... etj etj. Bile bile disa e shohin kete si nje ofendim sepse njeriu duhet te veqohet nga karakteri dhe njerzilleku i tij e jo nga puna qe bene apo shkollimi qe ka.

Vor Monat
Joana Gjoni
Joana Gjoni

Mevlani do jet me ato 😂😂

Vor Monat
No Reason
No Reason

I vetmi çift qe shkon ne kete emision per mendimin tim eshte Andi-Tea.

Vor Monat
Mali Vesjan
Mali Vesjan

Kta jan fiks te 2 te qet Po ky e ka dhjere me kto tatto fytyr

Vor Monat
Lorenzo Velaj
Lorenzo Velaj

Tea eshte shum vajz e mir por ska ardhur per bur aty ka ardhur per show te bej ne televizjon show ok

Vor Monat
Kuzhina Suela
Kuzhina Suela

Jeni te Mrekullueshem Top Chanel me kto emisione Ju ndjeki xhdo dit Juve fansa nese ju interesojn recetat e Kuzhines SUBSCRIBE kanalin Tim KUZHINA SUELA ju Falemenderit Perzemersisht

Vor Monat
Gimi B
Gimi B

Kush mendon se Andi me qellim i tha "Qenke djale me kembe ne koke" 🤣

Vor Monat
Guana 28
Guana 28

Psikologji me Lokon 101

Vor Monat
Guana 28
Guana 28

Fatjoni shum arrogant sidomos n menyren si i flet Anes...

Vor Monat
Fier Fier
Fier Fier

Kush ka tik tok ktu ???

Vor Monat
Samsung Tab
Samsung Tab

Femrat kosovare,nuk dun duan lidhje me shqiptar nga Shqiperia.

Vor Monat
Samsung Tab
Samsung Tab

Kam 20 vjet zvicer gjermani,por dua tju them qe jeni femrat me te neveritshme te pakten ne 50 shtetet qe ka evropa. Femra pa takt, pise,halabake,lesh pa rrujt, shkerdhata e cdo gje te keqe.Ptu fare e qelbur.

Vor Monat
Anxhela Hasankolli
Anxhela Hasankolli

Erlindi me Tean sikur janë moter e vëlla!! Kaqqq ngjashmëri

Vor Monat
tina titina
tina titina

Njeri ma budalll de arjoni qe vetem ja fut kot ma kali ss arjoni aty ska

Vor Monat
Teater Fier
Teater Fier

Nuk keni me çfar te mbushni kanalin e TV. dhe merreni me idjotesi te tilla?Bashke me kete komentusin,ARJAN KONOMI qe shpesh te duket nje gay.

Vor Monat
UÇK - ARMY
UÇK - ARMY

Pa Shqipen ky Emission krejt Fake osht Emission lost.

Vor Monat
VELARI ERA&KLEA
VELARI ERA&KLEA

Takimi 4’ i Teas me Erlindin edhe pse i shkurter ishte mjaft i pelqyeshem. Te dy personazhet besoj qe do kene nje rruge te gjate. Respekte per djalin qe e shprehu simpatine dhe respektin ne pak minuta por me nje kuptim te madh per Tean.

Vor Monat
Denisa Dena
Denisa Dena

Kush flet...Arjon Analfabeti....mos tashtu mos kshu

Vor Monat
PITBULL X
PITBULL X

Gjith njoni e pret tjetrin te perputhen ja 20 min e siper takohen papritmas apo qfar

Vor Monat
Elmedinn11 Mustafi
Elmedinn11 Mustafi

Elvisi shkoj ne histori 😂😂😂😂

Vor Monat
Marius Iljazi
Marius Iljazi

Tea eshte si thengjill i mbuluar

Vor Monat
Durim Xhameta
Durim Xhameta

Ore shkerdhata eshte SHUME e thjeshte kushe I dha lejen me ndertu ne plashe

Vor Monat
Xhuljano Xhuljano
Xhuljano Xhuljano

Haaaaaaaaaaaaaahahahhahahahhahahhah😂😂😂😂😂😂 Mevlani sherbeti i ktij emisioni je si qershia mbi torte o Mevliiii Ahhahaha cun 1-sh “Bravo profesor” tipike kjo 👌🤌😅😂

Vor Monat
Ilvina Halilaj
Ilvina Halilaj

Ore a do e fton Tea Andin ne takim tsh se plasem 🤣 Spo e fton kjo t shofim ca do ndodh 😂🥰❤️

Vor Monat
Emigena Dushku
Emigena Dushku

Mevlani me Mekkkk 🥰mshto jeten 10fish saher qe flet

Vor Monat
Clirim Jahiji
Clirim Jahiji

Shum po shtin me kesh fatjoni ti tiger lastoesh i qik hahahaha

Vor Monat
Artist Manager
Artist Manager

00

Vor Monat
Sander Mirashaj
Sander Mirashaj

Elvisi super djal

Vor Monat
Lorenc .A
Lorenc .A

Nderkoh kollarja e arjanit gjat emisionit : Pusho jari , Me rregullo

Vor Monat
Lula Krasniqi
Lula Krasniqi

tea po mban qendrim sikur nuset n vitet 70 a

Vor Monat
ILLYRIAN
ILLYRIAN

O arjon ma jep pak nr ku merr mall vlla

Vor Monat
Nela Dhamo
Nela Dhamo

Shyqyr qe erdhi nje i hajrit o zot hahaha

Vor Monat
Elida Dushi
Elida Dushi

Ore Arberin a e ka pa njeri apo jo

Vor Monat
Silva Qarri
Silva Qarri

Tea fallco komplet

Vor Monat
Judi Petro
Judi Petro

Elvisi eshte shume i zgjuar per te bere nje gabim te tidhe ne zgjedhjen e dhurates per Tean dhe Tea nga ana tjeter dukej qe kur erdhi se ishte bere gati per rolin e saj si e ftohet......kot fare duket shume dora qe i stis keto skenare.....asgje sesht reale aty

Vor Monat
Erjo Lyrics
Erjo Lyrics

Kenge ime me e re n videoklip ana dhe fationi ju lutem shikojeni ✌ https://youtu.be/-tWNXRvyX38

Vor Monat
Erjo Lyrics
Erjo Lyrics

Kenge ime me e re n videoklip ana dhe fationi ju lutem shikojeni ✌ https://youtu.be/-tWNXRvyX38

Vor Monat
Kriss Kriss
Kriss Kriss

Flisni me rradhe I qr se smerret gje vesh !!

Vor Monat
hey hey
hey hey

Dukesh cun me kemb n kok😂😂😂😂

Vor Monat
H T MALSORI
H T MALSORI

Tea:Pse lotove ne studio. Loco:Nuk lotova ashtu tu duk. Bora:Lotove e shikova une qe ketu 😂😂

Vor Monat
Besnik Alili
Besnik Alili

Bravo Andi je bur,sban si fmij bane shum mir qe e mirprite djalin e rij.. Reskun askush sen ta mer... I fort je ANDI

Vor Monat
Etleva Dinja
Etleva Dinja

Kto kan ardhur me u bo reklama vetes tea do dali ajo goca tipike shqiptare qe sdo ka... ly loco ban sikur cdi dhe do dali qe esht super te tatoo ky mevlani kengetar tipik lagjes qe esht ba si plakat andi dhe ana 1 miss dhe misster Albania kjo virgjeresha ly fatjoni tipik zhigoolo puff kot

Vor Monat
Edi Gjoni
Edi Gjoni

ah mor quna ah mor quna sa keq u be puna ra top Qenell me u gjet grua 😂😂😂😂😂😂😂

Vor Monat
Xhaferri Drita
Xhaferri Drita

Atdheu si artist filmi.

Vor Monat
Najla Memedi
Najla Memedi

Më ebukur prej vajzave ësht Tea prej djemve fatjoni dhe andi

Vor Monat
Xhemıle Hotı
Xhemıle Hotı

Nuk e di a po e vreni edhe ju po Ana osht tuj i zgjedh personat qe po i len Tea. Se Tea e la Andin e thirri Ana , Tea e la Arjonin e thirri Ana , e la Elvisin e thirri Ana.

Vor Monat
erza T.
erza T.

Ariani definitivisht i madh kur thot per Fatjonin luan Simba😂😂😂😂

Vor Monat
Sidita DM
Sidita DM

Po nuk eshte I mare si ty

Vor Monat
Xhejdi Plaku
Xhejdi Plaku

Bravoo ore 1 pyetje kam un si hecin shpiat

Vor Monat
Shqip TV
Shqip TV

12:40 spo din si me nejt gjunahi si per ngjynaf 😂

Vor Monat
Ketrin Kuci
Ketrin Kuci

askush mevlani me cdo goc: "duket sikur po ben loj"

Vor Monat
Elmedinn11 Mustafi
Elmedinn11 Mustafi

😂😂😂o sa kam qesh

Vor Monat
ledi bekteshi
ledi bekteshi

N

Vor Monat
Adela Zh
Adela Zh

Arjani: Atdhe, eshte luan Fatjoni, po eshte luan i embel ... eshte Simba! 😂😂😂

Vor Monat
Edita Edita
Edita Edita

Erlindi shume zotri 😍 edhe i pashem 😍 shkon shume ne shikim te pare me Teen🌸

Vor Monat
Elsi Carciu
Elsi Carciu

Tea tea

Vor Monat
Oni Beats
Oni Beats

Hip Hop Club Beat 👉 Prod.by oni beats https://youtu.be/5_51FkQVEP8

Vor Monat
Oltion Jahaj
Oltion Jahaj

Atdheu do jet djali me serioz ne perputhen i mirpresim dhe i urojm suksese 😉

Vor Monat
Ola Tujani
Ola Tujani

Per mevlanin krejt loj bojn

Vor Monat
gerta geta
gerta geta

Nobody : Arjoni: do tjap nje keshill mos ashtu shum mensh😂

Vor Monat
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💞💘💕💔💖💝perputhen💎💎💙💙💚💚💞💘💕

Vor Monat
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

💎💎💙💙💚💚💞💘💕

Vor Monat
Heltion Kola
Heltion Kola

Pse mashtroni popullin

Vor Monat
Ida Ida
Ida Ida

Kjo tea sikur i ka mbaruar xhirimi kasetes e spo e permban me shtirjen .... aman hiqeni ate arjonin ashtu.... ca ashtu mo. Se nuk.di dy llafe me lidh 🤣🧐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

Vor Monat
Vaso Zeppelli
Vaso Zeppelli

Mevlan mja se na cave koken ti nuk di te flasesh pervete

Vor Monat
Marie Shaho
Marie Shaho

Tea pse avendo po' y shtyn Duke takuar mete rinjte ska lezete ne thame se do vendosje the ate te kuqin Jo kaq te ndezur

Vor Monat
Told Ya
Told Ya

Atdheu:-Ana ka krijuar nje kopsht zologjik...Arjani me vete pervec Andit qe kemi "aktor"

Vor Monat
Majlinda Thaci
Majlinda Thaci

Sa kare kjo sindi 😂😂😂

Vor Monat
7Most
7Most

Kush e kapi komentin e Andit "dukesh çun me kembe ne kok" 🤣🤣🤣 8:16

Vor Monat
Melisaa Berisha
Melisaa Berisha

E bani edhe ni shok të Kosoves Andi

Vor Monat
Food For the soul
Food For the soul

As I urrej kto 4 minutshat ! Me fusin në nje siklet te tmerrshem

Vor Monat
Eduard peci
Eduard peci

TEA PER BUKURI NUK MUND TE THEMI ASGJE , SEPSE E KE ! TE VETMET GJERA QE MUND TE THEM PER JANE , PRODUKSIONI TE VURI BALLONIN ,JOQE SHQIPEN SE E KISHE KONKURENTE TE FORTE DHE AS1 PUNTATE E JOTJA NUK ME TERHEQ ,SHET VETEM IM SORRY TO SAY THAT "PORDHE "

Vor Monat
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj

Atdheu foli fjal me vend bravo Atdhe si na mencuria dhe zgjuarsia si SANDOKA 😀🙎‍♂️👌👌👌👌👌👌👌italia

Vor Monat
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj

Arjoni nuk di te flasi te lidhi dy fjale 🤪

Vor Monat
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj

Ky fatjoni eshte fallso 🤪🤪

Vor Monat
Flora Zenki
Flora Zenki

Kthenje shqipen n. Emisjom ather kemi cka me pa se esht e drejt shqipja

Vor Monat
Tris Four
Tris Four

Arjoni ; vlla mos t ashtu shum mend 😂 me lot pz

Vor Monat
Tris Four
Tris Four

Kte atdheun flamurin ku e kan gjet se ky flet vet kupton vet un asgje si kuptova 😂 😂

Vor Monat
Tris Four
Tris Four

@Jon Kosova e mir ja e bera nje pun un t bera t qeshesh .

Vor Monat
Jon Kosova
Jon Kosova

@Tris Four 😂😂😂👏 vërtetë më bere me qesh Trisi që ma ktheve o ti cjapi me brir të thyer , eh o Trisi Mëmë Shqipërinë e kam pik të dobët, sikur ta dish ti se sa e dua Shqipërinë do më uroje të bëhem dhe dhëndër i Mëmes Shqipëri , gjitha të mirat për ty 😚🍻 shenjë respekti Trisi 🤗

Vor Monat
Tris Four
Tris Four

@Jon Kosova o ti cjapi me bri t thyer po ta shpjegoj ta kuptosh se kush qenka budalla e kush thot . Mbase t njejten gjuh flasim por gjuha e kosoves esht me dialekt shum t theksuar dhe un si mar vesh ku esht problemi jot ktu?

Vor Monat
Jon Kosova
Jon Kosova

@Tris Four O dhia e eger po çfarë gjuhe tjetër ke ti tctctctc... si nuk të vjen turp! A je duke më kuptuar se unë jam shqip duke shkruar 😂😂😂😂 mos fol më pa lidhje 😘🤗😚

Vor Monat
Tris Four
Tris Four

@Jon Kosova kishe ndoi problem ti ? Nk e kuptoj t folmen e kosoves se jam shqiptare e shqipris dhe kemi gjuh tjeter nga ju .

Vor Monat
Fatlind Trezhnjeva
Fatlind Trezhnjeva

Kjo Tea ska arrdh me gjet burr ktu se leshon ate karrige pa i provu gjith cunat e mundshem, pra jo vetem Tea me se shumti por shumica kan arrdh vec me u bo te njohur amo gje tjeter sjapin vec llafe grash vrkr, si emisjon eshte i deshtuar ne ide sepse asnjeher skeni par tpas nje cift aty se kur hyn aty u pelqen me shum fama.

Vor Monat
Sadije Shimaj
Sadije Shimaj

Moj Tea se marr vesht ti se del me nji djal kur e din mire se ska tipin tan apo don dhurata e fam ske ca thu ndryshe boll tani se je shperputhe 😂

Vor Monat
Fatlind Trezhnjeva
Fatlind Trezhnjeva

Po kur do lidheni mi goca se ngelet ty provu te gjith djemt

Vor Monat
timi cel
timi cel

O Loco po ce ke kete llogjike o plak fiks si Arjoni llogjikon (keshtu është kur te hypen vetja ne qejf) , përveç faktit qe fjalitë i artikulon ne rregull dhe disa tatto ske asgje me shumë. Bla bla bla asgjë iteresante num thua, shife ijer ne Youtube veten ske pse bo si filozof kot pa lidhje. Mevlano edhe Içik po ia fut Arjanit me batuta.😂

Vor Monat
Shkodra
Shkodra

Po qa atdheut aman .. aty duhet Timi i Ditit .. like kush e njef timin e ditit 😂😂😂

Vor Monat
Sadije Shimaj
Sadije Shimaj

Melisa goc skandalesh fiks mjer ai se dot ket lidhje me te

Vor Monat
Baribari24 Barista
Baribari24 Barista

Mevlani bravo profesor

Vor Monat
Sadije Shimaj
Sadije Shimaj

Sa e trash bora sa pytje pa lidhje moj e mjer si nuk hyre ne huetusi se marr vesh pyt sa ka lezet jo der ne ate pike se ashtu as burri yt E fmija ste jep llogari cdo gja ka kufi mendoi

Vor Monat
Bimi
Bimi

O Arjon 9 vjecaren me lek e ke marr vlla?

Vor Monat
Kejsi Aliraj
Kejsi Aliraj

Dua t'iu bej nje analize te gjithe karaktereve te personazheve porrrr pertojjjjj aq shumeeee saqeee nuk do e bej.Mos me pyesni pse se e dini vete pergjigjen...por I vetmi cift qe arrij te shohe eshte E&A apo kjo dihet boterisht😜😜 nejse ngelet per tu pare

Vor Monat
Kristiana Xhallari
Kristiana Xhallari

Hahah mevlani sh i papar.. Ke ber arritje me kete qe the 🤣🤣🤣🤣🤣

Vor Monat
Nisa Nisa
Nisa Nisa

Atdheu pergezon Anen dhe per kopshtin zologjik qe mendon te hap Ana 😂😂 Atdhe ulu 10 shum i vemendshem deri sot !!

Vor Monat

Nächstes Video

The Inauguration of Joe Biden and Kamala Harris | Jan. 20th, 2021

6:55:25

E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen

53:15

E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen

Top Channel Albania

Aufrufe 1 800 000

Takimi i tretë mes Teas dhe Andit, ja çfarë ndodhi!

50:42

Takimi i tretë mes Teas dhe Andit, ja çfarë ndodhi!

Top Channel Albania

Aufrufe 1 200 000

Çfarë ndodhi në takimin e shumë pritur mes Teas dhe Andit

52:04

Call of Duty Weapon Customization: Tiny Gun

1:00

Monologue: Bye, Propecia! | Real Time with Bill Maher (HBO)

5:16

Monologue: Bye, Propecia! | Real Time with Bill Maher (HBO)

Real Time with Bill Maher

Aufrufe 353 672

Mucize Doktor 46. Bölüm

2:9:14

Mucize Doktor 46. Bölüm

Mucize Doktor

Aufrufe 542 222

Best-of Staffel 3: Krass romantisch 😍❤️️💑 | Krass Schule

7:22

Best-of Staffel 3: Krass romantisch 😍❤️️💑 | Krass Schule

Krass Schule - Die jungen Lehrer

Aufrufe 132 078

Doğduğun Ev Kaderindir | 28. Bölüm

2:18:59

Doğduğun Ev Kaderindir | 28. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir

Aufrufe 2 329 615