A ke grua? Si pergjigjet Noizy - Ne Kurthin e Piter Pan 3 Tv Klan

 • Am Vor Monat

  RTV KLANRTV KLAN

  Dauer: 01:30

  Reperi Noizy është gjithnjë në qendër të mediave rozë. Shpesh ato aludojnë për ndonjë lidhje dashurore të këngëtarit.
  Këtë të hënë në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” në Tv Klan, reperi ka treguar përpara fëmijëve se aktualisht nuk ka grua.
  Ai iu përgjigj pyetjes thumbuese së Emelit, duke i thënë se tashmë që i ka plotësuar gjërat që ka dashur do të gatuajë dhe do të gjejë nuse.

  Emel: Meqë ra fjala a ke grua ti?
  Noizy: Jo nuk kam akoma, do e gjej një. Tani se tani i plotësova të gjitha gjërat që dua unë. Tani do gatuajmë dhe do gjej nuse./tvklan.al

  #Noizy #NëKurthinePiterPan | Një përrallë moderne për ata që nuk duan të rriten nga Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka në #TvKlan.
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DE-film for more videos!
  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
  Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Trp .kosova
Trp .kosova

Pershendetje nese keni kohe ta shikoni pak videot nese ju pelqen boni like , subcribe edhe coment

Vor 23 Tage
Helios Shqipe
Helios Shqipe

Noyzi ka vajze??

Vor Monat
HΞRG! YT
HΞRG! YT

Po

Vor 13 Tage
Anais Ismaili
Anais Ismaili

E degjuam intervisten OAlketa,e degjuam edhe kur te tha::”Me ler te flas “Pse flet bukur sdo te thote qe te flasesh shum..prandaj te tha...se e nderpreve kot,tu krua goja

Vor Monat
19 98
19 98

🤣🤣

Vor Monat
Anisa Kasneci
Anisa Kasneci

Sa eshte dobsu

Vor Monat
Tree Wayve
Tree Wayve

Anisa Kasneci po e vertet 🙃

Vor Monat
Anisa Kasneci
Anisa Kasneci

@Tree Wayve gjithsesi eshte djal flori👌👌👌

Vor Monat
Tree Wayve
Tree Wayve

Anisa Kasneci e nxjerr bluzja po ai eshte bo palester edhe eshte goxha ne form , po ka te boj edhe kamerat

Vor Monat
Arlinda Beqo
Arlinda Beqo

Noizy ka pas grua pasi ka edhe vajzën tani

Vor Monat
Bardha Salaj
Bardha Salaj

Noizy king po a jo

Vor Monat
Arenca Seferi
Arenca Seferi

Pooooooooooooooooooooo

Vor Monat
Bardha Salaj
Bardha Salaj

Po

Vor Monat
Unknown Page
Unknown Page

Gjeni ne Llojin e tij ...Ghaaaa

Vor Monat
Tree Wayve
Tree Wayve

Sunny Boi po dhe ti i paske kushtu ja ca minuta tu e pa intervisten e tu komentu

Vor Monat
Tree Wayve
Tree Wayve

Te marresh 20 mij euro 💶 per koncert te kesh ferrari lamborghini maybach edhe te kesh lokale edhe hotele e njofur ne itali gjermani svizer greqi normal qe eshte gjeni ne llojin e vet

Vor Monat
Unknown Page
Unknown Page

@Sunny Boi Hahahahahaah

Vor Monat
Sunny Boi
Sunny Boi

tall karin Alketa

Vor Monat
Ela SINANI
Ela SINANI

👑💎💥💣

Vor Monat
woww funny
woww funny

Vor Monat
Loredana Lifestyle
Loredana Lifestyle

💗💗💗💗💗💗

Vor Monat
Migena Elezi vlogs
Migena Elezi vlogs

Ja ta gjej pergjigjet 😋

Vor Monat
Hasan Hasan
Hasan Hasan

Nojzi Si flet Si ne te Shqipris

Vor Monat
E҉ E⃠M⃠B⃠L⃠A⃠ F͎i͎e͎r͎a͎k͎e͎
E҉ E⃠M⃠B⃠L⃠A⃠ F͎i͎e͎r͎a͎k͎e͎

@Durres Durres Pse tduket se e kam nr 0900 un🙄

Vor 11 Stunden
Durres Durres
Durres Durres

@E҉ E⃠M⃠B⃠L⃠A⃠ F͎i͎e͎r͎a͎k͎e͎ e Omla fierake: Rrespekte:SHIJAKU

Vor Tag
E҉ E⃠M⃠B⃠L⃠A⃠ F͎i͎e͎r͎a͎k͎e͎
E҉ E⃠M⃠B⃠L⃠A⃠ F͎i͎e͎r͎a͎k͎e͎

@HΞRG! YT Jo po nga *Bjeshket e Namura* 🙄

Vor 13 Tage
HΞRG! YT
HΞRG! YT

@E҉ E⃠M⃠B⃠L⃠A⃠ F͎i͎e͎r͎a͎k͎e͎ o bosi o nga dibra🤣🤪

Vor 13 Tage
Albania
Albania

Albanian orthodox A ti je grek 😂

Vor Monat
Flutura Beqiri
Flutura Beqiri

noizyyyy I lovee youu❤👑🥺

Vor Monat
milanfier1994 milan
milanfier1994 milan

edhe noizy love you

Vor Monat
Vefi Domi
Vefi Domi

Je mbret

Vor Monat
Vefi Domi
Vefi Domi

Ti je yllë je shembull për rinin shqiptare e një bamirës i madhë

Vor Monat

Nächstes Video

Ne Kurthin e Piter Pan - Noizy (Sezoni 3)

1:11:19

Top 3 BEST SINGING GOLDEN BUZZER AUDITIONS on AGT!

14:24

Top 3 BEST SINGING GOLDEN BUZZER AUDITIONS on AGT!

Top Viral Talent

Aufrufe 16 000 000

I Hate Chores (July 2020) | FailArmy

3:14

Şampiyon 29. Bölüm

1:44:56

Şampiyon 29. Bölüm

Şampiyon

Aufrufe 492 567

The best pokemon game you never played

14:51

The best pokemon game you never played

Jaiden Animations

Aufrufe 3 909 801

Wer ist DAS?! (mit Felix Lobrecht)

14:17

Wer ist DAS?! (mit Felix Lobrecht)

World Wide Wohnzimmer

Aufrufe 330 788