6 vjet nuk i foli motrës me gojë pasi ajo nuk u martua me shqiptar, tregon arsyet

 • Am Vor 2 Monate

  ATVATV
  subscribers: 198 Tsd.

  ✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼
  #atv #studioa #adelinahasani
  ► www.youtube.com/@ATVofficialc...
  👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.
  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web atvlive.tv
  Follow ATV on Facebook: / atvks
  Follow ATV on Instagram: / atvlive.tv
  Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
  All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

@bahrijebytyqi9542 +13
@bahrijebytyqi9542

Djal I ndershem, shum Respekt per juve❤

Vor 2 Monate
@beru8368 +22
@beru8368

Respekt per kit djal , shum fjal me ven !!

Vor 2 Monate
@uka2310 +13
@uka2310

Rëspekt o zotni👍 Unë jetoj në Zvicërr jam pensioner dhe sipas emigrimit ashtë e mundur që para se të kaloj nji shekull frigësohem që 50% të shqiptarve do e harrojmë (humbim) identitetin kombtar që ashtë shum e hidhur.!!!

Vor 2 Monate
@shelykodra7428 +2
@shelykodra7428

Shpirti e zemra jote e din te verteten zoti ja befte jeten sa me mire motres dhe ty si vella te mira pac ne jete

Vor 2 Monate
@thaqidaf6290 +13
@thaqidaf6290

Zot-i tha Të Gjithë jan Të njejtën para meje thé kushë jem ne me gjyku njëri tjetrinë veqë shëndet e dashuri për motrën tanë gjitha të mirat për familjën Gashi duani motrat shiptare se ato ju dojnë shumë

Vor 2 Monate
@chefFamos +5
@chefFamos

sjan njejt ja zezakt sjan njejt

Vor 2 Monate
@user-hz1jk2pn3b +1
@user-hz1jk2pn3b

Bravo te kjoft per Vella se è verterà e fjaleve te tua eshte se egoizmin e kena te pare ….nga nje fshatar me qytetar ,jo te mendojn kombe te tjera.Dashnia then cdo ligj e cdo kanun.Lumi ajo moter per ty❤

Vor 2 Monate
@besaosmanaj8343 +1
@besaosmanaj8343

E sikletshme por jam e lumtur qe vlla e moter jan serish bashk. Une per vllain tim e kisha permbys boten. ❤

Vor Monat
@genashala832 +13
@genashala832

Nje djal i mrekulleshme Allahu Te rujt e kuptoj fillimin e motres … Por Respekt Pa Fund per Qendrimin tand intelgjenten qe paske paq fat shendet gjithmon ❤

Vor 2 Monate
@floriezahiri +1
@floriezahiri

Respekt per motren edhe pse familja ka qene kunder kesaj martese, dashuria ne fund ka triumfuar. Ndjej keqardhje qe ty te eshte dashur 6 vite te kuptosh qe ajo eshte e lumtur dhe t'a pranosh kete pas shume kohesh. Gjithashtu mendoj se nese je vellau i madh nuk do te thote qe qdo gje behet ashtu siq deshiron ti. Gjerat ndonjehere rrjedhin papritmas dhe ne duhet t'i pranojm ato siq jane.

Vor 2 Monate
@avni8066 +4
@avni8066

Më dhemb shpirti për ty, edhe ne jetojm në zvicërr dhe eqes veten në vend tanin vlla

Vor 2 Monate
@esmakryemadhi8894 +4
@esmakryemadhi8894

Trime ju te gjithe si Hukshim Hotin ju rujte ZOTI ❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 2 Monate
@hidajetefejza9442 +7
@hidajetefejza9442

Zoti te Rujt e motra inshalla e ka shneten e knaqni gjithmon duje e ruje se ka nevoj per vllaun

Vor 2 Monate
@rabecaka5288 +4
@rabecaka5288

Respekt per ket djal flori por uroj motres ta kalon mir me ate qe ka zgjedhur se mund te merte nje shqiptar me pese pellom musteqe e ta lejke ne rrug e i uroj te jesh gjithmon pran motres e familjes

Vor 2 Monate
@user-eu4zq9qv7w +8
@user-eu4zq9qv7w

Djal i zgjuar dhe shpirt mir motra ka ber kete zgjidhje per mua e gabuar por per ate e drejt ka jeten e saj gjithesesi jet te lumtur

Vor 2 Monate
@anatahiri3296
@anatahiri3296

Krejt jemi njerz te zotit, qfar zgjuarsie e shihi te ky njeri , popull racist.. po motra jote se une st Kisha fol kurr , kush je ti apo dikush tjeter me ja drejtu jeten dikujt , mendoni vet jeni perfekta.. ec ore

Vor 2 Monate
@user-qg1yv3ej4f +14
@user-qg1yv3ej4f

Sa person i mir mëduket ky njeri.... edhe shumë vella i mir duket...

Vor 2 Monate
@shkurtehasanaj2753 +2
@shkurtehasanaj2753

Na gykojm por duhet Edhe vllaun me kuptua se nuk esht leht po prap se prap me ne fund Jan bashkua gith familia je ni vlla shum i mir jet gjat Te githve Te lumtur Edhe me plot shendet ❤

Vor 2 Monate
@edmondzuberi524
@edmondzuberi524

Labin e njof qysh kur ka qen nje kengetar i ri kur ka punuar pour pak pare pour me mbajtur familjen e ti pour nuk u ndal as je here ka luftu dhe ka mbrrit ate qe ka deshiruar ghithmon,ky djal Mamin dhe Babin ka pas ghithmon ne goj,fjalet e tija te para ishin Mami dhe Babi,i uroj sukses ne te Ardhemen

Vor 2 Monate
@shanidafku1095 +1
@shanidafku1095

Labinotit i jap shum te drejte dhe i uroj gjitha te mirat e botes

Vor 2 Monate
@Jay-qk9ke +1
@Jay-qk9ke

Jo me shum se 7 deri ne 10 vjet , kto do të ndahen , me vjen keq shum për familjen e vajzës , kot nuk thojn ta hash turpin me buk, nuk kam gja me njeriun që ka zgjedh vajza, po ka çuna europian sa të dush moj goc, zot na fal mos e paçim kismet, nuk asht rraca jon dhondrri, ok jo shqiptar por të paktën kishe marr na i çun europian, nejse te uroj fat

Vor 2 Monate
@LindaLinda-tc8dg +19
@LindaLinda-tc8dg

nese jetojm me paragjykomet ete tjerve do mbesim gjith mbrapa dhe sdo jemi te lumtur me kryesorja asht qe kur ndan njeriu Jeten me nje person te dyt ne ket rast te dashurin e vet apo bashkshortin patjeter duhet te jen te dashuruar te lumtur dhe te jen shendosh vetem kjo ka rendesi ska rendesi se kush dhe nga vjen🥰🤝🥰🤝🥰

Vor 2 Monate
@arianitiluksemburg1750
@arianitiluksemburg1750

?

Vor 2 Monate
@miratselimi3262
@miratselimi3262

Fikssss kee then te verteten

Vor 2 Monate
@BledarVlore +11
@BledarVlore

Kan ik femrat na trut. Zoti ndaj i ka ber ngjyra ngjyra njerzit qe cdo njeri te martohet me ngjyren e vet.

Vor 2 Monate
@jetaj2634 +2
@jetaj2634

Shum mire ke bere qe jeni pajtu, djali mire dukesh, gjithe te mirat per ju si familje 😊

Vor 2 Monate
@ablla5521 +7
@ablla5521

Allahu te shperbleft lum familja qe te ka Respekt

Vor 2 Monate
@nrwerwin9718 +1
@nrwerwin9718

Allahu trrujt o vlla Shum Respekt veq qaj qe e kah provo e din …per qa je tu fol

Vor 2 Monate
@klaudiamarku89 +4
@klaudiamarku89

Sjemi askush te gjykojm askend...Bravo e the mir shum femra punojn per te mbajtur familjen e burrit dhe pastj ndahen nje realitet i hidhur

Vor 2 Monate
@passt-og6qt +2
@passt-og6qt

Qfar vllai qfar edukate allall tkoft zoti tshtoft e trujt 🤲me gjeth familje

Vor 2 Monate
@liralira5296
@liralira5296

Ku na pelqen o popull e marim fen ne shembull pe shartet e fes asnje shiptar si respekon e Allahu na mbrojt femit sosht per me gjyku pe shiptar musliman 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Vor 2 Monate
@BliTz-dc2hs +6
@BliTz-dc2hs

Pse me shku me gjetë një afrikan! Pasi nuk të pengojka se ësht musliman pse vlla nuk e ka gjetë një rom ose ashkali egjiptian nga vendi yne se ka edhe romë musliman plot edhe bile ma të mir janë e kan mentalitetin ma të përafërt me ne se afrikani.

Vor 2 Monate
@unicornbear9622 +1
@unicornbear9622

Inshalla jeni te lumtur,veq inshalla keni jet te mire,po te kuptoj edhe ty se valla rand,por njeri duhet me kuptu se kshtu ashte jeta,

Vor 2 Monate
@darinarichterova9838
@darinarichterova9838

Je njeri i mir ❤

Vor 2 Monate
@user-zl3rk5nu4z +1
@user-zl3rk5nu4z

Mir eka ky djal nuk duhet qen e ndalu mir po me emira ka dash ky vella per motren e vet ppr ndanjeher ske ca mi be fatit i vajzes me mir ka dash ky vella gjith sesi ajo te ket jet te lumtur tash

Vor 2 Monate
@user-so2hb7zj9h
@user-so2hb7zj9h

Bravo me njejten ide jame edhe une❤❤

Vor 2 Monate
@kujtesa20kujtesa96
@kujtesa20kujtesa96

Respekt pee ket djale

Vor 2 Monate
@Handam1230 +2
@Handam1230

Ja ashtu kam ounuar afer 20 vjet dhe te gjithe pasurine djersen time ja hodhi babes bet dhe me ndau tani djersen time e marin ish kunatat dhe kunati une ne fund dal pa shtepi ne mes kater rrugeve me gjithe femijet e mi mos gjykoni ngjyren po gjykoni veprat

Vor 2 Monate
@b.c.1896 +7
@b.c.1896

kjo motra e këti sapër ta ditur me lloj lloj fare e ngjure ka shku veç me magar nuk ka shku,ky nuk ka pas çka ti bëjë,ai ka me lan se nuk është normale në kry.e pat kur gaboj e kallzoj se është shum nervoze(e sëmur në kry.

Vor 2 Monate
@lumnijeahmetaj3299
@lumnijeahmetaj3299

O zot sa gjyna po sa me emocjon e me lot ne sy fol sa jan vllaznit e mir

Vor 2 Monate
@deshiregashi7053 +6
@deshiregashi7053

O vlla ,kryesorja asht qe ajo te jete e lumtur se na i ndegjoim fjalët e te tjerëve Sidomos familjes së ngushtë Ata flasin ma shum Se te huajit nik i intereson E kështu na kurr nuk hecim përpara po veç mbrapa

Vor 2 Monate
@dragoalbania1561
@dragoalbania1561

Respekte per ty fjal me vend

Vor 2 Monate
@laliaj6130 +12
@laliaj6130

Shum ja teprove tu bo pytje pa shpirt jeni

Vor 2 Monate
@beqirhyseni6919
@beqirhyseni6919

Suksese bravo djal .burr ifort tekoke po efol realitetin .bravo.

Vor 13 Tage
@user-rn8eg1qk9p +3
@user-rn8eg1qk9p

Ti qenke shume i mir edhe intelegjent edhe plotsisht ki drejte per motren

Vor 2 Monate
@azbije9932
@azbije9932

Zoti ju bekoft jetesht nganjeher ashu por Dashurija nuķngjek kufij

Vor 2 Monate
@resalora4813 +12
@resalora4813

Valla nuk du mu dok se jam raciste se Zoti kretve njejt na ka kriju Krejt ne rregull munesh mu dashuru me ndonje te huaj Ama me nje njeri me ngjyr per ne shqiptart veshtir me pranu

Vor 2 Monate
@BledarVlore +3
@BledarVlore

Me nje byth zi thoj🤣

Vor 2 Monate
@lilianapulaha9759
@lilianapulaha9759

Respect 🌹

Vor 2 Monate
@sonilasadiku3247
@sonilasadiku3247

❤❤❤❤❤❤🎉bravo vlla Respekte

Vor 2 Monate
@engjirmn9389
@engjirmn9389

Ky Labinoti shum djal i mir i edukuar i kulturuar fjalë shumë me vend

Vor 2 Monate
@IlirIlir-kl2rj
@IlirIlir-kl2rj

Mos u merzit vlla se ashtu e ke ndjer dhe e ke thon por shumica te kan kuptu shum mir cfar ke dash me thon , trujt zoti cun me tradita

Vor 2 Monate
@BirraPeroni-rm4tq
@BirraPeroni-rm4tq

Zemer ❤

Vor 2 Monate
@nijazidalipi4128 +1
@nijazidalipi4128

Uperzi Dynjaja skemshabajm duhet me pranu qeshtu zoti ekadhkru Paqin shendet 🙏☝️ju Banu vlla imir edhe jen Burri mir👍

Vor 2 Monate
@emineavdija452 +4
@emineavdija452

Shum fjal me vend dhe te drejta 👏🏼

Vor 2 Monate
@ganimetesalihu3232 +2
@ganimetesalihu3232

Ekemi mentalitetin se jetoim per te tjeret e jo per veten e kjo ka me vazhdu edhe 50 vite

Vor 2 Monate
@LabinotRexhaOfficial +73
@LabinotRexhaOfficial

I falenderoj ata qe e kan kuptuar zemren time dhe fjalet te mia!

Vor 2 Monate
@avapod3203 +3
@avapod3203

E paq familjen gjithmon te lumtur 🤲🏻

Vor 2 Monate
@amendakaraqi246 +2
@amendakaraqi246

Zoti te ruajt ty dhe tan familjen tane mos nigjo fjalet e Botes se te gjith kemi familje suksese te uroj nga zemra ❤

Vor 2 Monate
@rinushe2631 +4
@rinushe2631

Djal për lakmi paq jetën e lumtur me familjen,se taman me plot gojën një burr i edukuar🤲🏻shendet e suksese

Vor 2 Monate
@ditajaha4056 +9
@ditajaha4056

Valla me vjen shume keq te te them se ajo paska gabuar shume te martohet me nje njeri me ngjyr.

Vor 2 Monate
@lirieberisha7947 +2
@lirieberisha7947

Të dashtë Allahu i nderuar .sa njeri i qiltër që je .Mashallah

Vor 2 Monate
@ilmikrasniqi2561
@ilmikrasniqi2561

Per nenen tende e familjen tende a kan qen te veshtira gjerat qe ke bo kur ke hy live ne rrjete sociale

Vor 2 Monate
@gajee3676 +2
@gajee3676

shumm rrespekt hallal l tkoft jem shqiptar sbon me perzi lozen

Vor 2 Monate
@sonilasulce1486
@sonilasulce1486

Un e kuptoi kte vlla shum mir shpirti i tij e din se Sa e ka vujt kte gje po mbi te gjitha nese motra esht e lumtur ktij bravo i qoft qe e ke pranuar se jeta esht shum e shkurter per te mbaijt meri

Vor 2 Monate
@dinoali9168 +2
@dinoali9168

jo rethonat po asht vshti me zezak shum keq shum shum ron per ket sikur vlla por ajo motra spaska pas respek per familje

Vor 2 Monate
@ShadowPlaysThis1
@ShadowPlaysThis1

Shume fanatik mu duk ne fillim,por e ndreqi krejt ne Fund me mesazhin qe e dha🤝🤷‍♂️

Vor 2 Monate
@user-lr1fv7in6q +48
@user-lr1fv7in6q

Semundja me e keqe ne jete eshte injoranca! Kur njeriu nuk ben keq askujt jeto dhe leri te jetojne... viva l'amore viva la libertà viva la donna 🌹💖

Vor 2 Monate
@dylidyli2646 +10
@dylidyli2646

Rrnoft zezaki

Vor 2 Monate
@user-uv4ib5uy6j +2
@user-uv4ib5uy6j

Kameardh koha 'qe kohen e vjeter kemi melyp shum po nuk kemi megjet '

Vor 2 Monate
@Athua... +1
@Athua...

Fjalë me vend

Vor 2 Monate
@loladedushi2817 +1
@loladedushi2817

Po Qka eshte Kjo pune te dalesh ne tv ta tregoshe jeten tende private se a i fole spo nuk i fole motres ose me ke u martu me te bardhe spo te zi Kjo nuk me duket abnormal bised pa kuptim..

Vor 2 Monate
@env227
@env227

Bravo djal , respekte

Vor 2 Monate
@mz898
@mz898

Te lumt se gjitha fjalt me vend

Vor 2 Monate
@user-nz9ts3mw1c +19
@user-nz9ts3mw1c

Rrepsekt për ty i nderuar Lum familja që të kanë

Vor 2 Monate
@Maria-cx6pc +1
@Maria-cx6pc

Për qa lum se bën dallime midis njerëzve , të gjitha krijesat e Zotit janë mjer kush i shehë njerëzit nga ngjyra, ata njerëz nuk gjykojn me zemër 😢

Vor 2 Monate
@shkulfiri100 +1
@shkulfiri100

TE MARTOHET ME ATE QE DON AJO

Vor 2 Monate
@blerina.bulliqi8406 +35
@blerina.bulliqi8406

E e ndaluar nuk eshte por e preferuar nuk eshte me u martu me tjeter nacionalitet kur ka boll shqiptarë!

Vor 2 Monate
@antwerppen1236 +1
@antwerppen1236

Po per te emigruar me punu e u pasuru ne nje vend tjeter,edhte e lejushme?te plerdhsha mendjen😮

Vor 2 Monate
@kreshnikb1775
@kreshnikb1775

Ti martohu n podujeve. E preferueshme o 😂

Vor 2 Monate
@emanuela-helsinki1516 +2
@emanuela-helsinki1516

Allahu ua shtoftë dashurinë ju Vëlla & Motër,Amin!

Vor 2 Monate
@iliryDardani +1
@iliryDardani

@@antwerppen1236te pjerdhsha mendjen ty pse njesoj esht?njeriu mundohet per nje jete me te mire ska lidhje kjo fare me kte qe po thu

Vor 2 Monate
@biseraleci2574
@biseraleci2574

Shume mire qe e ke pranu bravo

Vor 2 Monate
@shqipranjasari1237
@shqipranjasari1237

Respekt shum😊

Vor 2 Monate
@fatmirzajmi6021
@fatmirzajmi6021

Judit Marin femra tjera por nuk Japin çikën askujt përveq jaudisë neve shqiptarëve na kanë lanë mendët në ditët e sodit. Me të këqija kemi shku në hënë e me të mira kemi hyrrë në pus.

Vor 2 Monate
@maggio5421 +1
@maggio5421

Tentimi i Gazetares qe me i bo pytje edhe kur nuk kish deshir me u pergjigj kjo perseri Motra pse? Shum keq qitne veten ne vendin e ti.

Vor 2 Monate
@studytosuccesfan2830 +6
@studytosuccesfan2830

Respekte qenke djal zotni 🌷🌷🌷🌷💐💐💐

Vor 2 Monate
@shqipranjasari1237 +7
@shqipranjasari1237

Respekt shum per ket djal motra shum paska gabi i bje ndermend por ka me qen von

Vor 2 Monate
@brnd4156 +9
@brnd4156

Wow po kjo qanka martu me Te zi mos mor zot, sa djal I mire qe qenke more djal un jetoj ne amerik tash sa vjet e kam pa shum te tilla raste nuk asht se je ti vetem, inshalla zoti e drejton ne rrug te zotit

Vor 2 Monate
@Maria-cx6pc +2
@Maria-cx6pc

Waaaau mos mor Zot, Zoti të drejtoftë, a je ti kundra krijesave të Zotit 🤨

Vor 2 Monate
@hanaahmetaj2322 +18
@hanaahmetaj2322

O zote mos na sprovo,shume e ranë per familjen.

Vor 2 Monate
@fetahmakolli8914 +3
@fetahmakolli8914

Djal i mir zoti t'rujt Qenke djal i drejt bravo

Vor 2 Monate
@emonasmakaj3807 +5
@emonasmakaj3807

Po ma mir i nderum me marr nja Qe e respekton e ja bon jeten e lumtur se nje shqiptar Qe ne te shumten e rasateve jane dhunues e njerz te prishur ´Ti falenderoju Zotit Qe ajo eshte e lumtur .

Vor 2 Monate
@marioreno9856 +3
@marioreno9856

Fiks fare. Ik tani martohu me ndonjë goreillë se është mirë.

Vor 2 Monate
@soniladoci3098
@soniladoci3098

Ma Mir me gorill se njerez pa' tru

Vor 2 Monate
@sadiecico1810 +7
@sadiecico1810

Asht e veshtir perzotin me zezak

Vor 2 Monate
@suzanefarizi1506 +20
@suzanefarizi1506

Ty qenke alamet djal bravo i mencur shumn..

Vor 2 Monate
@Vranoc +1
@Vranoc

Nuk eshte as e para e as e fundit me rendesi shendeti

Vor 2 Monate
@avni8066
@avni8066

😢😢😢

Vor 2 Monate
@danny0901 +7
@danny0901

E rëndësishme që ai gjygymi, kenka mysliman!! 🙈🙈🙈🙈

Vor 2 Monate
@uskanahoti1989 +6
@uskanahoti1989

Jo ti Pak gjasht vjet por Kurrrr Nuk është dasht me I fol

Vor 2 Monate
@user-nq2gu8nj4r +4
@user-nq2gu8nj4r

Respekt te madh per ket bur e ka maroft zoti Motren

Vor 2 Monate
@maliqemaliqe7760 +13
@maliqemaliqe7760

Lum familja qe te ka ke pas te drejt se e ran asht boll shum te drejt ke pas mos mei fol

Vor 2 Monate
@besartaduraj6312
@besartaduraj6312

Po shqiprat ma mir po ama pot len apet shqipari

Vor 2 Monate
@user-es5iv1od1n
@user-es5iv1od1n

Bravo labi

Vor 2 Monate
@Aaaaaaaaaaaaaaaa147 +2
@Aaaaaaaaaaaaaaaa147

A apat burr tjeteraa. Zott Allah dojn me hup traditat shqiptare.

Vor 2 Monate
@hamzaelezi1209 +33
@hamzaelezi1209

Ç’do kush qe flet, flet pa baza por kur ta provoj ne familjen e vet athere te flasin

Vor 2 Monate
@user-ph5qc4zg6e
@user-ph5qc4zg6e

respekt per ket djal e kjo moderatorja si mu rrite ne franc

Vor 2 Monate
@enverlami9261
@enverlami9261

Arruganta e ktij tregon se ky veshet ika te hapur qka thojn kojshia une keshtu ai keshtu

Vor 2 Monate
@is.lejla-my +2
@is.lejla-my

😮 Bravo 👌

Vor 2 Monate
@liridonmorina8657 +24
@liridonmorina8657

Po Qysh dashurohet njeri nzezak Kur e kem racen mat miren nbot shqiptare

Vor 2 Monate
@Rivaldo5669 +8
@Rivaldo5669

XXL po lypet

Vor 2 Monate
@hhyy1607 +6
@hhyy1607

Asnjeher nuk dashurohen por ndahen ne disa kategori psiqike ,disa jan te etura per te madhe,disa jan shum prapambetura dhe ndihen te veçuara nga shoqeria dhe per te terheqvemendje ,por nje rast qe e njoh ka ku familja priste dike me tradita shqiptar per dhender dhe ka shku dhendri tu luj domino me vjerrin, moshe e babies vet dhe zezak dhendri

Vor 2 Monate
@dasmaqemaladelina6205
@dasmaqemaladelina6205

Ca mos me gjykua more mos baft hajr tan jeten e saj

Vor 2 Monate
@bekimhalimi6919 +9
@bekimhalimi6919

Motra ose bia qe ik e martohet me nji shiphanz afrike, ajo esht personi qe e ka hedh familjen posht, e jo familja atë .

Vor 2 Monate
@dylidyli2646 +1
@dylidyli2646

Per her ju koft dhandrri kizi brovo shiptaria vetm perpara super 🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

Vor 2 Monate
@150583alb +2
@150583alb

Kjo moter se ka emri por buq. Se me pas pak respect per familjen se kish mendu dy here.

Vor 2 Monate
@b.c.1896 +5
@b.c.1896

nuk këndon më me çifteli,prej se se e ka dhëndrin zezak ësht bë modern.hahaha...

Vor 2 Monate
@user-nq5bh1ks5o +2
@user-nq5bh1ks5o

Nuk Esht mire pse qfar I ka ndodhur Por nuk duet te lejohen Kto martesa

Vor 2 Monate
@nero9610 +1
@nero9610

O zot po qka ka ka modernja me familje

Vor 2 Monate
@zokii3130 +69
@zokii3130

Pse more zot jemi kshtu,pse kur te martohen djemt shqiptar kurr nuk qykohen pse vajzat pse shum jemi te poshter a.Ju pershendes

Vor 2 Monate
@babastreams5150 +6
@babastreams5150

Ani zokice

Vor 2 Monate
@dritongashi362 +9
@dritongashi362

Respekt per ket qunin se ma keq e ma posht nuk ka sikur nje shqiptare Marton nje te hujin

Vor 2 Monate
@ImerPagarusha +10
@ImerPagarusha

Jemi komb i vogel me shume tragjedie te madha, ruajtja e pastetise na ka mundesuar mbijetesen. Andaje duhet ta ruajme me fanatzem pastertin e kombit.

Vor 2 Monate

Nächster

7 vs. Wild: Teams - Die Aussetzung | Folge 1

1:07:59

LIBERO me Resul Sinanin - 01.12.2023 ATV

2:22:07

Wer reimt, gewinnt!😀 #shorts

0:24

Wer reimt, gewinnt!😀 #shorts

Mamiversum

Aufrufe 701 Tsd.

Ben Bu Cihana Sığmazam 47. Bölüm @atvturkiye

2:24:01

Ben Bu Cihana Sığmazam 47. Bölüm @atvturkiye

Ben Bu Cihana Sığmazam

Aufrufe 1,7 Mio.

Wrong Answer Son!

1:01

Wrong Answer Son!

WeStarMoney Records

Aufrufe 4,7 Mio.