2TON - M`LUJTE

 • Am Vor 7 Tage

  2TONoffical2TONoffical

  Spotify: open.spotify.com/track/6T6rDV...

  Produced by: Dardd
  Mastered: Don Gima
  Video: MAX Production
  METRO MUSIC

  …………………………..

  Follow 2TON:
  Instagram: instagram.com/2tonofficial
  Tik Tok: www.tiktok.com/@official2ton

  …………………………

  🔔Subscribe to the 2Ton’s channel: de-film.com/us/2TONoffical

  ………………………….

  PRE REF:

  Kmishen me lula

  E benzin e bardh ye e benzin e bardh ye

  Lula

  Per ty jom tu ardh ye per ty jom tu ardh ye

  REF:

  T`du bre m`lujte menen ti ma lujte

  Menen ti ma lujte bre menen ti ma lujte

  4x

  VERSE:

  Spo muj me ti hek syt yeah sorry sorry

  A jon buzt e tua a i ka bo doktori

  Uu qfar mmmm mori mori

  Spo guxoi me fol se ndytet fjalori

  Krejt senet e tua un ti dua dua

  Qa kisha hek te ti jon shoqet tua

  Po na xhelozojn ty edhe mua

  Hajde ti te une qojav ni mhuaa

  REF:

  T`du bre m`lujte menen ty ma lujte

  Menen ty ma lujte bre menen ty ma lujte

  mhuuaa

  4x

  VERSE 2:

  Provoje niher ti shijen tem

  Tani ska problem nese munesh lem

  Noshta ty pot doket qe po boj flirt

  Zemra o ka mbon mu vrrr

  PRE REF:

  Kmishen me lula

  E benzin e bardh ye e benzin e bardh ye

  Lula

  Per ty jom tu ardh ye per ty jom tu ardh ye

  REF:

  T`du bre m`lujte menen ti ma lujte

  Menen ti ma lujte bre menen ti ma lujte

  4x

Sophia Miller
Sophia Miller

Një Rrespekt Shum Të Madhe Bravo 2Ton Shum Suksese Të Madhe Me Tjerat Hitet E Reja Maqedoni Shqipri Kosovë Malzi Ndëgjohet Vetëm Muzika Kënga Jote Rrespekt 2Ton🇦🇱🇽🇰🇲🇰🌍🌏🌎🪐🌪☄🔥💥👑🙏🏻

Vor 4 Tage
denys velija
denys velija

Respect je ma i miri i estrades i cilli meriton shum Respect njeriu qe ne asnje keng ska perdor fjale banale dot jesh gjithmon me i miri zoti ju Rujt ne cdo kohe te jetes🎉

Vor 6 Tage
Albanian Illyrian
Albanian Illyrian

Respekt jo respect

Vor 14 Stunden
Ismail Xhaferi
Ismail Xhaferi

Je.ma.i.miri.dhe.je.kon

Vor 4 Tage
Elsi Dama
Elsi Dama

😂😂😂

Vor 4 Tage
Florentina Hyseni
Florentina Hyseni

@Ev qato desht me kshyr a ka hala qe bajn qesi komente muzikt e ti 😂

Vor 5 Tage
Qendrim Topalli
Qendrim Topalli

Mos fol pldh

Vor 5 Tage
Filiza Imeraj
Filiza Imeraj

kenget e te vetmit qe muj mi lshu pa hezitim edhe ne pranin e prindve tmi💎🙏🏻

Vor 6 Tage
alije hoti
alije hoti

shum e vertet kenget qe skan asnje fjal banale

Vor 5 Tage
Sefedin Meziu
Sefedin Meziu

Shum eshte e vertete , eshte shume gjigand

Vor 6 Tage
Vjoleta Ndoja
Vjoleta Ndoja

Njeri me kembe ne toke respekte per ty vetem ti ja din vleren vujtjes kur ishe shum broke e ku je sot ne skenat e medha🙏🙏🙏🙏sukseseeee

Vor 6 Tage
T1NNO VLTN
T1NNO VLTN

2Ton Zero Alcol Zero Gun Zero bad words Just The best LOVE Ma Lujte mendjen🔥🔥🔥

Vor 6 Tage
Gaming Levels Helper
Gaming Levels Helper

Kqyr ma mir pak se alkool po 😂😂

Vor 5 Tage
Edin Bajrami
Edin Bajrami

Veq kapuqi i mungon hoxh me ba

Vor 6 Tage
Nоt RiскrоII 🅥
Nоt RiскrоII 🅥

Link to the Clip : unreleased album https://youtu.be/jhTTxdBKSyI

Vor 6 Tage
Gena Lusha
Gena Lusha

Nje nder kengetaret qe kurr ska me i vdek emri .♥️ sherus zemrash ky njeri♥️♥️

Vor 2 Tage
TürkishDelight
TürkishDelight

I love all of your songs! I listen to you everyday.. King of music. 👏🏼

Vor 5 Tage
re1
re1

0%mendjemadhesi🙄 0%zhveshjeee😡 100%talent❤ Suksese_____bro🤭🤯

Vor 6 Tage
Adelina94
Adelina94

Nr 1 ne Estrad . KAMPION forever ❤

Vor 11 Stunden
re1
re1

@Kaon Demiri ani de 10% ata tjert 100%😂😂

Vor 3 Tage
Kaon Demiri
Kaon Demiri

Njo 10% zhveshje vallah😂😂

Vor 3 Tage
Arta Amir
Arta Amir

Üe1 sü

Vor 3 Tage
Blend Ahmeti
Blend Ahmeti

👌👌👌

Vor 6 Tage
Klendi Mani
Klendi Mani

Shum keng e bukur problemi i kesaj kenge eshte qe mbaron shpejt 🔥🔥🔥👏👏👏

Vor 6 Tage
Nоt RiскrоII 🅥
Nоt RiскrоII 🅥

Link to the clip : trailer new music https://youtu.be/jhTTxdBKSyI

Vor 6 Tage
Alma Xheleshi
Alma Xheleshi

Shume te pakte kan mbet si ti,kenget tua degjohen dhe shihen me kenaqsin me te madhe suksese paç perhere 🥰

Vor 6 Tage
Erjonaa
Erjonaa

Kënge shumë e bukur respekt je një këngëtare shumë e mirë 👏👏👍

Vor 6 Tage
Magbule Besiri
Magbule Besiri

2ton respekt per ty je shum njeri me zemr tmir . m'lujte❤️🥺❤️‍🔥

Vor 6 Tage
Tanwir Ali
Tanwir Ali

Albania 🇦🇱 music is 🔥🔥 big respect to @2tonOfficial love my brother from UK 🇬🇧

Vor Tag
Edisa Murati
Edisa Murati

A mendoni qe personi mai thjesht qe si flliqt tekstet me asnje fjal banale si qyky 2Toni ✌

Vor 6 Tage
Albulena Balaj
Albulena Balaj

Prappppp aaaaa 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥Respekt s‘ka me ty në Estraden Shqipë👏👏👏👏🎤🔥

Vor 6 Tage
reolanda bora
reolanda bora

Edhe ti bre na ke luajtte mendjen me kenget e tua 🥰🥰🥰

Vor 6 Tage
Gjakovarja
Gjakovarja

Veq sa fillon muzik,dihet se kang asht💣💣💣💣💣 2Ton⭐️⭐️⭐️🤴Estrades

Vor 6 Tage
alisja alisja
alisja alisja

Kur 2 ton nxjer hite nuk ndalem dote pa kercyer 😁zoti te bekoj dhe sukses ne jet o mbret🙏🙏🙏🙏

Vor 6 Tage
Kosova Shqipëria
Kosova Shqipëria

@alisja alisja uffffaaaaa

Vor 6 Tage
alisja alisja
alisja alisja

@Kosova Shqipëria jo ré qa thua nuk me duhesh valla . Kujdes kur flet edhe me ke flet shoku ok

Vor 6 Tage
Kosova Shqipëria
Kosova Shqipëria

@alisja alisja po valla ani te isha dhe un me ty

Vor 6 Tage
alisja alisja
alisja alisja

@Kosova Shqipëria pse jo kenget e ktij te bejn mu shkunde 😁😁

Vor 6 Tage
Kosova Shqipëria
Kosova Shqipëria

Paske me u shkund

Vor 6 Tage
Klaudia Tuci
Klaudia Tuci

Kengetari im i preferuar! Zeri me i bukur 😍😍

Vor 3 Tage
privat
privat

2 ton te shokon me muzike e flaje te buta.. Shume perfekt je. Einfach klasse. 👌👌👏🙏

Vor 4 Tage
mimoza gjermani
mimoza gjermani

Respekt 2 Ton ma i miri je, i pres kangt e tua gjdo her Pa durim ❤️💎👏👏🔥🔥

Vor 6 Tage
Trapofoni Drillore
Trapofoni Drillore

Shum bukur , pe du me pa 2tonin ne nje project si konga “Gandi- 3 Telefona “ 👍👍👍

Vor 6 Tage
Anita Shabani
Anita Shabani

Vallah na lujte ti neve me kto kenge e tua 2ton .. je ma i miri 🥰

Vor 6 Tage
Narox Ni
Narox Ni

Love his voice from iran😍❤

Vor 3 Tage
Antoneta Rrapi
Antoneta Rrapi

Wow super cool kenga bravo melodia dhe teksti shum interesante fantastike!suksese uroj te nominohet kjo kenge mahnitese!artisti mahnites nje kenge romantike e bukure shqiptare!💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Vor 4 Tage
Nderim Rexhepi
Nderim Rexhepi

Një Rrespekt Shum Të Madhe Bravo 2Ton Shum Suksese Të Madhe Me Tjerat Hitet E Reja Maqedoni Shqipri Kosovë Malzi Ndëgjohet Vetëm Muzika Kënga Jote Rrespekt 2Ton🇦🇱🇽🇰🇲🇰🌍🌏🌎🪐🌪️☄️🔥💥👑🙏🏻

Vor 6 Tage
SHQIPFantaziTV
SHQIPFantaziTV

Qfar kange pa fjal Qdo gje Fenomenal 🤷‍♂️🤷‍♂️❤️❤️❤️ Arton Legjend je vllaqko Zoti trujt

Vor 5 Tage
gersild mema
gersild mema

Mbaroji kenga vetem duke then "mendjen ti ma luajte" 😅 2 ton paske ra mrena me duket 💝

Vor 6 Tage
Fi Mea
Fi Mea

Stilin kerkush smundet meta kopju je i veqant prej krejt artistve bravo si cdo her hite bon vllaqko 🔥

Vor 6 Tage
Tina
Tina

Respekt shqipe përshendetje nga 🇨🇭

Vor 6 Tage
Atdhelind Vrenezi
Atdhelind Vrenezi

Respekt kengtari ma i miri i estrades 2 ton 👍🏻

Vor 6 Tage
Yertai
Yertai

Awesome!🤩 Already remixed this song!

Vor 6 Tage
Djana Demollari
Djana Demollari

Super kenge suksese te metejshme 👏👏🥂❤

Vor 6 Tage
Ermal hoxhaj
Ermal hoxhaj

0 fjal banale 0drog thjesht disa buza sps ika lezet stili respekte ❤😊

Vor 5 Tage
Born pink_blackpink
Born pink_blackpink

Yoldan çekilin. müziğin kralı geldi 🏆🏆🏆🥇🥇🥇

Vor 6 Tage
Lion King
Lion King

Ato na luajtën ne ti na luajte më shumë me muzikën që bën 🥲🥲🥲

Vor 6 Tage
Tanwir Ali
Tanwir Ali

Can't stop listening to your music keep up the good work habibi ♥️💯

Vor Tag
dolita windo
dolita windo

2 ton je I vaqant

Vor Tag
Shyhret Sadiku 💎👌
Shyhret Sadiku 💎👌

si gjithmon 2TON 👑🥇❤️🔥🔥

Vor 6 Tage
Nоt RiскrоII 🅥
Nоt RiскrоII 🅥

Link to the clip : trailer new music https://youtu.be/jhTTxdBKSyI

Vor 6 Tage
Ermonela Dana
Ermonela Dana

Meriton suksese, eshte per tu adhuruar !

Vor 6 Tage
Flavio Shahini
Flavio Shahini

Bravo qdo keng e bukur si gjithmon 🥰

Vor 4 Tage
o.j
o.j

I vetmi REPER qe pa u shajt dhe perdor fjale fyese dhe banale bon kang HITA👍

Vor 3 Tage
Marisa Firanj
Marisa Firanj

Je me i miri bravo 2ton suksese😍❤️

Vor 6 Tage
Laureta Mehmeti
Laureta Mehmeti

Bravo 2toni respect per ty 🤩🤩😘😘 te uroj suksese te dua kengetar im i preferuar 😘😘

Vor 5 Tage
AL PABLO
AL PABLO

Bro je dhe do mbetesh me i miri nga artistat respekt per tt se e merita te jeah ne maj ❤️🫶

Vor 5 Tage
Luan Golla
Luan Golla

Shum kenget e mira te rujt zoti ne gjdo hap te jetes o vlla shum mir👍👍👍🤲 kendon

Vor 6 Tage
Saimir Rusta
Saimir Rusta

Bravo 2 Ton je ma i mir qe ka estrada shqiptare keshtu vazhdo mos u nal

Vor 6 Tage
Luljeta Haliti
Luljeta Haliti

Ti je numer 1 gjithmon na knaqe te lumt kenget e tua ngohet ne prani te gjithkujn se i ki tekstet perfekt klipet me te shikuar jo maskarallak

Vor 2 Tage
Rajmonda Frroku
Rajmonda Frroku

Kenge shum e bukur. Edhe vajza ne klip ⭐⭐⭐

Vor 5 Tage
Ahmet Stafa
Ahmet Stafa

Ti do ngelesh legjend ti je maji miri nven .edhe do ngelesh maji miri nven suksese .respekte per ty trujt zoti bro je super talent super reper. Vazhdo kshu siq je .👍👍👍👍👍✌✌✌✌✌✌👑👑👑👑👑😛🙏🙏🙏🙏🙏

Vor 6 Tage
Rungollari Olger
Rungollari Olger

Hiti i Radhes 🎉🎉🎉🎉 gjithmon perfect ne ate qe ben👑

Vor 6 Tage
Fatlum Helshani
Fatlum Helshani

Rrespekt njeri ma i mir qe ka pas estrada dej me sod qdo kang e ke pas pa fjal banale rrespekt

Vor 6 Tage
Albjon Kambellari
Albjon Kambellari

Superrrr kenge suksese te metejshme 👑✌️🔥🔥🔥🔥🔥👏🏻🥂

Vor 5 Tage
Valon Arifi
Valon Arifi

Kendofsh gjithmone o gjigand !

Vor 6 Tage
ermirjan alia
ermirjan alia

Betohem qe je kengetari ma I mir, nuk ka dit qe nuk I degjoj kenget e tua..

Vor 5 Tage
MS
MS

Përshendetje me kët këng nga Gjermania për vajzen nga KS. ❤️❤️

Vor 2 Tage
jivn uwo
jivn uwo

2 ton te shokon me muzike e flaje te buta.. Shume perfekt je. Einfach klasse.

Vor Tag
Klea Hidri
Klea Hidri

Qysh 2009-2010 te degjoj edhe akoma me pelqen si ateher dhe sot ❤❤

Vor 6 Tage
Irenna
Irenna

love it❤️‍🔥❤️‍🔥🤌🏽😝

Vor 6 Tage
Fatbardha Kodhelaj
Fatbardha Kodhelaj

Rrespekte 2ton je ma I mir nga te gjith kengetaret suksese ne muziket e vadhes❤te du shum dhe Rrespekte

Vor 6 Tage
Gazmend Osmani
Gazmend Osmani

Ma forti du ngele gjithmon bravo Gzuar 💪

Vor 6 Tage
Jehona Tairi
Jehona Tairi

2Ton in the Best❤️

Vor 6 Tage
Ani Jeza
Ani Jeza

Ooo dashni super keng hit si cdo kang e jotja 🔥❤️❤️❤️🥰

Vor 6 Tage
L
L

Kakav s’nalesh ti jo, bravo te kofte pasha zotin! I njejti i njejti ke mbet.

Vor 6 Tage
Aurel Nushi
Aurel Nushi

Je nje kengtar me shum respekt tkonft zemra gjithmon o maj miri shqiptaris tpaqim gjithmon ❤❤❤❤

Vor 6 Tage
re1
re1

Jeni te mirepritur per ndonje vizit tek kanali im ju ruajt zotii🙏

Vor 6 Tage
Albana Mustafa
Albana Mustafa

2 Ton veq per para sukses gjith jeten 🤲❤️😉

Vor 6 Tage
Nоt RiскrоII 🅥
Nоt RiскrоII 🅥

Link to the clip : trailer new music https://youtu.be/jhTTxdBKSyI

Vor 6 Tage
Flamur Kurti
Flamur Kurti

Shum kang e mir Menoi se osht hit I dimrit💞💞

Vor 6 Tage
MOTIVOHU
MOTIVOHU

Asnjëher komenti I'm ska qen I Pari a mund të ndodh kjo për her të par nvaret nga ju Ju dua😀🥰

Vor 6 Tage
Enver Esati
Enver Esati

....

Vor 6 Tage
Enver Esati
Enver Esati

😊

Vor 6 Tage
Mario Lekaj
Mario Lekaj

Bravo se po kenaqemi duke ndigju kenget e tuja? Respekt

Vor 6 Tage
Arjan Krasniqi
Arjan Krasniqi

Bravo je numer 1 dhe do te mbetesh veq vazhdo 2Ton

Vor 6 Tage
Falconcela
Falconcela

Je njesh . Rrespekt 🇦🇱👍

Vor 6 Tage
Namik Official
Namik Official

2ton albania music king

Vor 6 Tage
Born pink_blackpink
Born pink_blackpink

Her zaman mükemmel 👍2TON

Vor 6 Tage
Anila Skenderaj 🇦🇱
Anila Skenderaj 🇦🇱

Ahh n’a lujte bre me kto kenge, n’a lujte !!😅🔥🔥

Vor 6 Tage
Senad Arifi
Senad Arifi

Wow sa keng e bukur 😊

Vor 5 Tage
Edi Krosi
Edi Krosi

Gjithmone me i miri, edhe sot..

Vor 6 Tage
Liridon Elezaj
Liridon Elezaj

You are the best 😉te uroj sukseset me te medha.......

Vor 6 Tage
jola ola
jola ola

Oh ti na lun krejt me Kenget e tua super 🔥

Vor 6 Tage
anja
anja

Si gjjthmon👑👑 menjen ma lujte bre ❤❤

Vor 6 Tage
@n1ka_p3poshi :)
@n1ka_p3poshi :)

my favourite music very good song well done respect❤

Vor Tag
Andi Andi
Andi Andi

Legjenda 2TONNNNN💕💕💕

Vor 6 Tage
dolita windo
dolita windo

Ti je numer 1 gjithmon na knaqe te lumt kenget e tua ngohet ne prani te gjithkujn se i ki tekstet perfekt klipet me te shikuar jo maskarallak

Vor Tag
MR TONI
MR TONI

Veq kte kongtar degjoj sot per sot🇦🇱🇽🇰💯🤍

Vor 6 Tage
Laabhu Singh
Laabhu Singh

Love from India🇮🇳🇮🇳 ❤

Vor 6 Tage
ISSA
ISSA

Ejvallah bre 2Ton 😎❤️❤️❤️❤️

Vor 6 Tage
𝑨𝒇𝒂𝒒 𝑨𝒉𝒎𝒂𝒅
𝑨𝒇𝒂𝒒 𝑨𝒉𝒎𝒂𝒅

Don't Understand the Song But Still Love Him Alot

Vor 5 Tage
Sándor Schweitzer
Sándor Schweitzer

Perfect!

Vor 6 Tage
Ilir Metaj
Ilir Metaj

Mos tu plakt zani kurr 👑🔥

Vor 6 Tage
Doktori.bxltik tok
Doktori.bxltik tok

bravo super kenge suksese

Vor 6 Tage
Zenun Selmanaj
Zenun Selmanaj

Bravo 2ton je nr 1 per muzik 🎉❤

Vor 6 Tage
Aulona Gashi
Aulona Gashi

Bravo 2ton je nr 🥇 per muzik 💪💪💪

Vor 4 Tage
Elma
Elma

Bravo super kenge si gjithmone❤

Vor 6 Tage
Sami Bislimi
Sami Bislimi

Je ma i mir prejt krejtve King.respekt

Vor 6 Tage
Jugena Cani
Jugena Cani

Super keng 🥰🥰

Vor 6 Tage
D.H
D.H

Ju lumtë King 👌

Vor 5 Tage
albina 🦋🤍
albina 🦋🤍

2 ton suksese 🤍🦋

Vor 6 Tage
Abdyl Shala
Abdyl Shala

2TON Je I Pa Zevendsueshem Ne Estraden Kosovare Rrespekt Ki Gjithom Nga Ana Ime Te Pershendes

Vor 5 Tage
Mujo Dibrani
Mujo Dibrani

Mlujte mlujte ⚡️⚡️⚡️🔥🔥🔥🔥 vetem hite broo respekte

Vor 6 Tage
Emine Useinovska
Emine Useinovska

Respektt loqk❤️

Vor 6 Tage
Afet iseni
Afet iseni

Goo go, kmisha me Lu u u Laaaa :) T'lun ,the best. :)

Vor 6 Tage
Behare Imeri
Behare Imeri

2Ton si gjithmon 1💖💖

Vor 6 Tage
Viral video
Viral video

2 toni esht njeri qe buk me hanges ska pas e tash i ka miljonat i njejti person plus apet buk spo hanke veq mish 😅

Vor 4 Tage

Nächster

2TON x NEGO - MONOTONIA

2:35

2TON x NEGO - MONOTONIA

2TONoffical

Aufrufe 5 900 000

ALBOS - Me Thane

3:20

ALBOS - Me Thane

Bug Music

Aufrufe 635 000

Inside Mark Rober's Secret Studio

19:22

Inside Mark Rober's Secret Studio

Colin and Samir

Aufrufe 242 301

2Ton X Nego - Monotonia (lyrics and edited)

2:53

2Ton X Nego - Monotonia (lyrics and edited)

A&S Music Edits

Aufrufe 49 000

2TON - M’KE PA (prod. by Nego)

2:42

2TON - M’KE PA (prod. by Nego)

2TONoffical

Aufrufe 13 000 000

Princ1 - Sekret (Official video 4K)

3:23

Princ1 - Sekret (Official video 4K)

Princ1 Music

Aufrufe 4 700 000

2TON - THIRRJEN TANE

2:44

2TON - THIRRJEN TANE

2TONoffical

Aufrufe 8 300 000

YLL LIMANI - MALET (Official Music Video)

3:25

Paulas FILMFREITAG - Welcher Film ist das?? 😂🤫

0:27

Paulas FILMFREITAG - Welcher Film ist das?? 😂🤫

Paula Wolf Shorts Official

Aufrufe 528 902

Now that was a surprise!

0:48

Now that was a surprise!

Top 10 Talent

Aufrufe 9 348 392

Baba 25. Bölüm

2:27:18

Baba 25. Bölüm

Baba

Aufrufe 805 743

Bir Küçük Gün Işığı 12. Bölüm @atv

2:15:01

Bir Küçük Gün Işığı 12. Bölüm @atv

Bir Küçük Gün Işığı

Aufrufe 2 059 783

Güldür Güldür Show 317. Bölüm

2:16:15

Güldür Güldür Show 317. Bölüm

Güldür Güldür

Aufrufe 1 584 504