2TON - AKTORE

 • Am

  2TONoffical2TONoffical

  Music and Lyrics : 2TON
  Beat : NEGO
  Video : N’pik creative

  Metro Music

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/6JUrA4...
  iTunes: music.apple.com/us/album/akto...
  acromaxmedia.lnk.to/AKTORE

Vjoleta Istrefi
Vjoleta Istrefi

Ky i qet kenget me kuptim e falenderoj nga zemra :ALLAHU te shpervleft ty dhe familjen tane

Vor 3 Stunden
Aleviicho
Aleviicho

What is the original song sounds

Vor 4 Stunden
Itsemi 05
Itsemi 05

E ke kill bro me qit muzik 💣

Vor 6 Stunden
Rrudhani Emerllah
Rrudhani Emerllah

Suzat e Mcfly🇨🇭🇽🇰

Vor 6 Stunden
Emine Luzha
Emine Luzha

Te fua shuuuum😍😍😘😍

Vor 9 Stunden
aola wili
aola wili

This is the music i will hear😍

Vor 13 Stunden
shkelqim vata
shkelqim vata

Kengetar shume i mire

Vor Tag
niddg viiut
niddg viiut

Cdo kenga e e jotja eshte Hit dhe kjo nje e tille eshte ! Bravoooo 2 Ton 👏👏👏👏

Vor Tag
adaylmaz adaylmaz
adaylmaz adaylmaz

💚💙

Vor Tag
Tina Leotrina
Tina Leotrina

Tedua

Vor Tag
aola wili
aola wili

p⁰⁰06.10.198399

Vor 13 Stunden
sokin jon
sokin jon

Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

Vor Tag
Lent.1
Lent.1

0:40 uff qfar vokali 👌

Vor 2 Tage
niddg viiut
niddg viiut

Jii

Vor Tag
Nita🧚
Nita🧚

I 2030 again 😁

Vor 2 Tage
Emirjeta Rexhepi
Emirjeta Rexhepi

Weiter so! 👌

Vor 2 Tage
bilishu aliss
bilishu aliss

This is the music i will hear😍

Vor 2 Tage
e elezaj ELVIS 1234
e elezaj ELVIS 1234

Bravo 2 ton 💪💪💪💪💪❤❤

Vor 2 Tage
ajsun ademi
ajsun ademi

Ska lidhje qfar kenge ki po qet krejtt jon tmira ❤️❤️

Vor 3 Tage
andi kukaj
andi kukaj

Zoti te rujt

Vor 3 Tage
Lorian's art
Lorian's art

Suksese

Vor 5 Tage
bilishu aliss
bilishu aliss

I mrekullueshem

Vor 2 Tage
Ufo1234
Ufo1234

ky ban muzika per Loqk

Vor 5 Tage
Emine Luzha
Emine Luzha

Kengt e tua peshojn 10 ton

Vor 5 Tage
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

This is the music i will hear😍

Vor 5 Tage
Avni Nuhiu
Avni Nuhiu

I like youre music

Vor 6 Tage
Arta Bekteshi
Arta Bekteshi

p⁰⁰06.10.198399

Vor 6 Tage
NK
NK

Desole

Vor 7 Tage
Brunilda Gjeli
Brunilda Gjeli

Jii

Vor 7 Tage
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi

Bavo 👍👍👍🇦🇱

Vor 5 Tage
mllop aeet
mllop aeet

Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

Vor 7 Tage
Ermir Perroj
Ermir Perroj

Bravo 2ton te mahnit me kenget qe ben 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor 7 Tage
trp prosime
trp prosime

i vetmi person nuk ben disa nuk shan ne muzik zoti te rujt familjen suksese

Vor 7 Tage
Xh. M.
Xh. M.

Ma i Miri ner krejt Kengetart e Reperav! Love 2Ton❤️

Vor 7 Tage
Lindon Redzepi
Lindon Redzepi

Syt zdu me ti PA zdu me ty PA asnihere MO. Aaaa

Vor 8 Tage
mllop aeet
mllop aeet

Refrenin e paska vjedh nga - Dasole - Saxion d’assult-

Vor 7 Tage
Cassie
Cassie

I love it🥺❤

Vor 8 Tage
Artjola Jola Jata 💞
Artjola Jola Jata 💞

I mrekullueshem

Vor 8 Tage
Leon Pacolli
Leon Pacolli

Muzik mat mir spo shoh ❤

Vor 9 Tage
Nisa Saiti
Nisa Saiti

🤑

Vor 9 Tage
Bujarmorina Morina
Bujarmorina Morina

milioneri ferizaj suksese kang emir bravo te shkon mir

Vor 9 Tage
Cassie
Cassie

perfekt❤❤

Vor 8 Tage
Erlind Hysa
Erlind Hysa

I vetem kengetar qe mplq shum e te ben per veti per kenget👌👌

Vor 9 Tage
abdo D
abdo D

Foooor🇩🇿🇩🇿

Vor 9 Tage
Samire Kodra
Samire Kodra

me i miri je 2 ton

Vor 9 Tage
Minire Hoxha
Minire Hoxha

Bavo 👍👍👍🇦🇱

Vor 9 Tage
Serdjane Supnaj
Serdjane Supnaj

Hi🇦🇱❤❤ 2ton

Vor 10 Tage
Bleona Muhadri
Bleona Muhadri

🥺🥺

Vor 10 Tage
Sh Be
Sh Be

👌👌👌👌😘😘😘

Vor 10 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Kush e kishte vu alarmin ne u kujtu se pertote me e prit 🤣🤣

Vor 11 Tage
Music Treasure Studios
Music Treasure Studios

Refrenin e paska vjedh nga - Dasole - Saxion d’assult-

Vor 11 Tage
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Hit hit aaa seni o hitt 2Ton e ka djeg si per cdo vitt vitt 🔥🔥🔥

Vor 11 Tage
Ciprian
Ciprian

don't know shit what he is saying but sounds 🔥🔥🔥

Vor 12 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Bravo 2ton shkelqen ne xhdo keng suksese❤❤

Vor 11 Tage
Vegim Gashi
Vegim Gashi

I vetmi kengtar qe nuk ben dissa nuk ka shajtur ne kenget e tij😃

Vor 12 Tage
Nexmije Gashi
Nexmije Gashi

perfekt❤❤

Vor 12 Tage
albiona boshnjaku
albiona boshnjaku

Tekstin

Vor 12 Tage
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Q

Vor 11 Tage
Roland halilaj
Roland halilaj

kjo vajza qenka si Sadna ...

Vor 12 Tage
Shkelzen Krasniqi
Shkelzen Krasniqi

Bravo , je me i miri

Vor 12 Tage
bowen voowy
bowen voowy

Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

Vor 12 Tage
👑👑👑👑
👑👑👑👑

Ti nuk meriton dislike 🙌

Vor 12 Tage
Amelia Brata
Amelia Brata

Kengetar me kenget me te bukura pa fjale banale 1 je 💫💫

Vor 13 Tage
Lindita Gojcaj
Lindita Gojcaj

Nje nga artistet qe kendon met vertet shum bukur👌👌e as nuk perdor fjal banale neper kenget e tua je met vertet kengtar sh i mir ne kuptimin e plot te fjales.Te lumt Arton

Vor 13 Tage
bowen voowy
bowen voowy

this is my fav song 🔥⚡️💙🧿

Vor 12 Tage
Ibo Imi
Ibo Imi

desole sexion d'assaut avec parole

Vor 13 Tage
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss

Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

Vor 13 Tage
Artan Artan
Artan Artan

Ska kang qe si behet hit perl

Vor 14 Tage
Ermir Perroj
Ermir Perroj

Bravo 2ton shkelqen ne xhdo keng suksese❤❤

Vor 14 Tage
Bejsal Pajaziti
Bejsal Pajaziti

❤️

Vor 14 Tage
Enrik Iskurti
Enrik Iskurti

Q

Vor 14 Tage
Lavdie Kobuzi🥰🥰
Lavdie Kobuzi🥰🥰

🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 15 Tage
Mike Saraft
Mike Saraft

🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Vor 15 Tage
Floki odsno
Floki odsno

Desole

Vor 16 Tage
FLORDI
FLORDI

https://youtu.be/VwIrGPlm6f0

Vor 16 Tage
Queen Queen
Queen Queen

Sekunda (56 )pi ku e ka fustanin ? Weiß einer Sekunde (56 )woher ihr Kleid ist ?

Vor 16 Tage
Hajrje Tahiri
Hajrje Tahiri

Gwjdgdjrhxhruiriroe e

Vor 17 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

this is my fav song 🔥⚡️💙🧿

Vor 17 Tage
BERISCHA
BERISCHA

pse me knu kongen e dikujt tjeter mbase qaq talant ???

Vor 17 Tage
Baton Zeqiri
Baton Zeqiri

Desole remix

Vor 18 Tage
flori 222
flori 222

2 ton baba je bravo shum muzik e mir

Vor 18 Tage
Aureli Topciu
Aureli Topciu

I madhi 2 ton

Vor 18 Tage
Ptao Tom
Ptao Tom

Je ma i miri jam fancja jote❤❤❤❤

Vor 17 Tage
Mira.hssni57
Mira.hssni57

2ton 👑❤🙈

Vor 18 Tage
Aldi Aldi
Aldi Aldi

Super ❤️

Vor 18 Tage
Joanna
Joanna

IN LOVE ME cdo kenge Tenden .... 🥰Thjesht Adhurim cdo kenge qe Bèn 👑

Vor 18 Tage
Nafije Bardhoshi
Nafije Bardhoshi

👏

Vor 18 Tage
Arlind Kulici
Arlind Kulici

🧸👼👼🥳🥳🌠🌠🌠🌠🌠🥳🌠🌠😂🤗😂🤗😂🤗✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

Vor 18 Tage
noizy noizy
noizy noizy

bravo i vetmi kengtar qe sperzihet me tjer edhe gjith kenget ka super bravo👑👑👑👑🙏🙏🙏🙏🤝🤝🤝

Vor 18 Tage
flori 222
flori 222

Bravo 2 ton shum muzik e mir

Vor 19 Tage
DeeJay PajTim
DeeJay PajTim

Ky artist meriton respekt per muziken e bukur qe ben pa fjale banale dhe ofendime.

Vor 19 Tage
f🙏🙏🙏
f🙏🙏🙏

Fantastik ze briland ,shum te bukra kenget e tua🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🙏

Vor 19 Tage
Liljana Deda
Liljana Deda

Te gjitha kenget i ka super

Vor 19 Tage
Arlinda Duraku
Arlinda Duraku

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡️🌟hit😍

Vor 20 Tage
MohamedR. laloe
MohamedR. laloe

2 TON 💪🏻👍🏻‼️

Vor 20 Tage
Hagji Vorfaj
Hagji Vorfaj

Je ma i miri jam fancja jote❤❤❤❤

Vor 20 Tage
opzz xsin
opzz xsin

Rrespekte per 2ton edhe per krejt shqiptrat ku do qe jan ju rujt zoti 🇦🇱❤

Vor 20 Tage
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers

❤❤❤❤❤❤

Vor 20 Tage
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers

😘😍❤💋😍

Vor 20 Tage
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers

Xx

Vor 20 Tage
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers

Xxxx

Vor 20 Tage
opzz xsin
opzz xsin

Qdo kang eki HIT veq suksese vlla👑👊💙💙

Vor 20 Tage
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers

Love this musica

Vor 20 Tage
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers

Wow 😘😍❤😁

Vor 20 Tage
Daniella Rodgers
Daniella Rodgers

😘❤💋😁😂

Vor 20 Tage
Xhuli Mecaj
Xhuli Mecaj

Sepse me kujton desòlè 😂 , whatever is ok 🔥

Vor 20 Tage
Cavaliero Milano
Cavaliero Milano

Super artist prz respekte na qan karin tu fol vec per lek e te fort

Vor 20 Tage
Emily An
Emily An

Pa e degjuar akoma dihet qe do jet Hit🔥🔥🔥💣💣

Vor 20 Tage
Lorena Celaj
Lorena Celaj

❤🌏

Vor 21 Tag
Lorena Celaj
Lorena Celaj

Gjithmone kemget e tua kane sens 🤪

Vor 21 Tag
Erk Petek
Erk Petek

https://youtu.be/U0-gRuPVJmI

Vor 21 Tag

Nächster

Butrint Imeri - Dujem

2:42

Butrint Imeri - Dujem

AVD Digital

Aufrufe 152 000

2TON - Nane (Official Audio)

2:33

2TON - Nane (Official Audio)

2TONoffical

Aufrufe 3 000 000

Majk x Ledri Vula - Marr

3:42

Majk x Ledri Vula - Marr

Majk

Aufrufe 7 000 000

ASMR Fast 5 Minute Cranial Nerve Exam

5:53

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

2:59

2TON - VEC ME TY (Official Video HD)

2:30

2TON - VEC ME TY (Official Video HD)

2TONoffical

Aufrufe 10 000 000

Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

3:23

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

2TON - KAMPION

2:35

2TON - KAMPION

2TONoffical

Aufrufe 6 000 000

Der de Bruyne Song

1:52

Der de Bruyne Song

WUMMS

Aufrufe 486 829

Lumi B ft Xhensila - Prit pak

2:49

Lumi B ft Xhensila - Prit pak

Lumi B

Aufrufe 880 896

I Survived A Water Course

10:38

I Survived A Water Course

Tom Simons

Aufrufe 5 164 110

Ein Tag mit SALLYS WELT!!!

16:16

Ein Tag mit SALLYS WELT!!!

Hey Aaron!!!

Aufrufe 113 379