Історія Польщі. Уроки для України

 • Am Vor 2 years

  імені Т.Г. Шевченкаімені Т.Г. Шевченка
  subscribers: 879 Tsd.

  Радимо подивитись:
  15 ПРИЧИН ПИШАТИСЬ УКРАЇНЦЯМИ - • 15 ПРИЧИН ПИШАТИСЬ УКР...
  Найтемніша пляма в історії України! - • Найтемніша пляма в іст...
  Підтримати канал на Патреон: www.patreon.com/join/imtgsh
  Підтримати гривнєю: 4441 1144 4346 7921
  Підтримати $ чи €: IBAN: UA583052990000029008828900113 ГО ЦГРО «Велет»
  Книжки Братів Капранових: bit.ly/kapranov_books
  Стікери у телеграм: t.me/addstickers/imthsh
  Дивні у нас стосунки з поляками. З одного боку всі - і ми, і вони - знають міф про трьох братів Чеха, Ляха і Руса, які відповідно заснували братні Чехію, Польщу та Русь, а з іншого вони нас називають… щоб не лаятися, скажемо так - по-різному, та й ми їх у відповідь теж по-різному.
  Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".

імені Т.Г. Шевченка +407
імені Т.Г. Шевченка

Наша зброя в цей момент — вподобайка та комент! Підтримати нас на Патреоні - https://www.patreon.com/join/imtgsh Купити книги - http://bit.ly/kapranov_books

Vor 2 years
Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй +5
Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй

https://youtu.be/hETNaKYr4Sw А вот тоже славная страница польской истории

Vor 2 years
Максим Проценко +15
Максим Проценко

Добрий день,можете,будь ласка,більш детальнн розгледіти історію кочових народів України(гуни,сармати,печеніги,авари,хозари) Хто живе в Україні(частина 2) Ассирійці Ніжина Албанці Бесарабії Слов‘яносербія Колоністи України Шабойська Волость(місце компактного проживання швейцарців в Україні) Імперія Україна(Терщина,Посяння,Кубань,Таганріжчина і т.п.)

Vor 2 years
Rom_troy +5
Rom_troy

3:10 - Nieprawda. Polska powstała nad Odrą i Wartą :)

Vor 2 years
Rom_troy +6
Rom_troy

4:00 Nie ma dowodów na to, że Mieszko przyjął Chrześcijaństwo. Jeżeli by tak było to na pewno jakieś biskupstwo niemieckie by to zanotowało i zostałby ślad pisemny.

Vor 2 years
Rom_troy +6
Rom_troy

Ale za film - like

Vor 2 years
Andrzej Bronisz +32
Andrzej Bronisz

Witam. No ale o jednym zapomniał Pan powiedzieć ,na końcu tej historii . Jak już jesteśmy dwoma niepodległymi krajami , to w Polsce ,niepodległa Ukraina , powoli, powoli, ale ten proces już widać staje się ważniejszym partnerem i sojusznikiem Polski. No cóż jesteśmy,byliśmy i będziemy sąsiadami. Bądźmy więc dobrymi sąsiadami. A w ogóle to prowadzi Pan dobry kanał historyczny i robi dobrą robotę. Pozdrowienia z Polski dla Pana i całej Ukrainy.

Vor 2 years
Radek Piasta +534
Radek Piasta

Wprawdzie trochę pobieżnie i lekko tendencyjnie (wybaczam) ale w zasadzie bardzo ciekawie i z pozytywnym zakończeniem))). Fajnie byłoby, gdyby więcej Ukraińców u siebie w domu zrozumiało nareszcie jak ważna jest własna świadomość narodowa, język i tradycja. Pozdrawiam i trzymam kciuki za rozwój kanału!!!)))

Vor 2 years
Ярослав Ковальчук +39
Ярослав Ковальчук

No, tego nie da się uniknąć gdy próbujesz odpowiedzieć historię kraju za 50 min :(

Vor year
Андрій Буцков +34
Андрій Буцков

Юрій ІІ - онук Юрія Львовича, нащадок короля Данила по лінії мами (Марії Галицької), і по лінії тата також онук Переяслави Данилівни! а Казимир III Великий не лише родич Юрія ІІ, а і нащадок (через Агату Святославівну) Святослава Ігоровича та Ярослави Рюриківни (однім словом має серед предків Рюриковичів!)... отож Казимир Великий НЕ був для Львова "чужинцем" (а тим більше НЕ був окупантом), і в деякому смислі для українців він також СВІЙ! Взагалі родоводи українських (руських) та польських князів/королів переплетані: дружина Казимира I Відновителя - Добронега Володимирівна, а їх син Болеслав II Сміливий одружився з Вишеславою Київською... (це до контрасту з "російською імперією", де "русскіє царі Романови" одружувалися з... німкенями, тому "русскій царь" Микола II був "русскім" менше як 1% а на 99% був німцем...) Владислав II Ягайло є правнуком Юрія І Львовича, мав серед предків і короля Данила!.. А договір про утворення Речі Посполитої підписував і наш Костянтин Острозький! І це якраз наші князі-бояри були за входження до Корони, бо там вони мали більше прав та вольностей, ніж в Литві! І це "приєднання" не було "пасивним", а якраз цілком підтримуваним руськими(українськими) елітами, про що віднайдемо і в дослідженнях Генрика Літвіна! Далі "рятівник Речі Посполитої" Ярема Вишневецький був українцем (а його син був королем, це для контрасту з Хмельницькими, що завели Україну в московське рабство)... Далі Ян III Собеський по лінії мами був з давнього українського роду Даниловичів (і народився в нашому Олеську)... а ми (українці) зреклися своїх королів, зреклися своєї шляхти і віримо в теорії московських істориків про те, як прийшли московити "звільнили українців від гніту польських панів", тільки ж ті пани не були поляками, вони були українцями! Пора вже припинити зрікатися своєї (української!) шляхти на догоду москві! Це саме московські історики переконують нас, що в українців були лише деревяні граблі та хати мазанки... а насправді коли Катерина II організовувала нищення українських еліт, де "коліївщина" - гібридна війна організована Катериною II (вона постачала вози зі зброєю) проти української шляхти (щоб потім "ввєсті вайска навадіть парядак"), також Катерина II робила "разбор шляхти", розділяла Річ Посполиту та нищила Запорізьку Січ... Шляхти (української) в Україні було 10%, тоді як в самій російській імперії менше 1% (а в тодішніх "цивілізованих європах" 1-2%!)

Vor year
Андрій Буцков +12
Андрій Буцков

PS: а щодо Унії, то її намагалися укласти й раніше, і не лише з політичних чи військових, а й з релігійних мотивів, чим відзначився і київський митрополит Ісидор, що підписував в 1439 Флорентійську унію! Просто тоді не вдалося! Вже пізніше найбільшим "спонсором" та "промоутером" Унії (не з духовенства) був не "хтось", а якраз отой самий "захисник православ'я" Костянтин Василь Острозький (!), що не втрачав надії таким способом стати королем... коли ж духовентсво показало що діють незалежно (з своїх релігійних міркувань), а "спонсора" сприймають лише як "частину пастви" (і коли зрозумів, що королем так і не стане), то Острозький дуже образився і почав знову за православ'я топити, ще дужче, ніж раніше!! Тепер, що цікаво: нащадками давньої Київської Митрополії, продовжувачами давньої традиції Київської Русі є якраз уніати (греко-католики)! Але "традиційна історіографія" в Україні під впливом московської і далі за інерцією вважає "справжніми 100% українцями" лише православних (до речі, за таким критерієм і Жолкевський - українець, бо встиг побути і православним, у Віктора Заславського є на ту тему!)... Проте суть інша - зараз в XXI столітті визначати національність за релігійною приналежністю не надто коретконо... Тим більше що етнічні українці були і римо-католиками (латинники, калакути), і це також наша історія! Ну і ще про "братні народи", чомусь до них нам тепер записують московитів (тих, що тепер громадяни РФ), але лінгвістичні дослідження кажуть, що найближчі до української мови - білоруська та польська! А за генетичними дослідженнями DNA "Genome diversity in Ukraine" то найближчі до нас якраз поляки!... Отож "поляни західні" та "поляни східні", а чи це не ті самі поляни? як і чи не повязані спільним походженням Київ та Куявія?

Vor year
Олександр Семковiч +17
Олександр Семковiч

Мы це вже зрозуміли , і нам дуже пощастило мати таких братів як ви , після перемоги приїжджайте до нас будемо ради приймати вас у себе вдома як це робили ви !

Vor year
Mariusz Lech
Mariusz Lech

@Андрій Буцков Ви робите доповідь про лекцію. Треба поставити питання, чи розумів хтось в Україні, чи була феодальна держава і успадкування престолів у феодальних державах. Я думаю, що весь термін "окупація" є для того, щоб замінити знання дурістю. З повагою до обізнаних.

Vor year
Богдан Дробот +172
Богдан Дробот

Serdecznie dziękujemy Polakom za pomoc!

Vor year
Mariusz Lech +6
Mariusz Lech

Nie dziękuj zrób coś dla Polski i Polaków , na przykład potęp zbrodniarzy z OUN UPA.

Vor year
krit +10
krit

@Mariusz Lech już dawno ich nie ma :) Szacunek polskiej narodowości !

Vor 11 Monate
giorgi kun 🇬🇪 +12
giorgi kun 🇬🇪

@Mariusz Lech я вообще не украинец,а грузин,но я осуждаю твои слова. В то время каждый из вас натворил бед друг другу. Как украинцы убивали поляков,так и поляки убивали украинцев. Это были глупые,ненужные смерти с обоих сторон и я осуждаю все стороны которые конфликтовали в то время,как польскую,так и украинскую. Вам стоит жить дальше,в мире и дружбе,а не враждовать из-за прежних ошибок!!! А то что вы помогаете нам (я живу в Украине,хоть и грузин),то я очень благодарен,я люблю ваш народ. Если вашему народу или простому поляку нужна будет помощь и у меня будет возможность помочь ему,то я обязательно помогу.

Vor 11 Monate
Mariusz Lech +2
Mariusz Lech

@giorgi kun 🇬🇪 Не ображай мене. Бо мій гнів піднімається в мені. Росія також збрехала, що німці вбили поляків у Катині, і багато людей у ​​це повірили. Через те, що Польща зробила для Гузї і грузинів, просіть вибачення і благайте пробачення за слово нахабства і примітивізму, сина сварки і зрадника свого народу. Українці вбивали дітей жінок і старих, а ми, чоловіки, воювали з нацистами. Ти огидний у своїх сварках, брехун українець чи грузин.

Vor 11 Monate
Леонід Добровольський +131
Леонід Добровольський

Хай жиє Польща ! Слава Україні !

Vor year
Marian1242 Marian
Marian1242 Marian

@Konrad Nachyla w jakim języku piszesz osiołku?

Vor 7 Monate
panmniammniam +151
panmniammniam

Привіт українці друзі!! Дуже гарно услышать польською історію з перспективи українській. 🇵🇱🇺🇦⚪🔴⚪

Vor 2 years
Твій краш +1
Твій краш

Привіт, українською "почути") А так дякую що стараєтесь писати українською) Serdecznie dziękujemy Polakom za pomoc!

Vor 3 Monate
Boguslaw Piskorz +10
Boguslaw Piskorz

Warszawa -stolica Polski należy do regionu zwanego "Mazowsze", "Wielkopolska" to region skoncentrowany wokół Poznania i pierwszej stolicy Polski - Gniezna. A "Małopolska" to region południowy wokół Krakowa.

Vor 8 Monate
Илья Прокопович +1340
Илья Прокопович

Привет из оккупированного Донбасса! Крим і Донбас-це Україна!

Vor 2 years
Legal Adviser +15
Legal Adviser

Ілля Прокопович часом не нащадок тих Прокоповичів, що творили з московії расєю?

Vor 2 years
Роман Мількович +81
Роман Мількович

Слава Україні🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Vor 2 years
Uri Luk +76
Uri Luk

Героям Слава!

Vor 2 years
Melkor 11 +64
Melkor 11

👍👍👍 — з Харківщини 😉 🇺🇦🔱🇺🇦

Vor 2 years
Melkor 11 +46
Melkor 11

@Роман Мількович , Героям слава!

Vor 2 years
Serhii P. +645
Serhii P.

Польща - це яскравий приклад успішного державотворення серед слов'янських народів. Їх солідарність і цілеспрямованість гідні поваги і наслідування.

Vor 2 years
Igor Shvets +24
Igor Shvets

Польща починалася успішною і стала успшною за часи мононаціональної єдностіі, всі інші періоди потрібні були для того щоб це зрозуміти. На жаль так звана українска шляхта та руське дворянство унаслувало від посполитів лише чванство, тобто те що випирало зовні.

Vor 2 years
Mariusz Lech +40
Mariusz Lech

@Igor Shvets Drogi panie Igor ma pan tylko w połowie rację . My po prostu wróciliśmy do naszych ''Piastowskich" korzeni , kiedy to nie mieszaliśmy się z ościennymi narodami , kiedy polegaliśmy tylko na sobie nawzajem .Przypomnieliśmy sobie że nie potrzebujemy żadnej Litwy ani Rusi ani Kozaków żeby być wielkim narodem . Ale nie było by tego bez powojennych przesiedleń i bez wydarzeń II Wojny Światowej . Nie było by tego bez kolaboracji Ukraińców , obywateli Polskich z Niemcami , bez V kolumny Niemców obywateli Polskich , bez witających armię Czerwoną kwiatami Żydów. I wielu innych przykrych wydarzeń które uświadomiły nam że w czasie trudnym możemy liczyć tylko na siebie . Inne narody mają inne interesy. A szczęściem w nieszczęściu były ustalenia nowych granic , oraz przesiedlenia narodów w nowych granicach. Tak pozbyliśmy się Niemców i Ukraińców z naszego społeczeństwa , i znikło wiele problemów politycznych i społecznych wraz z nimi . Takie są fakty. Ale to nie jest droga dla Ukrainy bo to by oznaczało pozostanie w Ukrainie co najwyżej 25 mln ludzi . To by była totalna katastrofa demograficzne . Więc stańcie się drugim USA , albo znikniecie z powierzchni ziemi .

Vor 2 years
Igor Shvets +7
Igor Shvets

@Mariusz Lech Rzeczpospolita Obojga Narodów od 1648 r. też miała taki wybór, ale realizowała to przez wiele wieków, dzieliła się, znikała z mapy, odradzała się, walczyła, nieliczni, którzy nie są w ilości szczęścia, ale w granicach silnego tożsamość narodowa

Vor 2 years
Mariusz Lech +33
Mariusz Lech

@Igor Shvets Rzeczpospolit to jednak bardziej jak dzisiejsze USA albo Rosja . A Polska to taki mały kraj i mały naród i niech tak zostanie . Wielkość nasza w naszej jedności a nie ilości.

Vor 2 years
Igor Shvets +6
Igor Shvets

@Mariusz Lech Powtórzę się. Aby to zrealizować, „Sarmaci” potrzebowali kilku stuleci. Jest wiele wojen, dezintegracji, zniknięć, odrodzenia i uświadomienia sobie, że szczęście nie jest wielkością, w sensie narodowej jedności.

Vor 2 years
Andrzej Trochonowicz +502
Andrzej Trochonowicz

I'm polish living in Warsaw. I understood 90% of this video but I can't speak ukrainian at all. I just want to thank you for this history shortcut. Not all of our common history was told, but every word I heard was true. I wish you all the best! There is no free Poland without free Ukraine!

Vor 2 years
Pan Adolf +32
Pan Adolf

Przecież on takie głupoty gada... Jaki chrzest Polski z Niemiec? Czemu nie wspomniał nic o Czechach? Bardzo dużo w tym filkimu błędów.

Vor 2 years
My destroyed native land🔱 +1
My destroyed native land🔱

@Pan Adolf полян крестили немцы. Что не так то?

Vor year
Pan Adolf +20
Pan Adolf

@My destroyed native land🔱 Полян крестили чехи. Про Дубравку вы не слышали?

Vor year
michał +26
michał

@My destroyed native land🔱 Нас крестили Чехи тому що ми не хотiли щоб це зробили Немцы. Привiт з Полщи доречи.

Vor year
Illia Golovatskyi +12
Illia Golovatskyi

to nie jest problem, pisz po polsku, zrozumiemy Cię.

Vor year
Vftech Akkaunt +44
Vftech Akkaunt

Dziękuję za bardzo dobry materiał. Pozdrowienia z Polski!

Vor 10 Monate
Олена Більченко +228
Олена Більченко

"Менше комплексів, українці!" - найкраща фраза відео!

Vor 2 years
Taras B. G.
Taras B. G.

комплекси з помстою нічого спільного не мають

Vor year
Ewa Jot +3
Ewa Jot

Nie mniej, ale żadnych kompleksów

Vor year
Tasya Zagorodnyk
Tasya Zagorodnyk

Вот вот... обычно это заканчивается... история помнит чем... меньше крмпоексов по украински это граничит с беспределом типа: скажи сцука поляниця! 🖕

Vor 9 Monate
Romuald Lukaszczyk +14
Romuald Lukaszczyk

Historia pisze różne scenariusze, my ludzie zawsze musimy zachować nasze człowieczeństwo i zasady moralne!

Vor 9 Monate
Hypnoo Kowalsky +1
Hypnoo Kowalsky

Niestety na wschód od Bugu tych zasad moralnych u cywilizacji Turańskiej brak.

Vor 6 Monate
Minnie Moe +425
Minnie Moe

Щиро дякую братам Капрановим за неймовірне задоволення від лекціі. Ви найкращи!!!🇺🇦❣✌👍

Vor 2 years
Oleg Grechka +3
Oleg Grechka

Навіщо ви литовців називаєте литовцями,якщо вони жамойтці,і вкрали назву в тих,кого зараз називають білорусами???

Vor 2 years
Sfbvsfgt +2
Sfbvsfgt

​@Oleg Grechka, они ничего не крали у белорусов, было как раз в точности до наоборот. Литвины это название абсолютно всех жителей ВКЛ, т.е. это такие же белорусы как и литовцы. Жемайты же это жители лишь одной из областей, наряду с Аукштайтией. Было также племя литва, балтское к слову. ВКЛ это государство в первую очередь балтское, которое вначале русифицировать в результате контактов с Полоцким, Минским Друцким и др. северо-западными княжествами, а затем полонизировалось. Но долгое время знать там исповедовала литовское язычество, и жемайты с аукштайтами его тоже исповедовали, в то время как предки белорусов исповедовали православие.

Vor 2 years
Mytko Enko +2
Mytko Enko

@Oleg Grechka це якби Індія сьогодні стверджувала що це вона є Великобританією, а не власне Великобританія

Vor 2 years
ernestolopez73 +41
ernestolopez73

UKRAINA NIGDY NIE UMRZE ! POLSKA CAŁYM SERCEM Z NASZYMI UKRAIŃSKIMI BRAĆMI I SIOSTRAMI! SLAVA UKRAINY !

Vor 8 Monate
Jędrek Ostoja +4
Jędrek Ostoja

Braćmi??? WOŁYŃ PAMIĘTAMY!

Vor 8 Monate
Людмила Сіренко +1
Людмила Сіренко

Jeszcze Polska nie zginęła, Kiedy my żyjemy. Co nam obca przemoc wzięła, Szablą odbierzemy. І дай Боже знов обєднатися в єдину державу але з повагою одне до одного

Vor Monat
Lesia Orlowa +1
Lesia Orlowa

Повірте нас сварять , бо завідують дружбі бо так має бути взаємна дружба допомогати а не ненавидити для чого ми історію не виправимо

Vor Monat
Олександр Михайлюк
Олександр Михайлюк

Дякуємо за підтримку Польському народу!

Vor 28 Tage
Павло TR0J +1
Павло TR0J

@Jędrek Ostoja Ми також, коли поляки масово вирізали цілими селами українців, і не тільки Волинську трагедію пам'ятаємо, було багато всього, але це історія, тому ми вас пробачаємо і самі просимо вибачення.

Vor 27 Tage
paw wrob +77
paw wrob

Świetny kanał daję lajka z Polski ,tylko jedna uwaga-Pierwsza stolica Polski to Gniezno w Wielkopolsce - druga stolica to Kraków w Małopolsce ,a trzecia którą przeniósł Zygmunt to Warszawa która leży na Mazowszu.Pozdrawiam.

Vor 2 years
Вікторія Адамович +13
Вікторія Адамович

Jestem Ukraińcem i piszę to przez tłumacza. Przepraszam w imieniu narodu ukraińskiego za wszystkie okrucieństwa i morderstwa popełnione na terytorium Wołynia i poza nim. Przepraszam, jeśli kiedykolwiek widzieliście flagę UPA na terenie Polski. Jeśli kiedykolwiek widziałeś Ukrainkę lub Ukraińca, który zachowywał się nieprzyzwoicie lub w jakiś sposób cię obraził, wstydzę się za moich ludzi i przepraszam w ich imieniu. Dzięki Polakom za wsparcie i pomoc! Uwielbiam Polaków i kocham ich całym sercem! Dziękuję za troskliwych ludzi, którzy pomogli mi w Krakowie i zrobili wszystko, co możliwe, aby naród ukraiński przeżył. Szczerze przepraszam za wszystko, co zrobili i powiedzieli Ukraińcy. Niech żyje i rozwija się Polska i Polacy!

Vor 8 Monate
Damian +1
Damian

@Вікторія Адамович Było minęło. Ale chcielibyśmy żeby Ukraina się zgodziła na ekshumację ciał.

Vor 6 Monate
Вікторія Адамович +51
Вікторія Адамович

Jestem Ukraińcem i piszę to przez tłumacza. Przepraszam w imieniu narodu ukraińskiego za wszystkie okrucieństwa i morderstwa popełnione na terytorium Wołynia i poza nim. Przepraszam, jeśli kiedykolwiek widzieliście flagę UPA na terenie Polski. Jeśli kiedykolwiek widziałeś Ukrainkę lub Ukraińca, który zachowywał się nieprzyzwoicie lub w jakiś sposób cię obraził, wstydzę się za moich ludzi i przepraszam w ich imieniu. Dzięki Polakom za wsparcie i pomoc! Uwielbiam Polaków i kocham ich całym sercem! Dziękuję za troskliwych ludzi, którzy pomogli mi w Krakowie i zrobili wszystko, co możliwe, aby naród ukraiński przeżył. Szczerze przepraszam za wszystko, co zrobili i powiedzieli Ukraińcy. Niech żyje i rozwija się Polska i Polacy!

Vor 8 Monate
Jarek P.
Jarek P.

Vor 7 Monate
Sheridan Sherr
Sheridan Sherr

💖💖💖

Vor 7 Monate
Z Wodzem Niebieskich Zastępów +11
Z Wodzem Niebieskich Zastępów

Ja przepraszam w imieniu Polaków za gorsze traktowanie Ukraińców w niektórych momentach naszego panowania. Liczę na takie same oficjalne przeprosiny naszych i waszych władz. Życzę wam szczęścia w Polsce i na swojej ziemi w Ukrainie! 😁

Vor 6 Monate
Wolf Messing +1
Wolf Messing

В результате изменения химических качеств почвы, водa в реках США, Германии, Великобритании, Украины потеряла прозрачность. 2021 Сенат США признал сyществование постоянного направленного сигнала в голову человека. The "Helping American Victims Afflicted by Neurological Attacs" (HAVANA) Act was approved by the House in a vote of 427 to 0. Sponsor: Sen. Collins, Susan M. [R-ME] (Introduced 05/25/2021) Committees: Senate - Homeland Security and Governmental Affairs 10/08/2021 Became Public Law No: 117-46.

Vor 5 Monate
Наталья Иванова +16
Наталья Иванова

Клааас! Такая популяризация истории Украины стоит не одной" вподобайки"! Спасибо, интересно,артистично!

Vor year
Aleks M +24
Aleks M

Kocham Polskę!

Vor 2 years
сat Marichka +678
сat Marichka

Брати Капрановы дуже велика подяка, пошана... Вам за Вашу працю👍👍👍👋👋👋👋🖐️🖐️🖐️🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Vor 2 years
Mytko Enko +6
Mytko Enko

Хоч дуже багато проколів. І з мазовецькою Варшавою в Великопольщі, і з дурнею щодо назв Велико- Малопольщі (що насправді спотворене латиною від старо- і новопольщі), ну і звичайно під словами про фільм "Потоп" показали плакат від "Вогнем і Мечем" 😁 Навіть до кінця ще не додивився... Ретельніше треба готуватись, бо можемо почати сумніватись

Vor 2 years
Odyssey +1
Odyssey

Дуже невнятно розмовляє.

Vor year
valeriy matushevskiy
valeriy matushevskiy

@Mytko Enko на київських уважно тільки подивуйся ! ото диво-дивне !!! звідкіля ця наруга над нами (може й грішними) ... але всеж київський сором - дуже вже ганебний !!!

Vor year
Вадим Шестаченко
Вадим Шестаченко

др.-греч. κόπρος — «навоз», «кал»!😈

Vor year
Роман Глодан +13
Роман Глодан

Польщі хвала і пошана молодці стільки українців прихистили...низький уклін вам поляки♥️

Vor 8 Monate
Valentin Kofman +36
Valentin Kofman

Вы совершенно правы. Без патриотически настроенной национальной элиты невозможно создать успешное государство. Привет из Израиля. Надеюсь что украинцы смогут этого добиться.

Vor 2 years
Зенек Рекетчук
Зенек Рекетчук

Елита должна бьіть национал-интернациональная.Служение своему многонациональному народу , должно бьіть в основе.Ето касается и ньінешних наворьішев во главе с Зеленским.Многие из которьіх за малое время войньі , сделались доларовьіми мильйонерами и мильардерами.Совисти нету совсемь , они и их дети и родственики не воюют , они воруют.

Vor 3 Monate
Sergio BanderaS +9
Sergio BanderaS

Безмежна дяка за вашу Працю та Правдиву історію України, яку ви відкриваєте та доносите всім справжнім та небайдужим Українцям! 👏👍👏 Все буде Україна !!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Vor year
Reindeer Ersatzteile Handels GmbH +13
Reindeer Ersatzteile Handels GmbH

Дякую за чудовий матеріал. Завжди цікавився історією Польщі, 25 років спостерігаю за трансформацією цієї держави, і як українець, і як громодянин Німеччини. Особливо цікаво було слухати про роль шляхти в становленні та в відродженні Польскоі держави. Маю там багато друзів і знаймомих, знаю і люблю польську мову. Так що цей матеріал був як спеціально до мене.

Vor year
Kamil Skrodzki +52
Kamil Skrodzki

Witam szanowne grono , nasza historia niejednokrotnie nas rózniła ale zawsze mieliśmy wspólnych silniejszych wrogów , cieszy nas że mamy Ukrainę obok siebie , nie dajmy się innym, na wzajemnej współpracy zdziałamy więcej niż walcząc między sobą.

Vor year
Vlad Korniowski +1
Vlad Korniowski

Apollyon про що ти верзеш????

Vor year
Vlad Korniowski +5
Vlad Korniowski

Apollyon Дуже дякуємо Великому народу Польщі!!!!! Слава Польщі!!!!!!

Vor year
Вікторія Адамович +3
Вікторія Адамович

Jestem Ukraińcem i piszę to przez tłumacza. Przepraszam w imieniu narodu ukraińskiego za wszystkie okrucieństwa i morderstwa popełnione na terytorium Wołynia i poza nim. Przepraszam, jeśli kiedykolwiek widzieliście flagę UPA na terenie Polski. Jeśli kiedykolwiek widziałeś Ukrainkę lub Ukraińca, który zachowywał się nieprzyzwoicie lub w jakiś sposób cię obraził, wstydzę się za moich ludzi i przepraszam w ich imieniu. Dzięki Polakom za wsparcie i pomoc! Uwielbiam Polaków i kocham ich całym sercem! Dziękuję za troskliwych ludzi, którzy pomogli mi w Krakowie i zrobili wszystko, co możliwe, aby naród ukraiński przeżył. Szczerze przepraszam za wszystko, co zrobili i powiedzieli Ukraińcy. Niech żyje i rozwija się Polska i Polacy!

Vor 8 Monate
Софія Борищук +135
Софія Борищук

Справді вважаю подібний підхід до покращення власної країни шляхом вивчення історії інших надзвичайно цікавим. Дякую Капрановим за кропітку працю та українізацію онлайн простору!

Vor 2 years
Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй +1
Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй

А ещё интересно чем право украинское отличается от права римского и права магдебургське?

Vor 2 years
Софія Борищук +8
Софія Борищук

@Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй в попередньому коментарі цієї теми не порушено, та якщо Вам справді так цікаво — почитайте права, Конституції, закони різних країн й знайдіть відмінності

Vor 2 years
Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй
Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй

@Софія Борищук Это лучше сделать украинским студентам юридических отделений

Vor 2 years
Софія Борищук +8
Софія Борищук

@Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй для чого? Наше право давно створене, а для задоволення власної цікавості можна й попрацювати самому

Vor 2 years
Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй
Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй

@Софія Борищук Можно но желаю получить ответ от экспертов в этом вапросе

Vor 2 years
Marius Jasinski +5
Marius Jasinski

Kozacy, życzę Wam zwycięstwa w walce z Moskwą o wyzwolenie całej Ukrainy. Sława Kozakom! Niech żyje wolna Ukraina! Kozacy są symbolem walki o wolność.🇺🇦🇵🇱🇱🇹🇧🇾🇱🇻🇪🇺

Vor 2 years
Владьо Ипнарь
Владьо Ипнарь

Dzięki

Vor 2 years
Bartłomiej Żak +18
Bartłomiej Żak

Gdyby były napisy do filmu, to wtedy bym zrozumiał całość, a materiał wydaje się bardzo ciekawy 😉 Dzięki nim łatwiej będzie trafić do zagranicznej publiczności, a myślę, że ten kanał jest tego wart Jednak bardzo dobrze i wyraźnie mówisz, dzięki czemu bez znajomości języka można sporo zrozumieć

Vor year
Arkadiusz Halicki +8
Arkadiusz Halicki

Fajny film. Powinniśmy się wzajemnie uczyć naszej historii. Niestety, w świadomości wielu Polaków nadal pokutują stereotypy - że Ukraińcy to nasi "młodsi bracia" albo, że Ukraina kiedyś "była polska". Mało kto wie na przykład, że Lwów został założony przez księcia Daniela Halickiego. I mało kto pamięta, jak silna była Ruś do najazdu mongolskiego. Z drugiej strony, nie ma świadomości, chyba po obu stronach Bugu, że "polska szlachta" na Ukrainie to byli w większości Rusini (a jeden z nich, Michał Wiśniowiecki, zasiadł na tronie Rzeczpospolitej), a masa chłopów i Kozaków na Ukrainie przybyła tam z Polski. A ja mam dla Pana dwa linki - artykuły o historii Ukrainy https://opinie.wp.pl/prof-wladyslaw-duczko-o-chrzcie-mieszka-i-wiekszosc-historykow-uwaza-ze-966-rok-to-wymyslona-data-6126040344692353a oraz https://histmag.org/Wladyslaw-Duczko-Wlodzimierz-Wielki-nie-mial-nic-wspolnego-z-Rosja-24038

Vor 8 Monate
Time Traveller +2
Time Traveller

Wiemy, wiemy, że Lwów "założył" książę Daniło, lecz tak naprawdę, zbudował tylko małą drewnianią forteczkę z kilkunastosobową załogą, która nie przetrwała nawet 15 lat, po czym została spalona do ziemi podczas najazdu litewskiego a samo miejsce opuszczone na ponad pół wieku. Dopiero Polacy wybudowali w tym miejscu pierwszy murowany zamek i założyli miasto. Natomiast wykopaliska pokazują, że przed drewnianą forteczką księcia Daniły istniały już o 200 lat starsze osady, młodsza z nich miała charakter czysto lechicki a starsza mieszany, nie da się jednoznacznie sklasyfikować do lechickiej czy ruskiej kultury. To były tereny przygraniczne, przejściowe jak Dobrudża czy Kosowo. Pamiętamy też dobrze, że Ruś Kijowska była silniejszym i bogatszym organizmem od Państwa Piastów, bo Kraków liczył ówcześnie 1/3 mieszkańców Kijowa. Zaś po najazdach mongolskich, które zredukowały Kijów z 50 tys mieszkańców do 2 tys mieszkańców, tak ciągłość państwowa jak i etniczna została zerwana. Ukraina to już coś zgoła innego, tyle że powstałego w tym samym miejscu i z pewną, choć mniejszościową domieszką genów pierwotnych mieszkańców Rusi Kijowskiej. Następcą _de facto_ Rusi Kijowskiej stało się Wielkie Księstwo Litewskie, gdzie najazdy mongolskie nie dotarły w takiej intensywności jak na ziemie ukrainne. Unia Polski z Litwą, to była _de facto_ unia z następcą Rusi Kijowskiej, a sama ziemie Rusi Kijowskiej były zaludniane od nowa. Większość magnaterii na Ukrainie stanowiły rod ruskie, Zbarascy, Zasławscy, Ostrogscy, Wiśniowieccy. Ze znamienitszych rodów chyba tylko Mniszchowie i Potoccy byli z Polski. Bo Koniecpolscy już się np. wżenili w istniejących posiadaczy ziemskich na Podolu.

Vor 8 Monate
Aleksander Kukułka +8
Aleksander Kukułka

Podobało mi się. dziękuję. Czekam na Białoruś i Litwę

Vor year
Urszula Bukowska +3
Urszula Bukowska

Mądry człowiek!

Vor year
Ірина Пашинська +250
Ірина Пашинська

Дякую за те що ви робите! Будьмо українцями!

Vor 2 years
Sergii +6
Sergii

@Вале Вале И стоят у мусорных баков тоже украинцы? Или богатые граждане великой державы? Да и вообще зарплаты в России ниже, чем в Украине. Зачем украинцам туда ехать?

Vor 2 years
Sergii +11
Sergii

@Вале Вале Так и не ездит в Россию никто. Это все брехня с телевизора.

Vor 2 years
Sergii +4
Sergii

@Вале Вале Кстати, хотел спросить, а ты почему еще в России унитазы не моешь?

Vor 2 years
Мari Popravko +32
Мari Popravko

Спасибо за историю соседних стран. Жаль что в школах и университетах не так преподают историю, не берут во внимание истории соседних стран( а только события которые влияли непосредственно на Украину). Спасибо вам большое. ждём видео про Румынию 👌🏻.

Vor 2 years
Анатолий Мухин
Анатолий Мухин

Монгольска орда,пограбувала Русь,Польшу,а Украину не трогала

Vor 7 Monate
Czyżyk +4
Czyżyk

Gratuluję wspaniałej audycji. Moc pozdrowień z Polski

Vor 8 Monate
Світлана Дубовенко +7
Світлана Дубовенко

Дуже цікаво і головне змістовно. Особливо про роль шляхти в національній свідомості польського народні тут є нам чого повчитися з користю для себе, замисліться представники малого бізнесу і тримайтеся, ми маєм вижити, перемогти і процвітати в НАШІЙ любій УКРАЇНІ!

Vor year
Богдан Дробот +11
Богдан Дробот

щиро вдячні полякам за допомогу!

Vor year
אירנה סריי +12
אירנה סריי

Спасибо Вам за просветительскую работу. Низкий поклон.

Vor year
Maniac #11 +131
Maniac #11

Dziękuje bardzo za szczerość, adekwatność i szacunek dla historii Polski 🤘🏽 Колись мої родичі були змушені переїхати з польських земель в Україну і можу впевнено сказати що ми можемо жити бік обік і протистояти ворогам разом. Про Україну можу сказати що вона має дуже багато плюсів і переваг перед сучасною Польщею в соціальному і навіть в декілька економічних напрямках! Дуже інноваційний український народ і в нього є велике майбутнє якщо перебудується повністю система в усіх структурах стосовних до влади! Hej! Baczność! Cel! 🇵🇱🇺🇦

Vor 2 years
Український Ukrainian +22
Український Ukrainian

Так, нам тільки російську продажну корупцію знищити.

Vor 2 years
Vlad Malko +5
Vlad Malko

Дякую за гарні слова!)

Vor 11 Monate
Рубен Савицький +4
Рубен Савицький

Як український поляк підтверджую!

Vor 10 Monate
Krzysiek Wyroba +3
Krzysiek Wyroba

Dziękuję za dobry materiał i pozdrawiam z Polski !

Vor 8 Monate
Kornel Kozłowski +28
Kornel Kozłowski

Ale fajny kanał i filmik! Gratulacje!

Vor 2 years
Urszula Wrona +62
Urszula Wrona

Bardzo mi się spodobało, że autor poświęcił czas na opisanie moskiewskiej propagandy co do polskiego przejęcia czeskiego Cieszyna w 1938 roku. To prawda, że Ruskie wykorzystują ten fakt w każdej rozmowie o II WŚ. Wydaje się, że niczego z polskiej historii więcej nie znają, tylko ten Cieszyn. Co ciekawe, nigdy nie słyszałam, żeby jakiś Czech o tym wspominał.

Vor year
Urszula Wrona
Urszula Wrona

@Шут_Ка ale po co mi wysyłasz ten fatalnie przetłumaczony tekst?

Vor year
P. Kowalczyk +1
P. Kowalczyk

Czesi w 1920 roku zajęli Zaolzie, gdy Bolszewicy szturmowali Warszawę.

Vor 9 Monate
khubak +3
khubak

Hej Urszula, Czesi wiedzą jak było i że nie było miękkiej gry z ich strony. Czesi kilka razy najechali Polskę łącznie z 1946 rokiem, gdy zaszli az pod Racibórz. O tym w PL w ogóle się nie wspomina.

Vor 8 Monate
Вікторія Адамович +7
Вікторія Адамович

Jestem Ukraińcem i piszę to przez tłumacza. Przepraszam w imieniu narodu ukraińskiego za wszystkie okrucieństwa i morderstwa popełnione na terytorium Wołynia i poza nim. Przepraszam, jeśli kiedykolwiek widzieliście flagę UPA na terenie Polski. Jeśli kiedykolwiek widziałeś Ukrainkę lub Ukraińca, który zachowywał się nieprzyzwoicie lub w jakiś sposób cię obraził, wstydzę się za moich ludzi i przepraszam w ich imieniu. Dzięki Polakom za wsparcie i pomoc! Uwielbiam Polaków i kocham ich całym sercem! Dziękuję za troskliwych ludzi, którzy pomogli mi w Krakowie i zrobili wszystko, co możliwe, aby naród ukraiński przeżył. Szczerze przepraszam za wszystko, co zrobili i powiedzieli Ukraińcy. Niech żyje i rozwija się Polska i Polacy!

Vor 8 Monate
Urszula Wrona +2
Urszula Wrona

@Вікторія Адамович Nie musisz za nic przepraszać. Przecież to nie Twoja wina. Dzięki za miłe słowa.

Vor 8 Monate
Андрей Худолей +54
Андрей Худолей

с 46:21 шикарные слова! Спасибо Вам большое за ваш труд и очень интересную историю! Последующим поколениям надо учить правильную летопись и историю Украины, а не навязаную нам из-за "поребрика". Дякую і вподобайка!)

Vor 2 years
Сергей Медведев +1
Сергей Медведев

Политика искусство лжи

Vor year
Reebus Reevers +9
Reebus Reevers

Pozdrawiam serdecznie z Polski .

Vor year
Клим Клим +54
Клим Клим

Потрібно вчитися в поляків ,як треба відбудовувати свою державність .

Vor 2 years
Natalia Polishchuk +10
Natalia Polishchuk

Много общего. Нам не плохо было бы поучиться у поляков. Благодарю за вашу работу. Как всегда много интересного.

Vor 2 years
Liubov Grigorchuk +3
Liubov Grigorchuk

А перш за все писати, говорити українською мовою, тоді й влада стане українською, буде дбати про благополуччя українського народу, а не вкрасти і втекти.

Vor 9 Monate
Mcn Wu
Mcn Wu

​@Liubov Grigorchuk w Polsce mówią po polsku ale i tak okradają obywateli 😢

Vor 5 Monate
Зенек Рекетчук +1
Зенек Рекетчук

Нам бракує польського гонору і любові до свого.Поляки для нас приклад , як треба любити свою вітчизну.

Vor 3 Monate
Tatyana S +5
Tatyana S

Неймовірна кропітка праця!! Дякую за таку важливу інформацію для нашої української історії про наших сусідів!! Слава Україні!

Vor 2 years
Beate linnekuhl +2
Beate linnekuhl

Dzieki , mimo tego ze nie uczylam sie Ukrainski , wszystko zrozumialam . Jak to mozliwe ?

Vor 9 Monate
Vitaliy Ziabrov +2
Vitaliy Ziabrov

Дякую за Вашу працю! Дуже цікаво!

Vor 7 Monate
Innominatam Interfector +3
Innominatam Interfector

Chętnie bym obejrzał ten film, żeby zrozumieć wasz punkt widzenia, ale brak napisów to dla mnie problem :p

Vor 8 Monate
Тягач Могучий +384
Тягач Могучий

Дуже хотілося почути про взаємини України з Румунією.

Vor 2 years
Wlodzimierz Zawierucha +6
Wlodzimierz Zawierucha

Північна Буковина це Румунія

Vor 2 years
Тягач Могучий +31
Тягач Могучий

@Wlodzimierz Zawierucha колись була.

Vor 2 years
Blazen +49
Blazen

@Wlodzimierz Zawierucha Ніколи не була і не буде, окупація Буковини і Бессарабії після 1 Світової, як окупація Криму зараз, тимчасове явище.

Vor 2 years
Yan Ku +6
Yan Ku

@Blazen СРСР окупував ці території в 1940

Vor 2 years
Алек Иванов +3
Алек Иванов

@Yan Ku История долгая и тяжёлая... Северное Причерноморье - регион уникальный. Наций тут перемешалось немало, поэтому в Одессе самые красивые девушки. И , да, в Одессе одесситы, а не "одесьці". Это в Львове львівці

Vor 2 years
ereyzer +18
ereyzer

Дякуючи вам у моїх дітей буде можливість зацікавитися історією України та навколишніх земель. За мого дитинства такого цікавого контенту не було. Велике ДЯКУЮ!!!

Vor 2 years
Michael Starykov +37
Michael Starykov

Всегда с удовольствием смотрю видеоролики братьев Капрановых. Живое изложение, карты, экономические отношение - всё это делает усвоение исторического материала быстрым и лёгким. Большое спасибо вам за ваш неутомимый труд. СЛАВА УКРАИНЕ!

Vor 2 years
Mest3000 Sskfkfk
Mest3000 Sskfkfk

Сметь нации

Vor year
Mariusz Sudak +4
Mariusz Sudak

CZEŚĆ I CHWAŁA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Vor 2 years
Ангеліна Каташинська +2
Ангеліна Каташинська

Дякую за неймовірну вашу роботу, цікаве та зрозуміле викладення матеріалу.🙏🏻💙💛

Vor 8 Monate
Joanna B +5
Joanna B

Obejrze pozniej, ale i tak pozdrawiam braci i siostry z Ukrainy!

Vor 2 years
Владьо Ипнарь
Владьо Ипнарь

Dzięki

Vor 2 years
Zbigniew Barszczewski +6
Zbigniew Barszczewski

Історія Польщі представлена ​​в дуже цікавому вигляді. Велике спасибі. Поляк з колишнього (до 1939 р.) Львівського воєводства, багато років за межами країни, але розмовляє польською, українською (дивно?), російською, англійською, іспанською, і було б ще кілька...

Vor year
Slawek Wysocki +3
Slawek Wysocki

👍historia Nasza wspólna ! Mądrze opowiadasz !

Vor 11 Monate
Wiesław Pasławski +5
Wiesław Pasławski

Niech Pan pomyśli o tłumaczeniu na J. polski bo to jest ciekawe.

Vor 9 Monate
Stan Podol +51
Stan Podol

Bardzo dziękuję za otwarte oraz, jakże ciekawe przedstawienie naszych wspólnych złożonych dziejów. Oby od teraz nasze kraje rozwijały się w partnerstwie i przyjaźni, bez moskiewskich satrapów. Слава Украiнi!

Vor 2 years
As Technology +1
As Technology

Witam was serdecznie, w Polsce bardzo dbamy o znajomosc histori wszyscy znają bitwę pod Grunwaldem, zwycięstwo pod kilhormem ,zatrudniam inpracuje z wieloma ludźmi z Ukrainy niestety zauważyłem że bardzo słabo znają swoją historię lub wcale.Dobrze ze powstał taki kanał

Vor 2 years
Oksana Oksana +121
Oksana Oksana

Для того, щоби був мільйон, треба в школах вмикати ваші відео, і таким чином популяризувати українську історію і насаджувати патріотичні наративи.

Vor 2 years
dego +1
dego

Непогана ідея насправді

Vor year
Ticktockgod +2
Ticktockgod

Насаджувати не зовсім коректне слово. Доносити добре інформацію - так. Тоді людина і буде робити розумний вибір, зауважую свій вибір, а іншого розумного вибору як підримувати свободу та історію свого народу нема.

Vor year
Archio 1 +5
Archio 1

Це поки що найкраще що є на українському ютубі, сподіваюсь ви цю справу не покинете! Дуже цікаво було б послухати детальніше про кріпацтво в Україні, це досить тяжка але цікава і необхідна для знання сторінка історії нашого народу!

Vor 2 years
Jacek Jedlinski +7
Jacek Jedlinski

Łączy nas wspólna historia

Vor 9 Monate
Супер Успішний
Супер Успішний

Щиро дякую вам за вашу працю,сьогодні це так необхідно,займатися просвітництвом та розвінчувати брехливі міфи про минуле України та її народ.

Vor 2 years
rusZZia-TERRORIST +9
rusZZia-TERRORIST

Дякую що захищаєте нашу Україну 🇺🇦🇺🇦❤❤ Слава Україні! Смерть ворогам!

Vor year
nar 19 +39
nar 19

Dziękuję bardzo! Bij bolszewika w każdej go postaci!

Vor 2 years
Дмитро Т. +4
Дмитро Т.

👍

Vor 2 years
Василь Гуцул +3
Василь Гуцул

Щиро дякуємо за вашу важливу для України роботу

Vor 2 years
Сергій Прокоса +14
Сергій Прокоса

Стисло, доступно, зрозуміло, ненав'язливо. Браво. Дякую за зроблену роботу. Дуже сподобався!!!

Vor 2 years
janusz klimek +7
janusz klimek

Pozdrowienia dla Ukrainy :)

Vor 2 years
Sailer Sprint +24
Sailer Sprint

Велике Дякую за вашу щиру i кропiтливу працю. та единий висновок, спасiння i icнування УКРАIНИ, ПОЛЬЩI, ЛИТВИ i БIЛОРУСI у вiдродженi Ржечi Посполитоi, як тройги народiв...

Vor 2 years
RB +2
RB

chyba 4 narodów

Vor 8 Monate
Олег Румянцев
Олег Румянцев

@RB Опять Польшу придётся поделить?

Vor 8 Monate
M.D. +65
M.D.

I would love to watch it but cannot understand a lot, can you add english subtitles? It really gonna help people like me! Greetings from Poland! :)

Vor 2 years
Lechosław +4
Lechosław

Po cholerę? Masz polskie imię i nazwisko, a sadzisz się na "anglika".

Vor year
dego
dego

@Lechosław aby Ukrajinec četl ten komentář a pocházel co je napsáno

Vor year
Naw Gra +1
Naw Gra

@Lechosław ja też wolałabym polskie albo angielskie napisy, bo rozumiem co dziesiąte słowo więc nie rozumiem nic. Nie widzę powodu żebyś się tak napinał. Angielski znam z polskiej szkoly i posługuje się nim na tyle dobrze, że rozumiem wszystko co mówią. O co Ci chodzi? Zazdrość czy co?

Vor 9 Monate
Марічка +212
Марічка

Я дуже люблю дивитися Ваші відео, пани Капранови! Вони, випуски, вельми цікаві.

Vor 2 years
Felix Allain +3
Felix Allain

Панове

Vor 2 years
Wiaczesław Mambetow
Wiaczesław Mambetow

пани... панове... 😂😂😂

Vor 2 years
Марічка
Марічка

@Felix Allain дякую за виправлення.

Vor 2 years
Ілона Бандерівка 🇺🇦 +5
Ілона Бандерівка 🇺🇦

Дуже цікаво вас слухати, люблю нашу історію. Слава Україні !!!!!

Vor 2 years
игорь кстюк +1
игорь кстюк

Хай Живе Україна! Єднаймося, Капранові молодці, дякую за творчість та правдиву Українську історію. Книгу з автографами получив, це дуже круто. Ще раз дякую!

Vor 2 years
Виталий Нестеренко +2
Виталий Нестеренко

Шановні брати Капранови дякую Вам та вашій команді за працю.

Vor 2 years
Taty De Sanchez +40
Taty De Sanchez

Щиро дякую, тепер мені набагато краще зрозуміла Польща та поляки

Vor 2 years
Лариса Романенко
Лариса Романенко

👍СЛАВА УКРАЇНІ! БОЖЕ, УКРАЇНУ БЕРЕЖИ!🙏

Vor year
Vladislav Oswald +359
Vladislav Oswald

Як бы там не было, але Палякі малайцы! Украінцам та беларусам патрэбна з іх браць прыклад. Таму, што яшчэ тут магчыма дадаць? За Нашу Та Вашу Свабоду! Слава Украіне! Жыве Беларусь! 🇵🇱🇺🇦⚪🔴⚪

Vor 2 years
Melkor 11 +33
Melkor 11

Героям слава! 🇺🇦🔱🇺🇦 Жыве вечна! ⚪🔴⚪

Vor 2 years
[Polish National Music] +44
[Polish National Music]

Niech żyje Polska 🇵🇱🤝⚪🔴⚪🇺🇦

Vor 2 years
Melkor 11 +17
Melkor 11

@[Polish National Music] , 😉👍👍👍 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇺🇦🇺🇦🇺🇦⚪🔴⚪

Vor 2 years
Roman Mcgregor +3
Roman Mcgregor

@[Polish National Music] тебе словаки не люблять Польщу

Vor 2 years
[Polish National Music] +10
[Polish National Music]

@Roman Mcgregor słucham ? O czym pan mówi ?

Vor 2 years
Leszek +1
Leszek

Robi Pan wspaniałą robotę.Żeby zrozumieć drugi naród ,jego kulturę, mentalność, uprzedzenia, tradycję, należy poznać jego korzenie ,historię.Życzę Panu powodzenia.

Vor 2 years
Pan Adolf +1
Pan Adolf

Gadanie głupot i wychwalanie bandery to "wspaniała robota"?

Vor 2 years
Zyg Maszél +14
Zyg Maszél

Dobra lekcja historji, urodziłem się w Polsce i wychowałem. Połowe tego nie wiedziałem, gratulacje za taką wiedze 🏆

Vor year
Grzegorz Pawlikowski +1
Grzegorz Pawlikowski

Oj to nie uważałeś na lekcjach historii

Vor 8 Monate
Andrzej S +19
Andrzej S

Mój dziadek kiedyś powiedział dobry sąsiad lepszy od rodziny... W bardzo dobrej rodzinie czasami dochodzi do konfliktów a co dopiero z sąsiadem.. Uczmy się na błędach . Pozdrawiam Ukrainę..

Vor 9 Monate
Vitalii Boreiko +2
Vitalii Boreiko

Дуже дякую вам за проведену роботу. Ви - золото української нації!

Vor 2 years
ВАЛЕРИЯ Шафер
ВАЛЕРИЯ Шафер

Будемо Українцями чудове гасло!!!💙💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Vor 3 Monate
Jarek P. +203
Jarek P.

Warszawa to nie jest Wielkopolska. Warszawa to Mazowsze. A Wielkopolska to tam gdzie rozpoczęła się historia dynastii Piastów czyli Gniezno i Poznań.

Vor 2 years
infico +3
infico

Що?

Vor 2 years
Олег Пузанов +13
Олег Пузанов

@infico повышай свое образование

Vor 2 years
infico +28
infico

@Олег Пузанов Незнання іноземної мови під україномовним відео не робить людину не розумною, а от дорікання людині в незнанні мови під цим самим відео ставить під сумнів інтелект людини яка про це пише. Короче: повишай інтєлєкт ольга, ибо такиє как ти додо нє вижили

Vor 2 years
infico +10
infico

@Volodymyr Aitubaiev Дякую. Кажуть, що польська на 70% схожа на українську, але якщо взяти до уваги говір, діалект, запозичені з інших мов слова, переклад кирилиці на латинь, і ось польська вже не схожа на українську взагалі. Diakuy za pereklad

Vor 2 years
MelNykaTor +7
MelNykaTor

Вподобайка на честь підтримки!Слава Україні!

Vor 2 years
Dmytro Aleksieiev +25
Dmytro Aleksieiev

21:29 Уточнення: Сенкевич написав цілу трилогію про різні події в Польщі. Потоп - про навалу шведів, Вогнем і мечем - про козацьке повстання, Пан Володийовський - про протистояння з Туреччиною і Кримом. Єжи Гофман дійсно зняв фільми по всім трьом книгам, але обкладинка котру ви показали належить фільму "Вогнем і Мечем" а не "Потопу". Готуйтесь ретельніше. https://pl.wikipedia.org/wiki/Potop_(film_1974)

Vor 2 years
The Untouchable +12
The Untouchable

Bardzo podobają mi się twoje materiały, szczególnie o naszej wspólnej, sąsiedzkiej, skomplikowanej historii. Mam nadzieję, że po wojnie będziemy sobie bardziej bliscy niż kiedykolwiek. Slava Ukranie i Niech żyje Polska

Vor 10 Monate
The Untouchable +1
The Untouchable

Mathew Blacksmith Pracujesz dla Prigożyna, czy na własny rachunek?

Vor 9 Monate
Юрій Михайлович
Юрій Михайлович

Чудова доповідь чудових братів, справжня еліта це ви

Vor year
Arkadiusz Kul +4
Arkadiusz Kul

Komentarz nr 2: sojusz Piłsudski-Petlura w głównej mierze polegał na tym, że Ukraińcy zobowiązali się do wystawienia 200.000 armii, podczas gdy do boju poszło ledwie 12.000. To sami Ukraińcy zawalili temat i nie przyznali odpowiednich funduszy. Zgromadzenie narodowe ukraińskie po prostu zaczęło się kłócić i bić pomiędzy sobą, w wyniku czego Petlura został po prostu dowódcą bez armii. Polska była zbyt słaba i wyniszczona. Piłsudski wyraźnie powiedział że wolna Ukraina to sprawa Ukraińców i Polska za to krwi przelewać nie będzie. Taka dokładnie była synteza wydarzeń na dzień przed podpisaniem pokoju ryskiego.

Vor year
GARY UA🇺🇦 +116
GARY UA🇺🇦

Вподобайка Т.Г.Шевченко дякую за цікаву історічну хронологію. Всім привіт з Українського Криму птн-пнх. Слава Україні. 🇺🇦🇵🇱

Vor 2 years
Tania Тetiana +11
Tania Тetiana

Героям слава!

Vor 2 years
Dom Dom +1
Dom Dom

Piękna historia Polski Ukrainy dzięki za mądre slowa

Vor year
Bogusław +3
Bogusław

Mądre słowa. Życzę wszystkiego dobrego dla Ukrainy.

Vor 2 years
Владьо Ипнарь
Владьо Ипнарь

Dzięki

Vor 2 years
Олексій Сліпченко +7
Олексій Сліпченко

Польша нас союзник был, при чем очень хорошим

Vor year
Sam Breng +1
Sam Breng

Зробіть, будь ласка, відео про історію Московії, дуже цікаво дізнатися і побачити всю картину без брехні.

Vor 2 years
Василь Хмара +5
Василь Хмара

ЛАЙК і підтримка каналу. СЛАВА УКРАЇНі!

Vor 2 years
Наталія Гладиш +231
Наталія Гладиш

Я українка, пишаюся своїми предками і по мамі, і по татові, люблю і ціную моє українство, передаю його, як оберіг, своїм синам і онучці. І вас закликаю шануватися, бо ми того варті.

Vor 2 years
Наталія Гладиш +13
Наталія Гладиш

@Mario Nowak Звісно, ми мали відстоювати своє на своїй землі. Які запитання?

Vor 2 years
Mariya Bronnik. +8
Mariya Bronnik.

@Наталія Гладиш це бот. Він усюди це кидає.

Vor 2 years
ntr krf +8
ntr krf

добре що є такі люди, це надихає. це просто чудово. всього найкращого всім українцям.

Vor 2 years
27th +8
27th

@Наталія Гладиш Wyjątkowo podła odpowiedz która potwierdza że nienawiść do ukraińców jest w 100% uzasadniona. Czy my Polacy obecnie nie mamy prawa do dokładnie takiej samej obrony ?

Vor 2 years
Iryna +3
Iryna

Вже не знаю, який з випусків найвагоміший. Та цей 💯 дуже важливий! Дякую за ваш вклад в сильну та міцну Україну

Vor year
Joan Trigilio +2
Joan Trigilio

Really wish there were English subtitles for these lectures.

Vor 8 Monate
Lienka Lienkova +1
Lienka Lienkova

Дякую за делікатне подання польскої історії. Цілком згодна що треба поважати свою історію, мову, землю. Кожного хто буде незаконно а головне у поітичних міркуваннях переселений на українські землі з нав'язування своєї культури треба зупиняти а військових окупантів звичайно ліквідувати .

Vor 17 Tage
Dovilė Jenciutė +6
Dovilė Jenciutė

Щиро Дякую за Вашу працю !💛💚❤

Vor year

Nächster

HIDE and SEEK im FLUGHAFEN

18:57

HIDE and SEEK im FLUGHAFEN

johannesmlz

Aufrufe 193 Tsd.

Tiktoks, aber wenn ich lache 10 Subs!

18:17

Tiktoks, aber wenn ich lache 10 Subs!

Papaplatte

Aufrufe 388 Tsd.

ІСТОРІЯ ТУРЕЧЧИНИ. Друг чи ворог?

40:21

ІСТОРІЯ ТУРЕЧЧИНИ. Друг чи ворог?

імені Т.Г. Шевченка

Aufrufe 326 Tsd.

HIDE and SEEK im FLUGHAFEN

18:57

HIDE and SEEK im FLUGHAFEN

johannesmlz

Aufrufe 193 Tsd.