Çka ka shpija - Episodi 12 - Sezoni 9

 • Am Vor Monat

  KlanKosovaKlanKosova

  Çka ka shpija - Episodi 12 - Sezoni 9 (NEW)

  Follow Klan Kosova on...
  • FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
  • IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
  • YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
  • WEB: klankosova.tv/

  © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Alban Pellumbi
Alban Pellumbi

Ju jeni me te miret nder shqiptari,na pikelluat me kete kengen e dhimbshme per trojet tona ta bekume..respekt per ju Artista te medhenj respekt!

Vor 29 Tage
Bejtullah Arifi
Bejtullah Arifi

Si shikues i rregullt i serialit ç'dohet jam argtu me ju, mirpo tash na emocionut. Kam gati 4 vite qe jam largu po brenga per vendin tim veç m'shtohet, gjithkush qe keni pak mundsi, mos u largoni ju lutem, shpresoj qe vjen dita dhe kthehemi ne vendet tona. Ju pershendes nga Kumanova e Ilirides (Gjermani). 😑

Vor Monat
Nisi Kras
Nisi Kras

a je kan në qaka shpin dhe jetash a je Laluku ë apo a

Vor Monat
Alea Rexha
Alea Rexha

Jeni shumë të mirë numër një vetëm vazhdoni suksese. 💜💟

Vor Monat
E K
E K

Sa u emocionova ne fund 😞😞😭 Jeni te mrekullueshem Respekt👍

Vor Monat
ermira gashi
ermira gashi

ju lumt jeni serjali ma mir jeni veq vazhdoni ❤

Vor Monat
R.O
R.O

Edhe n'pytscha zogjt e malit,edhe n'pytsha zogjt e detit,se per ty moj tokë arberore ska me më fol ma kush mue te shkretit.😭

Vor Monat
Faton Krasniqi
Faton Krasniqi

Eshte hera e pare qe ky emision me ben te qaj e jo te qesh 🥹😭

Vor Monat
Loca Babatinca
Loca Babatinca

Të lumtë Naser Rafuna lumet na që e kem një njeri si ty e që çdo herë e sjellë realitetin e këtij vendii 👑☹️

Vor Monat
Nati Haliti
Nati Haliti

Ju lumt per ket epzod kushtuar ikjes se t rinjve shqiptar ne migrim

Vor Monat
argjend jashari
argjend jashari

Hallal ju koft se shum epizot i mir me shum fjan te ferteta bravu❤

Vor Monat
Lum Misini
Lum Misini

Shum je ni mat mire Ne bote Veq vazhdon love you naser rafuna Dhe gresa pallaska Shume fort e Keni luajt Krejt aktoret Mat mire ne bote ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰👍

Vor Monat
adi82 adi82
adi82 adi82

E dhimshme....me shtit me kajt...vet e kam perjetu nje ikje te tille, qdo dite me dhemb shpirti per Kosoven tone te dashur...

Vor Monat
no name
no name

ani kthehu pra 🤷‍♂️

Vor Monat
Agnesa Haxha
Agnesa Haxha

E Keni qit shummmmmmm te Bukur Episodin edhe shummmmmmmmmmmmm E Pelqej pajtesen edhe esht shummmmmm E Bukur 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor Monat
Avdi Berisha
Avdi Berisha

NE FUND ME KA BERE PER TE QAJTUR KJO EPIZOD

Vor Monat
Arianit Albania
Arianit Albania

O zot fundi 🥺🥺🥺🥺 vdiqem ne gurbet jemi te zbrast iken vitet 🥺🥺

Vor Monat
Qendrim Spahija
Qendrim Spahija

Shqiptari kurr sosht shpirtnisht rehat ju lumt ❤️

Vor 16 Tage
Rrobaqepsia Aba
Rrobaqepsia Aba

Qka ka Kosova e qet "çka ka shpija" Ju lumt te gjitheve Ju duam !

Vor Monat
Nisi Kras
Nisi Kras

un e dua Rabin Qekun Pajtesen Republikën Rebekën Hamdin

Vor Monat
Vildan Rexhepi
Vildan Rexhepi

Une xhekun se du

Vor Monat
Vlera Cikaqi🖤
Vlera Cikaqi🖤

Bravo ju pergëzoj për ktë episod më bët të qaj sepse ka shum njerz qe i njo dhe qe kan ikur nga Kosova bravo bravo bravo 🔥🥺

Vor Monat
Nisi Kras
Nisi Kras

e ki përsërit 3 her po bëj shaka oj vajz më fal të lutem hahahahahahahaha më fal të lutem plliz😣😣😣😣sa ndihem keq se të thash

Vor Monat
Rrobaqepsia Aba
Rrobaqepsia Aba

Krejt qeto hapa i mar o Xhek ,prej si e laj Gjurmunin 😥🤣🤣🤣🤣🤣

Vor Monat
Igballe Avdullahi
Igballe Avdullahi

jeni ma te mirt ne bot❤❤❤

Vor Monat
Adhurim Fekaj
Adhurim Fekaj

bravo aktor te mrekullushem prej se e keni ndrru televizionin keni dal ne Klan Kosova ma mire po ju ec puna

Vor Monat
Nisi Kras
Nisi Kras

faleminderit shum të dua shum hahahahaha po bëj shaka se one nuk jam te qaka shpia po du që të jem tek qakq shpia në sen të Hajrushit o ishalla o zot

Vor Monat
Edona Morina
Edona Morina

Rabia me e bukura ne bote 🌹

Vor Monat
Nazmije Zekaj
Nazmije Zekaj

Ju jeni seriali ma i mir qka ka shpia❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 26 Tage
Leona Bullatovci
Leona Bullatovci

Ne fund me bet te qaj,eshte e vertet qe ska send me te rende se gurbeti. Une kam emigruar qe 2 vjet po me mungon Kosove shume. Per rini ka pune mjaftueshem po mallin per atdhe sun e blen me asgje😰

Vor Monat
Albi Albi
Albi Albi

Ju lumt per ket episod senzibilizus 👏🏼👏🏼.

Vor Monat
Ermira Ermira
Ermira Ermira

me gezim i pres videot e juaja mos u ndalni kurr vetem vazhdoni❤❤❤❤❤❤💜💕

Vor Monat
Valbona Telaku
Valbona Telaku

Ishalla prap osht Hamdija edhe Pajtesa ne serial dhe te gjithë ju tjeret jeni me te mirtit vazhdoni keshtu ❤💗💕🌸🪐

Vor Monat
Nisi Kras
Nisi Kras

amin se edhe ata jan të mir edhe quna mi hekur jan më të mirët i dua shum qaka shpia

Vor Monat
P-sanna michale summer
P-sanna michale summer

Një Seri shumë e mirë me një mesazh të Fuqishëmë për ketë ikje masive qe po Ndodhë në vëndin tonë për Fatë të keq …

Vor Monat
Milazim Krasniqi
Milazim Krasniqi

Ju lumt per ket episod senzibilizus👏👏

Vor Monat
Nisi King
Nisi King

shk po i bjen kjo senzibilizus se sen nukpo të marr vesh

Vor Monat
Berzat 04
Berzat 04

Pp

Vor Monat
Jimmy Jimmy
Jimmy Jimmy

😂😂😂 si kur t pshuresh, veq ti e ndin nxehtesine.🤣🤣🤣

Vor Monat
Asd Asd
Asd Asd

veqq vazhdoni seriali ma.i mir qe ekom.shikuuu najhr juduaaaa shummm shumm shumnmmmm

Vor Monat
Zejnie Loshaj
Zejnie Loshaj

Cak ka shpija❤❤❤

Vor Monat
Selvie Kuçi
Selvie Kuçi

Pajtes dhe Hamdi në fund na bëre për të çajtur😥😓

Vor Monat
Bleona Aliu
Bleona Aliu

Ju lutë unë dua të them sa shumë veshir është të jetuar n'Kosovë por vend si Kosova nuk ka askund në Botë Kosova jem dua shumë

Vor Monat
la voce si deve sentire
la voce si deve sentire

Nuk pom pelqen skenari i Baton Haxhiut me kritiku në mënyr direkte Kryeministrin Albin Kurti. Përndryshe jeni shum te fort.

Vor Monat
Kujtesa Ukperaj
Kujtesa Ukperaj

Edhe në RTK o kan mirë por masi dolën ne Klan Kosova më dukët se ka një ndryshim te vogël që më dukët se është më mirë për serialin dhe për aktorët e saj respekt per aktorët ju dua shumë💋💋.Të puthi shumë Gresa Pallaska-ndryshe Raba dhe e puthi edhe Teuta Krasniqin- ndryshe Republika që më mungon shumë por shpresoj se do të kthehët së shpejti.

Vor Monat
abcdefghi_lmnopqrstuvwxyz
abcdefghi_lmnopqrstuvwxyz

Omg what the heck is this i wish i could be like them to be a comedian or something like that i really like their attidude expecially that fat boy HAMDIA he's so funny i wish i could be in KOSOVO omg

Vor Monat
E.M
E.M

Sdi a me kesh a me kajt🤣🤣..mat miret jeni ju rujt zoti

Vor Monat
Allen Mushla
Allen Mushla

ka fundi kur kan recitu Hamdia & Pajtesa vallah m dolen lot🥹🥹

Vor Monat
no name
no name

ma maa

Vor Monat
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli

Jeni mat mir Respekt vete vazhdo mus unalni 1 njesh

Vor Monat
Lejla Ademaj
Lejla Ademaj

🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😫😫😫😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤e dhimshme,veq vazhdoni ju duam🥺🥺❤❤

Vor Monat
luli sabani
luli sabani

Super episod ,sidomos pjesa e fundit ...

Vor Monat
Rrahim
Rrahim

Humor spo sho , veq politik…!

Vor Monat
MODERN STRIKE PVP EDITS
MODERN STRIKE PVP EDITS

Ju lumt jeni seriali ma i mirë

Vor 23 Tage
HERUSHJA JOTE
HERUSHJA JOTE

Pi episodes 1 deri tani po ju kqyri kur sum boheni bajat pse bre jeni kaq te mir ju dua shummm 💖🤗😗 seriali ma i bukur ne bot inshallah nuk perfundon me kaq inshallah vazhdoni me episoda tjera i love youu qka ka shpija 😙😙😙💜💖💜🌍🌠

Vor Monat
Emina Aetov
Emina Aetov

Edhe une😘😘

Vor Monat
Osman Cakaj
Osman Cakaj

Mat miret jeni 👑👑

Vor Monat
Dones Azemi
Dones Azemi

Ju du shummm veq kur vi 1 dit me ju vizitu se me ju pa rrug kurr smuj♥️♥️

Vor Monat
Ramadan Bulica
Ramadan Bulica

Ju lumt vetem vazhdoni keshtu

Vor Monat
Ibadet Isufi
Ibadet Isufi

Ne fund na bere me qajt 😢😢

Vor Monat
Minevere Mustafa
Minevere Mustafa

@Lendrit Canolli !!!

Vor Monat
Lendrit Canolli
Lendrit Canolli

@Minevere Mustafa lash Bj

Vor Monat
BASS BOOSTED
BASS BOOSTED

Vallahi brud lot mpikshin se vet jetoj n’jasht 🇩🇪

Vor Monat
Sami Rrustemi
Sami Rrustemi

Edhe une dola 😭😢😥

Vor Monat
Ermal Sefolli
Ermal Sefolli

Ju lumte jeni me te miret

Vor Monat
Isuf Bytyqi
Isuf Bytyqi

Shum bukur ju lumt♡♡♡♡♡♡♡♡♡😘😍😍😍😍

Vor Monat
HERUSHJA JOTE
HERUSHJA JOTE

33:53 hec more hin sob se po vi po ti shkuli flokt 😂😂😂😂 deka vallah tu kesh 😂😂😂

Vor Monat
Doresa Sadiku
Doresa Sadiku

Jini shume te bukur mose u ndahi ase ni here puqe rrej meje e kini apo ni problem e kini se ora 22..00marutu valla veshe nisja ma shpete se kopa ❤️🥰😍

Vor Monat
Ana Tahiri
Ana Tahiri

😂😂😂😂 o bre po t mire jeni

Vor Monat
valon valon
valon valon

Serjali me i bukur shqip

Vor Monat
Emanuell shabani
Emanuell shabani

🥰👍👍 kush e kendon ket kang ne fund bre 😢😢

Vor Monat
AlbiN
AlbiN

Ilir Shaqiri - Lamtumire

Vor Monat
Amir Kukaj
Amir Kukaj

o veq me kqyr neser se nuk ja vlen për 4 or zdi pse a kan thon 8:45 ora tash 4 or perpara😂😂

Vor Monat
Lumnije Shamolli
Lumnije Shamolli

Unë jetoj në Slloveni e lot më pikëlonin nëpër faqe. 😭😭😭😭😭😭🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Vor 18 Tage
FF adhurim gg
FF adhurim gg

O kinga 👑👑👑

Vor Monat
Vetrim Gashi
Vetrim Gashi

JU DUA SHUM PI KREJDVE❤‍🔥❤‍🔥❤❤

Vor Monat
Floresha Spahiu
Floresha Spahiu

Aktore te mrekullushem

Vor Monat
Vesel Krasniqi
Vesel Krasniqi

as ni minut sduhet me nejt nkit ven un punoj prej 15 vjet kur i kom pas edhe sen drit skom qit mir e ka pas aj qe ka than ktu duhet me nejt 24 or para ambasades edhe qat moment kur tvjen rasti ma i vogel me ec edhe mos me kthy as kryt bile se jem lodh ni popull mo 😡

Vor Monat
Akile Bytyqi
Akile Bytyqi

Une ju pëlqej shume dhe si seriali më I bukur

Vor 29 Tage
Djjanim
Djjanim

Respekte viq vazhdoni

Vor Monat
Moza Bytyqi
Moza Bytyqi

Ama une i kum percjell prej senjum kan e vogel edhe hala kami percjell gjithmone

Vor Monat
Erion Rasim
Erion Rasim

😂😂😂 pajtesa naknaqi 😂😂😂

Vor Monat
Erisa
Erisa

Jeni me te more Qka ka shpija Kallen fmija

Vor Monat
GAZMEND luzha
GAZMEND luzha

Loti ne fund 🥲

Vor Monat
Arbnora Hasani
Arbnora Hasani

🥰🤣🤣

Vor Monat
Ardita Hashani
Ardita Hashani

Shum jeni te fort dhe te mir

Vor Monat
Nisi King
Nisi King

mos u ndalni kurr jeni më të mirët ju dua vetëm vazhdni mos u nalni asniher 😘😘😘😘 😗😗😗😗 😙😙😙😙 😚😚😚😚

Vor Monat
Xheneta Blakaj
Xheneta Blakaj

8 minuta hajde ma shpejt

Vor Monat
Amir Kukaj
Amir Kukaj

❤❤❤❤

Vor Monat
Anisa Beqiraj
Anisa Beqiraj

Ma mirt jeni

Vor Monat
Mirjeta Alimi
Mirjeta Alimi

👍🏻👏🏻👏🏻

Vor Monat
Erlinaa Kabashi
Erlinaa Kabashi

👍👍👏👏👏

Vor Monat
Lulzim Sadriaj
Lulzim Sadriaj

Ne fund na bere shume me qajt 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓

Vor Monat
Erisa
Erisa

Jeni me te mirt just dua shum o mbreta jeni nutrition 1 memory pres te hene ne oren dhjet o Qkaka shpija Kallxon fmija

Vor Monat
Blerim Berisha
Blerim Berisha

Jeni me te miret ju dua shume Raba ose Gresa je me e mira une pren ne te henen tjeter. Zoti ju ruajt jau ktheft zoti me te miren

Vor Monat
Blerim Berisha
Blerim Berisha

Ju dua shume

Vor Monat
Liron Mehmeti
Liron Mehmeti

Qe sa ditë jam tu e prit ep e ri

Vor Monat
Engjell isaku
Engjell isaku

rebeka duhet mu zavendsu shum e dobt per nivelin e serialit

Vor Monat
Moza Bytyqi
Moza Bytyqi

A.a jeni shum qesharak

Vor Monat
Ledion Kelmendi
Ledion Kelmendi

Ooooo pot mir 👋👋👋

Vor Monat
Blerta Blerta
Blerta Blerta

Kush e kendon kenge me tregoni ju lutem

Vor Monat
Dora 777
Dora 777

Ilir Shaqiri- Lamtumirë

Vor Monat
Nisi King
Nisi King

jeni më të mirit ju dua shum😚😙😗😘😍😍😘😗😙😚

Vor Monat
Sabrije Saiti
Sabrije Saiti

Ma mir se ki epizod skom pa

Vor Monat
Hava Salihu
Hava Salihu

Shihmi herave tjera pajtesa dhe hamdi inshalla vini apet episodav tjer se smundem pa juve shihemi lamtumir

Vor Monat
Amir Kukaj
Amir Kukaj

mat mirt jan po pse pe vanojn se mat mirt jan

Vor Monat
Amir Kukaj
Amir Kukaj

e ora 22:00 ka me ja nis🎉

Vor Monat
Rrona Pnishi
Rrona Pnishi

🙏💯🥶

Vor Monat
Hava Hava
Hava Hava

♥️😭😭♥️♥️

Vor Monat
BleArd
BleArd

Jeni Nummer nje.Suksese vetem Suksese gjat gjith JETES.

Vor Monat
Nezir Gashi
Nezir Gashi

Jen bosa

Vor Monat
Bleranda Kyqyku
Bleranda Kyqyku

Bravo

Vor Monat
Besim Xhokaj
Besim Xhokaj

Ju lutem me thoni si quhet teksti qisaj kenge

Vor Monat
Make Axhami
Make Axhami

Jeni shum te bukur dhe t mir veq vazhdoni

Vor Monat
besnik niki
besnik niki

ju jini 💝 e madhe e ksaj note

Vor Monat
Moza Bytyqi
Moza Bytyqi

E vertet shum von pe nhojn

Vor Monat
ekrem ekremi
ekrem ekremi

Intelektual pa pervoj t'pa prisht hahaha, ,

Vor Monat
Honka Kadriu
Honka Kadriu

Vallajin shum mir e kini bo. Lamtumir PAJTES DHE HAMDI😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😙😙🌹

Vor Monat
Makfirja Sopi
Makfirja Sopi

Veq nqofse shkojn ne deti

Vor Monat
Makfirja Sopi
Makfirja Sopi

Ama zbesoj

Vor Monat
Imer Aliu
Imer Aliu

a kan dhan dorë heqje

Vor Monat
Asd Asd
Asd Asd

juduaaaa shummmmm

Vor Monat

Nächster

Çka ka shpija - Episodi 5 - Sezoni 9

45:32

Çka ka shpija - Episodi 5 - Sezoni 9

KlanKosova

Aufrufe 955 000

Çka ka shpija - Sezoni 6 - Episodi 10

34:54

Çka ka shpija - Sezoni 7 - Episodi 19

40:48

Official Madden 23 Gameplay!

9:46

Official Madden 23 Gameplay!

EricRayweather

Aufrufe 198 204

LEANA SI COSTEL - FANTANA

21:56

LEANA SI COSTEL - FANTANA

Vacanta Mare Oficial

Aufrufe 277 000

Çka ka shpija - Episodi 25

36:38

Çka ka shpija - Episodi 25

RTK

Aufrufe 5 100 000

Florin Ianovici : Marturie

7:34

Florin Ianovici : Marturie

CHRISTIAN WRSHP

Aufrufe 34 000

Çka ka shpija - Episodi 3 - Sezoni 8

51:15

Papa?

4:47

Papa?

inscope21

Aufrufe 481 884

365 Days - Noch ein Tag | Offizieller Trailer | Netflix

2:10

365 Days - Noch ein Tag | Offizieller Trailer | Netflix

Netflix Deutschland, Österreich und Schweiz

Aufrufe 91 475

Erkennst DU den Song? (mit Schmyt)

13:53

Erkennst DU den Song? (mit Schmyt)

World Wide Wohnzimmer

Aufrufe 111 241

Gül Masalı 7. Bölüm @atv

2:18:27

Gül Masalı 7. Bölüm @atv

Gül Masalı

Aufrufe 689 761