Çfarë po ndodh mes Ledjanës dhe Mevlanit! Ja fjalët e Mevlanit - Përputhen, 10 Maj 2021

 • Am Vor Monat

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

  Subscribe to "Top Channel" on DE-film Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

John Stan
John Stan

Mevlan. Ne çoftese ky takimi I fundit ne studio nuk asht fallso, dhe reagimi I ledianes eshte real ky qe shofim. Me mire jepi fund kesaj historie se me ç'ka shifet ledjana nuk e méritons dashurine tane. Dhe ne qofte se ledjana asht kjo qe paraqitet ne émision, nuk ke ekuiliber nervor dhe do te kesh gjithmone problème me te.

Vor Monat
qika 22
qika 22

Hahahaja bora sa mir ja boni prinzit😂😂😂😂 e mir skena ma koh per kommemti e tende hahaha

Vor Monat
Rifat Kerella
Rifat Kerella

Eke lyp qishtu vet ti se ke ba lojn meta eki antunelen aty

Vor Monat
Nomi Sinani
Nomi Sinani

O mevla je cuni flori nuk esh per ty ledjana ka te dashur jashr

Vor Monat
Ekrem Kastrati
Ekrem Kastrati

Pa Ledijanen❤️💕nuk shkon as emisjoni kjo është shum e vertet lediana te dua shum zemer 💕💕💕💕💕💕💕😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

Vor Monat
illyrian
illyrian

Ky Blerimi po bën Sehire në emision e pa kuptueshme qfarë ndyrsire!

Vor Monat
Drita Toska
Drita Toska

Jjo edhe un jam fancia e juaj ledjana esht bere shum merzitur bravo mevlan ke follur taman po e se del singel aq ma mir nuk ke nevoj per aktore per singjiritet

Vor Monat
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Shum kam deshir te prisheni me Muratin,se ti Ola erdhe si vjethse dhe u ndiheshe krenare,tash do ta kuptojsh edhe Sindin me mir.

Vor Monat
kolim jone
kolim jone

Olsa sna le se po ikëm ne zdo ket shum shikueshmëri programi . Besoj se i jam afruar të vërtetës si thoni ju 👇

Vor Monat
Florinda Toma
Florinda Toma

Sonte e kuptova qe ky emision nuk shikohet pa Mevlanin dhe Ledianen. Jo jo te gjithe qe jane aty jan vetem si bubrreca qe ofendojne e ulin njani tjetrin. Ola ta shpif dhe Aristela po ashtu kurse Antonela eshte si shtriga e borbardhes. Sindi me dhimset,se eshte e re dhe keto shurrat jane tamam si me qen mamaja e sindit. Ishalla na fillon java tjeter Me Mevlanin dhe Ledianin. Ta po e degjoni Antonelen se si ka me reagu e emagjinoj kret

Vor Monat
eva biri
eva biri

aman o arjan ajo ishte femer pa moral Mevlani eshte djale chevahir Mos ja fut pordhes arjan Mevlan me vjen keq

Vor Monat
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

reklam biznesit te Muratit thjesht kaq sa i zmadhojn gjerat o zot

Vor Monat
Marius Alla
Marius Alla

I them ksaj oles qe qe sot sta fut i joti po ta fus un

Vor Monat
kolim jone
kolim jone

Skenari per perfundim esht ber por futja bordhes ti mevlan se u plake aty tu tall lowet olsa me ty

Vor Monat
teuta berisha
teuta berisha

Ola shumë e cekur, vet thotë dua ti ndegjojë komentet e tjerëve E vet i kundështon me krenarinë e saj të papjekur. Me Duket qe Sindi ne fund, përballë të gjitha provokimeve nga vajzat po del ma e zgjuara dhe e sinqerta.

Vor Monat
Matteo Astoni
Matteo Astoni

Shiko Mevjani si gjynafqar ik o Mevlo se te ka ikur burrerria ty deshe te haje ne dy pjata Po ti Mevlo nuk i jepje garanci asaj..

Vor Monat
ALEX MANGA
ALEX MANGA

Ky atdheu esht zorr djal

Vor Monat
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani

Whwhwhshwhqhxbq 1 d11cqwxqyw wusu

Vor Monat
ROLAND LLATO
ROLAND LLATO

Ο Mevlan Mavria të thashë o katundar i kavajës Ledjana po thall menderen me Fytërën e Mevlanit se je shumë Gomar i trashë.

Vor Monat
paola gadotti
paola gadotti

Po ca konservatore qenka lediana aman,po del me byth dhe gjoks perjashta,i mbushi duart me tatuazh dhe del me bikini,tani na doli konservatore,thuaj qe ka lidhje tjetr dhe hajt shnet,ca e zgjasni kot

Vor Monat
Xhevdet Temaj
Xhevdet Temaj

Mevlani shum djal i sinqert kurse ledijana dy ftyrsi

Vor Monat
behar stafa
behar stafa

BLERIMI MAQEDONS MASHTUS BQ - PRINCI I VARI KARS KALAMO I SHPIF TE DY SI BQ JAN NE FAKT

Vor Monat
ADN thing
ADN thing

ca tha aristel pz se nuk kuptova taman , do tju q. apo dh. apo ca😂😂😂

Vor Monat
Albinot Bajrami
Albinot Bajrami

Brravo Aristela

Vor Monat
Tini Agalliu
Tini Agalliu

Po lozni naj film pono me mir aty ca rrini kot

Vor Monat
Silvia Konti
Silvia Konti

https://m.youtube.com/watch?v=p_ZYLfpG7uk&feature=share

Vor Monat
Silvia Konti
Silvia Konti

Me ket keng pershendes Mevlanin 😂

Vor Monat
Pjeter Jakova
Pjeter Jakova

SKENAR LEDJANA DHE MEVLANI

Vor Monat
Angela L.
Angela L.

reklam biznesit te Muratit thjesht kaq sa i zmadhojn gjerat o zot

Vor Monat
Gentjan Prendi
Gentjan Prendi

Skenari per perfundim esht ber por futja bordhes ti mevlan se u plake aty tu tall lowet olsa me ty

Vor Monat
Lumnije Gashi
Lumnije Gashi

Lediana ka ardh per fam e klikime dhe per lek. Dhe i duhen leket per ta nxjer te dashurin nga burgu . Dhe te bashkohet me te sepse ajo se do mevlani

Vor Monat
Blerim Hysaj
Blerim Hysaj

E kam dit qe nfillim se lediana eshte shum fake dhe tall k... me mevlanin Taman femer vk

Vor Monat
Nikos k.a.
Nikos k.a.

Kush ka dal cicft kaq koh aty mund ta thoni kte? O njerez te digjeneruar qe mashtroni publikun per fam

Vor Monat
Edmond Zejnuni
Edmond Zejnuni

Mevlani duhet me ken i forte

Vor Monat
Leotrim bllaca
Leotrim bllaca

e vertet kjo fjala e arianit “kur dy persona mendojn qe gjithqka esht mir esht iluzion”

Vor Monat
S P
S P

Ky blerim leshi veq se nuk ka mundesi se kret studion e merr ne dor. Hehehe po lere o rrot se nuk po ta fut askush dhe per ate mundohesh me i fut hundet ne gjana ku nuk duhet. Mir tha mevlani ke gnet ate se me qen un te kisha dhan pergjigjje menjhere dhe kir nuk te kishte shku mendja kurr me pyt kan jo mo mua...

Vor Monat
Mirsad Iseni
Mirsad Iseni

Ky princi dihet se e ka veq loj me Aristelen me kujtohet kur Ariani i tha Aristeles para nje kohe prit le te acarohet ky Princi e sheh si eshte me ty ky vertet eshte iduot

Vor Monat
imponuesi imponuesi
imponuesi imponuesi

dale nga dale po i vije fundi ketij programi fake

Vor Monat
Poor Boi
Poor Boi

39:26 hahha fucking Cow.

Vor Monat
arsa kraja
arsa kraja

Kjo Aristela akoma nuk e kuptoj qe ky " i perveluari " Princi po tallet me te ?! Ta falenderoj Blerimin se po mundohet t'ia hapi syte ne lidhje me Princin!

Vor Monat
Sllatina
Sllatina

O të nderuarë nuk pe kuptoni që krejtë janë Falco besoni ato fjalë që Ariani ja tha Atdheut edhe të tjerët janë krejtë për me bë Emer në të ardhmen punë Fëmijësh

Vor Monat
Katerina Tufa
Katerina Tufa

Mevlan me vjen keq per ty qe u zhgenjeve nga ledjana ishalla do dalesh cift me antonelen

Vor Monat
Broli Xhepa
Broli Xhepa

Kush mendon qe ne fund po del e verteta qe vetem Mevlani po del me i sinqerte nga te gjithe

Vor Monat
Denis Alla
Denis Alla

O blerim je i madhdddddddd

Vor Monat
beyond infinity
beyond infinity

Sado qe i perçmoj keto femrat e perputhen sepse s'kane asnje pike persobaliteti, prape se prape me vjen keq kur lendohen. Femra eshte e perulur prej shume vitesh ne shoqeri. Duhet te jemi me tolerante me to besoj

Vor Monat
Fredi Skana
Fredi Skana

prit gomar se do mbi bar ,do vdesesh beqo o quni i mamit ,nje menyr me ktyer ledjanen duhet te lotosh me za te madh

Vor Monat
Mersin Dane
Mersin Dane

Kjo Aristela ka arrdh aty me kembngulje per bisnes, dhe si rruhet fare per cuna aty, teater komlet teater, po na shpifet kjo perputhja ,po kaq shum lek ka aty qe bojn teater ???????

Vor Monat
Tata Jucja
Tata Jucja

Pse o Blerim gerricesh

Vor Monat
Vali Krouia
Vali Krouia

O mevli mos u mer me ledjanen se nuk osht per ty ti ne cun me norma ajo NGA veriu ti NGA kavaja nuk jeni per njoni tjetrin mos u mer me te prapambetur vazhdo me antonelen se osht parimore ecen me kohen si ty

Vor Monat
Dini Keshi
Dini Keshi

E lagu se lagu, po e permbledh me nje fjal, as nje cift prej at emision ska dal

Vor Monat
2 Face
2 Face

Bros before hoes

Vor Monat
Olgert Gertyy
Olgert Gertyy

Ola shum vrk fallco

Vor Monat
Lopa Hollandeze
Lopa Hollandeze

Imagjino blerimi thot ashu per princin se bashk mund t jen secretly 💅🏻 😂😂

Vor Monat
Flamur Lela
Flamur Lela

Ledjsna esht femra me e keqe

Vor Monat
Roland Puci
Roland Puci

Ca i tha aristela princit ene blerimit qe i shau sd nk e kptoj

Vor Monat
Deda Nikolli
Deda Nikolli

Kush e degjoj olen qe thote i joti ta fut sot. Po ty ola kush ta ka fut???????????????????!!!!!!!

Vor Monat
Music1
Music1

Princi dhe princesha jetuan te lumtur vetem ne perralla 🤣🤣🤣

Vor Monat
francesca miazzo
francesca miazzo

SARA O BUSHTRA E PERPUTHEN JE NJE STRONZA PO DO E HASH DHE NGA ATDHEU BUKUR E NDAVE GELJANIN NGA SINDI TANI ANTONELEN NGA ATDHEU

Vor Monat
francesca miazzo
francesca miazzo

MEVLAN HAP SYTE SE PO TE LUAN NJE DEBILE RRESHENI QE KUSHEDI CPO TE PUNON PAS SHPINE

Vor Monat
Raimonda Proko
Raimonda Proko

Sa genjen o mevlan qe ishit duke aktruar te dy

Vor Monat
Ilir Shaqiri
Ilir Shaqiri

O mevlan ledjana esht Fake une I kam Pa medazhet me Facebook me Te Dashurin e saj Ku ajo thot mduhet lek edhe pak do qendroj aty edhe do iki LEDJANA ESHT FAKE!!!!!

Vor Monat
Αλμπανα Τσουκα
Αλμπανα Τσουκα

O zoooot kjo 🤢🤮

Vor Monat
Raimonda Proko
Raimonda Proko

E gjitha perputhen eshte fallso Vetem perputhet nuk quhet me kete show

Vor Monat
Ari
Ari

Keta tallin b*** me publikun, njerzit fillojn jo Mevlani si si vjen turp jo lediana gjynaf. Sa seriozisht i marin njerzit akoma dhe kur e kan par qe asnje ska qen cift ashtu sic thon aty. U ka dal surrati i vertet.

Vor Monat
itsme again
itsme again

Ca i tha Aristela cunave qe e beri me PIIIIIIIIP produksioni😅😅😅😅😅

Vor Monat
Deni Deni
Deni Deni

prici osht mashtrus ,ai ka thon thjesht boj lojen ne perputhen se atij asnji femer nuk i intereson

Vor Monat
Alisa Beqiri
Alisa Beqiri

Kjo ola nuk di CF flet pa' pik lidhje

Vor Monat
Shpresa Sufka
Shpresa Sufka

She don’t know what she wants do you understand 🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Vor Monat
Seli Seli
Seli Seli

Qfar familje ka ajo kur i del vajza e puthet e vepron gjithqysh me Djem e Mevlanin qe sa muj

Vor Monat
Seli Seli
Seli Seli

Ajo kret u kan genjeshtare si mushk u hy per fam ajo tradhtare e kti programi

Vor Monat
Sara Arapi
Sara Arapi

Po Mevlanin se keni hequr. Nuk e veni re egoizmin e Mevlanit?.....

Vor Monat
it,s Ali
it,s Ali

Turpi i botes esht ky emision i poshtet

Vor Monat
it,s Ali
it,s Ali

Qdo dit jeni tu e tregu flliqsiren e programit a mevlani me ne fund do ngeli ne der top chanelit me mir let fillon pun aty ky i gjori mevlan po sla kush pa luajtur me te me ket katunar te lodhur shikone si ngeli i gjori tash me arianin do perputhet me ne fund se sipas gjitha gjasav gey esht si ariani ky mevlan shkretira turp ju qoft me ket emision te deshtuar i keni jep msim shum te mir shiptarve kultur te pist turp

Vor Monat
lori l
lori l

Blerim djali ke fillu tu mor kot. Sic ju ndodh gjithe cunave aty qe ne fillim duken djem taman e pastaj dalin me truthare se Sindi

Vor Monat
Anxhela P
Anxhela P

He moj aristela Ku rafsha mos u vrafsha je

Vor Monat
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka

kush e ka vene re qe ato qe do prishin pune kane mikrofon,psh sot mikrofon nga djemt kishte blerimi?nderkoh djemt e tj jo ah edhe mevlani dmth cdo gje e planifikuar.... telenovela shqiptare>

Vor Monat
Kristaq Nushi
Kristaq Nushi

Bravo Bora!👏👏👏👏 Ja kshu është kur tallen, pastaj shtiren si të ndershëm.

Vor Monat
Marte N
Marte N

Vaooo vaoooo shum loj e keqe ky princi me Aristelen 💁

Vor Monat
Org3n4 ART OT
Org3n4 ART OT

Sa mir dika me lexu Sara🤣🤣🤣

Vor Monat
deni lenci
deni lenci

kjo ola sikur po e ze gjumi nga momenti ne moment

Vor Monat
Elton Daily
Elton Daily

🇩🇪Mësoni gjermanisht etj nga kanali ynë.

Vor Monat
Pito Kota
Pito Kota

Lediana te do mevlan

Vor Monat
Elton Daily
Elton Daily

🇩🇪Mësoni gjermanisht etj nga kanali ynë.

Vor Monat
Pito Kota
Pito Kota

Po e be some lediana.eshte e singer te te dalin cifti

Vor Monat
Tape Zefi
Tape Zefi

Ca krah thyer kjo ola

Vor Monat
Adenisa Mucaj
Adenisa Mucaj

Po Lediana t'a lej Mevlanin të bëjë takim me Antonelës se Ledjana nuk e mer më Mevlanin se bën si mene madhe Lediana budallja menemadhja

Vor Monat
Adenisa Mucaj
Adenisa Mucaj

Haha 🤣🤣🤣🤣🤣

Vor Monat
Gazmend Vogli
Gazmend Vogli

Blerimi musliman qoban krejt ka disa shqiptarë të Maqedonisë falen ka 5 vaktet ai 100 të kqija që i bojin kinse na musliman ti mundesh mi fal edhe 10 vaktet po duhesh me pas kulturë mi pas zemeren e mir futu en emision të flliqur jam musliman po don grua nga televizionet qe qdo mashkull del me gruan tënde mos na shitni mend kinse unë musliman i permbaj rregullave

Vor Monat
fatmir gjoka
fatmir gjoka

ledijana mevli po

Vor Monat
Bina Musai
Bina Musai

Mevlani isht i mrekullueshem vazhdo siç je. Dhe flet per çdo gje super. Je Number ( 1 ) Mevlan zoti te ndimofte. 🙏🏻🙏🏻💥💥💎💎 qënët le të lehin karvani te heci perpara. Dhe ti vazhdo aty ku je se lart e me lart do jesh. Se mamaja jote foli shum bukur. Dhe bravo 👏👏👏 ta bekojn zoti. 🌹🌹💎💎❤❤🙏🏻🙏🏻

Vor Monat
Rexhina ina
Rexhina ina

Si duket Mevlani nuk do dal der sa te mbaroj emisioni

Vor Monat
alboo leka
alboo leka

Turp per Boren qe foli ne ate dhoj menyre kundrejt blerimit e princit Sara e jasmina qeshnin cdo her

Vor Monat
Klodiana Th
Klodiana Th

Ca eshte kjo femra e dikujt motra e dikujt. Po pse more njerez a duhet respektuar vetem se qenka e dikuj , si te jet plack, dhe mos na preket ndonje mashkull, dhe ne ket rast duhet te behet kujdes per hir te mashkullit dhe jo per personin ne flaj Nuk degjova ndonjer te respektohet se eshte mashkulli i dikujt apo djali i dikujt

Vor Monat
Aleks Gjini
Aleks Gjini

Mevlanin e Ledianen vetem antonela i ka ngatrru

Vor Monat
Bajame Plaku
Bajame Plaku

O murat ci bone vetes qe le sidnin se ola po luan me ty kurse sidni te donte vertete ja gjoja eshte xheloze ajo eshte kot fare

Vor Monat
Hana Morina
Hana Morina

Per ledjanen kom pas shum rrespekt edhe ekom vlersu veq mas qiti gjestit qe e beri per mu esht 👌 dul fjala melises

Vor Monat
Irisa Amelia
Irisa Amelia

kdgutotm mbmxhkejdgmkd gcuotnyoZasdnqqwrnf gm😃😃😃😃😃😃😃😭😭😭😭😠😠😠(%jgjd

Vor Monat
kastriot mane
kastriot mane

Puntata me zero

Vor Monat
amantia kladi
amantia kladi

o mevlan ore dermaaaaaan

Vor Monat
Bajame Plaku
Bajame Plaku

Ciao mevlan hiq dor o burr ne qofte se e do vertet veten tate dhe familjen se nuk osht flori ajo ajo eshte nje mashtruese

Vor Monat
Samile Mazreku
Samile Mazreku

Aristela dhelpra

Vor Monat
Claudi Leitner
Claudi Leitner

Sa arrogant je Mevlan si thua „ moj shoqe „ te ka hy vetja ne qejf dhe ty 🤬freskou me Fritz aty 🤬

Vor Monat
Dori Haxhiraj
Dori Haxhiraj

Ledjana esht me te mbeta mendore 0 djale hap syt mir nse mer Ledjanen per nuse ti dhe nena jote do beheni psiqik na mendja. Ledi do na nje si vetja. Ti je djal me humor Mendimi im esht lere o djal sot sa nk ke hyr mir n valle Jeta esht e gjat dhe ti me nj vit po me jet sa do vuash me ate hap syt mir o Mevlan Te uroj shendet

Vor Monat
Claudi Leitner
Claudi Leitner

Krejt vec per fame jan aty dhe ti Mevlan benre sikur re ne dashuri me Ledjanen por duket dhe deklarata jote sa fallco je, pse nuk shkon dhe bashkohesh me Te, ajo keto donte . Ska pse te vije keq dhe ty fallco njeri

Vor Monat
pllum visha
pllum visha

Si na na cudit me keto budallallqe emisjon pa pik lidhje

Vor Monat
GrandFamilia Records
GrandFamilia Records

Sepse jane skenar i gjithi dhe duan vemendje 🤣

Vor Monat

Nächster

DaBaby - BALL IF I WANT TO (Official Video)

1:54

DaBaby - BALL IF I WANT TO (Official Video)

DaBaby (DaBaby)

Aufrufe 3 067 957

ROBI PLAKET KUR DON VET - Florjan Binaj & Rezart Veleshnja

1:01:24

Jedes KIND immer | Phil Laude

6:31

Jedes KIND immer | Phil Laude

Phil Laude

Aufrufe 114 237

What's better jelly or...? #shorts by The Smithzzz

0:16

OMAR - MAMA WEISS (prod. by COLLEGE)

2:30

OMAR - MAMA WEISS (prod. by COLLEGE)

wirsindLL

Aufrufe 182 259

Hadise - Hay Hay

3:39

Hadise - Hay Hay

netd müzik

Aufrufe 2 966 814