Flutra Zhava
Flutra Zhava

Kjo keng ka dal qe ket ver sa kam un qe e degjoj ket po ama super keng esht hit sikur dhe 100 her ta degjosh nk te merz…. :)

Vor 8 Stunden
The dreaming Man
The dreaming Man

A beautiful song , hello from saudi 🇸🇦

Vor Tag
Lori Lindraku
Lori Lindraku

Super hit

Vor Tag
Denisa Veliuqejojjjfon
Denisa Veliuqejojjjfon

Jdhskeugphdpsdhdlwpwçehwësidhdjdjdhehhwtgigkk!m Jjyoawiwipqqjssoszwlqoquwizejxynma?Motdpfdlsuksdheezwoiopçkb

Vor Tag
Elidon Jaku
Elidon Jaku

Allbenianz 😅

Vor Tag
messengerMuhammed
messengerMuhammed

Nalu ti te un e nali boten

Vor 2 Tage
Maxmobil Shop
Maxmobil Shop

Emma

Vor 2 Tage
❤DENISA❤
❤DENISA❤

Queen

Vor 2 Tage
anila bena
anila bena

Είναι τέλειο 😍🥰😍🥰 το τραγούδι

Vor 3 Tage
KOSOVO is doing the best music in Europe
KOSOVO is doing the best music in Europe

2.28 min Kosovo 🥂🔥🔥❤️

Vor 3 Tage
Jej Kek
Jej Kek

Amazon

Vor 3 Tage
Jetmire Bytyqi
Jetmire Bytyqi

Perfekt👍👍👍👍

Vor 3 Tage
Jens Soeren
Jens Soeren

Elvana=Star😘👌 buna buna buna!!!

Vor 3 Tage
Besarb Gjoncaj
Besarb Gjoncaj

Na pelqeu shume E di dhe Marre nga Elvana Gjata dhe Yll Limani.

Vor 4 Tage
Beta Elizabeta
Beta Elizabeta

👏👏👏ju lumt

Vor 4 Tage
Gashi Xhemile
Gashi Xhemile

❤💙👍

Vor 4 Tage
Monika Ntitsai
Monika Ntitsai

Είσαι αστέρι Ελ Βάνα πράγματι!!!!!

Vor 4 Tage
Monika Ntitsai
Monika Ntitsai

Πολύ ωραία τραγούδι, Πολύ ωραίο λόγια πολύ ωραία μουσική, Πολύ ωραία ερμηνεία!!!!!

Vor 4 Tage
Elona Gjoka
Elona Gjoka

Keng Super e bukur 💫💫

Vor 4 Tage
Jorgos Athin
Jorgos Athin

10000

Vor 4 Tage
Adelina Alisufi
Adelina Alisufi

Bravo elvana 😘😘

Vor 5 Tage
Jens Soeren
Jens Soeren

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡⚡⚡⚡⚡⚡🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥💥💥💥💥🔥🔥🔥🔥💥💥🔥🔥🔥💥💥🔥🔥💥🔥🔥⚡⚡🔥🔥⚡⚡🔥💥🔥⚡⚡🔥🔥💥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡⚡🔥🔥⚡⚡🔥🔥⚡🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🕵️‍♀️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘👌👌👌 no comment!!!!! booooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooombaaaaaaaaaaaaaaaaa........

Vor 5 Tage
Sahadete Hashani
Sahadete Hashani

Nuk ka shanc pa e ngu te pakte nja 10 ditee 💣💣💣💣💣💣💣

Vor 5 Tage
Cris Isaj
Cris Isaj

Super kenge, hello nga milano town

Vor 5 Tage
Think Hellas
Think Hellas

👀...

Vor 5 Tage
Ildi Ceca
Ildi Ceca

😭😘😘😘😘❤ love you flm zotit qe ekziston nje mrekulli si ti 💫 ti je ilac i shpirtit ❤❤❤❤❤❤❤

Vor 5 Tage
Mr Tarek BENAILI
Mr Tarek BENAILI

Hello from Morrocco 🇲🇦🇲🇦🇲🇦 Beautiful song

Vor 5 Tage
alessio moretti
alessio moretti

Cfare gjuhe eshte ?

Vor 6 Tage
GD Kaci
GD Kaci

Anglisht,vlla. A s'po e kupto dot? Gjith Bota flet Anglisht

Vor 3 Tage
Ena Vlora
Ena Vlora

Elvana and Ylli 👏👌 super keng bravo 👍

Vor 6 Tage
Kristina Tervoli
Kristina Tervoli

These lyrics melt my heart 🥺❤️

Vor 6 Tage
butterfly🦋
butterfly🦋

Yll limani is another level🥰

Vor 7 Tage
spain spain
spain spain

Cannot stop listening to it. Shume bukur Elvana

Vor 7 Tage
Marie Z
Marie Z

Hello from Belgium ! This song is amazing 😍 Thank You ❤️

Vor 7 Tage
Kle Vis
Kle Vis

Merci Marie

Vor 5 Tage
Klema Dervishi
Klema Dervishi

Bravo 👏👏👏👏❤❤❤❤👑💖

Vor 7 Tage
Junik Renik
Junik Renik

🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 7 Tage
Adrian Sances
Adrian Sances

ka lezet ka ze te pakten. Ca rrace jane kta brezi adoleshenteve sot. se ca degjojne ca kemnge noizy ku di un pa lidhje..

Vor 7 Tage
Adelina Dullaj
Adelina Dullaj

Elvana ti je nje dritëz✨😍

Vor 7 Tage
k b
k b

Marre eshtë në tjetër nivel. Bravo kenga më e bukur ndër vite. Përshëndetje nga Philadelphia

Vor 7 Tage
Egzon Berisha
Egzon Berisha

❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🙁🥰🙁🙁🥰🤭🤭🤭🤭🍇🍇👌👌💃💃😞😡😍😎🔥🔥👑🎂👑🎁💞💞🤲❤❤❤❤❤😅😅🤗

Vor 8 Tage
Numi basha
Numi basha

2:28 Marre / mbarre (e mbarres) = English - Embarres

Vor 8 Tage
🧸My life don xhon 🦋
🧸My life don xhon 🦋

2:37 ahhh kjo pjes m knaq fare 🥺🥰

Vor 8 Tage
LaDy LouLa OmEgA
LaDy LouLa OmEgA

😍 Top nice 👌 song

Vor 8 Tage
bale bali
bale bali

oj Elvana vishu pak mir

Vor 9 Tage
Eduart Agalliu
Eduart Agalliu

Ta marsha te zerit moj vana

Vor 9 Tage
Mehdi Alija
Mehdi Alija

Drenica

Vor 9 Tage
Kemal Miftaro
Kemal Miftaro

🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 9 Tage
Agim Islamaj
Agim Islamaj

Super e bukur👏👏👏

Vor 10 Tage
pac 94
pac 94

Super kenge...👏👏👏👌

Vor 10 Tage
Utah Haek
Utah Haek

❤️❤️❤️❤️❤️☺️😍😍☺️😍☺️💘💘💘💘💖💖💖

Vor 10 Tage
eljana buci
eljana buci

Sa ju shkon zeri

Vor 10 Tage
Brez
Brez

This is actually my type of songs. Keep it up. Regards from Sweden!

Vor 10 Tage
Haval
Haval

I dont Unterstand one Word, but i love it ❤️

Vor 10 Tage
elena alejandra lopez
elena alejandra lopez

great song hello from mexico

Vor 10 Tage
George Palaskas
George Palaskas

💕🥰❤😘

Vor 10 Tage
Fhjbchkk’
Fhjbchkk’

Super keng keni bere

Vor 10 Tage
Iuliia Kozka
Iuliia Kozka

😍🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍

Vor 10 Tage
Juxtt_keysi
Juxtt_keysi

❤️‍🔥

Vor 10 Tage
Bright_Dxisy
Bright_Dxisy

Amazing song, Hello from Kosovo 🇽🇰

Vor 10 Tage
pop ti
pop ti

Mare mare

Vor 11 Tage
prosamski
prosamski

Is this considered pop in Albania ?

Vor 11 Tage
Amina Becirevic
Amina Becirevic

Hello from Bosnia 🇧🇦🙏🏼

Vor 11 Tage
Donika berisha
Donika berisha

Bravo Elvana je Unike

Vor 11 Tage
mad clip 😟❤
mad clip 😟❤

Lotet per ty uje uje uje 🤕❤

Vor 11 Tage
Klea Fiku
Klea Fiku

incredible as always xoxoxoxo puccc fort

Vor 11 Tage
Edi Skuka
Edi Skuka

Bravo Elvana

Vor 11 Tage
George Palaskas
George Palaskas

Super

Vor 12 Tage
DarkkPrince
DarkkPrince

Much LOVE!! ALL the way from Texas... Amazing song! 👏

Vor 12 Tage
Nouman Hayee
Nouman Hayee

Fuck those who dislike this. 🖕 Even though I don't understand this but I am in love with these songs

Vor 12 Tage
aleyna aleyna
aleyna aleyna

Love for albanian music, respect from the netherlands.

Vor 12 Tage
Denisa Veliuqejojjjfon
Denisa Veliuqejojjjfon

Ëëkhkvjgohohlhohojojohljphpjl

Vor 12 Tage
Denisa Veliuqejojjjfon
Denisa Veliuqejojjjfon

Sdddtgegrgr

Vor 12 Tage
Eddy Kent
Eddy Kent

Extraordinary song!!! Greetings from Kingdom of Tonga 🇹🇴👑

Vor 12 Tage
Frosina Troka
Frosina Troka

bravo super bashkpunim te mrekullushem te dy

Vor 12 Tage
Mondi Shehu
Mondi Shehu

Really very nice

Vor 13 Tage
Emira Jusufi
Emira Jusufi

I LIKE YOU ELVANA I DONT SPEK ALBANIA BUD I LIKE THE MUSIC IN DHE MORNIN I START TDE DAY WETH THIS MUSIC

Vor 13 Tage
Ajan
Ajan

💔

Vor 13 Tage
Ajan
Ajan

💔

Vor 13 Tage
Artur Myrtezai
Artur Myrtezai

😁

Vor 13 Tage
Doro Loco
Doro Loco

Si zeri i elvanes skaa❤

Vor 14 Tage
Alfred Roc
Alfred Roc

Super song

Vor 14 Tage
ela ela
ela ela

💞💞💞💞💞💞

Vor 14 Tage