lifehack98
lifehack98

Doppelgänger is a german word, but he is albanien? 😅

Vor 5 Stunden
[]#*°• jelly_KR3W•°*#[]:7 •ASOUE•
[]#*°• jelly_KR3W•°*#[]:7 •ASOUE•

She never disappoints us..God bless her soul

Vor 7 Stunden
Anabel Salazar
Anabel Salazar

me gusta esta música / when i was in albania and kosovo i loved this beach music and rhythm similar to latin ... Greetings from a Venezuelan girl 🇻🇪🇦🇱🇽🇰♥️

Vor 11 Stunden
bani bani
bani bani

<3 <3 <3 from rpg staff <3

Vor 11 Stunden
Besart Morina
Besart Morina

ju lutem bëni subscribe kanalin tim në you tube

Vor 12 Stunden
Trimi Gashi
Trimi Gashi

Kam qen ne deperson fiks ka nje vit, dhe me kete keng Dafina muj lirisht me than qe ma ke Shpetu jeten, te duaaa

Vor 14 Stunden
Eni Eni
Eni Eni

Krejt ajo dhimbje dhimbje u harru

Vor 17 Stunden
Sabrina Vlashuku
Sabrina Vlashuku

Mar zemren

Vor 20 Stunden
Dani A
Dani A

HAJDE 10 MILLION VIEWS

Vor 21 Stunde
mike mike
mike mike

Ghali from Ali express 😅😅

Vor 23 Stunden
Touch. Me. I Will Turn You ONN
Touch. Me. I Will Turn You ONN

Dafina zeqiri nje nga kengetaret me te mire. Kjo kenga u be hit pa dal akoma. Imagjio sot so do publikohet🧨🧨🧨 Ily dafina zeqiri

Vor Tag
Tiff Tiff 💋 F Uc_k me 🍆
Tiff Tiff  💋 F Uc_k me 🍆

It’s really hard to forget someone you had your best time with. This song is a masterpiece

Vor Tag
Dana🍆𝗙**𝗖𝗞 Me! Check 𝗠𝘆 𝗣𝗿𝗼𝗳𝗶le💋
Dana🍆𝗙**𝗖𝗞 Me! Check 𝗠𝘆 𝗣𝗿𝗼𝗳𝗶le💋

Mesazhi i këngëve të dafinës kaq me vler, na mëson që femrat nuk duhet ta humbin lumturin e tyre për një djal por të bindin veten që gjithçka mbaroi dhe të vazhdojnë jetën e tyre përpara pa vuajtje! Bravo

Vor Tag
🚨W​A​T​C​H​​ M​​Y​ L​A​S​T​ V​I​D​E​O​🚨
🚨W​A​T​C​H​​ M​​Y​ L​A​S​T​ V​I​D​E​O​🚨

She never disappoints us..God bless her soul

Vor Tag
Pjetri Pjeter
Pjetri Pjeter

Ne çfar niveli ka ran dashuria sot ?! I ka humb vlerat e saja te shenjta.

Vor Tag
Touch. Me. I Will Turn You
Touch. Me. I Will Turn You

Mesazhi i këngëve të dafinës kaq me vler, na mëson që femrat nuk duhet ta humbin lumturin e tyre për një djal por të bindin veten që gjithçka mbaroi dhe të vazhdojnë jetën e tyre përpara pa vuajtje! Bravo

Vor Tag
coaLoco
coaLoco

Dafina ilove you

Vor Tag
migen migen
migen migen

Reply me divaaa

Vor Tag
Olger Pano
Olger Pano

Dafinkë cfar na bën keshtu oio Zogu

Vor Tag
Lumi Berisha
Lumi Berisha

Kengetare e talentuar edhe ke stil te veqant per muzik Sukese dafina Zeqiri Meriton shumm fame te larta ❤️🔥🔥

Vor Tag
dcoog anml
dcoog anml

Venezuela.

Vor Tag
Emiranda Beka
Emiranda Beka

👏🏻👏🏻

Vor Tag
𝐸𝑛𝑥ℎℎ𝑖𝑖🐰
𝐸𝑛𝑥ℎℎ𝑖𝑖🐰

Po m mer pasha Zotin🥺💔

Vor Tag
A.I
A.I

For you ❤

Vor Tag
Marjeta Vojkollari
Marjeta Vojkollari

0

Vor Tag
Hajrije Demiri
Hajrije Demiri

E vetmja artiste shqiptare qe gati n cdo kenget e saj ka domathanje edhe talent domethan jo veq byth e 3 fjal e gucci sikur estrada n perghithsi bravo dafina vazhdo qeshtu

Vor 2 Tage
Dianna 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞
Dianna 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

Mesazhi i këngëve të dafinës kaq me vler, na mëson që femrat nuk duhet ta humbin lumturin e tyre për një djal por të bindin veten që gjithçka mbaroi dhe të vazhdojnë jetën e tyre përpara pa vuajtje! Bravo

Vor 2 Tage
Simplys1de
Simplys1de

[Teksti i "Zili Zili"] [Intro] Aëh, aëh, aëh, ah Yeah-yeah Yeah-yeah-yeah [Chorus] Zili, zili (Ja, ja) E di njollën mrena n'shpirt e kini (Yeah) Unë iu thirri majasili (Yeah, yeah) Act crazy, wuz the dealy? Yeah, yeah (Yeah, pra-pra) Silly, silly (Prra) You actin' crazy 'cause you made a milly (Yeah, yeah) I kam n'bank what's the dealy? Ju s'kini pa real-real hustler [Verse 1] Big big baller, yeah Ju boni flex n'kamera S'mun me fshi at' njollë Munesh m'u shit' strejt Po ti cheap ki m'u kon, po, po, po, pah Jo, s'jom unë ajo, jo (Nah, nah, nah) N'nivel me ra M'u bo silly silly For the sake of some likes actin' silly silly Silly [Pre-Chorus] Zili, zili Inatin mrena n'shpirt e kini (Yeah) S'mun dashni me dhon' Kur n'zemër tane e ki veç zili, zili [Chorus] Silly, silly (Yeah, yeah) You actin' crazy 'cause you made a milly (Je-je-je) I kam n'bank what's the dealy? Ju s'keni pa real, real hustler Zili, zili (Yeah) E di njollën mrena n'shpirt e kini (Je-je-je) Unë iu thirri majasili (Ah) Act crazy, wuz the dealy?, yeah, yeah (Ah; Ah) [Verse 2] Me sponsorship fleni ju (Hë) Ju kanë rrejt, ju kanë bo budall' Nuk jeni t'u knu, po t'u u pall' (Hehe) Po unë iu tregoj drejt nuk po ju filli, aah Ca o ky far stili? Jo-jo, kjo s'o zili Qishtu bohet kong Besomë ky o palim pidhi N'valle me mu t'shkon mindili, jaa Shkoj te manastiri, jaa T'a dhezi një qiri, ja (Go, go, go) [Chorus] Zili, zili (Ja, ja) E di njollën mrena n'shpirt e kini (Hë?) Unë iu thirri majasili (Yeah, yeah) Act crazy, wuz the dealy? Yeah, yeah (Yeah, yeah, ja) Silly, silly (Aje-je-je) You actin' crazy 'cause you made a milly (Je-je-je) I kam n'bank what's the dealy? (Jo, jo) Ju s'kini pa real-real hustler [Outro] Silly silly You actin' crazy 'cause you made a milly I kam n'bank what's the dealy? Ju s'keni pa real-real hustler

Vor 2 Tage
Kacey 🔥 I WANT SЕХ 💋 F Uc_k me
Kacey 🔥 I WANT SЕХ 💋 F Uc_k me

Dafina zeqiri nje nga kengetaret me te mire. Kjo kenga u be hit pa dal akoma. Imagjio sot so do publikohet🧨🧨🧨 Ily dafina zeqiri

Vor 2 Tage
nieooj gotoy
nieooj gotoy

Nje nder thesaret me te cmuara te muzikes Shqiptare , Dafii e di nu kam fjal thjesht Bravo.

Vor Tag
Google Google
Google Google

🙌🏻🙌🏻

Vor 2 Tage
Google Google
Google Google

Drop top

Vor 2 Tage