Kozeta Toto
Kozeta Toto

Une lan la ♥️

Vor 7 Stunden
Dina Deliu
Dina Deliu

💪💪kjo ishte rinia jon 🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Stunden
848duc ati
848duc ati

Vetem un kam qar duke dëgjuar këtë këngë??

Vor 8 Stunden
Kozeta Toto
Kozeta Toto

Zamir Toto i sbythet gruja!

Vor 9 Stunden
Gabriela Pappas
Gabriela Pappas

Shume e bukur. Pershendetje nga USA

Vor 13 Stunden
migena kalaj
migena kalaj

25-10-2020 🥰

Vor Tag
Stjepan Istra
Stjepan Istra

thank you so mach for this song i have friend and his mother gone. marinela-

Vor Tag
Franco Beni
Franco Beni

Komplimente,,,,,,,,

Vor 2 Tage
Mirgent Engjelli
Mirgent Engjelli

Súper kang nuk lodhe se degjumi ka mrrit kulmin jan me te vertet realiteti i jetes se perditshem 2020ts shpresoj qe te ndrrojm per mir se ma keq se kaq nuk jetohet ma o popull rrespekte

Vor 3 Tage
Reina Venegas
Reina Venegas

Kur nuk kishte covid 😭😭😭

Vor 3 Tage
Ela Skora
Ela Skora

Hhuip

Vor 4 Tage
Asya Mustafi
Asya Mustafi

Haha

Vor 4 Tage
Asya Mustafi
Asya Mustafi

Shum te dua eranda emra e jema a ersnda mistafa eve und jom eranda haha

Vor 4 Tage
Asya Mustafi
Asya Mustafi

Ey ich haies auch eanda aber mein nach name ist mustafs ich bin albanerin 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Tage
Liza B
Liza B

Te pjesa dola nje moment un vtem nje moment nuk e dija se kush e kishte kenduar por nuk me shkonte ne mendje se e kishte kenduar West Side Famyli

Vor 5 Tage
Migena Ago
Migena Ago

2020 😭😭

Vor 6 Tage
Liridon Hasani
Liridon Hasani

Marinela flok kashourela

Vor 6 Tage
Albi Lunder
Albi Lunder

Elita 5

Vor 6 Tage
Brisilda Balliu
Brisilda Balliu

Ffxg.nbnnkt

Vor 6 Tage
It’s Jada
It’s Jada

S’dua ta pranoj per e pranoj. October 2020.

Vor 7 Tage
Franceska Ruko
Franceska Ruko

Ahh sa e bkr 🥰🥰 nje keng qe kurre Ska per ti ikur vlera!!!. 19.10.2020

Vor 8 Tage
tina kastrati
tina kastrati

2020 👌🏻

Vor 8 Tage
ervin kalemasi
ervin kalemasi

ď

Vor 8 Tage
Edmond Babani
Edmond Babani

Super genge artista te verte musika dhe fjalet me kumpit puro shqip jo si disa gengetar te tjer tri fjal ship tjerat serb , greg , turq e te tjer

Vor 8 Tage
Bleta Dibrani
Bleta Dibrani

24/7 ❤️

Vor 9 Tage
Eva Boci
Eva Boci

5⅕⁴gt py fghuyut50htt34gĺò

Vor 11 Tage
Kati Imeri
Kati Imeri

Kjo edhte super

Vor 11 Tage
marsela gjoshe
marsela gjoshe

Uauuuu.Tani e dëgjova për herë të pare dhe mund të them që është shumë e bukur kjo këngë.Bravo çuna si gjithmonë jeni fantastik.

Vor 12 Tage
Viktor Boni
Viktor Boni

Gjigante

Vor 12 Tage
Besa Besarta
Besa Besarta

Brravo aaaa

Vor 13 Tage
Sabahat Ademi
Sabahat Ademi

Hej

Vor 13 Tage
Miri_am Lani
Miri_am Lani

🤩😌😘😘😘😘

Vor 15 Tage
fnaf tv
fnaf tv

O komshia 😼👋

Vor 16 Tage
sidou Ahmed
sidou Ahmed

😂😂😂😂

Vor 16 Tage
migena prifti
migena prifti

1

Vor 16 Tage
Rudina Rrasa
Rudina Rrasa

♥️👍⭐♥️

Vor 16 Tage
John Momoh
John Momoh

TESTIMONY ON HOW I GOT MY LOAN FROM A GENUINE LOAN COMPANY LAST WEEK. I am Vera Lopez by name, I live in California, United State Of America, who have been a scam victim to so many fake lenders online between February last year till january this year but i thank my creator so much that he has finally smiled on me by directing me to this new lender who put a smile on my face this year 2020 and he did not scam me and also by not deceiving or lying to me but however this lender whose name is Mr.kenedy Frances gave me 3% loan which amount is $ 150,000 united states dollars after my agreement to their company terms and conditions and one significant thing i love about this loan company is that they are fast for more informations contact via emai kenedyfrancs@gmail.com or Whatsapp num+234 8026448121

Vor 16 Tage
John Momoh
John Momoh

TESTIMONY ON HOW I GOT MY LOAN FROM A GENUINE LOAN COMPANY LAST WEEK. I am Vera Lopez by name, I live in California, United State Of America, who have been a scam victim to so many fake lenders online between February last year till january this year but i thank my creator so much that he has finally smiled on me by directing me to this new lender who put a smile on my face this year 2020 and he did not scam me and also by not deceiving or lying to me but however this lender whose name is Mr.kenedy Frances gave me 3% loan which amount is $ 150,000 united states dollars after my agreement to their company terms and conditions and one significant thing i love about this loan company is that they are fast for more informations contact via emai kenedyfrancs@gmail.com or Whatsapp num+234 8026448121

Vor 16 Tage
sara sara
sara sara

Tetor 2020

Vor 17 Tage
Sar Da
Sar Da

Dua ty t‘harroj, po prap je ti...

Vor 18 Tage
Rudina Rrasa
Rudina Rrasa

Bravo 😄 super keg🌷🌷🌹

Vor 18 Tage
Eneo Bekteshi
Eneo Bekteshi

Like kush do e dgjoi deri ne fund te jetes

Vor 19 Tage
Vani Bushi
Vani Bushi

6

Vor 20 Tage
G- Bani
G- Bani

Gjeta belan me gocat 2-4 dhe 10 vjec. O ba komshija komshija komshija sa here qe hipin ne makine

Vor 20 Tage
Kumrie Markaj
Kumrie Markaj

³

Vor 20 Tage
Marjus Ok
Marjus Ok

Super kenge me super pjeshka pe 🇦🇱🔥🔥

Vor 20 Tage
Enida Jahaj
Enida Jahaj

ilovethevideossomu sic

Vor 21 Tag
Matilnta Faturou
Matilnta Faturou

❤❤❤❤❤❤

Vor 21 Tag
Gersi Merepeza
Gersi Merepeza

2020🤐

Vor 21 Tag
Ergi Plaku
Ergi Plaku

Ĺp P

Vor 23 Tage
Oltion Cule
Oltion Cule

Kjo keng eshte plot JETË 🤜🤛

Vor 23 Tage
Eldina Rushiti
Eldina Rushiti

Keli je nje yll

Vor 23 Tage
Chipz clan
Chipz clan

🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 23 Tage
elvi Hon
elvi Hon

Suksese ! aman mos u ndalni se ndriquari se jeni nder Te paktet artista te vertete qe i kane mbetur shqiperise

Vor 24 Tage
Mirela Gista
Mirela Gista

P0ui0

Vor 24 Tage
besim gjoniku
besim gjoniku

jddjbeoepq0lzond

Vor 24 Tage
besim gjoniku
besim gjoniku

jdbisbisetiketa☺😊😀😁😂😃😄😅😆😇😈😉😯😐😑👠👜👟💄🏪🐶🐶🐶memble

Vor 24 Tage
besim gjoniku
besim gjoniku

uesla idjdihid

Vor 24 Tage
besim gjoniku
besim gjoniku

Beni

Vor 24 Tage
xhoi xhoi
xhoi xhoi

super kenge e tani degjohet 2020 👌🏻🌟

Vor 25 Tage
Esabela Bela
Esabela Bela

😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘💖💖😘😘😘😘😘💖💖 bravo

Vor 27 Tage
Kadri Llapushi
Kadri Llapushi

O as bukur

Vor 27 Tage
Margherita Kalliri
Margherita Kalliri

Nje kenge me tekst te papar .me nje Muzik super e goditur ju lumte sukse .cfare fati kam qe te kam koishie ........👏👏👏👏👏

Vor 28 Tage
Margherita Kalliri
Margherita Kalliri

Shume bukur cuna bravo tekst i bukur muzika originale jeni njesha jeni te parritshem si grup 👍👍👍👍👍

Vor 28 Tage
Lali Lali
Lali Lali

Uasaze te bukur dhe un te per shdes me keten kegen ⭐⭐👍⭐🍵♥️

Vor Monat
Durim Mehmetaj
Durim Mehmetaj

🔥🔥🔥

Vor Monat
Shqiprim Azizi
Shqiprim Azizi

Nji kontribut te madh ne ket hit ka dhen edhe Flori Mumajesi

Vor Monat
Hektor Myslimi Myslimi
Hektor Myslimi Myslimi

In. Bhlli7j guy has 88uy GB v. Bbn gpzlljj9pxxxxxxxxxxxx ca jxxxj

Vor Monat
Bano Zavalla
Bano Zavalla

Ashu si muzika dhe lidhjet Sa vijn dhe zbehen te degjosh keto keng thua wow kur kemi dashur verte kur doje me gjith zemer por sot cdo goc kalon sikur uj me duart e nje mashkulli, cdo gje esht ber fake si munt ti thuash keto fjal nje goc qe e q ne takimin e par dhe te nesermen ste Ben me ti besh tel , esht per te ardhur keq

Vor Monat
Lali Lali
Lali Lali

Respekt per kegen ⭐ mua me pelqen shume kega respekte 💕💓🤚🍵♥️💥😆

Vor Monat
Sajmir Zaja
Sajmir Zaja

❤❤

Vor Monat
Marglen Shehi
Marglen Shehi

👍

Vor Monat
Aldo Beqiraj
Aldo Beqiraj

Nostalgji per ato vite kur ka dal kjo kenge👏🏻👏🏻👏🏻

Vor Monat
Bruni
Bruni

West Side Family faleminderit cuna qe nuk reshtni kurr se faluri energji positive dhe muzik te mirefillte.... Rrofshi sa malet

Vor Monat
Matilda Kuqi
Matilda Kuqi

Ffffdffffdffd

Vor Monat
liljana kozi
liljana kozi

2020 💗💗

Vor Monat
nikos chotza
nikos chotza

TË PAPARË JANË

Vor Monat
Name Surname
Name Surname

L

Vor Monat
Ani Lapi
Ani Lapi

Sa shum me pelqen kjo kenge bravooooo cuna

Vor Monat
Ardiana Berisha
Ardiana Berisha

9/20/2020 Dua te shoh Dua te puth 🥰

Vor Monat
Dorentina Kabashi
Dorentina Kabashi

🧡🧡🧡

Vor Monat
Altin Spahiu
Altin Spahiu

very good video

Vor Monat