AlbanSkenderajMusic


Keida Fisti
Keida Fisti

Therapy ❤

Vor 22 Stunden
Renata Kacmoli
Renata Kacmoli

Zeri i saj te rrenqeth woow 😍😍😍

Vor Tag
Aurora♡Selena
Aurora♡Selena

🏩🏩💌💌

Vor Tag
Aurora♡Selena
Aurora♡Selena

shume e bukur, e degjoj cdo dit ne makine

Vor Tag
Dorina Salaj
Dorina Salaj

Perlat ngelen perla ❤

Vor Tag
Enkeleda Caci
Enkeleda Caci

❤❤❤❤❤❤

Vor Tag
Seld Berat
Seld Berat

2023 kush e degjon

Vor Tag
Shendet Gashi
Shendet Gashi

2027 babo

Vor Tag
Mimoza Aliaj
Mimoza Aliaj

Per dashurine time,qe kaluam shume sakrifica po ne fund u bashuam

Vor Tag
Family Family
Family Family

Ti je nje artist me vlere kenget e tu jan qetesi e shpirtit ❤❤

Vor Tag
Sara Rakipi
Sara Rakipi

Artisti me i mire i te gjith koherave Alban Skenderaj🥰

Vor Tag
Ester Ester
Ester Ester

E mban mend kjo ka qene kenga jone apo vetem une skam mundur te harroj asgje qe lidhet me ty 😢. Kane kaluar me shume se 10 vjet dhe mua po me torturojne keto ndjenja dhe jam rraskapitur duke u munduar te te harroj. O zot me ndihmo te lutem ta harroj ate njeri dhe te me mbyllen plaget e vjetra se spo mundem dot me 😢

Vor 2 Tage
Eriona Papa
Eriona Papa

Kenge e lezetshme,video super nuk e dija qe Lumi i Shales paska patur kete bukuri magjepse.

Vor 2 Tage
Klaudia
Klaudia

Ubë me fëmijët emi e rritur jetime vet fati e deshi dhe ata ashtu por ne ja dolem ekjo keng reference ne jeten ton faleminderit ❤

Vor 2 Tage
Adiadelina rama
Adiadelina rama

Waw, hera e pare qe po e degjoj 😍😍shume e bukur 👌👌👏👏

Vor 2 Tage
natyre_animal_11 love
natyre_animal_11 love

Je me i miri ti degjoj kenget pafund

Vor 2 Tage
Irena Elmazi
Irena Elmazi

Nje himn i thurur plot ndjenje per veshtiresit qe na perball jeta. E gjej veten ne kte tekst dhe e vlereson me teper jeten vecanerisht kur je duke luftuar per te nga semundje e rend 😔🙏

Vor 2 Tage
Eglent Bici
Eglent Bici

Nje nga Kenget me te Mira shqip te viteve te fundit 👏👏👏

Vor 3 Tage
Xhiku Golemi
Xhiku Golemi

Akoma 2023 ,nuk humbet kjo kenge

Vor 3 Tage
bisha bisha
bisha bisha

Pse dafina e ka qu gäti ne fund bekinit

Vor 3 Tage
Frenki Ruci
Frenki Ruci

2023?

Vor 3 Tage
Egla Xhelilaj
Egla Xhelilaj

Tekst Kalova fusha male dete dhe stuhi Nuk u dorzova kurre se shpresen pash tek ti.... Qendrova vetem si nje shkembe mbi oqean Degjova zemren dhe kur ne udhekryqe me Lan Dhe ne kete Gare pa fund e krye gjej qetesi Per sa kohe Kam dashurine si strategji Ref Dhe ja ku Jam Sot me fatin Tim ne duar Cdo frymemarje nje mundesi Historin per ta I shkruaj Dhe ja ku Jam Me besim dhe shprese tek vetja I thashe frikes lamtumire Cdo mengjes mire se Vin jeta Dhe ja ku Jam Dhe ja ku jaaaaaam Me ty Dhe ja ku Jam Dhe ja ku jaaaaaàm Per ty Bertita ja ku Jam dhe kur nuk kisha ze Rash 1000 here Per tu ringrit 1001 I perqafova jetes veshtiresit e saj Ende si pasuri te shtrenjte cdo shenje e mbaj ,e mbaj..❤❤❤❤ Ref Dhe ja ku Jam..........

Vor 3 Tage
Renis Hasho
Renis Hasho

Shum e bukur ska fjal tjeter

Vor 3 Tage
Kledi Kreka
Kledi Kreka

❤❤❤❤❤

Vor 4 Tage
Sonila Mestani
Sonila Mestani

Nice

Vor 4 Tage
grafiXal
grafiXal

For the listeners that don't know Albanian, I have translated the lyrics: I have walked fields, mountains and storms I never gave up 'cause I saw hope at you I standed alone like a rock in a ocean I listened to my heart even when it left me in a crossroad And in this finished endless race I find peace For as long as I have love as the strategy And here I am today with my fate in my hands A breathing, a opportunity to rewrite the story And here I am, with confidence and hope at myself I said goodbye to my fear, and every morning, "Welcome, life" And here I am And here I am With you And here I am And here I am For you I yelled, "Here i am" even when I had no voice I fell 1000 times to get back up 1001 I embraced life's own difficulties Like a (sacred wealth?), I still keep every sign And here I am today with my fate in my own hands A breathing, a opportunity to rewrite the story And here I am, with confidence and hope at myself I said goodbye to my fear, and every morning, "Welcome, life" And here I am And here I am With you And here I am And here i am For you P.S. Used Google Translate only for the following terms: - udhëkryq - besim (in the chorus; edit: not exactly)

Vor 4 Tage
La Casa de Video
La Casa de Video

Vor 4 Tage
Pap Kodra 🎙️
Pap Kodra 🎙️

Frymzim 🙏

Vor 4 Tage
Taulant Taulant
Taulant Taulant

Ku jan kto nojza kosovar ja live boti jua fut edhe ne rrymen tuj hahahahah i madh alban

Vor 4 Tage
l u
l u

Shum kenge e bukur komplimente 😢❤

Vor 4 Tage
inolda greca
inolda greca

My live ...kjo fiksh jeta ime ...1000 shenja pata dhe bera sikur se dija....sa dhemb mosdashuria

Vor 4 Tage
flori spata
flori spata

very good song👍

Vor 4 Tage
Deno Thebest
Deno Thebest

Cdo bashkepunim qe ben vetemperla ben te adhuroj me shpirt

Vor 5 Tage
Deno Thebest
Deno Thebest

Super kenge nxjerrky mbret i sherimit te mjaft zemrave te vrara te duashume❤❤❤❤❤❤❤

Vor 5 Tage
free protasevich NDOC GJONAJ ničah jovankevski
free protasevich NDOC GJONAJ ničah jovankevski

CANADA-COPS--INSTEAD__UNMIK-SELEÇAO----ITAMARATY-ALEMANHA__2002--philippines__japan--OBAMA-CARE__2009-ALLIES DOCUMENT-du-VOYAGES__FRANCE-2016___ONU-OTAN-trudeau__VODAFONE__red-star--mercenaires__TRIPPIER-2018 WE-ARE__NATO----VALA-FRANÇAISE__EIFFEL-2016__ELBASAN-ARENA___era-istrefi__abu-VOZHD-al-PERESTROJKA__from-BESLAN-siege ERI-ROZË__mini-schengen__FROM-SHESHELJ-WITH-LOVE___MAGYAR-szabatka__RKS-UEFA____CNN-mexico--RKS-FIFA____BBC-australia

Vor 5 Tage
Pirraci Eri
Pirraci Eri

Super hit.dhe nje bashkpunim shum I mrekullushem.

Vor 5 Tage
Zamira Qendraj
Zamira Qendraj

Kengë shumë e bukur precjell nje mesazh te fortë për jeten

Vor 5 Tage
Ervana Satka
Ervana Satka

With my life daluci ❤❤soon

Vor 5 Tage
Pranvera Vulaj
Pranvera Vulaj

Dhe ja ku jam me ju femit e mi.

Vor 6 Tage
Mythos Mythos
Mythos Mythos

02:18 😍😍 Per pak jqr

Vor 6 Tage
Arta Reçica
Arta Reçica

Përshëndetje 🇨🇭👌

Vor 6 Tage
ermal cara
ermal cara

Amon çe i keni fut kto jevgj ne videoclip. Si skeni turp qe doni me bo shqiperin afrik. Popull mo pa identitet ne jemi !!

Vor 6 Tage
Λιρικα Στεργιο
Λιρικα Στεργιο

Dhe jia ku jam shume kenge e bukur fjale prekse dhe prek shpirtin zemren 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉❤❤❤❤❤❤❤❤Alban je I madh suksese gjithmone

Vor 6 Tage
Sithembile Ngwenya
Sithembile Ngwenya

30

Vor 6 Tage
Ornela Baholli
Ornela Baholli

Vor 6 Tage
Viola Vjollc
Viola Vjollc

🌞🌹🌷❤❤👋

Vor 6 Tage
Fatyy Gjana
Fatyy Gjana

Ndonji n 2023?

Vor 7 Tage
eduart sota
eduart sota

Bravo Alban vazhdo keshtu.shum tekst i bukur dhe muzika 👏👏👏

Vor 7 Tage
Kety6ttgb bvmbmmk Kety
Kety6ttgb bvmbmmk Kety

Super kenge, kenge per shpirtin

Vor 7 Tage
Aida Ida
Aida Ida

27.09.2023 thjesht e adhuroj si kenge !

Vor 7 Tage
Enxhi Rrumbullaku
Enxhi Rrumbullaku

Per te gjith ata qe deri dje me than nuk ja del dol , sot dua tju them JA KU JAM .

Vor 7 Tage