Valentina Goga
Valentina Goga

Thjesht te du

Vor Stunde
Tik tok mushup
Tik tok mushup

like kush e degjon ne 2020❤️

Vor 12 Stunden
visar salihu
visar salihu

Oyj

Vor 15 Stunden
Massimo Remis
Massimo Remis

O Flor per kopertinen je frymezuar nga kopertina e nje disku te George Michael ??

Vor Tag
Oksana Haydey
Oksana Haydey

😥❤👍

Vor Tag
Erald lusha
Erald lusha

Hello

Vor Tag
crazy L
crazy L

,rgsgc

Vor Tag
Oksana Haydey
Oksana Haydey

🇺🇦👍👍❤

Vor 2 Tage
Angela Lutaj
Angela Lutaj

Khus like per thuia 🥰🥰🥰🥰

Vor 2 Tage
Oksana Haydey
Oksana Haydey

👍👍👍🤞🤞

Vor 2 Tage
Alina Atici
Alina Atici

Super muzyka dziekuje🙂🙂

Vor 2 Tage
Nordic Paint
Nordic Paint

Kush ma ban sub ja kthej 🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

Vor 2 Tage
Miranda Janko
Miranda Janko

Vor 3 Tage
Gezim Lushka
Gezim Lushka

Nikos ikonpuls

Vor 3 Tage
Ana Strenglund
Ana Strenglund

😘😘😘😘😘😘😗😗😗

Vor 3 Tage
Ana Strenglund
Ana Strenglund

Bomba...muzic jätte mycket fint...

Vor 3 Tage
parislatino4
parislatino4

Καντε αγαλμα αυτον που εγραψε την μουσικη !!

Vor 3 Tage
Alb ShowTime
Alb ShowTime

ik mor se po ti qij ropt mu n tiran , tirana turq muri ju qifaha ropt

Vor 4 Tage
Isabelle Alidemi
Isabelle Alidemi

🥰😍🥰

Vor 4 Tage
Aida Ida
Aida Ida

Degjohet rideghohet e prap vendos..Fjal muzik za perl...

Vor 4 Tage
Arta Mezuraj
Arta Mezuraj

Sd

Vor 4 Tage
M F
M F

Бравоооооо👏👏👏👏👏👍❤❤❤👍)))уникальное исполнение👍❤👍)))БЛАГОДАРЮ🙏❤🙏

Vor 5 Tage
Elton Hoxhaj
Elton Hoxhaj

Asome music

Vor 5 Tage
Funny Videos
Funny Videos

Pleas Subscribe me pleass help mee 🙏🏻☺️😔

Vor 5 Tage
ioan ox
ioan ox

nje super super interpretim nga nje artist i jashtezakonshem

Vor 5 Tage
Елена О.
Елена О.

Какие красивые лица и песня им под стать.

Vor 5 Tage
виктория кузьменко
виктория кузьменко

👍👍👍👍👍👍🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏

Vor 5 Tage
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚

Vor 5 Tage
Adriana Ramona Sandu
Adriana Ramona Sandu

Vor 5 Tage
ignazio johnson
ignazio johnson

jessica-mauboy==AUSTRALIA--EUROVISION-lisboa=WINNER WE--TRUST--IN--the--holy-trinity--that==GOD-BLESS--macau--hong-kong WE--ARE==ALLIES--2009====OBAMA-CARE----INDONESIA--christmas-market and--FRANCE-2016--albanians--that--FORGETTED--that--FIRST--UEFA--ALBANIA but==UEFA-FIRST==better--than--SOCIALIST-FIRST==ALBANIA-OSCE and--how==shkodran-gostivari==ILIRIDA-FIRST==SELEÇAO-2014 DRENICA-FIRST=alban-skenderovic==slavic-names--DRENICA==ERDOGANs MAKE-KOSMET-ASIMILATED-USSR==make--drenica--madeline-albright--again gjynahat-kosovarë--dhe==DUKAGJINI-FESTON==one-century--ALLIES greettings--from==zajednica--mini-schengena==durrësakja-pëlotur--few-days-later-LIVOQ

Vor 6 Tage
ignazio johnson
ignazio johnson

IGNAZIO-NICHOLSON==ISAF-CANADA TWITTER--FACEBOOK--pinterest--instagram--likedin sali-berisha-ISAF--B-i-h---SFRJ=makedonski--?

Vor 6 Tage
Manjola Agastra
Manjola Agastra

The song is so good it flys by in one second♥️♥️♥️♥️♥️♥️🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂👍👍👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 7 Tage
Anjeza Dashi
Anjeza Dashi

😘😘😘😘😘😘

Vor 7 Tage
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💞💞💘💕💔💖💝💓💓💓💓💓

Vor 7 Tage
shaljani100
shaljani100

👌 👏.

Vor 7 Tage
Agetina nikolli
Agetina nikolli

22 nentor 2020. Ora 00:55

Vor 8 Tage
Halim Kariqi
Halim Kariqi

O cun kto jon rrug ka je

Vor 8 Tage
Rabije Mustafa
Rabije Mustafa

🙌

Vor 8 Tage
Lulka Beluli
Lulka Beluli

Shume kenge e mire sa bukur do ishte secili te marr ate qe e do ...

Vor 8 Tage
Esmeralditomoony Prishka
Esmeralditomoony Prishka

Mia anesi savras file 🐁♣️

Vor 8 Tage
Esmeralditomoony Prishka
Esmeralditomoony Prishka

Te erdhi er e pordhes ktu re file 🐁♣️

Vor 8 Tage
Erta Middle
Erta Middle

de-film.com/v-video-B99YFvp97N0.html

Vor 10 Tage
Genti c
Genti c

Sa i embel eshte pidhi kur ke uri vetem une e di , like kush mendon si une .

Vor 10 Tage
Patrisia Mezuraj
Patrisia Mezuraj

Ddt

Vor 10 Tage
Kristen Meck
Kristen Meck

sa bukur

Vor 10 Tage
f.a 73
f.a 73

❤️❤️❤️🖤🖤🖤❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️🖤🖤🖤❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️🖤🖤🖤❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️🖤🖤🖤❤️❤️❤️

Vor 10 Tage
Artiola Dani
Artiola Dani

❤️❤️

Vor 10 Tage
Marcell
Marcell

Will I ever get a translation to this masterpiece!!

Vor 11 Tage
RNV officiel
RNV officiel

i love this song 😍

Vor 11 Tage
dua
dua

A i keni degjuar keto 10 këngë të vjetra që ngjallin nostalgji përmes muzikës de-film.com/v-video-tJyS0gBgXS4.html

Vor 11 Tage
Tina Dubois
Tina Dubois

Sa kenge e bukur bravoooooo.👏

Vor 11 Tage
All Gaming Tv
All Gaming Tv

💫🥰

Vor 12 Tage
Erjona Hysa
Erjona Hysa

Bravo flor mmuummaajjeessii

Vor 12 Tage
Tomislav Zubović
Tomislav Zubović

Të du shumë Shiperia, Kroatët dhe shqiptarët janë vëllezër

Vor 12 Tage
Enkeleida Rossi
Enkeleida Rossi

kafsh do jen ghith jetes.......ai sixtir

Vor 8 Tage
Enkeleida Rossi
Enkeleida Rossi

aj sto diaolo....ust

Vor 8 Tage
Arjeta Rexhepi
Arjeta Rexhepi

A good Mm

Vor 8 Tage
Merita Toska
Merita Toska

Miss you flori .ne tv dil me shpesh please

Vor 12 Tage
Merita Toska
Merita Toska

Flori ti kendon shume bukur..je I paaritshem zonin fantastic Te duam ne tv shume shpesh please

Vor 12 Tage
Merita Toska
Merita Toska

Duam florin ne tv..esht I pa pare

Vor 12 Tage
Merita Toska
Merita Toska

I pa perseritshem je flori

Vor 12 Tage
Sandra Raberg
Sandra Raberg

😜😜😀😃😁😍😍❤️😘💋💃💃

Vor 13 Tage
Halim Kariqi
Halim Kariqi

O florò je cun kavaje

Vor 13 Tage
Enes Dönmez
Enes Dönmez

Love from turkey❤❤

Vor 13 Tage
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

💎💎💙💙💚💚

Vor 13 Tage
Besjana Livanaj
Besjana Livanaj

Nentor 2020🥰🔝

Vor 14 Tage
Василий Раду
Василий Раду

Щдз0

Vor 14 Tage
Alda Hima
Alda Hima

Kush e degjon me 2020👍

Vor 14 Tage
Asya Mulija
Asya Mulija

24 or e nigjoj prap e nigjoj edhe 24 or me knaqin kenget e te madhit Flori..kenget e florit jan te persosur fjalet muzika zani te ban ta ndjej me shpirt..flm Flori

Vor 14 Tage
Rajmond Farruku
Rajmond Farruku

Super Flori mumajesi kte kong e ke qa me lot 🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

Vor 15 Tage
Altin Xhota
Altin Xhota

Tkdg

Vor 15 Tage
Joška Čureja
Joška Čureja

Top top top 2020 ❤️

Vor 15 Tage
enighsen nesghine
enighsen nesghine

Miss Coco merciii pour cette découverte ❤️ la chanson est juste magnifique

Vor 15 Tage
Gretaki Papa
Gretaki Papa

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Vor 15 Tage
Krijo Online
Krijo Online

Kam nevoj per perkrahjen tuaj ju lutem shikoni videon time me te re ne kete link de-film.com/v-video-IE9fW4hQLpc.html flm shummmee.

Vor 16 Tage
Kazani Jani
Kazani Jani

Shm prekse sa her e degjoj po te kujtoj zemer dhe pse jeta sdeshi te ishim bashk . Me fjal te fogla tedua dhe dot dua

Vor 16 Tage
Merita Xhelilaj
Merita Xhelilaj

❤️ prap ne 2020 e ngjoj 😍🙏🏻

Vor 16 Tage
Lolla Nebiraj
Lolla Nebiraj

Bravo cuna👍

Vor 16 Tage
Anjeza Dashi
Anjeza Dashi

👏👏👏

Vor 16 Tage
Kreshnik Hyseni
Kreshnik Hyseni

G P8!

Vor 16 Tage
Wellnes MIND
Wellnes MIND

Po per ne nga Shengjergji i Tirones a bohet like?😀

Vor 17 Tage
Madzia
Madzia

Polska 2020

Vor 18 Tage
Deni Maria
Deni Maria

Ku ishe ti kur un besoja tjtr njeri.... Ku ishe ti kur un kerkoja pak dashuri...

Vor 18 Tage
Martina Savarova
Martina Savarova

Vor 18 Tage