Sabri Fejzullahu
Sabri Fejzullahu

Maestro dhe pike .Kulture kendimi .Bravooooo Sinani jem

Vor 23 Stunden
Greta Myrteza
Greta Myrteza

Shume e bukur urime

Vor Tag
Greta Myrteza
Greta Myrteza

Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua

Vor Tag
Greta Myrteza
Greta Myrteza

Valsi sa memorie te bukura kemi kur benim mbremjet ne shkolle te mesme dhe ishim jo me shume se 17 vjecare dhe ishim sikur kishim kapur qiellin me dore

Vor Tag
Aralda Miloti
Aralda Miloti

Awwwwww🥺😍

Vor Tag
Eridona Metushi
Eridona Metushi

0l0l

Vor 23 Stunden
Raju jambhani
Raju jambhani

Love for india

Vor Tag
Suzana Sadiku
Suzana Sadiku

👍🥂🌺

Vor Tag
Melita Asani
Melita Asani

te lumt

Vor Tag
Lami tirona Lika
Lami tirona Lika

Super Keng vlah Sukses te uroj shum me Brother ❤️🔥

Vor Tag
Zef Maxharri
Zef Maxharri

Te lumte goja o bilbil.

Vor Tag
Kosova Girl
Kosova Girl

❤️FL❤️

Vor Tag
Visar Kalludra
Visar Kalludra

Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend

Vor Tag
DefectiontzZ Gta
DefectiontzZ Gta

👌👍 si gjithemon sinani nuk Te zhgenjen

Vor Tag
Maruta Angelo
Maruta Angelo

Ty te duet vetem nje menager i fort dhe ece

Vor Tag
Belina Lalli
Belina Lalli

Sa me fat jom kur ty te kom pran me ty zemra ime as kush smundet me na nda

Vor Tag
Roberta Colaianni
Roberta Colaianni

Shum shpesh e ndegjoj ket keng������

Vor Tag
Showbizz Music & Info
Showbizz Music & Info

2020/11/26

Vor Tag
Giuditta Ferri
Giuditta Ferri

Dashuri ti je gjithqka per mu je fryma ime pa ty smuj me jetu ❤⭐��

Vor Tag
Delma Lucchese
Delma Lucchese

Kofsh gjithmon shendosh e me sukses

Vor Tag
Carolina Marino
Carolina Marino

Je i Merkullueshem ❤

Vor Tag
Adelaide Capon
Adelaide Capon

Love it sa dite sa net♡

Vor Tag
Geranio Najera
Geranio Najera

Paq shendet Kendofsh ter Jeten

Vor Tag
Patrizia Cocci
Patrizia Cocci

Urime dhe suksese per kengen me te re me e mira deri me tani

Vor Tag
Graziella Trevisano
Graziella Trevisano

Jasha Pejon Jasha

Vor Tag
Adelfina Palermo
Adelfina Palermo

Leo��❤

Vor Tag
Imelda Russo
Imelda Russo

Mkalli kjo keng��

Vor Tag
Mauro Longo
Mauro Longo

Deri tash kenga me e mira Leonard big Like

Vor Tag
Norma Longo
Norma Longo

Qdo dite e ndegjoj ket keng me Familjen time

Vor Tag
Melissa Manfrin
Melissa Manfrin

Nga Austria ��

Vor Tag
Lea Cocci
Lea Cocci

SA DITE SA NET��

Vor Tag
MiMi BlueMoon
MiMi BlueMoon

Chicks all over mehedin 😂🙏

Vor Tag
Giorgia Benedetti
Giorgia Benedetti

Kjo keng me prek shum Respekt Leonard ��������

Vor Tag
Because we fucking CAN!
Because we fucking CAN!

Jasha Mevlo! 💞💞💞

Vor Tag
Rachele Battista
Rachele Battista

Zemrrush❤❤❤❤❤

Vor Tag
Astrid Fallo
Astrid Fallo

Suksese

Vor Tag
Anila Miza
Anila Miza

SINAN VLLASALIU JE ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor Tag
Monica Cecala
Monica Cecala

Pershendetje nga Londra keng tamon qysh kom qef un

Vor Tag
Ilaria Esposito
Ilaria Esposito

Mashallah Leonard naice

Vor Tag
Leda Aparo
Leda Aparo

Pjesa me e mira

Vor Tag
Eufrasia Boccio
Eufrasia Boccio

Sukse Leonard Alija❤��

Vor Tag
laura martinez cortes
laura martinez cortes

Sinan Vllasaliu 🌹❤

Vor Tag
Maria Greece
Maria Greece

Je nje ⭐ zoti te rujt shum Respekt per ty

Vor Tag
Gioia Gerace
Gioia Gerace

Respek i nderum

Vor Tag
Fioretta Milano
Fioretta Milano

Pershendetje nga Amerika New York City ����

Vor Tag
Rossana Caputo
Rossana Caputo

E pash ne spot se spaske unaze ne gisht skoke i Martuar ����

Vor Tag
Gilda Marcelo
Gilda Marcelo

shum i mir je

Vor Tag
Itala Romani
Itala Romani

Te lumt o Djal per here te pare po te ndegjoj çdo gje Perfekt Veshja zeri kenga dhe Pamja jote me paska marre malli me ndegju diqka te Bukur������

Vor Tag
Nadia Guida
Nadia Guida

Dukja dhe Performanca Perfekt

Vor Tag
Zita Giovenco
Zita Giovenco

Off bree qfar Kenge shpirtin ma ma knaqi��

Vor Tag
Roland Prini
Roland Prini

BRAVO ROMINA ALIU JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

Vor Tag
Ornella Bacchi
Ornella Bacchi

Te uroj shum sukses ⭐

Vor Tag
Rosaura Siciliano
Rosaura Siciliano

Asgjë nuk dhem më shum sesa një Dashuri e Lënë përgjysnë thonë dhe të drejtë kan pasur

Vor Tag
Tarsilla Corazza
Tarsilla Corazza

A ka kush se e ka mesu permensh kengen a veq un ��

Vor Tag
Luana Manfrin
Luana Manfrin

Respekt ����

Vor Tag
Eracla Guerrieri
Eracla Guerrieri

Thjesht Perfekt ��

Vor Tag
Pupetta Lorenzo
Pupetta Lorenzo

Shum Keng me Dimethanje te Mirfillt

Vor Tag
Calogero Genovese
Calogero Genovese

E kenges

Vor Tag
Carmela Pisano
Carmela Pisano

Videoclipi me i bukur i joti Kenga Musika Zeri Super na i knaqe Vesht dhe Shpirtin ��

Vor Tag
Cettina Calabresi
Cettina Calabresi

Djal me stil shum i bukur me ze te bukur te lumt veq vazhdo keshtu super keng❤��

Vor Tag
Alice Percoco
Alice Percoco

Respekt Leonard

Vor Tag
Lenta Bafa
Lenta Bafa

Gjyna kjo kang qe nuk u paska hit😩 shum këng e buku🥰 text omg🥰

Vor Tag
mikin lirou
mikin lirou

Telumt meda imadh je suksese 👏👏👏👏

Vor Tag
Liridon Tirona
Liridon Tirona

Flm per te gjtih

Vor Tag
Shpresa Ballolli
Shpresa Ballolli

🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐

Vor Tag
König der KÖNIGE
König der KÖNIGE

Po ku jeni në at errsirë ..? Se keni paguajtë Elektrikenë,😂😂

Vor Tag
Zana Zana
Zana Zana

Latinja me surrat fushkrujse 😅😅😅je shum kot Donn tullA vibratori paska fuqi motorike ju leviz bytha kot pa lidhje

Vor Tag
Aldin Mislimi
Aldin Mislimi

Klavir:Aldin Mislimi🇷🇸 Maestro Violin:Gazmend Berisha🇦🇱

Vor Tag
No one sees my face
No one sees my face

E ke gabu flamurin e par hullano

Vor Tag
Arjan Tahiri
Arjan Tahiri

👑👑👑👑👑💣💣💣🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫💣🔫🔫

Vor Tag
SR munna
SR munna

😍😍😍 from my heart

Vor Tag
SR munna
SR munna

3rd cmnt😊

Vor Tag
Marlin Gjeloshi
Marlin Gjeloshi

suksese super kenge 😉😉

Vor Tag
Kingat e llajvstrimit
Kingat e llajvstrimit

💓 💓 💓 💓 Shum najs

Vor Tag
Zilbije Ziberi
Zilbije Ziberi

👏👏👏👏👏

Vor Tag
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos

Urime 🙏🙏

Vor Tag
Zarko Kordi
Zarko Kordi

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Vor Tag
Roland Prini
Roland Prini

BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰 b

Vor Tag
Drita Baliaj
Drita Baliaj

Zoti te ruajt ty dhe te ruajt kte ze te vecant qe ke me te vertet je orator dhe profet i kenges te treves gegrishtes zoti te bekoft dhe une cakraj te perqafoj nga tirana

Vor Tag
Skenda 1234
Skenda 1234

hajde .Sinan hajde

Vor Tag
Korab Mena
Korab Mena

O Shpirt njeriu je me i miri te betohem👌👌👌

Vor Tag
a a
a a

Sinan lovee ekii 😂👏

Vor Tag
Kamal Ahmed
Kamal Ahmed

Come...lets dance

Vor Tag