Valentina Verdhi
Valentina Verdhi

As ti vet nuk jeni iqart per ato qe thoni

Vor 4 Stunden
mali20001
mali20001

Kombi Shqiptar ka pas dhe dot ket ardhmeri ,,,At Zef Pllumbi esht deshmi

Vor 5 Stunden
Mustafa
Mustafa

I Mjeri i krytarit kan e ka taku po ju skeni ftyr meu taku me askend te tri partit e kalur e keni qit kosoven ne ket gjendje turp mejuardh

Vor 5 Stunden
Kleona Mersini
Kleona Mersini

Jam shtate vjec

Vor 5 Stunden
Kleona Mersini
Kleona Mersini

Cfare jane testamentet sepse une jam e vogel edhe nuk e kuptoj se car domethene

Vor 5 Stunden
Kleona Mersini
Kleona Mersini

Jam 7 vjec

Vor 5 Stunden
Jashar Demhasaj
Jashar Demhasaj

O Gomar mos u tako se ti nuk ke me ardh mo ne pushtet se je i pa dishem

Vor 5 Stunden
Arts Technology
Arts Technology

Kjo me duket si sajese per te njerre qe edi rama ska rrenje me komunistet. Populli gjithmone e ha

Vor 5 Stunden
Mimoza Memaj
Mimoza Memaj

Ju craft perennial ishalla Qa po muni me u plas zemren nave qashtu jau plashing edhe ju nave tuajaja ishalla🙏🙏🙏🙏🙏😭

Vor 5 Stunden
Miranda Rasse
Miranda Rasse

Grande la giornalista, ironizzando con la polizia, come dire è possibile che i ladri sono passati con la bicicletta senza che nessuno si accorgesse 💗💗💗

Vor 5 Stunden
Din Sulejmanasi
Din Sulejmanasi

Hajde ropt hajde o butan muti ,kto lloj butanash te marin ne qaf

Vor 5 Stunden
Miranda Rasse
Miranda Rasse

O zot, pse shqiptari arriti te perdor dhun dhe perdhun 😥😥😥 nuk keni menduar nenen tuaj🤦‍♀️🤦‍♀️😥😥😥

Vor 5 Stunden
Vladimir Dushniku
Vladimir Dushniku

Veliaj,ti kujtoj se qytetaret e Tiranes jane budallenj dhe nuk kuptojne se ti je nje mashtrues ordiner qe i diskriminon banoret per qellimet e tua te babezitura? Nuk ka patur Tirana kryebashkiak me mashtrues se ty!

Vor 5 Stunden
Sherife Pejaziti
Sherife Pejaziti

Jet

Vor 5 Stunden
dgdfgdgd dfgdfgdfg
dgdfgdgd dfgdfgdfg

Dhenderrushi me.jorgan ne dore mbulohu me.ate.leteren se.ben ftot po leri pordhet e valvitjes se.jorganeve me prova aty ketu sa ne nje tv ne tjetrin jorganet tuaj u keni pare apo jo qesharake mjerr ju mjerr cfr keni per te pare e per te hequr mjerr

Vor 6 Stunden
paqok paqokaj
paqok paqokaj

13-7=7 👍

Vor 6 Stunden
Thomas Ziu
Thomas Ziu

Pse nuk i jepni tabelat me temperaturat

Vor 6 Stunden
luan ymeri
luan ymeri

👨‍🌾

Vor 6 Stunden
Pashk Nikolli
Pashk Nikolli

Se mos je e persekutuar o ndyrsir.ti blent plehu shum ju jep akses ktyre ndyrsirave.je nostalgjik o manjak muti

Vor 6 Stunden
Fetah Makolli
Fetah Makolli

Une ket gruan e kisha majt ne pellemb te dores Do ta shikoja drejt e ne sy

Vor 6 Stunden
Astrit Taullahu
Astrit Taullahu

Nje fjale e urte popullore thote.... kur nje njeri qe bashke based on dhe nuk e shikon ne syyy do te thote qe je I pabese

Vor 6 Stunden
Nertil Nuhu
Nertil Nuhu

Nuk humbet aq kollaj kontrolli po e mendjen firifiu kan nevoj per psikolog edukat kulture mesim

Vor 6 Stunden
marash rrucaj
marash  rrucaj

Barjam bugu e nderroj emrim e bani bajram me u hy ne qef ca TALIBANVE U shiti truallin E SHTEPIS (xhamis ) me ble tenderin e ushtris 300mij€ kaporal 500€ gjeneral SOT u ba ZELINSKI SHQIPTAR NE EMER TE krishtit MUHAMETI NE EMER TE SORRESIT et xhenetit bajram ZELINSKI po' shpall LUFT SERBIS qe DO TE JET FUNDI TRAGJIK i shqiptaris SERBI me raketa AREM MODERNE ne me pushk te vjetra E JATAGANA ME LEZBIK E SULLTANA PUSHK pa shula E TLINA te gjana bajm duha me BYTH perpjet se VJEN NATO me na shpetuar po ksaj RADHE ska per TE ndollur....shtergo BYTHEN ooooo LEZBIK SHQIPTAR #########ZELINSKI SORRAGJI SHQIPTAR ESHT PROJEKT 30VJEQAR nje stalljer ne kavaj bahet ZELINSKI SORRAGJI SHQIPTAR#### ZELINSKI ESHT ebre DHE ka mbeshtetje te FUQISHME...po kavajsin KUSH DO ta mbeshtet nga mbrapa prifti E HOXHA PO ESHT E VERTET kto ta futin sa krahu FEJA FEJA ska POPULL ska kombsi ska ndjesi as humanizem per fene EDHE i pa FEE ESHT krisht e muhamet PRANDAJ HISTORIA e bajram bugut ESHT E NJEJTA si e e E KRISHTIT e MUHAMETI e SORRESIT e rames e bashes e te GJITH dervishhanes POLITIKE DHE FETARE POPULLI POPUJT eGLOBIT INJORANT IDJOT budallej ndoshta ESHT momenti te kuptoj HOXHALLAR E PRIFTRI demokrat esocjalist te GJITH JANÈ satanist TE VRASIN naten te vajtojn diteten zgjohu IDJOT POPULL LEZBIK DHE refuzo. refuzo .refuzo ...qdo GJE qe te ofrohet NGA SATANIKET KJO ESHT arma NUKLEARE qe gjunjzon satanizmin (REFUZIMI)

Vor 6 Stunden
Behar Duro
Behar Duro

PAS RENIS TE SISTEMIT SOCIALIST. NE SHQIPERI. SHTETI ESHTE DREJTUAR NGA PERSONA TE PA AFTE. DHE JA REZULTATI MJERIM MERGIM PA PUNESI ..

Vor 7 Stunden
Ilia Aruci
Ilia Aruci

O TE QIFTE GOMARI GRUAN NE BYTHE

Vor 7 Stunden
Ilia Aruci
Ilia Aruci

MIK KY KA KRIMINELIN VRASES VUCICIN

Vor 7 Stunden
Ilia Aruci
Ilia Aruci

NE 90TEN KY MOSTER INJORANT NUK KISHTE BREKE NE BYTHE SI GJITHE POLITIKANET E TJERE NE SHQIPERI NE 90TEN ISHIN PER BUKEN E GOJES TANI VODHEN SHQIPERINE DHE JANE BERE SUPER MILIARDERE KJO GJE DIHET TANI BOTERISHT AS NJE NGA KETO HAJDUTE NUK MUND TE FSHIHEN POOULLI I DI TANI TE GJITHA POSHTERSITE E KETYRE MAGJYPEVE

Vor 7 Stunden
Hektor Zeraj
Hektor Zeraj

filloi emisioni 5 pyetje nga Babaramua !!!!!! dhe prit ti të vijnë këta në pushtet dhe të të qeverrisin !!!!!! mos o zot...........

Vor 7 Stunden
Ferdinant Llalla
Ferdinant Llalla

E kane nga halli , shumicat e shoferave jane ne hasmeri ose I kerkon shteti , No face no case!

Vor 7 Stunden
Hektor Zeraj
Hektor Zeraj

asnjë Shqiptar nuk e di madje as SPAK se ku shkoin miliona euro me përjashtim të babi Saliut që i di të gjitha , si shpjegohet !!!!!!!!! e ore Sali që nuk e harrove zakonin ( misionin ) e vjetër që të kishte caktuar partia dikur !!! populli thotë që( huqi - vesi ) i njëriut del bashkë me shpirtin !!!!.......ky eshte Saliu që disa kooperativist nga mendja betohen akoma për kokën e tij ,, fatkeqësi !!!!!!!.............

Vor 7 Stunden
Lushnje Albania
Lushnje Albania

Ca pi dhe duke pirë esht

Vor 7 Stunden