Double D
Double D

Ju knoft zemra amin , tekstet e zani i Gold Ag asht e pumundun mos me ti mbush syt lot . Zoti trujt , respekte !

Vor 3 Stunden
Flamure 95
Flamure 95

Cka mundem te them kur zemra ime e ndien mbrenda. Edhe pse syt e mi nuk ndalen me lotu. Sa me mungon shum cdo dit e ma shum ❤ 💔😢😢

Vor 3 Stunden
alida flus
alida flus

xhennet firdeus ne ahiret !

Vor 3 Stunden
Gjevat Hykolli
Gjevat Hykolli

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Stunden
Ela Celiku
Ela Celiku

🌺

Vor 4 Stunden
Selim Rrahmani
Selim Rrahmani

Gold je i pa zavendsushëm

Vor 5 Stunden
Albert Sinani
Albert Sinani

The best song hallall te koft o djali tropojes se po na permendin edhe per mir 🇦🇱🇦🇱🙏

Vor 5 Stunden
Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri

Mka ba me kajt qikjo kangg 😭😭😭

Vor 6 Stunden
Nysret Popova
Nysret Popova

Lavdi per Jet e mot per Bylbylin e ju goja ju lumtë Respekt

Vor 6 Stunden
Shpend Lushaj
Shpend Lushaj

Shum e bukur ju lumt goja

Vor 6 Stunden
alida flus
alida flus

Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

Vor 3 Stunden
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca

OJ NENE SHQIPERI SI NA DHAE BUKEN DHE PUSHKEN NA PRITE ME ZEMER BUJARE

Vor 7 Stunden
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca

ALBANIA KOSOVA UCK UCK HEROHES 138 BRIGADA AGIM RAMADANI LAVDI

Vor 7 Stunden
Ligjerata IT & SPSS
Ligjerata IT & SPSS

Tropoja ❤️

Vor 7 Stunden
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca

te lumte zani oj shqipe kendoj shqipnise

Vor 7 Stunden
Arjanit Osm
Arjanit Osm

Respekt per tropojen nga medvegja e SHQIPTARIS

Vor 8 Stunden
gmd gmd
gmd gmd

Oh Gold një këngë të lutem për Ismajl Morinën.

Vor 8 Stunden
Klevi Vidrica
Klevi Vidrica

T R O P O J A ❤️💪

Vor 10 Stunden
Shpat Jashari
Shpat Jashari

2020 kurgja nuk ka ndryshue gjyna per kit ven qe osht tu e majt gjaku i te vramve

Vor 10 Stunden
Genis Bugari
Genis Bugari

Respect Gold AG 🇽🇰❤🇦🇱

Vor 10 Stunden
Jurklen Jurklen11
Jurklen Jurklen11

Te lumte burri qe eshte burr fal por dhe gjaku me gjak lahet

Vor 11 Stunden
Flori Kryeziu
Flori Kryeziu

Pse pe djeg flamurin e Macedonies e jo t Serbies

Vor 11 Stunden
erzen gjoka
erzen gjoka

I loo

Vor 16 Stunden
Qaush Malaj
Qaush Malaj

GOLD AG <5

Vor 17 Stunden
Qaush Malaj
Qaush Malaj

GOLD AG <5

Vor 17 Stunden
Qaush Malaj
Qaush Malaj

GOLD AG <5

Vor 17 Stunden
Qaush Malaj
Qaush Malaj

GOLD AG <5

Vor 17 Stunden
Qaush Malaj
Qaush Malaj

GOLD AG <5

Vor 17 Stunden
Mario Tiling
Mario Tiling

Bylbyli I pukes Edhe krenaria e shqipris Dava Gjergji

Vor 18 Stunden
Movie Trailers
Movie Trailers

Ohh bre leze qenaa😭😭😭

Vor 18 Stunden
Albanian Ilyrian
Albanian Ilyrian

Shum bukur dava por Te kishe gjet naj kangtar tjeter ky gold ag pall si gomar

Vor Tag
Jurgen Kamami
Jurgen Kamami

Shum nice kenga gold respekte per te gjith nenat shqiptare kudo jan

Vor Tag
denis barahoxha7
denis barahoxha7

oh cfar kenge 😍😍❤️❤️ te rujt zoti bashk me familje o Arian Agushi 👑

Vor Tag
xhoda
xhoda

Gold . Tropoja dhe krejt shqipëria ngrihet ne hava.

Vor Tag
Sefedin78
Sefedin78

Kush asht tu e ngue Lujta Krejt 🇦🇱💪🏻🤲🏻

Vor Tag
Marjus Ok
Marjus Ok

Hallalle o cune hallalle qumshtin e memes

Vor Tag
Marjus Ok
Marjus Ok

Kane erdhe ko te keqe o cune kane dale ca gra si tigra ju bejne zbore burrave edhe sju flasin nenave te vet 😪😪💔

Vor Tag
Marjus Ok
Marjus Ok

Me i madhi ne shqipni e ne kosove cuni me me vler ne kenge hallalle qumshtin e nenes cune 😍🙏

Vor Tag
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca

kosova special forces Rosu oooo. love yu kosova

Vor Tag
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca

viva Albania kosova ilirida Cameri lugina. etnik albanian

Vor Tag
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca

faliminderes shqiperi si Na prite me buk dhe me zemer pa shqiperi ska kosove

Vor Tag
jetabujanoc
jetabujanoc

Ju perzdredht gishti juve qe qe beni kete keng dislike

Vor Tag
Serxho Vlore
Serxho Vlore

Sa bukur kendo keni te dy che kenga qenka shum e bukur 👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱

Vor Tag
Hashmet Mustafaj
Hashmet Mustafaj

Robtë kush i ka bo dislike 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Tag
Armend Seferi
Armend Seferi

Omg

Vor Tag
M-M marku
M-M marku

❤❤❤❤

Vor Tag
Dorontina Dorontina
Dorontina Dorontina

S'ka si TROPOJANT😊😊😊

Vor Tag
vlora ajeti
vlora ajeti

o in io

Vor Tag
Jetmir Kurti
Jetmir Kurti

Je i vetmi qe me ke bo qa je nr 1 hallall.

Vor Tag
bilishu aliss
bilishu aliss

Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

Vor Tag
Illyrian
Illyrian

Kosovë është emër sllav. Ne jemi DARDAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vor Tag
Makbule Imaili
Makbule Imaili

Flm shum GOLD AG😪👏👏

Vor Tag
KaltRina Hulaj
KaltRina Hulaj

Babi jeme 2 muj pa ty Qka Jan 52 Vjet Per ket keng shum Respekt 😔

Vor Tag
Edlir Baci
Edlir Baci

Bravo vella , fjal me vend, Respekte👏👏👏

Vor Tag
Alda Lana
Alda Lana

❤😢🙏😘

Vor 2 Tage
Andrea N. Official
Andrea N. Official

Hit .

Vor 2 Tage
Dejan Pupovac
Dejan Pupovac

КОСОВО ЈЕ СРБИЈА ♥️

Vor 2 Tage
Halit Berisha
Halit Berisha

Kenge me te vertet shume e mire ska komentim te lumte Gold AG dhe e madhja Dava Gjergji respekt.

Vor 2 Tage
Klajd Jonuzaj
Klajd Jonuzaj

Super

Vor 2 Tage
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca

ana mban kaj oshte albanian love yu uck uck kosova liberation army herohes bravo soldier

Vor 2 Tage
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca

Rofte populli shqiptar

Vor 2 Tage
S L
S L

Perle ❤️👏👏

Vor 2 Tage
Kushtrim Fazliu
Kushtrim Fazliu

Shkit I kan ba krejt zezat ma kan vra gjyshin ne lufte zoti I vraft

Vor 2 Tage
unikatil tba
unikatil tba

cfar aktrimi tbukur qe ka ba ktu goldi je i madh plako,,,e gjith realitet esht kjo pasha zoten

Vor 2 Tage
Djellona Maloku
Djellona Maloku

Teksti Eh mor bir dy fjal du me ti than Na jena plak e ti keq na ke lan Osht obligim me i respektu tvjetrit E na pi mshehim lot pi njoni tjetrit Ket leter po ta shkruj tu e kalu ket dimer Pleqnia na ka kap sdihet sa kem ymër Njo tpatem bir e tash vet kena met Kurr se kom menu kshtu pleqnia me mgjet Nana sosht mire se e shkatrroj merzia Tu e pas djalin gjall vin me na pa kojshia Edhe mkallxun qe bab ishe ba Fmija tu kan rrit po na nuk i kem pa Mkallxun qe po falesh e nhaxh ishe shku Botes ja qel deren e ja mshel prindve tu Mos e lyp djali jem Xhenetin te xhamia Se Xhenetin e ki gjall po e ke lon te shpia. Ref: Si baba e nana nuk te do kush tjeter Dashnin e merzin o bir e ke ne ket leter Se jan veq dy zemra per ty qe kan mall Mund te behet von kur nuk jemi gjall. Prej merzie per ty bir kto fjal i mora Ku se kupton shkrimin mu ka dridh dora Sna qorroj syt pleqnia po u qorrum prej mallit E rrudhat e ballit jon rrugt e djalit Ndryshe tkem msu e ndryshe tkem eduku Boten me na fal me ty se kena ndrru Shum vite i lypem fmi Perendis E na ty tkena gzimin e shpis Mos ju kallxo fmive qe na le pa na pa Se neser ty ma zi kan me ta ba E un prap shpresoj qe u knaqe Na me ni penzion per buk e per ilaqe 30 vite msus ket karakter e rujta Edukova kejt dynjan po djalin tem nuk mujta Kur me lot e bon baben me lot nana jote Cfar vlere kan bir tmirat e ksaj bote. Ref 2x Si baba e nana nuk te do kush tjeter Dashnin e merzin o bir e ke ne ket leter Se jan veq dy zemra per ty qe kan mall Mund te behet von kur nuk jemi gjall.

Vor 2 Tage
Elton Cara
Elton Cara

Jam prej Tropoj po Kosove kena hise🇦🇱

Vor 2 Tage
bilishu aliss
bilishu aliss

Bossi Albanian forever ❤️❤️

Vor Tag
Djellona Maloku
Djellona Maloku

TEKSTI [Gold AG:] Asht kam digjet Kosova nan nga flaka e zjarri U ndal fluturimi i zogut nga mali Po çahen krejt lisat e çerdhen po ma kallin Por un jam Bylbyli e kurr kangen nuk ma nalin Kurr mos me d’vetni ma pse luften e nise Une jam prej Tropoje por n’Kosove kena hise Kurdo qe na thrret Kosove e Shqiperia nan More shkijeve jau heki edhe dheun ner kam Mos m’qaj nana jem vet e rrite trimin O s’ta koris buken e s’ta koris gjinin Pritem ne Koshare vlla Agim Ramadani Jam nje djal prej Tropoje jam Bylbyl Breçani [DAVA GJERGJI:] Çke Bylbyl bre ty t’pas nana M’tha oj nan rahat su bana Veç ma mir pa buk e uje Se me nejt ma nan spo muj Lum po ban nana per trimin Ta jap buken e bekimin Merre nje pushk e nje flamur Per Kosove ja sot ja kurre. [REF. DAVA GJERGJI 2x] Mirupafshim m’tha oj nan Nje bes Zotit ja kam dhan Me ba kush mem n’guc Kosoven Oooooooooooo Shkoj atje me krejt TROPOJEN. [GOLD AG:] Kur kerset pushka e ktu bahet zjarri Maje men fjalen tem se une dal i pari Nuk e kam s’pari qe atedheun po e mbroj Se kur digjet Kosova asht n’kam nje TROPOJE E ne oda kur folshim per Malsin e Gjakoves Thash mos deksha pa u ba Ushtar i Kosoves E i madhi Zot tash ma pruni dakikin O po knaqna ka i shof ata shkie qysh po ikin Kurr mos guxoni ma shqiperin me na e prek Se deri tek molla e kuqe tash kena me ju njek Per Shqiperine si Feniksi prej toke çohna Sa her ta merr mendja ty me ardh n’troje tona. [REF. DAVA GJERGJI 2x:] Mirupafshim m’tha oj nan Nje bes Zotit ja kam dhan Me ba kush mem n’guc Kosoven Oooooooooooo Shkoj atje me krejt TROPOJEN.

Vor 2 Tage
Fatbardha Shurbi
Fatbardha Shurbi

Bravo je kengetari ma i mir ne treva shiptare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱jemi

Vor 2 Tage
Orgito Meco
Orgito Meco

🙏🙏

Vor 2 Tage
tonin prela
tonin prela

Te lumte goja Patriote Je e pazevendesushme bravo te dyve

Vor 2 Tage
Onur Erdem
Onur Erdem

Why Albanians hate Bosniaks? Bosniaks have nothing against Albanians...I'll never understand Albanians who say Bosniaks are serbs. If Bosniak would be Serbs, Albanians would be too ;)

Vor 2 Tage
Anila Artila
Anila Artila

sa mire ështe fjala baba,po sikur ti kishum baben krejt une kur isha 8vite humba babin gjate luftes,dhimbja ma.madhe kur e kerkoje vellau 3vite si ishte a dhimbje si nuk harrohen deri vdekje ishalla ne gjenet takum.me ta 😪😪😪

Vor 3 Tage
Qiell Melaqe
Qiell Melaqe

DAVA masala za tvoj glas !!! 😍💋♥️

Vor 3 Tage
Mike Bottiglieri
Mike Bottiglieri

Best in Fitness albanians are Good People be Strong serbia is xhelozia for you hahah ✌🏼

Vor 3 Tage
Arti Ari
Arti Ari

Allahu t shperbleft gold

Vor 3 Tage
I am shkodran albanian
I am shkodran albanian

2020 gold ag ❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 3 Tage
Bexhet Gorenca
Bexhet Gorenca

LAVDI PER DESHMORIN TAHIR SINANIN USHTARAKU NGA TROPOJA LUFTOI PER SHQIPTARET DHA JETEN PER CLIRIMIN E TROJEVE SHQIPTARE

Vor 3 Tage
J. M.
J. M.

Bosnian people loves his brothers ans sisters from free Kosova!

Vor 3 Tage
fuks you
fuks you

Shqipria te kishte Politikan patriot do ishte Parajs. Por kta rop qirat tash e shkateruan vendin,ja u qift Kina motrat femit grat kurvat

Vor 3 Tage
Bunjaku Naser
Bunjaku Naser

👌👌

Vor 3 Tage
jack Newton
jack Newton

Kush e ngon Gold-AG in ne 2020, like

Vor 3 Tage