Folks Empol readers
Folks Empol readers

Love from India🇮🇳🇮🇳🇮🇳 I love this song

Vor 3 Stunden
Dituri Ndershtiqaj
Dituri Ndershtiqaj

Pa coment 🥰🥰👍👍

Vor 8 Stunden
Eda Rexhepi
Eda Rexhepi

Jena kon queen qe ne fillim thirren te uta kelmend e kan pru noren prej saj en tuta shote galica une zmeni i kom zhboornufta ju qes dar per dar se tuta han dardha te buta , hajde qendisim na ni hisi marigona me mi bo pella si si doddona se krejt jon heroinat ktu en troj tana me bo me ma shah ti shqipen dukat tona ftyra e qese si gongje me mprek n'moter u dogje me bo mem hi ti en magje familja e madhe me shtaqe ne sofer tyne krejt ti hajm pran ujit keret ti lajm me dasht me dit krejt ti nxajm hiq pa ton drit ket na pajn e kena na negjien edhe vagje kanarinen karakter e kem besen e kemenelagjikn un kom qifteli ti maje sa dush mandolinen tasht prap jon tu pyt kush e solli Doruntinen

Vor 9 Stunden
Neid Ceka
Neid Ceka

👽👿👺🌨️⛈️🌩️🌍🌎🌏

Vor 10 Stunden
Neid Ceka
Neid Ceka

☢️☣️⚠️☢️☣️⚠️

Vor 10 Stunden
bilishu aliss
bilishu aliss

vitet me lart jan te tuat Mos u dorzo suksese 👑⭐️❤️🌺📌🌟🌟💋🌟💋🙈♾

Vor 11 Stunden
Drin Maliqi[🇦🇱]
Drin Maliqi[🇦🇱]

😍😚

Vor 9 Stunden
Federica Ndreu
Federica Ndreu

🇦🇱 Shqipëria është më e mira

Vor 11 Stunden
klevin paloka
klevin paloka

Sa bukur kengon lyrical son ca zani

Vor 16 Stunden
klevin paloka
klevin paloka

Maj 2022

Vor 16 Stunden
Issy Ha
Issy Ha

Femen e pufit.

Vor 18 Stunden
Altkom Servis
Altkom Servis

Je me e mira Tayna

Vor 19 Stunden
Luis Zeqiri
Luis Zeqiri

sdi pse ikjo kuder nervat mi ngreh hava e vetmja kong e ksajna se mka pelqy osht kon kolumbiana me shkodranin kejt kongt e ksaj mdoken njojt

Vor 20 Stunden
toni15
toni15

mirditor ike more laper tirane

Vor 22 Stunden
Green Viper
Green Viper

Wow 😑

Vor 23 Stunden
abbsnn cose
abbsnn cose

vitet me lart jan te tuat Mos u dorzo suksese 👑⭐️❤️🌺📌🌟🌟💋🌟💋🙈♾

Vor Tag
Ayob Azoog
Ayob Azoog

🌷😎🍸🍷🍾👰💓🎉🎈fgjfh🎆fhRyRufyRyfhRyfhRyfyRyfh

Vor Tag
Ayob Azoog
Ayob Azoog

🌷😎🍸🍷🍾👰💓🌙🎉🎈🎆fhRyfhRufhRyfhRyfhRufhRyfh

Vor Tag
Ayob Azoog
Ayob Azoog

🌷😎🍸🍷🍾👰💓🌙🎉🎈🎆fhRyfhRyfhRyfhfhRyfRyfhRyf

Vor Tag
Lisa Ascatigno
Lisa Ascatigno

Shume e bukur

Vor Tag
CH
CH

Haram

Vor Tag
eso
eso

she doesn't make music like this anymore :/

Vor Tag
Stela Feneri
Stela Feneri

Kjo tayna me duket se ska lidhje fare me muziken 😌kto kenget e fundit ka filluar ja fut kot per cdo tekst. E ka thelbin e vet ne trup e veshje

Vor Tag
briann
briann

Tayna's part hits just different

Vor Tag
bilishu aliss
bilishu aliss

🔥🔥🔥

Vor 11 Stunden
bilinas mini
bilinas mini

Gesko u r so talented 👍🏼👏🏼

Vor Tag
Trim
Trim

prej 1-10 dikun 11

Vor 2 Tage
Besa Besa
Besa Besa

Qysh rrin ne krejni ky djali, bohet si ni far frajeri qe me demek mrrina me bo bashkepunim me Tayanen

Vor 2 Tage
Bora Zemani💛 Donald Veshaj
Bora Zemani💛 Donald Veshaj

😘😀

Vor 2 Tage
C Ser
C Ser

Te iku karriera per lesh moj Tayna si e pyesnin ne nje intervist cf ka ndodh qe nuk jeni marr me projekte te reja muzikore dhe kjo gjith pordh thu se me qen rita ora ose dua lipa ,thonte se ka qen semur beri pauz perfjala per shendetin ,se nuk do me pranu se ja dhjeu karrieren melinda😉.Melinda po ngjitet lart e me lar me muzik super dhe tekste fire🔥,e ndersa kjo ose ky se ngjan si trans pa makeuo , po bie posht e me posht me autotune se pa autotune ska ze si burr ,kopjon dhe dafinen ne veshje po sja arrin dot. Kesaj taynes i rroft menaxheri /sponsori, qe e ka dashnor se mqn asnje fame sdo kishte. Te gjitha kenget qe i ka me klikime shum i ka nepermjet bashkpunimeve se vet sja del dot si melinda. Melinda kengetare e afrirmuar ,qe ka qen pjese dhe e american idol ne top 20 ,ku esht konkurrenca me e madhe ne bote per zera. Te shkoj tayna ne america idol do u tallte juria me te🤣 Per nje jave me zor ka kap 2.4milon klikime per nje jave dhe 38mije like me bashkpunim imagjinoje sa pak do merrte vetm ,sepse ska me lek me bler shikime 😏

Vor 2 Tage
la cité 31
la cité 31

Je t'aime tayna ❤

Vor 2 Tage