marin basha
marin basha

boss boss boss baba boss

Vor 7 Stunden
marin basha
marin basha

play roblox

Vor 7 Stunden
ALBANIAN MUSIC LYRICS
ALBANIAN MUSIC LYRICS

A ju kujtohet Kida x Mozzik Premtimet de-film.com/v-video-fLJGv_gBxgk.html NJETI FILLIM

Vor 11 Stunden
A M
A M

Bosss boss tu jetu bossss

Vor Tag
Arsim Shaqiri
Arsim Shaqiri

kinguu 😍😍😍😍😍

Vor Tag
Emir Osmani
Emir Osmani

Mëndje e n’dritur

Vor Tag
Erza Pirku
Erza Pirku

🥵🤩

Vor 2 Tage
Skand Skander
Skand Skander

So klingt Autotune wen jemand kastriert wird.

Vor 2 Tage
Mine N
Mine N

💥💥💥

Vor 3 Tage
Doni Bossi
Doni Bossi

🤘

Vor 3 Tage
Argjend Laci
Argjend Laci

Vor 4 Tage
Madona Ylli
Madona Ylli

🙃☺☺

Vor 4 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Shume e bukur kjo Kenga sul seksese mozzik

Vor 5 Tage
Joanna
Joanna

Wir wollen in dein Video

Vor 5 Tage
miko foin
miko foin

Thurata ma e mir per hanen 🥰🥰🥰☝🏻🎈

Vor 5 Tage
Feki Fejzo
Feki Fejzo

Shum emocion....vetem nje prind e ndjen me tvertet kte keng...

Vor 6 Tage
Faton Berisha
Faton Berisha

🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 7 Tage
Afrim Myftari
Afrim Myftari

Mozzik 🔥💪 legjenda 🤞🔥🙏

Vor 7 Tage
dutoiu hour
dutoiu hour

Shum vshtir mos me pas evladin ngat 😭😢 Zot bekoji femijet tane dhe ruaji nga cdo e keqe🤍

Vor 7 Tage
Matilde Mara
Matilde Mara

Kjo eshte kenga me e bukur e Mozik🌹

Vor 8 Tage
miko foin
miko foin

Wooow

Vor 5 Tage
Benedeta Bene
Benedeta Bene

♥️😘

Vor 8 Tage
Arifos ,ABMC
Arifos ,ABMC

MOZZIK ft 2Pac

Vor 8 Tage
Amra Ferati
Amra Ferati

Faavvvv songgg🥺😍😍

Vor 8 Tage
AdlerKartell
AdlerKartell

🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 8 Tage
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela

I kam degju te gjitha kengt ama kjo me plq me shm🙈❤Vdes per ket keng❤🙈#veqnjo🙈❤

Vor 8 Tage
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

ment ku po lun me bel, bel, bel, bel, bel oh pom prek bash ntel, ntel, ntel, ntel, ntel"...

Vor 5 Tage
Enzo Fxx
Enzo Fxx

Fuck that Bitch ass

Vor 9 Tage
M Dubovci
M Dubovci

Tekst i menqur shume shumme e knqun

Vor 9 Tage
Nuha ardiana
Nuha ardiana

🧸♥️🥺😭

Vor 9 Tage
yroohj gouy
yroohj gouy

Wooow

Vor 5 Tage
MegaKR2012
MegaKR2012

de-film.com/v-video-RO25OkkfOFg.html video mit german lyrics

Vor 9 Tage
dutoiu hour
dutoiu hour

Gänsehaut

Vor 7 Tage
AFRIM ##
AFRIM ##

E kalli bir 💥💥

Vor 9 Tage
RAKIP BIBA
RAKIP BIBA

Sari mos u nervozo Une e ti jem njo Edhe vec ty t'njoh Edhe kurre nuk t'lo Sari mos u nervozo-o-o-o-o Une e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurre nuk t'lo-o-o-o-o Sari mos u nervozo-o-o-o-o Une e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurre nuk t'lo-o-o-o-o Amo, pse je ba me nerva? Prit se erdha Ti e di që vetëm për ty më rref zemra Jom i pir, por e di se cfarë po flas ??? jon krijuar ti boj pas Bife, që shumë vite s'kom pas si ty E qikjo ndjenjë s'po du mu kry Gocë Tironse (yeah), moj gocë magjike (yeah) A ma fal se s'muna me t'pas mike Je ka m'cmend, cmend, cmend, cmend, cmend Mi ke marrë krejt mendt, mendt, mendt, mendt, mendt Kur po lun me bel, bel, bel, bel, bel Oh po m'prek tash n'tel, n'tel, n'tel, n'tel, n'tel Oh le t'del ku t'del, t'del, t'del, t'del, t'del Parajsë e bane kyt ferr, ferr, ferr, ferr, ferr Prej meje s'ke kurrë sherr, sherr, sherr, sherr, sherr Për kët' arsye vetëm qetësohu Shawty mos u nervozo Unë e ti jem njo Edhe vec ty t'njoh Edhe kurrë nuk t'lo Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o (Mos u bo nervoz) Yah, n'sa shume femra kam kaluar Vetëm ti, jam rehatuar Pllumi im ti je e bekuar E vetëm për mua, je e dërguar Ca po bon-bon-bon-bon-bon Hajt po t'pres n'ballkon-kon-kon-kon-kon Hajde puthe shpirtin ton-ton-ton-ton-ton Kurrë s'do jesh pishmon-mon-mon-mon-mon-mon Unë e di qe ty t'shqetëson-son-son-son-son-son Mos jam me tjetër kon-kon-kon-kon-kon E di e kam keq profesion-sion-sion-sion-sion-sion Po ti po m'plotëson-son-son-son-son-son E vetmja drogë që m'zon-m'zon-m'zon-m'zon-m'zon Edhe nuk ëm bon dom-dom-dom-dom-dom Ishe ti, je ti, do ngelesh ti gjithë jetën Shawty mos u nervozo Unë e ti jem njo Edhe vec ty t'njoh Edhe kurrë nuk t'lo Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o Shawty mos u nervozo-o-o-o-o Unë e ti jem njo-o-o-o-o Edhe vec ty t'njoh-o-o-o-o Edhe kurrë nuk t'lo-o-o-o-o love

Vor 9 Tage
R. H. C. P
R. H. C. P

LOVE FROM KROACIA 🇭🇷🇦🇱

Vor 9 Tage
Hadria Ugo
Hadria Ugo

These are great, good vid, I've subbed! I got a perfect chanel 19 bag and i want recommend this trusted seller to get the high quality reps 👉👉👉👉 ****#checkthebestdesignerbags****

Vor 9 Tage
Aiman Gaming
Aiman Gaming

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🇪🇺🇦🇱🥰🥰🥰🥰💪🥺🥺🥺

Vor 9 Tage
afutla qian
afutla qian

❤️❤️❤️

Vor 8 Tage
senni bgon
senni bgon

Loredana king lori album : Hana Mozzik : hana

Vor 9 Tage
xoobo vola
xoobo vola

Gänsehaut

Vor 7 Tage
Ina Ina
Ina Ina

O zot i madh 😭

Vor 10 Tage
vliduu zeeb
vliduu zeeb

Mit Herz gesungen. Das kann die rabenmutter schon lang nicht mehr.

Vor 9 Tage
Arta Merseli
Arta Merseli

Oh yah Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher kaniher, kaniher kaniher, yah [Chorus] Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq [Verse 1] Kaniher cona mirë shyqyr Kaniher s'flej deri n'syfyr Kaniher i pengoj njerzt Vec kaniher po m'pengojnë mu shumë njerz Kaniher shumë happy, kaniher n'depresion Kaniher po m'kesh syri, kaniher po m'loton Kaniher po thom: "S'di as vet ca kom" Kaniher e di ca kom po as vetja s'po m'kupton Kaniher lëndona (chah), flena e dëshprona Kaniher, shumë urtona , vetëm njeher nervozona Kaniher n'natyrë, kaniher Xanax Kaniher shumë poshtë, kaniher shumë nalt Kaniher ujë, kaniher alkool Kaniher me kufi, kaniher s'ka boll, veq boll [Pre-Chorus] Unë jom rrugës me shofer, uh la la Për krejt t'mirat thom "Alhamdulillah" Djelli nxen për krejt njësoj, uh la la Kaniher na rrzon jeta na con po valla [Chorus] Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq [Verse 2] E blejta Rolex-in po s'mujta kurrë kohën E kom shëndetin prapë po ankohem Blejta dhomën po s'mujta gjumin Se kjo jetë o' qysh t'ia bosh ti brumin Ushqim të shtrenjtë po nesër prapë untohna Sot s'kam as nje cent, nesër bej miljona Sot jam i dobët, nesër forcona Life is good, po t'betona G-Class 63, S-Coupe 63 Po asnjona s'po me kallxojnë ku po m'cojnë Këto rrugë kaniher po m'rrezikojnë E kaniher vec mendt që s'po m'lojnë Kom vila, shpia e flej n'hotele E kaniher fle edhe nëpër kerre Kaniher punët ecin shumë mirë Kaniher po vijnë vec vet' sherret Muj me ble diplomën e shkollës amo kurrë jo dijen (muj) Muj me ble një lis (muj) ama kurrë jo hijen (s'muj) Këto patika Gucci nuk hecin vet' Gjamperi 2 mijë Euro po s'po m'mban nxehtë A m'kupton? Këto sene i menoj Kaniher, kaniher, kaniher [Pre-Chorus] Unë jom rrugës me shofer, uh la la Për krejt t'mirat thom "Alhamdulillah" Djelli nxen për krejt njësoj, uh la la Kaniher na rrzon jeta na con po valla [Chorus] Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq Kaniher jom mirë, kaniher jom keq Kaniher foli me engjell Kaniher foli me dreq

Vor 10 Tage
Al papa
Al papa

Kam kajt vallah 🥺

Vor 10 Tage
Al papa
Al papa

@mixio hili Was bedeutet das ich verstehe das nicht

Vor 5 Tage
mixio hili
mixio hili

Gänsehaut

Vor 6 Tage
Nika's Game
Nika's Game

allbum mat mir kur skum ngu king 1

Vor 10 Tage
Nika's Game
Nika's Game

shum e fort bro king je 1

Vor 10 Tage
Mila Yahiaoui
Mila Yahiaoui

Mashaallah die bisherigen Übersetzungen klingen sehr süß ich hoffe das Hana das jeden Tag hören darf in sha Allah damit sie sich immer an dich errinert wenn du nicht da bist !

Vor 10 Tage
senni bgon
senni bgon

Hana dein Papa hat ein sehr emotionales lied FÜR DICH geschrieben !!!

Vor 9 Tage
vesa elezi
vesa elezi

shum e bukur kenga i mungon vec klipi

Vor 10 Tage
TrapArmy Korabi
TrapArmy Korabi

kin mach weiter so

Vor 10 Tage
Melia Meta
Melia Meta

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💎💎💎💎

Vor 10 Tage
Melia Meta
Melia Meta

Mozzik ist der beste ❤❤❤💎💎💎💎

Vor 10 Tage
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela

Omg super❤❤🔥🔥

Vor 10 Tage
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela

O zott cfr artisti❤Mozzik the best👑🔥❤

Vor 10 Tage
Joanna
Joanna

E kalli Diten E KurbanBajramit

Vor 5 Tage
Ariela _ Ariela
Ariela _ Ariela

hit hit hit🔥🔥🔥

Vor 10 Tage
Valbone Spahiu
Valbone Spahiu

BRAVO

Vor 10 Tage
laskin riubn
laskin riubn

Shum vshtir mos me pas evladin ngat 😭😢 Zot bekoji femijet tane dhe ruaji nga cdo e keqe🤍

Vor 10 Tage
Lagreco T
Lagreco T

🥺♥️

Vor 10 Tage
selmi Haliti
selmi Haliti

❤️👌🏾💪🏾🔥🔥🔥

Vor 11 Tage
Sadi Bici
Sadi Bici

Super bro ke super karakter ...i see you upp broo😉🙃

Vor 11 Tage
bofooit gojo
bofooit gojo

Kaniher foli me Dreq, phää njeri Album is on Fier Habibi 🔥❤️

Vor 9 Tage
Erdeniza Pervetica
Erdeniza Pervetica

🙌🙌🙌

Vor 11 Tage
A Sh
A Sh

Toller Text Mozzi du bist der King 👍 LORI LEFT THE CHAT 😂

Vor 11 Tage
Ajsel Alimi Ajsel Alimi
Ajsel Alimi Ajsel Alimi

🥰😍

Vor 11 Tage
neti ze
neti ze

Fuck , hab es nicht erwartet das es so ein Track wird .. man er tut mir so leid ...

Vor 11 Tage
Loa Lèo
Loa Lèo

Woooow ca kange ,ca emocionesh 🥰

Vor 11 Tage
laskin riubn
laskin riubn

Richtig nice

Vor 10 Tage
David Pjetri
David Pjetri

Original zikki, king

Vor 11 Tage
Bujamin Imeri
Bujamin Imeri

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🏻👐🏻👐🏻❤️❤️❤️

Vor 11 Tage
CISCO POLO
CISCO POLO

👑 MOZZIK 👑 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 11 Tage
CISCO POLO
CISCO POLO

👑 MOZZIK👑 ,🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 11 Tage
CISCO POLO
CISCO POLO

👑 MOZZIK 👑 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 11 Tage
vlera hajrullai
vlera hajrullai

Mozzik: Okej dalim , ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa me afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si un ska kerkun kun kun kun kun kun kerkun Ooo ska kerkun kun kun kun kun kerkun E ska ker kun kun kun kun kun kerkun. Jam lazdru shume her un e di E tani ne intervist, e ti si ne polici E ti me pyteshe kush o kjo Une: "jo valla sdi" Ama besom qito tripa Kalon cdo i ri ??????????? Kur tdjeg ty djelli Une bona vaj ulliri Vec ti ma din truni E shpirtin mas miri Nese ste kam un ty ?????????????????? Tbej nervoz me kast Vec me tni tu msha Mos na nin edhe kojshit Se jena tu u perla ??????????????????? Me tpershku fjal nuk gjej e skam Se ti ska, jam mundu me gjet po ska E s'dyshoj un nty kurr ma Une vi me tmarr Vec kallxom ti ne sa sa sa KIda: Okej dalim, ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk e ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun O ska kerkun kun kun kun kun kerkun E ska kerkun kun kun kun kun kerkun Kaniher besoj shume Kaniher sbesoj hic Po sja vlen per naj bi**h Me mu mos e prish Sbej tatu une tmaj nen mish Sa mke mu une tkam 5 fish Kaniher kur po te nxo Kush eshte kjo e ajo E kur po ma kthen "Valla nuk pe njoh " Une ta fali vec mos ma merr per dobsi Se tani bona keq e ta imshoj vi ooooo Sakrific per dashni ja vlen Me fal kaniher ja vlen Vec me tepru sja vlen Se tani ma nuk em gjen Qyteti shum i madh e ti dole Zemren tem ma more E gezove, e idhnove Po ska lidhje vec dalim pa fore Okej dalim , ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si un ska kerkun kun kun kun kun kerkun

Vor 11 Tage
Miranda Mira
Miranda Mira

Wooow

Vor 11 Tage
Badalli Nuhi Nuhi
Badalli Nuhi Nuhi

Bosssi mahalles

Vor 11 Tage
Dashmira Kocaj
Dashmira Kocaj

Shume e bukur kjo Kenga sul seksese mozzik

Vor 11 Tage
daklan77
daklan77

Majsahshaugadsgcuagdag aw dbudau gdg wwaugduw auggagduauGdgdA AG AwUAGdAzGZdgaGAgdgdgdgdgdgdgGDAIUZDGSF uzuSZG GgZ UFGduzGD G UGuzggg UZZG G UG u UZ GCDGU Y GSgUGSGC g I u uiz gzg gg gu8u8eiru8t3z94657udhgfuezu uezu egzguf dh uih iu he uhh iuehgufh dh sfuffhg si hefgidh sihg sdhlifuh fdsligh sdif dsiughdsiughdsphgudsgh u ihiu hfsf guhfdsiu hgiu hdiugh dii uhgush sfhgus hgsgsiuhs pu u ggpis hug hfu fhgsughsdiaävaare äpUUSDJ ewhwuah ds gfv zarWQHSA IAB W BAuauah hru hr ihaidai riaha hria h aoiuahugalA H AHHSH RHUFHRJDH UIS HRJK DSUEH UIFHASDKFZ UHEFEHUHUEFUEUUESFajghub hhrklarhahj al rh

Vor 11 Tage
Benqe Aziri
Benqe Aziri

Mozz baba ❤️❤️

Vor 11 Tage
Thaqi Aryng
Thaqi Aryng

hajde

Vor 11 Tage
soinhu foitu
soinhu foitu

Kaniher foli me Dreq, phää njeri Album is on Fier Habibi 🔥❤️

Vor 8 Tage
flavacharts de
flavacharts de

Visit flavacharts.de Best choice for U GermanRap**House/Dance**International

Vor 11 Tage
Furkan Latifi
Furkan Latifi

😋😋😋😋

Vor 11 Tage
Erald Sinaj
Erald Sinaj

👏👏👏👏👏

Vor 11 Tage
Eray Arslan
Eray Arslan

Gänsehaut

Vor 11 Tage
Ardi
Ardi

Kida PP Mozzik

Vor 11 Tage
Ali Ruhrpott TV
Ali Ruhrpott TV

❤️❤️❤️

Vor 11 Tage
Dukagjini D
Dukagjini D

ky still u bo bajajajat

Vor 11 Tage
Pranvera Bituku
Pranvera Bituku

🙏🏻

Vor 11 Tage
G. Prizreni
G. Prizreni

Kun kun kun kun Do fjal Ma shum i Kisha prit per paret qe pi merrni hahaha ama per budallt Kong perfekte 😉

Vor 11 Tage
Fidan Sulejmani
Fidan Sulejmani

Qka Kari po e ngon o klloshar kush pot shtin me zor me ngu o kastravec mos shkruj palithje

Vor 10 Tage
G. Prizreni
G. Prizreni

@Fidan Sulejmani ti je shembull i mir per budallt 😂

Vor 10 Tage
Fidan Sulejmani
Fidan Sulejmani

K

Vor 10 Tage
Fidan Sulejmani
Fidan Sulejmani

Naj rofsh bolet ti neve klloshar shko ngoje ismet pejen ather

Vor 10 Tage
DjBenny
DjBenny

Skishe Dit Tjetersen Ooo MUT Mozzik Veq: Kerkun KUN KUN KUN, Paranoj Noj Noj Noj.. Krejt Kongt Qushtu I Kishe Valla.. Dmth #MUT Kokshe Kon.

Vor 11 Tage
laleckschmichambucke
laleckschmichambucke

Mit Herz gesungen. Das kann die rabenmutter schon lang nicht mehr.

Vor 11 Tage
inna Bee
inna Bee

And what bout PP and Edhe ti? They are not on a album. By the way this album is a banger

Vor 11 Tage
Stefan Rüther
Stefan Rüther

GÄNSEHAUT😢

Vor 11 Tage
Rogert Cami
Rogert Cami

Valla legjend je rrespekt 💪💪

Vor 11 Tage
niduoe stre
niduoe stre

Kaniher foli me Dreq, phää njeri Album is on Fier Habibi 🔥❤️

Vor 7 Tage
ZeshkaneHot
ZeshkaneHot

Ooooo Mozzikkkkkkk i love you

Vor 11 Tage
Toni 7
Toni 7

🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 12 Tage
dardan berisha
dardan berisha

Hana dein Papa hat ein sehr emotionales lied FÜR DICH geschrieben !!!

Vor 12 Tage
Majljinda Xhelili
Majljinda Xhelili

🥺🥺

Vor 12 Tage
Bulldogsebi
Bulldogsebi

baba

Vor 12 Tage
b galabau
b galabau

Bravo shum e.mir muzikaa 💔 große Respekt. Hammer muke. .

Vor 12 Tage
b galabau
b galabau

TBA .Respekt muzzik

Vor 12 Tage
mikin lirou
mikin lirou

Kaniher foli me Dreq, phää njeri Album is on Fier Habibi 🔥❤️

Vor 6 Tage
xX69Xx
xX69Xx

Schmutz !!! 💩🤮💩🤮💩🤮💩🤮💩

Vor 12 Tage
Ilayda Yildiz
Ilayda Yildiz

❤❤❤❤❤❤❤

Vor 12 Tage
Habibi Habub
Habibi Habub

Richtig nice

Vor 12 Tage
Luljeta.D
Luljeta.D

Kjo kenge me béri te qaj, Respekt Mozzi, jam e bindur qe nje dite do te jete krenare qe te ka babe, jetes kurre nuk i dihet por me rendesi qe prinderit para femijes te kene mirkuptim.

Vor 12 Tage
jennifer cisse
jennifer cisse

Wir wollen in dein Video

Vor 12 Tage
Albanais Kosova
Albanais Kosova

Qija ropt tu hjek n'gurbetin e karit

Vor 12 Tage
Diana Seeboth
Diana Seeboth

Richtige Liebe eines vaters

Vor 12 Tage
Ehrenoarsch HD
Ehrenoarsch HD

Nach der ersten Sekunde dachte ich es ist Emotions von Ufo 361

Vor 12 Tage
Brunilda Mane
Brunilda Mane

ziki king djal shembullore 💋💋💋🔥❤❤❤

Vor 12 Tage